Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναντια ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τη βλεπω ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ τη γραμμη!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Αχ δε φανταζεσαι τη χαρα μουυυυυυ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!! Τρεξε για χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰

Η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου το εκανε το θαυμα της!!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏🙏 Μεγαλη η Χαρη ΤΗΣ!!!!!!!!!!!

το εκανε ναι.. με επιασαν τα κλαματα και λεω κολυμποντας θα ερθω να προσκυνησω

εισαι η επομενη το ξερεις????????? ειμαι σιγουρη η αγια ειρηνη θα κανει το θαυμα της και για σενα

σε ευχαριστω πολυ.. ακομα να το συνειδητοποιησω η αληθεια ειναι.. νομιζω θα ξυπνησω και θα ειναι απλα ενα ονειρο

θα παρω μεθαυριο την γιατρο μου και θα δω τι θα μου πει.. θα πρεπει να ξεκινησω και ενεσεις

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι μιλά μαζί της!! Πωπω χάρηκα παρά πολύ! Συγχαρητήρια!!!!❤️❤️❤️❤️ Ολες οι προσευχές έπιασαν τόπο Ναντια μου!! Είμαστε ένα μήνα διαφορά!!! Τελειααααα

η θρησκεια μας ειναι ζωντανη και το βλεπουμε καθε μερα.. οντως επιασαν οι προσευχες και εγινε το θαυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ακομα δεν το πιστευω... νομιζω οτι κανω λαθος 😀

Κι εγώ έτσι ήμουν το Σάββατο! Και έκανα ξανά Κυριακή πρωί (ξύπνησα από τις 6) και ήταν πιο σκούρο! Χθες το πίστεψα λίγο που ήταν η μέρα που περίμενα περίοδο και δεν ήρθε!!! Έκανα πάρτυ μόνη μου 😍 τώρα είμαι στην καινούρια γιατρό και περιμένω να μπω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βλέπετε και εσείς 2η γραμμή η βλέπω φαντάσματα;  αύριο δεν περιμένω περίοδο 

received_3246076828972298.jpeg

Καλημέρα μια χαρά βλέπεις έχει δεύτερη γραμμή συγχαρητήρια πραγματικά το πίστευες κοπέλα μου ότι Αγία Ειρήνη  θα βοηθήσει και το έκανε  φοβερό  εύχομαι μια μεγάλη χοριακη και μια τέλεια εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έτσι να σκέφτεσαι!! ❤️❤️❤️❤️Τελευταίο διάστημα είχα μιλήσει ανοιχτά με δυο κοπελες που είναι έγκυες κ τους ελεγα την απογοήτευση μου!! Και μου έλεγαν και αυτες ότι θα έρθει όταν θα είναι η κατάλληλη στιγμή!! Και είχαν δίκιο (σε σχέση με τον γάμο δεν είναι καλή στιγμή αλλά δεν πειράζει) το μωράκι να είναι καλά!!
 

 

Διαβαζα χθες για πολλα θαυματα της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου και ενιωσα μια ηρεμια και γαληνη! δεν θα με αφησει ετσι η Αγια. απλα μονο αυτη ξερει την καταλληλη στιγμη. εμας μας πνιγει η ανυπομονησια και το αγχος.. εννοείται ότι θα ξαναπιάσω πάτωμα με την επόμενη περίοδο αλλά άνθρωποι είμαστε, λυγιζουμε.. μετά θα ξαναγεμίσω με ελπίδα και αισιοδοξία. μου δίνει πολλή δύναμη!🙏😍

Οσο για σενα Ραφαελα μου, ο γαμος ειναι το λιγοτερο... ειναι ενα παρτυ!! Ηουσια της ζωης και της ευτυχιας ειναι μεσα στην κοιλιτσα σου!!!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Έχω κανονικότατα ροή.. Άρα είναι περίοδος... Παμε για τον άλλον μήνα δεν πειράζει... 

Έκανα εξετάσεις κορίτσια αιματολογικες για αυτοανοσα και ήταν αρνητικές... Εκανα γενικές εξετάσεις αίματος όλα καλά.. Τώρα έμεινε μόνο αιματολογο να πάω.. 

 @Nandia- αυτός δεν ήθελε να μου δώσει πριν την καθυστέρηση γιατί λέει είναι πάρα πολύ νωρίς... Δεν ξέρω τι να πω..  Εγώ θέλω εσύ να τα πας τέλεια και να πάρω θάρρος και εγώ.. Αντε ούτε σπερμοδιαγραμμα ούτε τίποτα.. Εγώ προσεύχομαι πολύ, πιστεύω ότι θα έρθει και σε εμένα το θαύμα... Που θα πάει... @Nandia-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa θα σου πω κάτι από προσωπική εμπειρία. Όταν ο γυναικολόγος μου βρήκε πως έχω ένα ινομυωμα το οποίο μεγάλωνε γρήγορα σκέφτηκε ότι η γυναίκα του γέννησε με 12 εκ ινομυωμα οπότε δεν πειράζει ας εμενα έγκυος και μετά να το έβγαζα. Καλός άνθρωπος καθόλου φιλοχρηματος καλος επιστήμονας ΑΛΛΆ άνθρωπος που επηρεάστηκε από την προσωπική του εμπειρία, αυτό είναι ΛΑΘΟΣ. Τον άλλαξα και έβγαλα άμεσα το πρώτο ινομυωμα. Όταν εμφανίστηκε δεύτερο ρώτησα τρεις γιατρούς και μετά αποφάσισα να μην το αφαιρέσω. Ο γιατρός σου μπορεί να είναι χρυσός άνθρωπος αλλά στη συγκεκριμένη φάση δε σε καλύπτει, μπορεί να θεωρεί ότι δε σκας για τρίτο παιδάκι, ότι σημασία έχει να το παρακολουθήσει αφού δέσει καλά μόνο του. Λάθος τώρα χρειάζεσαι ψάξιμο γιατί δεν προχωράνε οι εγκυμοσύνες, κοίτα για άλλον γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 όλα θα πάνε καλά θα γίνει το θαύμα για όλες μας και εγώ το πιστεύω αυτό!!!

εγώ άλλωστε έχω βιώσει πολλά θαύματα στη ζωή μου... Δεν γίνεται να μην πιστεύω στο Θεό... Ενταξει σήμερα είμαι κάπως περίεργα ψυχολογικά αλλά θα μου περασει.. Κάθε μήνας είναι μια νέα ευκαιρία 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

😢 Ήρθε περίοδος. 

Πήρα γυναικολόγο λέω τι γίνεται γιατρέ ; μου λέει για αυτό σε είπα περίμενε.. Πριν την περίοδο δεν κάνουμε τεστ!  Δεν πειράζει λέει την επόμενη φορά... 

Πειράζει γαμωτο πειράζει 😭

Αχ κοπέλα μου λυπάμαι πολύ… ειχα και εγώ τέτοια εμπηρια αλλά εμένα τελικά κατέληξε σε βιοχιμικη αποβολή εύχομαι πραγματικά να είσαι πιο τυχερή και να μην είναι κάτι τέτοιο.. ίσως θα πρέπει να πάρεις και καμία αλλη γνώμη εμένα όταν μου συνέβη αυτό ρώτησα 3 γιατρούς τι γίνεται ελπίζω να πάνε όλα καλά και θα συμφωνούσα και με τα αλλά κορίτσια ίσως θα ήταν καλό να εκανες μια χοριακη..

και φυσικά πειράζει 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

@marinamanoulitsa θα σου πω κάτι από προσωπική εμπειρία. Όταν ο γυναικολόγος μου βρήκε πως έχω ένα ινομυωμα το οποίο μεγάλωνε γρήγορα σκέφτηκε ότι η γυναίκα του γέννησε με 12 εκ ινομυωμα οπότε δεν πειράζει ας εμενα έγκυος και μετά να το έβγαζα. Καλός άνθρωπος καθόλου φιλοχρηματος καλος επιστήμονας ΑΛΛΆ άνθρωπος που επηρεάστηκε από την προσωπική του εμπειρία, αυτό είναι ΛΑΘΟΣ. Τον άλλαξα και έβγαλα άμεσα το πρώτο ινομυωμα. Όταν εμφανίστηκε δεύτερο ρώτησα τρεις γιατρούς και μετά αποφάσισα να μην το αφαιρέσω. Ο γιατρός σου μπορεί να είναι χρυσός άνθρωπος αλλά στη συγκεκριμένη φάση δε σε καλύπτει, μπορεί να θεωρεί ότι δε σκας για τρίτο παιδάκι, ότι σημασία έχει να το παρακολουθήσει αφού δέσει καλά μόνο του. Λάθος τώρα χρειάζεσαι ψάξιμο γιατί δεν προχωράνε οι εγκυμοσύνες, κοίτα για άλλον γιατρό. 

Ακριβώς αυτό... Επειδή πάω για το τρίτο δεν μου δίνει τόση σημασία... Το εχωω προσέξει και εγώ... Η φάση είναι έχεις παιδιά τι καιγεσαιι; κάπως έτσι.....και εγώ όπως η @ΜαρίαΔημήτρης βλέπω να τα παρατάω... Δεν ξέρω κουράστηκα πολύ κάθε μήνα απογοήτευση...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Έχω κανονικότατα ροή.. Άρα είναι περίοδος... Παμε για τον άλλον μήνα δεν πειράζει... 

Έκανα εξετάσεις κορίτσια αιματολογικες για αυτοανοσα και ήταν αρνητικές... Εκανα γενικές εξετάσεις αίματος όλα καλά.. Τώρα έμεινε μόνο αιματολογο να πάω.. 

 @Nandia- αυτός δεν ήθελε να μου δώσει πριν την καθυστέρηση γιατί λέει είναι πάρα πολύ νωρίς... Δεν ξέρω τι να πω..  Εγώ θέλω εσύ να τα πας τέλεια και να πάρω θάρρος και εγώ.. Αντε ούτε σπερμοδιαγραμμα ούτε τίποτα.. Εγώ προσεύχομαι πολύ, πιστεύω ότι θα έρθει και σε εμένα το θαύμα... Που θα πάει... @Nandia-

θα ερθει σιγουρα.. η αγια ειρηνη δνε θα σε αφησει αλλα επιμενω.. δεν ξερω γιατι αλλα κατι δεν μου αρεσει.. παλι αποβολη ηταν.. τι περιμενει να για να σου πει να κανεις πιο εξειδικευμενες εξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babyblue94 η γραμμούλα ήταν πολύ αχνη οντως αλλά ήταν ευδιάκριτη...εγω όμως είπα οκ δεν έχω καθυστέρηση λογικά γι αυτό δεν είναι έντονη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ακριβώς αυτό... Επειδή πάω για το τρίτο δεν μου δίνει τόση σημασία... Το εχωω προσέξει και εγώ... Η φάση είναι έχεις παιδιά τι καιγεσαιι; κάπως έτσι.....και εγώ όπως η @ΜαρίαΔημήτρης βλέπω να τα παρατάω... Δεν ξέρω κουράστηκα πολύ κάθε μήνα απογοήτευση...

 

ε δεν θα παρατησεις την επιθυμια σου για ακομα μια ευλογια μεσα στο σπιτι σου γιατι ο γιατρος θεωρει οτι ειναι 3ο αρα και τι εγινε.. ημαρτον δλδ.. και 23ο να ηταν οφειλει να δωσει σημασια.. για να προσπαθεις το θελεις.. δηλαδη εμεις που εχουμε 2 και θελουμε 3ο δεν αξιζουμε ενα γιατρο να μας προσεχει? η δικη μου γιατρος δεν με ειδε ποτε σαν μια μανα με 2 παιδια που απλα θελει 3ο.. μου ειπε μαλιστα φετος θα μεινεις εγκυος με μεγαλη σιγουρια και μου εδωσε ευχη καρδιας να τα καταφερω να μεινω ξανα εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Διαβαζα χθες για πολλα θαυματα της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου και ενιωσα μια ηρεμια και γαληνη! δεν θα με αφησει ετσι η Αγια. απλα μονο αυτη ξερει την καταλληλη στιγμη. εμας μας πνιγει η ανυπομονησια και το αγχος.. εννοείται ότι θα ξαναπιάσω πάτωμα με την επόμενη περίοδο αλλά άνθρωποι είμαστε, λυγιζουμε.. μετά θα ξαναγεμίσω με ελπίδα και αισιοδοξία. μου δίνει πολλή δύναμη!🙏😍

Οσο για σενα Ραφαελα μου, ο γαμος ειναι το λιγοτερο... ειναι ενα παρτυ!! Ηουσια της ζωης και της ευτυχιας ειναι μεσα στην κοιλιτσα σου!!!!!!❤️❤️❤️

Να εχεις πίστη και θα έρθει!! Μου έλεγε κ εμένα η γιαγιά μου το θαύμα που είχε κάνει η Αγία Μαρίνα στην θεία μου που μετά από πολλες αποβολές κατάφερε να κρατήσει στα χέρια της τον Μαρινο μας !!! Θα έρθει κ η σειρά σου!!! ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏 ποτέ θα έχετε τα αποτελέσματα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

θα ερθει σιγουρα.. η αγια ειρηνη δνε θα σε αφησει αλλα επιμενω.. δεν ξερω γιατι αλλα κατι δεν μου αρεσει.. παλι αποβολη ηταν.. τι περιμενει να για να σου πει να κανεις πιο εξειδικευμενες εξετασεις

Θα ψάξω άλλον γιατρο έχετε δίκιο...

Ας πάρω και άλλη γνώμη... Και εγώ το πιστεύω.. 2 τεστ αχνά θετικά δεν είναι τυχαία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Έχω κανονικότατα ροή.. Άρα είναι περίοδος... Παμε για τον άλλον μήνα δεν πειράζει... 

Έκανα εξετάσεις κορίτσια αιματολογικες για αυτοανοσα και ήταν αρνητικές... Εκανα γενικές εξετάσεις αίματος όλα καλά.. Τώρα έμεινε μόνο αιματολογο να πάω.. 

 @Nandia- αυτός δεν ήθελε να μου δώσει πριν την καθυστέρηση γιατί λέει είναι πάρα πολύ νωρίς... Δεν ξέρω τι να πω..  Εγώ θέλω εσύ να τα πας τέλεια και να πάρω θάρρος και εγώ.. Αντε ούτε σπερμοδιαγραμμα ούτε τίποτα.. Εγώ προσεύχομαι πολύ, πιστεύω ότι θα έρθει και σε εμένα το θαύμα... Που θα πάει... @Nandia-

Κορίτσι μου στεναχωρεθηκα παρά πολύ για σένα!! Νομίζω να πας κ για μια δεύτερη γνώμη σε άλλο γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Θα ψάξω άλλον γιατρο έχετε δίκιο...

Ας πάρω και άλλη γνώμη... Και εγώ το πιστεύω.. 2 τεστ αχνά θετικά δεν είναι τυχαία... 

τιποτε δεν ειναι τυχαιο.. μην το αφησεις.. και προσευχη 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Antonia2 όλα θα πάνε καλά θα γίνει το θαύμα για όλες μας και εγώ το πιστεύω αυτό!!!

εγώ άλλωστε έχω βιώσει πολλά θαύματα στη ζωή μου... Δεν γίνεται να μην πιστεύω στο Θεό... Ενταξει σήμερα είμαι κάπως περίεργα ψυχολογικά αλλά θα μου περασει.. Κάθε μήνας είναι μια νέα ευκαιρία 

 

 

Κοριτσι μου να εισαι δυνατη για τα 2 παιδακια σου! παρε τον αντρα σου αγκαλια (γιατι κι αυτος ο καημενος είναι πολυ στεναχωρημενος), κάνε μια προσευχή στην Αγία Ειρήνη και να ξέρεις ότι θα σε ακούσει. είναι πολύ δύσκολες οι στιγμές που περνάς αλλά είσαι δυνατή και θα το ξεπεράσεις κι αυτό.

Σου στέλνω μια μεγάλη σφιχτή αγκαλιά!!!!🤗❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κάτι κορίτσια... 

Η παρέα μας είναι πολύτιμη... Γιατί εμείς μόνο ξέρουμε τι σημαίνει άλλη μια απογοήτευση.. Και γιατί και στις χαρές και στις λύπες μας τα συζητάμε όλα και βοηθάμε η μία την άλλη!!! 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα από την καρδιά μου γιατί πάλι από την μεγάλη χαρά έπεσα στη μεγάλη στεναχώρια.. Και είστε εκεί να με ακούσετε!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να εχεις πίστη και θα έρθει!! Μου έλεγε κ εμένα η γιαγιά μου το θαύμα που είχε κάνει η Αγία Μαρίνα στην θεία μου που μετά από πολλες αποβολές κατάφερε να κρατήσει στα χέρια της τον Μαρινο μας !!! Θα έρθει κ η σειρά σου!!! ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏 ποτέ θα έχετε τα αποτελέσματα;; 

Την πεμπτη Ραφαελα μου! αχ απο χθες εμπαινα να δω μηπως ανεβασαν εστω το σπερμοδιαγραμμα αλλά τιποτα 🤣🤣 λογικα θα τα ανεβασουν ολα μαζι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου να εισαι δυνατη για τα 2 παιδακια σου! παρε τον αντρα σου αγκαλια (γιατι κι αυτος ο καημενος είναι πολυ στεναχωρημενος), κάνε μια προσευχή στην Αγία Ειρήνη και να ξέρεις ότι θα σε ακούσει. είναι πολύ δύσκολες οι στιγμές που περνάς αλλά είσαι δυνατή και θα το ξεπεράσεις κι αυτό.

Σου στέλνω μια μεγάλη σφιχτή αγκαλιά!!!!🤗❤️❤️❤️

Πόσο καλό κορίτσι είσαι και εσύ 💓💞 η Αγία Ειρήνη να σου στείλει και εσένα γρήγορα ένα μωράκι και όλες εμάς που το θέλουμε πολύ 💞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να σας πω κάτι κορίτσια... 

Η παρέα μας είναι πολύτιμη... Γιατί εμείς μόνο ξέρουμε τι σημαίνει άλλη μια απογοήτευση.. Και γιατί και στις χαρές και στις λύπες μας τα συζητάμε όλα και βοηθάμε η μία την άλλη!!! 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα από την καρδιά μου γιατί πάλι από την μεγάλη χαρά έπεσα στη μεγάλη στεναχώρια.. Και είστε εκεί να με ακούσετε!!! ❤️

❤️❤️❤️ Είστε θησαυρος!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να σας πω κάτι κορίτσια... 

Η παρέα μας είναι πολύτιμη... Γιατί εμείς μόνο ξέρουμε τι σημαίνει άλλη μια απογοήτευση.. Και γιατί και στις χαρές και στις λύπες μας τα συζητάμε όλα και βοηθάμε η μία την άλλη!!! 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα από την καρδιά μου γιατί πάλι από την μεγάλη χαρά έπεσα στη μεγάλη στεναχώρια.. Και είστε εκεί να με ακούσετε!!! ❤️

θα ειμαστε και στην χαρα σου συντομα.. να παρεις τον χρονο σου να ανασυγκροτηθεις και να παρεις και αλλη γνωμη... το θαυμα θα γινει ειμαι σιγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πόσο καλό κορίτσι είσαι και εσύ 💓💞 η Αγία Ειρήνη να σου στείλει και εσένα γρήγορα ένα μωράκι και όλες εμάς που το θέλουμε πολύ 💞 

Η Αγία μας έχει κάνει τόσα θαύματα....... απλα χθες κατάλαβα (βασικά το αντιλήφθηκα γιατι και πριν το ακουγα αλλά δεν μπορούσα να πιάσω το νόημα) την ουσία της "καταλληλης στιγμής". Θα φέρει σε όλες μας το θαύμα ΤΗΣ αρκεί να την πιστέψουμε, να προσευχηθούμε σε Αυτή. 

μπορεί να σας φαίνεται ότι υπερβάλλω αλλά χθες με τόσες ιστορίες κάτι έγινε μέσα μου. ΄κάτι που με γέμισε δύναμη. 

Σ ευχαριστω για τα καλά σου λόγια Μαρίνα μου!!!!! όλοι είμαστε και καλοί και κακοί! είμαστε καθρέφτης των άλλων νομίζω. κάποιοι μας βγάζουν τον καλό μας εαυτό και κάποιοι το χειρότερο (βλέπε πεθερα🤣🤣🤣🤣 για να γελάσουμε και λίγο γτ πολύ το βαρύναμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Την πεμπτη Ραφαελα μου! αχ απο χθες εμπαινα να δω μηπως ανεβασαν εστω το σπερμοδιαγραμμα αλλά τιποτα 🤣🤣 λογικα θα τα ανεβασουν ολα μαζι...

Μακάρι όλα καλά να είναι τα αποτελέσματα σας!! Και απλά να είχατε ένα κακό timing τόσο καιρό!! 
 

εκλεισες νυφικό;; Τι έκανες;; 
 

εγω τηλεφώνησα χθες κ τους το είπα! Δυστυχως δεν μπορώ να πάρω άλλο…μου είπε αυτή ότι φτιάχνεται θα μου το φτιάξουν! Να μην αγχώνομαι κ όλα γίνονται! Μου λέει τώρα είναι πολύ νωρις να έρθεις να το δοκιμάσεις αφού δεν έχω κοιλια ακόμα! Μου είπε από Σεπτέμβρη να ξανά μιλήσουμε!! Άμα σας το δείξω θα πείτε κ εσείς ότι δεν κάνει για μια έγκυο αυτό το νυφικό…η μέση πρέπει να είναι δακτυλίδι στην εγκυμοσύνη δεν εχεις μέση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. βλέπετε και εσείς 2η γραμμή η βλέπω φαντάσματα;  αύριο δεν περιμένω περίοδο 

received_3246076828972298.jpeg

Θετικότατοοο! Συγχαρητήρια! Αν σε αγχώνει που είναι άχνη η γραμμή πάρε ένα προωρης (εκεί πιστεύω θα είναι έντονη) ή πήγαινε κάνε χοριακη! Αυτά τα τεστ δείχνουν πολύ πιο δύσκολα (πιο μεγάλες χοριακες) οπότε δεν ειναι το ίδιο να σου βγει τόσο αχνό ένα πρόωρης και μια ταινία! Ειδικά αφού θέλεις να ξεκινήσεις θεραπεία μην το αφήσεις πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...