Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Πρωί πρωί λαχταρησα για τα καλά! Πάω 6μιση το πρωί τουαλέτα κ ειχα λιγα γλυκά υγρά και σε ένα σημείο λίγο αίμα. Πανικοβληθηκα φυσικά. Στέλνω στον γιατρό μ κ μετά από μισή ώρα μου λέει έλα να σε δω. Πήγα λοιπόν, με εξέτασε κολπικά, ευτυχώς όλα είναι καλά, το αίμα δεν ερχόταν από μέσα από τη μήτρα. Το μωρό είναι μια χαρά, αλλά έχω έναν πολυποδα μικρό. Αυτός ματωσε λίγο. Δεν τον είχα πριν την εγκυμοσύνη, τώρα προέκυψε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πρωί πρωί λαχταρησα για τα καλά! Πάω 6μιση το πρωί τουαλέτα κ ειχα λιγα γλυκά υγρά και σε ένα σημείο λίγο αίμα. Πανικοβληθηκα φυσικά. Στέλνω στον γιατρό μ κ μετά από μισή ώρα μου λέει έλα να σε δω. Πήγα λοιπόν, με εξέτασε κολπικά, ευτυχώς όλα είναι καλά, το αίμα δεν ερχόταν από μέσα από τη μήτρα. Το μωρό είναι μια χαρά, αλλά έχω έναν πολυποδα μικρό. Αυτός ματωσε λίγο. Δεν τον είχα πριν την εγκυμοσύνη, τώρα προέκυψε. 

Μεγάλη ταραχη σε φανταζομαι! Ευτυχως ολα καλα!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πρωί πρωί λαχταρησα για τα καλά! Πάω 6μιση το πρωί τουαλέτα κ ειχα λιγα γλυκά υγρά και σε ένα σημείο λίγο αίμα. Πανικοβληθηκα φυσικά. Στέλνω στον γιατρό μ κ μετά από μισή ώρα μου λέει έλα να σε δω. Πήγα λοιπόν, με εξέτασε κολπικά, ευτυχώς όλα είναι καλά, το αίμα δεν ερχόταν από μέσα από τη μήτρα. Το μωρό είναι μια χαρά, αλλά έχω έναν πολυποδα μικρό. Αυτός ματωσε λίγο. Δεν τον είχα πριν την εγκυμοσύνη, τώρα προέκυψε. 

Περαστικά να είναι! Και εγώ είχα λίγα υγρά με λίγο καφέ, μετά τον κολπικό υπέρηχο που μου έκανε για να δούμε αν ο τράχηλος είναι εντάξει, και όταν τον πήρα τηλέφωνο να του το πω, είπε πως ίσως να τραυματίστηκε ο τράχηλος. Μόνο την ίδια μέρα είχα, δεν συνεχίστηκε, αλλά εάν θα συνεχίζονταν θα πήγαινα να με δει.. ευτυχώς τώρα όλα οκ είναι. Αλλά νομίζω πως αυτή τη φορά μου φαίνονται όλα καινούργια σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Εγώ 17+1 τίποτα ακόμα!

Καλημερα! Και γω 17+2 σημερα και τιποτα ακομα. Ειναι και τριτη εγκυμοσυνη και εχω αγχωθει τρελα γιατι λενε οτι απο τις 15-16 εβδομαδες το ενιωθαν αλλες σε δευτερες και τριτες. Δεν ξερω, δεν νοιωθω τιποτα απολυτως. Ραντεβου εχω στις 28/6 για την β' επιπεδου. Μακαρι να ειναι ολα καλα, τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα! Και γω 17+2 σημερα και τιποτα ακομα. Ειναι και τριτη εγκυμοσυνη και εχω αγχωθει τρελα γιατι λενε οτι απο τις 15-16 εβδομαδες το ενιωθαν αλλες σε δευτερες και τριτες. Δεν ξερω, δεν νοιωθω τιποτα απολυτως. Ραντεβου εχω στις 28/6 για την β' επιπεδου. Μακαρι να ειναι ολα καλα, τι να πω..

Και εγώ 16 + 4 σήμερα και καμιά φορά μόνο νιώθω κάτι , αλλά ο γιατρός είπε πως το μόνο που ίσως καταλάβω είναι το κλασσικό φτερούγισμα. Εγώ νιώθω κάτι πιο έντονο , συσπάσεις δεν είναι , το έχουμε αποκλείσει αυτό, αλλά να είναι από το έντερο? Τόση μεγάλη διαφορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα! Και γω 17+2 σημερα και τιποτα ακομα. Ειναι και τριτη εγκυμοσυνη και εχω αγχωθει τρελα γιατι λενε οτι απο τις 15-16 εβδομαδες το ενιωθαν αλλες σε δευτερες και τριτες. Δεν ξερω, δεν νοιωθω τιποτα απολυτως. Ραντεβου εχω στις 28/6 για την β' επιπεδου. Μακαρι να ειναι ολα καλα, τι να πω..

Μην ανησυχείς, πιστεύω θα τα νιώσουμε σύντομα. Όλα καλά θα είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Μην ανησυχείς, πιστεύω θα τα νιώσουμε σύντομα. Όλα καλά θα είναι. 

Μακαρι κοριτσι μου! Να ειναι ολα καλα για ολες μας! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!

Όσες κάνατε κερί για τις τρέχουσες στην κοιλια πριν την εγκυμοσυνη συνεχίζεται και τωρα(εγκυουλα 16+3)

Γιατί δεν σας κρύβω ότι υπάρχει μεγαλοοο θέμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope91 είπε:

Γειά σας κορίτσια!!

Όσες κάνατε κερί για τις τρέχουσες στην κοιλια πριν την εγκυμοσυνη συνεχίζεται και τωρα(εγκυουλα 16+3)

Γιατί δεν σας κρύβω ότι υπάρχει μεγαλοοο θέμα!! 

Καλημέρα! Εμένα ο γιατρός μου μου είπε τα παντα μπορώ! Μεχρι κ λειζερ!! Εγω είμαι 16+1 σε διδυμάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/6/2022 at 10:15 ΠΜ, ο/η Eleni25 είπε:

Και εγώ 16 + 4 σήμερα και καμιά φορά μόνο νιώθω κάτι , αλλά ο γιατρός είπε πως το μόνο που ίσως καταλάβω είναι το κλασσικό φτερούγισμα. Εγώ νιώθω κάτι πιο έντονο , συσπάσεις δεν είναι , το έχουμε αποκλείσει αυτό, αλλά να είναι από το έντερο? Τόση μεγάλη διαφορά?

Γεια σου κοριτσι μου! Τωρα ειδα το μηνυμα σου. Εγω 17&6 σημερα και τιποτα ακομα. Τι να πω.

Ναι, στην αρχη ειναι το κλασσικο φτερουγισμα. Εγω ουτε αυτο δεν εχω νοιωσει, και γνωριζω πως ειναι απο τις προηγουμενες φορες. Κατι σαν γουργουρητα νοιωθω αραια πολυ, ανα 3-4 μερες βασικα, αλλα ειμαι σιγουρη οτι ειναι το εντερο. 

Το πρωτο σου παιδακι ειναι? Σορρυ αν το εχεις πει, λογω χρονου δεν μπαινω συχνα και δεν θυμαμαι. Εαν ειναι το πρωτο, ειναι λιγο νωρις. Εγω στο πρωτο μου το φτερουγισμα το ενοιωσα σχεδον 22 εβδομαδων, τοσο αργα! 

Μακαρι συντομα να νοιωσουμε τα μωρακια μας! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου! Τωρα ειδα το μηνυμα σου. Εγω 17&6 σημερα και τιποτα ακομα. Τι να πω.

Ναι, στην αρχη ειναι το κλασσικο φτερουγισμα. Εγω ουτε αυτο δεν εχω νοιωσει, και γνωριζω πως ειναι απο τις προηγουμενες φορες. Κατι σαν γουργουρητα νοιωθω αραια πολυ, ανα 3-4 μερες βασικα, αλλα ειμαι σιγουρη οτι ειναι το εντερο. 

Το πρωτο σου παιδακι ειναι? Σορρυ αν το εχεις πει, λογω χρονου δεν μπαινω συχνα και δεν θυμαμαι. Εαν ειναι το πρωτο, ειναι λιγο νωρις. Εγω στο πρωτο μου το φτερουγισμα το ενοιωσα σχεδον 22 εβδομαδων, τοσο αργα! 

Μακαρι συντομα να νοιωσουμε τα μωρακια μας! ❤️

Είναι το δεύτερο.. έχουν περάσει 5 χρόνια από την προηγούμενη φορά βέβαια.. και εγώ νομίζω την πρώτη φορά την κατάλαβα κάπου 17 18 εβδομάδων.. αν θυμάμαι καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni25 είπε:

Είναι το δεύτερο.. έχουν περάσει 5 χρόνια από την προηγούμενη φορά βέβαια.. και εγώ νομίζω την πρώτη φορά την κατάλαβα κάπου 17 18 εβδομάδων.. αν θυμάμαι καλά.. 

Με το καλο το μωρακι σου κοριτσι μου! Ισως χρειαζονται δυο τρεις βδομαδες ακομα! Λογικα ολα καλα θα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα! Εμένα ο γιατρός μου μου είπε τα παντα μπορώ! Μεχρι κ λειζερ!! Εγω είμαι 16+1 σε διδυμάκια!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι  μου :) με το καλό να έρθουν τα ζουζουνακια σου 🥰🥰

να σε ρωτήσω σε αυτήν την εβδομάδα νιώθεις πιεση χαμηλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope91 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι  μου :) με το καλό να έρθουν τα ζουζουνακια σου 🥰🥰

να σε ρωτήσω σε αυτήν την εβδομάδα νιώθεις πιεση χαμηλα; 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!! Κι εσένα με το καλό όλα!! Πιέσεις αλλα και κραμπούλες κ πονακια ειπχα απο την αρχή κ εχω ακόμα!! Εσύ νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Με το καλο το μωρακι σου κοριτσι μου! Ισως χρειαζονται δυο τρεις βδομαδες ακομα! Λογικα ολα καλα θα ειναι!

Ευχαριστώ πολύ! Ότι καλύτερο και για σένα.. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Μου έκαναν δώρο ένα σετ της anaplasis για πρόληψη και αντιμετώπιση ραγαδων.. αυτό που είναι για την πρόληψη είδα ότι μπορώ να το χρησιμοποιήσω από τώρα.. το άλλο ( είναι σε ένα μπουκάλι με πράσινη ετικέτα) δεν έχω βρει κάποια πληροφορία. Εάν επιτρέπεται δηλαδή ή όχι. Γνωρίζετε κάποια πληροφορία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eleni25 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ότι καλύτερο και για σένα.. 🥰

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Θα τα λεμε εδω! 🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

πήρα σήμερα τα αποτελέσματα των εξετάσεων αίματος που έκανα την Παρασκευή. Ο αιματοκρίτης μου έπεσε στα 29!!! Τον προηγούμενο μήνα ήταν 32 και επειδή ήταν τόσο μου έδωσε σίδηρο πρωί βράδυ, και τώρα με διπλή δόση σιδήρου αντί να ανέβει λιγάκι ή έστω να μείνει σταθερό έπεσε ακόμα πιο πολύ! Αγχώθηκα λίγο. Εσείς τί αιματοκρίτη έχετε στις εβδομάδες που είμαστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα,

πήρα σήμερα τα αποτελέσματα των εξετάσεων αίματος που έκανα την Παρασκευή. Ο αιματοκρίτης μου έπεσε στα 29!!! Τον προηγούμενο μήνα ήταν 32 και επειδή ήταν τόσο μου έδωσε σίδηρο πρωί βράδυ, και τώρα με διπλή δόση σιδήρου αντί να ανέβει λιγάκι ή έστω να μείνει σταθερό έπεσε ακόμα πιο πολύ! Αγχώθηκα λίγο. Εσείς τί αιματοκρίτη έχετε στις εβδομάδες που είμαστε?

Εγώ στις πρώτες εξετάσεις είχα κοντα 41! Μου είπε ανεβασμένος λόγω του ότι κάπνιζα μεχρι μεσα Γεναρη(μετα μαχαιρι εγώ και ο άντρας μου) Στις δεύτερες εξετάσεις που έκανα 1/6 κ δεν τις εχω παει ακόμα στο γιατρο γιατι έχω αύριο 8 το βραδυ ραντεβου μαζι του πήγε 39! Δεν πίνω σίδηρο! Οι μονες βιταμίνες που παίρνω ειναι μαγνήσιο κ d3!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η skorpina78 είπε:

Εγώ στις πρώτες εξετάσεις είχα κοντα 41! Μου είπε ανεβασμένος λόγω του ότι κάπνιζα μεχρι μεσα Γεναρη(μετα μαχαιρι εγώ και ο άντρας μου) Στις δεύτερες εξετάσεις που έκανα 1/6 κ δεν τις εχω παει ακόμα στο γιατρο γιατι έχω αύριο 8 το βραδυ ραντεβου μαζι του πήγε 39! Δεν πίνω σίδηρο! Οι μονες βιταμίνες που παίρνω ειναι μαγνήσιο κ d3!

Και φιλισιν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η skorpina78 είπε:

Εγώ στις πρώτες εξετάσεις είχα κοντα 41! Μου είπε ανεβασμένος λόγω του ότι κάπνιζα μεχρι μεσα Γεναρη(μετα μαχαιρι εγώ και ο άντρας μου) Στις δεύτερες εξετάσεις που έκανα 1/6 κ δεν τις εχω παει ακόμα στο γιατρο γιατι έχω αύριο 8 το βραδυ ραντεβου μαζι του πήγε 39! Δεν πίνω σίδηρο! Οι μονες βιταμίνες που παίρνω ειναι μαγνήσιο κ d3!

Ουαου 39??? Είσαι φουλαρισμενη φτου φτου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anthi_89 είπε:

Ουαου 39??? Είσαι φουλαρισμενη φτου φτου...

Να σου πω την αληθεια πρωτη φορα πεφτω κατω απο 40! Μια ζωη ημουν μεταξυ 41-43! Γι αυτο κ επέμενα κ εδινα αιμα γιατι ειμαι υποτασικια κ δεν με αφηναν! Επεμενα ομως κ τους ελεγα δικη μου ευθυνη! Τωρα εχω πιεση μια 7 μια 8 μια 9! Συνηθως 8! Καποιες φορες ζαλιζομαι κιολας! Εχω σημειώσει καποιες μετρησεις να τις πω στο γιατρο αυριο που εχουμε ραντεβου μπας κ μου δωσει κατι! Μη πεσω κιολας κατω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα,

πήρα σήμερα τα αποτελέσματα των εξετάσεων αίματος που έκανα την Παρασκευή. Ο αιματοκρίτης μου έπεσε στα 29!!! Τον προηγούμενο μήνα ήταν 32 και επειδή ήταν τόσο μου έδωσε σίδηρο πρωί βράδυ, και τώρα με διπλή δόση σιδήρου αντί να ανέβει λιγάκι ή έστω να μείνει σταθερό έπεσε ακόμα πιο πολύ! Αγχώθηκα λίγο. Εσείς τί αιματοκρίτη έχετε στις εβδομάδες που είμαστε?

Καλημερα κοριτσι μου!

Εγω ειχα χαμηλο σιδηρο σε γενικες αιματος που εκανα τον Γεναρη γιατι ξαφνικα μαυριζαν ολα, δεν θυμαμαι τιμη αλλα αρκετα χαμηλο. Μου εδωσαν σιδηρο και επινα για τρεις μηνες. Αφοτου εμεινα εγκυος (τον Μαρτιο το εμαθα), το συνεχισα εκεινο μεχρι να κλεισει το τριμηνο και μετα σταματησα. Μου ειχαν ελεγξει σιδηρο στις 10 εβδομαδες και ηταν οκ. Μετα ελεγχουν ξανα στις 28 εβδομαδες (το ξερω οτι ειναι τραγικο αλλα εδω που ζω ετσι ειναι το συστημα). Οποτε τωρα που ειμαι 18&0 σημερα, δεν εχω ιδεα τι τιμη ειναι. Βασικα, και υπερηχους μονο δυο κανουν σε ολη την εγκυμοσυνη, αυχενικη και β' επιπεδου (αν θες περισσοτερους, πας ιδιωτικα). Αλλα δεν μπορω να κανω αλλες εξετασεις ιδιωτικα ομως, μονο υπερηχο.

Οπως καταλαβαινεις, εδω δυστυχως πας στον αυτοματο. Και ευχεσαι να ειναι ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

@anthi_89 νομίζω είσαι όμως πιο προχωρημένη απο μένα!! Εγώ ειμαι 16+2 σημερα! Και για β επιπεδου παω 27/7!!

17+5 είμαι, μια εβδομάδα και κάτι! Βέβαια όσες είχαν κ άλλη εγκυμοσύνη μήπως μπορούν να μας πουν αν θα κατεβαίνει μέχρι το τέλος ή αν κάποια στιγμή σταθεροποιειται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...