Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλοσωρισες... αυτα τα καφε πιθανων να ειναι εμφυτευση.. και εγω περσι τον μαιο ειχα αποβολη και ακομα δεν καταφερα να μεινω εγκυος.. ποσο ηταν ο μεγαλυτερος σου κυκλος? αν ξεπερασες τις μερες και του μεγαλυτερου σου κυκλου κανε ενα τεστ.. ευχομαι να ηρθε το σπορακι σου

Έχω κάνει κ κύκλο 72 ημερών πέρυσι το καλοκαίρι μετά την αποβολή....γι'αυτό κ καθυστερω το να κάνω τέστ....κ επειδή έχω κάποια συμπτώματα λέω μήπως κατέβει...μακάρι να μην....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλοσωρισες... αυτα τα καφε πιθανων να ειναι εμφυτευση.. και εγω περσι τον μαιο ειχα αποβολη και ακομα δεν καταφερα να μεινω εγκυος.. ποσο ηταν ο μεγαλυτερος σου κυκλος? αν ξεπερασες τις μερες και του μεγαλυτερου σου κυκλου κανε ενα τεστ.. ευχομαι να ηρθε το σπορακι σου

Εύχομαι σύντομα να έρθει κ σε σένα κ σε όλες μας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εγώ χθες είχα ωορρηξία και10/5 περιμένω. Για να δούμε. 

εγω λογικα θα εχω αυριο ωορρηξια .. η αγια ειρηνη να μας βοηθησει💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εγώ χθες είχα ωορρηξία και10/5 περιμένω. Για να δούμε. 

αχ μακαρι να μην ερθει!!!!!🤞🤞🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Έχω κάνει κ κύκλο 72 ημερών πέρυσι το καλοκαίρι μετά την αποβολή....γι'αυτό κ καθυστερω το να κάνω τέστ....κ επειδή έχω κάποια συμπτώματα λέω μήπως κατέβει...μακάρι να μην....

 

μετα την αποβολη και εγω ειχα λιγο αστατο κυκλο.. ο πιο φυσιολογικος σου ποσο ηταν εκτος των 72 ημερων... στο ευχομαι πραγματικα να μην ερθει και να εχεις σπορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μετα την αποβολη και εγω ειχα λιγο αστατο κυκλο.. ο πιο φυσιολογικος σου ποσο ηταν εκτος των 72 ημερων... στο ευχομαι πραγματικα να μην ερθει και να εχεις σπορακι

Ο πιο μεγάλο μου κύκλος μετά την αποβολή κ μετά των 72 ημερών ήταν 46 ημέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μετα την αποβολη και εγω ειχα λιγο αστατο κυκλο.. ο πιο φυσιολογικος σου ποσο ηταν εκτος των 72 ημερων... στο ευχομαι πραγματικα να μην ερθει και να εχεις σπορακι

Κοίτα έχω άστατο κύκλο έχω κάνει κ 19 ημερών έχω κάνει φυσιολογικούς 34 ημερών μετά την αποβολή έκανα τον Ιούλιο Αύγουστο 72 ημερών έχασα μια περίοδο στην ουσία κ από τότε μέχρι κ σήμερα ο πιο μεγάλος μου είναι 46 ημερών...σήμερα είμαι στις 46 ημέρες από την τελευταία μου περίοδο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Κοίτα έχω άστατο κύκλο έχω κάνει κ 19 ημερών έχω κάνει φυσιολογικούς 34 ημερών μετά την αποβολή έκανα τον Ιούλιο Αύγουστο 72 ημερών έχασα μια περίοδο στην ουσία κ από τότε μέχρι κ σήμερα ο πιο μεγάλος μου είναι 46 ημερών...σήμερα είμαι στις 46 ημέρες από την τελευταία μου περίοδο!!!

αρα δεν ειναι απιθανο να εισαι και εγκυος.. αν δεν ερθει σε κανα δυο μερες κανε ενα τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μολις εμαθα οτι η αγαπημενη πεθερουλα δεν θα ερθει στην Κυπρο στο γαμο που εχουμεεεεε!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🍾🍾🍾

το ποσο στεναχωρεθηκα δε λεγεται!!! εκλεισα το τηλ και χοροπηδουσα!!!!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

και μολις εμαθα οτι η αγαπημενη πεθερουλα δεν θα ερθει στην Κυπρο στο γαμο που εχουμεεεεε!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🍾🍾🍾

το ποσο στεναχωρεθηκα δε λεγεται!!! εκλεισα το τηλ και χοροπηδουσα!!!!🤣

Χαχαχαχαχα 🤣🤣🤣 η τύχη σου χαμογέλασε!!! 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Χαχαχαχαχα 🤣🤣🤣 η τύχη σου χαμογέλασε!!! 🥳

η γκαντεμια ξερεις ποια ειναι;; οτι εχουμε γαμο 25 ιουνιου και 23/06 περιμενω περιοδο!! θα μου χαλασει τις διακοπες η ρουφιανα!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

η γκαντεμια ξερεις ποια ειναι;; οτι εχουμε γαμο 25 ιουνιου και 23/06 περιμενω περιοδο!! θα μου χαλασει τις διακοπες η ρουφιανα!😆

Τουλάχιστον θα έχεις μόνο την περίοδο χωρίς την πεθερά!!! Από την περίοδο μπορεί να σωθείς(να μην έρθει), από τη πεθερά δε σώθηκε ποτέ καμία χαχαχα 🤣 τύχη βουνό σου λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

η γκαντεμια ξερεις ποια ειναι;; οτι εχουμε γαμο 25 ιουνιου και 23/06 περιμενω περιοδο!! θα μου χαλασει τις διακοπες η ρουφιανα!😆

Μπορεί να έρθετε 3 στην Κύπρο 🙏🙏🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι σε ολες καλή επιτυχία στις καινούργιες προσπάθειες σας 🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️ 
 

@Melikara86ευχομαι να μη σου έρθει κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο Λακοστακι μου!!! 👍👍 εφυγε κι αυτος ο βραχνας της σαλπιγγογραφιας κι ολα τελεια!! λυπαμαι που πονεσες ρε συ. τωρα σου ειπε οτι θα εισαι πιο γονιμη ε;; γτ λενε οτι καθαριζουν οι σαλπιγγες και τα σπερματοζωαρια κινουνται πιο ανετα προς τα ωαρια! 😉

Με το καλο να μας πεις και τα θετικα νεα της εγκυμοσυνης!!❤️🤞

ειναι οντως τραγικοι οι παπαδες και γενικοτερα η εκκλησια! εδω ο κοσμος πειναει και αυτοι ειναι μεσα στην πολυτελεια και το χρυσαφι. η εκκλησια έχει τα καλυτερα και πιο ακριβα οικοπεδα.. λιγοι παπαδες ειναι φωτεινη εξαιρεση! αλλα τι να πεις; καλυτερα να διαχωριζουμε την εκκλησια απο τη θρησκεια.. συμφωνω με τη @Nandia-.

Ναι μου είπε ότι για κάποιον λόγο που ούτε αυτοί τον ξέρουν για 3 μήνες μετά την σαλπιγγογραφια αυξάνεται η γονιμότητα... Να πω την αλήθεια έχω αρχίσει να σκεφτομαι οτι ίσως φταίει ο τράχηλος που ήταν κλειστός και ελπίζω ότι μετά την εξέταση άνοιξε.. Όπως και να έχει εγώ θα κλείσω ραντεβού με την εξωσωματικο όταν πάρω τα αποτελέσματα να μου πει μια γνώμη και εννοείται ότι θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι μου είπε ότι για κάποιον λόγο που ούτε αυτοί τον ξέρουν για 3 μήνες μετά την σαλπιγγογραφια αυξάνεται η γονιμότητα... Να πω την αλήθεια έχω αρχίσει να σκεφτομαι οτι ίσως φταίει ο τράχηλος που ήταν κλειστός και ελπίζω ότι μετά την εξέταση άνοιξε.. Όπως και να έχει εγώ θα κλείσω ραντεβού με την εξωσωματικο όταν πάρω τα αποτελέσματα να μου πει μια γνώμη και εννοείται ότι θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες

να σε ρωτησω, εσυ πας σε δημοσιο νοσοκομειο για εξωσωματικη; γτ μου ειπαν καλη γνωμη για το αρεταιειο... και δεν ξερω, μηπως να παμε κι εμεις με δημοσιο κι οι με ιδιωτικο; γτ εχουμε πολλα εξοδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι μου είπε ότι για κάποιον λόγο που ούτε αυτοί τον ξέρουν για 3 μήνες μετά την σαλπιγγογραφια αυξάνεται η γονιμότητα... Να πω την αλήθεια έχω αρχίσει να σκεφτομαι οτι ίσως φταίει ο τράχηλος που ήταν κλειστός και ελπίζω ότι μετά την εξέταση άνοιξε.. Όπως και να έχει εγώ θα κλείσω ραντεβού με την εξωσωματικο όταν πάρω τα αποτελέσματα να μου πει μια γνώμη και εννοείται ότι θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες

Εμεις λακοστακι έκανα σαλπιγγογραφια Γενάρη κ αρχισα κ την αγωγή της προλακτινης Γενάρη κ έμεινα εγκυος στον κύκλο του Μαρτη! Σίγουρα έπαιξαν ρολο και τα δυο!! Μακάρι να ήτανε αυτό το θεματάκι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 μπορεί να έχεις σποράκι μέσα μέχρι το ταξίδι σου. 

 

Εγώ παιδιά πάντως έχω καλή πεθερά. Μένει σε νησί και έχω να την δω 2,5 χρόνια αλλά μου λείπει. Την παίρνω κάθε μέρα τηλέφωνο.

Δεν ανακατεύεται καθόλου σε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Μπορεί να έρθετε 3 στην Κύπρο 🙏🙏🙏🙏 

Μακαρι ραφαελα μου γλυκια!!! παντως η περιοδος αυτου του μηνα κατεβηκε κανονικα και μάλιστα 1 μερα νωριτερα..😔 παλι απογοητευση.. ας μας βοηθησει η αγια ειρηνη!🙏

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Antonia2 μπορεί να έχεις σποράκι μέσα μέχρι το ταξίδι σου. 

 

Εγώ παιδιά πάντως έχω καλή πεθερά. Μένει σε νησί και έχω να την δω 2,5 χρόνια αλλά μου λείπει. Την παίρνω κάθε μέρα τηλέφωνο.

Δεν ανακατεύεται καθόλου σε τίποτα.

αυτο θα ειναι πραγματικο θαυμα μετα απο τοση προσπαθεια!! με αισιοδοξια και πιστη θα ερθει καποια στιγμη και το σπορακι μας!!❤️🤰

εισαι πολυ τυχερη με την πεθερα σου!!! εγω ειμαι τυχερη με τις θειες του αντρα μου!!! τις αγαπω ρε κοριτσια!! και στο τηλ μιλαμε, μου στελνουν στο βαιμπερ καλημερες και καληνυχτες!! λενε συνεχεια οτι ειμαι δικο τους κοριτσι! ενω η πεθερα κακιασμενη, πικροχολη και σκ@τομιζερη... πα πα πα πα πα! μακρυα απο μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Antonia2 μπορεί να έχεις σποράκι μέσα μέχρι το ταξίδι σου. 

 

Εγώ παιδιά πάντως έχω καλή πεθερά. Μένει σε νησί και έχω να την δω 2,5 χρόνια αλλά μου λείπει. Την παίρνω κάθε μέρα τηλέφωνο.

Δεν ανακατεύεται καθόλου σε τίποτα.

Επειδή έχεις να την δεις 2,5 χρόνια σου λείπει!! Χαχαχχα αστειεύομαι είσαι τυχερή εσύ! Σε ζηλεύουμε πολλές!

@Antonia2 Αντωνια μου διάβαζα προχθές ότι είσαι Μπενάκης βιενακης! Πες μου πως το καταφέρνεις,  να μην σε επηρεάζει καθόλου! Γιατί εγώ πραγματικά ενοχλούμε με τα αρνητικά σχόλια, απ όπου κι αν προέρχονται.. η πεθερά μου βέβαια έχει ηρεμήσει λίγο τώρα τελευταία γιατί την έχω βάλει στη θέση της.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Μακαρι ραφαελα μου γλυκια!!! παντως η περιοδος αυτου του μηνα κατεβηκε κανονικα και μάλιστα 1 μερα νωριτερα..😔 παλι απογοητευση.. ας μας βοηθησει η αγια ειρηνη!🙏

αυτο θα ειναι πραγματικο θαυμα μετα απο τοση προσπαθεια!! με αισιοδοξια και πιστη θα ερθει καποια στιγμη και το σπορακι μας!!❤️🤰

εισαι πολυ τυχερη με την πεθερα σου!!! εγω ειμαι τυχερη με τις θειες του αντρα μου!!! τις αγαπω ρε κοριτσια!! και στο τηλ μιλαμε, μου στελνουν στο βαιμπερ καλημερες και καληνυχτες!! λενε συνεχεια οτι ειμαι δικο τους κοριτσι! ενω η πεθερα κακιασμενη, πικροχολη και σκ@τομιζερη... πα πα πα πα πα! μακρυα απο μενα!

Κ εγώ έκανα σαλπιγγογραφια τον προηγούμενο μήνα συνήθως μένεις τον επόμενο η τον μεθεπόμενο έτσι μ είπαν έτσι μ είπε και η γυναικολόγος ! Για να δούμε !!!! Καλή μας επιτυχία σε αυτό τον κύκλο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Κ εγώ έκανα σαλπιγγογραφια τον προηγούμενο μήνα συνήθως μένεις τον επόμενο η τον μεθεπόμενο έτσι μ είπαν έτσι μ είπε και η γυναικολόγος ! Για να δούμε !!!! Καλή μας επιτυχία σε αυτό τον κύκλο ! 

Κι εγώ έκανα τον προηγουμενο μήνα.. δεν έμεινα στον πρώτο.. 😔 πάμε για τον δεύτερο τώρα να δούμε.. καλή μας επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Κι εγώ έκανα τον προηγουμενο μήνα.. δεν έμεινα στον πρώτο.. 😔 πάμε για τον δεύτερο τώρα να δούμε.. καλή μας επιτυχία!

Αμήν !!!!! Τι κύκλο έχεις ;;;; Και ποτε κανείς  ωορρηξία ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.... Οι εγκυουλες της παρέας μας, πείτε μου... Είχατε πολλά υγρά;;;;; μετά την ωορρηξία που την κατάλαβα και είχαμε επαφή τα υγρά ακόμα δεν σταμάτησαν καθόλου και είναι πολλά και διάφανα... Εδώ και 6 ημέρες ασταμάτητα... Λέτε να έγινε κάτι;;;;;; 😀💕😍  κάποια μου ειχε πει ότι είχε πολλά υγρά και ήταν σύμπτωμα, ποια το είπε;;; 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

εγω λογικα θα εχω αυριο ωορρηξια .. η αγια ειρηνη να μας βοηθησει💖

Αντε αντε πάμε... Αυτός θα είναι ο μήνας μας όπως λέγαμε;;;; μακάρι Παναγία μου 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...