Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις On 22/4/2022 at 7:33 ΠΜ, ο/η skorpina78 είπε:

Έκλεισα ραντεβού κορίτσια μου!! 13/5 για εξεταση αίματος papp-a και 16/5 για αυχενική! Αγχώνομαι αλλά και ανυπομονώ! Είναι πολύ καθοριστική αυτή η εξέταση για μένα κ για τα νινάκια μου γιατί είμαι και 43,5 ετών!!! Για να δουμε…

A...θα φας παντοφλιτσα  . Τι έχει η ηλικία σου . Αντε χαζα.. μην ακούω.  Η πιο όμορφη εξέταση είναι γιατί απολαμβάνεις τα μωρά σου περισσότερη ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αιμα ΤΕΛΟΣ !!! ΠΩΩ  δεν έχω από εχθές το βράδυ.. 🙏🙏🙏🙏 

Μπράβοοοο Ελπίδα μας!!

Ελα να πάρουμε τα πάνω μας τώρα!!

Μην πάρεις αέρα όμως ξεκούραση και τρελλα!!οπως μόνο εσυ ξέρεις!!!

Καλη Ανάσταση να έχουμε με υγεία😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αιμα ΤΕΛΟΣ !!! ΠΩΩ  δεν έχω από εχθές το βράδυ.. 🙏🙏🙏🙏 

Γεια σου ρε ελπιδακι με τα ωραια νεα σου!!!!!! Σημερα ανασταση μονο τετοια ευχαριστα περιμενα!!! Κουκλαρες μου καλη ανασταση να εχουμε!!!! Υγεια πρωτα απ ολα στα σπιτια μας και σε ολο το κοσμο!!!!! Και απο εκει περα η ευχη μας η μεγαλη να πραγματοποιηθει!!! Χτες τον επιταφιο τον γυρισα με το καροτσι του γειτουνα και το μωρο... Αλλη αισθηση..... Εξω απ την εκκλησια ειδα μια εγκυο γνωστη επιασα φουλ κοιλια , της λεω στειλε σκονηηηη αβερτα! Σημερα πια μετα απο νηστεια χωρις λαδι εφαγα και το μηλο και ηπια τον αγιασμο απ την λυκοβρυση... Μακαρι να πανε ολα καλα!!!! Ανυπομονω πολυ αυτες τις μερες..... Ολη αυτη η ορμη ανυπομονεσιας μεσα μου μακαρι να ανεβασει αρχες ιουνη το κοντερ της χοριακης... Καλη ανασταση σε ολες!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Μπράβοοοο Ελπίδα μας!!

Ελα να πάρουμε τα πάνω μας τώρα!!

Μην πάρεις αέρα όμως ξεκούραση και τρελλα!!οπως μόνο εσυ ξέρεις!!!

Καλη Ανάσταση να έχουμε με υγεία😍

Ευχαριστώ πολύ πολύ  αρχηγαρα. 

Οχι όχι φέτος δεν έχει τίποτα. Χθες μονο με πολύ άγχος πήγα στη βαπτιστικια μου αλλά και εκεί η κουμπάρα μου είχε ετοιμάσει πολυθρόνα ξάπλα.  :-) 😀 είχα και την μικρή αγκαλίτσα μου  έριξε και έναν ύπνο πωπω έρωτας   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Γεια σου ρε ελπιδακι με τα ωραια νεα σου!!!!!! Σημερα ανασταση μονο τετοια ευχαριστα περιμενα!!! Κουκλαρες μου καλη ανασταση να εχουμε!!!! Υγεια πρωτα απ ολα στα σπιτια μας και σε ολο το κοσμο!!!!! Και απο εκει περα η ευχη μας η μεγαλη να πραγματοποιηθει!!! Χτες τον επιταφιο τον γυρισα με το καροτσι του γειτουνα και το μωρο... Αλλη αισθηση..... Εξω απ την εκκλησια ειδα μια εγκυο γνωστη επιασα φουλ κοιλια , της λεω στειλε σκονηηηη αβερτα! Σημερα πια μετα απο νηστεια χωρις λαδι εφαγα και το μηλο και ηπια τον αγιασμο απ την λυκοβρυση... Μακαρι να πανε ολα καλα!!!! Ανυπομονω πολυ αυτες τις μερες..... Ολη αυτη η ορμη ανυπομονεσιας μεσα μου μακαρι να ανεβασει αρχες ιουνη το κοντερ της χοριακης... Καλη ανασταση σε ολες!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹

Πραγματικά εύχομαι σε όλες μια μια ξεχωριστά μόνο θετικά . Υγεία κορίτσια μου υγεία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αιμα ΤΕΛΟΣ !!! ΠΩΩ  δεν έχω από εχθές το βράδυ.. 🙏🙏🙏🙏 

Μπράβο βρε Ελπιδακι μου! Έτσι να γυρίσει λίγο το χαμόγελο στα χείλη σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Ανάσταση με υγεία και πολλή ευτυχία εύχομαι σε όλες μας! Ευχή μου είναι το επόμενο Πάσχα να μην βρει καμία κοπέλα από εδώ μέσα σε άλλο τοπικ με θέμα: " Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024" Και να έχουμε εκπληρώσει όλες μας το όνειρο μας! Θα ήθελα να ευχηθώ και πιο συγκεκριμένα στην αρχηγαρα μας τη @BlackCat πολύ σύντομα να ακολουθήσει τα χναρια της τέως αρχηγαρας μας @Vasilique και να παραδώσει σκυτάλη στην επόμενη κοπέλα! Καλή Ανάσταση κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλή Ανάσταση με υγεία και πολλή ευτυχία εύχομαι σε όλες μας! Ευχή μου είναι το επόμενο Πάσχα να μην βρει καμία κοπέλα από εδώ μέσα σε άλλο τοπικ με θέμα: " Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024" Και να έχουμε εκπληρώσει όλες μας το όνειρο μας! Θα ήθελα να ευχηθώ και πιο συγκεκριμένα στην αρχηγαρα μας τη @BlackCat πολύ σύντομα να ακολουθήσει τα χναρια της τέως αρχηγαρας μας @Vasilique και να παραδώσει σκυτάλη στην επόμενη κοπέλα! Καλή Ανάσταση κοριτσάκια μου!

Με συγκίνησες αγαπημένη 🥰

Με το καλό το μωρό σου ,υγεία και χαμόγελα σε όλη την ομάδα!!

Μόνο ευχάριστα να έχουμε και επιτέλους να κατέβουμε όλες στο πινακακι κ να ακολουθήσουμε στην επόμενη πιστα!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2022 at 8:33 ΠΜ, ο/η skorpina78 είπε:

Έκλεισα ραντεβού κορίτσια μου!! 13/5 για εξεταση αίματος papp-a και 16/5 για αυχενική! Αγχώνομαι αλλά και ανυπομονώ! Είναι πολύ καθοριστική αυτή η εξέταση για μένα κ για τα νινάκια μου γιατί είμαι και 43,5 ετών!!! Για να δουμε…

Με το καλό! Όλα καλά θα πάνε! Πού έκλεισες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με συγκίνησες αγαπημένη 🥰

Με το καλό το μωρό σου ,υγεία και χαμόγελα σε όλη την ομάδα!!

Μόνο ευχάριστα να έχουμε και επιτέλους να κατέβουμε όλες στο πινακακι κ να ακολουθήσουμε στην επόμενη πιστα!!🙏🙏🙏

Ναι αλλα να πηγαινουμε παλι παρεα... Σε αλλη ομαδα αλλο λεβελ αλλα μαζι ολες παλι!!!!!!!!!!! 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ανάσταση σε όλες, κορίτσια! Με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας οι έγκυες και σύντομα να μάθουμε τα δικά σας ευχάριστα όσες προσπαθείτε! Σας έχω χάσει, έχω αρκετές μέρες να μπω, διότι είχα ισχυαλγία (πολύ προσοχή πώς θα σηκώνετε τα μωρά σας όταν θα έρθουν με το καλό), αλλά λίγο που διάβασα κατάλαβα ότι έχουμε αρκετά ευχάριστα. Ποιές πήρατε θετικό αυτές τις μέρες; @TRigirlσε τι φάση είσαι; Πόσους υπερήχους έχεις κάνει ως τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ανάσταση σε ολες.με το καλο να πραγματοποιηθούν τα όνειρα μας.καλα να περάσετε!!!!τις ευχές μου μέσα από την ψυχή μου σε όλες.συντομα όλες με ένα μπεμπακι(τουλαχιστον)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Καλή ανάσταση σε ολες.με το καλο να πραγματοποιηθούν τα όνειρα μας.καλα να περάσετε!!!!τις ευχές μου μέσα από την ψυχή μου σε όλες.συντομα όλες με ένα μπεμπακι(τουλαχιστον)

Ψυχολογο μου πες το φιλαρακι μου καλη Ανασταση και πες τον να μην μασισει πουθενα... Οτι και να χρειαστει να το κανει και εχει τη συμπαρασταση μου! Αυτος τα ανδρολογικα εγω την ωοληψια πακεταρα θα παμε μαζι! Ο σκοπος ειναι τελειος πες τον!!!!!!!!! 😎😎😎😎😎

 

( Η πραγματικοτητα: θα σπασουμε ....... Αλλα τι να κανουμε αφου ειμαστε λιγο χεστουλιδες...!!! Μας φανταζομαι να αναστατωνουμε το συμπαν και μετα μολις ολα τελειωσουν να λεμε αντε θα αρχισετε??? Χαχαχα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kateriniwk είπε:

Ψυχολογο μου πες το φιλαρακι μου καλη Ανασταση και πες τον να μην μασισει πουθενα... Οτι και να χρειαστει να το κανει και εχει τη συμπαρασταση μου! Αυτος τα ανδρολογικα εγω την ωοληψια πακεταρα θα παμε μαζι! Ο σκοπος ειναι τελειος πες τον!!!!!!!!! 😎😎😎😎😎

 

( Η πραγματικοτητα: θα σπασουμε ....... Αλλα τι να κανουμε αφου ειμαστε λιγο χεστουλιδες...!!! Μας φανταζομαι να αναστατωνουμε το συμπαν και μετα μολις ολα τελειωσουν να λεμε αντε θα αρχισετε??? Χαχαχα) 

Οταν ξαναδιαβαζω τι γραφτηκε πολυ γελαω.. ορθογραφικα αλλες λεξεις οτι να ναι... Πολυ με αρεσουν... Ψυχολογε πηγαινε ασχετα τι βγηκε... 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Οταν ξαναδιαβαζω τι γραφτηκε πολυ γελαω.. ορθογραφικα αλλες λεξεις οτι να ναι... Πολυ με αρεσουν... Ψυχολογε πηγαινε ασχετα τι βγηκε... 😋

Λοιπόν για να καταλάβεις....τον έβαλα να διαλέξει μόνος του τκν ουρολόγο ανάμεσα στους 2 που προτείνατε.για να χω τουλάχιστον το κεφάλι μου ήσυχο ως προς αυτό.3 Μαΐου έχουμε ραντεβου.ακομα δεν το συζητάει όταν φτάσουμε κοντα εκεί θ σας ενημερώσω.θα αρχίσει σίγουρα,θα μου πιάσει το πουλί?τι θα μου κάνει?εγώ δεν κάθομαι να ξερεις κ αλλα τέτοια όμορφα!!!!

Θα στον στείλω στην ωοληψια αν θες για Συμπαράσταση!!!🤣🤣🤣

Καλα να περάσετε όλες......εγώ τον περιμένω να σχολιάσει να πάμε ακρατα για 2 μέρες ίσα ίσα να πω ότι άλλαξα παραστάσεις.....έχουν πάει οι γονείς μου εκεί από Τετάρτη κ δεν θα κάνω τπτ.να ναι καλά η μανούλα!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν για να καταλάβεις....τον έβαλα να διαλέξει μόνος του τκν ουρολόγο ανάμεσα στους 2 που προτείνατε.για να χω τουλάχιστον το κεφάλι μου ήσυχο ως προς αυτό.3 Μαΐου έχουμε ραντεβου.ακομα δεν το συζητάει όταν φτάσουμε κοντα εκεί θ σας ενημερώσω.θα αρχίσει σίγουρα,θα μου πιάσει το πουλί?τι θα μου κάνει?εγώ δεν κάθομαι να ξερεις κ αλλα τέτοια όμορφα!!!!

Θα στον στείλω στην ωοληψια αν θες για Συμπαράσταση!!!🤣🤣🤣

Καλα να περάσετε όλες......εγώ τον περιμένω να σχολιάσει να πάμε ακρατα για 2 μέρες ίσα ίσα να πω ότι άλλαξα παραστάσεις.....έχουν πάει οι γονείς μου εκεί από Τετάρτη κ δεν θα κάνω τπτ.να ναι καλά η μανούλα!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!

Αααα 3 Μαιου εχω γεννεθλια.. θα του στειλω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!! Καλα οσα περιγραφεις φαινομενικα ειναι αστεια αλλα καταβαθος τον νιωθω πολυ γιατι κατι τετοια ρωταω και εγω και καμια φορα χειροτερα... Εγω ετοιμαζομαι σε λιγο να κανω μαγειριτσα μολις τελειωσω τις δουλειες του σπιτιου.. καλα να περασετε λοιπον και να σκεφτεστε οτι μπορει να ειναι το τελευταιο Πασχα που θα κανετε τα δυο σας... 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Αααα 3 Μαιου εχω γεννεθλια.. θα του στειλω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!! Καλα οσα περιγραφεις φαινομενικα ειναι αστεια αλλα καταβαθος τον νιωθω πολυ γιατι κατι τετοια ρωταω και εγω και καμια φορα χειροτερα... Εγω ετοιμαζομαι σε λιγο να κανω μαγειριτσα μολις τελειωσω τις δουλειες του σπιτιου.. καλα να περασετε λοιπον και να σκεφτεστε οτι μπορει να ειναι το τελευταιο Πασχα που θα κανετε τα δυο σας... 🙏🙏🙏

Καλά από τέτοιες ερωτήσεις άλλο τπτ....εδώ σου είπα ρώτησε τον χειρουργό που έκανε τη χολη(που δεν ξανακανουμε φυσικά χειρουργείο μη ρωτήσεις...αυτό έγινε γιατί κινδύνευε η ζωη του αν έκανε παγκρεατιτιδα κ αναγκαστηκε) ότι γιατρέ με τα ρούχα θ με πάρετε μέσα?και αυτό το φως πάνω θα το βλέπω?σοβαρές ερωτήσεις αν μη τι άλλο!!!!!

Μακάρι κορίτσι μου όχι μόνο για μένα αλλά για όλες μας το επόμενο Πάσχα η να μαστε περισσότεροι στην οικογένεια η τουλάχιστον να περιμένουμε να γίνουμε περισσότεροι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αιμα ΤΕΛΟΣ !!! ΠΩΩ  δεν έχω από εχθές το βράδυ.. 🙏🙏🙏🙏 

Αχ μπράβο κορίτσι μου!!!! Έτσι να συνεχιστεί!!!!!!! Χάρηκα πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η troia είπε:

Καλή ανάσταση σε όλες, κορίτσια! Με το καλό να υποδεχτείτε τα μωράκια σας οι έγκυες και σύντομα να μάθουμε τα δικά σας ευχάριστα όσες προσπαθείτε! Σας έχω χάσει, έχω αρκετές μέρες να μπω, διότι είχα ισχυαλγία (πολύ προσοχή πώς θα σηκώνετε τα μωρά σας όταν θα έρθουν με το καλό), αλλά λίγο που διάβασα κατάλαβα ότι έχουμε αρκετά ευχάριστα. Ποιές πήρατε θετικό αυτές τις μέρες; @TRigirlσε τι φάση είσαι; Πόσους υπερήχους έχεις κάνει ως τώρα;

Περαστικά και γρήγορα εύχομαι στην ισχιαλγία σου. Δεν είναι κάτι φοβερό. Το παθαίνεις κι όταν δεν έχεις μωράκι... Θέλει πολύ προσοχή πως σηκώνεις βέβαια την κορούλα σου και μυική ενδυνάμωση για είναι δυνατοί οι μύες γύρω από την οσφυϊκή μοίρα και  την μέση γενικότερα. Θα σου περάσει, το κολύμπι που κάνεις αν θυμάμαι καλά βοηθάει συνήθως! 

Εχω κάνει 2 υπερήχους και έχουμε ακούσει καρδούλα όταν ήμουν 6+4. Είμαι 7εβδ. +1 σήμερα αλλά δεν σου κρύβω ότι ανησυχώ γιατί δεν αισθάνομαι κάτι το ιδιαίτερο, εκτός από λίγο πρησμένο στήθος που ξέρω ότι είναι από τις προγεστερόνες. Οι επόμενες εβδομάδες είναι κρίσιμες κι ελπίζω να πάνε όλα καλά! Μόνο να ελπίζω μπορώ, αλλά ανησυχώ πολύ… 

Καλη Ανάσταση κορίτσια μου σε όλες και να έχουμε μόνο ευχάριστα νέα και υγεία! Σας φιλώ! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αιμα ΤΕΛΟΣ !!! ΠΩΩ  δεν έχω από εχθές το βράδυ.. 🙏🙏🙏🙏 

Μπράβο!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Ήρθε για να μείνει το μπεμπάκι αυτό! Συγχαρητήρια!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ανάσταση κορίτσια μου, με υγεία, το Άγιο φως να μας φωτίσει και να μας δώσει καρδούλες στις κοπελίτσες μας για εμάς,  για τις εγκυουλες  να τις προστατέψει μέχρι να πάρουν τα υγιές μωράκια τους αγκαλιά και για τις μανούλες να τις αγκαλιάζει μια ζωή αυτές και τις οικογένειές τούς 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο Πασχα κ Καλη Ανασταση κοριτσια μου με υγεια κ πολλη αγαπη ..ευχομαι σε ολες μας να ειμαστε συντομα με μωρακια στη κοιλιτσα κ για τις εγκυουλες στην αγκαλιτσα …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αιμα ΤΕΛΟΣ !!! ΠΩΩ  δεν έχω από εχθές το βράδυ.. 🙏🙏🙏🙏 

Μπράβο Ελπίδα, ήσυχα τωρα και ηρεμία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...