Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα! 

Ξέρω πως έχω χαθεί, δουλεύω πολλές ώρες πλέον.. αλλά σας έχω στη σκέψη και στη καρδιά μου! Διάβασα λίγο γρήγορα κοπέλες που τα κατάφεραν αλλά και κορίτσια που συνεχίζουν να σηκώνουν βαρύ σταυρό.. ήθελα απλά να σας ευχηθώ..

Χριστός Ανέστη! Το άγιο Φως της Ανάστασης, ας φωτίσει τις ζωές όλων μας. Εύχομαι αυτό το Πάσχα η Ανάσταση του Κυρίου να φέρει την λύτρωση στις ψυχές μας! Καλό Πάσχα με υγεία πάνω απ'όλα, αγάπη και κάθε ευτυχία για εσάς και την οικογένειά σας!

Ευχαριστώ που υπάρχετε και μου κρατάτε συντροφιά στο δύσκολο ετούτο δρόμο που βαδίζουμε.. ♥️♥️♥️♥️♥️

Σας φιλώ όλες, να περάσετε υπέροχα με τις οικογένειές σας και του χρόνου με γεμάτες αγκαλιές ή κοιλίες όλες μας! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια μου όμορφα… χρόνια πολλά με υγεία αγάπη ευτυχία κάθε σπιτι να γεμίσει μόνο με χαρούμενα νέα και χαρούμενους ανθρώπους.. και κάθε χρόνο να πληθαίνεστε… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2022 at 8:33 ΠΜ, ο/η skorpina78 είπε:

Έκλεισα ραντεβού κορίτσια μου!! 13/5 για εξεταση αίματος papp-a και 16/5 για αυχενική! Αγχώνομαι αλλά και ανυπομονώ! Είναι πολύ καθοριστική αυτή η εξέταση για μένα κ για τα νινάκια μου γιατί είμαι και 43,5 ετών!!! Για να δουμε…

Με το καλό κοριτσι μου! Ευχομαι όλα να είναι τέλεια!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2022 at 6:59 ΜΜ, ο/η kaounmar είπε:

Καλή Ανάσταση σε όλα τα κορίτσια και με το καλό σε όσες περιμένουν τα μωράκια τους και δύναμη σε όσες προσπαθούμε!!! Εγώ φέτος βιώνω δύσκολο Π΄΄ασχα ενώ το περίμενα χαρούμενο! Μ. Πέμπτη μου προκάλεσαν τοκετό καθώς το μωράκι μου δεν τα κατάφερε και σταμάτησε, ήμουν 17η εβδομάδα και αυτή ήταν η 4η κύηση μου καθώς έχω άλλες 3 απώλειε(2 από εξωσωματική! Πίστεψα ότι η φυσική σύλληψη που ήρθε ανέλπιστα ήταν για να μείνει αλλά έκανα λάθος, ήμουν χαρούμενη και αισιόδοξη καθώς δεν είχα αίμα όπως άλλες φορές και όλα ήταν καλά! Κάποιος όμως από ψηλά αποφάσισε ότι ούτε αυτή τη φορά ήταν να γίνω μητέρα, ποιος ξέρει;; το χειρότερο αυτή τη φορά ήταν ότι έγινε με πρόκληση τοκετού και έμεινα στο μαιευτήριο 1 βραδιά. ΜΠέμπτη ήταν η χειρότερη μέρα, βγήκα χθες και ζω από τότε ένα δράμα, συγνώμη αν σας έριξα!

Λυπάμαι παρα πολύ! Δεν υπάρχουν λόγια να σου πουμε να απαλύνουμε τον πόνο σου! Μόνο ότι εμείς είμαστε εδώ, όποτε κ όπως μας χρειαστείς! Ευχομαι πραγματικά να είναι το τελευταίο δυσάρεστο στη ζωή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα! Χρόνια πολλα! Χριστός Ανέστη! Το άγιο φως να φωτίσει τις ζωές μας, να μας φέρει μόνο χαρά κι ότι επιθυμεί η καθεμία μας!! Σας ευχομαι του χρόνου να είστε διπλές / τριπλές!! Φιλια πολλά και να περάσετε όμορφα!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/4/2022 at 9:00 ΜΜ, ο/η kaounmar είπε:

Λες να το αξίζω; Αυτή τη στιγμή νιώθω ότι με τιμώρησε ο Θεός και δεν ξέρω και γιατί! Σκέφτομαι γιατί δεν μας αφήνει να πάρουμε ένα μωράκι αγκαλιά, τι να πω...Ελπίζω να συνέλθω

Κορίτσι μου γλυκό…φυσικά και το αξίζεις αλλά δυστυχώς στη ζωή δεν μας έρχονται πάντα αυτα που αξίζουμε, τουλάχιστον όχι αμέσως…μη σκέφτεσαι τιμωρίες κλπ…τι έχεις κάνει δηλαδή για να τιμωρείσαι με τέτοιο τρόπο;
Φαίνεται ότι υπάρχει ακόμα κάτι που σας εμποδίζει, κάτι που δεν έχει βρεθεί, σκεπτόμενη και τις προηγούμενες προσπάθειες σας. Φαντάζομαι ότι ένα μεγάλο κομμάτι του παζλ θα λυθεί μόλις πάρετε το αποτέλεσμα του καρυότυπου και εκεί θα μπορέσετε να συζητήσετε με το γιατρο σου σε άλλη βάση πλέον….δεν έχεις περιθώρια για άλλες αποτυχίες, πρέπει να σκεφτεί το καλύτερο για σας, δεν ξέρω αν αυτό θα είναι προεμφυτευτικος στα έμβρυα πριν μεταφερθούν ή κάτι άλλο,,αν και από τα λίγα που έχω καταλαβει ίσως ο προεμφυτευτικος να ενδείκνυται ακριβώς σε περιπτώσεις σαν τη δική σας. 
Σιγουρα χρειάζεσαι χρόνο τώρα για να ανακάμψεις μετά από αυτή την απώλεια αλλά να θυμάσαι ότι έχεις ήδη προσπαθήσει πολύ, όσο δε φαντάζονται άλλες γυναίκες που τους έρχονται όλα εύκολα, και ότι είσαι ήδη μητέρα με τον τρόπο σου όπως και όλες οι αγωνίστριες εδώ μέσα. Η δύναμη που κρύβουμε μέσα μας είναι απίστευτη, νομίζω καμία μας δεν το ήξερε πριν ξεκινήσει αλλά να που εκπλήσσουμε τον εαυτό μας κάθε μέρα.

Έτσι θα κανεις κι εσυ μετά από ένα διάστημα, θα ξανασηκωθεις για να πετυχεις. Γιατί αυτό που σου συνέβη είναι ένα χρήσιμο μάθημα, όχι για σένα φυσικά, εσυ δεν χρειαζόταν να μάθεις τίποτα από όλα αυτα με τέτοιο τρόπο. Είναι ένα μάθημα που οι γιατροί σου πρέπει να αξιοποιήσουν στο 1000% για να δημιουργήσουν τις προϋποθέσεις που θα φέρουν το μωρό σου στον κοσμο. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό…φυσικά και το αξίζεις αλλά δυστυχώς στη ζωή δεν μας έρχονται πάντα αυτα που αξίζουμε, τουλάχιστον όχι αμέσως…μη σκέφτεσαι τιμωρίες κλπ…τι έχεις κάνει δηλαδή για να τιμωρείσαι με τέτοιο τρόπο;
Φαίνεται ότι υπάρχει ακόμα κάτι που σας εμποδίζει, κάτι που δεν έχει βρεθεί, σκεπτόμενη και τις προηγούμενες προσπάθειες σας. Φαντάζομαι ότι ένα μεγάλο κομμάτι του παζλ θα λυθεί μόλις πάρετε το αποτέλεσμα του καρυότυπου και εκεί θα μπορέσετε να συζητήσετε με το γιατρο σου σε άλλη βάση πλέον….δεν έχεις περιθώρια για άλλες αποτυχίες, πρέπει να σκεφτεί το καλύτερο για σας, δεν ξέρω αν αυτό θα είναι προεμφυτευτικος στα έμβρυα πριν μεταφερθούν ή κάτι άλλο,,αν και από τα λίγα που έχω καταλαβει ίσως ο προεμφυτευτικος να ενδείκνυται ακριβώς σε περιπτώσεις σαν τη δική σας. 
Σιγουρα χρειάζεσαι χρόνο τώρα για να ανακάμψεις μετά από αυτή την απώλεια αλλά να θυμάσαι ότι έχεις ήδη προσπαθήσει πολύ, όσο δε φαντάζονται άλλες γυναίκες που τους έρχονται όλα εύκολα, και ότι είσαι ήδη μητέρα με τον τρόπο σου όπως και όλες οι αγωνίστριες εδώ μέσα. Η δύναμη που κρύβουμε μέσα μας είναι απίστευτη, νομίζω καμία μας δεν το ήξερε πριν ξεκινήσει αλλά να που εκπλήσσουμε τον εαυτό μας κάθε μέρα.

Έτσι θα κανεις κι εσυ μετά από ένα διάστημα, θα ξανασηκωθεις για να πετυχεις. Γιατί αυτό που σου συνέβη είναι ένα χρήσιμο μάθημα, όχι για σένα φυσικά, εσυ δεν χρειαζόταν να μάθεις τίποτα από όλα αυτα με τέτοιο τρόπο. Είναι ένα μάθημα που οι γιατροί σου πρέπει να αξιοποιήσουν στο 1000% για να δημιουργήσουν τις προϋποθέσεις που θα φέρουν το μωρό σου στον κοσμο. ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, μου δίνουν θάρρος! Ξέρεις μωρέ σκέφτηκα ότι έστειλε φυσική σύλληψη ξανά μετά την πρώτη που είχα το 19, για να μας ξεκουράσει να μην πάμε πάλι με εξωσωματική και να δείξει ότι οκ αδύναμο σπέρμα αλλά να που μπορεί τελικά! Ίσως να φταίει η ηλικία μου( αισίως τον Οκτώβρη θα κλείσω τα 38). Τι να πω, δεν ξέρω, θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, μου δίνουν θάρρος! Ξέρεις μωρέ σκέφτηκα ότι έστειλε φυσική σύλληψη ξανά μετά την πρώτη που είχα το 19, για να μας ξεκουράσει να μην πάμε πάλι με εξωσωματική και να δείξει ότι οκ αδύναμο σπέρμα αλλά να που μπορεί τελικά! Ίσως να φταίει η ηλικία μου( αισίως τον Οκτώβρη θα κλείσω τα 38). Τι να πω, δεν ξέρω, θα δούμε!

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ! Δεν ήξερα ότι ήσουν έγκυος... Έχεις δίκιο, το να πάνε τα πράγματα στραβά σε τόσο μεγάλη εβδομάδα είναι πολύ μεγάλο πλήγμα! Αυτό που βλέπω όμως είναι ότι μένεις έγκυος, άρα μήπως πρέπει να δείτε τι άλλο συμβαίνει; 4 στα 4 με χρωμοωμικες; τι στο καλό, δεν είσαι σε καμία περίπτωση τόσο μεγάλη. Για θρομβοφιλια έχεις δει; εδώ τα κορίτσια είναι πιο έμπειρα αλλά αν δεν το έχεις κάνει ίσως να δεις κάποιο τμήμα αποβολων (εδώ πάντα ακούω για το Έλενα). 

Σου εύχομαι να βρεις την άκρη κ να πάρεις το μωρό σου αγκαλιά σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ! Δεν ήξερα ότι ήσουν έγκυος... Έχεις δίκιο, το να πάνε τα πράγματα στραβά σε τόσο μεγάλη εβδομάδα είναι πολύ μεγάλο πλήγμα! Αυτό που βλέπω όμως είναι ότι μένεις έγκυος, άρα μήπως πρέπει να δείτε τι άλλο συμβαίνει; 4 στα 4 με χρωμοωμικες; τι στο καλό, δεν είσαι σε καμία περίπτωση τόσο μεγάλη. Για θρομβοφιλια έχεις δει; εδώ τα κορίτσια είναι πιο έμπειρα αλλά αν δεν το έχεις κάνει ίσως να δεις κάποιο τμήμα αποβολων (εδώ πάντα ακούω για το Έλενα). 

Σου εύχομαι να βρεις την άκρη κ να πάρεις το μωρό σου αγκαλιά σύντομα! 

Την πρώτη φορά έσπασαν τα νερά και το απέδωσαν 14η εβδομάδα στη δίκερο μήτρα, μετά στις δύο ετ που πέτυχα εμφύτευση τα έχασα νωρίς σχετικά 7-8 εβδομάδες και μου είπαν πάλι για τη μήτρα κακή αιμάτωση, τώρα μας 'ετυχε αυτό! Αντιπηκτικές έκανα λόγω υπέρτασης που έχω μην τυχόν μας έκανε καμία κακή τροφοδοσία στον πλακούντα, θυροειδής και σάγχαρο ελεγμένα τώρα δεν ξέρω, θα δούμε τι θα δείξει ο καριότυπος και τι θα προτείνει ο γιατρός! Θα μοιραζόμουν την εγκυμοσύνη μου μαζί σας αυτές τις μέρες, ήθελα να νιώσω πιο σίγουρη εγώ με τόσες ατυχ'ιες αλλά να μου ήρθε και άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Την πρώτη φορά έσπασαν τα νερά και το απέδωσαν 14η εβδομάδα στη δίκερο μήτρα, μετά στις δύο ετ που πέτυχα εμφύτευση τα έχασα νωρίς σχετικά 7-8 εβδομάδες και μου είπαν πάλι για τη μήτρα κακή αιμάτωση, τώρα μας 'ετυχε αυτό! Αντιπηκτικές έκανα λόγω υπέρτασης που έχω μην τυχόν μας έκανε καμία κακή τροφοδοσία στον πλακούντα, θυροειδής και σάγχαρο ελεγμένα τώρα δεν ξέρω, θα δούμε τι θα δείξει ο καριότυπος και τι θα προτείνει ο γιατρός! Θα μοιραζόμουν την εγκυμοσύνη μου μαζί σας αυτές τις μέρες, ήθελα να νιώσω πιο σίγουρη εγώ με τόσες ατυχ'ιες αλλά να μου ήρθε και άλλη.

Λυπάμαι παρά πολύ κοπέλα μου. Δεν φτιάχνετε η μήτρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Λυπάμαι παρά πολύ κοπέλα μου. Δεν φτιάχνετε η μήτρα; 

Φίλη μου δυστυχώς μου έχουν πει ότι δεν παίρνει διόρθωση! Έχω κάνει υστεροσκόπηση 2 φορές, τώρα στην παλίνδρομη μάλλον μας είπαν κάτι άλλο φταίει και όχι η μήτρα που μας φόβιζε γιατί στην αυχενική είχα καλό τράχηλο με μία π΄ρωτη μέτρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Φίλη μου δυστυχώς μου έχουν πει ότι δεν παίρνει διόρθωση! Έχω κάνει υστεροσκόπηση 2 φορές, τώρα στην παλίνδρομη μάλλον μας είπαν κάτι άλλο φταίει και όχι η μήτρα που μας φόβιζε γιατί στην αυχενική είχα καλό τράχηλο με μία π΄ρωτη μέτρηση.

Κατάλαβα δεν ξέρω λυπάμαι πραγματικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, προσπαθώ να το διαχειριστώ! Ειδικά η τελευταία περίπτωση που είναι πρόσφατη μου έπεσε σαν κεραυνός και ειλικρινά ήταν το μόνο που δεν περίμενα ότι θα συμβεί! Ελπίζω να είμαι πιο τυχερή την άλλη φορά αν έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, προσπαθώ να το διαχειριστώ! Ειδικά η τελευταία περίπτωση που είναι πρόσφατη μου έπεσε σαν κεραυνός και ειλικρινά ήταν το μόνο που δεν περίμενα ότι θα συμβεί! Ελπίζω να είμαι πιο τυχερή την άλλη φορά αν έρθει!

Λογικό κοπέλα μου… εύχομαι τα καλύτερα πραγματικά μέσα από την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα και χρόνια πολλά! Έχετε καμία ιδέα τι μπορεί να σημαίνουν τα διάφανα υγρά στο εσώρουχο; Καταλαβαίνω ότι κάτι ρέει στο άσχετο και κοιτάω μήπως είναι αίμα και είναι διάφανα υγρά σαν νερό που βρέχει το εσώρουχο. Μου φαίνεται πολύ περίεργο και δεν το έχω ξανακούσει. Έχω ακούσει μόνο για βλέννες. Αλλά όχι για διάφανα υγρά. Και συμβαίνει σχετικά συχνά. Θα ρωτήσω τον γιατρό την Τετάρτη, αλλά λέω μήπως ξέρετε κι εσείς. Νομίζω είναι πάρα πολύ νωρίς για αμνιακό υγρό είμαι 7+3. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και χρόνια πολλά! Έχετε καμία ιδέα τι μπορεί να σημαίνουν τα διάφανα υγρά στο εσώρουχο; Καταλαβαίνω ότι κάτι ρέει στο άσχετο και κοιτάω μήπως είναι αίμα και είναι διάφανα υγρά σαν νερό που βρέχει το εσώρουχο. Μου φαίνεται πολύ περίεργο και δεν το έχω ξανακούσει. Έχω ακούσει μόνο για βλέννες. Αλλά όχι για διάφανα υγρά. Και συμβαίνει σχετικά συχνά. Θα ρωτήσω τον γιατρό την Τετάρτη, αλλά λέω μήπως ξέρετε κι εσείς. Νομίζω είναι πάρα πολύ νωρίς για αμνιακό υγρό είμαι 7+3. 

Φυσιολογικό κοπέλα μου όχι κάλε τι αμνιακό. Είναι απλά υγρά δεν είναι κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και χρόνια πολλά! Έχετε καμία ιδέα τι μπορεί να σημαίνουν τα διάφανα υγρά στο εσώρουχο; Καταλαβαίνω ότι κάτι ρέει στο άσχετο και κοιτάω μήπως είναι αίμα και είναι διάφανα υγρά σαν νερό που βρέχει το εσώρουχο. Μου φαίνεται πολύ περίεργο και δεν το έχω ξανακούσει. Έχω ακούσει μόνο για βλέννες. Αλλά όχι για διάφανα υγρά. Και συμβαίνει σχετικά συχνά. Θα ρωτήσω τον γιατρό την Τετάρτη, αλλά λέω μήπως ξέρετε κι εσείς. Νομίζω είναι πάρα πολύ νωρίς για αμνιακό υγρό είμαι 7+3. 

Καλησπέρα! Όχι είναι φυσιολογικό τα είχα και εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης μου και συνεχίστηκαν για αρκετό καιρό μέχρι νομίζω την 16-18η εβδομάδα μπορεί και παραπάνω... Είναι από τις ορμόνες... Μετά σταματάει κάποια στιγμή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, προσπαθώ να το διαχειριστώ! Ειδικά η τελευταία περίπτωση που είναι πρόσφατη μου έπεσε σαν κεραυνός και ειλικρινά ήταν το μόνο που δεν περίμενα ότι θα συμβεί! Ελπίζω να είμαι πιο τυχερή την άλλη φορά αν έρθει!

Λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη... Δεν έχω λόγια... Προσπάθησε να είσαι δυνατή και να σκέφτεσαι τα θετικά που έχεις γύρω σου... Δυστυχώς δεν σου έλαχε εύκολος δρόμος σε αυτό το θέμα, αλλά θα βρεθεί η άκρη σου εύχομαι να έρθει σύντομα επόμενη εγκυμοσύνη και να είναι τελειομηνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου! Πάλι χτες στο σκούπισμα είδα κάποιες φορές ροζκοκκινο αίμα στο σκούπισμα! Και είχα και πόνους! Σήμερα εχω ακόμα πόνους κ το αίμα έγινε καφε! Ανησυχω τοσο πολύ! Φοβάμαι! Εύχομαι κ αυτή τη φορά να ναι κάτι που να μην επηρεάζει τα νινακια μου!! Μια προσευχη κορίτσια μου!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου! Πάλι χτες στο σκούπισμα είδα κάποιες φορές ροζκοκκινο αίμα στο σκούπισμα! Και είχα και πόνους! Σήμερα εχω ακόμα πόνους κ το αίμα έγινε καφε! Ανησυχω τοσο πολύ! Φοβάμαι! Εύχομαι κ αυτή τη φορά να ναι κάτι που να μην επηρεάζει τα νινακια μου!! Μια προσευχη κορίτσια μου!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Να μην ανησυχεις, να παραμεινεις ηρεμη και να σκεφτεσαι οτι φτανεις στην αυχενικη , τεραστιο βημα ...εκει θα χαρεις πολυ γιατι θα τα δεις και θα δεις οτι ολα ειναι καλα! Βγαλε απ το μυαλο αου ηλικιες και τετοια... Τα νινακια ηρθαν και θα μεινουν στη μαμα τους!!! Σκεψου θετικα... Ειναι ανοιξη και στη κοιλιτσα σου εχεις δυο αγγελουδακια... Και τα καφε στο προγραμμα ειναι ..τοσες και τοσες εγκυμοσυνες εχουν ειδικα οταν ειναι και διπλες... Προγεστερονη φανταζομαι παιρνεις... Οποτε υπομονη και ηρεμια! Προσευχες συνεχεια κανουμε για ολες!!! Πανω απ αυτη την ομαδα η Παναγια ειναι σιγουρα γιατι το βλεπουμε με ποσα σημαδια ολες ... Ο Θεος δεν ξεχνα τους μαχητες.... Μια αγκαλια τεραστια για σενα και τα νινακια μας!!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου! Πάλι χτες στο σκούπισμα είδα κάποιες φορές ροζκοκκινο αίμα στο σκούπισμα! Και είχα και πόνους! Σήμερα εχω ακόμα πόνους κ το αίμα έγινε καφε! Ανησυχω τοσο πολύ! Φοβάμαι! Εύχομαι κ αυτή τη φορά να ναι κάτι που να μην επηρεάζει τα νινακια μου!! Μια προσευχη κορίτσια μου!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Κορίτσι μου καλημέρα και εγώ διδυμομανουλα είμαι στην 29 η βδομάδα...τις πρώτες εβδομάδες είχα και εγώ και ροζ και πολλά πολλά καφέ.....κάθε που άλλαζα βδομάδα ή που ήμουν κοντά είχα καφέ...όλα πήγαν και πάνε μια χαρά...ξεκουράσου...ξάπλωσε όσο μπορείς...μην στρεσαρεσε συμβαίνει στις δίδυμες κυήσεις αρκετά συχνά!!! Εγώ θα σου ανάψω και ένα κεράκι και σε εσένα και σε όλες αύριο που θα πάω στην Παναγία την Προυσιωτισσα!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα και εγώ διδυμομανουλα είμαι στην 29 η βδομάδα...τις πρώτες εβδομάδες είχα και εγώ και ροζ και πολλά πολλά καφέ.....κάθε που άλλαζα βδομάδα ή που ήμουν κοντά είχα καφέ...όλα πήγαν και πάνε μια χαρά...ξεκουράσου...ξάπλωσε όσο μπορείς...μην στρεσαρεσε συμβαίνει στις δίδυμες κυήσεις αρκετά συχνά!!! Εγώ θα σου ανάψω και ένα κεράκι και σε εσένα και σε όλες αύριο που θα πάω στην Παναγία την Προυσιωτισσα!!!🙏🙏🙏

Τι όμορφη διαδρομή, μαγικό μέρος και απίστευτη ηρεμία!!

Βοήθεια σου, με το καλό τα κορίτσια σου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Τι όμορφη διαδρομή, μαγικό μέρος και απίστευτη ηρεμία!!

Βοήθεια σου, με το καλό τα κορίτσια σου🥰

Είναι η αγαπημένη μου εκκλησία...θα σου πω μόνο ότι πριν δέκα χρόνια όλη την διαδρομή από το χωριό θερμό περίπου 54 χιλιόμετρα την περπάτησα με τα πόδια.....είναι πάντα δίπλα μου η Παναγία η Προυσιωτισσα και για αυτό πάω αρκετά συχνά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου! Πάλι χτες στο σκούπισμα είδα κάποιες φορές ροζκοκκινο αίμα στο σκούπισμα! Και είχα και πόνους! Σήμερα εχω ακόμα πόνους κ το αίμα έγινε καφε! Ανησυχω τοσο πολύ! Φοβάμαι! Εύχομαι κ αυτή τη φορά να ναι κάτι που να μην επηρεάζει τα νινακια μου!! Μια προσευχη κορίτσια μου!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Όλα καλά κοπέλα μου. Γενικά τα δυδημα τα έχουν αυτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα σήμερα για χοριακη , 11 μέρες μετά από εμβρυομεταφορά μοριδιου 4ων ημερών....εχθές είχα αρνητικό τεστ κύησης και ξεκίνησαν πόνοι περιόδου για αυτό και δεν ελπίζω....πήγα να είμαι σίγουρη για να σταματήσω τα χάπια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...