Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια είμαι σε δίλημμα.  

Βρήκα μια κλινική εδώ στην Γερμανία και το έχουν Έλληνες (δηλαδή οι γιατροί είναι Έλληνες) και μια άλλη κλινική που δουλεύει μια γνωστή μου (οπότε θα με φροντίσουν πιο καλα) αύριο θα πάρω τηλ 

Αυτό με τους Έλληνες έκλεισα ραντεβού γι τον Οκτώβριο.  Και μπήκα μέσα (όλα στα ελληνικά και είδα για διάφορες εξετάσεις που δεν τα έχουν στα γεεμανικα κέντρα) 

Το δίλημμα είναι ο άντρας μου είπε καλύτερα να δούμε αυτό σεδω με τους Έλληνες ώστε να μην έχουμε αυτό να τρέχω με αεροπλάνο και με χαρτουρα κτλ σίγουρα θα είναι λιγότερο τρέξιμο και άγχος (το χω στο dna μου) να βρω εισιτήρια και όλα τα γνωστά 

Και λέω τι να κανω; πφφφ δεν ξέρω πραγματικά 

Εγω λέω να κάνεις το ραντεβού με τους Έλληνες στη Γερμανία και αποφασίζεις τότε. Αν θυμάμαι καλά, με τη νέα χρονιά θα αρχίσετε ξανά,  σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω λέω να κάνεις το ραντεβού με τους Έλληνες στη Γερμανία και αποφασίζεις τότε. Αν θυμάμαι καλά, με τη νέα χρονιά θα αρχίσετε ξανά,  σωστά?

@Παρασκευαιδου και εγω το ιδιο θα ελεγα ..  πηγαινε πρωτα δες πως θα σου φανουν και αν σ αρεσει αποφασιζεις τοτε , σιγουρα αν ειναι γερμανια μειωνεις αχγος της μετακινησης και γενικα ολο το ξεβολεμα.. αλλα αυτο θα το δεις αφου πρωτα σου αρεσουν ..αλλιως σιγουρα αξιζει να κανεις το ταξιδι ..η φιλολογος και η τινα αν δν κανω λαθος εφυγαν απ υα σπιτια τους οποτε θα σου πουν και απο πρωτο χρρι πως ειναι να μην εισαι στο χωρο σου .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όχι εντάξει Ελπιδακι μου, σε ευχαριστώ πολύ! Αντε να φτάσει μέχρι την Αθήνα η χάρη μου αν χρειαστεί.

Εάν χρειαστείς πες μου . Να σε φέρω και σε επικοινωνία αλλιώς είναι η γυναίκες που το ζησαν Και ξέρουν περισσότερα από εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@Παρασκευαιδου και εγω το ιδιο θα ελεγα ..  πηγαινε πρωτα δες πως θα σου φανουν και αν σ αρεσει αποφασιζεις τοτε , σιγουρα αν ειναι γερμανια μειωνεις αχγος της μετακινησης και γενικα ολο το ξεβολεμα.. αλλα αυτο θα το δεις αφου πρωτα σου αρεσουν ..αλλιως σιγουρα αξιζει να κανεις το ταξιδι ..η φιλολογος και η τινα αν δν κανω λαθος εφυγαν απ υα σπιτια τους οποτε θα σου πουν και απο πρωτο χρρι πως ειναι να μην εισαι στο χωρο σου .. 

Το μεγαλύτερο άγχος ξεκίνησε όταν ειπα οκ έρχεται περίοδος και πρέπει να δω αν έχω κύστη.. κατεβαίνω Ελλάδα και έχω τι γίνεται;  χάνω 3 εβδομάδες άδεια και έξοδα για αεροπλάνο κτλ ενώ εδώ θα πάω είναι 3ωρες μακρυά και πάω και βλέπω   

στις πριν 58 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω λέω να κάνεις το ραντεβού με τους Έλληνες στη Γερμανία και αποφασίζεις τότε. Αν θυμάμαι καλά, με τη νέα χρονιά θα αρχίσετε ξανά,  σωστά?

Ναι σωστά θυμάσαι από Ιανουαρίο μάλλον.  Θα σας πω εντυπώσεις τον Οκτώβριο που θα μιλήσω με την Ελληνίδα να δω. Μου έκανε εντύπωση στο κέντρο που είχαν το οξειδωτικό στρες σαν αιτία υπογονιμότητας πουθενά δεν το είχα δει εδώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Φαίνεται όμως σαν πιπίνι.   Πραγματικά όταν την είδα τη μαυρογατα λέω ποια συμμαθήτρια του αδελφού μπυ είναι.  Ο αδελφός γεννημένος το 1994.. @BlackCat

 

Αρχηγαρα εγώ σε περιμένω. Και εκείνο το ταξίδι που θέλεις να πας οργανωσε το. Εγω ειμαι έδω να σου δίνω πολλές πολλές αγκαλιές.  

Αν μου πεις ότι ο αδερφός σου έχει και παιδιά θα τρελαθώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου; Χρόνια πολλά αν κάποια γιορτάζει σήμερα! Στα δικά μου νέα μιλ με το γιατρό και προχωρούν και τα 13 έμβρυα άλλα καλύτερα άλλα όχι τόσο, οπότε αύριο θα μου π[ει ποια έφτασαν σε βλαστοκύστη ώστε να γίνει ο προεμφυτευτικός και φυσικά να δούμε και πο΄σο θα φτάσει το οικονομικό! 

Τέλεια εύχομαι όλα να είναι υγιές και με το καλό να τα υποδεχτείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω μήπως ξέρετε, μήπως έχετε άποψη. Γνωρίζετε να μου πείτε γνώμες για το Αλεξάνδρα όσον αφορά τη ΜΕΝΝ και τους νεογνολογους? Μου το πρότεινε ο γιατρός μου και λέω αν αξίζει. Θα είναι τεράστια ταλαιπωρία για μένα να έρθω Αθήνα και να γεννήσω εκεί (αν γεννήσω τελικα). Αν πάρουμε το αισιόδοξο σενάριο και πάνε όλα καλά, σημαίνει ότι θα πρέπει να είμαι πάνω από 3 μήνες στην Αθήνα, να νοικιάσω σπίτι,  να πηγαινοερχομαι στο Αλεξάνδρα. Ο άντρας μου δεν μπορεί να λείψει με τίποτα για τόσο καιρό που σημαίνει ότι θα πρέπει να είμαι μόνη μου και να πηγαινοερχεται. Το κόστος είναι τεράστιο αλλά πες ότι αυτό θα βρούμε τον τρόπο να το κανονίσουμε. Η ψυχολογία μου όμως? Πώς θα την παλέψω? Πέρα από όλα αυτά όμως,  εκεί θα είμαι άγνωστη μεταξύ αγνώστων και δεν θα με προσέξουν ιδιαίτερα. Εδώ θα έχω τελείως διαφορετική αντιμετώπιση. Έχουμε τις γνωριμίες μας, είναι δεδομένο ότι θα με προσέξουν. Το άλλο που σκέφτομαι. Αντε και πάνε όλα τέλεια και μετά από 3, 4 μήνες μου δίνουν το μωρό να το πάρω σπίτι. Πώς θα το φέρω από Αθήνα στην Κρήτη? Είναι δυνατόν να βάλω ένα πρόωρο ταλαιπωρημενο 2 κιλών στο αεροπλάνο? Όλο τέτοιες σκέψεις κάνω και απόφαση δεν μπορώ να πάρω και πρέπει να πάρω μες στις επόμενες 2 εβδομάδες μάξιμουμ αποφάσεις. Αν έχετε κάποια ιδέα ή αν έχετε ακούσει καλά λόγια για τη Μενν άλλων νοσοκομείων ή κλινικών πολύ θα με βοηθούσατε. 

Εγώ να ρωτήσω κάτι; Ξέρω ότι τα δημόσια νοσοκομεία τα πρόωρα και γενικά αν υπάρχει κάποιο θέμα τα πάνε στο παίδων μήπως πριν κανείς ότι διποτε να ρωτήσεις το νοσοκομείο; Έστω και μέσο τηλ εύχομαι όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια είμαι σε δίλημμα.  

Βρήκα μια κλινική εδώ στην Γερμανία και το έχουν Έλληνες (δηλαδή οι γιατροί είναι Έλληνες) και μια άλλη κλινική που δουλεύει μια γνωστή μου (οπότε θα με φροντίσουν πιο καλα) αύριο θα πάρω τηλ 

Αυτό με τους Έλληνες έκλεισα ραντεβού γι τον Οκτώβριο.  Και μπήκα μέσα (όλα στα ελληνικά και είδα για διάφορες εξετάσεις που δεν τα έχουν στα γεεμανικα κέντρα) 

Το δίλημμα είναι ο άντρας μου είπε καλύτερα να δούμε αυτό σεδω με τους Έλληνες ώστε να μην έχουμε αυτό να τρέχω με αεροπλάνο και με χαρτουρα κτλ σίγουρα θα είναι λιγότερο τρέξιμο και άγχος (το χω στο dna μου) να βρω εισιτήρια και όλα τα γνωστά 

Και λέω τι να κανω; πφφφ δεν ξέρω πραγματικά 

Εγώ θα πω να πς να δεις και τα δυο και αποφασίζεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητά κορίτσια μαζί με ένα κατάστημα σχεδιάσαμε ένα κόσμημα - φυλαχτό για όλες εμάς που προσπαθούμε μέσο εξωσωματική όπως και όσες έχουμε αγγελάκια στον ουρανό και για όσες έχουν αγγελάκια στον ουρανό και έχουν έρθει και τα μωράκια τους μετά. Από Πέρση που έχασα το 3ο μωράκι μου έψαχνα να έχω κάτι να με κάνει να μπορώ να θυμάμαι όλα και να μην ξεχνάω όσα περνάω. Έτσι μου ήρθε η ιδέα και μέσα από την ομάδα στο Facebook και την βοήθεια των μελών σχεδιάσαμε το κόσμημα φυλαχτό αν θέλει κάποια να σας πω λεπτομέρειες μέσο μνμ να μου στείλετε φυσικά ΔΕΝ περνώ τίποτα εγώ αλλά μόνο το κατάστημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μέρα νούμερο 1.ηρθε η περίοδος,πήγα στο γιατρό κ είπε ξεκινάμε.νεονπρωτοκολλο ,νέα φαρμακα,νέος γιατρός όλα διαφορετικά.ο θεός βοηθός!πρωτοκολλο μ μενοπουρ κ αβερκαπ προς το παρόν.τιβδισφορα έχει δεν ξέρω απλά ελπίζω να ναι το τυχερό.φυσικα θα κανουμ εκ την ανδρολογικη εξέταση ν την πάρει ο εμβρυολογος να δπυμε τι γονιμοποιηη θα γίνει. 

@Παρασκευαιδου @twinkletwinlkle να κάνετε ότι βοηθάει την ψυχολογία σας κ όπου θα βρίσκετε ηρεμια.γερμανια? στη Γερμανία.ελλαδα? στην Ελλάδα.κρητη? στην κρητη.αθηνα? στην Αθήνα.ωστε να μην έχετε δεύτερες σκέψεις κ αγχώνεστε.

@BlackCat η καρδιά μου είναι δίπλα σου.οσο δύσκολο κ αν σου φαίνεται τώρα άσε το χρόνο να κάνει τη δουλειά του.κ επειδη εισαι φυσει δυνατος ανθρωπος θα βρεις την άκρη.ειμαινσιγουρη ότι θα τα καταφέρεις.ν μη σε νοιαζει το ποτε αλλά το αποτέλεσμα. 

Στέλνω σε όλες αγκαλιές κ ευχές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Αγαπητά κορίτσια μαζί με ένα κατάστημα σχεδιάσαμε ένα κόσμημα - φυλαχτό για όλες εμάς που προσπαθούμε μέσο εξωσωματική όπως και όσες έχουμε αγγελάκια στον ουρανό και για όσες έχουν αγγελάκια στον ουρανό και έχουν έρθει και τα μωράκια τους μετά. Από Πέρση που έχασα το 3ο μωράκι μου έψαχνα να έχω κάτι να με κάνει να μπορώ να θυμάμαι όλα και να μην ξεχνάω όσα περνάω. Έτσι μου ήρθε η ιδέα και μέσα από την ομάδα στο Facebook και την βοήθεια των μελών σχεδιάσαμε το κόσμημα φυλαχτό αν θέλει κάποια να σας πω λεπτομέρειες μέσο μνμ να μου στείλετε φυσικά ΔΕΝ περνώ τίποτα εγώ αλλά μόνο το κατάστημα 

Ενημέρωσε με σε παρακαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου μέρα νούμερο 1.ηρθε η περίοδος,πήγα στο γιατρό κ είπε ξεκινάμε.νεονπρωτοκολλο ,νέα φαρμακα,νέος γιατρός όλα διαφορετικά.ο θεός βοηθός!πρωτοκολλο μ μενοπουρ κ αβερκαπ προς το παρόν.τιβδισφορα έχει δεν ξέρω απλά ελπίζω να ναι το τυχερό.φυσικα θα κανουμ εκ την ανδρολογικη εξέταση ν την πάρει ο εμβρυολογος να δπυμε τι γονιμοποιηη θα γίνει. 

@Παρασκευαιδου @twinkletwinlkle να κάνετε ότι βοηθάει την ψυχολογία σας κ όπου θα βρίσκετε ηρεμια.γερμανια? στη Γερμανία.ελλαδα? στην Ελλάδα.κρητη? στην κρητη.αθηνα? στην Αθήνα.ωστε να μην έχετε δεύτερες σκέψεις κ αγχώνεστε.

@BlackCat η καρδιά μου είναι δίπλα σου.οσο δύσκολο κ αν σου φαίνεται τώρα άσε το χρόνο να κάνει τη δουλειά του.κ επειδη εισαι φυσει δυνατος ανθρωπος θα βρεις την άκρη.ειμαινσιγουρη ότι θα τα καταφέρεις.ν μη σε νοιαζει το ποτε αλλά το αποτέλεσμα. 

Στέλνω σε όλες αγκαλιές κ ευχές.

Τέλεια..καλή αρχή.. και όλα να πάνε καλά.. 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Τέλεια..καλή αρχή.. και όλα να πάνε καλά.. 🙏

Καλη αρχή κορίτσι μου!!! Εγώ ξεκινάω προς Οκτώβριο την νέα προσπαθεια , απλά σκέφτομαι να κάνω την θεραπεία prp μήπως και παρουμε περισσοτερα ωαριακια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Καλη αρχή κορίτσι μου!!! Εγώ ξεκινάω προς Οκτώβριο την νέα προσπαθεια , απλά σκέφτομαι να κάνω την θεραπεία prp μήπως και παρουμε περισσοτερα ωαριακια 

Εύχομαι όλα καλά κι σε εσένα κοπέλα μου…. Δεν ξέρω καθόλου την ακούω παντού αλλά η η όλες είναι διάφορες επίσης σου έστειλα μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το μεγαλύτερο άγχος ξεκίνησε όταν ειπα οκ έρχεται περίοδος και πρέπει να δω αν έχω κύστη.. κατεβαίνω Ελλάδα και έχω τι γίνεται;  χάνω 3 εβδομάδες άδεια και έξοδα για αεροπλάνο κτλ ενώ εδώ θα πάω είναι 3ωρες μακρυά και πάω και βλέπω   

Ναι σωστά θυμάσαι από Ιανουαρίο μάλλον.  Θα σας πω εντυπώσεις τον Οκτώβριο που θα μιλήσω με την Ελληνίδα να δω. Μου έκανε εντύπωση στο κέντρο που είχαν το οξειδωτικό στρες σαν αιτία υπογονιμότητας πουθενά δεν το είχα δει εδώ. 

Τα διάβασα όλα και συμφωνώ με τα κορίτσια...να κάνεις τα ραντεβού με όλους και να αποφασίσεις μετά. Όσο για την Ελλάδα, καλά έκανες και έκανες τα ραντεβού που ήθελες κτλ, αλλά για να την κάνεις εδώ απαιτείται να είσαι και περισσότερο καιρό εδω. Πράγμα το οποίο είναι δύσκολο όταν εργάζεσαι εκεί. Βέβαια τα κέντρα τύπου Serum στη Λυκόβρυση που απευθύνεται λένε σε ξένους στο εξωτερικό δεν ξέρω πως δουλέυουν. Κοίταξε και αυτό εαν θέλεις. Αλλά πρώτα κάνε τα ραντεβού εκει και με το κέντρο της φίλης και με τους Ελληνες.

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου μέρα νούμερο 1.ηρθε η περίοδος,πήγα στο γιατρό κ είπε ξεκινάμε.νεονπρωτοκολλο ,νέα φαρμακα,νέος γιατρός όλα διαφορετικά.ο θεός βοηθός!πρωτοκολλο μ μενοπουρ κ αβερκαπ προς το παρόν.τιβδισφορα έχει δεν ξέρω απλά ελπίζω να ναι το τυχερό.φυσικα θα κανουμ εκ την ανδρολογικη εξέταση ν την πάρει ο εμβρυολογος να δπυμε τι γονιμοποιηη θα γίνει. 

@Παρασκευαιδου @twinkletwinlkle να κάνετε ότι βοηθάει την ψυχολογία σας κ όπου θα βρίσκετε ηρεμια.γερμανια? στη Γερμανία.ελλαδα? στην Ελλάδα.κρητη? στην κρητη.αθηνα? στην Αθήνα.ωστε να μην έχετε δεύτερες σκέψεις κ αγχώνεστε.

@BlackCat η καρδιά μου είναι δίπλα σου.οσο δύσκολο κ αν σου φαίνεται τώρα άσε το χρόνο να κάνει τη δουλειά του.κ επειδη εισαι φυσει δυνατος ανθρωπος θα βρεις την άκρη.ειμαινσιγουρη ότι θα τα καταφέρεις.ν μη σε νοιαζει το ποτε αλλά το αποτέλεσμα. 

Στέλνω σε όλες αγκαλιές κ ευχές.

Καλή αρχή Ανθή μου. Εύχομαι να σας έρθουν όλα όπως τα επιθυμείτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat το να σου πω πόσο στενοχωρήθηκα διαβάζοντας το post σου είναι πραγματικά περιττό. Το μόνο που θέλω να σου στείλω είναι την αγάπη μου κ μια αγκαλιά συμπαράστασης γιατί πραγματικά το αξίζεις. Σίγουρα δεν ξέρω τι περνάς κ πως είναι γιατί είμαι από τις τυχερές που πετύχαμε με την πρώτη αλλά πραγματικά η θετική σου ενέργεια όλο αυτό τον καιρό βοήθησε κ εμένα αλλά κ άλλες κοπέλες σε αυτό το φόρουμ!! Για αυτό σου αξίζουν τα καλύτερα, πάρε το χρόνο σου, ξεκουράσου, μάζεψε τις δυνάμεις σου κ σου εύχομαι επιτέλους να έρθουν τα καλύτερα!! Φιλιά κ συμπαράσταση κ στο γάτο, γιατί κ οι άντρες περνούν το δικό τους λούκι μαζί μας κ είναι κ πιο δύσκολο για αυτούς γιατί πρέπει να είναι δυνατοί να στηρίξουν εμάς!!♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Αν μου πεις ότι ο αδερφός σου έχει και παιδιά θα τρελαθώ 

Οχι τωρα αρραβωνιαζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Αγαπητά κορίτσια μαζί με ένα κατάστημα σχεδιάσαμε ένα κόσμημα - φυλαχτό για όλες εμάς που προσπαθούμε μέσο εξωσωματική όπως και όσες έχουμε αγγελάκια στον ουρανό και για όσες έχουν αγγελάκια στον ουρανό και έχουν έρθει και τα μωράκια τους μετά. Από Πέρση που έχασα το 3ο μωράκι μου έψαχνα να έχω κάτι να με κάνει να μπορώ να θυμάμαι όλα και να μην ξεχνάω όσα περνάω. Έτσι μου ήρθε η ιδέα και μέσα από την ομάδα στο Facebook και την βοήθεια των μελών σχεδιάσαμε το κόσμημα φυλαχτό αν θέλει κάποια να σας πω λεπτομέρειες μέσο μνμ να μου στείλετε φυσικά ΔΕΝ περνώ τίποτα εγώ αλλά μόνο το κατάστημα 

Ξερω ποια είσαι..   χιχι :-) σου είχα γράψει το rainbow 🌈  και μετά μιλήσαμε τι σημαίνει 😉 😉  δες πόσο φορές μιλάμε με μερικές κοπέλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου μέρα νούμερο 1.ηρθε η περίοδος,πήγα στο γιατρό κ είπε ξεκινάμε.νεονπρωτοκολλο ,νέα φαρμακα,νέος γιατρός όλα διαφορετικά.ο θεός βοηθός!πρωτοκολλο μ μενοπουρ κ αβερκαπ προς το παρόν.τιβδισφορα έχει δεν ξέρω απλά ελπίζω να ναι το τυχερό.φυσικα θα κανουμ εκ την ανδρολογικη εξέταση ν την πάρει ο εμβρυολογος να δπυμε τι γονιμοποιηη θα γίνει. 

@Παρασκευαιδου @twinkletwinlkle να κάνετε ότι βοηθάει την ψυχολογία σας κ όπου θα βρίσκετε ηρεμια.γερμανια? στη Γερμανία.ελλαδα? στην Ελλάδα.κρητη? στην κρητη.αθηνα? στην Αθήνα.ωστε να μην έχετε δεύτερες σκέψεις κ αγχώνεστε.

@BlackCat η καρδιά μου είναι δίπλα σου.οσο δύσκολο κ αν σου φαίνεται τώρα άσε το χρόνο να κάνει τη δουλειά του.κ επειδη εισαι φυσει δυνατος ανθρωπος θα βρεις την άκρη.ειμαινσιγουρη ότι θα τα καταφέρεις.ν μη σε νοιαζει το ποτε αλλά το αποτέλεσμα. 

Στέλνω σε όλες αγκαλιές κ ευχές.

Με το καλό να ξεκινήσεις... όταν αλλάζεις νομίζω αλλάζουν όλα πας διαφορετικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ανθη7Ψυχολογε αγαπημενη καλη αρχη! Με νεα δεδομενα και αλλη ψυχολογια υποθετω! Καλη επιτυχια και ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα για σενα και το φιλαρακι μου!!!! Παμε δυναταααα!!!!!και εγω μενοπουρ εκανα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@Ανθη7Ψυχολογε αγαπημενη καλη αρχη! Με νεα δεδομενα και αλλη ψυχολογια υποθετω! Καλη επιτυχια και ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα για σενα και το φιλαρακι μου!!!! Παμε δυναταααα!!!!!και εγω μενοπουρ εκανα... 

Καταρχάς σευχαριστω πάρα πολυυυ.κατα δεύτερον πεθανα με το φιλαράκι....χαχαχχαχαχχα.ελλαψα.ειχανε μια διαπραγμάτευση ως προς το πόσες φορές θα δώσει σπέρμα γιατί πρπεει να κάνει κ την εξέταση αλλά εντάξει συμβιβάστηκε!!!!εννοείται ότι τα πάω εγώ έτσι.....χαχαχαχχχαχα.τι να σας κάνουμε,σας αγαπάμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου μέρα νούμερο 1.ηρθε η περίοδος,πήγα στο γιατρό κ είπε ξεκινάμε.νεονπρωτοκολλο ,νέα φαρμακα,νέος γιατρός όλα διαφορετικά.ο θεός βοηθός!πρωτοκολλο μ μενοπουρ κ αβερκαπ προς το παρόν.τιβδισφορα έχει δεν ξέρω απλά ελπίζω να ναι το τυχερό.φυσικα θα κανουμ εκ την ανδρολογικη εξέταση ν την πάρει ο εμβρυολογος να δπυμε τι γονιμοποιηη θα γίνει. 

@Παρασκευαιδου @twinkletwinlkle να κάνετε ότι βοηθάει την ψυχολογία σας κ όπου θα βρίσκετε ηρεμια.γερμανια? στη Γερμανία.ελλαδα? στην Ελλάδα.κρητη? στην κρητη.αθηνα? στην Αθήνα.ωστε να μην έχετε δεύτερες σκέψεις κ αγχώνεστε.

@BlackCat η καρδιά μου είναι δίπλα σου.οσο δύσκολο κ αν σου φαίνεται τώρα άσε το χρόνο να κάνει τη δουλειά του.κ επειδη εισαι φυσει δυνατος ανθρωπος θα βρεις την άκρη.ειμαινσιγουρη ότι θα τα καταφέρεις.ν μη σε νοιαζει το ποτε αλλά το αποτέλεσμα. 

Στέλνω σε όλες αγκαλιές κ ευχές.

Καλή Αρχή! Καλό είναι να αλλάζουν διάφορες παράμετροι ώστε να βρεθεί αυτό που σου ταιριάζει. Όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οχι τωρα αρραβωνιαζεται

Ουφ μου έφυγε ένα βάρος😂😂 αστειεύομαι με το καλό τα παιδιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ξερω ποια είσαι..   χιχι :-) σου είχα γράψει το rainbow 🌈  και μετά μιλήσαμε τι σημαίνει 😉 😉  δες πόσο φορές μιλάμε με μερικές κοπέλες. 

🤔🤔🤔 ποια είσαι;;; Με παρακουλουθεις;; 😂😂😂 κάλε στείλε μνμ να καταλάβω ποια Γτ μου είχαν στείλει και άλλες τι σημάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες καλή αρχή στα κορίτσια που ξεκινάνε και καλή συνέχεια σε όσες είναι στη πορεία!! 

@kaposetsiέχεις μυνημα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...