Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Εχεις κ τωρα τοσο πολυ αιμα;

Δυστυχώς  ναι :-(

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Με ποιον μίλησες; Εύχομαι αύριο να διξει ότι όλα πάνε καλά 

Ταρλατζη . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δυστυχώς  ναι :-(

Ταρλατζη . 

Πως είσαι εσυ; Εγώ πιστεύω δεν θα χριαστει να έρθεις. Και ότι θα πάνε όλα τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Πως είσαι εσυ; Εγώ πιστεύω δεν θα χριαστει να έρθεις. Και ότι θα πάνε όλα τέλεια 

Θέλεις να στο πω όπως το είπα στην κουμπάρα μου; 

Σκατα.. (συγνώμη για την έκφραση...) 

 

Εγω παλι βλέπω ένα ντεζαβου πολύ αίμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θέλεις να στο πω όπως το είπα στην κουμπάρα μου; 

Σκατα.. (συγνώμη για την έκφραση...) 

 

Εγω παλι βλέπω ένα ντεζαβου πολύ αίμα. 

Δεν υπάρχουν λόγια αλήθεια το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι η ελπίδα τελευταία πεθαίνει και σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια νανρωτησω κάτι από την εμπειρία σας.τα συμπληρωματα που παίρνεις για τον κατακερματισμο dna και για το οξειδωτικο στρες είναι διαφορετικό η ένα τα περιλαμβάνει όλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια νανρωτησω κάτι από την εμπειρία σας.τα συμπληρωματα που παίρνεις για τον κατακερματισμο dna και για το οξειδωτικο στρες είναι διαφορετικό η ένα τα περιλαμβάνει όλα?

Νομίζω διαφορετικές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θέλεις να στο πω όπως το είπα στην κουμπάρα μου; 

Σκατα.. (συγνώμη για την έκφραση...) 

 

Εγω παλι βλέπω ένα ντεζαβου πολύ αίμα. 

Κάνε υπομονή και έχε πίστη Ελπίδα μου

Ξέρω πόσο κούφια ακούγονται τα λόγια μας, αλλά ποτέ δε ξέρεις ο Θεός είναι μεγάλος κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδουμου σε σκέφτομαι συνέχεια και προσεύχομαι για εσένα και το εμβρυακι σου. Θέλω να γίνει το θαύμα σου κόντρα σε όλα τα προγνωστικά. Είμαι μαζί σου... 🙏💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Πήρα σε αυτα τα τηλέφωνα την προηγούμενη βδομάδα και μου είπαν ότι έφυγε και η Σπάθη, δεν υπάρχει καμία απ τις δυο για να κλείσεις τώρα ραντεβού και μου είπαν να μπω στο 1535… ότι ναναι η κατάσταση,,

Θα πάρεις και αν σου πουν δεν κάνει η Σπάθη απογευματινά πες τους, "μα πως προχθές είχε η φίλη μου". Εγώ όταν έψαχνα να αλλάξω μου είχαν πει πως δεν κάνει ραντεβου και τους είπα "πως δεν κάνει? Αφου εγω έχω ραντεβου μεσα Φλεβάρη" και η απάντηση της γυναίκας αφου το έψαξε λίγο ήταν "ωχ έχετε δίκαιο. Εγώ σε όλες τις κοπέλες λεω πως δεν κάνει, αλλά βλέπω τα σημειώνουν αλλιώς" 

Για προσπάθησε το ξανά. Θα π'αρω και εγώ για απογευματινό με την Βενάκη.

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια νανρωτησω κάτι από την εμπειρία σας.τα συμπληρωματα που παίρνεις για τον κατακερματισμο dna και για το οξειδωτικο στρες είναι διαφορετικό η ένα τα περιλαμβάνει όλα?

Ανθή μου, στο έγραψα χθες. Οι πολυβιταμίνες έχουν τα στοιχεία σε μικρότερα mg. Διάβασε το βιβλίο που εκτύπωσες και πηγαινε στο chapter με το σπέρμα. Τα διαφορετικά έχουν περισσότερα mg ή iu. Επίσης στα διαφορετικά σκευασματα βρίσκεις από 30 - 150 κάψουλες. Στις πολυβιταμίνες όχι. Εκεί δεν έχουν πολλες καψουλες. το πολύ 50-60. Χρειάζεσαι αντιοξειδωτικά και αυτα που γραφει το βιβλίο και έχουν γραφτεί και σε μελε΄τες εαν έχεις διαβάσει. Θα σου πει και ο Μακαρούνης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι για αυτό μου είπαν γτ πρέπει να είμαι τελείως ξάπλα. Κάνω home office πλέον για να ξεχνιέμαι.  Δεν θα την πάλευα στην κλινική.  Και έτσι υπογράψαμε για να έρθω σπίτι. Το βράδυ εκλαιγα ήθελα την ηρεμία μου δεν θα μπορούσα με άλλες 2 να ειμαο εκεί . Συν ότι δε θέλω να μάθουν ακόμα κάτι στη δουλειά μου. 

Αν είναι το Home office σε καρέκλα να το αφήσεις. Γι'αύτο θέλουν ξάπλα. Και όσο για το θέμα εξωσωματική στην Ελλάδα... θέλω να πιστεύω πως δεν θα τη χρειαστείς. Πως είσαι σήμερα? Πότε θα έχεις νεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και ξέρετε πως είμαι είδη μίλησα με την ασφάλεια.  Μου καλύπτουν τα έξοδα εξωσωματικής και στην Ελλάδα.  Αυτό σημαίνει ότι αν δεν πάνε καλά η επόμενη προσπάθεια θα είναι στην Ελλάδα.  Μίλησε και με γιατρό στην Ελλάδα.  

Ξέρω βιάζομαι αλλά δεν το βλέπω κορίτσια με τόσο αίμα.  Πιο πολύ και απ την περίοδο έχω παίρνω 6 Χ 200 προγεστερονη, κόψαμε αντιπηκτικες και ασπιρίνη.  Αύριο έχω ξανά χοριακη και ο γιατρός είπε αύριο θα κριθούν  πολλά. 

Ελπιδάκι μου σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά. Όσα λόγια παρηγοριάς και να σου στ΄λενουμε ξέρω δεν μπορείς να ηρεμήσεις. Κακά τα ψέμετα κι εγώ θα είχα τρελαθεί.. Μακάρι η χοριακή να βγει καλή κόντρα στα προγνωστικά! Πολλές εγλυμοσύνες έχουν ξεκινήσει με αιμοραγίες! Εύχομαι το καλύτερο για σένα και τα εμβρυάκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Θα πάρεις και αν σου πουν δεν κάνει η Σπάθη απογευματινά πες τους, "μα πως προχθές είχε η φίλη μου". Εγώ όταν έψαχνα να αλλάξω μου είχαν πει πως δεν κάνει ραντεβου και τους είπα "πως δεν κάνει? Αφου εγω έχω ραντεβου μεσα Φλεβάρη" και η απάντηση της γυναίκας αφου το έψαξε λίγο ήταν "ωχ έχετε δίκαιο. Εγώ σε όλες τις κοπέλες λεω πως δεν κάνει, αλλά βλέπω τα σημειώνουν αλλιώς" 

Για προσπάθησε το ξανά. Θα π'αρω και εγώ για απογευματινό με την Βενάκη.

Ανθή μου, στο έγραψα χθες. Οι πολυβιταμίνες έχουν τα στοιχεία σε μικρότερα mg. Διάβασε το βιβλίο που εκτύπωσες και πηγαινε στο chapter με το σπέρμα. Τα διαφορετικά έχουν περισσότερα mg ή iu. Επίσης στα διαφορετικά σκευασματα βρίσκεις από 30 - 150 κάψουλες. Στις πολυβιταμίνες όχι. Εκεί δεν έχουν πολλες καψουλες. το πολύ 50-60. Χρειάζεσαι αντιοξειδωτικά και αυτα που γραφει το βιβλίο και έχουν γραφτεί και σε μελε΄τες εαν έχεις διαβάσει. Θα σου πει και ο Μακαρούνης. 

Ναι το φαντάζομαι κορίτσι μου.καλα θα μας τα πει ο γιατρός στις 3 Μαΐου που θα πάμε απλά από περιέργεια ρώτησα.καλ κ 200 σκευάσματα να μας πουν πάρτε θα τα πάρουμε δεν τίθεται θέμα καν.βεβαια ο άντρας μου δεν πρόκειται να κανει χειρουργείο αν του πει κάτι τέτοιο.οποτε έχω αυτό το άγχος γιατί δεν υπάρχει περίπτωση ν δεχθεί για χειρουργείο.πιστευω δεν θα το πει αλλά λέμε τώρα.σευχαριστω πάντως για την απάντηση.ειμαι λίγο χαωμενη κ τα ψάχνω όλα τώρα όπως καταλαβαίνεις. Δεν πρόκειται ποτέ ξανά να αφήσω κάτι στην υχη του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Ναι το φαντάζομαι κορίτσι μου.καλα θα μας τα πει ο γιατρός στις 3 Μαΐου που θα πάμε απλά από περιέργεια ρώτησα.καλ κ 200 σκευάσματα να μας πουν πάρτε θα τα πάρουμε δεν τίθεται θέμα καν.βεβαια ο άντρας μου δεν πρόκειται να κανει χειρουργείο αν του πει κάτι τέτοιο.οποτε έχω αυτό το άγχος γιατί δεν υπάρχει περίπτωση ν δεχθεί για χειρουργείο.πιστευω δεν θα το πει αλλά λέμε τώρα.σευχαριστω πάντως για την απάντηση.ειμαι λίγο χαωμενη κ τα ψάχνω όλα τώρα όπως καταλαβαίνεις. Δεν πρόκειται ποτέ ξανά να αφήσω κάτι στην υχη του.

Καλά κάνεις και το ψάχνεις. απλά δεν ξέρω και ο Μακ. τι θα σας πει. Διαβάζοντας τόσο καιρό βλέπω πως όλες οι κοπέλες παίρνουν παραπάνω απ' οτι διάβασα και απότι έχω ψάξει κιόλας διαβάζοντας το βιβλίο και μελέτες. Όσο για το χερουργειο.....εαν είναι να πρέπει να το κάνει θα σφίξει τα δόντια του και θα το κάνει. Ξέρω έχεις αναφέρει πως νιώθει, αλλά παιδί θέλει να δημιουργήσει. Εαν επιβάλλεται θα πρέπει να το κάνει και ας  κάνει με ψυχολογική υποστήριξη (όχι εσε΄να) ή και με βελονισμό🤷🏽‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Δεν υπάρχουν λόγια αλήθεια το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι η ελπίδα τελευταία πεθαίνει και σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά 

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Κάνε υπομονή και έχε πίστη Ελπίδα μου

Ξέρω πόσο κούφια ακούγονται τα λόγια μας, αλλά ποτέ δε ξέρεις ο Θεός είναι μεγάλος κορίτσι μου 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

@Παρασκευαιδουμου σε σκέφτομαι συνέχεια και προσεύχομαι για εσένα και το εμβρυακι σου. Θέλω να γίνει το θαύμα σου κόντρα σε όλα τα προγνωστικά. Είμαι μαζί σου... 🙏💞

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Αν είναι το Home office σε καρέκλα να το αφήσεις. Γι'αύτο θέλουν ξάπλα. Και όσο για το θέμα εξωσωματική στην Ελλάδα... θέλω να πιστεύω πως δεν θα τη χρειαστείς. Πως είσαι σήμερα? Πότε θα έχεις νεα?

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Ελπιδάκι μου σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά. Όσα λόγια παρηγοριάς και να σου στ΄λενουμε ξέρω δεν μπορείς να ηρεμήσεις. Κακά τα ψέμετα κι εγώ θα είχα τρελαθεί.. Μακάρι η χοριακή να βγει καλή κόντρα στα προγνωστικά! Πολλές εγλυμοσύνες έχουν ξεκινήσει με αιμοραγίες! Εύχομαι το καλύτερο για σένα και τα εμβρυάκια σου!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ  για τα γλυκά σας λόγια..  

Πάντως θα με τρελαίνει η χοριακη 245..  πήρα τηλ και περίμενα να μου πει έπεσε και αυτή μου λέει ανέβηκε.  103 ήταν απόγευμα τρίτης και σήμερα 245 πρωί. Τι στο καλό γίνεται να ανεβαίνει πιο πάνω απ το διπλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ  για τα γλυκά σας λόγια..  

Πάντως θα με τρελαίνει η χοριακη 245..  πήρα τηλ και περίμενα να μου πει έπεσε και αυτή μου λέει ανέβηκε.  103 ήταν απόγευμα τρίτης και σήμερα 245 πρωί. Τι στο καλό γίνεται να ανεβαίνει πιο πάνω απ το διπλο;

Μπράβο ρε Ελπιδάκι, μπράβο..❤️

Ναι φυσικά και μπορεί να ανεβαίνει παραπάνω από το διπλό, η Τοξοτίνα είναι δυναμική και όλα θα πάνε καλά..

Εκτός από utro κάνεις και ενέσιμη προγεστερόνη? Πώς είσαι από αιμοραγία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ  για τα γλυκά σας λόγια..  

Πάντως θα με τρελαίνει η χοριακη 245..  πήρα τηλ και περίμενα να μου πει έπεσε και αυτή μου λέει ανέβηκε.  103 ήταν απόγευμα τρίτης και σήμερα 245 πρωί. Τι στο καλό γίνεται να ανεβαίνει πιο πάνω απ το διπλο;

Μπραβο βρε ελπίδα!!!είσαι όνομα κ πράγμα!τελειαααααα.......μην αγχωνεσαι ,ποτε δεν είναι όλες ίδιες οι καταστάσεις ίδιες.δυστυχως αποτυπώνονται στο υποσυνείδητο κ μετά μας βγαίνουν ως φοβίες.ολα καλά θα πανε.

Εγώ πήρα σήμερα τα συμπληρωματα από τον αντιπρόσωπο,ο οποίος μου είπε ότι το σκεύασμα κάνει για όλα κ απλά αν θέλουμε για boost να πάρουμε κ έξτρα coq10.κ επίσης γνώριζε πάρα πολύ καλά τον μακαρουνη κ θα τον πάρει για να μας προσέξει.μας είπε ότι ει αι εξαιρετικός γιατρός.κ έτσι γενικά ξεαγχωθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ  για τα γλυκά σας λόγια..  

Πάντως θα με τρελαίνει η χοριακη 245..  πήρα τηλ και περίμενα να μου πει έπεσε και αυτή μου λέει ανέβηκε.  103 ήταν απόγευμα τρίτης και σήμερα 245 πρωί. Τι στο καλό γίνεται να ανεβαίνει πιο πάνω απ το διπλο;

bravooo Ελπίδα μου καλό ακουγεται

 μιλησες και με το γιατρό σου , πως το βλέπει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ  για τα γλυκά σας λόγια..  

Πάντως θα με τρελαίνει η χοριακη 245..  πήρα τηλ και περίμενα να μου πει έπεσε και αυτή μου λέει ανέβηκε.  103 ήταν απόγευμα τρίτης και σήμερα 245 πρωί. Τι στο καλό γίνεται να ανεβαίνει πιο πάνω απ το διπλο;

Τέλεια… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Σε ευχαριστώ αγαπημένη μου, τόσο πολύ! ❤️
Ο κοντός λοιπόν έλεγε πριν ότι θα βαλεις 2 (δανεικά) και θα κάνεις δίδυμα τόσο σίγουρος ήταν. Γι’ αυτό λέω κι εγώ, μήπως ξέρω νομίζεις…, θεωρεί ότι έχουν σίγουρη επιτυχία.

Η αλήθεια είναι ότι δεν του αντιμιλάω καθόλου, γιατί έχω το άγχος μου εκείνη την στιγμή και προσπαθώ να διαχειριστώ αυτό, αν και ο άντρας μου επιμένει να του απαντάω ανάλογα. Οτι αυτοί οι άνθρωποι έτσι θέλουν. Γιατί όλο μου λέει διάφορα του τύπου μην πεις ότι φταίει που σου μείωσα τα φάρμακα αν δεν πάει καλά, γιατί δεν θα ευθύνεται αυτό. Είναι κακούλης, αφού σκέφτομαι καμία φορά μήπως είναι μισογύνης; Εκτός του οτι θα είμαι το θαύμα του κέντρου. Λες και ειμαι η μοναδική στον κόσμο στα 44+ που θα κάνει παιδί με δικά της..
Αχ, τι να πω μακαρι να πάνε όλα καλά, πρώτα ο Θεός και δεν με πειράζει καθόλου. Εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις όταν με το καλό προσπαθήσεις γιατί εσύ πραγματικά έχεις ταλαιπωρηθεί παρα πολύ- τι να λέμε τώρα- και το αξίζεις πραγματικά. 
Σου στέλνω αγάπη, φιλί και μεγάλη αγκαλιά κορίτσι μου γλυκό!  ❤️

Ο κοντός έχει πολύ καλό όνομα στα δανεικά,,,αλλά όπως όλοι,,,Θεός δεν είναι,,,στη δική μου περίπτωση έφταιγε ξεκάθαρα η ενδομητρίωση μου,,,η οποία όμως στις περισσότερες γυναίκες δεν επηρεάζει την εξωσωματική και όντως πετυχαίνουν,,,,που ακόμα και αυτό ο κοντός να ξέρεις,,,με το που μου έβαλε υπερηχο το είδε και μου είπε ο άνθρωπος "αυτο με το που θα κανεις το παιδακι σου θα πας να το αφαιρεσει (θεωρώντας οτι δεν επηρεαζει)" οπότε όταν έκανα νεοπλασματικους δεικτες και βγηκε η ca125 μου 108 με όριο 35 μόνο ένας χειρουργός έπρεπε να επέμβει,,,γιατί χοριακές έπαιρνα,,,βιοχημικές όμως γιατί έριχναν τοξικότητα απο την ενδομητρίωση οι σάλπιγγες. Λες και το μωράκι που είναι να έρθει μου μίλαγε και έλεγε,,,,γίνε καλά και θα έρθω. Άρα ναι ο κοντός είναι μάγος στα δανεικά. Φίλες μου επισης πετυχαν με την πρώτη μαζί του στα δανεικα ετών από 45 και άνω όλες....οπότε άι να δουμε τωρα που έγινα χλωρινάτη τί θα μου πει? Επίσης όταν μου προτεινε να κανω τα ΕΡΑ και μικροβίωμα ενδομητρίου,,,τον ρώτησα "εγώ να τα κάνω , αν βγουν καθαρά τι θα μου πεις? ότι φταίει η ενδομητρίωση?" ,,,και πράγματι βγήκε πεντακάθαρο το ΕΡΑ και τοτε με πηρε και του λεω "θα επανελθω αφού δω Πιστοφιδη...." και με ρωτάει "θα στα βγάλει όλα ο Πιστοφ?" ,,,, και του λεω "ελπιζω οχι αλλα να με καθαρίσει" ε? ποσα ξερει? μου τα βγαλε ολα ο Πιστοφ,,,,γιατι αποδεδειγμενα πηγαινα για καρκινο αν συνεχιζαν αυτα να υπαρχουν μεσα μου,,,το καλο ειναι οτι η ιστολογικη βγηκε πεντακαθαρη,,,,το 2ο καλο ειναι οτι με περιμενουν 6 αριστες βλαστοκυστες που αφου επουλωθει η μητρα μου βουρ για ετ. Εκανα και υστεροσκοπηση με μικρη διανοιξη τραχηλου (και αυτη πεντακαθαρη και το ενδομητριο) και οτι πει ο Θεος αγαπημενη.

Τώρα, όσον αφορά εσένα και τη συμπεριφορά σου απέναντί του,,,θα συμφωνήσω ότι μπροστά του και εγω ψιλοκοτευω γιατι ειναι γλυστριδας,,,αλλά όταν ακούω κουλά απαντάω και μαλιστα γινεται λεκτικη μαχη κιολας,,,και ΝΑΙ να εισαι το θαυμα του κεντρου,,,αν και λεει χαζα,,,έχει άπειρες 44+ που έχουν μωράκια με δικά τους ωάρια,,,μην ακους τιποτα. Όλα καλά θα πάνε,,,,τελεια για την ακριβεια! Αυτο το μωρακι ηρθε για να μεινει!!!!!!!! Τα χερια του ηθελες και τις γνωσεις του,,,,και στην τελικη κοφτου το αν ξαναπει κατι,,,πες του "σε σενα ηρθα για καλο και μου το εδωσες,,,,σταματα να εισαι απαισιοδοξος δε με βοηθας,,,," νετα σκετα και τελος!!!!!!!!!! Άντε γιατι πολλά εχουμε ακούσει στα τόσα χρόνια αγώνων μας όλες.

Σε ευχαριστώ πολυ για τα καλα σου λογια,,,μακάρι να έρθουν όλα καλα και για μενα και για ολα τα κοριτσια που προσπαθουμε και το θελουμε τοσο πολυ. Μια μεγαλη τεραστια πασχαλινή αγκαλιά με πολλά τιτιβισματα πουλιών και μοσχοβολιστο αρνακι σουβλας!!!!!!!!!🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μας φυλαει και να μας ευλογησει ολες με γερα μωρα!!!🙏 Προσευχηθηκα για ολες και αναψα ενα κερακι για ολα τα κοριτσια μου τοσο καιρο αγωνιζομαστε για το ομορφοτερο δωρο της φυσης!! Επισης τα κοριτσια που ειναι ηδη εγκυες να φερουν γερα μωρα!!

Ευχομαι τα κσλυτερα σε ολες και καλο πασχα με υγεια!! Ευχομαι του χρονου να κραταμε γερα μωρα στην αγκαλια μας ειτε να εχουμε γεματες κοιλιες!!!❤👩‍🍼🤰

20220421_140937.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ  για τα γλυκά σας λόγια..  

Πάντως θα με τρελαίνει η χοριακη 245..  πήρα τηλ και περίμενα να μου πει έπεσε και αυτή μου λέει ανέβηκε.  103 ήταν απόγευμα τρίτης και σήμερα 245 πρωί. Τι στο καλό γίνεται να ανεβαίνει πιο πάνω απ το διπλο;

Πάρε μια βρεφική παντόφλα αγκαλιάς τώρα και βουρ για μπεμπάκι!!!!!!!!!!!!!! Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τί χαρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Να μας φυλαει και να μας ευλογησει ολες με γερα μωρα!!!🙏 Προσευχηθηκα για ολες και αναψα ενα κερακι για ολα τα κοριτσια μου τοσο καιρο αγωνιζομαστε για το ομορφοτερο δωρο της φυσης!! Επισης τα κοριτσια που ειναι ηδη εγκυες να φερουν γερα μωρα!!

Ευχομαι τα κσλυτερα σε ολες και καλο πασχα με υγεια!! Ευχομαι του χρονου να κραταμε γερα μωρα στην αγκαλια μας ειτε να εχουμε γεματες κοιλιες!!!❤👩‍🍼🤰

20220421_140937.jpg

Σ'ευχαριστουμε πάρα πολύ !!!! Όλα τα καλά να έρθουν για όλες μας 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Πάρε μια βρεφική παντόφλα αγκαλιάς τώρα και βουρ για μπεμπάκι!!!!!!!!!!!!!! Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τί χαρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

😂😂😂😂😂 Θεικο!!!!! Μπραβο @Παρασκευαιδου μουυυυ!!!!! Να δεις που ολα καλα θα πανε!!!!!! Μια τετοια συνεχεια να εχεις και να δεις που και το αιμα θα υποχωρησει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ  για τα γλυκά σας λόγια..  

Πάντως θα με τρελαίνει η χοριακη 245..  πήρα τηλ και περίμενα να μου πει έπεσε και αυτή μου λέει ανέβηκε.  103 ήταν απόγευμα τρίτης και σήμερα 245 πρωί. Τι στο καλό γίνεται να ανεβαίνει πιο πάνω απ το διπλο;

Μπράβο!! Είδες, όλα καλά θα πάνε. Απλά πολύ προσοχή. Όπως σου είπαν οι γιατροι...ξάπλα και ξεκούραση. Άσε και τα home office έχεις χρόνια για να δουλέψεις πίστεψε με. Κάτσε μίλησε με το αγοράκι σου, δες ταινίες και όλα καλά θα πάνε..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Μπράβο!! Είδες, όλα καλά θα πάνε. Απλά πολύ προσοχή. Όπως σου είπαν οι γιατροι...ξάπλα και ξεκούραση. Άσε και τα home office έχεις χρόνια για να δουλέψεις πίστεψε με. Κάτσε μίλησε με το αγοράκι σου, δες ταινίες και όλα καλά θα πάνε..❤️

Συμφωνω απολυτα ... Και εγω κατι τρελες με τηνδουλεια κανω τοσα χρονια και εχω ξεμεινει... 1 μηνα θα την κοπανησω το μαιο σπιτι για να τα κανω ολα ηρεμα... Μεσα μαιου θα κανω  τη διεγερση.... 😥😥😥😥

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
    • Καλησπέρα Λευκη μου!!! Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰 Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07 @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07 @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07 @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08 @Elenaki_ Αυχενική 24/07 @ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08] @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;
    • Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα.. Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿
    • @_piripiri_ & @Kallia.Geo τι τυχερές που είστε που νιώθετε τις κινήσεις του μωρού! Κι εγώ ανυπομονώ να έρθει αυτή η στιγμή! @Kiddo μου την Πέμπτη έχω τον επόμενο υπέρηχο και Παρασκευή φεύγω για διακοπούλες! Την Πέμπτη και επίσημα 15 εβδομάδες και προχωράμε! Πάντως κορίτσια αν και ακόμα δυσκολεύομαι με ναυτίες, αναγούλες και εμετούς, τώρα οι μέρες περνάνε πιο εύκολα, καμία σχέση με τις πρώτες εβδομάδες που η κάθε μέρα μου φαινόταν αιωνιότητα!!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...