Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ 5Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΚΥΗΣΗΣ....ΑΠΟΡΙΕΣ,ΑΓΧΗ,ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ,ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕ!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα  κοριτσι μου!!! Συγχαρητηρια για εγκυμοσυνη σου!!! Προσπαθουσατε καιρο? Ειμαι κι εγω 5 εβδομαδων και σκεφτομασταν να ανοιξουμε θεματακι αλλα ακομη ειμαι λιγο συγκρατημενη και φοβαμαι κ ελεγα να περιμενουμε ακομη λιγο αλλα μας προλαβες!! Ειναι και τα κοριτσια @Kleo1997 & @Nat20 για Νοεμβρη!!  Κοριτσια μακαρι να μας πανε ολα καλα, εγω εχω πολυ αγχος μεχρι να ακουσω την καρδουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!💗 Καλοτυχο να ειναι το θεματακι, να εχουμε ολες ηρεμες και τελειομηνες εγκυμοσυνες😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα  κοριτσι μου!!! Συγχαρητηρια για εγκυμοσυνη σου!!! Προσπαθουσατε καιρο? Ειμαι κι εγω 5 εβδομαδων και σκεφτομασταν να ανοιξουμε θεματακι αλλα ακομη ειμαι λιγο συγκρατημενη και φοβαμαι κ ελεγα να περιμενουμε ακομη λιγο αλλα μας προλαβες!! Ειναι και τα κοριτσια @Kleo1997 & @Nat20 για Νοεμβρη!!  Κοριτσια μακαρι να μας πανε ολα καλα, εγω εχω πολυ αγχος μεχρι να ακουσω την καρδουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!💗 Καλοτυχο να ειναι το θεματακι, να εχουμε ολες ηρεμες και τελειομηνες εγκυμοσυνες😍

Πόσο σε καταλαβαίνω!! Και γω είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη με πολύ άγχος,πολύ περισσότερο από την πρώτη φορά που ήμουν στον κόσμο μου αλλά επειδή δεν το έχω ανακοίνωσει ακόμα πουθενά εκτός οικογενείας, αν δε μιλάω με κάποιον θα σκάσω!!!🤣 Δεν προσπαθήσαμε σχεδον καθόλου ,ήρθε απ τον πρώτο μήνα όπως και το πρώτο μου παιδί οπότε σε αυτό το κομμάτι είμαι πολύ τυχερή! Απλά είχα κάποιες μέρες με αιματακι και υγρά και είμαι κάπως στην τσίτα! Σάββατο θα κάνω τον πρώτο μου υπέρηχο....εσάς είναι το πρώτο σας παιδάκι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσι μου!!!! Συγχαρητηρια, με το καλο να υποδεχτεις το δευτερο μωρακι σου!!! 

Εγω ειμαι εγκυος στο τριτο μωρακι μου, στην 6η εβδομαδα (5 και 2 μερες συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου μου!). Οπως και το κοριτσι μας η @Hopemumtobe ειμαι πολυ συγκρατημενη και αρκετα ανησυχη και περιμεναμε να ακουσου καρδουλα για να ανοιγαμε το θεματακι. Χαιρομαι που εισαι πιο θαραλλεα 🥰.

Καλοτυχο το καινουριο μας θεματακι, να εχουμε ολες ηρεμες και τελειομηνες εγκυμοσυνες! 💗 Ποσο αληθεια αυτο που ειπες κοριτσι μου, κανεις δεν μπορει να σε καταλαβει καλυτερα απο καποιον που βιωνει το ιδιο με σενα.. Εδω θα ειμαστε να τα λεμε μεχρι το τελος και μετα να μιλαμε για τα μωρακια μας!!! 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!!! Συγχαρητηρια, με το καλο να υποδεχτεις το δευτερο μωρακι σου!!! 

Εγω ειμαι εγκυος στο τριτο μωρακι μου, στην 6η εβδομαδα (5 και 2 μερες συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου μου!). Οπως και το κοριτσι μας η @Hopemumtobe ειμαι πολυ συγκρατημενη και αρκετα ανησυχη και περιμεναμε να ακουσου καρδουλα για να ανοιγαμε το θεματακι. Χαιρομαι που εισαι πιο θαραλλεα 🥰.

Καλοτυχο το καινουριο μας θεματακι, να εχουμε ολες ηρεμες και τελειομηνες εγκυμοσυνες! 💗 Ποσο αληθεια αυτο που ειπες κοριτσι μου, κανεις δεν μπορει να σε καταλαβει καλυτερα απο καποιον που βιωνει το ιδιο με σενα.. Εδω θα ειμαστε να τα λεμε μεχρι το τελος και μετα να μιλαμε για τα μωρακια μας!!! 💗💗

Και γω 5+2 με βάση την εφαρμογή οπότε είμαστε ακριβώς μαζί!! Ναι ίσως είναι λίγο νωρίς αλλά όπως προείπα δεν αντέχω άλλο να μη μιλάω σε κανέναν γι'αυτό😛 με το καλό και το τρίτο λοιπόν , μπράβο σου και καλό κουράγιο!!! Ελπίζω να μας πάνε όλα καλά και να χουμε μόνο ευχάριστα να μοιραζόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misland είπε:

Και γω 5+2 με βάση την εφαρμογή οπότε είμαστε ακριβώς μαζί!! Ναι ίσως είναι λίγο νωρίς αλλά όπως προείπα δεν αντέχω άλλο να μη μιλάω σε κανέναν γι'αυτό😛 με το καλό και το τρίτο λοιπόν , μπράβο σου και καλό κουράγιο!!! Ελπίζω να μας πάνε όλα καλά και να χουμε μόνο ευχάριστα να μοιραζόμαστε!

Ειμαστε ακριβως μαζι, τελεια!! Καλα κανεις κοριτσακι μου και το αντιμετωπιζεις ετσι!!! Εγω ισως ανησυχω λιγο περισσοτερο απο οτι θα επρεπε, θα σου γραψω το βραδυ που θα εχω χρονο λιγο περισσοτερα για μενα και θα καταλαβεις! Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σου, με το καλο και σε σενα!!! ❤️ Το κουραγιο θα το χρειαστω, ηδη το χρειαζομαι με τα δυο. Μακαρι να τα καταφερω!!! Μακαρι να μας πανε ολα καλα και να λεμε μονο τα ευχαριστα νεα μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η misland είπε:

Πόσο σε καταλαβαίνω!! Και γω είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη με πολύ άγχος,πολύ περισσότερο από την πρώτη φορά που ήμουν στον κόσμο μου αλλά επειδή δεν το έχω ανακοίνωσει ακόμα πουθενά εκτός οικογενείας, αν δε μιλάω με κάποιον θα σκάσω!!!🤣 Δεν προσπαθήσαμε σχεδον καθόλου ,ήρθε απ τον πρώτο μήνα όπως και το πρώτο μου παιδί οπότε σε αυτό το κομμάτι είμαι πολύ τυχερή! Απλά είχα κάποιες μέρες με αιματακι και υγρά και είμαι κάπως στην τσίτα! Σάββατο θα κάνω τον πρώτο μου υπέρηχο....εσάς είναι το πρώτο σας παιδάκι??

Εμενα ειναι το πρωτο μου μετα απο πολλη προσπαθεια και επειδη ειμαι ηδη 36-37 ετων & ο ανδρας μου και με διαφορα θεματα και οι δυο, ηρθε αναπαντεχα το θαυματακι πρεπει να παει καλα αυτη η κυηση, ειναι πολυτιμη💗 Εχεις καθολου συμπτωματα? Μεθαυριο εχεις υπερηχο? Καλη επιτυχια! Εγω χω την επομενη Παρασκευη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εμενα ειναι το πρωτο μου μετα απο πολλη προσπαθεια και επειδη ειμαι ηδη 36-37 ετων & ο ανδρας μου και με διαφορα θεματα και οι δυο, ηρθε αναπαντεχα το θαυματακι πρεπει να παει καλα αυτη η κυηση, ειναι πολυτιμη💗 Εχεις καθολου συμπτωματα? Μεθαυριο εχεις υπερηχο? Καλη επιτυχια! Εγω χω την επομενη Παρασκευη!

Και ήρθε χωρίς εξωσωματική? Μπράβο σου πολύ χαίρομαι!!!  Ναι μεθαύριο, λόγω δυσπρόσιτης περιοχής έχουμε γιατρό κάθε 25-30 μέρες οπότε όποτε έρχεται θα πηγαίνω δεν έχω αλλη επιλογή...ίσως είναι αρκετά νωρίς για να δω κάτι αλλά δε μπορώ να περιμένω άλλο ,μπορεί να μη πηγαίνει καν καλά και να μην έχω πάρει χαμπάρι...! σήμερα είναι η τρίτη φορά απ την αρχή της εγκυμοσύνης μου που είδα αιματακι....παίρνω 300γρ utrogestan τη μέρα..η ξεκούραση είναι σχετική για μένα  καθώς δεν έχω  καμία βοήθεια και  έχω και άλλο  ένα παιδί που σημαίνει ότι το  πήγαινε έλα  στο σχολείο  και το καθημερινό μαγείρεμα είναι στάνταρ!!! Το μόνο που έχω ελλατωσει όσο κι αν με "τρώει" είναι οι δουλειές του σπιτιού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια ήρθα και εγώ 😀😀😀 

Έχω πολύ ανχος δεν μπορώ αλήθεια ..επειδή ξέρω τα πάντα πλέον έχω ανχος ..φοβάμαι πολύ ..

Κάνω και τις αντιπικτικες και ευτυχώς που δεν έγινα νοσοκόμα είμαι χασάπης ..

Φοβάμαι την Δευτέρα που θα πάω θα τα δει η γιατρός και θα πάθει σοκ ..

Μακάρι όλες μας με το καλό και τον Νοέμβριο να κρατάμε τα θαύματακια μας ..

Υ.Γ 

Εγώ το είπα στις οικογένειες μας γιατί ότι είναι να γίνει θα γίνει δεν είναι στο χέρι μας ..💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σας κορίτσια ήρθα και εγώ 😀😀😀 

Έχω πολύ ανχος δεν μπορώ αλήθεια ..επειδή ξέρω τα πάντα πλέον έχω ανχος ..φοβάμαι πολύ ..

Κάνω και τις αντιπικτικες και ευτυχώς που δεν έγινα νοσοκόμα είμαι χασάπης ..

Φοβάμαι την Δευτέρα που θα πάω θα τα δει η γιατρός και θα πάθει σοκ ..

Μακάρι όλες μας με το καλό και τον Νοέμβριο να κρατάμε τα θαύματακια μας ..

Υ.Γ 

Εγώ το είπα στις οικογένειες μας γιατί ότι είναι να γίνει θα γίνει δεν είναι στο χέρι μας ..💗💗💗

Καλώς όρισες και με το καλό! Εισαι και μικρούλα βλέπω απ την ημερομηνία! Το πρώτο σου?Και μόνο που κάνεις ενέσεις στον εαυτό σου σε θαυμάζω...εγώ δε μπορουσα ούτε να βλέπω οταν έκανα ένα απλό εμβόλιο...στην οικογένεια το είπα και γω γιατί και στραβά να πάει θα το μοιραστείς με τους κοντινούς σου ,δε γίνεται να το περνάς μόνη σου όλο αυτό... κούφια η ώρα! Σε φιλικό περιβάλλον όμως ούτε λέξη...δε ξέρω πότε είναι οκ να το πω , εσείς τι θα κάνατε; Απ τη μια θέλω να μιλήσω  απ την αλλη όμως...Έχω φίλες που προσπαθούν για μωράκι και φοβάμαι και το μάτι ,μη με παρεξηγήσετε... Αλλά και γω θα ζήλευα καλοπροαίρετα αν ήμουν στη θέση τους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου @Kleo1997 @Nat20 @misland τι κανετε? Εγω καλα αλλα εχω πολυ αγωνια για υπερηχο αυριο μηπως κατι δεν παει καλα. Κατα τα αλλα εχω ξεκινησει να εχω ναυτια που ερχεται και φευγει και προσπαθωντας να φαω ζυμαρικα κλπ για να μην εχω ναυτια δεν μπορω να παω στο μπανιο., Ωραιος συνδυασμος χαχα Εσεις πως ειστε? Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου @Kleo1997 @Nat20 @misland τι κανετε? Εγω καλα αλλα εχω πολυ αγωνια για υπερηχο αυριο μηπως κατι δεν παει καλα. Κατα τα αλλα εχω ξεκινησει να εχω ναυτια που ερχεται και φευγει και προσπαθωντας να φαω ζυμαρικα κλπ για να μην εχω ναυτια δεν μπορω να παω στο μπανιο., Ωραιος συνδυασμος χαχα Εσεις πως ειστε? Φιλια

Καλημερα κοριτσακι μου! Εφτασε η μερα!!! Να μην εχεις αγωνια, ολα θα πανε καλα, φτασαμε σχεδον 7 βδομαδων 🥰 Και γω παω το Σαββατο το πρωι. Ακριβως τα ιδια και γω, απο την Δευτερα που μπηκα στην 7η βδομαδα, ταπαιπωρουμαι παρα πολυ με ναυτια. Ασχημο πολυ, δεν το ειχα τις αλλες φορες. Και τρωω και γω ζυμαρικα, ρυζι κλπ και μετα ερχεται το αλλο προβλημα οπως λες 😅 Υπομονη πρεπει να κανουμε, δεν μπορουμε να κανουμε και κατι αλλο. 

Ανυπομονω για τα νεα σου αυριο!!! Φιλια πολλα 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα! Εγώ πάω για δεύτερο υπέρηχο την άλλη βδομάδα καθώς ο πρώτος δεν πολυαρεσε στην γιατρό. Βρήκε το σάκο μου "περίεργο" και μικρό.  Για την ώρα έχω συνεχώς καφέ υγρά και παίρνω utrogestan. Αναμένω τις εξελίξεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2022 at 5:39 ΜΜ, ο/η misland είπε:

Καλώς όρισες και με το καλό! Εισαι και μικρούλα βλέπω απ την ημερομηνία! Το πρώτο σου?Και μόνο που κάνεις ενέσεις στον εαυτό σου σε θαυμάζω...εγώ δε μπορουσα ούτε να βλέπω οταν έκανα ένα απλό εμβόλιο...στην οικογένεια το είπα και γω γιατί και στραβά να πάει θα το μοιραστείς με τους κοντινούς σου ,δε γίνεται να το περνάς μόνη σου όλο αυτό... κούφια η ώρα! Σε φιλικό περιβάλλον όμως ούτε λέξη...δε ξέρω πότε είναι οκ να το πω , εσείς τι θα κάνατε; Απ τη μια θέλω να μιλήσω  απ την αλλη όμως...Έχω φίλες που προσπαθούν για μωράκι και φοβάμαι και το μάτι ,μη με παρεξηγήσετε... Αλλά και γω θα ζήλευα καλοπροαίρετα αν ήμουν στη θέση τους. 

Καλησπέρα κοπελα μου είναι το δεύτερο μου παιδί ..το πρώτο μου είναι αγγελάκι στον ουρανό ..

Σε 8 μήνες 2 φορές έγκυος ..ναι και εγώ φοβάμαι από το μάτι η αλήθεια είναι ..το ξέρουν κάποιου συγγενείς και οι κοντινοί φίλοι μου ..που ούτως η άλλως θα το μάθαιναν λόγο τσιγάρου ..εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα υπέροχα ..

Είμαι 25 εσυ πόσο είσαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου @Kleo1997 @Nat20 @misland τι κανετε? Εγω καλα αλλα εχω πολυ αγωνια για υπερηχο αυριο μηπως κατι δεν παει καλα. Κατα τα αλλα εχω ξεκινησει να εχω ναυτια που ερχεται και φευγει και προσπαθωντας να φαω ζυμαρικα κλπ για να μην εχω ναυτια δεν μπορω να παω στο μπανιο., Ωραιος συνδυασμος χαχα Εσεις πως ειστε? Φιλια

Γεια σου καλά είμαστε εσύ ?? Εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια ..εμείς πήγαμε στη γιατρό όλα καλά τα βρήκε ..την τρίτη πάω για καρδούλα .. είσαι πολύ τυχερή αλήθεια στο λέω ..θα χαιρομουν να ειχα συμπτώματα ..αλλά και στις δύο εγκυμοσύνες τίποτα ..όσο για την τουαλέτα κορίτσια αφήστε το ..μην ανχωνεσαι όλα θα πάνε καλά .. ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misland είπε:

Καλησπέρα και από μένα! Εγώ πάω για δεύτερο υπέρηχο την άλλη βδομάδα καθώς ο πρώτος δεν πολυαρεσε στην γιατρό. Βρήκε το σάκο μου "περίεργο" και μικρό.  Για την ώρα έχω συνεχώς καφέ υγρά και παίρνω utrogestan. Αναμένω τις εξελίξεις...

Κοριτσι μου δεν εχω εμπειρια απο αυτο που περιγραφεις για να σου πω τη γνωμη μου αλλα σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου στον επομενο υπερηχο να πανε ολα τελεια!! Ποια μερες εχεις κλεισει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σου καλά είμαστε εσύ ?? Εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια ..εμείς πήγαμε στη γιατρό όλα καλά τα βρήκε ..την τρίτη πάω για καρδούλα .. είσαι πολύ τυχερή αλήθεια στο λέω ..θα χαιρομουν να ειχα συμπτώματα ..αλλά και στις δύο εγκυμοσύνες τίποτα ..όσο για την τουαλέτα κορίτσια αφήστε το ..μην ανχωνεσαι όλα θα πάνε καλά .. ♥️♥️♥️♥️

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου ανυπομονω για αυριανη ημερα,. αντε να δουμε❤️ Θα σας στειλω αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου! Εφτασε η μερα!!! Να μην εχεις αγωνια, ολα θα πανε καλα, φτασαμε σχεδον 7 βδομαδων 🥰 Και γω παω το Σαββατο το πρωι. Ακριβως τα ιδια και γω, απο την Δευτερα που μπηκα στην 7η βδομαδα, ταπαιπωρουμαι παρα πολυ με ναυτια. Ασχημο πολυ, δεν το ειχα τις αλλες φορες. Και τρωω και γω ζυμαρικα, ρυζι κλπ και μετα ερχεται το αλλο προβλημα οπως λες 😅 Υπομονη πρεπει να κανουμε, δεν μπορουμε να κανουμε και κατι αλλο. 

Ανυπομονω για τα νεα σου αυριο!!! Φιλια πολλα 😘😘

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου αυριο θα σας στειλω οταν γυρισω! Φιλια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου ανυπομονω για αυριανη ημερα,. αντε να δουμε❤️ Θα σας στειλω αυριο!

Αύριο θα πας για καρδούλα ???? 

Καλή επιτυχία 💖 

Περιμένουμε νέα σου 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kleo1997 είπε:

Αύριο θα πας για καρδούλα ???? 

Καλή επιτυχία 💖 

Περιμένουμε νέα σου 💗

Δεν ξερω αν θα ακουσω η οχι χαχα Ειμαι πανω κατω 6 εβδομαδων, λετε να ακουσω? ο γιατρος με βλεπει αγχωμενη νομιζω και ισως μ ξαναειπε νωριτερα αποτι θα ελεγε σε αλλη κοπελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Δεν ξερω αν θα ακουσω η οχι χαχα Ειμαι πανω κατω 6 εβδομαδων, λετε να ακουσω? ο γιατρος με βλεπει αγχωμενη νομιζω και ισως μ ξαναειπε νωριτερα αποτι θα ελεγε σε αλλη κοπελα

Μην ανχωνεσαι όλα καλά θα πάνε ...εγώ στο πρώτο να φανταστείς πριν καν πάω στην γιατρό είχα αίμα  ( λόγω σεξουαλικης επαφης )και ραντεβού με την γιατρό είχα την επόμενη πήγα δεν άκουσα καρδούλα μόνο είδε αν όλα είναι καλά και μου λέει θα έρθεις σε μια εβδομάδα .1η εγκυμοσύνη ..

Καθηγήτρια εχω γίνει ..μην φοβάσαι τίποτα ότι είναι να γίνει θα γίνει ..εύχομαι όλα καλά να σε πάνε ..και να μας πεις ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλησπέρα κοπελα μου είναι το δεύτερο μου παιδί ..το πρώτο μου είναι αγγελάκι στον ουρανό ..

Σε 8 μήνες 2 φορές έγκυος ..ναι και εγώ φοβάμαι από το μάτι η αλήθεια είναι ..το ξέρουν κάποιου συγγενείς και οι κοντινοί φίλοι μου ..που ούτως η άλλως θα το μάθαιναν λόγο τσιγάρου ..εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα υπέροχα ..

Είμαι 25 εσυ πόσο είσαι ??

Είμαι 29 και έγκυος στο δεύτερο! Έχω ήδη ένα 5 χρονών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου δεν εχω εμπειρια απο αυτο που περιγραφεις για να σου πω τη γνωμη μου αλλα σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου στον επομενο υπερηχο να πανε ολα τελεια!! Ποια μερες εχεις κλεισει?

Στον "προβληματικό" υπέρηχο ήμουν 5+5.....τώρα είμαι 6+4 .....σε ευχαριστώ και γω το ελπίζω να ήταν απλά μια λάθος εκτίμηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

Μπράβο κοπέλα ... εύχομαι όλα να σε πάνε τέλεια 💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...