Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πολύ καλό μου! Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί !! 
🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Μέρες που είναι ας φέρει θαύματα σε όλες μας! ❤️🙏🏼

Τι έγινε ;; Εχεις καθυστέρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Elk χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με ΥΓΕΙΑ και ΑΓΑΠΗ ότι επιθυμείς να σου έρθει εύκολα💓💓💓💕💕💕❤️❤️❤️ 🎉🎉🎉

Να σε χαίρεται ο αντρουλης σου κ η οικογένεια σου

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και σε εσενα χρονια πολλά για εχτες ότι επιθυμείς με το καλό να έρθει το μωρακι σου 💕 

καλη ανάσταση και να περάσετε όμορφα αυτές τις  γιορτινές μερες 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 Τόνιααααααα μου γλυκια!!!!!!!!!  😍Αγαπημένη προεδράρα μας!!!!  Χρόνια σου πολλά υπέροχο, γλυκό φωτεινό μας πλάσμα!!!!!!! Πάντα υγιής, τυχερή ευτυχισμένη και σύντομα με το πιο γλυκό μωράκι στην αγκαλιά σου!!! Σε αγαπάμε πολύ, να τα εκατοστήσεις🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Elk χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με ΥΓΕΙΑ και ΑΓΑΠΗ ότι επιθυμείς να σου έρθει εύκολα💓💓💓💕💕💕❤️❤️❤️ 🎉🎉🎉

Να σε χαίρεται ο αντρουλης σου κ η οικογένεια σου

@Elk Χρόνια πολλά και υπέροχα κορίτσι μου❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Antonia2 μου σου εύχομαι χαρούμενα γενέθλια με πολλή ΑΓΑΠΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ 💖💖💖🎉🎉🎉 εύχομαι αυτή η χρόνια να σου φέρει ότι επιθυμείς και ότι αγαπάς!!! Είσαι ένα χαρούμενο αισιόδοξο κορίτσι και να μεινεις πάντα έτσι!! Σου εύχομαι αυτή η ευχή σου σήμερα να γίνει σύντομα πραγματικότητα 💕💕💕💕💕💕 Να σε χαίρεται ο αντρουλης σου κ η οικογένεια σου❤️❤️❤️

Ραφαελα μου τι ωραιες ευχες!!!!!!  Ευχαριστω παααααρα πολυ!!!!! ❤❤❤❤ Να εχουμε ολοι υγεια!!!!! Την ευχουλα μου την ξερετε ολα τα κοριτσια 😉😉😉 μακαρι να μας ευλογησει ο θεος με γερα μωρα!!!🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Έχω παρατηρήσει 2 μερες ότι φάω πολύ ή λίγο κάθετε εκεί κάτω από το στήθος είναι της εγκυμοσύνης; Η αλήθεια είναι ότι δε μπορώ να φάω πολύ κ το νιώθω εκεί το φαγητό…

Εγω κοριτσι μου δεν ειχα κατι τετοιοστην πολυ αρχη απτην 6η εβδομαδα ξεκινησαν οι ναυτιες κλπλ δεν γνωριζω εαν μπορει να σχετιζεται. Κατα τα αλλα πως εισαι? Πωςπερνατε?😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elkμου χρονια μας πολλα!!!!!!🎂🎂🎈🎈🎈🎈🎈🎉🎉🎉🎉🥳🥳🍾🍾 Να μας χαιρονται κ να μας αγαπανε ολα τα αγσπημενα μας προσωπακαι να τους χαιρομαστε κι εμεις!!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου και το καλοκαιρι να παρεις αγκαλια το πιο ομορφο δωρο που σου εστειλε ο θεος!!!🙏🙏❤❤❤ να εχετε ολοι υγεια πανω απ ολα και πολλη αγαπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? 

@Raf123 @Elk @Antonia2 Χρόνια σας πολλά ,να τα εκατοστησετε και κάθε ευτυχία σας εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω κοριτσι μου δεν ειχα κατι τετοιοστην πολυ αρχη απτην 6η εβδομαδα ξεκινησαν οι ναυτιες κλπλ δεν γνωριζω εαν μπορει να σχετιζεται. Κατα τα αλλα πως εισαι? Πωςπερνατε?😍

Είμαι καλά πολύ καλά! Χθες κουραστήκαμε παρά πολύ γιατί ταλαιπωρηθήκαμε και πονούσα πολύ την κοιλια μου σαν περίοδο…χάσαμε το λεωφορείο για 5 λεπτά και περίμενα με στα ΚΤΕΛ 2 ώρες για το επόμενο! Βασικά το αεροπλανο πήγε για προσγείωση κ ίσα που δεν κάθησε στο έδαφος και ξανά απότομα απογείωση πήρα μια τρομάρα αγχώθηκα παρά πολύ…τόσα ταξίδια πρώτη φορά κάτι τέτοιο! Περιττό να πω ότι κοιμήθηκα σε όλη την διαδρομή…χαχαχα με πήρε τηλ η μαμα μ να με ρωτήσει πως ήταν η διαδρομή (γιατί εγώ συνήθως δεν κοιμάμαι) κ της λεω ότι είδα όταν ξύπνησα ήταν πολύ ωραία χαχαχαχα!! 
 

Ξυπνάω με φλατ κοιλια και ως το βράδυ έχω τυμπανισμό, γενικά δεν πεινάω πολύ κόπηκε η όρεξη μ αλλά ότι μα ότι φάω κάθεται εκεί κάτω από το στήθος…! Ξυπνάω από τα χαράματα δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά σήμερα ξύπνησα στις 4:30 κοιμήθηκα ξανά γύρω στις 6:00 ξύπνησα ξανά στις 7:30…έχω ευκοιλιοτητα μια φορά την ημέρα αυτά προς το παρόν! Και είμαι πολύ χαρούμενη αν κ δε το περίμενα!! 
 

εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Έχω παρατηρήσει 2 μερες ότι φάω πολύ ή λίγο κάθετε εκεί κάτω από το στήθος είναι της εγκυμοσύνης; Η αλήθεια είναι ότι δε μπορώ να φάω πολύ κ το νιώθω εκεί το φαγητό…

Καλημέρα κορίτσια μου. Χρόνια σου πολλά ♥️ εγώ έχω έρθει στο χωριό για αυτό σας διαβάζω μαζεμένες. Χαχαχαχα και εγώ  το είχα αυτό. Αλλά από την 6 η που ξεκίνησαν η αναγουλες. Καθόταν το φαγητό εκεί που λες. Και είχα βάρος στο στομάχι μετά. Δεν μπορούσα να φάω πολυ. Μετά ξεκίνησε η κάτω βόλτα. Εύχομαι να μην έχεις τους εμετούς μου. 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είμαι καλά πολύ καλά! Χθες κουραστήκαμε παρά πολύ γιατί ταλαιπωρηθήκαμε και πονούσα πολύ την κοιλια μου σαν περίοδο…χάσαμε το λεωφορείο για 5 λεπτά και περίμενα με στα ΚΤΕΛ 2 ώρες για το επόμενο! Βασικά το αεροπλανο πήγε για προσγείωση κ ίσα που δεν κάθησε στο έδαφος και ξανά απότομα απογείωση πήρα μια τρομάρα αγχώθηκα παρά πολύ…τόσα ταξίδια πρώτη φορά κάτι τέτοιο! Περιττό να πω ότι κοιμήθηκα σε όλη την διαδρομή…χαχαχα με πήρε τηλ η μαμα μ να με ρωτήσει πως ήταν η διαδρομή (γιατί εγώ συνήθως δεν κοιμάμαι) κ της λεω ότι είδα όταν ξύπνησα ήταν πολύ ωραία χαχαχαχα!! 
 

Ξυπνάω με φλατ κοιλια και ως το βράδυ έχω τυμπανισμό, γενικά δεν πεινάω πολύ κόπηκε η όρεξη μ αλλά ότι μα ότι φάω κάθεται εκεί κάτω από το στήθος…! Ξυπνάω από τα χαράματα δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά σήμερα ξύπνησα στις 4:30 κοιμήθηκα ξανά γύρω στις 6:00 ξύπνησα ξανά στις 7:30…έχω ευκοιλιοτητα μια φορά την ημέρα αυτά προς το παρόν! Και είμαι πολύ χαρούμενη αν κ δε το περίμενα!! 
 

εσυ;;

Ρε συ δεν κάνει να κουραζεσαι. Το πρώτο τρίμηνου μου είχε πει ο γιατρός είναι πολύ επικίνδυνο. Δεν θέλει καμιά κούραση. Θέλει χαλαρές κινήσεις. Καθόλου βάρος. Καθόλου σκιψιμο. 

Προσεχεεεε 

Έτσι νιώθω και εγώ. Το πρωί γενικά η κοιλιά από την ξεκούραση είναι πιο βατή. Μέχρι το βράδυ έχει γίνει τούμπανο. Εντάξει βέβαια τώρα είναι 17 η εβδομάδα και έχω ήδη κοιλίτσα αλλά το βράδυ γίνεται πιο έντονη και σφιχτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μου τι ωραιες ευχες!!!!!!  Ευχαριστω παααααρα πολυ!!!!! ❤❤❤❤ Να εχουμε ολοι υγεια!!!!! Την ευχουλα μου την ξερετε ολα τα κοριτσια 😉😉😉 μακαρι να μας ευλογησει ο θεος με γερα μωρα!!!🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰🥰🥰🥰

Χρόνια σου πολλά ότι επιθυμείς να περάσεις όμορφα αυτές τις μερες με την οικογένεια σου καλή ανάσταση 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 Τόνιααααααα μου γλυκια!!!!!!!!!  😍Αγαπημένη προεδράρα μας!!!!  Χρόνια σου πολλά υπέροχο, γλυκό φωτεινό μας πλάσμα!!!!!!! Πάντα υγιής, τυχερή ευτυχισμένη και σύντομα με το πιο γλυκό μωράκι στην αγκαλιά σου!!! Σε αγαπάμε πολύ, να τα εκατοστήσεις🥰

Ζουζουνα μουυυ!!! ❤❤❤❤Με συγκινειτε!!!! Να εχουμε ολοι υγεια!!!!! Περασε μια δυσκολη χρονια για μενα με προβλημα υγειας της κολλητης μου και του μπαμπσ μου.... επισης ολη αυτη η προσπαθεια για μωρο με ταλαιπωρησε ψυχολογικα....

Ευχομαι να εχουμε ολοι υγεια!!!!! Σωματικη και ψυχικη!!!!! 

Κι εσυ γλυκο μου κοριτσι ευχομαι ολη αυτη η καλοσυνη και η γλυκα σου να στα δωσει η ζωη απλοχερα!!!!! Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!! Να ειναι γερο, ευλογημενο και κσλοτυχο!!!🙏🙏🙏🥰🥰🥰❤❤❤🤰🤰🤰💋💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? 

@Raf123 @Elk @Antonia2 Χρόνια σας πολλά ,να τα εκατοστησετε και κάθε ευτυχία σας εύχομαι.

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου 😊

καλη ανάσταση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ζουζουνα μουυυ!!! ❤❤❤❤Με συγκινειτε!!!! Να εχουμε ολοι υγεια!!!!! Περασε μια δυσκολη χρονια για μενα με προβλημα υγειας της κολλητης μου και του μπαμπσ μου.... επισης ολη αυτη η προσπαθεια για μωρο με ταλαιπωρησε ψυχολογικα....

Ευχομαι να εχουμε ολοι υγεια!!!!! Σωματικη και ψυχικη!!!!! 

Κι εσυ γλυκο μου κοριτσι ευχομαι ολη αυτη η καλοσυνη και η γλυκα σου να στα δωσει η ζωη απλοχερα!!!!! Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!! Να ειναι γερο, ευλογημενο και κσλοτυχο!!!🙏🙏🙏🥰🥰🥰❤❤❤🤰🤰🤰💋💋💋💋

Χρόνια πολλά με υγεία και κάθε επιθυμία σου να πραγματοποιηθεί 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπορεί κάποια να με βοηθήσει ; Εκανα το πρωί τεστ, αφού με ανάγκασε ο άνδρας μου εγώ δεν πιστεύω ότι είμαι έγκυος. Δε βγήκε Σταυρος στο ένα λεπτό π λέει το τεστ ούτε στα τρία. Ε το παραιτησα κ εγώ εκεί στο μπανιο έφυγα πήγα έφαγα πρωινό, έκατσα με τον βάτησιμιο μου. Γυρισα σπίτι μια ώρα μετά, κ ξεκίνησα καθαριότητες. Πήγα να πετάξω το τεστ κ μέσα στο καλάθι βλέπω τον Σταύρο τι φάση; Είναι δυνατόν να άλλαξε μετά κ να έγινε σταυρος ; Δε λέει στις οδηγιες κάτι.. η αλήθεια είναι δν περίμενα δέκα λεπτά να δω ότι θα μείνει μονη γραμμή κ έφυγα. 

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια μπορεί κάποια να με βοηθήσει ; Εκανα το πρωί τεστ, αφού με ανάγκασε ο άνδρας μου εγώ δεν πιστεύω ότι είμαι έγκυος. Δε βγήκε Σταυρος στο ένα λεπτό π λέει το τεστ ούτε στα τρία. Ε το παραιτησα κ εγώ εκεί στο μπανιο έφυγα πήγα έφαγα πρωινό, έκατσα με τον βάτησιμιο μου. Γυρισα σπίτι μια ώρα μετά, κ ξεκίνησα καθαριότητες. Πήγα να πετάξω το τεστ κ μέσα στο καλάθι βλέπω τον Σταύρο τι φάση; Είναι δυνατόν να άλλαξε μετά κ να έγινε σταυρος ; Δε λέει στις οδηγιες κάτι.. η αλήθεια είναι δν περίμενα δέκα λεπτά να δω ότι θα μείνει μονη γραμμή κ έφυγα. 

image.jpg

Κορίτσια πήρα τον ιατρό μ τ έστειλα και φωτογραφία.. μ λέει δε γντ να βγαίνει μετά γραμμή θετικού. Προφανώς λέει επειδή δεν είσαι στην καθυστέρηση είναι νωρίς άργησε να εμφανιστεί στα 3 λεπτά. Να κάνω λέει αύριο άλλο ένα κ την Τρίτη π ανοίγει υο μικροβιολογικό να πάω για χοριακη. Τι γντ ; Τι σοκ είναι αυτό; Μήπως είναι λάθος ;!; 

CAE4DA6C-76E6-4C31-AAE5-0DEE3271AB70.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου 😊

καλη ανάσταση! 

Ωωωω Χρόνια πολλά καλή μου!!! Και του χρόνου με υγεία! Να πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη 🥰😍😘

Σου εύχομαι υγεία αγάπη, καλή τύχη, ευτυχία, κ μόνο χαρες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Τι έγινε ;; Εχεις καθυστέρηση;

29η μέρα σήμερα, αλλά ο κύκλος μ είναι άτακτος Οποτε θέλει έρχεται κατά μέσο ορο 30-35 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια πήρα τον ιατρό μ τ έστειλα και φωτογραφία.. μ λέει δε γντ να βγαίνει μετά γραμμή θετικού. Προφανώς λέει επειδή δεν είσαι στην καθυστέρηση είναι νωρίς άργησε να εμφανιστεί στα 3 λεπτά. Να κάνω λέει αύριο άλλο ένα κ την Τρίτη π ανοίγει υο μικροβιολογικό να πάω για χοριακη. Τι γντ ; Τι σοκ είναι αυτό; Μήπως είναι λάθος ;!; 

CAE4DA6C-76E6-4C31-AAE5-0DEE3271AB70.jpeg

Έχω ακούσει και διαβάσει αρκετές φορές να βγαίνουν ψευδως θετικά τα clear blue με το σταυρο αν τα αφήσεις πολλή ώρα, όμως αυτό είναι πολύ έντονο και μπλε και πιστεύω ότι ειναι όντως θετικό. Συνήθως λένε ότι η ψευδως θετική γραμμή είναι άχρωμη. Δεν έχω δει όμως κάποιο. Πήγαινε πάρε άλλο ένα σήμερα να το κάνεις και να το δεις στην κανονική ώρα γιατί κρίμα είναι να είσαι σε αυτό το συναισθηματικο ρολερκοστερ να μην ξέρεις να χαρείς ή όχι. Εκτός αν νιώθεις ότι αντέχεις να περιμένεις μέχρι αύριο. Εγώ δε θα άντεχα! Πάντως θεωρώ ότι ειναι θετικό και το επόμενο θα βγει κανονικά χωρίς να σου αφήσει αμφιβολία🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Έχω ακούσει και διαβάσει αρκετές φορές να βγαίνουν ψευδως θετικά τα clear blue με το σταυρο αν τα αφήσεις πολλή ώρα, όμως αυτό είναι πολύ έντονο και μπλε και πιστεύω ότι ειναι όντως θετικό. Συνήθως λένε ότι η ψευδως θετική γραμμή είναι άχρωμη. Δεν έχω δει όμως κάποιο. Πήγαινε πάρε άλλο ένα σήμερα να το κάνεις και να το δεις στην κανονική ώρα γιατί κρίμα είναι να είσαι σε αυτό το συναισθηματικο ρολερκοστερ να μην ξέρεις να χαρείς ή όχι. Εκτός αν νιώθεις ότι αντέχεις να περιμένεις μέχρι αύριο. Εγώ δε θα άντεχα! Πάντως θεωρώ ότι ειναι θετικό και το επόμενο θα βγει κανονικά χωρίς να σου αφήσει αμφιβολία🤞🤞🤞

Ναι και εγώ νομίζω είναι άκυρο το αποτέλεσμα παιδιά μπήκα και στο σάιτ της κλιαρ μπλου λέει δέκα λεπτά πτι κ αν βγει αγνοήσετε το.. βέβαια το θέμα είναι εγώ το παραιτησα στα τρία λεπτά. Τι ανεύθυνη Θεέ μου 🙈

εχω άλλο ένα, δεύτερο, ίσως καλύτερα να το κάνω αύριο αφού λέει κ ο ιατρός είναι νωρίς 😞 δεν ξέρω τι γντ.. όντως είναι έντονος Σταύρος αλλά τι να πω. Για αρχή να πω ότι θέλω να βγάλω το πρωινό π έφαγα από το άγχος 🙈🙈 κ τη νύχτα ξύπνησα από τις καούρες. δε θέλω να πανηγυρίζω όμως γτ αφού έχεις ακουσει πως βγαίνουν μετά από ώρα σταυροί ενδεχομένως να είναι άκυρο.. θα κάνω κ αύριο πρωι πρωι να δούμε η ακόμα καλύτερα την Τρίτη κατευθείαν γ χοριακη μη σκάω άδικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Ναι και εγώ νομίζω είναι άκυρο το αποτέλεσμα παιδιά μπήκα και στο σάιτ της κλιαρ μπλου λέει δέκα λεπτά πτι κ αν βγει αγνοήσετε το.. βέβαια το θέμα είναι εγώ το παραιτησα στα τρία λεπτά. Τι ανεύθυνη Θεέ μου 🙈

εχω άλλο ένα, δεύτερο, ίσως καλύτερα να το κάνω αύριο αφού λέει κ ο ιατρός είναι νωρίς 😞 δεν ξέρω τι γντ.. όντως είναι έντονος Σταύρος αλλά τι να πω. Για αρχή να πω ότι θέλω να βγάλω το πρωινό π έφαγα από το άγχος 🙈🙈 κ τη νύχτα ξύπνησα από τις καούρες. δε θέλω να πανηγυρίζω όμως γτ αφού έχεις ακουσει πως βγαίνουν μετά από ώρα σταυροί ενδεχομένως να είναι άκυρο.. θα κάνω κ αύριο πρωι πρωι να δούμε η ακόμα καλύτερα την Τρίτη κατευθείαν γ χοριακη μη σκάω άδικα 

Απλά και όλη αυτή η αναμονή είναι πολύ ψυχοφθορα. Όταν ξανακάνεις να το τσεκάρεις όντως στο 10λεπτο, γιατί τα 3 δε λένε κάτι. Θέλουν πολύ υψηλή χοριακη για να βγουν αμέσως τα τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Απλά και όλη αυτή η αναμονή είναι πολύ ψυχοφθορα. Όταν ξανακάνεις να το τσεκάρεις όντως στο 10λεπτο, γιατί τα 3 δε λένε κάτι. Θέλουν πολύ υψηλή χοριακη για να βγουν αμέσως τα τεστ. 

 Ψυχοφθόρα δε λες τπτ! ☺️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! 

@Antonia2 @Elk χρόνια σας πολλά και καλά! Με γερά μωρά στην αγκαλιά του χρόνου σας εύχομαι!

 

Εγώ αδιαθετησα πρωί πρωί, βέβαια είχα φάει ήδη την κρυάδα του αρνητικού χθες. Ο προηγούμενος κύκλος 39 ημέρες, αυτός με βιταμίνες, glucofage και βιταμίνη d3, 23μερες. Η ανωμαλία σε όλο της το μεγαλείο. Πλέον αρχίζω να φοβάμαι για προεμηνοπαυση. Και εννοείται πως πέφτω πάνω στις αργίες και δεν θέλω να τον ενοχλήσω τον γιατρό για να δω πως συνεχίζουμε. Βέβαια σκέφτομαι να πάω σε έναν ειδικό υπογονημοτητας που βρήκα εδώ στην περιοχή που είμαι που συνεργάζεται με κλινική στην Αθήνα. Όχι βέβαια για εξωσωματική, γιατί χρήματα δεν παίζουν, αλλά για να ασχοληθεί λίγο πιο σοβαρά. Θα δείξει θα, το συζητήσω με τον αντρουλη και θα δούμε. 

Τέλος πάντων, τα γράφω για να τα βλέπω, σαν ημερολόγιο.... 

 

Καλή Ανάσταση σε όλες μας! Να είναι το φετινό Πάσχα η ευκαιρία για αλλαγές ουσιαστικές, που θα μας κάνουν να γίνουμε καλύτεροι σύντροφοι, φίλοι, συγγενείς, αλλά κυρίως καλύτεροι με τον εαυτό μας... 

🥚🕯️🍖🍴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

Ναι και εγώ νομίζω είναι άκυρο το αποτέλεσμα παιδιά μπήκα και στο σάιτ της κλιαρ μπλου λέει δέκα λεπτά πτι κ αν βγει αγνοήσετε το.. βέβαια το θέμα είναι εγώ το παραιτησα στα τρία λεπτά. Τι ανεύθυνη Θεέ μου 🙈

εχω άλλο ένα, δεύτερο, ίσως καλύτερα να το κάνω αύριο αφού λέει κ ο ιατρός είναι νωρίς 😞 δεν ξέρω τι γντ.. όντως είναι έντονος Σταύρος αλλά τι να πω. Για αρχή να πω ότι θέλω να βγάλω το πρωινό π έφαγα από το άγχος 🙈🙈 κ τη νύχτα ξύπνησα από τις καούρες. δε θέλω να πανηγυρίζω όμως γτ αφού έχεις ακουσει πως βγαίνουν μετά από ώρα σταυροί ενδεχομένως να είναι άκυρο.. θα κάνω κ αύριο πρωι πρωι να δούμε η ακόμα καλύτερα την Τρίτη κατευθείαν γ χοριακη μη σκάω άδικα 

Αχ τι ωραία θα είναι να προστεθείς στο κλαμπακι του Απριλίου χαχαχα. Μου κάνει εντύπωση να βγήκε μετά. 

Δεν κάνεις άλλο ένα; Έστω το πρωί; Και να το κοιτάξεις στο 10 λεπτό ....καλή επιτυχία κορίτσι μου. Ευχομαι αύριο να κλαις από χαρά μόλις δεις θετικό τεστ. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 τώρα που συντονιστηκα καθυστερημένα χρόνια πολλά! Είχες πολύ μεγάλο δώρο φέτος! Να περάσετε ωραία στις διακοπές σας και με το καλό να ακούσετε καρδούλα μετά!

@Antonia2 @Elk χρόνια σας πολλά! Να έχετε ο, τι επιθυμείτε! Όλα τα καλά!

Με το καλό να έρθουν όλα μας τα μωράκια και αυτά που ειναι στις κοιλιές και αυτά που είναι ακόμα στο μυαλό και την καρδιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...