Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Αγαπημένα κορίτσια μου, καλές μου συντρόφισσες....

Τα φώτα σας.. απευθύνομαι στις κοπέλες με λευκές τρίχες... τελικά κάνει να τα βάψουμε με φυτική βαφή ή όχι?? Κάπου διάβασα όχι και θυμάμαι πως όταν συζητάγαμε για αυτά λέγαμε πως ναι....🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ εν τέλη τι είναι σωστό?

Και να ρωτήσω λίγο κάτι άλλο dhea supplement πρέπει να παίρνουμε? Με ρώτησε σήμερα μια φαρμακοποιός εαν παίρνω ή εαν μου είπε ο γιατρός να παίρνω. Εγώ δεν το ξέρω. Μονο στο it starts with the egg το διάβασα. 

❤️❤️

 

νομίζω οτι φυτική βαφή επιτρέπεται και μετα το 1ο   3μηνο τησ εγκυμοσύνης, οπότε γιατι όχι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Η μουσίτσα ξέθαψε ένα παλιό θέμα και πήγε εκεί και μας μούρλανε!!

Θετικό τεστ έχει ταινία και έχει κολλήσει με ένα ψηφιακό που βγήκε αρνητικό!!

Θα μας μουρλάνει τελείως!!

@Παρασκευαιδουσε έδωσα κανονικά, μπορείς να με λες Αρτέμη Μάτσα 🤣🤣🤣

παιξτε μασ και εμας....😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μιας και είστε τόσο ενημερωμένες θα θέλατε να έρθετε στην παρέα μας στο instagram όπου ανεβαίνουν άρθρα ενημερωτικά απάνω στο θέμα εξωσωματική υπογονιμότητα γυναικολογια από γιατρούς; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

παιξτε μασ και εμας....😀

Κάλε ξέθαψε ένα θέμα από μια κοπέλα που το είχε φτιάξει το 2017 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου μια βοηθεια ,όποια μπορεί

 παιρνω εδω και εναμιση μηνα 2 ultrogestan 200 mg & 2 cyclacur , καθε πρωι , μεσημερι βραδυ

 το πρωί ειναι οκ, το βραδυ ειναι οκ γιατι μετα απο λίγο κοιμάμαι, αλλα το μεσημεροαπογευμα ειναι θέμα

τώρα τα έχω πάρει και είμια στη δουλειά ( ευτυχώςσπιτι δουλευω ) αλλα είμαι να γέιρω και αν παρω υπνο πανω στο laptop και δουλευω μεχρι τις 21.00

κανα tip  εχετε να ξυπναω?

 οχι τιποτα αλλο αλλα εχω μια ομαδα 13 ατομα και περιμενουν ανταπόκριση απο  εμένα και εγω δεν  αναταποκρίνομαι εγκαιρα

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μουμμια βοηθεια ,όποια μπορεί

 παιρνω εδω και εναμιση μηνα 2 ultrogestan 200 mg & 2 cyclacur , καθε πρωι , μεσημερι βρλαδυ

 το πρωί ειναι οκ, το βραδυ ειναι οκ γιατι μετα απο λίγο κοιμάμαι, αλλα το μεσημεροαπογευμα ειναι θέμα

τώρα τα έχω πάρει ακι είμια στη δουλειά ( ευτυχώσ σπιτι δουλευω ) αλλα είμαι να γέιρω και αν παρω υπνο πανω στο laptop και δουλευω μεχρισ τισ 21.00

κανα tip  εχετε να ξυπναω

 οχι τιποτα αλλο αλλα εχω μια ομαδα 13 ατομα και περιμενουν ανταπόκριση απο  εμένα και εγω δεν  αναταποκρίνομαι εγκαιρα

 

 

Δεν υπάρχει κάτι αυτά κάνουν υπομονή εκτός αν μπορείς να τα βάλεις κολπικά αλλά θέλει μιση ώρα ξάπλα γι το κάθε χάπι (για τα ουτροζεσταν λέω) τα σικλακουρ δεν προκαλούν ύπνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaposetsi είπε:

Δεν υπάρχει κάτι αυτά κάνουν υπομονή εκτός αν μπορείς να τα βάλεις κολπικά αλλά θέλει μιση ώρα ξάπλα γι το κάθε χάπι (για τα ουτροζεσταν λέω) τα σικλακουρ δεν προκαλούν ύπνο 

ενα απο το στομα παιρνω και ενα κολπικα χωρισ να ξαπλώνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Αγαπημένα κορίτσια μου, καλές μου συντρόφισσες....

Τα φώτα σας.. απευθύνομαι στις κοπέλες με λευκές τρίχες... τελικά κάνει να τα βάψουμε με φυτική βαφή ή όχι?? Κάπου διάβασα όχι και θυμάμαι πως όταν συζητάγαμε για αυτά λέγαμε πως ναι....🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ εν τέλη τι είναι σωστό?

Και να ρωτήσω λίγο κάτι άλλο dhea supplement πρέπει να παίρνουμε? Με ρώτησε σήμερα μια φαρμακοποιός εαν παίρνω ή εαν μου είπε ο γιατρός να παίρνω. Εγώ δεν το ξέρω. Μονο στο it starts with the egg το διάβασα. 

❤️❤️

 

Σε τι φάση είσαι γιατί έχω μπερδευτεί! Είσαι έγκυος ή προετοιμάζεσαι για να μείνεις; Εγώ στην προετοιμασία έβαφα τα μαλλιά μου με apivita φυτική βαφή. Τώρα που έχω μείνει και αν όλα πάνε καλά - πρώτα ο θεός- νομίζω μόνο ανταύγειες επιτρέπεται. Δεν θα ήθελα να ρισκάρω καθόλου γιατί έχω παιδευτεί πολύ.
Επίσης όσες κάνετε ημίμόνιμη βαφή στα νύχια καλό είναι να τη σταματήσετε στην προετοιμασία και μετά φυσικά. Εγώ επί 10 χρόνια τουλάχιστον τα έβαφα ανελλιπώς και το σταμάτησα για περίπου 1 χρόνο. Μόνο σε 2-3 ειδικές περιστάσεις έκανα ημιμονιμο. Γενικά η χημεία στο σώμα, στο νερό, στο φαγητό δεν κάνει καλό στα ωάρια. Σταματησα να πίνω και νερό από πλαστικά μπουκάλια, μόνο βρύσης με φίλτρο και τάπερ μόνο  bpa free ή γυάλινα.
Επίσης έπαιρνα DHEA μετά από υπόδειξη του γιατρού, γιατί είχα κάνει εξέταση και είχα έλλειψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Όχι αγάπη μου δεν θα με μουρλάνεις εσύ εμένα και την @Hope19 που σε είδαμε στο ξεχασμένο θέμα..

Εδώ να δουν την τρέλλα σου και οι υπόλοιπες!!🤣🤣🤣

Ετσι πες τα τωρα ετοιμαζω condeiner εχω βαλει ταχεια μεταφορα με οτι παντοφλα μπορεις να φανταστεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για τα φάρμακα που λέτε πονεμένη ιστορία…. Ο πρώτος γιατρος με πήγε με gonal και είχαμε 8 ωάρια - 6 βλαστοκύστες. Έμεινα έγκυος αλλά παλινδρόμησε.
Όλοι οι υπόλοιποι ενώ τους τόνιζα ότι έχω μείνει έγκυος κι έχω καλή σχετικά ανταπόκριση με gonal χρησιμοποιούσαν μόνο menopur γιατί αυτό το πρωτόκολλο είχαν στο μυαλό τους και γιατί λέει έχει lh που οι μεγαλύτερες γυναίκες έχουν έλλειψη. Όσο το σκέφτομαι νευριάζω πολύ… 

4 προσπάθειες με menopur έλεος, αφού έβλεπαν ότι δεν πήγαινα καλά! Ολεσ Οι χοριακές αρνητικές! Κολλημένοι! Δεν είναι όλες οι μεγάλες το ίδιο και δεν είχα κανένα ορμονικό πρόβλημα, όλα ήταν μια χαρά.  
Τώρα στον τροποποιημένο ο καινούριος μου είπε πάρε ότι έχεις σπίτι. Εγώ είχα menopur βέβαια απο προηγούμενη προσπάθεια, αλλά αγόρασα gonal! Και έμεινα παλι, γι’ αυτό σας λέω οι γιατροί είναι οι χειρότεροι, ειδικά οι εξωσωμ! Μακάρι να μην είχαμε την ανάγκη τους! 
Συγνώμη για το σεντόνι, ήθελα να το βγάλω από μέσα μου! Γιατί αλήθεια αυτή η ψυχική ταλαιπωρία που περνάμε δεν συγκρίνεται… 

Εγώ προσωπικά δεν συμπαθώ κανέναν από δαύτους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Όσο για τα φάρμακα που λέτε πονεμένη ιστορία…. Ο πρώτος γιατρος με πήγε με gonal και είχαμε 8 ωάρια - 6 βλαστοκύστες. Έμεινα έγκυος αλλά παλινδρόμησε.
Όλοι οι υπόλοιποι ενώ τους τόνιζα ότι έχω μείνει έγκυος κι έχω καλή σχετικά ανταπόκριση με gonal χρησιμοποιούσαν μόνο menopur γιατί αυτό το πρωτόκολλο είχαν στο μυαλό τους και γιατί λέει έχει lh που οι μεγαλύτερες γυναίκες έχουν έλλειψη. Όσο το σκέφτομαι νευριάζω πολύ… 

4 προσπάθειες με menopur έλεος, αφού έβλεπαν ότι δεν πήγαινα καλά! Ολεσ Οι χοριακές αρνητικές! Κολλημένοι! Δεν είναι όλες οι μεγάλες το ίδιο και δεν είχα κανένα ορμονικό πρόβλημα, όλα ήταν μια χαρά.  
Τώρα στον τροποποιημένο ο καινούριος μου είπε πάρε ότι έχεις σπίτι. Εγώ είχα menopur βέβαια απο προηγούμενη προσπάθεια, αλλά αγόρασα gonal! Και έμεινα παλι, γι’ αυτό σας λέω οι γιατροί είναι οι χειρότεροι, ειδικά οι εξωσωμ! Μακάρι να μην είχαμε την ανάγκη τους! 
Συγνώμη για το σεντόνι, ήθελα να το βγάλω από μέσα μου! Γιατί αλήθεια αυτή η ψυχική ταλαιπωρία που περνάμε δεν συγκρίνεται… 

Εγώ προσωπικά δεν συμπαθώ κανέναν από δαύτους! 

 Γλυκιά μου 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η TRigirl είπε:

Σε τι φάση είσαι γιατί έχω μπερδευτεί! Είσαι έγκυος ή προετοιμάζεσαι για να μείνεις; Εγώ στην προετοιμασία έβαφα τα μαλλιά μου με apivita φυτική βαφή. Τώρα που έχω μείνει και αν όλα πάνε καλά - πρώτα ο θεός- νομίζω μόνο ανταύγειες επιτρέπεται. Δεν θα ήθελα να ρισκάρω καθόλου γιατί έχω παιδευτεί πολύ.
Επίσης όσες κάνετε ημίμόνιμη βαφή στα νύχια καλό είναι να τη σταματήσετε στην προετοιμασία και μετά φυσικά. Εγώ επί 10 χρόνια τουλάχιστον τα έβαφα ανελλιπώς και το σταμάτησα για περίπου 1 χρόνο. Μόνο σε 2-3 ειδικές περιστάσεις έκανα ημιμονιμο. Γενικά η χημεία στο σώμα, στο νερό, στο φαγητό δεν κάνει καλό στα ωάρια. Σταματησα να πίνω και νερό από πλαστικά μπουκάλια, μόνο βρύσης με φίλτρο και τάπερ μόνο  bpa free ή γυάλινα.
Επίσης έπαιρνα DHEA μετά από υπόδειξη του γιατρού, γιατί είχα κάνει εξέταση και είχα έλλειψη. 

Δυστυχώς δεν είμαι έγκυος…….Και είμαι στη φάση που σκέφτομαι να ξεκινήσω σιγά σιγά και να μιλήσω με τον γιατρό μετά το Πάσχα. Απλά επειδή κάνω χρόνια μπαλαγιαζ και δεν βάφεται η ρίζα δεν ηξερα το τι και πως. Νύχια έχω να βάψω ένα χρόνο τώρα. Μόνο Χριστούγεννα έκανα ημιμονιμο. Απλά στα μαλλιά φάνηκαν οι λευκές και δεν έχω διάθεση να ξεπετάγονται έτσι μακριές μια μια. 
Οσο για το θέμα μπουκάλι…. Στην δουλειά πίνω εμφιαλωμένο. Αναγκαστικά μπουκάλια γιατί το νερό της βρύσης είναι αυτό στην τουαλέτα και παλιά που έπινα που και που έβγαζε θολούρα στην αρχή. Επειδή πίνω πολύ νερό δεν παίρνω γυάλινα μπουκάλια. Τάπερ έχω γυάλινα και λίγα πλαστικά αλλά κοιτάζω να είναι bpa free. Αν ήμουν εγκυος πίστεψε με δεν θα με ενδιέφεραν πυτε οι λευκές. Σε πελάγη ευτυχία θα ήμουν. Γενικά προσέχω πολύ αλλά και αυτό μέχρι ένα σημείο γιατί είχα τρελαθει από το πολύ μη το ένα και μη το άλλο.
Εμενα ο γιατρός δεν μου είπε κατι για το dhea. Ούτε ξερω τι είναι να πω την αλήθεια.  🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️
Περιμένω να βγουν οι εξετάσεις αίματος που έκανα στο Έλενα για να δω γενικά που βρίσκομαι. Και σε βιταμίνες ό,τι πήρα πήρα. Μέχρι ένα σημείο και αυτές (για την προσπάθεια μιλάω και τις μεγάλες δόσεις που παίρνουμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μιας και είστε τόσο ενημερωμένες θα θέλατε να έρθετε στην παρέα μας στο instagram όπου ανεβαίνουν άρθρα ενημερωτικά απάνω στο θέμα εξωσωματική υπογονιμότητα γυναικολογια από γιατρούς; 
 

Ποια είναι η παρέα στο instagram καλε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μιας και είστε τόσο ενημερωμένες θα θέλατε να έρθετε στην παρέα μας στο instagram όπου ανεβαίνουν άρθρα ενημερωτικά απάνω στο θέμα εξωσωματική υπογονιμότητα γυναικολογια από γιατρούς; 
 

To ivf gyn help εννοείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Μπορείς να κάνεις και το άλλο. Να πας στο ραντεβού, να προσκομίσετε τα χαρτιά (δεν ξέρω το κομμάτι με το γαμο) και να πάρεις τα φάρμακα. Εαν δεν τα χρειαστείς, τα δωρίζεις εδω στο φόρουμ που όλο και κάποια κοπέλα θα τα χρειαστει. Αυτή είναι η δική μου άποψη, γιατί οκ κοντά είναι όπως λες, αλλά ποτέ δεν ξέρεις πως θα σου τύχει και αν αποφασίσεις να πας μετά και σου δώσουν πρώτο ραντεβού μετά απο μήνες...τι κάνεις? Εγώ έκλεισα αρχες Νοεμβρίου και το πρώτο διαθέσιμο ήταν τελος Γενάρη..

Ωραια η ιδεα σου!! 👍👍👍Αλλα χρειαζεται χαρτι γαμου η απο συμβολαιογραφο νομιζω.. οποτε αναγκαστικα πρεπει να περιμενω ως το σεπτεμβρη.😁

Μηπως κανω λαθος ρε κοριτσια κ θελουν επισημο εγγραφο μονο στην κλινικη εξωσωματικης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ωραια η ιδεα σου!! 👍👍👍Αλλα χρειαζεται χαρτι γαμου η απο συμβολαιογραφο νομιζω.. οποτε αναγκαστικα πρεπει να περιμενω ως το σεπτεμβρη.😁

Μηπως κανω λαθος ρε κοριτσια κ θελουν επισημο εγγραφο μονο στην κλινικη εξωσωματικης;;

Από συμβολεογραφο αν είστε άγαμη ή κάνετε σύμφωνο συμβίωσης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Αγαπημένα κορίτσια μου, καλές μου συντρόφισσες....

Τα φώτα σας.. απευθύνομαι στις κοπέλες με λευκές τρίχες... τελικά κάνει να τα βάψουμε με φυτική βαφή ή όχι?? Κάπου διάβασα όχι και θυμάμαι πως όταν συζητάγαμε για αυτά λέγαμε πως ναι....🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ εν τέλη τι είναι σωστό?

Και να ρωτήσω λίγο κάτι άλλο dhea supplement πρέπει να παίρνουμε? Με ρώτησε σήμερα μια φαρμακοποιός εαν παίρνω ή εαν μου είπε ο γιατρός να παίρνω. Εγώ δεν το ξέρω. Μονο στο it starts with the egg το διάβασα. 

❤️❤️

 

Εγώ θα ρωτήσω το γιατρό την Τριτη αν μπορώ να τα βάψω και πότε! Προσωπικά σε μένα η φυτική βαφή δε μου καλύπτει τα λευκά…εεεεε εχουμε και καποια ηλικια πια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Ναι 🤔🤔🤔 που το ξέρεις; Πως το ανακάλυψες; 

Όταν στο κινητό ψάχνεις γενικά ή μιλάς για την εξωσωματική ή για παντόφλες, το διαδύκτιο ακούει. Άρα σου εμφανίζει εγκυμονούσες σε διαφημίσεις ή στα σοσιαλ μεντια. Ινστα και φβ γεμησανε με θέματα τέτοια, το φόρουμ εδώ σου βγάζει παντοφλες. 
Αρα γιατί να μην το ξέρω εγώ και άλλες τόσες κοπέλες?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ωραια η ιδεα σου!! 👍👍👍Αλλα χρειαζεται χαρτι γαμου η απο συμβολαιογραφο νομιζω.. οποτε αναγκαστικα πρεπει να περιμενω ως το σεπτεμβρη.😁

Μηπως κανω λαθος ρε κοριτσια κ θελουν επισημο εγγραφο μονο στην κλινικη εξωσωματικης;;

Επειδή εγώ αυτό θα έκανα στο λέω. Εάν εμενα εγκυος λαι δεν τα χρειαζόμουν άλλο θα έδινα τα πάντα όλα. Ότι χάπια φάρμακα ενεσεις μου μένανε. Υπάρχουν πολλες κοπελες που έχουν ανάγκη είτε γιατί δεν μπορούν να περάσουν επιτροπή ή ππυ δεν έχουν οικονομική ευχέρεια ή που του λείπουν λίγες μονάδες.

Ρώτησε το κέντρο που θα κανεις την εξωσωματική. Θα σε κατευθύνουν κανονικότατα. Αλλά μάζεψε απο τωρα όλα τα χαρτιά για να μην τρέχεις τελευταία στιγμη. 
Την αίτηση την έχεις; Την κατέβασες; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Εγώ θα ρωτήσω το γιατρό την Τριτη αν μπορώ να τα βάψω και πότε! Προσωπικά σε μένα η φυτική βαφή δε μου καλύπτει τα λευκά…εεεεε εχουμε και καποια ηλικια πια!! 

Η apivita τα καλύπτει, αλλά δεν ξέρω αν είναι τελειως φυτική!!! Εγώ είμαι και μεγαλύτερη σου! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Όταν στο κινητό ψάχνεις γενικά ή μιλάς για την εξωσωματική ή για παντόφλες, το διαδύκτιο ακούει. Άρα σου εμφανίζει εγκυμονούσες σε διαφημίσεις ή στα σοσιαλ μεντια. Ινστα και φβ γεμησανε με θέματα τέτοια, το φόρουμ εδώ σου βγάζει παντοφλες. 
Αρα γιατί να μην το ξέρω εγώ και άλλες τόσες κοπέλες?!?!

Δεν ήξερα ότι βγαίνει κάλε στα προτεινόμενα γιατί είναι σχετικά καινούριο το προφίλ εμένα παντος εδώ παντόφλες δεν μου έχει βγάλει ακόμη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου.μολις σχόλασα....λοιπόν πήγα κνεκτυπωσα το βιβλίο κ θα πέσει μελέτη!πήγα κ το δείγμα του άντρα μου το πρωί για κατακερματισμό,οξειδωτικο και καλλιέργεια.αν προλάβουν θα μου τα στείλουν την πεμπτη.καθε μέρα χαίρομαι όλο κ πιο πολύ που βρήκα εσάς κ άρχισα να ψάχνω πράγματα.νομιζω στην επόμενη θα πάω όσο πιο σειφ γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου.μολις σχόλασα....λοιπόν πήγα κνεκτυπωσα το βιβλίο κ θα πέσει μελέτη!πήγα κ το δείγμα του άντρα μου το πρωί για κατακερματισμό,οξειδωτικο και καλλιέργεια.αν προλάβουν θα μου τα στείλουν την πεμπτη.καθε μέρα χαίρομαι όλο κ πιο πολύ που βρήκα εσάς κ άρχισα να ψάχνω πράγματα.νομιζω στην επόμενη θα πάω όσο πιο σειφ γίνεται.

Πιο βιβλίο;; Καλά αποτελέσματα.. βρε κορίτσια έχω θέμα τα γράφω δυο και τρεις φορές και δεν τα Διχνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...