Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️

το μάτι γαρίδα από τις 5:30 δεν ξέρω αν είναι λόγο της εγκυμοσύνης…

Ασε κι εγω τα ιδια ειχα τον πρωτο καιρο μετα επεσα σε νιρβανα σε 2-3 εβδομαδες θα πεφτεις τουβλο! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μόλις γύρισα από γυναικολόγο, όλα φααίνοται εντάξει, και αυτο με κανει χαρουμενη αλλα ακομη για καποιο λογο ειμαι συγκρατημενη! τον πίεσα 😆αν μπορεί να δει κάτι σε σχέση με αυχενική που να δείχνει αν θα βγει καλή μου είπε όχι δεν βλέπει κάτι από τώρα είναι νωρίς!   μωρό σφιγμούς 169,  διάβασα ονλαιν ότι αυτό σημαίνει ότι είναι κορίτσι μαλλά αυτο΄ς μου είπε πως δεν ισχύει @babyblue94 εσυ ποσους ειχατε αν θυμασαι?  Νομιζω το παιδι εχει ταχυκαρδια λογω αγχωμενης μανουλας😍 Επισης η TSH αππο 2,50 μου επεσε στο 0,90 εειδη αυξησα δοση T4 και με αγχωσε αυτο, αυτος ειπε οτι δεν πειραζει, καλυτερα.

Αυχενική με έβαλε σε 3,5 εβδομάδες, αχ μακαρι να πανε ολα καλα βρε κοριτσια μου... Τι χαρες αλλα και τι αγωνιες ειχε η εγκυμοσυνη

Σας στελνω ολη την αγαπη μου, κοριτσια χωρις εσας η εγκυμοσυνη θα ηταν τελειως διαφορετικη, ειστε η καλυτερη παρεα!💗

εγω πιστευω ειναι κοριτσι και εσενα και της @Raf123

αν πεσω μεσα και στις δυο θα αλλαξω επαγγελμα... θα λεω το μελλον χαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω λεω κανε απο νωρις αν βγει αρνητικο να το βγαλεις απτο μυαλο σου, εγω τελευταιους μηνες ειχα κανει αυτο γιατι δεν αντεχα να νομιζω εγκυος και μετα περιοδος! Αχ μακαρι να εισαι κι εσυ τι ωραια θα ηταν να ημασταν ολες μαζι💗💗

θα ηταν τελειο!!!!! αλλα πολυ καλο για να ειναι αληθινο!!!! χιχχιχι!!! δεν πειραζει!! μου φτανει που ειστε εσεις και καντε και μια προσευχουλα για ολες εμας που θελουμε να περασουμε απεναντι!!!😊😍❤️

εν τω μεταξυ πηρα χθες λυμπεροπουλο για να δω ποσο κοστιζουν οι εξετασεις του αντρα μου... απλο σπερμοδιαγραμμα (για να τον λεει σουπερμαν ο γυναικολογος), κατατμηση dna και οξειδωτικο στρες "πακετο" (και καλα μας κανει και εκπτωση) 300€..... Ε Γ Κ Ε Φ Α Λ Ι Κ Ο 😱

Παει το δωρο του πασχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

εγω πιστευω ειναι κοριτσι και εσενα και της @Raf123

αν πεσω μεσα και στις δυο θα αλλαξω επαγγελμα... θα λεω το μελλον χαχαχαχαχαχαχαχ

κλαιω ρε ναντια!!!!!!!! 😍❤️❤️ μεντιουμ ναντια!!!! προβλεπει φυλα μωρων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εγω πιστευω ειναι κοριτσι και εσενα και της @Raf123

αν πεσω μεσα και στις δυο θα αλλαξω επαγγελμα... θα λεω το μελλον χαχαχαχαχαχαχαχ

Μακαρι γιατι ο ανδρας μου δεν φτανει που τον περιμενα 7 χρονια να αποαφασισει,  εχει και προτιμησεις και θελει σωνει και καλα κοριτσι! Δεν ειναι για μπουνιες?😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Που έκλεισες;; Εγώ πήρα νυφικό από το Primalicia!! Εχεις υπόψη σου κάτι; Ή θα δοκιμάσεις να δεις τι σου πάει;

εχω στο νου μου στενη γραμμη αλλα αν δεν βαλω να δω......

γτ εχω δει και κατι νυφικα με ταφτα (πιο τουρτε) που γενικα δεν ειναι το στυλ μου αλλα ειναι πολυ πριγκιπικα...😍 εσυ σε στενη γραμμη πηρες;;

αντε τζυπριες μου @Raf123 & @Nandia- θελω να σας γνωρισω τον ιουνιο που θα ερθω!!! μακαρι να μπορεσουμε να πιουμε ενα καφε! κι ελπιζω ναντια μου να εισαι κι εσυ διπλη!!!!🤞🤞🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κλαιω ρε ναντια!!!!!!!! 😍❤️❤️ μεντιουμ ναντια!!!! προβλεπει φυλα μωρων!!!!

ε οχι σε παρακαλω .. οχι μονο φυλα.. και εγκυμοσυνες.. ελεγα καιρο τωρα στην @Raf123 οτι ειναι η επομενη.. οριστε το πετυχα

ετοιμασου και εσυ.. πηρες σειρα

μονο ποτε θα τα καταφερω εγω δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

θα ηταν τελειο!!!!! αλλα πολυ καλο για να ειναι αληθινο!!!! χιχχιχι!!! δεν πειραζει!! μου φτανει που ειστε εσεις και καντε και μια προσευχουλα για ολες εμας που θελουμε να περασουμε απεναντι!!!😊😍❤️

εν τω μεταξυ πηρα χθες λυμπεροπουλο για να δω ποσο κοστιζουν οι εξετασεις του αντρα μου... απλο σπερμοδιαγραμμα (για να τον λεει σουπερμαν ο γυναικολογος), κατατμηση dna και οξειδωτικο στρες "πακετο" (και καλα μας κανει και εκπτωση) 300€..... Ε Γ Κ Ε Φ Α Λ Ι Κ Ο 😱

Παει το δωρο του πασχα!

Ασε μη μου τα θυμιζεις τα εχω πληρωσει κι εγω ολα αυτα το Νοέμβρη, και άνδρας μου φωναζε στην Κηφισίας οτι μας κοροιδευουν 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κλαιω ρε ναντια!!!!!!!! 😍❤️❤️ μεντιουμ ναντια!!!! προβλεπει φυλα μωρων!!!!

να σου πω οτι και της @babyblue94 ενοιωθα οτι θα ειναι κοριτσακι αλλα δεν ειπα τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

ε οχι σε παρακαλω .. οχι μονο φυλα.. και εγκυμοσυνες.. ελεγα καιρο τωρα στην @Raf123 οτι ειναι η επομενη.. οριστε το πετυχα

ετοιμασου και εσυ.. πηρες σειρα

μονο ποτε θα τα καταφερω εγω δεν ξερω

εμενα δεν με εχεις προβλεψει οποτε εχω μελλον ακομα!!!! 🤣🤣

εσυ καλοκαιρακι δεν ειπες;; κατι για ιουνιο νομιζω... εσυ και η μαρινα μαζι!!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

να σου πω οτι και της @babyblue94 ενοιωθα οτι θα ειναι κοριτσακι αλλα δεν ειπα τιποτα

εισαι θεα!!!!! ❤️ πολλες κοριτσομανουλες!!!! εσυ μετα απο 2 αγορακια τι θες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

εχω στο νου μου στενη γραμμη αλλα αν δεν βαλω να δω......

γτ εχω δει και κατι νυφικα με ταφτα (πιο τουρτε) που γενικα δεν ειναι το στυλ μου αλλα ειναι πολυ πριγκιπικα...😍 εσυ σε στενη γραμμη πηρες;;

αντε τζυπριες μου @Raf123 & @Nandia- θελω να σας γνωρισω τον ιουνιο που θα ερθω!!! μακαρι να μπορεσουμε να πιουμε ενα καφε! κι ελπιζω ναντια μου να εισαι κι εσυ διπλη!!!!🤞🤞🤰🤰

χτες το σκεφτομουν... λεω λεγαμε οτι θα ειμαστε με φουσκωμενες κοιλιτσες και λεω κοιτα να δεις η ραφαελα θα ειναι και η αντωνια θα ειναι .. να δω πως θα γινει η αγκαλια...  μονο εγω θα ειμαι ανετη μαλλον χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

εισαι θεα!!!!! ❤️ πολλες κοριτσομανουλες!!!! εσυ μετα απο 2 αγορακια τι θες; 

να σου πω την αληθεια ολοι θελουμε κοριτσακι αλλα εγω λεω ας με αξιωσει ο θεος να μεινω εγκυος και να πανε ολα καλα και οτι θελει ας ειναι.. γερο να ειναι μονο και να ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

χτες το σκεφτομουν... λεω λεγαμε οτι θα ειμαστε με φουσκωμενες κοιλιτσες και λεω κοιτα να δεις η ραφαελα θα ειναι και η αντωνια θα ειναι .. να δω πως θα γινει η αγκαλια...  μονο εγω θα ειμαι ανετη μαλλον χαχαχαχαχαχ

τι λες παιδι μου;; κι εμενα η κοιλια αδεια θα ειναι... αφου δε λεπς;; (που λενε και στο χωριο μου..😂) η περιοδος καθε μηνα εκει ειναι! δεν με ξεχναει..

τωρα που αλλαξα βιταμινες, διαβασα καλες αξιολογησεις κι εχουν μεσα τα παντα ολα! μακαρι να βοηθησουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μακαρι γιατι ο ανδρας μου δεν φτανει που τον περιμενα 7 χρονια να αποαφασισει,  εχει και προτιμησεις και θελει σωνει και καλα κοριτσι! Δεν ειναι για μπουνιες?😅

οι αντρες προτιμουν τα κοριτσια.. και εμενα ο αντρας μου περσι ελεγε θα ειναι κοριτσι.. ηταν και σιγουρος.. μετα μας εφυγε η χαρα βεβαια αλλα και παλι συνεχιζει να θελει κοριτσι αν και τωρα που ακομα δεν τα καταφεραμε δεν τον πειραζει τι θα ειναι φτανει να ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

να σου πω την αληθεια ολοι θελουμε κοριτσακι αλλα εγω λεω ας με αξιωσει ο θεος να μεινω εγκυος και να πανε ολα καλα και οτι θελει ας ειναι.. γερο να ειναι μονο και να ερθει

καλα λες!! να ερθει και να ειναι γερο!! ("και κατι να κρεμεται αναμεσα στα ποδια!!!!" λεει ο αντρας μου!!!! 🤣🤣🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

οι αντρες προτιμουν τα κοριτσια.. και εμενα ο αντρας μου περσι ελεγε θα ειναι κοριτσι.. ηταν και σιγουρος.. μετα μας εφυγε η χαρα βεβαια αλλα και παλι συνεχιζει να θελει κοριτσι αν και τωρα που ακομα δεν τα καταφεραμε δεν τον πειραζει τι θα ειναι φτανει να ερθει

εννοειται γιατι τους εχουν αδυναμια μετα! Εγω εχω κι εγω μια μικρη προτιμηση σε κοριτσι αλλα ντρεπομαι και που το σκεφτομαι! Θελω να ειναι ενα γερο μωρακι και δεν με νοιαζει τιποτα μα τιποτα αλλο! ειλικρινα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εμενα δεν με εχεις προβλεψει οποτε εχω μελλον ακομα!!!! 🤣🤣

εσυ καλοκαιρακι δεν ειπες;; κατι για ιουνιο νομιζω... εσυ και η μαρινα μαζι!!!😉

ναι εγω ελεγα μετα το πασχα γιατι νοιωθω οτι κατι με το σπερμα συμβαινει αφου κλινικα εγω ειμαι σαν 25 χρονη τρομαρα μου.. αρα λεω θα τελειωσουν οι βιταμινες θα γινει τουρπο και θα μεινω μαιο η ιουνιο .. το ιδιο λεει και η μαρινα.. μαιο ιουνιο

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τι λες παιδι μου;; κι εμενα η κοιλια αδεια θα ειναι... αφου δε λεπς;; (που λενε και στο χωριο μου..😂) η περιοδος καθε μηνα εκει ειναι! δεν με ξεχναει..

τωρα που αλλαξα βιταμινες, διαβασα καλες αξιολογησεις κι εχουν μεσα τα παντα ολα! μακαρι να βοηθησουν!

οχι οχι σου ειπα και πιο πανω ... εισαι η επομενη.. τωρα ειδικα που αρχιζεις να ξεφευγεις λιγο με τον γαμο κτλ θα ερθει και το σπορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλα λες!! να ερθει και να ειναι γερο!! ("και κατι να κρεμεται αναμεσα στα ποδια!!!!" λεει ο αντρας μου!!!! 🤣🤣🤣)

ρε παιδια τις αντιδρασεις τις πληρωνουν και τις δινουν λιγες λιγες? τεσπα

🤣🤣🤣 εμενα ειδικα του μεγαλου που ηταν ορθιος στον υπερηχο κρεμμοταν οντω.. εβαλε και βελακι ο γιατρος μην τυχων και δεν το βλεπουμε  χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

εννοειται γιατι τους εχουν αδυναμια μετα! Εγω εχω κι εγω μια μικρη προτιμηση σε κοριτσι αλλα ντρεπομαι και που το σκεφτομαι! Θελω να ειναι ενα γερο μωρακι και δεν με νοιαζει τιποτα μα τιποτα αλλο! ειλικρινα..

και εγω εχω προτιμηση μετα απο 2 αγορια.. ειναι φυσιολογικο μην αγχωνεσαι.. σιγουρα θελουμε να ειναι γερο παιδακι αλλα ειναι ανθρωπινο να σκεφτομαστε και το φυλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

ναι εγω ελεγα μετα το πασχα γιατι νοιωθω οτι κατι με το σπερμα συμβαινει αφου κλινικα εγω ειμαι σαν 25 χρονη τρομαρα μου.. αρα λεω θα τελειωσουν οι βιταμινες θα γινει τουρπο και θα μεινω μαιο η ιουνιο .. το ιδιο λεει και η μαρινα.. μαιο ιουνιο

 

οχι οχι σου ειπα και πιο πανω ... εισαι η επομενη.. τωρα ειδικα που αρχιζεις να ξεφευγεις λιγο με τον γαμο κτλ θα ερθει και το σπορακι

μακαρι να ερθει για ολες μας και να μη βασανιζομαστε αλλο....🙏 πολλη ταλαιπωρια και αγχος για το ωραιοτερο πραγμα της φυσης!

αυριο κοριτσια μου θα προσπαθησω να παω στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου!! θα αναψω μια λαμπαδα για ολες μας!!!!!! να μας εχει καλα και τις εγκυουλες να τις προσεχει λιγο παραπανω!!!🙏❤️❤️

ηθελα να κανω κι ενα ταμα αλλα ο αντρας μου δεν ψηνεται για το ονομα ειρηνη...

μπορει το ονομα "μαρια" να συνδυαστει με το "ειρηνη";; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

εννοειται γιατι τους εχουν αδυναμια μετα! Εγω εχω κι εγω μια μικρη προτιμηση σε κοριτσι αλλα ντρεπομαι και που το σκεφτομαι! Θελω να ειναι ενα γερο μωρακι και δεν με νοιαζει τιποτα μα τιποτα αλλο! ειλικρινα..

τι γλυκια που εισαι!!!!!! ποσο καλη μανουλα θα γινεις!!! ❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μόλις γύρισα από γυναικολόγο, όλα φααίνοται εντάξει, και αυτο με κανει χαρουμενη αλλα ακομη για καποιο λογο ειμαι συγκρατημενη! τον πίεσα 😆αν μπορεί να δει κάτι σε σχέση με αυχενική που να δείχνει αν θα βγει καλή μου είπε όχι δεν βλέπει κάτι από τώρα είναι νωρίς!   μωρό σφιγμούς 169,  διάβασα ονλαιν ότι αυτό σημαίνει ότι είναι κορίτσι μαλλά αυτο΄ς μου είπε πως δεν ισχύει @babyblue94 εσυ ποσους ειχατε αν θυμασαι?  Νομιζω το παιδι εχει ταχυκαρδια λογω αγχωμενης μανουλας😍 Επισης η TSH αππο 2,50 μου επεσε στο 0,90 εειδη αυξησα δοση T4 και με αγχωσε αυτο, αυτος ειπε οτι δεν πειραζει, καλυτερα.

Αυχενική με έβαλε σε 3,5 εβδομάδες, αχ μακαρι να πανε ολα καλα βρε κοριτσια μου... Τι χαρες αλλα και τι αγωνιες ειχε η εγκυμοσυνη

Σας στελνω ολη την αγαπη μου, κοριτσια χωρις εσας η εγκυμοσυνη θα ηταν τελειως διαφορετικη, ειστε η καλυτερη παρεα!💗

Kαλημερα κοριτσάκι μου. Σταμάτα να αγχώνεσαι με τα πάντα. Όλα καλά θα πάνε. Βλέπεις ότι πηγαίνεις και οι υπέρηχοι βγαίνουν καλοί. Το ξέρω και εγώ είχα άγχος αλλά πρέπει τουλάχιστον να έχουμε λίγο λιγότερο. Εμένα η πρώτη φορά που ακούσαμε καρδούλα ήταν 140 οι παλμοί. Και όλες τις άλλες φορές κυμαίνονται γύρω στους 150 . Το τελευταίο μου υπερηχογράφημα ήταν στους 150. 

Για τον θυροειδή μην φοβάσαι. Και εμένα μου τον έχουνε πάει 0.8 και λέω καλά που θα τον πάνε ;πάτο; Αλλά αυτοί τους νοιάζει και το Τ3 και το freue T4. Πρεπει δηλαδή η Tsh να κατεβαίνει και αυτά να ανεβαίνουν. Εγώ συνεχίζω να παίρνω και μου λέει η ενδοκρινολογος ότι έτσι πρέπει για να το κρατάμε σε σωστό επίπεδο για όταν πάρω κιλά και αρχίσει να χαλάει ο θυροειδης. 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

να σου πω οτι και της @babyblue94 ενοιωθα οτι θα ειναι κοριτσακι αλλα δεν ειπα τιποτα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

θα ηταν τελειο!!!!! αλλα πολυ καλο για να ειναι αληθινο!!!! χιχχιχι!!! δεν πειραζει!! μου φτανει που ειστε εσεις και καντε και μια προσευχουλα για ολες εμας που θελουμε να περασουμε απεναντι!!!😊😍❤️

εν τω μεταξυ πηρα χθες λυμπεροπουλο για να δω ποσο κοστιζουν οι εξετασεις του αντρα μου... απλο σπερμοδιαγραμμα (για να τον λεει σουπερμαν ο γυναικολογος), κατατμηση dna και οξειδωτικο στρες "πακετο" (και καλα μας κανει και εκπτωση) 300€..... Ε Γ Κ Ε Φ Α Λ Ι Κ Ο 😱

Παει το δωρο του πασχα!

Και εμείς τόσο είχαμε πληρώσει για αυτήν την εξέταση όλοι τόσο θα τα έχουν λογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...