Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Συγχαρητήρια❤️❤️❤️

Μια υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κοριτσάκι μου🙏🥰💗💜

κοριτσι μου γλυκο τι κανεις;;; πως ειναι η μπουμπουκα;; γυρισατε σπιτακι σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα καλημέρα!!! 😁😁Εγώ με πονόλαιμο και συνάχι... Covid δεν είναι έκανα 2 self test αλλά με ταλεπωρει!!! 

περαστικα σου Μαρινα μου!! εύχομαι γρηγορα σιδερενια!!🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@anli1978 εγώ είμαι 34 ετών... Που με ρώτησες... Ηλικιακά δεν είμαι μεγάλη... Τα έκανα μικρή τα παιδάκια μου 😁 στα 24 είχα τον πρώτο μου γιο και στα 26 τον δεύτερο 

Να σου ζήσουν κορίτσι μου. Σε ρώτησα γιατί εμένα λόγω ηλικίας μου λένε ότι πιθανόν φταίνε τα ωάρια αλλά εσένα μάλλον δεν παίζει αυτό το ενδεχόμενο οπότε καλύτερα να το ψάξεις λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα καλημέρα!!! 😁😁Εγώ με πονόλαιμο και συνάχι... Covid δεν είναι έκανα 2 self test αλλά με ταλεπωρει!!! 

Καλημέρα, κυκλοφορεί ίωση με σοβαρά συμπτώματα. 

Περαστικά σου,.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα καλημέρα!!! 😁😁Εγώ με πονόλαιμο και συνάχι... Covid δεν είναι έκανα 2 self test αλλά με ταλεπωρει!!! 

Περαστικά κορίτσι μου.Απλά εάν είναί η 1η μέρα συμπτωμάτων δεν δείχνουν τα self test.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Κρύο κάνει και σήμερα, τι θα γίνει με αυτόν τον Μάρτιο φέτος...!

Πειτε μου σας παρακαλώ, είμαι πολύ τρελή που εδώ και μια εβδομάδα κάνω κάθε δύο μέρες τεστ; και ενώ βγαίνουν αρνητικά η περίοδος είναι άφαντη και γιαυτό συνεχίζω να έχω μια μικρή ελπίδα. Επαφή καλή είχαμε στις 6 Μαρτίου. Αν υπολογίσουμε ότι το σπέρμα μπορεί να ζήσει έως και πέντε μέρες μέσα μας, τότε έχω λίγο δρόμο ακόμα... 32η μέρα σήμερα... Για να σας προλάβω, ο τελευταίος κύκλος μου ήταν 29ρης, οι 6 προηγούμενοι απο 32-38.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! 

Κρύο κάνει και σήμερα, τι θα γίνει με αυτόν τον Μάρτιο φέτος...!

Πειτε μου σας παρακαλώ, είμαι πολύ τρελή που εδώ και μια εβδομάδα κάνω κάθε δύο μέρες τεστ; και ενώ βγαίνουν αρνητικά η περίοδος είναι άφαντη και γιαυτό συνεχίζω να έχω μια μικρή ελπίδα. Επαφή καλή είχαμε στις 6 Μαρτίου. Αν υπολογίσουμε ότι το σπέρμα μπορεί να ζήσει έως και πέντε μέρες μέσα μας, τότε έχω λίγο δρόμο ακόμα... 32η μέρα σήμερα... Για να σας προλάβω, ο τελευταίος κύκλος μου ήταν 29ρης, οι 6 προηγούμενοι απο 32-38.

 

καλημερα μισοφεγγαρο μου! τι τεστ κανεις; πρωιμης ανιχνευσης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα μισοφεγγαρο μου! τι τεστ κανεις; πρωιμης ανιχνευσης;

Όχι κανονικά κάνω, ταινίες της hometest. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μπαμπά σου, να πάει Κόντρα σε όλα τα προγνωστικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Όχι κανονικά κάνω, ταινίες της hometest. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μπαμπά σου, να πάει Κόντρα σε όλα τα προγνωστικά! 

αυτες τις ταινιες τις εμπιστευομαι περισσοτερο για ωορρηξια. δεν αγορασα και δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε της εγκυμοσυνης αλλα εχω διαβασει αρκετα αρνητικα σχολια...

ευχαριστω κοριτσι μου γλυκο! μακαρι να το προλαβουμε και να πανε ολα καλα!!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! 

Κρύο κάνει και σήμερα, τι θα γίνει με αυτόν τον Μάρτιο φέτος...!

Πειτε μου σας παρακαλώ, είμαι πολύ τρελή που εδώ και μια εβδομάδα κάνω κάθε δύο μέρες τεστ; και ενώ βγαίνουν αρνητικά η περίοδος είναι άφαντη και γιαυτό συνεχίζω να έχω μια μικρή ελπίδα. Επαφή καλή είχαμε στις 6 Μαρτίου. Αν υπολογίσουμε ότι το σπέρμα μπορεί να ζήσει έως και πέντε μέρες μέσα μας, τότε έχω λίγο δρόμο ακόμα... 32η μέρα σήμερα... Για να σας προλάβω, ο τελευταίος κύκλος μου ήταν 29ρης, οι 6 προηγούμενοι απο 32-38.

 

Καλήμερα! Καθόλου τρελή δεν είσαι!! Φυσικά και να ελπίζεις! Ωορρηξία ποτέ είχες? Είχες βρει με τεστακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εγώ είχα κάνει με φεμαρα απλά δεν αντέδρασε ο οργανισμός μου και τις δύο φορές. Δεν έκανα κανένα αυγό ήμουν ανθεκτική στο φεμαρα. 

Και ξεκίνησα σερπαφαρ. Με αυτά έκανα ένα την φορά. Πάλι  ήμουν ανθεκτική γιατί άλλες κάνουν και δύο και τρία. Αλλά τουλάχιστον έκανα ένα. Ναι για να κάνεις τέτοιους κύκλους πρέπει να είναι κανονικό το σπέρμα γιατί είναι κανονικές επαφές . 

Στην σπερματεγχυση δεν έχει πρωτόκολλα όπως στην εξωσωματική. Δηλαδή παίρνεις φεμαρα ή σερπαφαρ ανάλογα σε ποια αντιδράς. Κάνεις αυγουλάκι και με το που δει ότι είναι εντάξει σου κάνει την ένεση και μετά από δύο μέρες πάτε στο κέντρο και δίνει ο άντρας σπέρμα και το επεξεργάζονται και στο βάζουν μέσα. 

Εγώ επειδή δεν αντιδρούσα στα φεμαρα και στα σερπαφαρ μόνο ένα την φορά. Θα πήγαινα με ενέσεις εξωσωματικης απλά μικρότερη δόση. Εκεί σίγουρα θα έκανα δύο και πάνω για αυτό. 

 

Σε ευχαριστώ πολύ…ναι κ εμένα ο γιατρος ο πρώτος μου είπε για ενέσεις παρά με τα χάπια αυτά! Απλά η γιατρος αυτή η καινούργια μου είπε για σπερματέγχυση αλλά της είπα ότι δεν νιώθω ακόμα έτοιμη κ θα ήθελα να συνεχίσω ακόμα λίγο έτσι κ από Οκτώβρη π θα γίνει κ ο γαμος να προχωρήσουμε…κ απλά μου πρότεινε μέσα στο καλοκαίρι ισως να δοκιμάζαμε με φεμαρα αλλά μετά π το ξανασκέφτηκα λεω το ίδιο δε θα είναι σαν φυσική σύλληψη; Τεσπα θα το ξανά συζητήσω μαζί της…

 

ευχαριατω πολύ για τις πληροφορίες ❤️❤️❤️ Πως είσαι εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα καλημέρα!!! 😁😁Εγώ με πονόλαιμο και συνάχι... Covid δεν είναι έκανα 2 self test αλλά με ταλεπωρει!!! 

Καλημερααα περαστικά σου κορίτσι μου!! Εντάξει κυκλοφορούν διαφορά ακόμα όχι μόνο κοβιντ ομως έλεγχε το γιατί άκουσα διαφορά κουλά οπως συνάχι με τεστ αρνητικό κ όταν έγιναν εντελώς καλά βγήκαν θετικοί…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! 

Κρύο κάνει και σήμερα, τι θα γίνει με αυτόν τον Μάρτιο φέτος...!

Πειτε μου σας παρακαλώ, είμαι πολύ τρελή που εδώ και μια εβδομάδα κάνω κάθε δύο μέρες τεστ; και ενώ βγαίνουν αρνητικά η περίοδος είναι άφαντη και γιαυτό συνεχίζω να έχω μια μικρή ελπίδα. Επαφή καλή είχαμε στις 6 Μαρτίου. Αν υπολογίσουμε ότι το σπέρμα μπορεί να ζήσει έως και πέντε μέρες μέσα μας, τότε έχω λίγο δρόμο ακόμα... 32η μέρα σήμερα... Για να σας προλάβω, ο τελευταίος κύκλος μου ήταν 29ρης, οι 6 προηγούμενοι απο 32-38.

 

Εννοείται να ελπίζεις και σίγουρα τρελή δεν είσαι!!!❤️❤️❤️ Εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα να πηδήξουμε ολες από χαρά 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Βροχερή ημέρα σήμερα!! ❤️❤️❤️
 

Αχ κορίτσια μας έχει περικυκλώσει αυτος ο κοβιντ! Από την Πέμπτη τηλεφωνούν στον άντρα μ οι ασθενεις ότι έχουν κορονοιο! Του λεω αυτό μας έλειψε τώρα να κολλήσεις κ εσυ…αλλος ενας μηνας χαμένος…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ…ναι κ εμένα ο γιατρος ο πρώτος μου είπε για ενέσεις παρά με τα χάπια αυτά! Απλά η γιατρος αυτή η καινούργια μου είπε για σπερματέγχυση αλλά της είπα ότι δεν νιώθω ακόμα έτοιμη κ θα ήθελα να συνεχίσω ακόμα λίγο έτσι κ από Οκτώβρη π θα γίνει κ ο γαμος να προχωρήσουμε…κ απλά μου πρότεινε μέσα στο καλοκαίρι ισως να δοκιμάζαμε με φεμαρα αλλά μετά π το ξανασκέφτηκα λεω το ίδιο δε θα είναι σαν φυσική σύλληψη; Τεσπα θα το ξανά συζητήσω μαζί της…

 

ευχαριατω πολύ για τις πληροφορίες ❤️❤️❤️ Πως είσαι εσυ;;

Ναι θα είναι σαν φυσική σύλληψη. Αυτό το κάνεις όταν για κάποιο λόγο δεν κάνεις ωάρια. Όπως εγώ με τις πολυκυστικες. 

Σε ευχαριστώ πολύ. Είμαι καλύτερα όσο παίρνω τα χάπια για το στομάχι. Με ενοχλεί σε πολύ πολύ μικρό βαθμό. Πάντως έχω αρχίσει και τρώω μιας και πριν δεν μπορούσα και ανησυχουσα. Αύριο το πρωί είναι η αυχενική μου και ανυπομονώ απίστευτα πολύ. Μετράω τις μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι θα είναι σαν φυσική σύλληψη. Αυτό το κάνεις όταν για κάποιο λόγο δεν κάνεις ωάρια. Όπως εγώ με τις πολυκυστικες. 

Σε ευχαριστώ πολύ. Είμαι καλύτερα όσο παίρνω τα χάπια για το στομάχι. Με ενοχλεί σε πολύ πολύ μικρό βαθμό. Πάντως έχω αρχίσει και τρώω μιας και πριν δεν μπορούσα και ανησυχουσα. Αύριο το πρωί είναι η αυχενική μου και ανυπομονώ απίστευτα πολύ. Μετράω τις μέρες

Ααα τι τελειαααα θα μάθεις κ το φύλο του μωρού;; Ή θες να να σου κάνουν gender reveal???

σιγά σιγά θα περάσουν τα συμπτώματα σου υπομονή κ να προσπάθεις να τρως για σένα για να νιωθεις εσυ δυνατή το μωράκι βρίσκει κ τρώει μην σε αγχώνει ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ααα τι τελειαααα θα μάθεις κ το φύλο του μωρού;; Ή θες να να σου κάνουν gender reveal???

σιγά σιγά θα περάσουν τα συμπτώματα σου υπομονή κ να προσπάθεις να τρως για σένα για να νιωθεις εσυ δυνατή το μωράκι βρίσκει κ τρώει μην σε αγχώνει ☺️☺️

Ναι εγώ λογικά θα μάθω. Στους υπόλοιπους λέω σε δύο βδομάδες περίπου να κάνω gender reveal ♥️♥️ 

Άντε να πάνε αύριο όλα καλά να αρχίσω να το λέω. Δεν το έχουμε πει πουθενά. Μόνο στους γονείς. Πλέον έχει αρχίσει και φαίνεται και λίγο. Έχει πετάξει λίγο η κοιλιτσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι θα είναι σαν φυσική σύλληψη. Αυτό το κάνεις όταν για κάποιο λόγο δεν κάνεις ωάρια. Όπως εγώ με τις πολυκυστικες. 

Σε ευχαριστώ πολύ. Είμαι καλύτερα όσο παίρνω τα χάπια για το στομάχι. Με ενοχλεί σε πολύ πολύ μικρό βαθμό. Πάντως έχω αρχίσει και τρώω μιας και πριν δεν μπορούσα και ανησυχουσα. Αύριο το πρωί είναι η αυχενική μου και ανυπομονώ απίστευτα πολύ. Μετράω τις μέρες

τελεια!!!! με το καλο να δεις το μωρακι σου!!!!!! θα μαθετε και φυλο;;; η εχετε ηδη μια υποψια; 

εσυ εχεις καποια προτιμηση σε αγορι ή κοριτσι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εγώ λογικά θα μάθω. Στους υπόλοιπους λέω σε δύο βδομάδες περίπου να κάνω gender reveal ♥️♥️ 

Άντε να πάνε αύριο όλα καλά να αρχίσω να το λέω. Δεν το έχουμε πει πουθενά. Μόνο στους γονείς. Πλέον έχει αρχίσει και φαίνεται και λίγο. Έχει πετάξει λίγο η κοιλιτσα. 

τωρα το διαβασα....😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εγώ λογικά θα μάθω. Στους υπόλοιπους λέω σε δύο βδομάδες περίπου να κάνω gender reveal ♥️♥️ 

Άντε να πάνε αύριο όλα καλά να αρχίσω να το λέω. Δεν το έχουμε πει πουθενά. Μόνο στους γονείς. Πλέον έχει αρχίσει και φαίνεται και λίγο. Έχει πετάξει λίγο η κοιλιτσα. 

Μπορείς να πεις στο γιατρο να μη σου πει κ να στο γράψει σε ένα φάκελο και να το δώσεις πχ στη νονά του παιδιού να σας κάνει την έκπληξη ή στο μέρος που θα παραγγείλετε τα μπαλόνια ή το κεικ να σας το ετοιμάσουν ❤️❤️❤️❤️ Ανυπομονούμε να μας πεις τα νέα σου αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εγώ λογικά θα μάθω. Στους υπόλοιπους λέω σε δύο βδομάδες περίπου να κάνω gender reveal ♥️♥️ 

Άντε να πάνε αύριο όλα καλά να αρχίσω να το λέω. Δεν το έχουμε πει πουθενά. Μόνο στους γονείς. Πλέον έχει αρχίσει και φαίνεται και λίγο. Έχει πετάξει λίγο η κοιλιτσα. 

Καλα αποτελέσματα αύριο!!! Είναι πολύ ωραία εξέταση γιατί το βλέπεις πολλή ώρα το μωράκι σου!!!! 😍 Με το καλό 

 

Υ. Γ. Σας ευχαριστώ όλες για τα περαστικά 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλα αποτελέσματα αύριο!!! Είναι πολύ ωραία εξέταση γιατί το βλέπεις πολλή ώρα το μωράκι σου!!!! 😍 Με το καλό 

 

Υ. Γ. Σας ευχαριστώ όλες για τα περαστικά 😘

Πολλα περαστικα και απο μενα κοριτσι μου💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εγώ λογικά θα μάθω. Στους υπόλοιπους λέω σε δύο βδομάδες περίπου να κάνω gender reveal ♥️♥️ 

Άντε να πάνε αύριο όλα καλά να αρχίσω να το λέω. Δεν το έχουμε πει πουθενά. Μόνο στους γονείς. Πλέον έχει αρχίσει και φαίνεται και λίγο. Έχει πετάξει λίγο η κοιλιτσα. 

Αχ τι τελεια!!!!!!  Μπραβο ηρθε η ωρα!!! Αντε με το καλο να δεις το γλυκο σου μωρακι💗💗💗💗 Και σου ευχομαι οι τιμες σου στην αυχενικη να ειναι καταπληκτικες, εισαι και νεοτατη βεβαια οποτε ολα καλα😊 Πολυ χαιρομαι που μειωθηκαν ενοχλησεις, παλι καλα που ζητησες βοηθεια! Ελπιζω να σου ανοιξει η ορεξη τωρα😍 Τι ωρα εχεις ραντεβου αυριο? Θα περιμενουμε νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...