Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Έκανα χθες το βράδυ εμετο και ήταν από τους πιο γαλήνιους. Ηρέμησα. Και σήμερα είμαι καλύτερα. Άντε πάντα τέτοια χαχαχααχα τέτοιοι εμετοι να με κάνουν καλά. Λίγο ανακάτεμα νιώθω αλλά γενικά είναι η πιο καλή μου μερα. Πάλι καλά δεν έβγαλα φαγητό χθες. Είχα προλάβει να χωνέψω. 

Αγόρασα σήμερα και ξεκίνησα και μαγνήσιο. 

Η αυχενική είναι σε μια βδομάδα ακριβώς. Την άλλη Πέμπτη. Ανυπομονώ ❣️❣️

Αντε παλι καλα, να ηρεμησεις λιγο κι εσυ!  Εγω εφαγα ηδη βραδινο απτις 19.30 για να μην εχω δυσπεψια αργοτερα! Επισης δεν ξερω πως πας απο εντερο να μην μπω σε λεπτομερειες, αλλα ηδη αντιμετωπιζω ξαφνικα δυσκολιες πιστευω λογω προγεστερονης🙄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου ειμαι λιγο ασχετη γιατι πρωτη φορα εκανα τωρα χοριακη την Δευτερα και αυριο επαναληψη ομως μου φαινεται καλο οτι διπλασισιαστηκε απο αυτα που εχω ακουσει!! Για προγεσερονη δεν ξερω δυστυχως. Σε ποια μερα καθυστερησης εισαι? Στο γυναικολογο σου το ειπες?

Και εγώ χαίρομαι πολύ μόνο η προγεστερόνη με ανησύχησε λίγο ..αλλά μίλησα με την γιατρό και μου είπε όλα είναι τέλεια ..και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα 30 και μου είχε πει ότι είναι καλό ..τώρα δεν ξέρω ...σου εύχομαι τέλεια αποτελέσματα ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Η χοριακη σου είναι πάρα πολύ καλή. Χρειάζεσαι όμως προγεστερόνη άμεσα κολπικά. Μίλα με τον γιατρό σου. Μήπως σου δώσει να βοηθήσει. 

Πάντως καλά πάει το σπορακι με βάση την χοριακη σου . 😍

Ευχαριστώ πολύ ♥️ .. προγεστερόνη και τη άλλη φορά είχα σχεδόν τόσο ..άσε που περνώ 4 τον 200 από το στόμα γιατί κολπικά ρε κορίτσια με ποιανει φαγούρα...είχα 1 χρόνο μυκητιάση και δεν έφευγε και έφυγε όταν έκανα φυσιολογικη γέννα με τη διακοπή από τότε είμαι πολύ ευαίσθητη  .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Ευχαριστώ πολύ ♥️ .. προγεστερόνη και τη άλλη φορά είχα σχεδόν τόσο ..άσε που περνώ 4 τον 200 από το στόμα γιατί κολπικά ρε κορίτσια με ποιανει φαγούρα...είχα 1 χρόνο μυκητιάση και δεν έφευγε και έφυγε όταν έκανα φυσιολογικη γέννα με τη διακοπή από τότε είμαι πολύ ευαίσθητη  .

Α παιρνεις ηδη προγεστερονη κοριτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Α παιρνεις ηδη προγεστερονη κοριτσι μου?

Ναι περνώ ήδη ...διάβασα εκεί στις εξετάσεις από δίπλα ότι 1ο τρίμηνο από 11 μέχρι 40 ότι είναι φυσιολογικό...και για να μην είπε κάτι η γιατρός λογικά είναι οκ εντάξει νομίζω ..κύηση υψηλού κινδύνου ..ένα τσουβαλι φάρμακα περνώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αντε παλι καλα, να ηρεμησεις λιγο κι εσυ!  Εγω εφαγα ηδη βραδινο απτις 19.30 για να μην εχω δυσπεψια αργοτερα! Επισης δεν ξερω πως πας απο εντερο να μην μπω σε λεπτομερειες, αλλα ηδη αντιμετωπιζω ξαφνικα δυσκολιες πιστευω λογω προγεστερονης🙄 

Ναι λογικά από την προγεστερόνη είναι. Εγώ είχα θέμα με δυσκοιλιότητα στην αρχή αρκετό ανά 3  μέρες. Δεν κάνει να ζοριστεις με τίποτα.πρεπει να περιμένεις  μέχρι να φτάσεις στο αμήν και να καταφέρεις μόνη σου χωρίς ζορι. Είναι λίγο δύσκολο και μπορει και να πονάει. Μετά άρχισαν οι Εμετοι και το λιγοστό φαγητό οπότε δεν είχα να πάω έτσι και αλλιώς τουαλέτα. Τώρα δεν το σκέφτομαι. Οοοποτε έρθει..δεν ζοριζομαι. Απλά είπε ο γιατρός ότι αν φτάσουμε 4 μέρες και δεν έχουμε πάει θα πρέπει εκεί να τον ενημερώσεις για να σου δώσει κάτι να πας. Οι 4 δηλαδή μέρες είναι η κόκκινη γραμμή. Να ξέρεις. Χαχαχ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

εάν τότε δε σε επηρεάσει από άποψη άγχους, δεν το συζητώ να το κάνεις! και με την κοιλιά να πας να παρακολουθείς τι έγινε;; ίσα ίσα θα είσαι η πιο γλυκιά φοιτήτρια του τμήματός σου!

❤❤❤❤❤ γλυκο μου κοριτσι!!!!

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δεν σε φοβάμαι εσένα σε αυτά.. η μνήμη σου είναι εξαιρετική και με λίγο διάβασμα θα τα καταφέρεις και θα το πάρεις το πτυχίο.. και που ξέρεις όσο απασχολείς το μυαλό σου γιατί όχι να μην δεις θετικό 😉

Η αληθεια ειναι οτι μετα το acca θελω κι ενα μαστερ!! Κι αυτο εινσι πσνω σε risk management και εσωτερικο ελεγχο και με ενδιαφερει πολυ!! Για τον κλαδο μου ειναι δυνατο χαρτι!!!

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Αντωνία μου λοιπόν θα σου πω την άποψη μου!! Εγώ μακάρι να μπορούσα να ήμουν αιώνια φοιτήτρια και μετανιώνω που δεν έκανα ακόμα ένα μεταπτυχιακό που ήθελα! Δυστυχως τώρα είναι αργά για εμένα όχι λόγο ηλικιας (που είμαι μικρή) ποτέ δεν έβαλα την ηλικία όριο σε θέματα σπουδών, αλλά πλεον έφυγα από Αγγλία και στη Κύπρο δεν υπάρχει δυνατότητα να το κάνω κ δεν έχω ούτε κ την δυνατότητα να το κάνω εξ αποστασεωσ Διότι πρεπει να γίνεται δια ζώσης λόγο εργαστηρίων! Εγώ θα σου ελεγα να το ξεκινήσεις και να μην σκέφτεσαι το ΑΝ μείνω εγκυος!! Μη το αναβάλεις μπορεί μετά να μην ξανά εχεις την ευκαιρία και να το μετανιώσεις! Και εννοείται μπορεις να το παρακολουθείς και ενώ είσαι εγκυος!! Και φαντάζομαι έχουν και κάποιες «ευκολίες» για μια εγκυμονούσα! Μη το σκέφτεσαι καθόλου προχωρά και η τιμή πολύ καλή ❤️❤️❤️❤️❤️

Αχ κι εγω διαβαζω χρονια τωρα!! Ενω οδο ειχα τις εξεταστικες του acca γκρινιαζα, τωρα μου λειπει!!!😊 απο την αλλη αυτο π σχολαω κ παω για τις πιλατες μου χαλαρη μ αρεσει αλλα παντα ηθελα το κατι παραπανω!!! Θ κανω την αιτηση και θα το σκεφτω! Κατσε να δω αν θα με παρουν.....😝

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εμένα μου ζήτησαν υστεροσαλπιγγογραφια αλλά τελικά ρώτησα και μου είπαν ότι γράφετε οπότε θα κλείσω ένα ραντεβού με γιατρό του εοπυ για να μου την γράψει

Ακομη καλυτερα!! Ευχομαι να πανε ολα καλα!! 🤞

 

Κοριτσια μου σας ευχαριστω για τη βοηθεια κ τις συμβουλες!!!!❤❤❤❤❤💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Σηκωθήκαμε με χιόνια!!!! Θεσσαλονίκη είμαι😁 αμαν φέτος με αυτό το κρύο!!! 

@Lacostaki καλή επιτυχία αφού τελικά αποφάσισες για εξωσωματική όλα σου πάνε καλά!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σηκωθήκαμε με χιόνια!!!! Θεσσαλονίκη είμαι😁 αμαν φέτος με αυτό το κρύο!!! 

@Lacostaki καλή επιτυχία αφού τελικά αποφάσισες για εξωσωματική όλα σου πάνε καλά!!! 😘

Καλημερααα ❤️❤️ Τι ωραία τα χιόνια αλλά βρε παιδί μου ποσό κύριο;;; Φτάνει θελουμε άνοιξη!! Κ εμας εδώ είναι κρύο κ ο καιρός μουντός!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

❤❤❤❤❤ γλυκο μου κοριτσι!!!!

Η αληθεια ειναι οτι μετα το acca θελω κι ενα μαστερ!! Κι αυτο εινσι πσνω σε risk management και εσωτερικο ελεγχο και με ενδιαφερει πολυ!! Για τον κλαδο μου ειναι δυνατο χαρτι!!!

Αχ κι εγω διαβαζω χρονια τωρα!! Ενω οδο ειχα τις εξεταστικες του acca γκρινιαζα, τωρα μου λειπει!!!😊 απο την αλλη αυτο π σχολαω κ παω για τις πιλατες μου χαλαρη μ αρεσει αλλα παντα ηθελα το κατι παραπανω!!! Θ κανω την αιτηση και θα το σκεφτω! Κατσε να δω αν θα με παρουν.....😝

Ακομη καλυτερα!! Ευχομαι να πανε ολα καλα!! 🤞

 

Κοριτσια μου σας ευχαριστω για τη βοηθεια κ τις συμβουλες!!!!❤❤❤❤❤💋💋💋

Γιατί να μην σε πάρουν;;; Μια χαρά είσαι ❤️❤️❤️  Εχεις κ το acca που είναι το τοπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια ❤️❤️❤️ Παρασκευουλα σήμερα τελειααα αύριο ξεκούραση!!!!!

εμαθα χθες για μια κοπέλα έγκυο δίδυμα και χάρηκα παρά πολύ!! Πρέπει να δυσκολεύτηκε αλλά δε μ το είπε κ εννοείται δε ρώτησα!! Παρολαυτα χάρηκα παρά πολύ!!! Βασικά είχα δει τη κοιλια της αλλά φορούσε πουλόβερ κ λεω η ιδέα μ είναι! Αλλά μ το είπε από μόνη της χθες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. τελικά όντως όλα για κάποιο λόγο γίνονται.. ήρθε η περίοδος κανονικά σήμερα αλλά το χάρηκα γιατί είμαι πολύ χάλια..  μπούκωμα.. μυξουλες και βήχα.. θυμάμαι αρρωστησα όταν ειμουν έγκυος στον μικρό με γρίπη και από τον βήχα είδα αίμα .. 2ο ακόμα είναι χαμός στην κουζίνα και θέλει πολλή δουλειά να συγυριστει... ελπίζω όμως τον επόμενο μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι λογικά από την προγεστερόνη είναι. Εγώ είχα θέμα με δυσκοιλιότητα στην αρχή αρκετό ανά 3  μέρες. Δεν κάνει να ζοριστεις με τίποτα.πρεπει να περιμένεις  μέχρι να φτάσεις στο αμήν και να καταφέρεις μόνη σου χωρίς ζορι. Είναι λίγο δύσκολο και μπορει και να πονάει. Μετά άρχισαν οι Εμετοι και το λιγοστό φαγητό οπότε δεν είχα να πάω έτσι και αλλιώς τουαλέτα. Τώρα δεν το σκέφτομαι. Οοοποτε έρθει..δεν ζοριζομαι. Απλά είπε ο γιατρός ότι αν φτάσουμε 4 μέρες και δεν έχουμε πάει θα πρέπει εκεί να τον ενημερώσεις για να σου δώσει κάτι να πας. Οι 4 δηλαδή μέρες είναι η κόκκινη γραμμή. Να ξέρεις. Χαχαχ

 

 

Κοριτσιμου γιατι δεν κανει να ζοριστεις? Ειναι επικινδυνο για αποβολη?! Το λεω γιατι εγω πιεστηκα λιγο γιατι εχω κακη εμπειρια στο παρελθον και ξερω αν δεν πιεστω λιγο τωρα και περασουν πχ 5 μερες μετα θα πρεπει νααγκαστικα να πιεστω πολυ περισσοτερο και θα ναι χειροτερα (ακουσα οτι υποθετα και χαπια απαγορευονται )

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

❤❤❤❤❤ γλυκο μου κοριτσι!!!!

Η αληθεια ειναι οτι μετα το acca θελω κι ενα μαστερ!! Κι αυτο εινσι πσνω σε risk management και εσωτερικο ελεγχο και με ενδιαφερει πολυ!! Για τον κλαδο μου ειναι δυνατο χαρτι!!!

Αχ κι εγω διαβαζω χρονια τωρα!! Ενω οδο ειχα τις εξεταστικες του acca γκρινιαζα, τωρα μου λειπει!!!😊 απο την αλλη αυτο π σχολαω κ παω για τις πιλατες μου χαλαρη μ αρεσει αλλα παντα ηθελα το κατι παραπανω!!! Θ κανω την αιτηση και θα το σκεφτω! Κατσε να δω αν θα με παρουν.....😝

Ακομη καλυτερα!! Ευχομαι να πανε ολα καλα!! 🤞

 

Κοριτσια μου σας ευχαριστω για τη βοηθεια κ τις συμβουλες!!!!❤❤❤❤❤💋💋💋

Κοριτσι μου να το κανεις!!💗 Ειναι παρα πολυ ωραιο να συνεχιζεις τους σπουδες σου και να γινεσαι ολο και καλυτερη στο αντικειμενο σου! Οσο πιο καλα εισαι τοσο πιο καλα θα ειναι και το μωρακι σου💗 ΥΓ Δεν καταλαβαιμω τι ειναι αυτα τα acca αλλα το εψαξα αχαχαχχαχαχα 

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. τελικά όντως όλα για κάποιο λόγο γίνονται.. ήρθε η περίοδος κανονικά σήμερα αλλά το χάρηκα γιατί είμαι πολύ χάλια..  μπούκωμα.. μυξουλες και βήχα.. θυμάμαι αρρωστησα όταν ειμουν έγκυος στον μικρό με γρίπη και από τον βήχα είδα αίμα .. 2ο ακόμα είναι χαμός στην κουζίνα και θέλει πολλή δουλειά να συγυριστει... ελπίζω όμως τον επόμενο μήνα 

Πραγματικα ολα γινονται για καποιο λογο γινονται. Περαστικα κοριτσι μου!!!! Και ευχομαι απτο επομενο μηνα το θαυματακι σου💗

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα ❤️❤️ Τι ωραία τα χιόνια αλλά βρε παιδί μου ποσό κύριο;;; Φτάνει θελουμε άνοιξη!! Κ εμας εδώ είναι κρύο κ ο καιρός μουντός!! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σηκωθήκαμε με χιόνια!!!! Θεσσαλονίκη είμαι😁 αμαν φέτος με αυτό το κρύο!!! 

@Lacostaki καλή επιτυχία αφού τελικά αποφάσισες για εξωσωματική όλα σου πάνε καλά!!! 😘

Συμφωνω! Ποτε θα ερθει πια η ανοιξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

❤❤❤❤❤ γλυκο μου κοριτσι!!!!

Η αληθεια ειναι οτι μετα το acca θελω κι ενα μαστερ!! Κι αυτο εινσι πσνω σε risk management και εσωτερικο ελεγχο και με ενδιαφερει πολυ!! Για τον κλαδο μου ειναι δυνατο χαρτι!!!

Αχ κι εγω διαβαζω χρονια τωρα!! Ενω οδο ειχα τις εξεταστικες του acca γκρινιαζα, τωρα μου λειπει!!!😊 απο την αλλη αυτο π σχολαω κ παω για τις πιλατες μου χαλαρη μ αρεσει αλλα παντα ηθελα το κατι παραπανω!!! Θ κανω την αιτηση και θα το σκεφτω! Κατσε να δω αν θα με παρουν.....😝

Ακομη καλυτερα!! Ευχομαι να πανε ολα καλα!! 🤞

 

Κοριτσια μου σας ευχαριστω για τη βοηθεια κ τις συμβουλες!!!!❤❤❤❤❤💋💋💋

Να το κάνεις κορίτσι μου! Να το κάνεις και πρακτικά δεν παει χαμένο! Εύκολη υπόθεση για εσένα! Αλλά ψάξε λίγο κατι παρόμοιο μήπως βρεις και πιο οικονομικό,  εγώ το μεταπτυχιακό μου το πλήρωσα 3.200 απο όσο θυμάμαι.. πάντως κάτω απο 3.500 και πάνω απο 3.000... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια!💗 Μολις εκανα χοριακη θα ξερω κατα τις 2 λογικα!

Σε ευχαριστω πολυ.. καλα αποτελεσματα να εχεις που θα εχεις

 

@Antonia2 αν θες πολυ να το κανεις.. μονο καλο θα σου βγει αυτο..τωρα αν ερθει και το μπεμπε τι πειραζει? τοσες κοπελες ειναι εγκυες και παρακολουθουν μαθηματα... θα τα μαθαινει και αυτο μαζι σου και θα γεννηθει με μαστερ στο χερι χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.. καλα αποτελεσματα να εχεις που θα εχεις

 

@Antonia2 αν θες πολυ να το κανεις.. μονο καλο θα σου βγει αυτο..τωρα αν ερθει και το μπεμπε τι πειραζει? τοσες κοπελες ειναι εγκυες και παρακολουθουν μαθηματα... θα τα μαθαινει και αυτο μαζι σου και θα γεννηθει με μαστερ στο χερι χαχαχαχαχ

γελασα πολυ που γραφεις θα γεννηθει με το μαστερ στο χερι χαχαχαχαχα Να σαι καλα βρε Ναντια! Μεκανες να ξεχαστω αχαχχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια!💗 Μολις εκανα χοριακη θα ξερω κατα τις 2 λογικα!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Θα βγει τεράστια θα δεις 💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Θα βγει τεράστια θα δεις 💖💖💖💖

Εσυ εχεις κανενα συμπτωμα περιοδου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. τελικά όντως όλα για κάποιο λόγο γίνονται.. ήρθε η περίοδος κανονικά σήμερα αλλά το χάρηκα γιατί είμαι πολύ χάλια..  μπούκωμα.. μυξουλες και βήχα.. θυμάμαι αρρωστησα όταν ειμουν έγκυος στον μικρό με γρίπη και από τον βήχα είδα αίμα .. 2ο ακόμα είναι χαμός στην κουζίνα και θέλει πολλή δουλειά να συγυριστει... ελπίζω όμως τον επόμενο μήνα 

Καλημέρα!! Μην ανησυχείς κορίτσι! Εμείς πάμε για τον επόμενο μήνα & θα πάμε καλά σίγουρα! Διάβασα ότι κάνετε κι εσείς ανακαίνιση; Αλλά θα είστε στο τελικό στάδιο, εμείς έχουμε ακόμα.. Τώρα φτιάχνουμε υδραυλικά-ηλεκτρολογικα και γυψοσανίδες.. Εν τω μεταξύ ξεκίνησα και γυμναστική!! Δεν θέλω να κοιμάμαι & να ξυπνάω με την έννοια του μωρού! Γιατί σίγουρα θα αρχίσω να ανησυχώ πολύ & δεν θα πάει καλά.. Και ξεκινάω και ξένη γλώσσα.. Να δούμε που θα σταματήσω κι εγώ! Εγώ δεν θέλω να το γεννήσω με μάστερ, θέλω να ξέρει τέλεια Γαλλικά 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.. καλα αποτελεσματα να εχεις που θα εχεις

 

@Antonia2 αν θες πολυ να το κανεις.. μονο καλο θα σου βγει αυτο..τωρα αν ερθει και το μπεμπε τι πειραζει? τοσες κοπελες ειναι εγκυες και παρακολουθουν μαθηματα... θα τα μαθαινει και αυτο μαζι σου και θα γεννηθει με μαστερ στο χερι χαχαχαχαχ

Χαχαχαχαχα εξάλλου πλέον τα παιδια γεννούνται και είναι πανέξυπνα κ λες που τα ξέρουν όλα αυτά, ποσό μάλλον αν η @Antonia2που θα κάνει μαστερ και θα βγει κ θα είναι πανέτοιμο το παιδί να πάει δουλεια χαχαχαχα 🤣🤣🤣🤣

Και όσο αφορά την περίοδο Ναντια μου δε πειράζει! Κάθε εμΠοδιο για καλό! Θα έρθει όταν πρέπει να έρθει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εσυ εχεις κανενα συμπτωμα περιοδου??

Όχι τίποτα γενικά ποτέ δεν έχω συμπτώματα περιόδου…αρχίζει να με πονάει η κοιλια κ ξέρω ότι σε λίγο θα μ έρθει…αύριο θα δούμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα!! Μην ανησυχείς κορίτσι! Εμείς πάμε για τον επόμενο μήνα & θα πάμε καλά σίγουρα! Διάβασα ότι κάνετε κι εσείς ανακαίνιση; Αλλά θα είστε στο τελικό στάδιο, εμείς έχουμε ακόμα.. Τώρα φτιάχνουμε υδραυλικά-ηλεκτρολογικα και γυψοσανίδες.. Εν τω μεταξύ ξεκίνησα και γυμναστική!! Δεν θέλω να κοιμάμαι & να ξυπνάω με την έννοια του μωρού! Γιατί σίγουρα θα αρχίσω να ανησυχώ πολύ & δεν θα πάει καλά.. Και ξεκινάω και ξένη γλώσσα.. Να δούμε που θα σταματήσω κι εγώ! Εγώ δεν θέλω να το γεννήσω με μάστερ, θέλω να ξέρει τέλεια Γαλλικά 😅

Χαχαχαχα μπράβο βρε καλά κανεις!!! Εσένα θα είναι έτοιμο για το Παρίσι!! Εγώ κορίτσια πάω γυμναστική 3 φορες την εβδομάδα και 1φ τενις! Ανυπομονώ να έρθει το καλοκαίρι να πηγαίνω κολύμπι!! Και όταν μπορώ αναλαμβάνω φοιτητές και τους κάνω εργασίες…τώρα έχω μια πρέπει να την τελειώσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα ❤️❤️ Τι ωραία τα χιόνια αλλά βρε παιδί μου ποσό κύριο;;; Φτάνει θελουμε άνοιξη!! Κ εμας εδώ είναι κρύο κ ο καιρός μουντός!! 

αχ ναιιιι!!! λιγη ανοιξη πια... απο τον οκτωβρη ειμαστε με παλτο και κασκολ!! Φτανει!!!! 

απλα φοβαμαι θα γυρισει πολυ αποτομα σε ζεστες και θα καουμε στον καυσωνα... κι αυτο δεν το λες υποφερτο...😕

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Γιατί να μην σε πάρουν;;; Μια χαρά είσαι ❤️❤️❤️  Εχεις κ το acca που είναι το τοπ

θα κανω την αιτηση μου και βλεπουμε!! ειμαι και σε διευθυνση εσωτερικου ελεγχου ήδη οποτε κι αυτο ειναι στα υπερ!!!😃

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

Κοριτσιμου γιατι δεν κανει να ζοριστεις? Ειναι επικινδυνο για αποβολη?! Το λεω γιατι εγω πιεστηκα λιγο γιατι εχω κακη εμπειρια στο παρελθον και ξερω αν δεν πιεστω λιγο τωρα και περασουν πχ 5 μερες μετα θα πρεπει νααγκαστικα να πιεστω πολυ περισσοτερο και θα ναι χειροτερα (ακουσα οτι υποθετα και χαπια απαγορευονται )

Κοριτσι μου να το κανεις!!💗 Ειναι παρα πολυ ωραιο να συνεχιζεις τους σπουδες σου και να γινεσαι ολο και καλυτερη στο αντικειμενο σου! Οσο πιο καλα εισαι τοσο πιο καλα θα ειναι και το μωρακι σου💗 ΥΓ Δεν καταλαβαιμω τι ειναι αυτα τα acca αλλα το εψαξα αχαχαχχαχαχα 

 

Πραγματικα ολα γινονται για καποιο λογο γινονται. Περαστικα κοριτσι μου!!!! Και ευχομαι απτο επομενο μηνα το θαυματακι σου💗

 

Συμφωνω! Ποτε θα ερθει πια η ανοιξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω γλυκια εγκυουλα για τις συμβουλες!! εχεις πολυ δικιο!!!!!❤️❤️❤️

το acca ειναι για τους ορκωτους και οικονομολογους!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια!💗 Μολις εκανα χοριακη θα ξερω κατα τις 2 λογικα!

ανυπομονουμε για το νουμεροοοοοο!!!!!!!!!!!!! ολα θα πανε τελεια!!!!! προσπαθησε να μην αγχωνεσαι ε; φιλια και καλη δουλιτσα!!!!!❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Να το κάνεις κορίτσι μου! Να το κάνεις και πρακτικά δεν παει χαμένο! Εύκολη υπόθεση για εσένα! Αλλά ψάξε λίγο κατι παρόμοιο μήπως βρεις και πιο οικονομικό,  εγώ το μεταπτυχιακό μου το πλήρωσα 3.200 απο όσο θυμάμαι.. πάντως κάτω απο 3.500 και πάνω απο 3.000... 

ναι θα κοιταξω κοριτσακι μου! αν και εδω στην αθηνα την εχουν δει αλλιως κι ολα τα μαστερ ειναι φωτια. το 2014 ξεκινησα ενα στο εκπα με 8200€. βεβαια με πηραν απο την pwc και το σταματησα στο 1ο εξαμηνο για να παρω την εμπειρια της ελεγκτικης και το acca Που μου πληρωναν...

Ευχαριστώ!!❤️❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.. καλα αποτελεσματα να εχεις που θα εχεις

 

@Antonia2 αν θες πολυ να το κανεις.. μονο καλο θα σου βγει αυτο..τωρα αν ερθει και το μπεμπε τι πειραζει? τοσες κοπελες ειναι εγκυες και παρακολουθουν μαθηματα... θα τα μαθαινει και αυτο μαζι σου και θα γεννηθει με μαστερ στο χερι χαχαχαχαχ

ναντια κλαιω με τις ατακες σου!!!!!!! 😆😆😆 θα το κανω το μωρο φυτο απο την κοιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

γελασα πολυ που γραφεις θα γεννηθει με το μαστερ στο χερι χαχαχαχαχα Να σαι καλα βρε Ναντια! Μεκανες να ξεχαστω αχαχχαχα 

χαιρομαι που σε εκανα να γελασεις.. γενικα το εχω και κυριως αυτοσαρκαζομαι γιατι αν επαιρνα την ζωη μου στα σοβαρα με οσα περασα θα ειμουν με μια καταθλιψαρα ναααααααααααα με το συμπαθιο

 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα!! Μην ανησυχείς κορίτσι! Εμείς πάμε για τον επόμενο μήνα & θα πάμε καλά σίγουρα! Διάβασα ότι κάνετε κι εσείς ανακαίνιση; Αλλά θα είστε στο τελικό στάδιο, εμείς έχουμε ακόμα.. Τώρα φτιάχνουμε υδραυλικά-ηλεκτρολογικα και γυψοσανίδες.. Εν τω μεταξύ ξεκίνησα και γυμναστική!! Δεν θέλω να κοιμάμαι & να ξυπνάω με την έννοια του μωρού! Γιατί σίγουρα θα αρχίσω να ανησυχώ πολύ & δεν θα πάει καλά.. Και ξεκινάω και ξένη γλώσσα.. Να δούμε που θα σταματήσω κι εγώ! Εγώ δεν θέλω να το γεννήσω με μάστερ, θέλω να ξέρει τέλεια Γαλλικά 😅

ναι εμεις μονο κουζινα αλλαξαμε ντουλαπια και σπασαμε ενα τοιχο που χωριζε την κουζινα με κουζινακι.. πετριά της εποχης που εκτιζα το σπιτι.. εχει 1 μηνα και βαλε που γινεται χαμουλης και νοιωθω πιεσμενη γιατι εχει μια βδομαδα δεν εχω ουτε νεροχυτη και τα κουβαλαω στην μανα μου.. για το φαγητο αλλο μεγαλο θεμα και με 2 παιδια..ευτυχως εχω την μανα μου

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχα εξάλλου πλέον τα παιδια γεννούνται και είναι πανέξυπνα κ λες που τα ξέρουν όλα αυτά, ποσό μάλλον αν η @Antonia2που θα κάνει μαστερ και θα βγει κ θα είναι πανέτοιμο το παιδί να πάει δουλεια χαχαχαχα 🤣🤣🤣🤣

Και όσο αφορά την περίοδο Ναντια μου δε πειράζει! Κάθε εμΠοδιο για καλό! Θα έρθει όταν πρέπει να έρθει…

αυτο ειπα και εγω ... κατι ξερει περισσοτερο ο θεος.. εδω ζοριζομαι χωρις να ειμαι εγκυος ποσο μαλλον να ειμουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!  που λετε για το βάρος εγώ θα ήθελα πάλι ένα μωρό Μέχρι 3κιλα το πολύ για να το βγάλω πάλι εύκολα 😜! Είχα πάει εγώ υπέρηχο κ το έβγαλε 2700 κ γέννησα την επόμενη ήμερα 2500! Ήταν μια σταλιά αλλά πραγματικά βγήκε μονος του 🤪🤪 αλλά οπως λέει κ το @ditakiκανενα δεν έμεινε μέσα στην κοιλια! Κ εννοείται εμένα η γιατρος μ είπε δεν είναι μόνο το βάρος είναι όλα π πρέπει να βλέπονται αναλογικά δλδ το μηριαίο οστό η κεφάλι του όλα να αναπτύσσονται φυσιολογικά να συμβαδίζουν μεταξύ τους… @Apostolia88κοριτσι μου καλά έκανες να παρεις μια δεύτερη γνώμη! Αν δεν εμπιστεύεσαι τον γιατρο σου είναι το καλυτερο π μπορείς να κανεις!!  
    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...