Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Να κάνεις κορίτσι μού, με την πρώτη ευκαιρία... θα προσπαθήσω να είμαι στη καφεδαρα  🤞.. εσύ όμως κοίτα να είσαι καλά και προσπάθησε να αποβάλεις το άγχος σου κορίτσι μού, ολα θα πάνε καλά!! 

 

@Lucia79 περιμένωώωωω τα ευχάριστα!!!! 

Οχιιιιιιι δεν το αποβαλλωωωωωωωωωω ...εσεις δεν ειπατε οτι δεν επηρεαζει το αγχος?????? Εεεεε αφηστε με να αγχωθω ελευθερα χωρις τυψεις!!!!! 😜😜😜😜😜

Μια χαρα ειμαι...μιλησα και με τον γιατρο σημερα με ειπε θα τα κανονισει για τις" ανεσεις "που ηθελα....

Τον ενημερωσα οτι θα τον πριζω κιολας για να διασταυρωνουμε τα παντα και λεει εννοειται ν με παιρνεις 800 τηλ .. για να σου δωσω να καταλαβεις λεει καθε φορα που τρως στο καθε ρεψιμο να με παιρνεις τηλ και μη σρ νοιαζει τιποτα αλλο , αφησε τα ολα σε μενα!!! Λεω γιατρε σ αγαπω!!!! Και λεει μη φοβασαι τιποτα κοριτσι μου! 

Οποτε και εγω καθομαι ησυχα! Χτες ηρθαν ο μπαμπας μου και ανοιξαμε μαζι τις ορμονες να δουμε το κουτι τι εχει να φαω την κρυαδα! Τις ειδαμε και μια χαρα τις χωνεψα! 💪💪💪💪💪💪 Οποτε αναμονη τωρα για να μπουκαρουμε στη διαδικασια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εξαρτάτε τη σαρδέλα... Η μεγάλη η μανα θέλει καθάρισμα.  Η άλλη όχι το κόκαλο εννοώ τα έντερα θέλουν περίπου για 500γρ μου παίρνει 30 λεπτακια τις καθαρίζω , αλεύρι αλάτι πιπερακι σε μια σακουλα πετάω τις σαρδέλες (στεγνές με χαρτάκι τις κανω)και κουνάω τη σακουλα. Μετά σε ταψί με λαδόκολλα, ελαιόλαδο πιτσιλιμα (μη γελας σε βλεπω) και φούρνο στους 180 αντιστάσεις καμία 15 λεπτά. 

Ουφφφφ δυσκολο....😂😂

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια μου είναι θετική ναι!!!! Είμαι μουδιασμένη, δεν το έχω πιστέψει ακόμα. 

273!!!!


Με πήρε ο ίδιος ο γιατρός να μου την ανακοινώσει, ήταν πολύ χαρούμενος, δε θέλει να κάνω άλλη χοριακη ενδιάμεσα, αλλα να πάω τη Δευτέρα 30 του μήνα για υπέρηχο κατευθείαν. Εγώ ρώτησα φυσικά αν θα πάω για χοριακη την Τετάρτη αλλά θεωρει ότι το νούμερο είναι πολύ καλό οπότε κατά τη γνώμη του δεν χρειάζεται. 
Κλασσικα μέχρι τον υπέρηχο θα με φαει η αγωνία άλλες 2 βδομαδες, θα ναι σαν νέα έμβρυομεταφορα. 

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη εδω μέσα ❤️❤️❤️
ερχονται ευχάριστα για όλες μας, το νιώθω!! @BlackCat@hope501@Kateriniwk@Margitc@Παρασκευαιδου @condios@Kiddo
@nikol88

Ολε όλε όλε🙌🏽🙌🏽 Τελεια!!!!!!! 😃😃 Συγχαρητήρια καλο μου κορίτσι!!! Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις το/τα μωράκι/α σου αγκαλιά!!!!

Εαν αντέξεις μην κάνεις χοριακή. Εαν δεν αντέξεις πηγαινε και κάνε. Όπως πιστεύεις καλύτερα για σενα!!!! Πολύ χαίρομαι για σενα!!!🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Οχιιιιιιι δεν το αποβαλλωωωωωωωωωω ...εσεις δεν ειπατε οτι δεν επηρεαζει το αγχος?????? Εεεεε αφηστε με να αγχωθω ελευθερα χωρις τυψεις!!!!! 😜😜😜😜😜

Μια χαρα ειμαι...μιλησα και με τον γιατρο σημερα με ειπε θα τα κανονισει για τις" ανεσεις "που ηθελα....

Τον ενημερωσα οτι θα τον πριζω κιολας για να διασταυρωνουμε τα παντα και λεει εννοειται ν με παιρνεις 800 τηλ .. για να σου δωσω να καταλαβεις λεει καθε φορα που τρως στο καθε ρεψιμο να με παιρνεις τηλ και μη σρ νοιαζει τιποτα αλλο , αφησε τα ολα σε μενα!!! Λεω γιατρε σ αγαπω!!!! Και λεει μη φοβασαι τιποτα κοριτσι μου! 

Οποτε και εγω καθομαι ησυχα! Χτες ηρθαν ο μπαμπας μου και ανοιξαμε μαζι τις ορμονες να δουμε το κουτι τι εχει να φαω την κρυαδα! Τις ειδαμε και μια χαρα τις χωνεψα! 💪💪💪💪💪💪 Οποτε αναμονη τωρα για να μπουκαρουμε στη διαδικασια! 

Ωραίος ο μπαμπας σου να κοιτάει ορμόνες. Δεν έχω ξανα ακούσει να ασχολείται πατέρας.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια μου είναι θετική ναι!!!! Είμαι μουδιασμένη, δεν το έχω πιστέψει ακόμα. 

273!!!!


Με πήρε ο ίδιος ο γιατρός να μου την ανακοινώσει, ήταν πολύ χαρούμενος, δε θέλει να κάνω άλλη χοριακη ενδιάμεσα, αλλα να πάω τη Δευτέρα 30 του μήνα για υπέρηχο κατευθείαν. Εγώ ρώτησα φυσικά αν θα πάω για χοριακη την Τετάρτη αλλά θεωρει ότι το νούμερο είναι πολύ καλό οπότε κατά τη γνώμη του δεν χρειάζεται. 
Κλασσικα μέχρι τον υπέρηχο θα με φαει η αγωνία άλλες 2 βδομαδες, θα ναι σαν νέα έμβρυομεταφορα. 

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη εδω μέσα ❤️❤️❤️
ερχονται ευχάριστα για όλες μας, το νιώθω!! @BlackCat@hope501@Kateriniwk@Margitc@Παρασκευαιδου @condios@Kiddo
@nikol88

Τέλεια….. με το καλό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια μου είναι θετική ναι!!!! Είμαι μουδιασμένη, δεν το έχω πιστέψει ακόμα. 

273!!!!


Με πήρε ο ίδιος ο γιατρός να μου την ανακοινώσει, ήταν πολύ χαρούμενος, δε θέλει να κάνω άλλη χοριακη ενδιάμεσα, αλλα να πάω τη Δευτέρα 30 του μήνα για υπέρηχο κατευθείαν. Εγώ ρώτησα φυσικά αν θα πάω για χοριακη την Τετάρτη αλλά θεωρει ότι το νούμερο είναι πολύ καλό οπότε κατά τη γνώμη του δεν χρειάζεται. 
Κλασσικα μέχρι τον υπέρηχο θα με φαει η αγωνία άλλες 2 βδομαδες, θα ναι σαν νέα έμβρυομεταφορα. 

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη εδω μέσα ❤️❤️❤️
ερχονται ευχάριστα για όλες μας, το νιώθω!! @BlackCat@hope501@Kateriniwk@Margitc@Παρασκευαιδου @condios@Kiddo
@nikol88

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ρε φιλενάδα ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ..

Συγχαρητήρια μια ανέφελη, τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Ήρθε η στιγμής σας, απολαύστε το!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@TRigirl ?

@Γιάννα 36?

@Kateriniwk ?

@lilian90 ?

@Salvation78 ?

@hope501 ?

@Παρασκευαιδου ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat?

@Heart?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Joann 32 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

@Anna0912 1790 🥰

@Luna777  170 🥰

@Hope19 88 🥰

@Ιωάννα28iwantababy 43 🥰

@Lucia79 273 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ωραίος ο μπαμπας σου να κοιτάει ορμόνες. Δεν έχω ξανα ακούσει να ασχολείται πατέρας.❤️

Ααα οχι ρε ουτε καν δεν θα ασχολιοταν ...απλα σε λεει αμα την αφησουμε φοβαται αδικα και θα αγχωνεται χωρις λογο .. οποτε ετσι οπως ειμασταν μαζεμενοι χτες και με τα πεθερικα μου λεει φερε το κουτι να το ανοιξουμε μαζι να το επεξεργαστουμε... Χαχα μολις τελειωνει λεει αλλο τι σε φοβιζει να συζητησουμε... Λεω η μεθη... Αρχισε με ελεγε που ειχε κανει στο παρελθον ο ιδιος και λεει στο τελος ρε κουκλα μου θες να ερθω εκει να με κανουν μια μεθη να δεις πως ειναι?? Και καλα οτι ειναο γελοιο... Μετα πηγα μεσα για τπ γλυκο και ακουγα ππυ και καλα μιλουσαν ψιθιριστα αλλα εγω ακουγα εννοειται . Και ελεγε ο πεθερος μου , συμπεθερα να ρθεις με το κοριτσι εδω να κατσεις οσο χρειαστει μεχρι να ξεφοβηθει να παρει αερα.  Χαχα μαζι σου ελεγε θα ειναι πιο ανετη .... Γενικα με εχουν απο κοντα και ειμαστε οικογενεια που ο ενας ασχολειται με τον πονο του αλλου ... 

Η μαμα κανει ψυχολογικη υποστηριξη συνηθως και τα ακουει .. και ο μπαμπας κανει αμεση επεμβαση στα χοντρα οπως σε φοβους και τετοια... Παντα ηταν ετσι...μοιραζαν τους ρολους...και το ιδιο ειναι και τα πεθερικα μου.. γενικα ναι ειναι καλος ο μπαμπας μου , με κανει να αισθανομαι και σαν φιλη του και σαν παιδι του... Κραταει καλα τις ισορροπιες και τις αποστασεις οταν χρειαζεται...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια μου είναι θετική ναι!!!! Είμαι μουδιασμένη, δεν το έχω πιστέψει ακόμα. 

273!!!!


Με πήρε ο ίδιος ο γιατρός να μου την ανακοινώσει, ήταν πολύ χαρούμενος, δε θέλει να κάνω άλλη χοριακη ενδιάμεσα, αλλα να πάω τη Δευτέρα 30 του μήνα για υπέρηχο κατευθείαν. Εγώ ρώτησα φυσικά αν θα πάω για χοριακη την Τετάρτη αλλά θεωρει ότι το νούμερο είναι πολύ καλό οπότε κατά τη γνώμη του δεν χρειάζεται. 
Κλασσικα μέχρι τον υπέρηχο θα με φαει η αγωνία άλλες 2 βδομαδες, θα ναι σαν νέα έμβρυομεταφορα. 

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη εδω μέσα ❤️❤️❤️
ερχονται ευχάριστα για όλες μας, το νιώθω!! @BlackCat@hope501@Kateriniwk@Margitc@Παρασκευαιδου @condios@Kiddo
@nikol88

Ναι ρε ερωταααααααααααα,,,,γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο,,,,μπραβο ρε κοριτσακι μου τι χαρα Θεέ μου,,,τι όμορφη μέρα ξημέρωσες πάλι?!!!!!!!!!!!!! Απόλαυσε την εγκυμοσυνη σου και ολα θα πανε υπεροχα,,,ηρθε λεμε για να μεινει και να σε κανει μανουλα γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙏💖👶🙏💖👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια μου είναι θετική ναι!!!! Είμαι μουδιασμένη, δεν το έχω πιστέψει ακόμα. 

273!!!!


Με πήρε ο ίδιος ο γιατρός να μου την ανακοινώσει, ήταν πολύ χαρούμενος, δε θέλει να κάνω άλλη χοριακη ενδιάμεσα, αλλα να πάω τη Δευτέρα 30 του μήνα για υπέρηχο κατευθείαν. Εγώ ρώτησα φυσικά αν θα πάω για χοριακη την Τετάρτη αλλά θεωρει ότι το νούμερο είναι πολύ καλό οπότε κατά τη γνώμη του δεν χρειάζεται. 
Κλασσικα μέχρι τον υπέρηχο θα με φαει η αγωνία άλλες 2 βδομαδες, θα ναι σαν νέα έμβρυομεταφορα. 

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη εδω μέσα ❤️❤️❤️
ερχονται ευχάριστα για όλες μας, το νιώθω!! @BlackCat@hope501@Kateriniwk@Margitc@Παρασκευαιδου @condios@Kiddo
@nikol88

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Όλα με το καλό και με μια όμορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Πόσο χάρηκα! Τι τέλειο νούμερο!! Και πάλι συγχαρητήρια!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lucia79 ήμουν σιγουρη! Αλλά αγχώθηκα λίγο σήμερα γιατί έμπαινα όλο το πρωί και δεν είχες δώσει σημεία ζωής και λέω τι έγινε. Τέλειο το νούμερο σου, ίσως είσαι και διδυμομανουλα ! Ήρθε η ώρα σου, να το πιστέψεις! Όλα θα πάνε καλά και σε  9 μήνες θα κρατάς το / τα μωράκι/α σου αγκαλιά! Μπράβο! Πολύ χάρηκα! Αν αγχώνεσαι για τις 2 εβδομάδες και δεν μπορείς να περιμένεις,  πες στον γιατρό να πας την άλλη Δευτέρα να σε δει και να δείτε πόσοι σάκος υπάρχουν. Μέχρι τότε η χοριακή θα έχει πάει γύρω στις 2000 οπότε θα φαίνεται!

Προσπάθησε να το χαρείς όσο γίνεται περισσότερο και ναην αγχωνεσαι πολύ! 

@BlackCat για ποια χτυπάει η καμπάνα τώρα? Αντε είσαι στις επόμενες που θα πανηγυριζουμε! Ίσως η επόμενη να είναι η @Natassou85 , δεν ξέρω ποια από τις 2 σας προηγείται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου μιλασαμε με τον γιατρό. Καταρχάς είπε δε χρειάζεται χειρουργείο.ουφ θα πω εγώ γιατί ξέρω ότι δεν θα το κανε.κ τη χολη αναγκαστικά την έκανε!μας είπε ότι η fsh του ειναι εξαιρετική.η τεστοστερόνη  είναι ψηλούλα αλλά παίζει κ ρόλο ότι δεν έχει κλείσει χρόνο από το χειρουργείο χολης κ εκει πήρε παρααααααααααααα πολύ σντιβιωση.μας είπε συνεχίζει αντροφερτι κ αντιβιωση κ θα μου στείλει να πάρει κ κάτι άλλο.να κλείσει μήνα κ θα κανουμε αλλες εξετάσεις εκεί.κ επαναληπτικες κ συμπληρωματικες για να δουμε το άλλο θα πάρει.επισης με ρώτησε πόσο καιρό έχουμε σκοπό να κάνουμε υπομονή όταν του είπα για Ιούλιο μου είπε Α έλα είμαστε οκ.σκοπος μας είναι να τσ φτιάξουμε για να κάνετε ένα παιδάκι.χαλαρωσα με ηρέμησε.οσο περίεργο κ αν ακούγεται όσο τα ψάχνουμε κ βρίσκουμε λύσεις όλο κ χαλαρώνω.κ ευτυχώς με τη βοήθειας σας κατέληξα σε εξωτερικούς γιστρους κ τα αφήνω όλα πίσω.

Ξανά συγχαρητήρια στο κορίτσι μας κ με το καλο μια μια να λέει τα όμορφα νέα της!

Α κ από βδομάδα ξεκινάω κ βελονισμό.θ σας πω εμπειρία!ότι μπορεί να βοηθήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια μου είναι θετική ναι!!!! Είμαι μουδιασμένη, δεν το έχω πιστέψει ακόμα. 

273!!!!


Με πήρε ο ίδιος ο γιατρός να μου την ανακοινώσει, ήταν πολύ χαρούμενος, δε θέλει να κάνω άλλη χοριακη ενδιάμεσα, αλλα να πάω τη Δευτέρα 30 του μήνα για υπέρηχο κατευθείαν. Εγώ ρώτησα φυσικά αν θα πάω για χοριακη την Τετάρτη αλλά θεωρει ότι το νούμερο είναι πολύ καλό οπότε κατά τη γνώμη του δεν χρειάζεται. 
Κλασσικα μέχρι τον υπέρηχο θα με φαει η αγωνία άλλες 2 βδομαδες, θα ναι σαν νέα έμβρυομεταφορα. 

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη εδω μέσα ❤️❤️❤️
ερχονται ευχάριστα για όλες μας, το νιώθω!! @BlackCat@hope501@Kateriniwk@Margitc@Παρασκευαιδου @condios@Kiddo
@nikol88

ΗΜΟΥΝ 100% ΣΊΓΟΥΡΗ συγχαρητήρια κοριτσάκι μου πλάκα κάνεις είναι τέλεια χοριακη και μαντεψε είναι 2 :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ρε φιλενάδα ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ..

Συγχαρητήρια μια ανέφελη, τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Ήρθε η στιγμής σας, απολαύστε το!!

Μαντεψε και τα δικά σου πως θα ναι σε λίγο καιρό τα νέα σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια μου είναι θετική ναι!!!! Είμαι μουδιασμένη, δεν το έχω πιστέψει ακόμα. 

273!!!!


Με πήρε ο ίδιος ο γιατρός να μου την ανακοινώσει, ήταν πολύ χαρούμενος, δε θέλει να κάνω άλλη χοριακη ενδιάμεσα, αλλα να πάω τη Δευτέρα 30 του μήνα για υπέρηχο κατευθείαν. Εγώ ρώτησα φυσικά αν θα πάω για χοριακη την Τετάρτη αλλά θεωρει ότι το νούμερο είναι πολύ καλό οπότε κατά τη γνώμη του δεν χρειάζεται. 
Κλασσικα μέχρι τον υπέρηχο θα με φαει η αγωνία άλλες 2 βδομαδες, θα ναι σαν νέα έμβρυομεταφορα. 

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη εδω μέσα ❤️❤️❤️
ερχονται ευχάριστα για όλες μας, το νιώθω!! @BlackCat@hope501@Kateriniwk@Margitc@Παρασκευαιδου @condios@Kiddo
@nikol88

Μπράβο βρε κορίτσι μου, μας έφτιαξες την διάθεση, συγχαρητήρια!!! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι, η οικογένεια θα μεγαλώσει το ταξίδι ξεκίνησε... !!!! Γιουυυπιιιι!!! Μόνο εύχαρηστα σπο εδώ και στο εξής!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Οχιιιιιιι δεν το αποβαλλωωωωωωωωωω ...εσεις δεν ειπατε οτι δεν επηρεαζει το αγχος?????? Εεεεε αφηστε με να αγχωθω ελευθερα χωρις τυψεις!!!!! 😜😜😜😜😜

Μια χαρα ειμαι...μιλησα και με τον γιατρο σημερα με ειπε θα τα κανονισει για τις" ανεσεις "που ηθελα....

Τον ενημερωσα οτι θα τον πριζω κιολας για να διασταυρωνουμε τα παντα και λεει εννοειται ν με παιρνεις 800 τηλ .. για να σου δωσω να καταλαβεις λεει καθε φορα που τρως στο καθε ρεψιμο να με παιρνεις τηλ και μη σρ νοιαζει τιποτα αλλο , αφησε τα ολα σε μενα!!! Λεω γιατρε σ αγαπω!!!! Και λεει μη φοβασαι τιποτα κοριτσι μου! 

Οποτε και εγω καθομαι ησυχα! Χτες ηρθαν ο μπαμπας μου και ανοιξαμε μαζι τις ορμονες να δουμε το κουτι τι εχει να φαω την κρυαδα! Τις ειδαμε και μια χαρα τις χωνεψα! 💪💪💪💪💪💪 Οποτε αναμονη τωρα για να μπουκαρουμε στη διαδικασια! 

Χαχαχαχα  τρελαρα μέ έκανες και γέλασα... να μην αγχώνεσαι για να μην πεδευεσαι τζάμπα κορίτσι μου, άστο να κυλήσει και ολα καλα θα πάνε, άντε σύντομα θα έχουμε και τα δικά σου ευχάριστα!!!  

Μπράβο στον γλυκο πατερα πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κορίτσια μου είναι θετική ναι!!!! Είμαι μουδιασμένη, δεν το έχω πιστέψει ακόμα. 

273!!!!


Με πήρε ο ίδιος ο γιατρός να μου την ανακοινώσει, ήταν πολύ χαρούμενος, δε θέλει να κάνω άλλη χοριακη ενδιάμεσα, αλλα να πάω τη Δευτέρα 30 του μήνα για υπέρηχο κατευθείαν. Εγώ ρώτησα φυσικά αν θα πάω για χοριακη την Τετάρτη αλλά θεωρει ότι το νούμερο είναι πολύ καλό οπότε κατά τη γνώμη του δεν χρειάζεται. 
Κλασσικα μέχρι τον υπέρηχο θα με φαει η αγωνία άλλες 2 βδομαδες, θα ναι σαν νέα έμβρυομεταφορα. 

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη εδω μέσα ❤️❤️❤️
ερχονται ευχάριστα για όλες μας, το νιώθω!! @BlackCat@hope501@Kateriniwk@Margitc@Παρασκευαιδου @condios@Kiddo
@nikol88

πολλά συγχαρητήρια!!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου !!!! Ήμασταν σίγουρες για την θετική χοριακή σου.... Θα κάνεις υπομονή και θα περάσουν οι βδομαδες για να δεις το/τα θαύματα κι/θαυματακια σου ♥️♥️

Ευχαριστώ κορίτσι μου, ήμουν αισιόδοξη είναι η αλήθεια αλλά φοβόμουν μή φάω πάλι τα μούτρα μου … τώρα υπομονή ναι. 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Μπραβοοο κορίτσι μουυυ.αντε με το καλο να έχεις ένα τέλειο υπέρηχο κ ένα μωράκι σε κάτι μήνες. Τέλεια νέα!χίλια μπραβο

Σε ευχαριστώ! Εύχομαι κι εσυ συντομα τώρα που βρίσκετε ένα ένα τα θεματάκια και τα διορθώνετε, να έχεις επιτυχίες. Που θα έχεις δλδ, είναι δεδομένο. Κι εγώ να ξέρεις μετά την 1η προσπάθεια πήρα σβάρνα ενδοκρινολόγο, αιματολόγο και ουρολογο και σιγά σιγά άρχισε να λύνεται το κουβάρι..

στις πριν 6 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Μπραβοοοοοο!!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε αυτη τη φορά! Πολλά συγχαρητήρια μανούλα! Τα πιο όμορφα νέα! Με το καλό να πάνε όλα!  💓💓💓 Καλά, δεν ξέρω αν θα κρατηθείς να μην κάνεις έστω μια χοριακή ακόμα. Εγώ είχα πάει και από μόνη μου γιατί δεν μπορούσα με τίποτα να περιμένω 2 εβδομάδες 😄 Και μεγάλο νούμερο!!! Μπορεί να είναι και 2 τα μικράκια σας 🥰 😍 

Διδυμομανουλα μου εσυ, σε ευχαριστώ, το είπες ότι είναι παρόμοιες οι περιπτώσεις μας και έφερες γούρι. Αντε να δω πως θα την παλέψω τώρα….Τετάρτη δε θα πάω για χοριακη, θα δω για Παρασκευή!

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Μπράβο ρε κοριτσι μου!! Συγχαρητήρια!! Ήμουν σίγουρη!! Απόλαυσε το, είσαι εγκυούλα!! Μια εύκολη και χαρούμενη εγκυμοσύνη ευχομαι! Όλα τα καλά του κόσμου να έχετε από δω και πέρα ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ κοριτσάρα μου. Προσπαθώ να μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα αν και σήμερα έπεσε πολλή ονειροπόληση αλλά τι στα κομμάτια, τόση σκατίλα έχουμε φαει με την εξωσωματική, να μην ονειρευτούμε και λίγο? Όμως στο πίσω μέρος του μυαλού μου έχω ότι ο υπέρηχος είναι το μεγάλο σκαλοπάτι. Εκεί θα επιβεβαιωθεί η εγκυμοσύνη, ελπίζω να πάει καλά ως τότε!

στις πριν 6 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου πολύ καλή αρχή και μια πολύ καλή συνεχερια θα ευχηθώ!!

Σε ευχαριστώ καλή μου! Για εμάς τις μεγςλυτερες αυτές οι νίκες είναι πολυ σημαντικές γιατί φαίνεται ότι μπορούμε κι εμεις ακόμα και δεν πρέπει να απογοητευόμαστε!

στις πριν 5 ώρες, ο/η tina21 είπε:

αντε και μας εσκασες σημερα! ανα μισαωρο εμπαινα να δω!!

Μπραβο κοριτσι μου!! συγχαρητηρια!!! μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη ευχομαι!!

Μικρό και τρυφερό μου εσυ που έμπαινες ανά μισάωρο! Το έκανε πάλι το θαύμα του ο γιατρούλης μας, ακόμα και με μένα που είμαι πουρό! Για να δούμε τώρα πως θα προχωρήσει κιόλας. Μακάρι να ακολουθήσω το δρόμο σου!

στις πριν 5 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Δυο ειναι δυο souperrrrrttttt αντε μπραβο καλη ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ εγκυμοσυνη ρε Lucia🙏🧿💕

Ρε  λετε??? Δεν ξέρω τι να πω…θα τρελαθώ έτσι και είναι ντουετάκι! Εύχομαι τα καλύτερα και σε σένα!!!

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ελα ρε μητεραΑααααα!!!!!!!!! Αντε με το καλο!!!! Καλη εγκυμοσυνη να εχεις και ολα να πανε καλα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τωρα θα ξεκουραστεις και θα απολαμβανεις μονο!!!!!! 

Ελα κορίτσι μου, και σε σένα καλή επιτυχία, ξεκινάς με καλές προϋποθέσεις, όλα θα πάνε καλά, να μην έχεις κανενα άγχος, όλες μας ξεκινήσαμε ψάρια όπως εσυ τώρα αλλά στην πορεία η διαδικασία σε σκληραγωγεί. Εύχομαι για σένα να είναι τοσο σύντομη και επιτυχής που να μη χρειαστεί να μάθεις όλα αυτα που ψάξαμε κάποιες από εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Ουφφφφ δυσκολο....😂😂

Ολε όλε όλε🙌🏽🙌🏽 Τελεια!!!!!!! 😃😃 Συγχαρητήρια καλο μου κορίτσι!!! Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις το/τα μωράκι/α σου αγκαλιά!!!!

Εαν αντέξεις μην κάνεις χοριακή. Εαν δεν αντέξεις πηγαινε και κάνε. Όπως πιστεύεις καλύτερα για σενα!!!! Πολύ χαίρομαι για σενα!!!🥰❤️

Ευχαριστώ γλυκό μου πλάσμα! Πιστεύω συντομα θα χαμογελάσει η τύχη και σε σένα. Πες μας τι γίνεται με τα πλάνα σου γιατί μου φαίνεται ότι αποφεύγεις να μας ενημερώσεις που βρίσκεσαι και πως προχωράτε! Περιμένουμε συγκεκριμένα δεδομένα κοπελιά, όχι λόγια του αέρα 😜

στις πριν 5 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Τέλεια….. με το καλό…

Σε ευχαριστώ πολύ, εύχομαι σύντομα να βρεις κι εσυ τη λύση των προβλημάτων που δημιουργήθηκαν και να προχωρήσετε με καινουρια πλάνα! 

στις πριν 5 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ρε φιλενάδα ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ..

Συγχαρητήρια μια ανέφελη, τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Ήρθε η στιγμής σας, απολαύστε το!!

Καλή μου συμμαθήτρια!!!! Είναι απίστευτο….σε ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω! Είμαι σίγουρη ότι και οι 4 βλαστοκυστες σου θα κάνουν αντίστοιχα καλή δουλειά και θα δώσουν νουμεραρες! Ε ρε τι έχει να γίνει τον επόμενο μήνα!!!

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

Ναι ρε ερωταααααααααααα,,,,γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο,,,,μπραβο ρε κοριτσακι μου τι χαρα Θεέ μου,,,τι όμορφη μέρα ξημέρωσες πάλι?!!!!!!!!!!!!! Απόλαυσε την εγκυμοσυνη σου και ολα θα πανε υπεροχα,,,ηρθε λεμε για να μεινει και να σε κανει μανουλα γλυκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙏💖👶🙏💖👶

Τρελάρω μου εσυ, είδες η Ζωζώκα εξελιξεις? Ποιος να το φανταζόταν, εγώ πάντως όχι…ποσο με συγκινείς ρε χαζό με τη χαρά σου! Πλησιάζει και σένα ο καιρός σου, αντε!

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Όλα με το καλό και με μια όμορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Πόσο χάρηκα! Τι τέλειο νούμερο!! Και πάλι συγχαρητήρια!!!🥰

Ευχαριστώ ρε συ!

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Lucia79 ήμουν σιγουρη! Αλλά αγχώθηκα λίγο σήμερα γιατί έμπαινα όλο το πρωί και δεν είχες δώσει σημεία ζωής και λέω τι έγινε. Τέλειο το νούμερο σου, ίσως είσαι και διδυμομανουλα ! Ήρθε η ώρα σου, να το πιστέψεις! Όλα θα πάνε καλά και σε  9 μήνες θα κρατάς το / τα μωράκι/α σου αγκαλιά! Μπράβο! Πολύ χάρηκα! Αν αγχώνεσαι για τις 2 εβδομάδες και δεν μπορείς να περιμένεις,  πες στον γιατρό να πας την άλλη Δευτέρα να σε δει και να δείτε πόσοι σάκος υπάρχουν. Μέχρι τότε η χοριακή θα έχει πάει γύρω στις 2000 οπότε θα φαίνεται!

Προσπάθησε να το χαρείς όσο γίνεται περισσότερο και ναην αγχωνεσαι πολύ! 

@BlackCat για ποια χτυπάει η καμπάνα τώρα? Αντε είσαι στις επόμενες που θα πανηγυριζουμε! Ίσως η επόμενη να είναι η @Natassou85 , δεν ξέρω ποια από τις 2 σας προηγείται. 

Ελα και σε περίμενα κι εγώ εγκυούλα μου! Σ ευχαριστώ καλό μου, θα δω πως θα κινηθώ ανάλογα τι φρίκες θα φάω τις επόμενες μερες! Από άγχος καλά, θα χρειαστεί ψυχοφαρμακο για να την παλέψω αλλά εντάξει, ευτυχώς έχω εσάς εδώ να μπαίνω να ρωτάω τις βλακείες μου..

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ΗΜΟΥΝ 100% ΣΊΓΟΥΡΗ συγχαρητήρια κοριτσάκι μου πλάκα κάνεις είναι τέλεια χοριακη και μαντεψε είναι 2 :-*

εσυ ρε τρελοκομείο πως ήσουν σίγουρη δηλαδή, στην κρυστάλλινη σφαίρα τα είχες δει? 🤣 δεν ξέρω αλλά αν πέσεις μέσα και στο πλήθος τότε θα σου δώσω και επίσημο τίτλο να ξέρεις…εύχομαι τα καλύτερα να σου έρθουν συντομα, έχεις περάσει κι συ δύσκολα, καιρός να δεις τον καινουριο γιατρο και να βρείτε τι θέμα υπάρχει. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου, μας έφτιαξες την διάθεση, συγχαρητήρια!!! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι, η οικογένεια θα μεγαλώσει το ταξίδι ξεκίνησε... !!!! Γιουυυπιιιι!!! Μόνο εύχαρηστα σπο εδώ και στο εξής!!

Σε ευχαριστώ Κατερινιώ μου!!! Με το καλό κι εσυ στα επόμενα και θα δεις ότι έρχονται κι άλλα ευχάριστα συντομα!

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

πολλά συγχαρητήρια!!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ, οι συμβουλές σου ως εδώ ήταν φοβερά πολύτιμες για να βρω κουράγιο να προχωρήσω, να ψαχτώ και να μη θεωρήσω ότι οι μέχρι τώρα αποτυχίες μου ήταν κάτι που δεν θα μπορούσε να ανατραπεί με διαφορετική προσέγγιση…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια ειλικρινά με συγκινήσατε πολύ σήμερα με το ενδιαφέρον σας. Έχω μια παρέα από φίλες εδώ μέσα που με νοιάζονται και ξέρουν πράγματα για μενα που πολλοί άλλοι κοντινοί δεν ξέρουν. 
Εως τώρα έχω ευχηθεί πολλές φορές συγχαρητήρια και τελειομηνες και εύκολες εγκυμοσύνες στις θετικές χοριακες της ομάδας, πάντα με όλη μου την καρδιά και με χαρά, και εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι και να ευχηθούμε πολλές ακόμα φορές μέχρι να μην μείνει καμία χωρίς τις ευχές της.  
Πάντα ως τώρα όμως, βαθιά μέσα μου, ενώ μου ανταποδίδονταν οι ευχές, πάντα πίστευα ότι η δική μου η φορά δεν θαρθει, ότι η δική μου μοίρα είναι να χαίρομαι με τη χαρά των άλλων αλλά όχι με τη δική μου. Ελπίζω να μην υπάρχει καμία που να σκέφτεται έτσι, αλλά όπως φαίνεται κανένας δεν είναι καλός κριτής μέσα σε τόσο δύσκολες καταστάσεις. Κανένας δεν ξέρει τι έρχεται στην επόμενη γωνία και μόνο η επιμονή μπορεί να μας το δείξει. Ας έχουμε όλες δύναμη να δούμε τη μοίρα μας να αλλάζει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

 

Μικρό και τρυφερό μου εσυ που έμπαινες ανά μισάωρο! Το έκανε πάλι το θαύμα του ο γιατρούλης μας, ακόμα και με μένα που είμαι πουρό! Για να δούμε τώρα πως θα προχωρήσει κιόλας. Μακάρι να ακολουθήσω το δρόμο σου!

 

ασε σημερα...κ περιμενα οτι θα σ παρει ο γιατρος οποτε ελεγα κατα τις 2 θα ξερει...και περασε 2 κ μ εφαγαν τ φιδια...

εγω θα πω παντως πως με πιο μικρη χωριακη ειναι 2 τ ζουζουνια μ και μ βασανιζουν οσο δεν παει απο τωρα!!! σε περιμενου στο κλαμπ των διδυμων  ΄😉 αλλλαααα! θελω μια νυφη για το ενα αγορι μ π εχει μεινει ετσι!!! κανονισου ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ρε κορίτσια ειλικρινά με συγκινήσατε πολύ σήμερα με το ενδιαφέρον σας. Έχω μια παρέα από φίλες εδώ μέσα που με νοιάζονται και ξέρουν πράγματα για μενα που πολλοί άλλοι κοντινοί δεν ξέρουν. 
Εως τώρα έχω ευχηθεί πολλές φορές συγχαρητήρια και τελειομηνες και εύκολες εγκυμοσύνες στις θετικές χοριακες της ομάδας, πάντα με όλη μου την καρδιά και με χαρά, και εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι και να ευχηθούμε πολλές ακόμα φορές μέχρι να μην μείνει καμία χωρίς τις ευχές της.  
Πάντα ως τώρα όμως, βαθιά μέσα μου, ενώ μου ανταποδίδονταν οι ευχές, πάντα πίστευα ότι η δική μου η φορά δεν θαρθει, ότι η δική μου μοίρα είναι να χαίρομαι με τη χαρά των άλλων αλλά όχι με τη δική μου. Ελπίζω να μην υπάρχει καμία που να σκέφτεται έτσι, αλλά όπως φαίνεται κανένας δεν είναι καλός κριτής μέσα σε τόσο δύσκολες καταστάσεις. Κανένας δεν ξέρει τι έρχεται στην επόμενη γωνία και μόνο η επιμονή μπορεί να μας το δείξει. Ας έχουμε όλες δύναμη να δούμε τη μοίρα μας να αλλάζει ❤️

Α ρε @Lucia79 εσυ μας συγκινεις με τη χαρα σου!!!! Μακαρι ολες οι γυναικες να νιωσουν ετσι ...ειδικα οι συνομιληκες σου! Αν μου ζητουσαν να δωσω τη σειρα μου σε γυναικες οπως εσυ η μαυρογατα και αλλες που σκεφτεστε την ηλικια θα το εκανα με το χερι στη καρδια!! Η μητροτητα δεν εχει ορια.... Στο λεω γιατι εχω μια θεια η οποια βρεθηκε στη θεση σας , εκανε προσπαθειες αλλα δεν το πιστεψε οπως εσεις και το παρατησε ...εμεινε ετσι δυστυχως.... Φυσικα και θα εκανες παιδι ,φυσικα και θα κανουν ολες οσες προσπαθουν ...ο Θεος δεν αφηνει αν δεν σταματας... Δοκιμασιες ολα ειναι για να ερθει η απολυτη χαρα! Οποτε ζησε το δωρο σου τωρα!!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ρε κορίτσια ειλικρινά με συγκινήσατε πολύ σήμερα με το ενδιαφέρον σας. Έχω μια παρέα από φίλες εδώ μέσα που με νοιάζονται και ξέρουν πράγματα για μενα που πολλοί άλλοι κοντινοί δεν ξέρουν. 
Εως τώρα έχω ευχηθεί πολλές φορές συγχαρητήρια και τελειομηνες και εύκολες εγκυμοσύνες στις θετικές χοριακες της ομάδας, πάντα με όλη μου την καρδιά και με χαρά, και εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι και να ευχηθούμε πολλές ακόμα φορές μέχρι να μην μείνει καμία χωρίς τις ευχές της.  
Πάντα ως τώρα όμως, βαθιά μέσα μου, ενώ μου ανταποδίδονταν οι ευχές, πάντα πίστευα ότι η δική μου η φορά δεν θαρθει, ότι η δική μου μοίρα είναι να χαίρομαι με τη χαρά των άλλων αλλά όχι με τη δική μου. Ελπίζω να μην υπάρχει καμία που να σκέφτεται έτσι, αλλά όπως φαίνεται κανένας δεν είναι καλός κριτής μέσα σε τόσο δύσκολες καταστάσεις. Κανένας δεν ξέρει τι έρχεται στην επόμενη γωνία και μόνο η επιμονή μπορεί να μας το δείξει. Ας έχουμε όλες δύναμη να δούμε τη μοίρα μας να αλλάζει ❤️

Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Ήρθε όντως η σειρά σου! Τα καλύτερα νέα! Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!🤰🏻❤️
Εγώ είμαι μία από αυτές που αναφέρεις, αλλά δεν πειράζει… όλα είναι μέσα στην ζωή. Όλες οι φίλες μου και γνωστές μου έχουν κάνει ή περιμένουν παιδί. Μόνο εγώ έχω μείνει χωρίς. Αλλά, όλα καλά! Όσο κι αν χάνω τον ύπνο μου το βράδυ σκεφτόμενη γιατί…. Απάντηση δεν βρίσκω και δεν θα βρω. Προχωράμε με το κεφάλι ψηλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου, ήμουν αισιόδοξη είναι η αλήθεια αλλά φοβόμουν μή φάω πάλι τα μούτρα μου … τώρα υπομονή ναι. 

Σε ευχαριστώ! Εύχομαι κι εσυ συντομα τώρα που βρίσκετε ένα ένα τα θεματάκια και τα διορθώνετε, να έχεις επιτυχίες. Που θα έχεις δλδ, είναι δεδομένο. Κι εγώ να ξέρεις μετά την 1η προσπάθεια πήρα σβάρνα ενδοκρινολόγο, αιματολόγο και ουρολογο και σιγά σιγά άρχισε να λύνεται το κουβάρι..

Διδυμομανουλα μου εσυ, σε ευχαριστώ, το είπες ότι είναι παρόμοιες οι περιπτώσεις μας και έφερες γούρι. Αντε να δω πως θα την παλέψω τώρα….Τετάρτη δε θα πάω για χοριακη, θα δω για Παρασκευή!

Σε ευχαριστώ κοριτσάρα μου. Προσπαθώ να μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα αν και σήμερα έπεσε πολλή ονειροπόληση αλλά τι στα κομμάτια, τόση σκατίλα έχουμε φαει με την εξωσωματική, να μην ονειρευτούμε και λίγο? Όμως στο πίσω μέρος του μυαλού μου έχω ότι ο υπέρηχος είναι το μεγάλο σκαλοπάτι. Εκεί θα επιβεβαιωθεί η εγκυμοσύνη, ελπίζω να πάει καλά ως τότε!

Σε ευχαριστώ καλή μου! Για εμάς τις μεγςλυτερες αυτές οι νίκες είναι πολυ σημαντικές γιατί φαίνεται ότι μπορούμε κι εμεις ακόμα και δεν πρέπει να απογοητευόμαστε!

Μικρό και τρυφερό μου εσυ που έμπαινες ανά μισάωρο! Το έκανε πάλι το θαύμα του ο γιατρούλης μας, ακόμα και με μένα που είμαι πουρό! Για να δούμε τώρα πως θα προχωρήσει κιόλας. Μακάρι να ακολουθήσω το δρόμο σου!

Ρε  λετε??? Δεν ξέρω τι να πω…θα τρελαθώ έτσι και είναι ντουετάκι! Εύχομαι τα καλύτερα και σε σένα!!!

Ελα κορίτσι μου, και σε σένα καλή επιτυχία, ξεκινάς με καλές προϋποθέσεις, όλα θα πάνε καλά, να μην έχεις κανενα άγχος, όλες μας ξεκινήσαμε ψάρια όπως εσυ τώρα αλλά στην πορεία η διαδικασία σε σκληραγωγεί. Εύχομαι για σένα να είναι τοσο σύντομη και επιτυχής που να μη χρειαστεί να μάθεις όλα αυτα που ψάξαμε κάποιες από εμάς!

Όπως το πες! Έχουμε φαει πολύ σκατίλα, οπότε σήμερα που μάθαμε αυτά τα τέλεια νέα θα χαρούμε, θα ονειροπολήσουμε, θα γιορτάσουμε και θα είμαστε αισιόδοξες ότι αυτή τη φορά θα πάνε όλα όπως πρέπει!! Όπως πέρασε η αναμονή για τη χοριακη, θα περάσουν και αυτές οι δυο βδομαδες και θα πας να δεις τα θαυματακια σου!! Και μετά θα περνάει ο καιρός και για την αυχενική, και για τη β επιπέδου κι ότι άλλο έχει τέλος πάντων (γιατί δεν τα ξέρω κιόλας) και πριν το πάρεις χαμπάρι θα είσαι η πιο χαρούμενη μανούλα και το χαμόγελο θα χει γίνει μόνιμο τατουάζ στο πρόσωπο σου!! Και τότε θα ξεχάσεις όλες τις ταλαιπωρίες κι ότι έχει να κάνει με την εξωσωματική! Εκτός από εμας βέβαια γιατί εμείς πλέον είμαστε φίλες!! Σήμερα τρελαθήκαμε όλες με τη χαρά σου!! Και πάλι πολλά πολλά συγχαρητήρια!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια .. εύχομαι όλες να είστε καλά!!! Εγώ μόλις γύρισα από τον υπέρηχο ευτυχώς πήγαν όλα καλά... Μου είπε για την αυχενική διαφάνεια και με ενημέρωσε για την εξέταση NIPT που θα κάνω να είμαστε σίγουροι ( χωρίς κάποιο ιστορικό) . Απ' ότι θυμάμαι το έχει κάνει μια κοπέλα νομίζω η @twinkletwinlkle θυμάμαι καλά;;;; Πόσο καιρό έκαναν να βγουν τα αποτελέσματα θυμάσαι; Τελικά το άγχος δε θα φύγει ποτέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ααα οχι ρε ουτε καν δεν θα ασχολιοταν ...απλα σε λεει αμα την αφησουμε φοβαται αδικα και θα αγχωνεται χωρις λογο .. οποτε ετσι οπως ειμασταν μαζεμενοι χτες και με τα πεθερικα μου λεει φερε το κουτι να το ανοιξουμε μαζι να το επεξεργαστουμε... Χαχα μολις τελειωνει λεει αλλο τι σε φοβιζει να συζητησουμε... Λεω η μεθη... Αρχισε με ελεγε που ειχε κανει στο παρελθον ο ιδιος και λεει στο τελος ρε κουκλα μου θες να ερθω εκει να με κανουν μια μεθη να δεις πως ειναι?? Και καλα οτι ειναο γελοιο... Μετα πηγα μεσα για τπ γλυκο και ακουγα ππυ και καλα μιλουσαν ψιθιριστα αλλα εγω ακουγα εννοειται . Και ελεγε ο πεθερος μου , συμπεθερα να ρθεις με το κοριτσι εδω να κατσεις οσο χρειαστει μεχρι να ξεφοβηθει να παρει αερα.  Χαχα μαζι σου ελεγε θα ειναι πιο ανετη .... Γενικα με εχουν απο κοντα και ειμαστε οικογενεια που ο ενας ασχολειται με τον πονο του αλλου ... 

Η μαμα κανει ψυχολογικη υποστηριξη συνηθως και τα ακουει .. και ο μπαμπας κανει αμεση επεμβαση στα χοντρα οπως σε φοβους και τετοια... Παντα ηταν ετσι...μοιραζαν τους ρολους...και το ιδιο ειναι και τα πεθερικα μου.. γενικα ναι ειναι καλος ο μπαμπας μου , με κανει να αισθανομαι και σαν φιλη του και σαν παιδι του... Κραταει καλα τις ισορροπιες και τις αποστασεις οταν χρειαζεται...

 

 

😀😀 η σχέση σας μπορεί να γυριστεί και ταινία!!!😂😂 Θα πας στο hollywood και θα 'κονομισεις σαλονικιά.

Μια χαρά όλα πάντως. Πότε βλέπεις να ξεκινάς?

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Ευχαριστώ γλυκό μου πλάσμα! Πιστεύω συντομα θα χαμογελάσει η τύχη και σε σένα. Πες μας τι γίνεται με τα πλάνα σου γιατί μου φαίνεται ότι αποφεύγεις να μας ενημερώσεις που βρίσκεσαι και πως προχωράτε! Περιμένουμε συγκεκριμένα δεδομένα κοπελιά, όχι λόγια του αέρα 😜

Σε ευχαριστώ πολύ, εύχομαι σύντομα να βρεις κι εσυ τη λύση των προβλημάτων που δημιουργήθηκαν και να προχωρήσετε με καινουρια πλάνα! 

Καλή μου συμμαθήτρια!!!! Είναι απίστευτο….σε ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω! Είμαι σίγουρη ότι και οι 4 βλαστοκυστες σου θα κάνουν αντίστοιχα καλή δουλειά και θα δώσουν νουμεραρες! Ε ρε τι έχει να γίνει τον επόμενο μήνα!!!

Τρελάρω μου εσυ, είδες η Ζωζώκα εξελιξεις? Ποιος να το φανταζόταν, εγώ πάντως όχι…ποσο με συγκινείς ρε χαζό με τη χαρά σου! Πλησιάζει και σένα ο καιρός σου, αντε!

Ευχαριστώ ρε συ!

Ελα και σε περίμενα κι εγώ εγκυούλα μου! Σ ευχαριστώ καλό μου, θα δω πως θα κινηθώ ανάλογα τι φρίκες θα φάω τις επόμενες μερες! Από άγχος καλά, θα χρειαστεί ψυχοφαρμακο για να την παλέψω αλλά εντάξει, ευτυχώς έχω εσάς εδώ να μπαίνω να ρωτάω τις βλακείες μου..

εσυ ρε τρελοκομείο πως ήσουν σίγουρη δηλαδή, στην κρυστάλλινη σφαίρα τα είχες δει? 🤣 δεν ξέρω αλλά αν πέσεις μέσα και στο πλήθος τότε θα σου δώσω και επίσημο τίτλο να ξέρεις…εύχομαι τα καλύτερα να σου έρθουν συντομα, έχεις περάσει κι συ δύσκολα, καιρός να δεις τον καινουριο γιατρο και να βρείτε τι θέμα υπάρχει. 

Σε ευχαριστώ Κατερινιώ μου!!! Με το καλό κι εσυ στα επόμενα και θα δεις ότι έρχονται κι άλλα ευχάριστα συντομα!

Σε ευχαριστώ πολύ, οι συμβουλές σου ως εδώ ήταν φοβερά πολύτιμες για να βρω κουράγιο να προχωρήσω, να ψαχτώ και να μη θεωρήσω ότι οι μέχρι τώρα αποτυχίες μου ήταν κάτι που δεν θα μπορούσε να ανατραπεί με διαφορετική προσέγγιση…

😂😂😂 μ'έκανες και γέλασα....😂😂 δεν αποφεύγω να ενημερώσω αλλά κάθε φορά που σκεφτόμουν πως θα ξεκινήσω κάτι γινόταν...έτσι σταμάτησα να σκέφτομαι τον κάθε επόμενο κύκλο... αχ πάντως δεν ξέρω, πολύ φοβάμαι πως όταν ξεκινήσω πάλι δεν θα πετύχει. Ισως για αυτό να μην το συζητάω. Δεν ξέρω.

Παντως να ξέρεις...χθες όλες μπαίναμε το πρωί κάθε τρεις και λίγο για να μάθουμε τα νεα σου. Αυτό σημαίνει πως σου έχουμε αγάπη. Και αυτό που λες ισχύει... χαιρόμαστε πάντα με τις χαρες των άλλων και επίσης στεναχωριόμαστε με τις στεναχώριες τους, αλλά πάντα φοβόμαστε και για τα δικά μας αποτελέσματα. Ίσως όμως η αλλαγή γιατρού να μας φέρει τύχη (εσένα σου την έφερε) και να πραγματοποιηθεί το όνειρο μας❤️

Τώρα πας πάλι δουλειά ή συνεχίζεις τα κρυολογήματα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οι Kegel ασκήσεις κορίτσι μου είναι για τους μυς του κόλπου! Επιτρέπονται γενικά και βοηθούν στην ενδυνάμωση τους για την ώρα των εξωθήσεων!  Στο ιντερνετ μπορείς να διαβάσεις για αυτές ναι. Μάλλον με γυμνάστρια θα τα κάνω τα μαθήματα αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
    • Με το καλό να έρθει η μπουμπού σου!! Μια χαρά είναι τα 6 κιλά! αχ εγώ 15αυγουστο που γεννάω θα είναι όλοι υπ' ατμον να φύγουν.. τεσπά δε θα το σκέφτομαι, δεν το κανα επίτηδες να γεννάω τότε! Με μαία θα κάνεις τα μαθήματα; Ασκήσεις kegel λες να βρω από ytube? Επίσης ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να τις κάνεις ή είναι κάτι εντελώς απλό και εύκολο; Είμαι λίγο άσχετη επίτου θέματος 😶
    • Αναστασία καλησπέρα! Είμαστε στην ίδια κατάσταση! Εγώ ξεκίνησα με ένσημα από 1η Απριλίου. Μέχρι πέρυσι τέλος Ιουνίου ήμουν αναπληρώτρια, αλλά λόγω της ειδικότητας που είχα κ το ότι ήμουν καθημερινά στο δρόμο και έκανα 180 χιλιόμετρα τη μέρα δεν άξιζε να το συνεχίσω. Όλα τα λεφτά στο δρόμο και στο αυτοκίνητο. Έτσι έψαξα τι δικαιούμαι. Για να μπορέσεις να πάρεις το επίδομα κύησης και λοχείας που βγαίνεις 56 μέρες πριν από την πιθανή ημερομηνία τοκετού κ 63 μέρες μετά πρέπει να έχεις 200 ένσημα τα τελευταία δύο χρόνια. Δηλαδή εγώ που έχω πιθανή 19 Σεπτεμβρίου έπρεπε από τον Ιούλιο του 2022 να έχω συμπληρώσει τα 200 ένσημα, όμως επειδή ήμουν άνεργη κι ενώ τα είχα συμπληρωμένα τα ένσημα δε θα μπορούσα να πάρω το επίδομα αυτό αν δεν ήμουν μισθωτή λόγω ασφαλείας στο ΙΚΑ. Και ξεκίνησα δουλειά για 3 μέρες 4ωρα ώστε να είμαι μισθωτή και να μπορέσω να το πάρω..τώρα πόσα λεφτά θα πάρω δε γνωρίζω. Μετά από αυτό θα γίνει η αίτηση στη ΔΥΠΑ για το επίδομα μητρότητας που έγινε 9μηνο. Στο πρώτο επίδομα κάνεις την αίτηση την 57η μέρα πριν από τον τοκετό ηλεκτρονικά στη σελίδα του ΕΦΚΑ (γι'αυτό και σου έγραψα ότι έπρεπε να έχω τα ένσημα από τον Ιούλιο του 2022).  Όσο για τη β επιπέδου να μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα είναι τέλεια με τη μικρούλα σου!!!💞💞💞
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
    • Συνήθως ξέρουν πότε περίπου θα γεννήσουν οι γυναίκες που παρακολουθούν και προγραματίζουν ανάλογα το πότε και πόσο θα λείψουν. Αλλά συνήθως δε φεύγουν για πάνω απο 3-5 μέρες. Μακάρι να το ζήσουμε κορίτσι μου. Εγώ θα ξεκινήσω μαθήματα στο τελος του 7ου με την ελπίδα να έρθει στην ώρα της η μπουμπού. Για την ώρα κάνω μόνο ασκήσεις Kegel!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...