Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου! Πάλι χτες στο σκούπισμα είδα κάποιες φορές ροζκοκκινο αίμα στο σκούπισμα! Και είχα και πόνους! Σήμερα εχω ακόμα πόνους κ το αίμα έγινε καφε! Ανησυχω τοσο πολύ! Φοβάμαι! Εύχομαι κ αυτή τη φορά να ναι κάτι που να μην επηρεάζει τα νινακια μου!! Μια προσευχη κορίτσια μου!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

κοριτσι μ σε ποια εβδομαδα εισαι? και εγω ειχα στην αρχη ❤️ μιλα με τον γιατρο σου και ξεκουρασου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια πήγα σήμερα για χοριακη , 11 μέρες μετά από εμβρυομεταφορά μοριδιου 4ων ημερών....εχθές είχα αρνητικό τεστ κύησης και ξεκίνησαν πόνοι περιόδου για αυτό και δεν ελπίζω....πήγα να είμαι σίγουρη για να σταματήσω τα χάπια....

Εύχομαι να είναι λάθος το τεστ και η χοριακή να σε γεμίσει χαρά 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια πήγα σήμερα για χοριακη , 11 μέρες μετά από εμβρυομεταφορά μοριδιου 4ων ημερών....εχθές είχα αρνητικό τεστ κύησης και ξεκίνησαν πόνοι περιόδου για αυτό και δεν ελπίζω....πήγα να είμαι σίγουρη για να σταματήσω τα χάπια....

Κορίτσι μου εύχομαι το τεστ να ηταν ελαττωματικό, ποιο τεστ έκανες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι το τεστ να ηταν ελαττωματικό, ποιο τεστ έκανες? 

Clearblue που γράφει εβδομάδες....σιγά μην ήταν ελαττωματικό...έχω ήδη σκεφτεί τα επόμενα βήματα....μόνο υστεροσκοπηση δεν έχω κάνει γιατί η σαλπιγγογραφια δεν είχε δείξει τίποτα....ε τώρα θα την κάνω κι αυτή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εύχομαι να είναι λάθος το τεστ και η χοριακή να σε γεμίσει χαρά 🤞

Δεν το πιστεύω αλλά τι να κάνουμε...προσπαθώ να το αποδεχτώ , περιμένω και την χαριστική βολή , το e mail με το νούμερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Clearblue που γράφει εβδομάδες....σιγά μην ήταν ελαττωματικό...έχω ήδη σκεφτεί τα επόμενα βήματα....μόνο υστεροσκοπηση δεν έχω κάνει γιατί η σαλπιγγογραφια δεν είχε δείξει τίποτα....ε τώρα θα την κάνω κι αυτή...

Αυτά τα ηλεκτρονικά δεν τα εμπιστεύομαι και η @Παρασκευαιδου είχε κάνει ηλεκτρονικό και βγήκε αρνητικό της ίδιας εταιρείες,  απλα το δικό της ήταν με + .. αν θυμάμαι καλά.. περιμένουμε τα αποτελέσματα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Clearblue που γράφει εβδομάδες....σιγά μην ήταν ελαττωματικό...έχω ήδη σκεφτεί τα επόμενα βήματα....μόνο υστεροσκοπηση δεν έχω κάνει γιατί η σαλπιγγογραφια δεν είχε δείξει τίποτα....ε τώρα θα την κάνω κι αυτή...

Πότε θα έχεις αποτελέσματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2022 at 6:59 ΜΜ, ο/η kaounmar είπε:

Καλή Ανάσταση σε όλα τα κορίτσια και με το καλό σε όσες περιμένουν τα μωράκια τους και δύναμη σε όσες προσπαθούμε!!! Εγώ φέτος βιώνω δύσκολο Π΄΄ασχα ενώ το περίμενα χαρούμενο! Μ. Πέμπτη μου προκάλεσαν τοκετό καθώς το μωράκι μου δεν τα κατάφερε και σταμάτησε, ήμουν 17η εβδομάδα και αυτή ήταν η 4η κύηση μου καθώς έχω άλλες 3 απώλειε(2 από εξωσωματική! Πίστεψα ότι η φυσική σύλληψη που ήρθε ανέλπιστα ήταν για να μείνει αλλά έκανα λάθος, ήμουν χαρούμενη και αισιόδοξη καθώς δεν είχα αίμα όπως άλλες φορές και όλα ήταν καλά! Κάποιος όμως από ψηλά αποφάσισε ότι ούτε αυτή τη φορά ήταν να γίνω μητέρα, ποιος ξέρει;; το χειρότερο αυτή τη φορά ήταν ότι έγινε με πρόκληση τοκετού και έμεινα στο μαιευτήριο 1 βραδιά. ΜΠέμπτη ήταν η χειρότερη μέρα, βγήκα χθες και ζω από τότε ένα δράμα, συγνώμη αν σας έριξα!

Λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη. Δεν ξέρω γενικότερα την ιστορία σου. Αλλά εύχομαι όλα να πάνε καλά. Να πάρεις τις απαντήσεις σου και να βρεις τι φταίει ώστε να μπορείς να πράξεις πλέον στοχευμένα. 

Ήθελα να σε ρωτήσω ;η αυχενική σου ήταν όλα καλά ; Υπήρχε κάτι που έβλεπαν περίεργο; Πώς το κατάλαβες ; Το λέω επειδή είμαι και εγώ 17 η και έτσι τυχαία το είδα και φοβήθηκα λιγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη. Δεν ξέρω γενικότερα την ιστορία σου. Αλλά εύχομαι όλα να πάνε καλά. Να πάρεις τις απαντήσεις σου και να βρεις τι φταίει ώστε να μπορείς να πράξεις πλέον στοχευμένα. 

Ήθελα να σε ρωτήσω ;η αυχενική σου ήταν όλα καλά ; Υπήρχε κάτι που έβλεπαν περίεργο; Πώς το κατάλαβες ; Το λέω επειδή είμαι και εγώ 17 η και έτσι τυχαία το είδα και φοβήθηκα λιγο. 

Καλή μου η αυχενική ήταν καλή, μόνο μία ελαφριά ταχυκαρδία μας ειπαν αλλά όχι κάτι ανησυχητικό καθώς θα κάναμε και περεταίρω έλεγχο πιο μετά! Στο γυναικολόγο όταν πήγα 30/3 ήταν όλα καλά με το μωρό όπως και οι εξετάσεις μου οπότε προχωρούσαμε μέχρι 20/4 που στον προγραμματισμένο υπέρηχο δεν το ακούσαμε και όλα σταμάτησαν. Δεν είχα ενόχληση, ούτε αίμα όπως στις 3 προηγούμενες απώλειες! Σου εύχομαι να συνεχίσουν όλα καλά και μη φοβάσαι από τα δικά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη... Δεν έχω λόγια... Προσπάθησε να είσαι δυνατή και να σκέφτεσαι τα θετικά που έχεις γύρω σου... Δυστυχώς δεν σου έλαχε εύκολος δρόμος σε αυτό το θέμα, αλλά θα βρεθεί η άκρη σου εύχομαι να έρθει σύντομα επόμενη εγκυμοσύνη και να είναι τελειομηνη!

Σε ευχαριστώ φίλη μου, μακάρι αν και τώρα τα βλέπω όλα μαύρα! Εσύ πως είσαι; Εγώ πίστεψα στην καλή τύχη με 2η φυσική σύλληψη μετά τις ετ αλλά μάλλον δεν μας θέλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Καλή μου η αυχενική ήταν καλή, μόνο μία ελαφριά ταχυκαρδία μας ειπαν αλλά όχι κάτι ανησυχητικό καθώς θα κάναμε και περεταίρω έλεγχο πιο μετά! Στο γυναικολόγο όταν πήγα 30/3 ήταν όλα καλά με το μωρό όπως και οι εξετάσεις μου οπότε προχωρούσαμε μέχρι 20/4 που στον προγραμματισμένο υπέρηχο δεν το ακούσαμε και όλα σταμάτησαν. Δεν είχα ενόχληση, ούτε αίμα όπως στις 3 προηγούμενες απώλειες! Σου εύχομαι να συνεχίσουν όλα καλά και μη φοβάσαι από τα δικά μου!

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Ναι έχω ένα άγχος γιατί όσο δεν το νιώθεις τις πρώτες βδομάδες φοβάσαι ..λες είναι καλά ;και το έχω αυτό στο μυαλό μου. Εγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού και τελευταία το άκουσα και εγώ 14 η εβδομάδα. 

Σου εύχομαι τα καλύτερα ναι να βρεις σύντομα λύση Γιά να σου έρθει αυτό το δώρο.😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Ναι έχω ένα άγχος γιατί όσο δεν το νιώθεις τις πρώτες βδομάδες φοβάσαι ..λες είναι καλά ;και το έχω αυτό στο μυαλό μου. Εγώ την Πέμπτη έχω ραντεβού και τελευταία το άκουσα και εγώ 14 η εβδομάδα. 

Σου εύχομαι τα καλύτερα ναι να βρεις σύντομα λύση Γιά να σου έρθει αυτό το δώρο.😍

Ελπίζω αν και φοβάμαι γιατί είμαι 37 κλεισμένα και αγχώνομαι! Έχει ο Θεός ωστόσο οπότε μπορεί να μας το ξαναφέρει! Και πάλι σου εύχομαι όλα καλά, στείλε νέα από το γιατρό, θα χαρώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Πότε θα έχεις αποτελέσματα? 

Μου είπαν μεσημεράκι , νωρίς το απόγευμα...πήγα αργά γιατί δεν είχα ιδιαίτερη όρεξη....

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Καλή μου η αυχενική ήταν καλή, μόνο μία ελαφριά ταχυκαρδία μας ειπαν αλλά όχι κάτι ανησυχητικό καθώς θα κάναμε και περεταίρω έλεγχο πιο μετά! Στο γυναικολόγο όταν πήγα 30/3 ήταν όλα καλά με το μωρό όπως και οι εξετάσεις μου οπότε προχωρούσαμε μέχρι 20/4 που στον προγραμματισμένο υπέρηχο δεν το ακούσαμε και όλα σταμάτησαν. Δεν είχα ενόχληση, ούτε αίμα όπως στις 3 προηγούμενες απώλειες! Σου εύχομαι να συνεχίσουν όλα καλά και μη φοβάσαι από τα δικά μου!

Απίστευτο… τι μπορεί να έφταιξε σε σχετικά τόσο μεγάλη εβδομάδα.. δεν σου ειπαν; Ή όπως κάθε φορά που λένε για χρωμοσωμικές ανωμαλίες; 
Αυτο το άγχος το έχω κι εγώ, γιατί δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα και δεν νιώθω κάτι και σε μια παλλίνδρομη που είχα, ενώ είχαμε ακούσει καρδιά μετά δεν ακούσαμε. Περίπου 10 εβδομάδων ήμουν και δεν είχα ούτε αίμα, τίποτα. Απλά σταμάτησε…. ο καρυότυπος έδειξε τρισωμια 22 και γι’ αυτό μας είπε ο γιατρός ότι σταμάτησε να μεγαλώνει… Πολύ στενάχωρα και δύσκολα πράγματα γι’ αυτό και δεν έχω λόγια..
Αναρωτιέμαι καμία φορά… γιατί να είναι όλα τόσο δύσκολα και ψυχοφθόρα για κάποιες από μας.…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Καλή μου η αυχενική ήταν καλή, μόνο μία ελαφριά ταχυκαρδία μας ειπαν αλλά όχι κάτι ανησυχητικό καθώς θα κάναμε και περεταίρω έλεγχο πιο μετά! Στο γυναικολόγο όταν πήγα 30/3 ήταν όλα καλά με το μωρό όπως και οι εξετάσεις μου οπότε προχωρούσαμε μέχρι 20/4 που στον προγραμματισμένο υπέρηχο δεν το ακούσαμε και όλα σταμάτησαν. Δεν είχα ενόχληση, ούτε αίμα όπως στις 3 προηγούμενες απώλειες! Σου εύχομαι να συνεχίσουν όλα καλά και μη φοβάσαι από τα δικά μου!

Απίστευτο… τι μπορεί να έφταιξε σε σχετικά τόσο μεγάλη εβδομάδα.. δεν σου ειπαν; Ή όπως κάθε φορά που λένε για χρωμοσωμικές ανωμαλίες; 
Αυτο το άγχος το έχω κι εγώ, γιατί δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα και δεν νιώθω κάτι και σε μια παλλίνδρομη που είχα, ενώ είχαμε ακούσει καρδιά μετά δεν ακούσαμε. Περίπου 10 εβδομάδων ήμουν και δεν είχα ούτε αίμα, τίποτα. Απλά σταμάτησε…. ο καρυότυπος έδειξε τρισωμια 22 και γι’ αυτό μας είπε ο γιατρός ότι σταμάτησε να μεγαλώνει… Πολύ στενάχωρα και δύσκολα πράγματα γι’ αυτό και δεν έχω λόγια..
Αναρωτιέμαι καμία φορά… γιατί να είναι όλα τόσο δύσκολα και ψυχοφθόρα για κάποιες από μας.…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Απίστευτο… τι μπορεί να έφταιξε σε σχετικά τόσο μεγάλη εβδομάδα.. δεν σου ειπαν; Ή όπως κάθε φορά που λένε για χρωμοσωμικές ανωμαλίες; 
Αυτο το άγχος το έχω κι εγώ, γιατί δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα και δεν νιώθω κάτι και σε μια παλλίνδρομη που είχα, ενώ είχαμε ακούσει καρδιά μετά δεν ακούσαμε. Περίπου 10 εβδομάδων ήμουν και δεν είχα ούτε αίμα, τίποτα. Απλά σταμάτησε…. ο καρυότυπος έδειξε τρισωμια 22 και γι’ αυτό μας είπε ο γιατρός ότι σταμάτησε να μεγαλώνει… Πολύ στενάχωρα και δύσκολα πράγματα γι’ αυτό και δεν έχω λόγια..
Αναρωτιέμαι καμία φορά… γιατί να είναι όλα τόσο δύσκολα και ψυχοφθόρα για κάποιες από μας.…

Θα βγει σε καμία 10 μέρες ο καριοτυπος αλλά δεν ξέρω μπορεί και τυχαίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Κορίτσια μου μηδέν η χοριακη όπως το περιμενα...πήρα τον γιατρό να σταματήσω τα χάπια, και να δούμε τι κάνουμε από δω και πέρα....ευχαριστώ για την υποστήριξη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Heart είπε:

 Κορίτσια μου μηδέν η χοριακη όπως το περιμενα...πήρα τον γιατρό να σταματήσω τα χάπια, και να δούμε τι κάνουμε από δω και πέρα....ευχαριστώ για την υποστήριξη....

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Heart είπε:

 Κορίτσια μου μηδέν η χοριακη όπως το περιμενα...πήρα τον γιατρό να σταματήσω τα χάπια, και να δούμε τι κάνουμε από δω και πέρα....ευχαριστώ για την υποστήριξη....

Λυπαμαι αλλά μην το βάλεις κάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

 Κορίτσια μου μηδέν η χοριακη όπως το περιμενα...πήρα τον γιατρό να σταματήσω τα χάπια, και να δούμε τι κάνουμε από δω και πέρα....ευχαριστώ για την υποστήριξη....

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Έχετε και τα παγωτινάκια σας όμως, οπότε μη το βάζεις κάτω. Τόσο νέα κοπέλα, θα τα καταφέρεις σίγουρα! Είναι και θέμα τύχης δυστυχώς. Να τσεκάρεις πάντως και τη μήτρα με υστεροσκόπηση για να προχωρήσετε με μεγαλύτερη σιγουριά στην επόμενη προσπάθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

 Κορίτσια μου μηδέν η χοριακη όπως το περιμενα...πήρα τον γιατρό να σταματήσω τα χάπια, και να δούμε τι κάνουμε από δω και πέρα....ευχαριστώ για την υποστήριξη....

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου,  αλλα δεν τα παρατάμε εννοείται!! Η επόμενη θα είναι και η τυχερή σου, μίλησες με γιατρό, τι σου είπε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου,  αλλα δεν τα παρατάμε εννοείται!! Η επόμενη θα είναι και η τυχερή σου, μίλησες με γιατρό, τι σου είπε? 

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για την υποστήριξη!!! Μιλήσαμε πριν λίγο...μου είπε ότι θεωρεί ότι η αιτία αποτυχίας είναι ότι βάλαμε ένα!! Αυτό δεν μπορώ πραγματικά να το καταλαβω...αν βάζαμε δηλαδή 5 θα είχαμε 120% επιτυχία; Του πρότεινα να κάνουμε υστεροσκοπηση , μου είπε ότι είναι η μικρότερη αιτία σύμφωνα και με την σαλπιγγογραφια μου...εγώ όμως σκέφτομαι να την κάνω σε αυτόν τον κύκλο , και στον επόμενο να κάνουμε την εμβρυομεταφορά των κατεψυγμένων....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για την υποστήριξη!!! Μιλήσαμε πριν λίγο...μου είπε ότι θεωρεί ότι η αιτία αποτυχίας είναι ότι βάλαμε ένα!! Αυτό δεν μπορώ πραγματικά να το καταλαβω...αν βάζαμε δηλαδή 5 θα είχαμε 120% επιτυχία; Του πρότεινα να κάνουμε υστεροσκοπηση , μου είπε ότι είναι η μικρότερη αιτία σύμφωνα και με την σαλπιγγογραφια μου...εγώ όμως σκέφτομαι να την κάνω σε αυτόν τον κύκλο , και στον επόμενο να κάνουμε την εμβρυομεταφορά των κατεψυγμένων....

 

Δεν ξέρω τι να πω, αλλά αν τον εμπιστεύεσαι, μήπως να τον ακούσεις? Γενικά αν δεν υπάρχει λόγος, δεν χρειαζεται να επεμβαίνουμε στη μήτρα. Κοίτα αυτό που σου λέει για το ένα, έχει λογική. Σκέψου πχ ότι με το ένα μειώνονται οι πιθανότητες να πετύχει στο μισό. Καταλαβαίνω όμως απόλυτα και απο την άλλη , το γεγονός ότι δεν θελετε/ δεν μπορείτε να ρισκάρετε για δίδυμα. Οπότε είναι κάτι που πρέπει να σκεφτείτε σοβαρά για την επόμενη φορά. Αλλά μέχρι τότε, έχετε χρόνο. Πάρε τον χρόνο σου να ηρεμήσεις και μην κάνεις βιαστικές κινήσεις. Είσαι νεοτατη και ο χρόνος είναι σύμμαχος σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Δεν ξέρω τι να πω, αλλά αν τον εμπιστεύεσαι, μήπως να τον ακούσεις? Γενικά αν δεν υπάρχει λόγος, δεν χρειαζεται να επεμβαίνουμε στη μήτρα. Κοίτα αυτό που σου λέει για το ένα, έχει λογική. Σκέψου πχ ότι με το ένα μειώνονται οι πιθανότητες να πετύχει στο μισό. Καταλαβαίνω όμως απόλυτα και απο την άλλη , το γεγονός ότι δεν θελετε/ δεν μπορείτε να ρισκάρετε για δίδυμα. Οπότε είναι κάτι που πρέπει να σκεφτείτε σοβαρά για την επόμενη φορά. Αλλά μέχρι τότε, έχετε χρόνο. Πάρε τον χρόνο σου να ηρεμήσεις και μην κάνεις βιαστικές κινήσεις. Είσαι νεοτατη και ο χρόνος είναι σύμμαχος σου!

Δεν μου είπε στο μισό...μου είπε με το ένα πιθανότητα 25% και του λέω δηλαδή με τα 2 θα είχε 50% και εκεί σταμάτησε και μου λέει όχι τόσο αλλά αυξάνονται...εγώ νομίζω ότι πήρα την απόφαση να την κάνω την υστεροσκοπηση...σκέφτομαι αν δεν την κάνω θα το έχω στο νου μου ....και αν δεν πετύχει και η δεύτερη μετά θα πρέπει σίγουρα να την κάνουμε...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Δεν μου είπε στο μισό...μου είπε με το ένα πιθανότητα 25% και του λέω δηλαδή με τα 2 θα είχε 50% και εκεί σταμάτησε και μου λέει όχι τόσο αλλά αυξάνονται...εγώ νομίζω ότι πήρα την απόφαση να την κάνω την υστεροσκοπηση...σκέφτομαι αν δεν την κάνω θα το έχω στο νου μου ....και αν δεν πετύχει και η δεύτερη μετά θα πρέπει σίγουρα να την κάνουμε...

 

Λυπάμαι για το αρνητικό σου αποτέλεσμα.

Παρτε τον χρόνο σας να σκεφτείτε τα επόμενα βήματα σας και με πίστη κ αισιοδοξία βουτήξτε στην μάχη πάλι.

Ειναι σημαντικό που υπάρχουν έμβρυα στην κατάψυξη. Κάνε την υστεροσκοπηση να αποκλείεις παράγοντες και ξανά το κεφάλι ψηλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...