Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

αχ μεγάλωσε η κοιλίτσα!!κ το φορεματάκι τέλειοο για εγκυμοσύνη !κι μένα έχει μεγαλώσει κορίτσια!!αχ αυτό που καταλαβαίνετε μύτη, πόδια κ λοιπά !!!εγώ τίποτα...ίσως επειδή  είχα λίγο λίπος στη κοιλίτσα!!

έχετε αρχίσει να νιώθετε τα μωράκια μας ;; εγώ όλο κ πιο έντονα...όταν ξεκουράζομαι κυρίως όλο κ πιο έντονα..

@Elkνα τα εκατοσττήσεις!!!ό τι καλύτερο εύχομαι κοριτσάκι μου..πώς πάει με το σπίτι ;; 

αχ ναι κορίτσια του χρόνου πρώτο ο θεός θα περάσουμε τις γιορτές με  τα αγγελούδια μας!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια @Mairy22 @irini5 Ακόμα δεν ξεκίνησα μετακόμιση τον άλλο μήνα θα αρχίσω σιγά σιγά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 49 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Είμαι 17+3 ❣️❣️❣️

Ωραία είναι… φαίνεται η κοιλιτσα και με το φουστανάκι πολύ χαριτωμένη 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια @Mairy22 @irini5 Ακόμα δεν ξεκίνησα μετακόμιση τον άλλο μήνα θα αρχίσω σιγά σιγά 

Άντε καλή αρχή με το νέο σπιτάκι σας..με το καλό να μπείτε και να βολευτειτε μέχρι να έρθει το πλασματακι σας !!να σε ρωτήσω το νινακι σου κλωτσαει κιόλας ;;

στις πριν 37 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ φαντάζομαι και οι δικιες σας είναι γλυκούλες. ❣️❣️🤮

 

Εμένα η κοιλίτσα μου έχει μικρές μελανιές από τις ενέσεις σε κάποια σημεία αλλά εντάξει !!😑κι πάλι την αγαπώ !!μιας που έβαλες αυτό το φατσακι πως τα πας με το στομάχι σου ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η irini5 είπε:

Άντε καλή αρχή με το νέο σπιτάκι σας..με το καλό να μπείτε και να βολευτειτε μέχρι να έρθει το πλασματακι σας !!να σε ρωτήσω το νινακι σου κλωτσαει κιόλας ;;

Εμένα η κοιλίτσα μου έχει μικρές μελανιές από τις ενέσεις σε κάποια σημεία αλλά εντάξει !!😑κι πάλι την αγαπώ !!μιας που έβαλες αυτό το φατσακι πως τα πας με το στομάχι σου ;;

Ωωωωχ Παναγία μου τώρα την είδα την φατσούλα. Θα την αλλάξω αμέσως. Καταλάθος μπήκε. Μόνο καρδούλες ήθελα να βάλω. 

Το στομάχι μου ακόμα παίρνω χάπι. Αν το κόψω είναι χάλια. Οπότε συνεχίζω λιγο ακόμα με τα χάπια και βλέπουμε. Σε καμια βδομάδα λέω να δοκιμάσω να μην το πάρω να δω αν θα είμαι καλά.😝❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ωραία είναι… φαίνεται η κοιλιτσα και με το φουστανάκι πολύ χαριτωμένη 😊

Ευχαριστώ πάρα πολύ.. Πιστεύω και οι δικιες σας κοιλιτσες θα είναι πολύ γλυκουλες ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

Άντε καλή αρχή με το νέο σπιτάκι σας..με το καλό να μπείτε και να βολευτειτε μέχρι να έρθει το πλασματακι σας !!να σε ρωτήσω το νινακι σου κλωτσαει κιόλας ;;

Εμένα η κοιλίτσα μου έχει μικρές μελανιές από τις ενέσεις σε κάποια σημεία αλλά εντάξει !!😑κι πάλι την αγαπώ !!μιας που έβαλες αυτό το φατσακι πως τα πας με το στομάχι σου ;;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου… ναι κλωτσάει αρκετά μέσα στην μέρα την καταλαβαίνω τώρα είμαι 22 εβδομάδων όσο περναει και ο καιρός γίνεται όλο και πιο έντονο 😊 να φανταστώ πλέον και εσυ την νιώθεις πιο πολύ.. ο αντρας σου αν βάλει το χερι του στην κοιλιά σου το καταλαβαίνει το μωρό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Ωωωωχ Παναγία μου τώρα την είδα την φατσούλα. Θα την αλλάξω αμέσως. Καταλάθος μπήκε. Μόνο καρδούλες ήθελα να βάλω. 

Το στομάχι μου ακόμα παίρνω χάπι. Αν το κόψω είναι χάλια. Οπότε συνεχίζω λιγο ακόμα με τα χάπια και βλέπουμε. Σε καμια βδομάδα λέω να δοκιμάσω να μην το πάρω να δω αν θα είμαι καλά.😝❣️

Ωχ ακόμα σε ταλαίπωρη ο εμετός ; Εμένα 16 εβδομάδων οι εμετοί σταμάτησαν δοκιμασε σιγά σιγά με το χάπι να το κόψεις να δεις μήπως σε έχουν περάσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Ωχ ακόμα σε ταλαίπωρη ο εμετός ; Εμένα 16 εβδομάδων οι εμετοί σταμάτησαν δοκιμασε σιγά σιγά με το χάπι να το κόψεις να δεις μήπως σε έχουν περάσει 

16 η βδομάδα προσπάθησα και δεν το πήρα για μια μέρα και το απόγευμα έκανα εμετό. Θα προσπαθήσω πάλι 18 η να δούμε 😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος ανεστη κοριτσια !!! Ελπιζω να περάστε ολες τελεία… Εγω παντως την κυριακη εφαγα πρωτη φορα τοσο πολυ μ επιασε λαιμαργία αλλα απο σημερα επιστροφη στην δουλεια και στο σωστο προγραμμα !! 

Εγω νιωθω τον μπέμπη ολο και πιο συχνα μια χτυπαει δεξια μια αριστερα αρκετα χαμηλα  μολις βαζω το χερι μου η λεω τον αντρα μου σταματαει 🤪 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Ωωωωχ Παναγία μου τώρα την είδα την φατσούλα. Θα την αλλάξω αμέσως. Καταλάθος μπήκε. Μόνο καρδούλες ήθελα να βάλω. 

Το στομάχι μου ακόμα παίρνω χάπι. Αν το κόψω είναι χάλια. Οπότε συνεχίζω λιγο ακόμα με τα χάπια και βλέπουμε. Σε καμια βδομάδα λέω να δοκιμάσω να μην το πάρω να δω αν θα είμαι καλά.😝❣️

Ναι νομίζω το καταλάβαμε όλες ότι το έβαλες καταλάθος !!χαχχα !άντε να κόψεις κ τα χάπια κ θα είσαι σούπερ...

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου… ναι κλωτσάει αρκετά μέσα στην μέρα την καταλαβαίνω τώρα είμαι 22 εβδομάδων όσο περναει και ο καιρός γίνεται όλο και πιο έντονο 😊 να φανταστώ πλέον και εσυ την νιώθεις πιο πολύ.. ο αντρας σου αν βάλει το χερι του στην κοιλιά σου το καταλαβαίνει το μωρό ;

Ναι την κατάλαβε προχθές!έχει αρχίσει να κινείται αρκετά. Τελειο συναισθημα..που να τα πάρουμε κ στα χεράκια μας !!!!

αλλα...ήθελα να ρωτήσω νιώθω κ κάτι πράγματα όταν είναι εντονα κινητική η μπουμπου τα οποία δε ξέρω αν είναι κλωτσιές... είναι σαν τιναγματα σχεδόν σε παράλληλη γραμμή κατβ από τον ομφαλό εκεί που ξεκινάει η κοιλιτσα ..φοβάμαι μην είναι συσπάσεις ...εσύ νιώθεις τέτοια ;η κάποια άλλη κοπέλα ;;κρατούν δεύτερολεπτα..κ όχι κάθε ημέρα ..δύο ημέρες τα έχω νιώσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariakater είπε:

Χριστος ανεστη κοριτσια !!! Ελπιζω να περάστε ολες τελεία… Εγω παντως την κυριακη εφαγα πρωτη φορα τοσο πολυ μ επιασε λαιμαργία αλλα απο σημερα επιστροφη στην δουλεια και στο σωστο προγραμμα !! 

Εγω νιωθω τον μπέμπη ολο και πιο συχνα μια χτυπαει δεξια μια αριστερα αρκετα χαμηλα  μολις βαζω το χερι μου η λεω τον αντρα μου σταματαει 🤪 

Νομίζω φάγαμε όλες πάρα πολύ αυτές τις ημέρες !!!τουλάχιστον τώρα όσες είμαστε του φαγητού έχουμε  και τη δικαιολογία της εγκυμοσύνης !!!αχ τι όμορφα που τον νιώθεις κι εσύ !!!τέλειο δεν είναι ;;😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Ναι νομίζω το καταλάβαμε όλες ότι το έβαλες καταλάθος !!χαχχα !άντε να κόψεις κ τα χάπια κ θα είσαι σούπερ...

 

Ναι την κατάλαβε προχθές!έχει αρχίσει να κινείται αρκετά. Τελειο συναισθημα..που να τα πάρουμε κ στα χεράκια μας !!!!

αλλα...ήθελα να ρωτήσω νιώθω κ κάτι πράγματα όταν είναι εντονα κινητική η μπουμπου τα οποία δε ξέρω αν είναι κλωτσιές... είναι σαν τιναγματα σχεδόν σε παράλληλη γραμμή κατβ από τον ομφαλό εκεί που ξεκινάει η κοιλιτσα ..φοβάμαι μην είναι συσπάσεις ...εσύ νιώθεις τέτοια ;η κάποια άλλη κοπέλα ;;κρατούν δεύτερολεπτα..κ όχι κάθε ημέρα ..δύο ημέρες τα έχω νιώσει.

Τι ωραία να το νιώθετε και οι δυο να μοιράζεστε αυτήν την χαρά 😊

δεν ξέρω ακριβώς πως είναι να νιώθεις συσπάσεις μπορει να το δει καπως ο γιατρος στην εξέταση; νιώθεις πονάκια ;

εγω νιωθω να κλωτσάει λίγο κάτω από τον αφαλό και ποτε δεξιά ποτε αριστερά 

εσυ αυτο το νιώθεις πολύ πολύ χαμηλά στην κοιλιά που λες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς φύγαμε για λίγες μέρες και χθες με την επιστροφή και την κίνηση κουράστηκα αρκετά. Σήμερα είχα και πολύ δουλειά και σέρνομαι τώρα. Ανυπομονώ όμως να έρθει η Πέμπτη να πάω να δω το μπεμπακι 😃

@babyblue94με το καλό να δεις μεθαύριο το μωράκι σας και να χαρείτε το πάρτι σας. Πολύ όμορφη η κοιλιτσα ❤️


@Elkπολυχρονη κι ευτυχισμένη! Με το καλό να τακτοποιηθείτε και στο νέο σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Κι εμείς φύγαμε για λίγες μέρες και χθες με την επιστροφή και την κίνηση κουράστηκα αρκετά. Σήμερα είχα και πολύ δουλειά και σέρνομαι τώρα. Ανυπομονώ όμως να έρθει η Πέμπτη να πάω να δω το μπεμπακι 😃

@babyblue94με το καλό να δεις μεθαύριο το μωράκι σας και να χαρείτε το πάρτι σας. Πολύ όμορφη η κοιλιτσα ❤️


@Elkπολυχρονη κι ευτυχισμένη! Με το καλό να τακτοποιηθείτε και στο νέο σπίτι 

Τέλεια. Την Πέμπτη έχουμε και οι δύο. Άντε να είναι καλά τα μωράκια μας. Αγχωνομαι όταν εχω να το δω τόσο καιρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τι ωραία να το νιώθετε και οι δυο να μοιράζεστε αυτήν την χαρά 😊

δεν ξέρω ακριβώς πως είναι να νιώθεις συσπάσεις μπορει να το δει καπως ο γιατρος στην εξέταση; νιώθεις πονάκια ;

εγω νιωθω να κλωτσάει λίγο κάτω από τον αφαλό και ποτε δεξιά ποτε αριστερά 

εσυ αυτο το νιώθεις πολύ πολύ χαμηλά στην κοιλιά που λες ;

Καλημέρα  !!

Εγώ τη νιώθω κοντά στον ομφαλό είτε δεξιά είτε κάτω αλλά κυρίως σε όλη τη δεξιά πλευρά !!ναι αυτά τα πονάκια είναι πιο κάτω..πιο χαμηλά..ακριβώς εκεί που φουσκώνει η κοιλίτσα..θα τα δείξω στον γιατρό..

.δε ξέρω αν είναι συσπάσεις..την άλλη φορά που είχα τις έντονες είχαν  φανεί στον υπέρηχο..αλλά δεν είναι ίδιες !θα δείξει !!

Επίσης νιώθω κ εγώ αυτό το τραβηγμα σαν να πιέζει την ουροδόχο !!δύο φορές μέχρι στιγμής !!μου φτάνουν δε θέλω άλλες χαχαχχαχαχ😀

στις πριν 13 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Κι εμείς φύγαμε για λίγες μέρες και χθες με την επιστροφή και την κίνηση κουράστηκα αρκετά. Σήμερα είχα και πολύ δουλειά και σέρνομαι τώρα. Ανυπομονώ όμως να έρθει η Πέμπτη να πάω να δω το μπεμπακι 😃

@babyblue94με το καλό να δεις μεθαύριο το μωράκι σας και να χαρείτε το πάρτι σας. Πολύ όμορφη η κοιλιτσα ❤️


@Elkπολυχρονη κι ευτυχισμένη! Με το καλό να τακτοποιηθείτε και στο νέο σπίτι 

Αχ άντε και εσύ πέμπτη !!!θα περιμένουμε τα όμορφα νέα σας !!εγώ λογικά την άλλη πέμπτη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Καλημέρα  !!

Εγώ τη νιώθω κοντά στον ομφαλό είτε δεξιά είτε κάτω αλλά κυρίως σε όλη τη δεξιά πλευρά !!ναι αυτά τα πονάκια είναι πιο κάτω..πιο χαμηλά..ακριβώς εκεί που φουσκώνει η κοιλίτσα..θα τα δείξω στον γιατρό..

.δε ξέρω αν είναι συσπάσεις..την άλλη φορά που είχα τις έντονες είχαν  φανεί στον υπέρηχο..αλλά δεν είναι ίδιες !θα δείξει !!

Επίσης νιώθω κ εγώ αυτό το τραβηγμα σαν να πιέζει την ουροδόχο !!δύο φορές μέχρι στιγμής !!μου φτάνουν δε θέλω άλλες χαχαχχαχαχ😀

Αχ άντε και εσύ πέμπτη !!!θα περιμένουμε τα όμορφα νέα σας !!εγώ λογικά την άλλη πέμπτη !!

Το πιο πιθανό είναι που μεγαλώνει η μυτρα κοπέλα μου εγώ είχα λίγα πονακια αλλα δεν τα εχω συνέχεια τώρα εχω καιρό να με πιάσουν και με την ουροδόχο κυστη που είχα ενοχλήσεις και φοβόμουν για ουρολοίμωξη με πέρασε πρέπει να με πίεζε εκεί… ο γιατρός μου είπε θα τα έχω αυτά είμαι και αδυνατουλα  είναι και το πρώτο παιδάκι είναι λογικό ρωτά τον γιατρό σου αλλα πιστευω ότι δεν θα είναι συσπάσεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διανύω τη 19 η εβδομάδα...έχετε φούσκωμα εσείς ;

Πάνω από τον ομφαλό  είναι σαν πρησμένη δεν πονάει αλλά τεντώνεται ..είναι φυσιολογικό άραγε;

Σαν να έχω φάει πολύ ..όχι συνέχεια αλλά τη περισσότερη μέρα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mairy22 είπε:

Κορίτσια διανύω τη 19 η εβδομάδα...έχετε φούσκωμα εσείς ;

Πάνω από τον ομφαλό  είναι σαν πρησμένη δεν πονάει αλλά τεντώνεται ..είναι φυσιολογικό άραγε;

Σαν να έχω φάει πολύ ..όχι συνέχεια αλλά τη περισσότερη μέρα ...

Κ εγώ πολλές ώρες τις μέρας είμαι φουσκωμένη.ξυπνάω καλά κ μετά σιγά σιγά πρηζομαι 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina.k είπε:

Κ εγώ πολλές ώρες τις μέρας είμαι φουσκωμένη.ξυπνάω καλά κ μετά σιγά σιγά πρηζομαι 😁

Και εγώ έτσι το πρωί πιο ξεφούσκωτη και το βράδυ τούμπανο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Και εγώ έτσι το πρωί πιο ξεφούσκωτη και το βράδυ τούμπανο 

Ναι ναι .το βράδυ γίνεται τούμπανο. 

Άρα σε όλες έτσι γίνεται. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι ναι .το βράδυ γίνεται τούμπανο. 

Άρα σε όλες έτσι γίνεται. 😍

Και μετά το φαγητό πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ αύριο έχω την Β επιπέδου άρα το βραδάκι θα έχουμε νέα! Γενικά εγώ όταν χαλαρώνω το νιώθω πολλές φορές το μωρό. Άλλοτε σαν κλωτσιές κι αλλοτε σαν απλά να κινείται. Την Ανάσταση ωστόσο πέτρωσε η κοιλιά μου και τρόμαξα λίγο. Τραβήγματα χαμηλά έχω κι εγώ. Ελπίζω να είναι αυτό που λέτε ...ότι μεγαλώνει η μήτρα. Επίσης, φταρνιστηκα τις προάλλες και έχασα κάποια υγρά. Ελπίζω να μην ήταν αμνιακό υγρό ή δεν ξέρω κι εγώ τι. Η συχνοουρια επανήλθε. Έχω σημειώσει τις παρατηρήσεις μου να τις ρωτήσω όλες αύριο στον γιατρό μου. Δυσκολεύομαι το βράδυ στον ύπνο. Δεν βολεύομαι με την κοιλιά. Μόνο ανάσκελα με βολεύει αλλά υποτίθεται πρέπει να κοιμόμαστε αριστερά στο πλάι. Επίσης, καμιά φορά θέλω να κάτσω μπρούμυτα αλλά νιώθω την κοιλιά μου φυσικά να πλακωνεται και σηκώνομαι. Γενικά, πρέπει να βρω έναν τρόπο να κοιμάμαι γιατί θα δυσκολέψουν τα πράγματα. Εννοείται έχω φουσκώσει κι εγώ. Είμαι στην 23η βδομάδα πλέον. Σήμερα μπήκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια κι εγώ αύριο έχω την Β επιπέδου άρα το βραδάκι θα έχουμε νέα! Γενικά εγώ όταν χαλαρώνω το νιώθω πολλές φορές το μωρό. Άλλοτε σαν κλωτσιές κι αλλοτε σαν απλά να κινείται. Την Ανάσταση ωστόσο πέτρωσε η κοιλιά μου και τρόμαξα λίγο. Τραβήγματα χαμηλά έχω κι εγώ. Ελπίζω να είναι αυτό που λέτε ...ότι μεγαλώνει η μήτρα. Επίσης, φταρνιστηκα τις προάλλες και έχασα κάποια υγρά. Ελπίζω να μην ήταν αμνιακό υγρό ή δεν ξέρω κι εγώ τι. Η συχνοουρια επανήλθε. Έχω σημειώσει τις παρατηρήσεις μου να τις ρωτήσω όλες αύριο στον γιατρό μου. Δυσκολεύομαι το βράδυ στον ύπνο. Δεν βολεύομαι με την κοιλιά. Μόνο ανάσκελα με βολεύει αλλά υποτίθεται πρέπει να κοιμόμαστε αριστερά στο πλάι. Επίσης, καμιά φορά θέλω να κάτσω μπρούμυτα αλλά νιώθω την κοιλιά μου φυσικά να πλακωνεται και σηκώνομαι. Γενικά, πρέπει να βρω έναν τρόπο να κοιμάμαι γιατί θα δυσκολέψουν τα πράγματα. Εννοείται έχω φουσκώσει κι εγώ. Είμαι στην 23η βδομάδα πλέον. Σήμερα μπήκα! 

Άντε ωραία να πας να τελειώνεις και με την β επιπέδου περιμένουμε νέα σου εγώ είμαι 22 και 3 μερες την έκανα πριν μια βδομαδα την β επιπέδου.. και εμένα με βολεύει ανάσκελα το βράδυ για την ώρα κοιμάμαι καλά αλλά νομίζω μετά την 25 βδομαδα δεν θα κάνει να κοιμόμαστε έτσι… και εγώ την νιωθω αρκετά κλωτσάει συνέχεια μέσα στην μέρα είναι πολύ ωραιο να το νιώθεις 😊

Εγώ βγάζω αρκετά συχνά υγρά που αναγκάζομαι να φοράω σερβιέτακι και νομίζω καμία φορά μου φεύγουν και λίγα ουρά πρέπει να είναι λογικό από όσο ξέρω αυτό… 

Στείλε μας αύριο τα νέα σου 💕

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...