Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Και στον μεγάλο ειχα καφέ αλλά είχα άγνοια..  τώρα είμαι ολιγον τι φοβισμένη μην πω το άλλο.. πάντως δεν μου φάνηκε να ανησυχεί..μου είπε νσ κάνω ξανά Παρασκευή χοριακη και αν έχει ανέβει αρκετά θα κλείσουμε ραντεβού... η αγια ειρηνη να με βοηθήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Και στον μεγάλο ειχα καφέ αλλά είχα άγνοια..  τώρα είμαι ολιγον τι φοβισμένη μην πω το άλλο.. πάντως δεν μου φάνηκε να ανησυχεί..μου είπε νσ κάνω ξανά Παρασκευή χοριακη και αν έχει ανέβει αρκετά θα κλείσουμε ραντεβού... η αγια ειρηνη να με βοηθήσει 

Όλα καλά θα πάνε !!! Η Παναγία μαζι σου 😘  και ξεκούραση... Μην κάνεις δουλειές.. Μόνο τα απαραίτητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Όλα καλά θα πάνε !!! Η Παναγία μαζι σου 😘  και ξεκούραση... Μην κάνεις δουλειές.. Μόνο τα απαραίτητα 

Προς το παρών είμαι ξαπλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Και στον μεγάλο ειχα καφέ αλλά είχα άγνοια..  τώρα είμαι ολιγον τι φοβισμένη μην πω το άλλο.. πάντως δεν μου φάνηκε να ανησυχεί..μου είπε νσ κάνω ξανά Παρασκευή χοριακη και αν έχει ανέβει αρκετά θα κλείσουμε ραντεβού... η αγια ειρηνη να με βοηθήσει 

Συνεγκυουλα μου, όλα είναι καλά και θα κρατήσουμε τα μωράκια μας το Γενάρη του 2023! Ολες οι Αγίες είναι δίπλα μας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Μου έδωσε  utrogestan των 200 .. το πήρα από το στόμα γιατί δεν μου είπε κολπικά και θα πάει ο άντρας μου να πάρει και τις ενέσεις τώρα 

Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά. 

Από το στόμα έχει παρενέργειες. Εμένα μου είχε δώσει κολπικά γιατί μου είπε ενεργεί πιο δραστικά. Τώρα δεν ξέρω κιόλας να σου πω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Να σας πω λοιπόν κορίτσια και εγώ τα δικά μου! Πηγαμε στο καινούριο νοσοκομείο λοιπόν, στον ιατρό, συμπαθέστατος, ομιλητικός. Μ πήρε πλήρες ιστορικό, είδε όλες τις εξετάσεις (ένας Πάκος τεράστιος). Έκανε υπέρηχο και ακούστε τα ευχατισα ( όχι δεν είδε εγκυμοσύνη , αλλά σας έχω κάτι πολύ καλό ίσως και καλύτερο ) οι πολυκιστικες μ ωοθήκες είναι σχεδόν ανύπαρκτες! Οι εικόνες π είχα πριν ένα χρόνο !!!!!! Δν έχουν καμία σχέση με αυτές τώρα. Εμεινε άφωνος και ο ίδιος. Μου λέει τι έκανες ; Του λέω έφτιαξα το βάρος μ αρχικά, είμαι σταθερή στα κιλά μ 66-68 κιλά ήδη 2 χρόνια, τρέφομαι σωστά υγιεινά γυμνάζομαι. Κι κυρίως έχω φτιάξει αρκετά τα ωράρια π δούλευα παλαιότερα. Μου πήρε αίμα για τη χοριακη να βεβαιωθούμε ότι δεν είμαι έγκυος, και είπε μόλις με πάρει τηλέφωνο κ μ επιβεβαιώσει πως είναι 0, να ξεκινήσω τα DYDROGESTERONE για 7 ημέρες την 8η να τα κόψω να κατέβει η περίοδος. Τα ινοφερ λέει για την ώρα να τα κόψω γτ δεν έχω πλέον ΣΠΩ π χρειάζεται χάπια. Να κατεβάσουμε λέει την περίοδο πρώτα, και μόλις έρθει η περίοδος θα ξεκινήσουμε να παρακολουθούμε την ωορρηξία. Θα τον παίρνω λέει τηλ να έρχομαι για υπέρηχο μόλις βρούμε την ωορρηξία βουρ την ίδια μέρα και την επόμενη στο ενδιάμεσο είπε καλό θα είναι να κάνουμε κράτη να δυναμώσει λίγο το σπερμα. Δλδ όχι κάθε μέρα. Μ λέει σου υπόσχομαι πως μόλις βρούμε τη γόνιμη μέρα θα μείνεις έγκυος. Μου έδωσε και το τηλ του κ μ λέει οτιδήποτε είναι με παίρνεις τηλέφωνο. Επίσης μου εξήγησε οτι δεν κανεις μ λέει πολλούς μήνες προσπάθεια, γιατί απλούστατα δν ξέρεις καν ποτε χεις ωορρηξία. Αυτό είναι το πρόβλημα. Όσο για την περίοδο είπε θα το παρακολουθήσουμε στενά να δούμε πως θα τη σταθεροποιήσουμε αν ωστόσο δεν έρθει η εγκυμοσύνη. Γενικά τον άκουσα πολύ θετικό με τις εξετάσεις μου, πολύ καλές Οι ορμόνες είπε… καθαρή η μήτρα.. αλλά το κυριότερο Παναγίτσα μ είναι οτι ξεφορτωθήκαμε σχεδόν τις ΣΠΩ μ είπε η εικόνα που βλέπω δεν έχει καμία σχέση με αυτή π μ δείχνεις, Μάτζικ κορίτσια ! Μάτζικ ! Να π φωνάζω του άνδρα μ να μη τρώει βλακείες ιδού τα αποτελέσματα εξαφανίστηκαν. Απλά θα ψάξουμε τώρα ποια η αιτία π δν έρχεται η περίοδος και την ποιότητα των ωαρίων!! 
 

🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Ποσο σημαντικό και ανακουφιστικό !!!!!

Πολύ καλα νέα !!! Θα τα τακτοποιήσετε όλα και θα έρθει σύντομα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Και στον μεγάλο ειχα καφέ αλλά είχα άγνοια..  τώρα είμαι ολιγον τι φοβισμένη μην πω το άλλο.. πάντως δεν μου φάνηκε να ανησυχεί..μου είπε νσ κάνω ξανά Παρασκευή χοριακη και αν έχει ανέβει αρκετά θα κλείσουμε ραντεβού... η αγια ειρηνη να με βοηθήσει 

Όλα θα πάνε καλα ! Τα καφέ τα είχαν αρκετές φίλες μου μέχρι τον δεύτερο μήνα … καθαρίζεις ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά. 

Από το στόμα έχει παρενέργειες. Εμένα μου είχε δώσει κολπικά γιατί μου είπε ενεργεί πιο δραστικά. Τώρα δεν ξέρω κιόλας να σου πω ..

Ασεεε και εγώ έπαιρνα στο μικρό μου γιο γιατί είχα συσπάσεις από το στόμα... Και γυρνούσε όλο το δωμάτιο στην κυριολεξία.. Έτοιμη να λιποθύμησω ημουν....φοβερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Giasemi_92 μπράβο σου πολύ ωραία νέα οπότε θα έρθει σύντομα!!! Εφόσον βρήκες καλό γυναικολόγο και σε βοήθησε όλα θα πάνε καλά!!! Σύντομα σε βλέπω εγκυουλα 😘❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια έχω και λίγο αίμα στο σερβιετακι.. τι να πω η αγια ειρηνη να με βοηθησει

Μην αγχώνεσαι και πάρε τον γιατρό σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια έχω και λίγο αίμα στο σερβιετακι.. τι να πω η αγια ειρηνη να με βοηθησει

Εγώ λέω να την πάρεις να της πεις έμμεσα...... πρωί βράδυ κολπικά 200αρι μου είχε δώσει εμένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ λέω να την πάρεις να της πεις έμμεσα...... πρωί βράδυ κολπικά 200αρι μου είχε δώσει εμένα. 

Και εμένα..  ήδη πήρα το ένα και θα βάλω και ένεση και αργά το βράδυ μπυ είπε να πάρω ακόμα ένα και μετά κάθε 8 ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Και εμένα..  ήδη πήρα το ένα και θα βάλω και ένεση και αργά το βράδυ μπυ είπε να πάρω ακόμα ένα και μετά κάθε 8 ωρες

Αααα ωραία..αν δεις κιόλας ότι σε ενοχλεί καλύτερα να της το πεις για να στο δώσει κολπικά. Άντε εγώ δεν φοβάμαι..όλα καλά θα πάνε. Λίγο αιματακι και λίγο καφέ δεν έγινε κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια έχω και λίγο αίμα στο σερβιετακι.. τι να πω η αγια ειρηνη να με βοηθησει

Απο όσο ξέρω το λίγο αίματακι στην αρχή θεωρείτε φυσιολογικό.. Από τη στιγμή που η χοριακη σου ήταν καλή μην αγχώνεσαι μείνε ξαπλωμένη και μίλα με την γιατρό σου μηπως πρέπει να σου αυξήσει την προγεστερονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια έχω και λίγο αίμα στο σερβιετακι.. τι να πω η αγια ειρηνη να με βοηθησει

Ναντια μου μην αγχώνεσαι όλα καλά! Σου έδωσε οδηγίες η γιατρος κανε το και όλα καλά θα πάνε! Είναι φυσιολογικό πολλες γυναίκες έχουν αιματακι ή καφέ! Μεινε ξαπλωμένη κ πες της να σου γράψει αναρρωτική αύριο να μη πας δουλεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ναντια μου μην αγχώνεσαι όλα καλά! Σου έδωσε οδηγίες η γιατρος κανε το και όλα καλά θα πάνε! Είναι φυσιολογικό πολλες γυναίκες έχουν αιματακι ή καφέ! Μεινε ξαπλωμένη κ πες της να σου γράψει αναρρωτική αύριο να μη πας δουλεια!! 

Δεν θα πάω μέχρι την Παρασκευή.. θα βάλω και την ένεση.. θα πάρω ακόμα ένα χάπι αργά το βράδυ.. 

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Απο όσο ξέρω το λίγο αίματακι στην αρχή θεωρείτε φυσιολογικό.. Από τη στιγμή που η χοριακη σου ήταν καλή μην αγχώνεσαι μείνε ξαπλωμένη και μίλα με την γιατρό σου μηπως πρέπει να σου αυξήσει την προγεστερονη

Όταν το είδα καλά στο σερβιετακι δεν ήταν κόκκινο ήταν καφέ κόκκινο.. η χοριακη με ηρεμει λίγο γιατί με χοριακη που με δειχνη 3-4 βδομάδων πόσο να έπεσε από το μεσημέρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αααα ωραία..αν δεις κιόλας ότι σε ενοχλεί καλύτερα να της το πεις για να στο δώσει κολπικά. Άντε εγώ δεν φοβάμαι..όλα καλά θα πάνε. Λίγο αιματακι και λίγο καφέ δεν έγινε κάτι 

Μακάρι κορίτσι μου.. φτάνει να είναι καλά και χαλάλι του ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Θεωρεί πως από τις προσπάθειες (μου εξήγησε επίσης ότι δεν είναι καλό συνέχεια ελεύθερες επαφές γιατί ταράζουν τον κύκλο - είχα δίκιο θυμάστε π έγραψα κ σας ρώτησε αφού προσπαθώ να σταθεροποίησω τον κύκλο μήπως δν είναι καλό μέρες π δν έχω ωορρηξία να το κάνουμε ελεύθερα ;)  επίσης το άγχος μ είπε παίζει σημαντικό ρολο και σου κόβει στρες άγχος.. σε κάθε περίπτωση είπε άσε να την κατεβάσουμε με το ζόρι, και θα ξεκινήσουμε να παρακολουθούμε με υπέρηχο κάθε 2-3 μέρες τι κάνει ο οργανισμός μου. Επίσης να γελάσετε, εγώ θερμό μετρούσα την θερμοκρασία από τη μασχάλη κ μ εξήγησε ότι πρπεει από τον κόλπο 🤣🤣 τζάμπα κόπος δυο μήνες έβαζα εγώ κυρία θερμόμετρο στη μασχάλη 🤣🤣 μα δε μ το είπε ποτε κανεις ότι πρέπει από τον κόλπο 🙈🙈🙈 βάρβαρη εγώ σαν να κατέβηκα από τα βουνά. Κάνα λεπτό ανοιγόκλεινε τα μάτια του κ μ λέει Ε όχι…. Όχι από τη μασχάλη 🙈🙈🙈 

 

 

@Raf123 και για εμένα πρωτοφανή είναι αυτές οι καταστάσεις, δε το έχω ξαναδεί και έπαθα πολιτισμικό σοκ.. αλλά αφού αποφάσισα για τον άνθρωπο μ να αφήσω τον τόπο μου.. ας είναι.. απλά κρατάω αποστάσεις, έχω δυο πολύ καλές φίλες, την παρέα μου, και την οικογένεια του ανδρα μου. Έτσι κ αλλιώς δουλεύω πολύ δν προλαβαίνω και πολλά πολλά να λέω να ακούω .. μόνο αν τύχει. Όσο για τη δουλειά σε καταλαβαίνω ούτε κ εγώ μπορώ. Δεν μπορώ να κάτσω σπίτι αγαπάω τρελα αυτό π κάνω θα σαλτάρω αν μείνω σπίτι. Για την κοπέλα επειδή είχα δοκιμάσει αρκετές κ εδώ και στην Κρήτη, δυστυχώς σπάνια θα βρεις κάποια που μπορείς να την αφήσεις μόνη. Κ εγώ αυτή π έρχεται δυο φορές την εβδοαμδα σπίτι είμαι και παρακολουθώ κ παράλληλα δουλεύω στο λαπτοπ. Δυστυχώς λίγοι έχουν το φιλότιμο / θέληση να δουλέψουν όπως πρέπει. Καλά κανεις και κρατάς τη δουλειά σου είτε βγαίνετε είτε όχι χωρίς τη δικη σου δουλειά είτε είχατε δάνειο κυρίως επειδή είσαι κριός δε θα καθόσουν ποτε άνετα στο σπίτι, το ξέρω και από τον εαυτό μου! 
 

 

 

Άσε να δω τι θα κάνω! Σάββατο δεν μπορώ να την φερω! Είχαμε μια άλλη πολύ καλή ερχόταν κάθε 2 εβδομαδες και έφυγε, αυτή τώρα είναι λίγο στον κόσμο της! Άσε που πήγε ο άντρας μ σπίτι κ μέχρι κ το καλώδιο της τηλεόρασης ήταν βγαλμένο! Αυτή έψαχνε το Ίντερνετ μάλλον…τεσπα θα δω…

 

τα νέα σου από το γιατρο είναι πολύ ενθαρρυντικά!! Να δεις που θα μας πεις σύντομα τα ευχάριστα!! 
 

Εχω ένα φίλο από Κρήτη, είμασταν συμφοιτητές αλλά έμεινε στην Αγγλία για δουλεια! Μιλάμε πολύ συχνά το 2019 είχαμε πάει να περάσουμε τα Χριστούγεννα μαζί τους…αλλά έχει να τους δω από τότε! ΕλΠιζω να τα καταφέρουν να έρθουν στον γάμο μας 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Δεν θα πάω μέχρι την Παρασκευή.. θα βάλω και την ένεση.. θα πάρω ακόμα ένα χάπι αργά το βράδυ.. 

 

Όταν το είδα καλά στο σερβιετακι δεν ήταν κόκκινο ήταν καφέ κόκκινο.. η χοριακη με ηρεμει λίγο γιατί με χοριακη που με δειχνη 3-4 βδομάδων πόσο να έπεσε από το μεσημέρι 

Δεν έπεσε μην σκέφτεσαι αρνητικά!! Καλά έκαμες μεινε και την Δευτέρα βλέπεις πως θα είσαι!! Όλα καλά θα είναι!! :) την Παρασκευή θα πας για 2η χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν έπεσε μην σκέφτεσαι αρνητικά!! Καλά έκαμες μεινε και την Δευτέρα βλέπεις πως θα είσαι!! Όλα καλά θα είναι!! :) την Παρασκευή θα πας για 2η χοριακη; 

Ναι και θα μιλήσουμε με την γιατρό για ραντεβού .. όλα καλά θα είναι.. πρέπει νσ σκέφτομαι θετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Ναι και θα μιλήσουμε με την γιατρό για ραντεβού .. όλα καλά θα είναι.. πρέπει νσ σκέφτομαι θετικα

Μπράβο θετικά!! Όταν σκέφτεσαι θετικά μόνο θετικά έρχονται πίσω!! Εγώ δεν σκέφτηκα ούτε ένα δευτερόλεπτο κάτι αρνητικό!! Πιστεύω ότι ολα θα είναι καλα!!! Και δόξα το Θεό ολα καλα μέχρι τώρα!! Και εσυ το ίδιο να σκέφτεσαι!! Είσαι μια χαρά δεν έχεις κάποιο άλλο πρόβλημα!! Το καφέ είναι φυσιολογικό αυτό να σκέφτεσαι και να λες!! Και ότι είναι το πρόλαβες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Θεωρεί πως από τις προσπάθειες (μου εξήγησε επίσης ότι δεν είναι καλό συνέχεια ελεύθερες επαφές γιατί ταράζουν τον κύκλο - είχα δίκιο θυμάστε π έγραψα κ σας ρώτησε αφού προσπαθώ να σταθεροποίησω τον κύκλο μήπως δν είναι καλό μέρες π δν έχω ωορρηξία να το κάνουμε ελεύθερα ;)  επίσης το άγχος μ είπε παίζει σημαντικό ρολο και σου κόβει στρες άγχος.. σε κάθε περίπτωση είπε άσε να την κατεβάσουμε με το ζόρι, και θα ξεκινήσουμε να παρακολουθούμε με υπέρηχο κάθε 2-3 μέρες τι κάνει ο οργανισμός μου. Επίσης να γελάσετε, εγώ θερμό μετρούσα την θερμοκρασία από τη μασχάλη κ μ εξήγησε ότι πρπεει από τον κόλπο 🤣🤣 τζάμπα κόπος δυο μήνες έβαζα εγώ κυρία θερμόμετρο στη μασχάλη 🤣🤣 μα δε μ το είπε ποτε κανεις ότι πρέπει από τον κόλπο 🙈🙈🙈 βάρβαρη εγώ σαν να κατέβηκα από τα βουνά. Κάνα λεπτό ανοιγόκλεινε τα μάτια του κ μ λέει Ε όχι…. Όχι από τη μασχάλη 🙈🙈🙈 

 

 

@Raf123 και για εμένα πρωτοφανή είναι αυτές οι καταστάσεις, δε το έχω ξαναδεί και έπαθα πολιτισμικό σοκ.. αλλά αφού αποφάσισα για τον άνθρωπο μ να αφήσω τον τόπο μου.. ας είναι.. απλά κρατάω αποστάσεις, έχω δυο πολύ καλές φίλες, την παρέα μου, και την οικογένεια του ανδρα μου. Έτσι κ αλλιώς δουλεύω πολύ δν προλαβαίνω και πολλά πολλά να λέω να ακούω .. μόνο αν τύχει. Όσο για τη δουλειά σε καταλαβαίνω ούτε κ εγώ μπορώ. Δεν μπορώ να κάτσω σπίτι αγαπάω τρελα αυτό π κάνω θα σαλτάρω αν μείνω σπίτι. Για την κοπέλα επειδή είχα δοκιμάσει αρκετές κ εδώ και στην Κρήτη, δυστυχώς σπάνια θα βρεις κάποια που μπορείς να την αφήσεις μόνη. Κ εγώ αυτή π έρχεται δυο φορές την εβδοαμδα σπίτι είμαι και παρακολουθώ κ παράλληλα δουλεύω στο λαπτοπ. Δυστυχώς λίγοι έχουν το φιλότιμο / θέληση να δουλέψουν όπως πρέπει. Καλά κανεις και κρατάς τη δουλειά σου είτε βγαίνετε είτε όχι χωρίς τη δικη σου δουλειά είτε είχατε δάνειο κυρίως επειδή είσαι κριός δε θα καθόσουν ποτε άνετα στο σπίτι, το ξέρω και από τον εαυτό μου! 
 

 

 

Κορίτσι μου αυτο που λες ότι οι ελεύθερες επαφές χαλάνε το κύκλο?? Κατά ποιον τρόπο? Δηλαδή σου είπε ο γιατρός να μην έχεις ελεύθερες μετά την ωορρηξία? Γιατί κι εγώ δεν έχω κύκλο ρολόι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Και εμένα..  ήδη πήρα το ένα και θα βάλω και ένεση και αργά το βράδυ μπυ είπε να πάρω ακόμα ένα και μετά κάθε 8 ωρες

Νάντια μου δεν ξέρω για την ένεση αλλά εγώ τα έβαζα κολπικά για να μην με πειράζουν στομάχι! Έχω ακούσει ότι συμβαινει στην αρχη εγκυμοσυνης αλλα καλο ειναι να  ξεκουραστεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Άσε να δω τι θα κάνω! Σάββατο δεν μπορώ να την φερω! Είχαμε μια άλλη πολύ καλή ερχόταν κάθε 2 εβδομαδες και έφυγε, αυτή τώρα είναι λίγο στον κόσμο της! Άσε που πήγε ο άντρας μ σπίτι κ μέχρι κ το καλώδιο της τηλεόρασης ήταν βγαλμένο! Αυτή έψαχνε το Ίντερνετ μάλλον…τεσπα θα δω…

 

τα νέα σου από το γιατρο είναι πολύ ενθαρρυντικά!! Να δεις που θα μας πεις σύντομα τα ευχάριστα!! 
 

Εχω ένα φίλο από Κρήτη, είμασταν συμφοιτητές αλλά έμεινε στην Αγγλία για δουλεια! Μιλάμε πολύ συχνά το 2019 είχαμε πάει να περάσουμε τα Χριστούγεννα μαζί τους…αλλά έχει να τους δω από τότε! ΕλΠιζω να τα καταφέρουν να έρθουν στον γάμο μας 🙂

Πολύ βοηθητικές είναι οι κοπέλες αυτες  αλλά και μόνο στη σκέψη ότι κάποια ξένη θα μου ανακατεύει τα πράγματα τρελαίνομαι 😄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...