Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωορρηξια


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Και εγώ ότι τρώω είναι ολικής πλέον αλλά δεν με πειράζουν στο στομάχι.. παγωτό δεν έχω φαει ακόμα αλλά πιστεύω θα με ανεβάσει.. μονο στέβια τρώω και αυτό με μέτρο πάλι ένα κομμάτι σοκολάτα με στέβια όταν με πιάνει κάτι για γλυκό.. χάπι δεν μου έχει δώσει μόνο μετρησεις κάνω 3 φορές την μέρα μετα από τα γεύματα και τα σημειώνω ..εσυ εκτός από το χάπι που παίρνεις κανείς και μετρησεις ; 

Όχι δεν κάνω αλλά όταν μείνω έγκυος το πρώτο πράγμα που θα κάνουμε είναι μετρήσεις και εμείς ….. 

μείνει ψυχοφθόρο οι μετρήσεις ;;;; 
 

εμένα μου ειπε να τρώω φρούτα αλλά επειδή δεν μπορώ να τα φάω τα κάνω χυμό με γάλα… βάζω μια μπανανα δυο φράουλες κ γάλα .. μετά το αλλάξω βάζω μπάνια με μήλο πχ .. και αυτό με έχει βοηθήσει πολύ και επειδή τα φρούτα έχουν λίγη ζάχαρη και μετά δεν ζητάω να φάω κάτι γλυκό .. ρωτά τον γιατρό σου εάν σοτ επιτρέπει να κανείς κάτι τέτοιο …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Και εγώ ότι τρώω είναι ολικής πλέον αλλά δεν με πειράζουν στο στομάχι.. παγωτό δεν έχω φαει ακόμα αλλά πιστεύω θα με ανεβάσει.. μονο στέβια τρώω και αυτό με μέτρο πάλι ένα κομμάτι σοκολάτα με στέβια όταν με πιάνει κάτι για γλυκό.. χάπι δεν μου έχει δώσει μόνο μετρησεις κάνω 3 φορές την μέρα μετα από τα γεύματα και τα σημειώνω ..εσυ εκτός από το χάπι που παίρνεις κανείς και μετρησεις ; 

Είναι ήθελα να γράψω .. χαχαχα

τον φυστίκι χυμό τον πίνω μια φορά την ημέρα κάθε πρωί … 

μετα τον μεσημεριανό υπνο εάν τύχη ξαι κοιμηθώ πλειονότητα δεν ξυπνάω με διάθεση για γλυκό … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Όχι δεν κάνω αλλά όταν μείνω έγκυος το πρώτο πράγμα που θα κάνουμε είναι μετρήσεις και εμείς ….. 

μείνει ψυχοφθόρο οι μετρήσεις ;;;; 
 

εμένα μου ειπε να τρώω φρούτα αλλά επειδή δεν μπορώ να τα φάω τα κάνω χυμό με γάλα… βάζω μια μπανανα δυο φράουλες κ γάλα .. μετά το αλλάξω βάζω μπάνια με μήλο πχ .. και αυτό με έχει βοηθήσει πολύ και επειδή τα φρούτα έχουν λίγη ζάχαρη και μετά δεν ζητάω να φάω κάτι γλυκό .. ρωτά τον γιατρό σου εάν σοτ επιτρέπει να κανείς κάτι τέτοιο …

Χυμούς δεν με αφήνει, μόνο να τα τρώω τα φρούτα μου είπε.. και η πλάκα είναι ότι εγώ δεν έτρωγα φρούτα δεν με τραβούσαν και τώρα αναγκαστικά τρώω γιατί πεινάω και πρέπει κάπως να γεμίζω το στομάχι μου ενδιάμεσα στα γεύματα 

Σου εύχομαι γρήγορα να έρθει το μωρακι σου κοπέλα μου 💕

Ναι είναι λίγο ψυχοφθόρο να μετράω κάθε Μερα εμένα με προκαλεί και άγχος όλο αυτο πάω να φάω κάτι και λέω τώρα θα με πειράξει λες να ανεβεί και δεν ευχαριστιέμαι τίποτα.. τουλάχιστον εχτές που πήγα για β επιπέδου με ηρέμησε ο γιατρός σε αυτό το θέμα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χυμούς δεν με αφήνει, μόνο να τα τρώω τα φρούτα μου είπε.. και η πλάκα είναι ότι εγώ δεν έτρωγα φρούτα δεν με τραβούσαν και τώρα αναγκαστικά τρώω γιατί πεινάω και πρέπει κάπως να γεμίζω το στομάχι μου ενδιάμεσα στα γεύματα 

Σου εύχομαι γρήγορα να έρθει το μωρακι σου κοπέλα μου 💕

Ναι είναι λίγο ψυχοφθόρο να μετράω κάθε Μερα εμένα με προκαλεί και άγχος όλο αυτο πάω να φάω κάτι και λέω τώρα θα με πειράξει λες να ανεβεί και δεν ευχαριστιέμαι τίποτα.. τουλάχιστον εχτές που πήγα για β επιπέδου με ηρέμησε ο γιατρός σε αυτό το θέμα  

Το ξέρω είναι ψυχοφθόρο αλλά όλα γίνονται για καλό .. κάνε υπομονή και μετά τη γεννά θα ηρεμήσεις και θα είστε και οι δυο υγιής ! 
ευχαριστω πολύ !!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Balak455 είπε:

Kοριτσια εμενα ακομα δεν μ εχει δειξει γονιμη ημερα και ειμαι σημερα 23η.

Δεν βλέπω φως ουτε κ σε αυτο το μηνα 

Ο κύκλος είναι σταθερός ; Πόσες μέρες συνήθως κρατάει ;; Θυμάμαι κάτι για πολυκυστικες και θυρεοειδή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Παίρνω glucophage.. μισό χάπι μετά το βραδινό γεύμα όχι απαραίτητα κανονικό γεύμα και ένα τοστακι είναι οκ .. επειδή μ προκαλεί υπνηλία και κάνω φοβερό υπνο προσπαθώ να το πάρω αργά και μετά κοιμάμαι .. 

Εμένα με πείραξε στο στομάχι και στο έντερο για 3 μέρες όταν προσπάθησα να το ξανα ξεκινήσω αυτό το φάρμακο αυτόν τον μήνα. Το έπαιρνα για καιρό παλαιότερα, όμως δε με είχε βοηθήσει στις προσπάθειές μας και το σταμάτησα μετά από οδηγία γιατρού.. 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Balak455 είπε:

Kοριτσια εμενα ακομα δεν μ εχει δειξει γονιμη ημερα και ειμαι σημερα 23η.

Δεν βλέπω φως ουτε κ σε αυτο το μηνα 

εμένα μου τελείωσαν τα τεστάκια και δεν πήρα άλλα.. δεν νομίζω να ξανά πάρω. είναι κι αυτό ένα κόστος.. ειδικά όταν δεν βρίσκεις την ωορρηξία και κάνεις 2 κάθε μέρα! θα εφαρμόσουμε τον κανόνα μέρα παρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Ο κύκλος είναι σταθερός ; Πόσες μέρες συνήθως κρατάει ;; Θυμάμαι κάτι για πολυκυστικες και θυρεοειδή.. 

Εχω πολυκυστικες κ θυρεοειδη. Τα ρυθμιζω. 

Κοιτα δεν ξερω γτ η προτελευταια περιοδος ηταν 42 μερες. Η τελευταια 30.

Οποτε δεν ξερω ποτε να περιμενω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Εμένα με πείραξε στο στομάχι και στο έντερο για 3 μέρες όταν προσπάθησα να το ξανα ξεκινήσω αυτό το φάρμακο αυτόν τον μήνα. Το έπαιρνα για καιρό παλαιότερα, όμως δε με είχε βοηθήσει στις προσπάθειές μας και το σταμάτησα μετά από οδηγία γιατρού.. 

εμένα μου τελείωσαν τα τεστάκια και δεν πήρα άλλα.. δεν νομίζω να ξανά πάρω. είναι κι αυτό ένα κόστος.. ειδικά όταν δεν βρίσκεις την ωορρηξία και κάνεις 2 κάθε μέρα! θα εφαρμόσουμε τον κανόνα μέρα παρά..

Κ εγω ενα τελευταιο εχω ακομα για σημερα.

Κ βλεπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Balak455 είπε:

Εχω πολυκυστικες κ θυρεοειδη. Τα ρυθμιζω. 

Κοιτα δεν ξερω γτ η προτελευταια περιοδος ηταν 42 μερες. Η τελευταια 30.

Οποτε δεν ξερω ποτε να περιμενω.

γ αυτο ρωτησα, οποτε γνωμη μου συνεχισε τα τεστακια! ενδεχομενως να μην εχει γινει η ωορρηξια ακομα. εμενα οταν ηταν ο κυκλος 50, 60 ημερες, γινοταν και δεκα μερες πριν την περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

γ αυτο ρωτησα, οποτε γνωμη μου συνεχισε τα τεστακια! ενδεχομενως να μην εχει γινει η ωορρηξια ακομα. εμενα οταν ηταν ο κυκλος 50, 60 ημερες, γινοταν και δεκα μερες πριν την περιοδο

Ποσο πια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

γ αυτο ρωτησα, οποτε γνωμη μου συνεχισε τα τεστακια! ενδεχομενως να μην εχει γινει η ωορρηξια ακομα. εμενα οταν ηταν ο κυκλος 50, 60 ημερες, γινοταν και δεκα μερες πριν την περιοδο

Κορίτσι μου εσυ είχες τόσο μεγάλους κύκλους Ε … σαν την αδελφή μου … εγώ με μικρό κύκλο και έκανα ωορρηξία πριν την περίοδο τρεις τέσσερεις μέρες πριν 

τα ινοφερτ θα σε βοηθήσουν παρά πολύ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσι μου εσυ είχες τόσο μεγάλους κύκλους Ε … σαν την αδελφή μου … εγώ με μικρό κύκλο και έκανα ωορρηξία πριν την περίοδο τρεις τέσσερεις μέρες πριν 

τα ινοφερτ θα σε βοηθήσουν παρά πολύ ! 

καλό μου, νομίζω βοηθάνε ήδη πολύ. Δευτερος μηνας τωρα κ ειχα ωορρηξια την 13η ημέρα. και ηρθε και η περίοδος αμμέσως όταν τα ξεκίνησα. όταν έπαθα ανορεξία, έκανε 1,5 χρόνο να έρθει και με φάρμακα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2022 at 9:33 ΠΜ, ο/η MyElpida είπε:

Εμένα με πείραξε στο στομάχι και στο έντερο για 3 μέρες όταν προσπάθησα να το ξανα ξεκινήσω αυτό το φάρμακο αυτόν τον μήνα. Το έπαιρνα για καιρό παλαιότερα, όμως δε με είχε βοηθήσει στις προσπάθειές μας και το σταμάτησα μετά από οδηγία γιατρού.. 

εμένα μου τελείωσαν τα τεστάκια και δεν πήρα άλλα.. δεν νομίζω να ξανά πάρω. είναι κι αυτό ένα κόστος.. ειδικά όταν δεν βρίσκεις την ωορρηξία και κάνεις 2 κάθε μέρα! θα εφαρμόσουμε τον κανόνα μέρα παρά..

Εγώ το παίρνω περίπου ένα μήνα τώρα … βέβαια κάποιες ενοχλήσεις τις είχα στο στομάχι και νόμιζα θα είχα ευχάριστα αλλά τελικά αδιαθέτησα σήμερα …. Θα δω αυτό  το μήνα πως θα είμαι κ εάν συνεχίσουν οι καούρες άτι στομάχι θα μιλήσω και εγώ με την γιατρό μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

καλό μου, νομίζω βοηθάνε ήδη πολύ. Δευτερος μηνας τωρα κ ειχα ωορρηξια την 13η ημέρα. και ηρθε και η περίοδος αμμέσως όταν τα ξεκίνησα. όταν έπαθα ανορεξία, έκανε 1,5 χρόνο να έρθει και με φάρμακα :P

Α πολύ ωραία !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2022 at 7:23 ΠΜ, ο/η Giasemi_92 είπε:

Ο κύκλος είναι σταθερός ; Πόσες μέρες συνήθως κρατάει ;; Θυμάμαι κάτι για πολυκυστικες και θυρεοειδή.. 

γιασεμακι εγώ αδιαθέτησα 29η δυστυχώς δεν πειραζει όμως σε έξι μέρες ξεκινάω πάλι φουλ προσπάθειες .. τι είναι έξι μερούλες τίποτα χαχαχαχα … είχαμε κανονίσει ταξιδάκι στο Παρίσι και μας έτυχε και στις γόνιμες το ταξιδάκι  … σου εύχομαι ολόψυχα ένα θετικό τεστ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η SUNY είπε:

γιασεμακι εγώ αδιαθέτησα 29η δυστυχώς δεν πειραζει όμως σε έξι μέρες ξεκινάω πάλι φουλ προσπάθειες .. τι είναι έξι μερούλες τίποτα χαχαχαχα … είχαμε κανονίσει ταξιδάκι στο Παρίσι και μας έτυχε και στις γόνιμες το ταξιδάκι  … σου εύχομαι ολόψυχα ένα θετικό τεστ ! 

ωωω... δεν πειραζει καλο μου... καλυτερα στο ταξιδι που θα εχετε χαλαρωσει, δωστου να καταλαβει! 

ειμαι πολυ αισιοδοξη για καποιο λογο! Εμενα μολις μ εφερε η κολλητη μ στη δουλεια στ γραφειο δυο τεστ.. να σου πω δεν ξερω να το κανω να μην το κανω δεν ξερω! :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

ωωω... δεν πειραζει καλο μου... καλυτερα στο ταξιδι που θα εχετε χαλαρωσει, δωστου να καταλαβει! 

ειμαι πολυ αισιοδοξη για καποιο λογο! Εμενα μολις μ εφερε η κολλητη μ στη δουλεια στ γραφειο δυο τεστ.. να σου πω δεν ξερω να το κανω να μην το κανω δεν ξερω! :P 

Και εγώ είμαι αισιόδοξη για σενα !!! Εγώ θα το έκανα με πρωινά ουρα …. Δηλαδή αύριο ! Εάν δεν κρατιέσαι όμως κάνε ένα σήμερα κ ένα αύριο ! Πες μας τα νέα σου !!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω μεχρι κ χτες δεν μου έδειξε ωορρηξια το τεστ. Σημερα νιωθω σαν να πρηζετε το στηθος. Συνηθως αυτο μου συμβαινει 7 με 10 μερες πριν την περιοδο.

Ευχομαι να μην ρθει κ να εχουμε καταφερει το μωρακι.. αν κ δεν το πιστεύω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Και εγώ είμαι αισιόδοξη για σενα !!! Εγώ θα το έκανα με πρωινά ουρα …. Δηλαδή αύριο ! Εάν δεν κρατιέσαι όμως κάνε ένα σήμερα κ ένα αύριο ! Πες μας τα νέα σου !!  

Αχ μακάρι ! Θα το κάνω τ πρωί αν είναι απλά υποτίθεται δν έχω ακόμα καθυστέρηση ξέρω γω 🙈 ο κύκλος είναι ασταθής και έτσι δν καταλαβαίνω ποτε πρέπει να το κάνω ο ιατρός μ είπε να μην κάνω κατάχρηση τα τεστ και να περιμένω τουλάχιστον να κλείσει 30-35 μέρες π είναι ο μέσος όρος των τελευταίων μου κύκλων.. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Αλλά θα το κάνω τ πρωί τ ένα από τα δυο και ότι είναι ας είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Balak455 είπε:

Κοριτσια εγω μεχρι κ χτες δεν μου έδειξε ωορρηξια το τεστ. Σημερα νιωθω σαν να πρηζετε το στηθος. Συνηθως αυτο μου συμβαινει 7 με 10 μερες πριν την περιοδο.

Ευχομαι να μην ρθει κ να εχουμε καταφερει το μωρακι.. αν κ δεν το πιστεύω

Μήπως τώρα έχεις ωορρηξία ;;; Σήμερα ;;; Έκανες τεστ ;;;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Μήπως τώρα έχεις ωορρηξία ;;; Σήμερα ;;; Έκανες τεστ ;;;;;;; 

Δεν εκανα. Μου τελειωσαν χτες. 

Δεν πρηζομαι στην ωορρηξια ομως στο στηθος. Αρα λογικα δεν θα ειναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Balak455 είπε:

Δεν εκανα. Μου τελειωσαν χτες. 

Δεν πρηζομαι στην ωορρηξια ομως στο στηθος. Αρα λογικα δεν θα ειναι 

Μακάρι να είναι μωράκι τότε 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Αχ μακάρι ! Θα το κάνω τ πρωί αν είναι απλά υποτίθεται δν έχω ακόμα καθυστέρηση ξέρω γω 🙈 ο κύκλος είναι ασταθής και έτσι δν καταλαβαίνω ποτε πρέπει να το κάνω ο ιατρός μ είπε να μην κάνω κατάχρηση τα τεστ και να περιμένω τουλάχιστον να κλείσει 30-35 μέρες π είναι ο μέσος όρος των τελευταίων μου κύκλων.. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Αλλά θα το κάνω τ πρωί τ ένα από τα δυο και ότι είναι ας είναι 

Εγώ που έχω κύκλο 32-35 είχα κάνει τεστ στις 26 μερες αρνητικό 28 αρνητικό 30 είχε παρά πολύ αχνό που νόμιζα είναι γραμμή εξατμίσεις και ουσιαστικά στην 32 μέρα είχα θετικό αχνό 

εύχομαι να είσαι κορίτσι μου σε πια μέρα του κύκλου είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Εγώ που έχω κύκλο 32-35 είχα κάνει τεστ στις 26 μερες αρνητικό 28 αρνητικό 30 είχε παρά πολύ αχνό που νόμιζα είναι γραμμή εξατμίσεις και ουσιαστικά στην 32 μέρα είχα θετικό αχνό 

εύχομαι να είσαι κορίτσι μου σε πια μέρα του κύκλου είσαι ;

Ε τότε μάλλον κάτι ξέρει ο Γυναικολογος που μου είπε κάτσε να απολαύσεις το Πάσχα και άσε την κατάχρηση των τεστ (με έχει μάθει μάλλον) αν και έχω να κάνω 2-3 μήνες, το παραιτησα αυτό το χόμπι- γτ απέκτησα άλλο 😛😛 τα τεστ ωορρηξίας 💚🤣 

 

εμενα σήμερα είναι 28η μέρα. Δες μια περίληψη μήπως βγάλεις εσυ άκρη, γιατί φοβάμαι πως πάλι έχω κάνει αυθυποβολή συμπτωμάτων εγκύου : είχα κάνει ωορρηξία (μάλλον ) την 13η ημέρα (μάλλον φταίνε τα ινοφερ πλας π πίνω κ φτιάχνουν σιγά σιγά τον κύκλο) γιατί γενικά ο κύκλος μ κυμαίνεται από 30-έως και 60 μέρες καμία φορά λόγω πολυκυστικών. Είχαμε επαφές και την προηγούμενη και την ίδια ημέρα (υπόψην είχαμε να το κάνουμε πέντε μέρες γιατί δούλευα άπειρες ώρες κ γυρνούσα κυριολεκτικά στα τέσσερα στο σπίτι). Λοιπόν σε αντίθεση με όλες τις άλλες φορές, όπου χύνεται αμέσως το σπερμα (συγγμωμη Για τις σιχαμερές λεπτομέρειες) ούτε το βράδυ ούτε και το πρωί χύθηκαν μ έκανε τεράστια εντύπωση αυτό γτ είναι λες και τα ρούφηξε μέσα ο οργανισμός μ σαν σφουγγάρι. Μετά, περίπου 5-6 μέρες μετά, είχα ροζ αιματακι λίγο & προς καφέ χρωμα (που είχα ανεβάσει το θέμα συναγερμός) κ λέω ωχ μάλλον τώρα είναι η ωορρηξία, κάνω τεστ πάλι μ φάνηκε θετικό, βουρ εμείς επαφές. Μετά, είχα έντονα τραβήγματα από την αριστερή μεριά σαν βάρος. Π κράτησαν 1,5 μέρα. Τις τελευταίες τρεις μέρες κάνω πολύ κακο ύπνο ξυπνάω από έντονες καούρες σαν να με καίει κατι. Σήμερα τ πρωί μύρισα έντονα την κολόνια μ κ μ ήρθαν αναγούλες. Αλλά δεν έχω τπτ άλλο δλδ να πρηστεί το στήθος π από ότι λένε σε όλες πρηζεται στην εγκυμοσύνη. Συχνά κατουράω πάντα γτ πίνω 4-6 λίτρα νερό την ημέρα. Αέρια αρκετά και γουργουρίσματα. Και έτσι βάρος στην κοιλιά σαν να με πιέζει κατι. Αυτό το παρατήρησα όταν έσκυψα να δέσω κορδόνια. Αλλά δν έχω νομίζω καθυστέρηση ίσως όντως είναι νωρίς να κάνω το τεστ και όλα αυτά απλά μ φαίνονται ; Δν ξέρω. Α κ ο πονοκέφαλος π πιάνει π και που (ποτε δεν έχω πονοκεφάλους ) και έντονη υπνηλία π αυτή με πιάνει όταν κατεβαίνει η περίοδος. Ενδεχομένως κατεβαίνει τ αίμα της περιόδου τωρα κ όλα αυτά είναι η φαντασία μου 

 

ποιος ξέρει άραγε 🤣🤣 γουανα μπι έγκυος 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...