Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Καλημέρα και καλή Μ.εβδομαδα σε όλες

 για μένα δεν ήταν καλά τα πράγματα σημερα

η εγκυμοσύνη δε προχωράει

 σταματησα τα φάρμακα και περιμένω να μου έρθει περίοδοσ σε 2-3 εβδομαδες και να γινει αποβολη των σάκων

 

καλή συνέχεια σε όλες  καλή αρχη για τα κορίτσια που τώρα ξεκινάνε , καλές χοριακές για όσες περιμένουν

 

ευχαριστώ για τη τόσο καλή παρέα και συμπαράσταση όλο αυτο το καιρο και καλή Ανασταση για εσας  και τισ οικογένειες σας

Κορίτσι μου σου ετυχε δύσκολο Πάσχα, μεγάλη βδομάδα όνομα και πράγμα. Να ξεκουραστείς όσο μπορεις, να το πενθήσεις αυτό που συνέβη αλλά να θυμάσαι ότι αφού πέτυχες εμφύτευση θα έρθει αυτό που ποθείς. Μάζεψε το κουράγιο σου και όταν είσαι ετοιμη συζήτα με τον γιατρο σου πώς να προχωρήσετε. Εύχομαι να είσαι ήρεμη και δυνατή! Μεγάλη αγκαλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσι μου σου ετυχε δύσκολο Πάσχα, μεγάλη βδομάδα όνομα και πράγμα. Να ξεκουραστείς όσο μπορεις, να το πενθήσεις αυτό που συνέβη αλλά να θυμάσαι ότι αφού πέτυχες εμφύτευση θα έρθει αυτό που ποθείς. Μάζεψε το κουράγιο σου και όταν είσαι ετοιμη συζήτα με τον γιατρο σου πώς να προχωρήσετε. Εύχομαι να είσαι ήρεμη και δυνατή! Μεγάλη αγκαλιά. 

σε ευχαριστώ για τα λογια σου, απο μεσα μου το ήξερα , αλλά δε παυει να με ποναει

 3 παλλινδρομεσ στην 8η εβδομαδα δε το λες και επιτυχια οσο να πεις και εχοντας κάνει πολλές εξετάσεις και χωρισ να εχουμε βρει τιποτα απολυτωσ πέρα απο τη ποιότητα των ωαρίων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Καλημέρα και καλή Μ.εβδομαδα σε όλες

 για μένα δεν ήταν καλά τα πράγματα σημερα

η εγκυμοσύνη δε προχωράει

 σταματησα τα φάρμακα και περιμένω να μου έρθει περίοδοσ σε 2-3 εβδομαδες και να γινει αποβολη των σάκων

 

καλή συνέχεια σε όλες  καλή αρχη για τα κορίτσια που τώρα ξεκινάνε , καλές χοριακές για όσες περιμένουν

 

ευχαριστώ για τη τόσο καλή παρέα και συμπαράσταση όλο αυτο το καιρο και καλή Ανασταση για εσας  και τισ οικογένειες σας

Λυπάμαι παρά πολύ… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

σε ευχαριστώ για τα λογια σου, απο μεσα μου το ήξερα , αλλά δε παυει να με ποναει

 3 παλλινδρομεσ στην 8η εβδομαδα δε το λες και επιτυχια οσο να πεις και εχοντας κάνει πολλές εξετάσεις και χωρισ να εχουμε βρει τιποτα απολυτωσ πέρα απο τη ποιότητα των ωαρίων

Συγνωμη που επεμβαίνω,,,,ιστοσυμβατοτητα εχετε εξετάσει? Λένε ότι επηρεάζει μετά τις εβδομάδες που συμβαίνει και σε σένα και δημιουργεί αποβολές. Είναι μια εξεταση που κοστιζει αρκετα εκτος αν βρεις να την κανεις σε δημοσιο που ειναι δωρεαν. Οι ενεσεις για αντιμετωπιση της κοστιζουν γυρω στα 750€ η μία και νομιζω χρεια΄ζεται 3 ενεσεις,,,,αν φυσικα ειναι αυτο το θεμα και οχι οπως λες τα ωράρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

σε ευχαριστώ για τα λογια σου, απο μεσα μου το ήξερα , αλλά δε παυει να με ποναει

 3 παλλινδρομεσ στην 8η εβδομαδα δε το λες και επιτυχια οσο να πεις και εχοντας κάνει πολλές εξετάσεις και χωρισ να εχουμε βρει τιποτα απολυτωσ πέρα απο τη ποιότητα των ωαρίων

Ίσως τότε για εσάς να ήταν μια λύση ο προεμφυτευτικος για να ελέγξετε τα έμβρυα πριν τα μεταφέρετε? Σας το έχει προτεινει ο γιατρός αυτό το σενάριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ίσως τότε για εσάς να ήταν μια λύση ο προεμφυτευτικος για να ελέγξετε τα έμβρυα πριν τα μεταφέρετε? Σας το έχει προτεινει ο γιατρός αυτό το σενάριο?

σκεφτομαι τα δανεικα και καμια αλλη εξεταση, προεμφυτικο προτεινα εγω και μου ειπε οχι εφοσον δεν εχουμε καποιο θεμα κανενας απο τουσ 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Συγνωμη που επεμβαίνω,,,,ιστοσυμβατοτητα εχετε εξετάσει? Λένε ότι επηρεάζει μετά τις εβδομάδες που συμβαίνει και σε σένα και δημιουργεί αποβολές. Είναι μια εξεταση που κοστιζει αρκετα εκτος αν βρεις να την κανεις σε δημοσιο που ειναι δωρεαν. Οι ενεσεις για αντιμετωπιση της κοστιζουν γυρω στα 750€ η μία και νομιζω χρεια΄ζεται 3 ενεσεις,,,,αν φυσικα ειναι αυτο το θεμα και οχι οπως λες τα ωράρια.

δεν εχω κανει νομιζω επειδή οι πιθανότητεσ να εχουμε ειναι 1/20.00  εωσ 1/1.000.000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Salvation78 είπε:

σκεφτομαι τα δανεικα και καμια αλλη εξεταση, προεμφυτικο προτεινα εγω και μου ειπε οχι εφοσον δεν εχουμε καποιο θεμα κανενας απο τουσ 2

Καταρχήν θέλω να σου πω ότι λυπάμαι πολύ για αυτό που συνέβη και μακάρι η επόμενη να ειναι η τυχερή! 

Τα δανεικά είμαι μια χαρά αν ρωτάς εμένα, τώρα που έχω μωρό μπορώ να πω ότι το αγαπάς και γίνεται παιδί σου μέρα με τη μέρα και όλο και μεγαλώνει η αγάπη κ καμία σχέση δεν έχει με το γενετικό υλικό. Λέγοντας αυτά όμως θα σου πρότεινα να σκεφτείς και τον χρωμοσωμικό έλεγχο εμβρύων. Εμείς κάναμε ενώ ούτε και εμείς είχαμε κανένα θέμα (κάναμε και καρυότυπο κλπ όλα καθαρά) και όμως τύχαμε και έμβρυα που είχαν θέμα (βάλαμε 1 υγιές και έπιασε). Κατανοώ ότι 3 στις 3 εγκυμοσύνες δεν είναι καλ΄΄ο ποσοστό αλλά ίσως θα ήταν μια λ΄ύση.

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο σε ό,τι και αν αποφασίσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ίσως τότε για εσάς να ήταν μια λύση ο προεμφυτευτικος για να ελέγξετε τα έμβρυα πριν τα μεταφέρετε? Σας το έχει προτεινει ο γιατρός αυτό το σενάριο?

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

σκεφτομαι τα δανεικα και καμια αλλη εξεταση, προεμφυτικο προτεινα εγω και μου ειπε οχι εφοσον δεν εχουμε καποιο θεμα κανενας απο τουσ 2

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

δεν εχω κανει νομιζω επειδή οι πιθανότητεσ να εχουμε ειναι 1/20.00  εωσ 1/1.000.000

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καταρχήν θέλω να σου πω ότι λυπάμαι πολύ για αυτό που συνέβη και μακάρι η επόμενη να ειναι η τυχερή! 

Τα δανεικά είμαι μια χαρά αν ρωτάς εμένα, τώρα που έχω μωρό μπορώ να πω ότι το αγαπάς και γίνεται παιδί σου μέρα με τη μέρα και όλο και μεγαλώνει η αγάπη κ καμία σχέση δεν έχει με το γενετικό υλικό. Λέγοντας αυτά όμως θα σου πρότεινα να σκεφτείς και τον χρωμοσωμικό έλεγχο εμβρύων. Εμείς κάναμε ενώ ούτε και εμείς είχαμε κανένα θέμα (κάναμε και καρυότυπο κλπ όλα καθαρά) και όμως τύχαμε και έμβρυα που είχαν θέμα (βάλαμε 1 υγιές και έπιασε). Κατανοώ ότι 3 στις 3 εγκυμοσύνες δεν είναι καλ΄΄ο ποσοστό αλλά ίσως θα ήταν μια λ΄ύση.

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο σε ό,τι και αν αποφασίσετε!

Συμφωνώ σε όσα λένε τα κορίτσια παραπάνω....τα δανεικά θα είναι πάντα εκεί και λύση που θα καταλήξετε αν οτιδήποτε άλλο δε γίνεται. Δοξα το Θεό που υπαρχει και αυτη θα πω εγω , μιας και ειμαι απο τις γυναικες που το δικο τους υλικο τελειωσε, άσχετα τους λογους που τελειωσε, αλλά για μένα είναι θείο δώρο. Αλλά αν ειστε μια χαρά και κάνεις ωάρια και έχετε και καλό σπέρμα,πιστεύω ότι όντως μόνο ο προεμφυτευτικός και ο χρωμοσωμικός έλεγχος εμβρυων θα σας δώσει απαντήσεις. Εύχομαι και ελπίζω για σένα τα καλύτερα μεσα απο την καρδιά μου.🙏💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

 

 

 

Συμφωνώ σε όσα λένε τα κορίτσια παραπάνω....τα δανεικά θα είναι πάντα εκεί και λύση που θα καταλήξετε αν οτιδήποτε άλλο δε γίνεται. Δοξα το Θεό που υπαρχει και αυτη θα πω εγω , μιας και ειμαι απο τις γυναικες που το δικο τους υλικο τελειωσε, άσχετα τους λογους που τελειωσε, αλλά για μένα είναι θείο δώρο. Αλλά αν ειστε μια χαρά και κάνεις ωάρια και έχετε και καλό σπέρμα,πιστεύω ότι όντως μόνο ο προεμφυτευτικός και ο χρωμοσωμικός έλεγχος εμβρυων θα σας δώσει απαντήσεις. Εύχομαι και ελπίζω για σένα τα καλύτερα μεσα απο την καρδιά μου.🙏💖

τα ωαρια μου ειναι τετοια που δίνουν παλλινδρομμεσ απο πολυ μικροτερη ηλικία οποτε δε ξερω αν θελω να συνεχισω με αυτα και εξετασεισ και κοντρα εξετασεις και αποτελεσμα 0

 για μενα το ονειρο ηταν να κανω και να μεγαλώσω ενα παιδι, δεν εχω κανενα κολλημα να εχει το dna  μου, σιγα το dna δηλαδη που θα του κληρονομουσα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

τα ωαρια μου ειναι τετοια που δίνουν παλλινδρομμεσ απο πολυ μικροτερη ηλικία οποτε δε ξερω αν θελω να συνεχισω με αυτα και εξετασεισ και κοντρα εξετασεις και αποτελεσμα 0

 για μενα το ονειρο ηταν να κανω και να μεγαλώσω ενα παιδι, δεν εχω κανενα κολλημα να εχει το dna  μου, σιγα το dna δηλαδη που θα του κληρονομουσα ...

Αν θεωρεις οτι δεν εχεις αλλες αντοχες και κουραγιο και λεφτα για να συνεχισεις με τα δικα σου και δεν εχεις και θεμα οπως λες dna,,,να το συζητησεις με τον αντρουλη σου και να παρετε την καλυτερη για σας αποφαση. Σημασια και για μενα εχει η γεματη αγκαλια με γερ@ μωράκι@ ,,,,, εξαλλου αν το σπερμα ειναι συζυγου,,,,θα εχει να λαμβανει και απο εκει,,,άσε που λενε οτι παιρνουν και πολλα γνωρισματα απο τις μητερες που τα κυοφορουν. Ότι χρειαστεις απο ερωτησεις ειμαι στη διαθεση σου να ξερεις. Αλλά για μένα βήμα βήμα...ανάσες και δυναμη ψυχης και αγκαλια συζύγου μεγαλη !!!!!!!!!!!!! Ο Θεός ειναι μεγάλος,το λεω και το πιστευω με ολη τη δυναμη της ψυχής μου. Όσο έχουμε μητρα παιδί μπορουμε να κάνουμε!!!!!!!! Έτσι διαβασα καπου και το πιστευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

τα ωαρια μου ειναι τετοια που δίνουν παλλινδρομμεσ απο πολυ μικροτερη ηλικία οποτε δε ξερω αν θελω να συνεχισω με αυτα και εξετασεισ και κοντρα εξετασεις και αποτελεσμα 0

 για μενα το ονειρο ηταν να κανω και να μεγαλώσω ενα παιδι, δεν εχω κανενα κολλημα να εχει το dna  μου, σιγα το dna δηλαδη που θα του κληρονομουσα ...

Πάντως ναι κι εγώ όταν είπα προεμφυτευτικο, εννοούσα έλεγχο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Δεν ξέρω γιατί ο γιατρός σου σου το απέκλεισε, μετά από παλινδρομες νομίζω ότι συστήνεται. Πριν την τελική σου απόφαση για να είσαι εσυ σίγουρη, εγώ θα πρότεινα να επισκεφτείς έναν γενετιστή για συμβουλευτική ώστε να σου πει κι αυτός τη γνώμη του αν ενδείκνυται για την περίπτωση σας. Και σε καμία περίπτωση δεν το λέω για να μην πας με δανεικά αν αυτό θες, απλώς να έχεις όλα τα στοιχεία όταν παρεις την απόφαση σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Καλημέρα και καλή Μ.εβδομαδα σε όλες

 για μένα δεν ήταν καλά τα πράγματα σημερα

η εγκυμοσύνη δε προχωράει

 σταματησα τα φάρμακα και περιμένω να μου έρθει περίοδοσ σε 2-3 εβδομαδες και να γινει αποβολη των σάκων

 

καλή συνέχεια σε όλες  καλή αρχη για τα κορίτσια που τώρα ξεκινάνε , καλές χοριακές για όσες περιμένουν

 

ευχαριστώ για τη τόσο καλή παρέα και συμπαράσταση όλο αυτο το καιρο και καλή Ανασταση για εσας  και τισ οικογένειες σας

Λυπάμαι παρα πολύ κοριτσι μου!! Πάρε το χρόνο σου, ξεκουράσου σωματικά και ψυχολογικά και σκέψου με ηρεμία τα παρακάτω βήματα! Ο προεμφυτευτικος νομίζω είναι μια πολύ καλή ιδέα στην περίπτωση σου! Εμείς είμαστε όλες εδώ όταν μας χρειαστείς! Μεγάλη αγκαλιά ❤️❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Κοριτσιαααα καλημερα!!!! Ημουν στην αγια ειρηνη τη χρυσοβαλαντω στη λυκοβρυση και προσευχομουν για ολες μας , αναψα λαμπαδα και με επιασε ενα κλαμα απο συγκινηση παρακαλεσα σταυρωθηκα χιλιες φορες και μολις βγαινω απ εξω χτυπαει το κινητο ενας αριθμος θεσσαλονικης σηκωνω και λεει κατερινα ειμαστε απ την επιτροπη , θετικη η αποφαση για σενα αυριο ελα να παρεις την αποφαση ... Λεω δεν το πιστευωωωω ξερετε που ειμαι τωρα??? Και λεει ειδες??μαλλον ολα για καποιο λογο γινονται κοριτσι μου ελα να παρεις την αποφαση και ευχομαι να μην μας ξαναδεις ποτε στη ζωη σου !!! Ρεεεεε ανατριχιαζω....❤️❤️❤️❤️❤️❤️τι ταιμινγκ ηταν αυτοοοοοοοο!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου! Ένα ένα γίνονται τα βήματα!! Έτσι θετικά να σου έρθουν όλα! Και σ ευχαριστούμε πολύ που μας σκέφτηκες κ προσευχήθηκες και για μας!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

τα ωαρια μου ειναι τετοια που δίνουν παλλινδρομμεσ απο πολυ μικροτερη ηλικία οποτε δε ξερω αν θελω να συνεχισω με αυτα και εξετασεισ και κοντρα εξετασεις και αποτελεσμα 0

 για μενα το ονειρο ηταν να κανω και να μεγαλώσω ενα παιδι, δεν εχω κανενα κολλημα να εχει το dna  μου, σιγα το dna δηλαδη που θα του κληρονομουσα ...

Κοριτσι μ λυπαμαι πολυ .. ευχομαι να βρεις τη δυναμη κ να συνεχισεις .. εγω μπορω να σε ρωτησω απο που ξερεις οτι δεν εχεις καλα ωαρια κ ευθυνονται αυτα για τις παλλινδρομες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!! Καλή μεγάλη βδομάδα να έχουμε !!!! @Salvation78 πραγματικά τα λόγια είναι φτωχά ...έχουμε περάσει όλες αυτό το στάδιο και καταλαβαίνουμε τον πόνο σου !! Είμαστε δίπλα σου... 

Τα δικά μου νέα είναι 359 η δεύτερη χοριακή μου από 43!!! Περιμένω να με πάρει το κέντρο ! Λογικά την Πέμπτη θα την επαναλάβω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσι μ λυπαμαι πολυ .. ευχομαι να βρεις τη δυναμη κ να συνεχισεις .. εγω μπορω να σε ρωτησω απο που ξερεις οτι δεν εχεις καλα ωαρια κ ευθυνονται αυτα για τις παλλινδρομες;

 εγω λεω οτι μου λένε οι γιατροι

κανενασ δε μου λεει οτι φταιει κατ αλλο αλλωστε ειμαι 44 ετων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Καλή μεγάλη βδομάδα να έχουμε !!!! @Salvation78 πραγματικά τα λόγια είναι φτωχά ...έχουμε περάσει όλες αυτό το στάδιο και καταλαβαίνουμε τον πόνο σου !! Είμαστε δίπλα σου... 

Τα δικά μου νέα είναι 359 η δεύτερη χοριακή μου από 43!!! Περιμένω να με πάρει το κέντρο ! Λογικά την Πέμπτη θα την επαναλάβω !!!

Μπράβο!! Καταπληκτικό νούμερο! Συγχαρητήρια, εύχομαι να έχεις μια όμορφη κ εύκολη εγκυμοσύνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Μπράβο!! Καταπληκτικό νούμερο! Συγχαρητήρια, εύχομαι να έχεις μια όμορφη κ εύκολη εγκυμοσύνη!! 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Αμήν για όλα τα κορίτσια που είμαστε εδώ !!!🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Καλή μεγάλη βδομάδα να έχουμε !!!! @Salvation78 πραγματικά τα λόγια είναι φτωχά ...έχουμε περάσει όλες αυτό το στάδιο και καταλαβαίνουμε τον πόνο σου !! Είμαστε δίπλα σου... 

Τα δικά μου νέα είναι 359 η δεύτερη χοριακή μου από 43!!! Περιμένω να με πάρει το κέντρο ! Λογικά την Πέμπτη θα την επαναλάβω !!!

Ειδες ότι άδικα ανησυχούσες τόσο που!Ήμουν σίγουρη! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η TRigirl είπε:

Ειδες ότι άδικα ανησυχούσες τόσο που!Ήμουν σίγουρη! ❤️

Αχ ναι πραγματικά!!! Δεν ξέρω τι με είχε πιάσει...τώρα η αλήθεια μου έφυγε μεγάλο βάρος...πάλι πάω μαζεμένα και δεν κάνω όνειρα αλλά είμαι πιο αισιόδοξη τουλάχιστον !!!!εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Αχ ναι πραγματικά!!! Δεν ξέρω τι με είχε πιάσει...τώρα η αλήθεια μου έφυγε μεγάλο βάρος...πάλι πάω μαζεμένα και δεν κάνω όνειρα αλλά είμαι πιο αισιόδοξη τουλάχιστον !!!!εσύ πως είσαι;

*ανησυχούσες τόσο πολύ!
Εγώ αύριο έχω υπέρηχο και δεν ξέρω καθόλου τι να περιμένω. Δεν έχω συμπτώματα και με αγχώνει, αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι. Εσύ έχεις; 

Σκέφτομαι ότι θέλει ο θεός ας γίνει και αυτό με ηρεμεί κάπως. Τη μία σκέφτομαι θετικά, την άλλη με παίρνει από κάτω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

*ανησυχούσες τόσο πολύ!
Εγώ αύριο έχω υπέρηχο και δεν ξέρω καθόλου τι να περιμένω. Δεν έχω συμπτώματα και με αγχώνει, αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι. Εσύ έχεις; 

Σκέφτομαι ότι θέλει ο θεός ας γίνει και αυτό με ηρεμεί κάπως. Τη μία σκέφτομαι θετικά, την άλλη με παίρνει από κάτω. 

Το άγχος μας δυστυχώς δε θα φύγει μέχρι να μας αξιώσει ο Θεός να κρατήσουμε το παιδί μας στην αγκαλιά μας !!! Να σου πω κάτι εγώ στην πρώτη παλινδρομη έκανα εμετούς συνέχεια και την επόμενη δεν άκουσα καρδιά...οπότε δε νομίζω ότι παίζουν ρόλο τα συμπτώματα ... Εγώ τώρα έχω μόνο καούρες και το στήθος μου πάρα πολύ τίποτα άλλο..πότε φεύγουν ποτέ έρχονται όμως.... Όλα θα πάνε καλά  🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια!!!!!! Πρώτη φορά που γράφω αν κ σας παρακολουθώ… εύχομαι πολύ σύντομα όλες μας να κρατάμε το πολυπόθητο μωράκι μας!!!!! σήμερα είναι η 5η μου μέρα μετά την εμβρυομεταφορα! Πρώτη μου εξωσωματική, με μεταφορά 2 βλαστοκυστεων 5ης μέρας εκ των οποίων η μια άριστη κ η άλλη αρκετά μέτρια λόγω αποψυξης… Από συμπτώματα, έλαχιστα… λίγα τραβήγματα κάτω στην μήτρα και δέκατα σχεδον όλη μέρα, αλλά μου είπαν ότι είναι λόγω προγεστερονης… το στήθος μου καθόλου πρησμένο… ελπίζω να πάρω θετική χοριακη, αν και θέλω να είμαι προετοιμασμένη για παν ενδεχομενο όταν κ αν έρθει το αρνητικό αποτέλεσμα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Καλή μεγάλη βδομάδα να έχουμε !!!! @Salvation78 πραγματικά τα λόγια είναι φτωχά ...έχουμε περάσει όλες αυτό το στάδιο και καταλαβαίνουμε τον πόνο σου !! Είμαστε δίπλα σου... 

Τα δικά μου νέα είναι 359 η δεύτερη χοριακή μου από 43!!! Περιμένω να με πάρει το κέντρο ! Λογικά την Πέμπτη θα την επαναλάβω !!!

Συγχαρητηρια!!!!!😁😁🎉🎉 ευχομαι οτι καλυτερο!!!! σε λιγους μηνες να κρατας το θαυματακι σου στην αγκαλια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηρια!!!!!😁😁🎉🎉 ευχομαι οτι καλυτερο!!!! σε λιγους μηνες να κρατας το θαυματακι σου στην αγκαλια σου!!

Σ'ευχαριστώ πάρα πολυυυυ...μακάρι για όλες μας  ❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...