Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ωχ και εγώ ελεγα θα χορταίνω ύπνο…χαχαχα 

Λογικα θα σου ερθει και η υπνηλια λιγο πιο μετα!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️

το μάτι γαρίδα από τις 5:30 δεν ξέρω αν είναι λόγο της εγκυμοσύνης…

Στις αρχές είχα και εγώ πρόβλημα..ξυπνούσα και δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Μετά είχα μια περίοδο 2 ο και 3 ο μήνα που κοιμόμουν και μάλιστα βαριά. Πολύ ύπνο.. τώρα στον 4 ο φυσιολογικά τα πράγματα με τον ύπνο..χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αυτα ειναι!!!! μια βδομαδουλα off!!!!! το καλυτερο πασχα και τα καλυτερα γενεθλια φετος!!! και του χρονου με το μωρακι σας αγκαλιτσα!!!!!!!😍😍😍❤️❤️👶

Ναι έχω τα καλύτερα γενέθλια φετος!! Και δε το πιστεύω κιολας ότι γίνομαι και 30 αλλάζω δεκαετία…νομίζω η πιο ωραία δεκαετία ❤️❤️❤️ Εύχομαι και εσυ να εχεις όμορφα γενέθλια εσένα είναι 24;; Καλά θυμάμαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Στις αρχές είχα και εγώ πρόβλημα..ξυπνούσα και δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Μετά είχα μια περίοδο 2 ο και 3 ο μήνα που κοιμόμουν και μάλιστα βαριά. Πολύ ύπνο.. τώρα στον 4 ο φυσιολογικά τα πράγματα με τον ύπνο..χαχαχα 

Ελπίζω να στρώσει κ σε εμένα αυτό χαχαχα τώρα εσυ είσαι καλύτερα με τα συμπτώματα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μακαρι γιατι εγω εχω περιορισμενο χρονο.. μεχρι σεπτεμβρη μου ειπε η γιατρος .. μετα θα παω να με δει και φανταζομαι θα μου πει για αλλους τροπους που ο αντρας μου ουτε να ακουσει

Μηπως το χρονικο περιθωριο ειναι που σας αγχωνει ακομη περισσοτερο; δεν θελω να το παιξω εξυπνη γτ κι εμεις απο αγχος αλλο τιποτα... αλλα καπως βρε ναντια μου πρεπει να χαλαρωσουμε λιγο...🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Ελπίζω να στρώσει κ σε εμένα αυτό χαχαχα τώρα εσυ είσαι καλύτερα με τα συμπτώματα;; 

Κανονικά λένε στον τρίμηνο γύρω στην 12 η ηρεμεί το πράγμα..

Εγώ είμαι μάλλον από τις πιο σπάνιες περιπτώσεις. Είμαι 16 w + 4d.   Παίρνω το χάπι του εμετού και είμαι καλά.  Έτσι όμως δεν καταλαβαίνω πότε θα σταματήσει χωρίς χάπι .οπότε μια φορά στις δύο βδομάδες σταματώ για μια μέρα το χάπι να δω πως θα πάει. 

Άσε δεν θες να μάθεις πως πήγε την τελευταία φορά. Ακόμα θέμα έχω. Πριν 5 μέρες έκανα δοκιμή να το σταματήσω. Ξεκίνησα κατευθείαν εμετό το μεσημεριανό που έφαγα. Μετά ήμουν χάλια. Και Γιά να συνέλθω θέλω δύο μέρες να παίρνω δύο δύο τα χάπια μετά. 

Χάλια. Λέω τώρα η επόμενη δοκιμή να είναι μετά το Πάσχα. Θα το καθυστερήσω λίγο. Δεν μπορώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι έχω τα καλύτερα γενέθλια φετος!! Και δε το πιστεύω κιολας ότι γίνομαι και 30 αλλάζω δεκαετία…νομίζω η πιο ωραία δεκαετία ❤️❤️❤️ Εύχομαι και εσυ να εχεις όμορφα γενέθλια εσένα είναι 24;; Καλά θυμάμαι;; 

εγω εχω στις 23 ραφ μου!! αλλα τιποτα.. εκανα μια σκεψη να κανω ενα τεστ πρωιμης ανιχνευσης αλλα λεω κριμα ειναι να ξεκινησουν χαλια τα γενεθλια... αρνητικο θα βγει... 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μηπως το χρονικο περιθωριο ειναι που σας αγχωνει ακομη περισσοτερο; δεν θελω να το παιξω εξυπνη γτ κι εμεις απο αγχος αλλο τιποτα... αλλα καπως βρε ναντια μου πρεπει να χαλαρωσουμε λιγο...🙄

το ξερω αλλα αυτο το καπως πως γινεται? το θεμα αν και η γιατρος λεει κλινικα ειμαι σαν 25 χρ η βιολογικη μου ηλικια λεει 38 αρα δεν εχω πολλα περιθωρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω εχω στις 23 ραφ μου!! αλλα τιποτα.. εκανα μια σκεψη να κανω ενα τεστ πρωιμης ανιχνευσης αλλα λεω κριμα ειναι να ξεκινησουν χαλια τα γενεθλια... αρνητικο θα βγει... 😂😂

βλεπω εχεις και εσυ αρκετη θετικη σκεψη χαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι έχω τα καλύτερα γενέθλια φετος!! Και δε το πιστεύω κιολας ότι γίνομαι και 30 αλλάζω δεκαετία…νομίζω η πιο ωραία δεκαετία ❤️❤️❤️ Εύχομαι και εσυ να εχεις όμορφα γενέθλια εσένα είναι 24;; Καλά θυμάμαι;; 

Τρομερό ! Λες να μου φέρεις γούρι ;;; Έγινα και εγώ εχθές τριάντα ! Και περιμένω να δω αν θα έρθει η περίοδος! Απο μέρα σε μέρα θα μάθουμε 🙈 Μακαριιιιι σε όλες όσες το θελουμε 🙏🏼🙏🏼 
 

καλη εγκυμοσύνη εύχομαι  ❤️🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

βλεπω εχεις και εσυ αρκετη θετικη σκεψη χαχαχαχαα

ναντια μου προσπαθουμε 14 μηνες και ουτε μια συλληψη... ποσο αισιοδοξη να ειμαι σε αυτο το θεμα;;;; και οι εξετασεις ειναι καλες!! βιταμινες, διατροφη κανουμε... πλεον το πηρα αποφαση οτι δεν ερχεται και εβαλα μπροστα τις ετοιμασιες του γαμου... 14/05 εχω 2 προβες νυφικου!!!!😁😁 

οσο κι αν δεν ηθελα στην αρχη, τουλαχιστον ετσι θα ξεχαστω!! αυτο ας το απολαυσω!!!👰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Τρομερό ! Λες να μου φέρεις γούρι ;;; Έγινα και εγώ εχθές τριάντα ! Και περιμένω να δω αν θα έρθει η περίοδος! Απο μέρα σε μέρα θα μάθουμε 🙈 Μακαριιιιι σε όλες όσες το θελουμε 🙏🏼🙏🏼 
 

καλη εγκυμοσύνη εύχομαι  ❤️🙏🏼

Χρονια πολλα κοριτσι μου!!!!!!!🎉🎉🎉 Να τα 100στησεις!!! ευχομαι ολοψυχα του χρονου στα γενεθλια σου να κρατας ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!!!🙏🙏❤️❤️❤️👶🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναντια μου προσπαθουμε 14 μηνες και ουτε μια συλληψη... ποσο αισιοδοξη να ειμαι σε αυτο το θεμα;;;; και οι εξετασεις ειναι καλες!! βιταμινες, διατροφη κανουμε... πλεον το πηρα αποφαση οτι δεν ερχεται και εβαλα μπροστα τις ετοιμασιες του γαμου... 14/05 εχω 2 προβες νυφικου!!!!😁😁 

οσο κι αν δεν ηθελα στην αρχη, τουλαχιστον ετσι θα ξεχαστω!! αυτο ας το απολαυσω!!!👰❤️

σε καταλαβαινω.. απολαυσε τον γαμο σου και μετα τον γαμο παρε τις αποφασεις σου πως θα συνεχισετε.. εισαι και μικρη εσυ ακομα

και εγω ειπα να κατσω να δω τι θα κανω τελικα με τον γαμο γιατι οι τιμες πηγαν στο θεο.. εμεις δεν θελουμε πολλη κοσμο αρα σκεφτομαστε να το κανουμε με μερικους φιλους και μετα σε κανενα ταβερνακι χαλαρα για φαγητο χωρις πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Τρομερό ! Λες να μου φέρεις γούρι ;;; Έγινα και εγώ εχθές τριάντα ! Και περιμένω να δω αν θα έρθει η περίοδος! Απο μέρα σε μέρα θα μάθουμε 🙈 Μακαριιιιι σε όλες όσες το θελουμε 🙏🏼🙏🏼 
 

καλη εγκυμοσύνη εύχομαι  ❤️🙏🏼

χρονια σου παλλα με υγεια και ευλογια.. σου ευχομαι καθε επιθυμια σου να γινει πραγματικοτητα και συντομα να γινει και το θαυμα σε εσενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναντια μου προσπαθουμε 14 μηνες και ουτε μια συλληψη... ποσο αισιοδοξη να ειμαι σε αυτο το θεμα;;;; και οι εξετασεις ειναι καλες!! βιταμινες, διατροφη κανουμε... πλεον το πηρα αποφαση οτι δεν ερχεται και εβαλα μπροστα τις ετοιμασιες του γαμου... 14/05 εχω 2 προβες νυφικου!!!!😁😁 

οσο κι αν δεν ηθελα στην αρχη, τουλαχιστον ετσι θα ξεχαστω!! αυτο ας το απολαυσω!!!👰❤️

Που έκλεισες;; Εγώ πήρα νυφικό από το Primalicia!! Εχεις υπόψη σου κάτι; Ή θα δοκιμάσεις να δεις τι σου πάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Τρομερό ! Λες να μου φέρεις γούρι ;;; Έγινα και εγώ εχθές τριάντα ! Και περιμένω να δω αν θα έρθει η περίοδος! Απο μέρα σε μέρα θα μάθουμε 🙈 Μακαριιιιι σε όλες όσες το θελουμε 🙏🏼🙏🏼 
 

καλη εγκυμοσύνη εύχομαι  ❤️🙏🏼

Μακάρι να ‘σύ φερω γούρι κορίτσι μου μέσα από τη καρδιά μου ❤️❤️❤️ Σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

εγω εχω στις 23 ραφ μου!! αλλα τιποτα.. εκανα μια σκεψη να κανω ενα τεστ πρωιμης ανιχνευσης αλλα λεω κριμα ειναι να ξεκινησουν χαλια τα γενεθλια... αρνητικο θα βγει... 😂😂

Αα 23 μετά από εμένα!! Άντε μη σκέφτεσαι αρνητικά…αλλά σε καταλαβαίνω γιατί τόσους μηνες εχεις συνηθίσει στα ίδια κ τα ίδια!! Finger cross να μας πεις κ εσυ κ να μας κανεις την έκπληξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Που έκλεισες;; Εγώ πήρα νυφικό από το Primalicia!! Εχεις υπόψη σου κάτι; Ή θα δοκιμάσεις να δεις τι σου πάει;

εχω στο νου μου και το δικο σου αλλα εκει μονο πουλανε νομιζω.. εγω ειμαι demi αν θα νοικιασω η θα αγορασω.. ειχα σκεφτει και να ραψω αλλα με τα τρεχαματα του πατερα μου δεν ειχα ουτε το χρονο ουτε τη διαθεση...

εκλεισα για αρχη στο sposa moda και στο constantino! εχουν παρει απο εκει φιλες μου και η νυφη μου και εμειναν ευχαριστημενες!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, μόλις γύρισα από γυναικολόγο, όλα φααίνοται εντάξει, και αυτο με κανει χαρουμενη αλλα ακομη για καποιο λογο ειμαι συγκρατημενη! τον πίεσα 😆αν μπορεί να δει κάτι σε σχέση με αυχενική που να δείχνει αν θα βγει καλή μου είπε όχι δεν βλέπει κάτι από τώρα είναι νωρίς!   μωρό σφιγμούς 169,  διάβασα ονλαιν ότι αυτό σημαίνει ότι είναι κορίτσι μαλλά αυτο΄ς μου είπε πως δεν ισχύει @babyblue94 εσυ ποσους ειχατε αν θυμασαι?  Νομιζω το παιδι εχει ταχυκαρδια λογω αγχωμενης μανουλας😍 Επισης η TSH αππο 2,50 μου επεσε στο 0,90 εειδη αυξησα δοση T4 και με αγχωσε αυτο, αυτος ειπε οτι δεν πειραζει, καλυτερα.

Αυχενική με έβαλε σε 3,5 εβδομάδες, αχ μακαρι να πανε ολα καλα βρε κοριτσια μου... Τι χαρες αλλα και τι αγωνιες ειχε η εγκυμοσυνη

Σας στελνω ολη την αγαπη μου, κοριτσια χωρις εσας η εγκυμοσυνη θα ηταν τελειως διαφορετικη, ειστε η καλυτερη παρεα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

εγω εχω στις 23 ραφ μου!! αλλα τιποτα.. εκανα μια σκεψη να κανω ενα τεστ πρωιμης ανιχνευσης αλλα λεω κριμα ειναι να ξεκινησουν χαλια τα γενεθλια... αρνητικο θα βγει... 😂😂

Εγω λεω κανε απο νωρις αν βγει αρνητικο να το βγαλεις απτο μυαλο σου, εγω τελευταιους μηνες ειχα κανει αυτο γιατι δεν αντεχα να νομιζω εγκυος και μετα περιοδος! Αχ μακαρι να εισαι κι εσυ τι ωραια θα ηταν να ημασταν ολες μαζι💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μόλις γύρισα από γυναικολόγο, όλα φααίνοται εντάξει, και αυτο με κανει χαρουμενη αλλα ακομη για καποιο λογο ειμαι συγκρατημενη! τον πίεσα 😆αν μπορεί να δει κάτι σε σχέση με αυχενική που να δείχνει αν θα βγει καλή μου είπε όχι δεν βλέπει κάτι από τώρα είναι νωρίς!   μωρό σφιγμούς 169,  διάβασα ονλαιν ότι αυτό σημαίνει ότι είναι κορίτσι μαλλά αυτο΄ς μου είπε πως δεν ισχύει @babyblue94 εσυ ποσους ειχατε αν θυμασαι?  Νομιζω το παιδι εχει ταχυκαρδια λογω αγχωμενης μανουλας😍 Επισης η TSH αππο 2,50 μου επεσε στο 0,90 εειδη αυξησα δοση T4 και με αγχωσε αυτο, αυτος ειπε οτι δεν πειραζει, καλυτερα.

Αυχενική με έβαλε σε 3,5 εβδομάδες, αχ μακαρι να πανε ολα καλα βρε κοριτσια μου... Τι χαρες αλλα και τι αγωνιες ειχε η εγκυμοσυνη

Σας στελνω ολη την αγαπη μου, κοριτσια χωρις εσας η εγκυμοσυνη θα ηταν τελειως διαφορετικη, ειστε η καλυτερη παρεα!💗

καλημερα κοριτσι μου!!!! ολα πανε υπεροχα!!!! προσπαθησε να μην αγχωνεσαι και να το απολαυσεις!!!!❤️❤️

σε παρακολουθει ενδοκρινολογος για το θυροειδη;;

εχεις την αγαπη και τις ευχες μας να πανε ολα τελεια!!!❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Που έκλεισες;; Εγώ πήρα νυφικό από το Primalicia!! Εχεις υπόψη σου κάτι; Ή θα δοκιμάσεις να δεις τι σου πάει;

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εχω στο νου μου και το δικο σου αλλα εκει μονο πουλανε νομιζω.. εγω ειμαι demi αν θα νοικιασω η θα αγορασω.. ειχα σκεφτει και να ραψω αλλα με τα τρεχαματα του πατερα μου δεν ειχα ουτε το χρονο ουτε τη διαθεση...

εκλεισα για αρχη στο sposa moda και στο constantino! εχουν παρει απο εκει φιλες μου και η νυφη μου και εμειναν ευχαριστημενες!!!😍

Αχ τι ωραια κοριτσια μου με το καλο!! Πολυ ραια διαδικασια οι προβες, τι ς εχω ζησει με φιλες μου, εγω δεν προκειται γιατι ο συντροφος μου δεν θελει γαμο το πολυ πολιτικο😛😅 Θα παω να κπαρω ενα νυφικο και υα το βαλω μονη μου σπιτι χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα 23 μετά από εμένα!! Άντε μη σκέφτεσαι αρνητικά…αλλά σε καταλαβαίνω γιατί τόσους μηνες εχεις συνηθίσει στα ίδια κ τα ίδια!! Finger cross να μας πεις κ εσυ κ να μας κανεις την έκπληξη 

🤞🤞🤞 🤞🤞🤞 🤞🤞🤞 🤞🤞🤞 🤞🤞🤞 🤞🤞🤞 🤞🤞🤞 🤞🤞🤞 🤞🤞🤞 🤞🤞🤞🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Αχ τι ωραια κοριτσια μου με το καλο!! Πολυ ραια διαδικασια οι προβες, τι ς εχω ζησει με φιλες μου, εγω δεν προκειται γιατι ο συντροφος μου δεν θελει γαμο το πολυ πολιτικο😛😅 Θα παω να κπαρω ενα νυφικο και υα το βαλω μονη μου σπιτι χαχαχ

εισαι τρελοκομειο!!!!!! 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...