Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να σας πω κάτι κορίτσια... 

Η παρέα μας είναι πολύτιμη... Γιατί εμείς μόνο ξέρουμε τι σημαίνει άλλη μια απογοήτευση.. Και γιατί και στις χαρές και στις λύπες μας τα συζητάμε όλα και βοηθάμε η μία την άλλη!!! 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα από την καρδιά μου γιατί πάλι από την μεγάλη χαρά έπεσα στη μεγάλη στεναχώρια.. Και είστε εκεί να με ακούσετε!!! ❤️

❤️❤️❤️ εδώ είμαστε ολες για ολες!! Στα κάτω μας κ στα πάνω μας!!! Πάρε το. Χρόνο σου και θα δεις θα έρθει το 3ο μωράκι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι όλα καλά να είναι τα αποτελέσματα σας!! Και απλά να είχατε ένα κακό timing τόσο καιρό!! 
 

εκλεισες νυφικό;; Τι έκανες;; 
 

εγω τηλεφώνησα χθες κ τους το είπα! Δυστυχως δεν μπορώ να πάρω άλλο…μου είπε αυτή ότι φτιάχνεται θα μου το φτιάξουν! Να μην αγχώνομαι κ όλα γίνονται! Μου λέει τώρα είναι πολύ νωρις να έρθεις να το δοκιμάσεις αφού δεν έχω κοιλια ακόμα! Μου είπε από Σεπτέμβρη να ξανά μιλήσουμε!! Άμα σας το δείξω θα πείτε κ εσείς ότι δεν κάνει για μια έγκυο αυτό το νυφικό…η μέση πρέπει να είναι δακτυλίδι στην εγκυμοσύνη δεν εχεις μέση! 

Ευχαριστούμε Ραφαέλα μου!!!❤️ έχω πολλή αγωνία και άγχος για τα αποτελέσματα! εύχομαι όλα να πάνε καλα!

έχω 3 πρόβες συνολικά! 1 την παρασκευη και 2 το σάββατο! Ελπίζω να βρω σε κάποιο από τα 3 το νυφικό μου!!!😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστούμε Ραφαέλα μου!!!❤️ έχω πολλή αγωνία και άγχος για τα αποτελέσματα! εύχομαι όλα να πάνε καλα!

έχω 3 πρόβες συνολικά! 1 την παρασκευη και 2 το σάββατο! Ελπίζω να βρω σε κάποιο από τα 3 το νυφικό μου!!!😁😁😁

Σου έκανε κάποιο το κλικ;; Θα τα βάλεις πρώτη φορά αυτά; Ή θα τα ξαναδείς;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Σου έκανε κάποιο το κλικ;; Θα τα βάλεις πρώτη φορά αυτά; Ή θα τα ξαναδείς;; 

πρώτη φορά πάω!!! είμαι χαλαρη νυφη εγω!!!🤣🤣 τωρα ξεκινάω ετοιμασίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

πρώτη φορά πάω!!! είμαι χαλαρη νυφη εγω!!!🤣🤣 τωρα ξεκινάω ετοιμασίες!!!

Αααα χαχαχαχα εγώ τους είπα να βρουν τους καλεσμένους για να ετοιμάσουμε τα προσκλητήρια τον Ιούλιο! Αφού Αύγουστο όλα είναι κλειστά!! Θα παραγγείλω από το Ίντερνετ κάτι δωράκια που θέλω να δώσω στην εκκλησία! Είναι στα 70 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά 100 μπομπονιέρες! Και μετά μένει να βρουμε κουστούμι! Να περάσει ο καιρός να κάνουμε την αυχενική και να πάρουμε τηλ τον DJ να του πούμε ότι δεν θελουμε να μας κανει χορογραφία αφού είμαι εγκυος, δεν ξέρω αν θα αλλάξω κ εκεί το πακέτο μου! Κ τα λουλούδια που σίγουρα θα αλλάξω το πακέτο!! Κ να βρω παπούτσια αλλα μάλλον τελευταία στιγμή με βλέπω για παπούτσια! Hens κ τέτοια δε. Θέλω να κάνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Η Αγία μας έχει κάνει τόσα θαύματα....... απλα χθες κατάλαβα (βασικά το αντιλήφθηκα γιατι και πριν το ακουγα αλλά δεν μπορούσα να πιάσω το νόημα) την ουσία της "καταλληλης στιγμής". Θα φέρει σε όλες μας το θαύμα ΤΗΣ αρκεί να την πιστέψουμε, να προσευχηθούμε σε Αυτή. 

μπορεί να σας φαίνεται ότι υπερβάλλω αλλά χθες με τόσες ιστορίες κάτι έγινε μέσα μου. ΄κάτι που με γέμισε δύναμη. 

Σ ευχαριστω για τα καλά σου λόγια Μαρίνα μου!!!!! όλοι είμαστε και καλοί και κακοί! είμαστε καθρέφτης των άλλων νομίζω. κάποιοι μας βγάζουν τον καλό μας εαυτό και κάποιοι το χειρότερο (βλέπε πεθερα🤣🤣🤣🤣 για να γελάσουμε και λίγο γτ πολύ το βαρύναμε)

ποσο αληθινο ειναι αυτο που ειπες.. ειμαστε ο καθρεφτης των αλλων.. ο πρωην παντα μου λεει εισαι ο χειροτερος ανθρωπος που γνωρισα.. ποοοοσοι αλλοι λενε το αντιθετο ( δεν το λεω για να περιαυτολογισω)

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι όλα καλά να είναι τα αποτελέσματα σας!! Και απλά να είχατε ένα κακό timing τόσο καιρό!! 
 

εκλεισες νυφικό;; Τι έκανες;; 
 

εγω τηλεφώνησα χθες κ τους το είπα! Δυστυχως δεν μπορώ να πάρω άλλο…μου είπε αυτή ότι φτιάχνεται θα μου το φτιάξουν! Να μην αγχώνομαι κ όλα γίνονται! Μου λέει τώρα είναι πολύ νωρις να έρθεις να το δοκιμάσεις αφού δεν έχω κοιλια ακόμα! Μου είπε από Σεπτέμβρη να ξανά μιλήσουμε!! Άμα σας το δείξω θα πείτε κ εσείς ότι δεν κάνει για μια έγκυο αυτό το νυφικό…η μέση πρέπει να είναι δακτυλίδι στην εγκυμοσύνη δεν εχεις μέση! 

εγω σου λεω μια χαρα θα στο κανουν.. θα βγει λιγο πιο πανω απο την κοιλια η μεση.. μια χαρα θα ειναι.. θα εισαι η πιο ομορφη εγκυος νυφη στο υπογραφω

τωρα που το σκεφτομαι και εγω θα εχω κοιλια μεχρι τοτε.. καλα σεπτεμβρη βλεπω τι θα κανω με το νυφικο.. να πανε ολα καλα και θα βρω τι θα βαλω

στις πριν 17 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Θετικότατοοο! Συγχαρητήρια! Αν σε αγχώνει που είναι άχνη η γραμμή πάρε ένα προωρης (εκεί πιστεύω θα είναι έντονη) ή πήγαινε κάνε χοριακη! Αυτά τα τεστ δείχνουν πολύ πιο δύσκολα (πιο μεγάλες χοριακες) οπότε δεν ειναι το ίδιο να σου βγει τόσο αχνό ένα πρόωρης και μια ταινία! Ειδικά αφού θέλεις να ξεκινήσεις θεραπεία μην το αφήσεις πολύ. 

βασικα δεν με αγχωνει το αχνο γιατι και στον μικρο μου την μερα που περιμενα περιοδο και εκανα κανονικο τεστ μολις που φαινοταν η γραμμη στον ηλιο .. απλα ακομα δεν το πιστευω οτι ειμαι εγκυος.. θα το καταλαβω σιγα σιγα χαχαχαχαχ

θα κανω ξανα μεθαυριο τεστ που θα εχω μια μερα καθυστερηση και αμεσω τηλ στην γιατρο μου

σε ευχαριστω πολυ 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Θα ψάξω άλλον γιατρο έχετε δίκιο...

Ας πάρω και άλλη γνώμη... Και εγώ το πιστεύω.. 2 τεστ αχνά θετικά δεν είναι τυχαία... 

Βρε κορίτσι μου η πεθερά για την οποία ουκ ολίγα έχω γράψει που βαριέται αφόρητα οτιδήποτε τις δημιουργεί υποχρεώσεις στη ζωή της... ακόμα μουτζωνεται διότι όταν προσπαθούσε για δεύτερο την αποθαρρυναν οι γιατροί λόγω ενός ινομυωματος που είχε και ο πεθερός μου τότε είχε υποχρεώσεις στη δουλειά του, έκανε πίσω και χρησιμοποιούσαν προφυλάξεις. Μου τα έλεγε πρόσφατα όταν ήμασταν οι δύο μας και μουτζωνοταν. Μια ζωή στο σπίτι να φροντίζει την οικογένεια...ουσιαστικά ο πεθερός μου είχε μια μόνιμη βοηθό να κάνει τα πάντα και ο ίδιος έμαθε να ψήνει τοστ μετά τη σύνταξη. Ο άντρας μου είναι μεγάλος και έχει μεγαλώσει ανεξάρτητος, συνέχεια έκανε ταξίδια πριν παντρευτουμε. Μου έλεγε η πεθερά μου να είχα και ένα δεύτερο παιδί να μην φορτωνομουν συνέχεια στο γιο μου, να έπαιρνα λίγη χαρά παραπάνω αφού μια ζωή στην οικογένειά την αφιέρωσα... Και αυτή απογοητευτηκε από τους γιατρούς τότε. Δε λέω μπορεί να μην θέλεις μετά από ένα σημείο αλλά ακόμα μπορείς και να το προσπαθήσεις αφού το θέλετε και οι δύο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι όλα καλά να είναι τα αποτελέσματα σας!! Και απλά να είχατε ένα κακό timing τόσο καιρό!! 
 

εκλεισες νυφικό;; Τι έκανες;; 
 

εγω τηλεφώνησα χθες κ τους το είπα! Δυστυχως δεν μπορώ να πάρω άλλο…μου είπε αυτή ότι φτιάχνεται θα μου το φτιάξουν! Να μην αγχώνομαι κ όλα γίνονται! Μου λέει τώρα είναι πολύ νωρις να έρθεις να το δοκιμάσεις αφού δεν έχω κοιλια ακόμα! Μου είπε από Σεπτέμβρη να ξανά μιλήσουμε!! Άμα σας το δείξω θα πείτε κ εσείς ότι δεν κάνει για μια έγκυο αυτό το νυφικό…η μέση πρέπει να είναι δακτυλίδι στην εγκυμοσύνη δεν εχεις μέση! 

Ελπιζω να έχει κάποια ελαστικότητα στην κοιλιά το νυφικό, γιατί πραγματικά αλλάζει εβδομάδα την εβδομάδα (εμένα και μέρα με τη μέρα ανάλογα αν έχω πάει τουαλέτα, τι έφαγα κλπ). Και Σεπτέμβρη να πάτε για 1-2 μήνες μετά δε θα σημαίνει πολλά. Τελευταίο στιγμή θα κάνετε διορθώσεις! Όμως δεν πειράζει. Αντί για τη μέση δαχτυλίδι θα τονίζει το μωράκι που έρχεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nandia- μου θα σου πω κάτι και αν θες το πιστεύεις!!!! Μπήκα να δω τα μνμτα σας γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα έχεις νέα!!!!!!!! Το ήξερα ότι θα γίνει το θαύμα σου αυτόν τον μήνα, ίσως γιατί έλεγες συνέχεια για το ένστικτο που είχες και μου δημιούργησες αυτή τη σκέψη, είμαι σίγουρη επίσης από τα λεγόμενα σου πως κάποιο όνειρο είχες δει που σε έκανε να το πιστεύεις. Όπως περίμενα ότι θα γινόταν και της @Raf123 μας επειδή έλεγε ότι εκείνη την φορά ήταν χαλαρή γιατί δεν είχαν καλές επαφές και λέω εδώ είμαστε τώρα θα έρθει... Αλλά είχα την βάφτιση και είχα χάσει τις μέρες για να την τσεκάρω 😂 Αλλά όταν αισθάνομαι κάτι τέτοιο δεν θέλω να το λέω μην το γρουσουζέψω ❤❤❤❤❤

Συγχαρητήρια Νάντια μου, εύχομαι ότι καλύτερο, να σου πάνε όλα όμορφα και να χαρίσεις στα παιδάκια σου το αδερφάκι που τόσο θέλουν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ποσο αληθινο ειναι αυτο που ειπες.. ειμαστε ο καθρεφτης των αλλων.. ο πρωην παντα μου λεει εισαι ο χειροτερος ανθρωπος που γνωρισα.. ποοοοσοι αλλοι λενε το αντιθετο ( δεν το λεω για να περιαυτολογισω)

 

εγω σου λεω μια χαρα θα στο κανουν.. θα βγει λιγο πιο πανω απο την κοιλια η μεση.. μια χαρα θα ειναι.. θα εισαι η πιο ομορφη εγκυος νυφη στο υπογραφω

τωρα που το σκεφτομαι και εγω θα εχω κοιλια μεχρι τοτε.. καλα σεπτεμβρη βλεπω τι θα κανω με το νυφικο.. να πανε ολα καλα και θα βρω τι θα βαλω

βασικα δεν με αγχωνει το αχνο γιατι και στον μικρο μου την μερα που περιμενα περιοδο και εκανα κανονικο τεστ μολις που φαινοταν η γραμμη στον ηλιο .. απλα ακομα δεν το πιστευω οτι ειμαι εγκυος.. θα το καταλαβω σιγα σιγα χαχαχαχαχ

θα κανω ξανα μεθαυριο τεστ που θα εχω μια μερα καθυστερηση και αμεσω τηλ στην γιατρο μου

σε ευχαριστω πολυ 💖

Μια χαρά είσαι Ναντια μου!! Μην τον ακους! Αυτος δηλαδή είναι ο Άγιος ανθρωπος που χτυπάει γυναίκες!!! Ντροπή του!! 
 

Μακαρι να μου το φτιάξουν! Εσυ κρατά αυτό που μου έστειλες για τη βάφτιση χαχα κ πάρε ένα άλλο φτηνο για τον γάμο!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Ελπιζω να έχει κάποια ελαστικότητα στην κοιλιά το νυφικό, γιατί πραγματικά αλλάζει εβδομάδα την εβδομάδα (εμένα και μέρα με τη μέρα ανάλογα αν έχω πάει τουαλέτα, τι έφαγα κλπ). Και Σεπτέμβρη να πάτε για 1-2 μήνες μετά δε θα σημαίνει πολλά. Τελευταίο στιγμή θα κάνετε διορθώσεις! Όμως δεν πειράζει. Αντί για τη μέση δαχτυλίδι θα τονίζει το μωράκι που έρχεται! 

Σεπτέμβρη πάλι εχεις δίκιο είναι νωρις αλλά μου είπε να την πάρω ξανά τότε τηλ γιατί κανονικά λέει 1 μήνα πριν γίνεται η πρόβα! Το ερωτεύτηκα αυτό το νυφικό ήταν οπως το ονειρεύτηκα…εντάξει δεν πειράζει που ήρθαν έτσι τα πράγματα! Θα το δούμε κ ελπίζω να φτιάχνεται…😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Nandia- μου θα σου πω κάτι και αν θες το πιστεύεις!!!! Μπήκα να δω τα μνμτα σας γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα έχεις νέα!!!!!!!! Το ήξερα ότι θα γίνει το θαύμα σου αυτόν τον μήνα, ίσως γιατί έλεγες συνέχεια για το ένστικτο που είχες και μου δημιούργησες αυτή τη σκέψη, είμαι σίγουρη επίσης από τα λεγόμενα σου πως κάποιο όνειρο είχες δει που σε έκανε να το πιστεύεις. Όπως περίμενα ότι θα γινόταν και της @Raf123 μας επειδή έλεγε ότι εκείνη την φορά ήταν χαλαρή γιατί δεν είχαν καλές επαφές και λέω εδώ είμαστε τώρα θα έρθει... Αλλά είχα την βάφτιση και είχα χάσει τις μέρες για να την τσεκάρω 😂 Αλλά όταν αισθάνομαι κάτι τέτοιο δεν θέλω να το λέω μην το γρουσουζέψω ❤❤❤❤❤

Συγχαρητήρια Νάντια μου, εύχομαι ότι καλύτερο, να σου πάνε όλα όμορφα και να χαρίσεις στα παιδάκια σου το αδερφάκι που τόσο θέλουν!!!!!!

Καλημέρα!!! Εγώ το είχα σίγουρο πως δεν είμαι! Αφού είχε πεθάνει ο παππούς κ ελεγα χάσαμε τις γόνιμες δε πειράζει πάμε τον άλλο μήνα!! Έρχεται από εκεί που δε το περιμένεις τελικά!! ❤️❤️❤️ Πως είναι η ζουζούνια σου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ το είχα σίγουρο πως δεν είμαι! Αφού είχε πεθάνει ο παππούς κ ελεγα χάσαμε τις γόνιμες δε πειράζει πάμε τον άλλο μήνα!! Έρχεται από εκεί που δε το περιμένεις τελικά!! ❤️❤️❤️ Πως είναι η ζουζούνια σου;; 

Γι'αυτό και έγινε τελικά 🥰🥰🥰

Καλά είναι κορίτσι μου... ετοιμάζεται να φύγει ο αντρούλης μου και προσπαθούμε να τον χορτάσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@babyblue94 η γραμμούλα ήταν πολύ αχνη οντως αλλά ήταν ευδιάκριτη...εγω όμως είπα οκ δεν έχω καθυστέρηση λογικά γι αυτό δεν είναι έντονη... 

Αχ βρε κορίτσι μου ..οπότε κάτι απλά δεν προχωράει. Αλλά έπιασες. Αυτο είναι πολύ θετικό. Θρομφοφιλια έχεις ψάξει;  Πάντως ναι πρέπει να πας σε γιατρό άλλο και να σε πάρει στα σοβαρά και να τα δεις όλα. Κάτι φταίει και θα το βρεις σίγουρα. 

 

@Nandia-εσύ καλέ αφού έχεις θετικό γιατί νανλ μην βοηθήσεις νωρίτερα το μωράκι σου και θες να περιμένεις δύο μέρες ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @Nandia- μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑΑΑΑΑ!!! Πόσο τέλεια νέα είναι αυτά??? Ειλικρινά με έκανες και έκλαψα από χαρά και ας μην σε ξέρω. Νιώθουμε η μία την αγωνία της άλλης και με κάθε θετικό πετάμε στα ουράνια. Αγάπη μου να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Μην χάνεις το κουράγιο σου ❤ δες μήπως αλλάξεις γιατρό και σε καθοδηγήσει αλλιώς, ότι έχουμε άλλα παιδάκια δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να έχει αλλάξει κάτι στην πορεία της υγείας μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Nandia- μου θα σου πω κάτι και αν θες το πιστεύεις!!!! Μπήκα να δω τα μνμτα σας γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα έχεις νέα!!!!!!!! Το ήξερα ότι θα γίνει το θαύμα σου αυτόν τον μήνα, ίσως γιατί έλεγες συνέχεια για το ένστικτο που είχες και μου δημιούργησες αυτή τη σκέψη, είμαι σίγουρη επίσης από τα λεγόμενα σου πως κάποιο όνειρο είχες δει που σε έκανε να το πιστεύεις. Όπως περίμενα ότι θα γινόταν και της @Raf123 μας επειδή έλεγε ότι εκείνη την φορά ήταν χαλαρή γιατί δεν είχαν καλές επαφές και λέω εδώ είμαστε τώρα θα έρθει... Αλλά είχα την βάφτιση και είχα χάσει τις μέρες για να την τσεκάρω 😂 Αλλά όταν αισθάνομαι κάτι τέτοιο δεν θέλω να το λέω μην το γρουσουζέψω ❤❤❤❤❤

Συγχαρητήρια Νάντια μου, εύχομαι ότι καλύτερο, να σου πάνε όλα όμορφα και να χαρίσεις στα παιδάκια σου το αδερφάκι που τόσο θέλουν!!!!!!

ποσο σε ευχαριστω💖💖.. ναι ειχα δει ονειρο οτι κρατουσα ενα μωρο αλλα παραπανω το πιστευα γιατι η αγια ειρηνη μου εδωσε πολλα σημαδια..βασικα δεν το πιστευω ακομα.. νομιζω οτι απλα ονειρευομαι

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μια χαρά είσαι Ναντια μου!! Μην τον ακους! Αυτος δηλαδή είναι ο Άγιος ανθρωπος που χτυπάει γυναίκες!!! Ντροπή του!! 
 

Μακαρι να μου το φτιάξουν! Εσυ κρατά αυτό που μου έστειλες για τη βάφτιση χαχα κ πάρε ένα άλλο φτηνο για τον γάμο!! ❤️❤️❤️

αν θα με φορει στην βαφτιση χαχαχαχαχ

αχ ακομα δεν πιστευω οτι ειμαι εγκυος.. βασικα ας εχω καθυστερηση πρωτα και μετα

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου ..οπότε κάτι απλά δεν προχωράει. Αλλά έπιασες. Αυτο είναι πολύ θετικό. Θρομφοφιλια έχεις ψάξει;  Πάντως ναι πρέπει να πας σε γιατρό άλλο και να σε πάρει στα σοβαρά και να τα δεις όλα. Κάτι φταίει και θα το βρεις σίγουρα. 

 

@Nandia-εσύ καλέ αφού έχεις θετικό γιατί νανλ μην βοηθήσεις νωρίτερα το μωράκι σου και θες να περιμένεις δύο μέρες ;;

γιατι η γιατρος θα μου πει να περιμενω τουλαχιστον να εχω καθυστερηση.. την προηγουμενη φορα μου ειπε για να θεωρηθει εγκυμοσυνη πρεπει να εχεις 7 μερες καθυστερηση ( η γραμματεας της βασικα) ετσι λεω ας εχω εστω μια .. εξαλλου πινω ηδη ασπιρινη απο τον σεπτεμβριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. @Nandia- μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑΑΑΑΑ!!! Πόσο τέλεια νέα είναι αυτά??? Ειλικρινά με έκανες και έκλαψα από χαρά και ας μην σε ξέρω. Νιώθουμε η μία την αγωνία της άλλης και με κάθε θετικό πετάμε στα ουράνια. Αγάπη μου να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. ♥️♥️♥️♥️

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.. ετοιμασου και εσυ.. θα εισαι η επομενη με την @Antonia2

θα προσευχομαι καθε μερα οπως εκανα μεχρι τωρα.. ειπαμε ο μαιος ειναι ο μηνας σου 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πιανει ενα αγχος καποιες στιγμες και λεω μην παθω τα ιδια παλι.. δεν με αφηνει να το χαρω αλλα μετα θυμαμαι οτι ειναι παιδι της αγιας ειρηνης και δεν θα το αφησει.. θα ειναι διπλα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stemi είπε:

Κι εγώ έτσι ήμουν το Σάββατο! Και έκανα ξανά Κυριακή πρωί (ξύπνησα από τις 6) και ήταν πιο σκούρο! Χθες το πίστεψα λίγο που ήταν η μέρα που περίμενα περίοδο και δεν ήρθε!!! Έκανα πάρτυ μόνη μου 😍 τώρα είμαι στην καινούρια γιατρό και περιμένω να μπω... 

ευχομαι να ειναι ολα τελεια 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

με πιανει ενα αγχος καποιες στιγμες και λεω μην παθω τα ιδια παλι.. δεν με αφηνει να το χαρω αλλα μετα θυμαμαι οτι ειναι παιδι της αγιας ειρηνης και δεν θα το αφησει.. θα ειναι διπλα μας

Έχοντας περάσει ατυχίες μπορώ να σε καταλάβω.... Μέχρι τελευταία μέρα που πήγαινα για την γέννα είχα άγχος τι γίνεται μέσα στην κοιλιά μου! Να σκέφτεσαι θετικά όσο γίνεται και να έχεις πίστη ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stemi είπε:

Ναι!!!!!! Είσαι έγκυος!!!! Τι τέλεια @Nandia-μου. Μαζί θα είμαστε, εγκυουλες στη Λευκωσία! Και με τα ίδια άγχη μετά τις αποτυχίες που είχαμε και οι 2. Μόνο θετικές σκέψεις από δω και πέρα! Το είπα ότι είσαι η επόμενη! Να ετοιμάζεται κσι η @Antonia2παρακαλώ! 

@marinamanoulitsa πόσο λυπάμαι που σου ήρθε! Σίγουρα είναι περίοδος? Να σου πω ότι την προηγούμενη φορά που είχα μείνει έγκυος δεν το είχα ψιλιαστει καν επειδή ήρθε κανονικά και στην ώρα της η περίοδος... Και μετά από 10 μέρες που ξεκίνησα τα τεστ ωορρηξιας βγαίναν τέρμα θετικά για 5 συνεχόμενες μέρες και λέω τι στο καλό γίνεται... Και τελικά ήμουν έγκυος... Άσχετα που ήταν χαμηλή η χοριακη για τη μέρα που ήμουν και δεν προχώρησε. 

 

 

 

νταξ δεν εισαι πολυ μακρια μου χαχαχα

μακαρι να πανε ολα καλα.. οντως ενα αγχος το εχω γιατι περσι 19/5 εκανα αποξεση

@Antonia2 σε περιμενουμε... ξεκινα να ερχεσαι χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Έχοντας περάσει ατυχίες μπορώ να σε καταλάβω.... Μέχρι τελευταία μέρα που πήγαινα για την γέννα είχα άγχος τι γίνεται μέσα στην κοιλιά μου! Να σκέφτεσαι θετικά όσο γίνεται και να έχεις πίστη ❤❤❤

προς το παρων προσπαθω να το συνειδητοποιησω.. το νοιωθω οτι θα παει καλα γιατι ειναι με την ευλογια της αγιας ειρηνης απλα περιμενω και την καθυστερηση που εκει θα το εχω πιο σιγουρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγκυουλες νοιωθετε και εσεις υγρα? συνεχεια παω τουαλετα.. νοιωθω οτι ερχεται και λεω τι γινεται και τελικα ειναι απλα υγρα και εχω και πονακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...