Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου ! Μπορεί εγώ να μην είμαι έγκυος είναι όμως η αδελφή μου ! Το μάθαμε χθες ! Σοκ και χαρά .. δεν το περίμενε με τίποτα … μια μόνο επαφή δυο μέρες μετά την γόνιμη μέρα …. 
οποτε καμία φορά είναι όλα γραμμένα … εγώ συστηματικά στις γόνιμες και τίποτα …. Χαχαχαχα

Από συμπτώματα το μόνο που είχε είναι 5 ημέρες καθυστέρηση αλλά επειδή έχει μεγάλους κύκλους δεν έδωσε μεγάλη βάση … επίσης της είχε ανοίξει η όρεξη που δεν το είχε ποτέ αυτό με το φαγητό είναι παρά πολύ αδύνατη πάντα έτρωγε λίγο … μου είπε κοιμόταν πολύ που επίσης και αυτό το είχε πάντα απλά τώρα ακόμα κ δέκα λεπτά ύπνου την ξεκουράζεσαι τρομερά λες και κοιμήθηκε δυο ώρες … αλλα το κυριότερο ήταν τρομερό πόνο στο στήθος …. Ούτε να το ακουμπήσει δεν μπορούσε …. Αλλά τίποτα από ολα αυτά δεν της έκανε εντύπωση τώρα που είδε χοριακη τα συνδύασε όλα .. μ λέει μην τρέλανεσαι να βλέπεις συμπτώματα δεν υπάρχουν στην ουσία …. Είναι πράγματα που έχουμε πριν την περίοδο έτσι κ αλλιώς !!! Άντε καλή μας επιτυχία και σύντομα εγκυουλες ! 

Ααααα μπραβοοοο συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Έχει απόλυτο δίκιο! Εγώ μόνο καθυστέρηση είχα κ υπνηλία που κ εγώ σαν την αδερφή σου είμαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stemi είπε:

Κορίτσια ααααα!!! Είμαι 11 μέρα από την ωορρηξία και έκανα τεστ εγκυμοσύνης γιατί έχουμε γάμο και είπα να δω αν θα πιω κανένα ποτάκι... και νομίζω βγήκε θετικό! Πολύ πολύ αχνό βέβαια αλλά η γραμμή ροζιζει και εχει το ίδιο πάχος με του ελέγχου. Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου, αν και προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη, λόγω της προηγούμενης χημικής που είχα τον Αύγουστο! Προσεύχομαι στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου και στην Παναγία να βοηθήσει όλα να πάνε καλά! Και όλες οι κοπέλες εδώ στο φόρουμ που προσπαθούμε σύντομα να έχουμε τα σποράκια και τα μωράκια μας! Περίμενα περίοδο στις 9/5 και την 3η μέρα περιόδου θα πήγαινα να κάνω ορμονικές και σαλπιγγογραφια μετά που μου έγραψε ο γιατρος... Λέτε να τα γλίτωσα??? Αχ θεέ μου δεν το πιστεύω! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να το πιστέψεις! 

Βουρ τη Δευτέρα για χοριακη και μέχρι τότε να προσέχεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να το πιστέψεις! 

Βουρ τη Δευτέρα για χοριακη και μέχρι τότε να προσέχεις! 

Σ' ευχαριστώ πολύ!! θα ξανακάνω τεστάκι αύριο ή τη Δευτέρα αν αντέξω και βουρ για χοριακή εννοείται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Πιστεύω και εγώ ότι οι ελεύθερες επαφές επηρεάζουν τον κύκλο..  και εγώ όταν δεν είχα ελεύθερες επαφές που λέει ο λόγος ήξερα και την ώρα που θα αδιαθετησω και σταθερά 26 μέρες κύκλο..  απ όταν  άρχισα τις ελεύθερες επαφές μπορεί να έχω κύκλο 26 μέρες αλλά έχω φτάσει και 31.. εγωωωωω που πάντα μα πάντα ήταν σταθερός 

Κι εμένα έτσι μ φαίνεται! Είναι π είναι ανισόρροπος ο κύκλος μ, με τις ελεύθερες επαφές έχει εκτροχιαστεί χειρότερα μ φαίνεται. Θα ρωτήσω και αυτό τον ιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Η αλήθεια είναι ότι εγώ ήξερα από την εφηβεία ότι έχω πολυκυστικες και δεν είχα σταθερό κύκλο το πάλεψα να το φτιάξω αλλά μόνο με χάπια μπορούσα να έχω περίοδο με ένα σταθερό κύκλο πήρα 10 χρόνια χάπια …κάποια στιγμή βέβαια κουραστικά και τα παράτησα τα χάπια είχα περίοδο από 32-42 μέρες περίπου…άλλαξα πολλούς γιατρούς είναι η αλήθεια όλα αυτά τα χρόνια  ένας γιατρός είχε δει ότι είχα πρόβλημα με προλακτινη πήρα ένα διάστημα χάπι  και ερχόταν οκ αλλά όταν το έκοβα πάλι χάλαγε, το μόνο βέβαια που δεν μου ανέφερε είναι ότι για μείνω έγκυος θα πρέπει να την έχω ρυθμισμένη δεν το ήξερα βλέπεις και έχασα 1 χρόνο να προσπαθώ χωρίς να έχω πάει σε γιατρό… μετά πήγα στην ενδοκρινολόγο (εφαγα και 4 μήνες με εξετάσεις) βρήκε πιο ήταν το θέμα… μπορεί να τσατίστηκα μαζί της αλλά το σωστό το λέω αυτήν βοήθησε να μείνω έγκυος, όχι ο γυναικολόγος μου… 

ναι ήταν αρκετό το 72 σκέψου μέσα σε 2 μήνες από το 38 πήγε 72… παντως αν δεν έχεις πάει σε ενδοκρινολόγο κλείσε ενα ραντεβού και πήγαινε να κανείς μια κουβέντα δεν έχεις να χάσεις κάτι 😊

Αυτό είναι το κακο, δεν υπάρχει κάποια λύση για ΣΠΩ από ότι καταλαβα, μόνιμα πρέπει να παίρνεις χάπια. Δυστυχώς. 
 

Ενδοκρινολόγο εδώ δεν έχει σίγουρα. Τον Οκτώβρη θα πάω και ενδοκρινολόγο κ σαλπιγκογραφια. 
🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stemi είπε:

Κορίτσια ααααα!!! Είμαι 11 μέρα από την ωορρηξία και έκανα τεστ εγκυμοσύνης γιατί έχουμε γάμο και είπα να δω αν θα πιω κανένα ποτάκι... και νομίζω βγήκε θετικό! Πολύ πολύ αχνό βέβαια αλλά η γραμμή ροζιζει και εχει το ίδιο πάχος με του ελέγχου. Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου, αν και προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη, λόγω της προηγούμενης χημικής που είχα τον Αύγουστο! Προσεύχομαι στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου και στην Παναγία να βοηθήσει όλα να πάνε καλά! Και όλες οι κοπέλες εδώ στο φόρουμ που προσπαθούμε σύντομα να έχουμε τα σποράκια και τα μωράκια μας! Περίμενα περίοδο στις 9/5 και την 3η μέρα περιόδου θα πήγαινα να κάνω ορμονικές και σαλπιγγογραφια μετά που μου έγραψε ο γιατρος... Λέτε να τα γλίτωσα??? Αχ θεέ μου δεν το πιστεύω! 

Ωωωω τι ευχάριστα νεα είναι αυτά !!!

μπραβο μπράβο η μια μετά την άλλη να γεμίσουμε κοιλίτσες !! Μακάρι 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Χοριακη βουρ !!!  Μπράβο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η stemi είπε:

Κορίτσια ααααα!!! Είμαι 11 μέρα από την ωορρηξία και έκανα τεστ εγκυμοσύνης γιατί έχουμε γάμο και είπα να δω αν θα πιω κανένα ποτάκι... και νομίζω βγήκε θετικό! Πολύ πολύ αχνό βέβαια αλλά η γραμμή ροζιζει και εχει το ίδιο πάχος με του ελέγχου. Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου, αν και προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη, λόγω της προηγούμενης χημικής που είχα τον Αύγουστο! Προσεύχομαι στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου και στην Παναγία να βοηθήσει όλα να πάνε καλά! Και όλες οι κοπέλες εδώ στο φόρουμ που προσπαθούμε σύντομα να έχουμε τα σποράκια και τα μωράκια μας! Περίμενα περίοδο στις 9/5 και την 3η μέρα περιόδου θα πήγαινα να κάνω ορμονικές και σαλπιγγογραφια μετά που μου έγραψε ο γιατρος... Λέτε να τα γλίτωσα??? Αχ θεέ μου δεν το πιστεύω! 

Στο εύχομαι να γλίτωσες τις εξετάσεις.. η αγια ειρηνη και η Παναγία σε έχουν βοηθήσει σιγουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κι εμένα έτσι μ φαίνεται! Είναι π είναι ανισόρροπος ο κύκλος μ, με τις ελεύθερες επαφές έχει εκτροχιαστεί χειρότερα μ φαίνεται. Θα ρωτήσω και αυτό τον ιατρό 

Ναι συζήτησε το με τον γιατρό.. αν είναι να στρώσει πρώτα ο κύκλος και μετά αρχίζεις τις προσπάθειες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα predictor και βγήκε και αυτό αχνο θετικο 😁😁😁😁😁😁 τρελαίνομαι!!!! Δεν σας βάζω φώτο γιατί είναι ο αντρας μου εδώ και θα λέει τι κάνει η τρελή χαχαχχαχαχα!!! Πάντως εφόσον το τσέκαρε και ο σύζυγος μια χαρά.. Το έκανα τώρα με απογευματινά ουρα και είμαι 1 ημέρα πριν την καθυστέρηση γι αυτό βγήκε αχνο... Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει θα περιμένεις να έχεις τουλάχιστον 3 ημέρες καθυστέρηση και μετά θα κάνεις χοριακη... Είναι πολύ νωρίς αλλά εφόσον βγαίνει αχνο λέει και μάλιστα 2 τεστ τότε είσαι!!!! 

😁😁😁😁 Τώρα με το δεύτερο το πίστεψα λίγο αλλά πάλι εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα!!! Στείλτε μου τις ευχές σας και προσευχηθειτε να πάνε όλα καλά!!!! Αντε κοπέλαρες μου σας περιμένω και εσας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα predictor και βγήκε και αυτό αχνο θετικο 😁😁😁😁😁😁 τρελαίνομαι!!!! Δεν σας βάζω φώτο γιατί είναι ο αντρας μου εδώ και θα λέει τι κάνει η τρελή χαχαχχαχαχα!!! Πάντως εφόσον το τσέκαρε και ο σύζυγος μια χαρά.. Το έκανα τώρα με απογευματινά ουρα και είμαι 1 ημέρα πριν την καθυστέρηση γι αυτό βγήκε αχνο... Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει θα περιμένεις να έχεις τουλάχιστον 3 ημέρες καθυστέρηση και μετά θα κάνεις χοριακη... Είναι πολύ νωρίς αλλά εφόσον βγαίνει αχνο λέει και μάλιστα 2 τεστ τότε είσαι!!!! 

😁😁😁😁 Τώρα με το δεύτερο το πίστεψα λίγο αλλά πάλι εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα!!! Στείλτε μου τις ευχές σας και προσευχηθειτε να πάνε όλα καλά!!!! Αντε κοπέλαρες μου σας περιμένω και εσας

Αντε ευλογημένη τα κατάφερες! 

Έφερες γούρι στον εαυτό σου με το θεματακι του Μαΐου! 

Συγχαρητήρια, με μια τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι τέλους εύχομαι! 😘😘

Κ άρχισε να μοιράζεις μπεμπεδοσκονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα predictor και βγήκε και αυτό αχνο θετικο 😁😁😁😁😁😁 τρελαίνομαι!!!! Δεν σας βάζω φώτο γιατί είναι ο αντρας μου εδώ και θα λέει τι κάνει η τρελή χαχαχχαχαχα!!! Πάντως εφόσον το τσέκαρε και ο σύζυγος μια χαρά.. Το έκανα τώρα με απογευματινά ουρα και είμαι 1 ημέρα πριν την καθυστέρηση γι αυτό βγήκε αχνο... Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει θα περιμένεις να έχεις τουλάχιστον 3 ημέρες καθυστέρηση και μετά θα κάνεις χοριακη... Είναι πολύ νωρίς αλλά εφόσον βγαίνει αχνο λέει και μάλιστα 2 τεστ τότε είσαι!!!! 

😁😁😁😁 Τώρα με το δεύτερο το πίστεψα λίγο αλλά πάλι εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα!!! Στείλτε μου τις ευχές σας και προσευχηθειτε να πάνε όλα καλά!!!! Αντε κοπέλαρες μου σας περιμένω και εσας

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Όλα θα πάνε τέλεια και θα είμαστε μαζί να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ααααα μπραβοοοο συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Έχει απόλυτο δίκιο! Εγώ μόνο καθυστέρηση είχα κ υπνηλία που κ εγώ σαν την αδερφή σου είμαι!!! 

Ευχαριστούμε πολύ ! Ναι ακριβώς τα ίδια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα predictor και βγήκε και αυτό αχνο θετικο 😁😁😁😁😁😁 τρελαίνομαι!!!! Δεν σας βάζω φώτο γιατί είναι ο αντρας μου εδώ και θα λέει τι κάνει η τρελή χαχαχχαχαχα!!! Πάντως εφόσον το τσέκαρε και ο σύζυγος μια χαρά.. Το έκανα τώρα με απογευματινά ουρα και είμαι 1 ημέρα πριν την καθυστέρηση γι αυτό βγήκε αχνο... Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει θα περιμένεις να έχεις τουλάχιστον 3 ημέρες καθυστέρηση και μετά θα κάνεις χοριακη... Είναι πολύ νωρίς αλλά εφόσον βγαίνει αχνο λέει και μάλιστα 2 τεστ τότε είσαι!!!! 

😁😁😁😁 Τώρα με το δεύτερο το πίστεψα λίγο αλλά πάλι εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα!!! Στείλτε μου τις ευχές σας και προσευχηθειτε να πάνε όλα καλά!!!! Αντε κοπέλαρες μου σας περιμένω και εσας

Συγχαρητήρια !!!!!! Μπράβο σου !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η stemi είπε:

Κορίτσια ααααα!!! Είμαι 11 μέρα από την ωορρηξία και έκανα τεστ εγκυμοσύνης γιατί έχουμε γάμο και είπα να δω αν θα πιω κανένα ποτάκι... και νομίζω βγήκε θετικό! Πολύ πολύ αχνό βέβαια αλλά η γραμμή ροζιζει και εχει το ίδιο πάχος με του ελέγχου. Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου, αν και προσπαθώ να είμαι συγκρατημένη, λόγω της προηγούμενης χημικής που είχα τον Αύγουστο! Προσεύχομαι στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου και στην Παναγία να βοηθήσει όλα να πάνε καλά! Και όλες οι κοπέλες εδώ στο φόρουμ που προσπαθούμε σύντομα να έχουμε τα σποράκια και τα μωράκια μας! Περίμενα περίοδο στις 9/5 και την 3η μέρα περιόδου θα πήγαινα να κάνω ορμονικές και σαλπιγγογραφια μετά που μου έγραψε ο γιατρος... Λέτε να τα γλίτωσα??? Αχ θεέ μου δεν το πιστεύω! 

Τι υπέροχα νέα !!!!! Γεμάτη χοριακη να έχεις ! Μπράβο σου !!!! Βοήθεια σου κοπέλα μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου!!! 😘😘 

@misofeggaroφου φου φουυυ να κολλήσετε όλες!! Ναι βγήκε το ένστικτο μου 😁 σου εύχομαι σύντομα και εσύ εγκυουλα

@SUNYσε ευχαριστώ κοπέλα μου!!!! Με το καλό και στην αδελφή σου, με το καλό το ανηψακι😁😁😘😘

@stemi με το καλοοο εμείς μαζί είμαστε εγκυουλες 😍😚 εύχομαι να μας πάνε όλα καλά και εγώ 9/5 περίμενα περίοδο!!! Φοβερό οοο ίδια ημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα predictor και βγήκε και αυτό αχνο θετικο 😁😁😁😁😁😁 τρελαίνομαι!!!! Δεν σας βάζω φώτο γιατί είναι ο αντρας μου εδώ και θα λέει τι κάνει η τρελή χαχαχχαχαχα!!! Πάντως εφόσον το τσέκαρε και ο σύζυγος μια χαρά.. Το έκανα τώρα με απογευματινά ουρα και είμαι 1 ημέρα πριν την καθυστέρηση γι αυτό βγήκε αχνο... Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει θα περιμένεις να έχεις τουλάχιστον 3 ημέρες καθυστέρηση και μετά θα κάνεις χοριακη... Είναι πολύ νωρίς αλλά εφόσον βγαίνει αχνο λέει και μάλιστα 2 τεστ τότε είσαι!!!! 

😁😁😁😁 Τώρα με το δεύτερο το πίστεψα λίγο αλλά πάλι εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα!!! Στείλτε μου τις ευχές σας και προσευχηθειτε να πάνε όλα καλά!!!! Αντε κοπέλαρες μου σας περιμένω και εσας

Όλα θα πάνε καλά με την βοήθεια της Αγίας ειρήνης.. σου εύχομαι μια τελεια εγκυμοσύνη ❤️❤️❤️

Αντε να παίρνουμε σειρά οι επόμενες!!! Αντε να βγει το ένστικτο σου και για μένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Όλα θα πάνε καλά με την βοήθεια της Αγίας ειρήνης.. σου εύχομαι μια τελεια εγκυμοσύνη ❤️❤️❤️

Αντε να παίρνουμε σειρά οι επόμενες!!! Αντε να βγει το ένστικτο σου και για μένα 

Ανυπομονώ να δω και το δικό σου θετικό!! Μακάρι να βγει το ένστικτο μου και για εσένα θα χαρώ πολύ!!! Σε ευχαριστώ πολύ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου!!! 😘😘 

@misofeggaroφου φου φουυυ να κολλήσετε όλες!! Ναι βγήκε το ένστικτο μου 😁 σου εύχομαι σύντομα και εσύ εγκυουλα

@SUNYσε ευχαριστώ κοπέλα μου!!!! Με το καλό και στην αδελφή σου, με το καλό το ανηψακι😁😁😘😘

@stemi με το καλοοο εμείς μαζί είμαστε εγκυουλες 😍😚 εύχομαι να μας πάνε όλα καλά και εγώ 9/5 περίμενα περίοδο!!! Φοβερό οοο ίδια ημέρα 

Ευχαριστω παρά πολύ ! Τα καλύτερα σας εύχομαι εγκυουλες μου !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα ❤️❤️❤️ Σήμερα θα πάμε εκκλησία τώρα είναι οι 40 μερες από τον θάνατο του παππού και μετά θα πάμε στο παιδικό πάρτυ γενεθλίων του ανιψιού μου!! 
 

θα ανάψω για ολες ένα κεράκι! Θα σας διαβάσω μετά…❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλα σε όλες μας!!!    @marinamanoulitsa θα μας σκάσει ο γιατρός σου.. Γιατί 3 μέρες καθυστέρηση για να κάνεις χοριακη;; πες του έχουμε δουλειές εμείς εδώ έχουμε και ένα πινακάκι να ενημερώσουμε... @stemi εσύ πότε πας για χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα predictor και βγήκε και αυτό αχνο θετικο 😁😁😁😁😁😁 τρελαίνομαι!!!! Δεν σας βάζω φώτο γιατί είναι ο αντρας μου εδώ και θα λέει τι κάνει η τρελή χαχαχχαχαχα!!! Πάντως εφόσον το τσέκαρε και ο σύζυγος μια χαρά.. Το έκανα τώρα με απογευματινά ουρα και είμαι 1 ημέρα πριν την καθυστέρηση γι αυτό βγήκε αχνο... Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει θα περιμένεις να έχεις τουλάχιστον 3 ημέρες καθυστέρηση και μετά θα κάνεις χοριακη... Είναι πολύ νωρίς αλλά εφόσον βγαίνει αχνο λέει και μάλιστα 2 τεστ τότε είσαι!!!! 

😁😁😁😁 Τώρα με το δεύτερο το πίστεψα λίγο αλλά πάλι εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα!!! Στείλτε μου τις ευχές σας και προσευχηθειτε να πάνε όλα καλά!!!! Αντε κοπέλαρες μου σας περιμένω και εσας

Καλημέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά στις μαμάδες και μέλλουσες μαμάδες. Χρόνια πολλά σε όλες μας δηλαδή!!!

@marinamanoulitsa Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!! Μου έφτιαξες την μέρα!!! 🥳🥳🥳♥️♥️♥️🤰🤰🤰🤱🤱🤱

Να πας να κάνεις και αύριο χοριακή, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μετά από τρεις μέρες καθυστέρηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν σας έχω πει τα νέα μου!!! Έχω κλείσει ραντεβού με το κέντρο εξωσωματικής του Αλέξανδρας για την Πέμπτη 12 Μαΐου είπα αφού έτσι κι αλλιώς έπρεπε να ξανά πάω για να πάρω τις απαντήσεις της σαλπιγγογραφιας να κάνω και μια συνάντηση μαζί τους βέβαια λέω να αφήσω να περάσει το καλοκαίρι και να ξεκινήσω από Σεπτέμβρη εκτός και αν υπάρχει κάποιος ιατρικός λόγος να βιαστώ και μέχρι τότε θα έχω φτιάξει και τα χαρτιά της επιτροπής χωρίς άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλα σε όλες μας!!!    @marinamanoulitsa θα μας σκάσει ο γιατρός σου.. Γιατί 3 μέρες καθυστέρηση για να κάνεις χοριακη;; πες του έχουμε δουλειές εμείς εδώ έχουμε και ένα πινακάκι να ενημερώσουμε... @stemi εσύ πότε πας για χοριακη;;

Αύριο Δευτέρα θα μιλήσω με το γιατρό μου και θα πάω μάλλον την ίδια μέρα... τώρα να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν σας έχω πει τα νέα μου!!! Έχω κλείσει ραντεβού με το κέντρο εξωσωματικής του Αλέξανδρας για την Πέμπτη 12 Μαΐου είπα αφού έτσι κι αλλιώς έπρεπε να ξανά πάω για να πάρω τις απαντήσεις της σαλπιγγογραφιας να κάνω και μια συνάντηση μαζί τους βέβαια λέω να αφήσω να περάσει το καλοκαίρι και να ξεκινήσω από Σεπτέμβρη εκτός και αν υπάρχει κάποιος ιατρικός λόγος να βιαστώ και μέχρι τότε θα έχω φτιάξει και τα χαρτιά της επιτροπής χωρίς άγχος

Όλα να πάνε κατ'ευχήν κορίτσι μου. Δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα, θετική σκέψη. Άσε που μπορεί να είσαι και εσύ τυχερή και με το που κάνεις τα χαρτιά της επιτροπής να μείνεις έγκυος και να μην χρειαστεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες και τις μέλλουσες μαμάδες! Υγεία, υπομονή και αγάπη σε όλες κορίτσια, να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...