Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

Όλα καλά θα πάνε !!πότε θα την κάνεις ;;αχ τι ωραία !!εγώ βέβαια νόμιζα πως είχα αγοράκι τον τελευταίο μηνα.το έβλεπα και στον ύπνο μου .χαχαχα !!!

Δεν ξέρω ακόμη θα την κλείσω αυτή τη βδομάδα που έχω γιατρο.τα κάνει όλα ο δικος μου στο ιατρείο όποτε δεν έχω άγχος με τα ραντεβού κτλ κάθε φορά.λογικα σε 2 βδομάδες.ευχομαι τα καλύτερα για όλες μας να ηρεμήσουμε λιγάκι και να το απολαύσουμε. Επίσης λένε πως ότι δεις στον ύπνο σου είναι το αντίθετο. Στην περίπτωση σου ισχύει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η Katerina.k είπε:

Δεν ξέρω ακόμη θα την κλείσω αυτή τη βδομάδα που έχω γιατρο.τα κάνει όλα ο δικος μου στο ιατρείο όποτε δεν έχω άγχος με τα ραντεβού κτλ κάθε φορά.λογικα σε 2 βδομάδες.ευχομαι τα καλύτερα για όλες μας να ηρεμήσουμε λιγάκι και να το απολαύσουμε. Επίσης λένε πως ότι δεις στον ύπνο σου είναι το αντίθετο. Στην περίπτωση σου ισχύει!!

καλημέρα!!αχ είσαι τυχερή που τα κάνει ο ΄΄ιδιος! γιατί θα μπορεί να είναι κ οσύντροφός σου..οπότε μειώνεται το άγχος σου κάπως.. αλήθεια ;; αυτο με το όνειρο δεν το ήξερα!!αχ να μας πεις νέα σου!εμένα ο γιατρός το είχε δει το φύλο από την αυχενική(λογικά φαινόταν), οπότε μπορεί κι εσύ να μάθεις σύντομα αν το θες !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εγώ τλκ βγαινω ακόμα θετική στον ιό. Δεν κατάφερα να πάω στον γιατρό χθες λοιπόν για το προγραμματισμένο μας ραντεβού και μου το έβαλε τη Δευτέρα. Ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά και να μάθω και το φύλο γιατί στην αυχενική δεν το είδαμε. Τουλάχιστον είμαι καλά τώρα...μόνο λίγο βήχα και μπούκωμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα στον γιατρό. 

Εξαφανίστηκε η αποκόλληση. Όλα πάνε καλά..σε δύο βδομάδες έχω αυχενική. 

Είναι 3 εκατοστά. Και 167 παλμοί. Χεχεχεχ. Την προηγούμενη φορά ήταν το κεφαλάκι δεξιά και τώρα είχε γυρίσει τελείως αριστερά. Είχα πάθει πλάκα. 

Στην αρχή είχε το χεράκι του δίπλα στο μάγουλο κοντά στο αυτί. Και μετά από λίγο όσο αυτός πίεζε τον υπέρηχο τα έφερε μπροστά λες και θα παίξει ξύλο. Χαχαχα δείτε ....χαχαχαχ

IMG_20220309_202117.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια πήγα στον γιατρό. 

Εξαφανίστηκε η αποκόλληση. Όλα πάνε καλά..σε δύο βδομάδες έχω αυχενική. 

Είναι 3 εκατοστά. Και 167 παλμοί. Χεχεχεχ. Την προηγούμενη φορά ήταν το κεφαλάκι δεξιά και τώρα είχε γυρίσει τελείως αριστερά. Είχα πάθει πλάκα. 

Στην αρχή είχε το χεράκι του δίπλα στο μάγουλο κοντά στο αυτί. Και μετά από λίγο όσο αυτός πίεζε τον υπέρηχο τα έφερε μπροστά λες και θα παίξει ξύλο. Χαχαχα δείτε ....χαχαχαχ

IMG_20220309_202117.jpg

αχ τι ωραία νέα είναι αυτά !!μεγαλώνει το παιδάκι σου!!γίνονται μικρά ανθρωπάκια.τέλεια τα χεράκια του!καλα και που να το δεις στην αυχενική, θα έχει διαμορφωθει πλήρως!!εμένα άνοιγε το στόμα του κ έπινε νερό από το αμνιακό..(!!)άντε τώρα θα περιμένεις να το ξαναδείς.. με καλα αποτελεσματα !!(εγώ σε ένα μήνα περίπου θα το δω τώρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εγώ τλκ βγαινω ακόμα θετική στον ιό. Δεν κατάφερα να πάω στον γιατρό χθες λοιπόν για το προγραμματισμένο μας ραντεβού και μου το έβαλε τη Δευτέρα. Ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά και να μάθω και το φύλο γιατί στην αυχενική δεν το είδαμε. Τουλάχιστον είμαι καλά τώρα...μόνο λίγο βήχα και μπούκωμα. 

περαστικά σου..σε λίγο θα εχεις αναρρώσει πλήρως κι θα δεις το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εγώ τλκ βγαινω ακόμα θετική στον ιό. Δεν κατάφερα να πάω στον γιατρό χθες λοιπόν για το προγραμματισμένο μας ραντεβού και μου το έβαλε τη Δευτέρα. Ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά και να μάθω και το φύλο γιατί στην αυχενική δεν το είδαμε. Τουλάχιστον είμαι καλά τώρα...μόνο λίγο βήχα και μπούκωμα. 

Περαστικά κορίτσι μου! Ελπίζω να γίνεις καλά σύντομα και να μπορέσεις να ευχαριστηθείς με ηρεμία το μπεμπακι και την εγκυμοσύνη σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια πήγα στον γιατρό. 

Εξαφανίστηκε η αποκόλληση. Όλα πάνε καλά..σε δύο βδομάδες έχω αυχενική. 

Είναι 3 εκατοστά. Και 167 παλμοί. Χεχεχεχ. Την προηγούμενη φορά ήταν το κεφαλάκι δεξιά και τώρα είχε γυρίσει τελείως αριστερά. Είχα πάθει πλάκα. 

Στην αρχή είχε το χεράκι του δίπλα στο μάγουλο κοντά στο αυτί. Και μετά από λίγο όσο αυτός πίεζε τον υπέρηχο τα έφερε μπροστά λες και θα παίξει ξύλο. Χαχαχα δείτε ....χαχαχαχ

IMG_20220309_202117.jpg

Μπράβο κορίτσι μου! Πόσο όμορφο να το βλέπεις να μεγαλώνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

πήγαμε χθες στο γιατρό και είδαμε το μπεμπακι μας 😬 είναι απίστευτο πόσο γρήγορα μεγαλώνουν! Μας ειπε πως πλέον δεν μετράμε εκατοστά αλλά γραμμάρια. Το δικό μας έφτασε τα 58 γραμμάρια. Μας είπε πως μάλλον είναι αγόρι αλλά να περιμένουμε για σιγουριά τα αποτελέσματα της nipt…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

πήγαμε χθες στο γιατρό και είδαμε το μπεμπακι μας 😬 είναι απίστευτο πόσο γρήγορα μεγαλώνουν! Μας ειπε πως πλέον δεν μετράμε εκατοστά αλλά γραμμάρια. Το δικό μας έφτασε τα 58 γραμμάρια. Μας είπε πως μάλλον είναι αγόρι αλλά να περιμένουμε για σιγουριά τα αποτελέσματα της nipt…

καλημέρα κοριτσάκι μου!!αχ τι όμορφα!τ΄ώρα φαντἀζομαι θα το σκέφτεσαι συνέχεια το μικρούλη σου που το είδες πρόσφατα!α δε το γνώριζα αυτό με τα γραμμάρια!! το νιπτ σου τώρα σύντομα δε βγαίνει ;; καλά δε θυμάμαι;; μάλλον απο εκεί βλέπουν την ανάπτυξη του μετά από κάποιο στάδιο...εγώ θα πάω τώρα σε 3 βδομάδες..πως θα περάσει ο καιρός..να δω αν είναι καλά (νιώθω ότι το πιέζω στον ύπνο μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/3/2022 at 10:31 ΠΜ, ο/η irini5 είπε:

καλημέρα κοριτσάκι μου!!αχ τι όμορφα!τ΄ώρα φαντἀζομαι θα το σκέφτεσαι συνέχεια το μικρούλη σου που το είδες πρόσφατα!α δε το γνώριζα αυτό με τα γραμμάρια!! το νιπτ σου τώρα σύντομα δε βγαίνει ;; καλά δε θυμάμαι;; μάλλον απο εκεί βλέπουν την ανάπτυξη του μετά από κάποιο στάδιο...εγώ θα πάω τώρα σε 3 βδομάδες..πως θα περάσει ο καιρός..να δω αν είναι καλά (νιώθω ότι το πιέζω στον ύπνο μου)

Και εμένα τώρα κάθε 3+ εβδομάδες θα με βλέπει… δεν ξέρω πως θα περνάνε οι μέρες από εδώ και πέρα οπότε σε νιώθω!

Ελπίζω μέχρι αρχές της επόμενης εβδομάδας να έχει βγει η nipt - μου είχαν πει 10 εργάσιμες ημέρες και την έκανα στην 4 Μαρτίου. 

Προσπάθησε να κοιμάσαι στο πλάι ώστε να μη νιώθεις την πίεση στην κοιλιά. Παρήγγειλα χθες ένα μαξιλαράκι για την κοιλιά. Ελπίζω να κάνει δουλειά γιατί τώρα βάζω ένα κανονικό στο πλάι για στήριγμα. Βέβαια είναι κυρίως στήριγμα για τη γάτα μου που έχει μάθει να κοιμάται επάνω μου και τώρα προσπαθώ να την κρατάω ψηλά στο στήθος μου ή στο πλάι (ξαπλώνει πάνω στο πλαϊνό μαξιλάρι και βάζει τα χεράκια της επάνω στην κοιλιά μου) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/3/2022 at 11:37 ΠΜ, ο/η blueheart είπε:

Και εμένα τώρα κάθε 3+ εβδομάδες θα με βλέπει… δεν ξέρω πως θα περνάνε οι μέρες από εδώ και πέρα οπότε σε νιώθω!

Ελπίζω μέχρι αρχές της επόμενης εβδομάδας να έχει βγει η nipt - μου είχαν πει 10 εργάσιμες ημέρες και την έκανα στην 4 Μαρτίου. 

Προσπάθησε να κοιμάσαι στο πλάι ώστε να μη νιώθεις την πίεση στην κοιλιά. Παρήγγειλα χθες ένα μαξιλαράκι για την κοιλιά. Ελπίζω να κάνει δουλειά γιατί τώρα βάζω ένα κανονικό στο πλάι για στήριγμα. Βέβαια είναι κυρίως στήριγμα για τη γάτα μου που έχει μάθει να κοιμάται επάνω μου και τώρα προσπαθώ να την κρατάω ψηλά στο στήθος μου ή στο πλάι (ξαπλώνει πάνω στο πλαϊνό μαξιλάρι και βάζει τα χεράκια της επάνω στην κοιλιά μου) 

΄΄ελα η γλυκούλα μου ❤️ !χαχαχχα! έχεις γλυκιά παρεούλαα!!να προσέχεις όμως την κοιλίτσα σου!!κι εγώ προσπαθώ να μην την πλακώνω αλλά κάποιες φορές ξυπνάω με κάποια ενόχληση στην πλευρά που ε΄΄ιναι το μικρούλι..με μαξιλάρι κι εγώ αλλά ίσως πρέπει να πα΄ρω ένα απ΄΄ο τα μαλακά μεγάλα που αγκαλιάζουν μεγάλο μέρος του σώματο.αχκαλά αποτελέσματα για το νιπτ! περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε ;; Εγω μετα την τριτη δοση εμβολίου π εκανα το προηγουμενο σαββατο την πεμπτη βγηκα και θετικη στο κορονοιο !!!ηρθαμε Σ επαφή με κρούσμα την καθαρα δευτερα …. Ποσα άτυχος πειτε μου ;;; 
 Παλι καλα δεν ειχα βαριά συμπτώματα  δέκατα και μπούκωμα  

 Εντομεταξυ την πεμπτη εχουμε και την αυχενική Ελπιζω να βγω αρνητική δεν θελω να την χάσω περιμενα πως και πως !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2022 at 8:39 ΜΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια πήγα στον γιατρό. 

Εξαφανίστηκε η αποκόλληση. Όλα πάνε καλά..σε δύο βδομάδες έχω αυχενική. 

Είναι 3 εκατοστά. Και 167 παλμοί. Χεχεχεχ. Την προηγούμενη φορά ήταν το κεφαλάκι δεξιά και τώρα είχε γυρίσει τελείως αριστερά. Είχα πάθει πλάκα. 

Στην αρχή είχε το χεράκι του δίπλα στο μάγουλο κοντά στο αυτί. Και μετά από λίγο όσο αυτός πίεζε τον υπέρηχο τα έφερε μπροστά λες και θα παίξει ξύλο. Χαχαχα δείτε ....χαχαχαχ

IMG_20220309_202117.jpg

Τι νόστιμο νινακι !! Μπραβο τελεια νεα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η irini5 είπε:

΄΄ελα η γλυκούλα μου ❤️ !χαχαχχα! έχεις γλυκιά παρεούλαα!!να προσέχεις όμως την κοιλίτσα σου!!κι εγώ προσπαθώ να μην την πλακώνω αλλά κάποιες φορές ξυπνάω με κάποια ενόχληση στην πλευρά που ε΄΄ιναι το μικρούλι..με μαξιλάρι κι εγώ αλλά ίσως πρέπει να πα΄ρω ένα απ΄΄ο τα μαλακά μεγάλα που αγκαλιάζουν μεγάλο μέρος του σώματο.αχκαλά αποτελέσματα για το νιπτ! περιμένουμε νέα σου!!

Μαξιλαράκι πήρα αυτό και το μεγάλο ίσως να το πάρω αργότερα γιατί λένε ότι βολεύει και στο θηλασμό 

Για τώρα ήθελα ένα να στηρίζει την κοιλιτσα από κάτω στο πλάι ώστε να μη φεύγω μπροστά όταν κοιμάμαι και την πλακώνω και αυτό μου άρεσε αρκετά 

43D9D248-DCA6-419C-B261-BB11F2814150.jpeg

4667BC4B-4719-4FB4-9522-B8B880F3C536.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η mariakater είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε ;; Εγω μετα την τριτη δοση εμβολίου π εκανα το προηγουμενο σαββατο την πεμπτη βγηκα και θετικη στο κορονοιο !!!ηρθαμε Σ επαφή με κρούσμα την καθαρα δευτερα …. Ποσα άτυχος πειτε μου ;;; 
 Παλι καλα δεν ειχα βαριά συμπτώματα  δέκατα και μπούκωμα  

 Εντομεταξυ την πεμπτη εχουμε και την αυχενική Ελπιζω να βγω αρνητική δεν θελω να την χάσω περιμενα πως και πως !!

Περαστικά και γρήγορα! Ελπίζω μέχρι την Τετάρτη να έχεις βγάλει αρνητικό τεστ! Στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα! Εγώ επιτέλους ξεμπερδεψα από τον κοβιντ και πήγα για υπέρηχο σήμερα. Μια χαρά το μωράκι 130 γραμμάρια. Μεγάλωσε παρά πολύ από την τελευταία φορά που το ειδα. Κατά πάσα πιθανότητα κοριτσάκι. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η mariakater είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε ;; Εγω μετα την τριτη δοση εμβολίου π εκανα το προηγουμενο σαββατο την πεμπτη βγηκα και θετικη στο κορονοιο !!!ηρθαμε Σ επαφή με κρούσμα την καθαρα δευτερα …. Ποσα άτυχος πειτε μου ;;; 
 Παλι καλα δεν ειχα βαριά συμπτώματα  δέκατα και μπούκωμα  

 Εντομεταξυ την πεμπτη εχουμε και την αυχενική Ελπιζω να βγω αρνητική δεν θελω να την χάσω περιμενα πως και πως !!

Περαστικά κορίτσι μου !!ελπίζω να περάσει γρήγορα...μακάρι την Πέμπτη να είσαι τέλεια να μας πεις νέα για το μπεμπακι σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Μαξιλαράκι πήρα αυτό και το μεγάλο ίσως να το πάρω αργότερα γιατί λένε ότι βολεύει και στο θηλασμό κι

Για τώρα ήθελα ένα να στηρίζει την κοιλιτσα από κάτω στο πλάι ώστε να μη φεύγω μπροστά όταν κοιμάμαι και την πλακώνω και αυτό μου άρεσε αρκετά 

43D9D248-DCA6-419C-B261-BB11F2814150.jpeg

4667BC4B-4719-4FB4-9522-B8B880F3C536.jpeg

Υπέροχα νέα !!με το καλό το αγοράκι σου !!το πρώτο της ομάδας δεν είναι ;;

Τέλειο κι το μαξιλάρι !!!!κάτι τέτοιο θέλω κ εγώ γιατί οντως στα πλάγια νιώθω ότι φεύγω...αλλά δεν έχω ψάξει ακόμα..πρέπει σύντομα όμως..

εγώ κοριτσια χθες είχα φοβερές συσπάσεις...δεν ήξερα ακριβώς τι είναι.αλλα δε μπορούσα να περπατήσω καλά..πήρα τον γιατρό..πήγα από εκεί κι τις είδα.. κ μετά με έστειλε για κάτι ενέσεις....έχω φοβηθεί πολύ....όλη ημέρα ξάπλα εννοείται.το νινακι μου είναι καλά !είναι κ η δυσπλασία μου..ελπίζω να μη το χάσω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, έχετε φουσκώσει δηλαδή και χρειάζεστε μαξιλαράκι; Εγώ όπως ήμουνα είμαι ακόμα. Δεν νιώθω καμιά αλλαγή στο σώμα.  Κιλά πήρατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ποια βδομάδα είπαμε ότι είστε;

Εγώ είμαι 11 η 

Λόγω εμετών και αναγουλας έχω χάσει 2.5 κιλά😯  η κοιλίτσα έχει απλά πρηστεί. Μια σταλιά δηλαδή. Λίγο πιο έντονο από περίοδο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Υπέροχα νέα !!με το καλό το αγοράκι σου !!το πρώτο της ομάδας δεν είναι ;;

Τέλειο κι το μαξιλάρι !!!!κάτι τέτοιο θέλω κ εγώ γιατί οντως στα πλάγια νιώθω ότι φεύγω...αλλά δεν έχω ψάξει ακόμα..πρέπει σύντομα όμως..

εγώ κοριτσια χθες είχα φοβερές συσπάσεις...δεν ήξερα ακριβώς τι είναι.αλλα δε μπορούσα να περπατήσω καλά..πήρα τον γιατρό..πήγα από εκεί κι τις είδα.. κ μετά με έστειλε για κάτι ενέσεις....έχω φοβηθεί πολύ....όλη ημέρα ξάπλα εννοείται.το νινακι μου είναι καλά !είναι κ η δυσπλασία μου..ελπίζω να μη το χάσω .

Άρχισες να παίρνεις μαγνήσιο ή όχι ακόμη; Νομίζω βοηθάει για κράμπες και συσπάσεις. Προσοχή και ξεκούραση. Να σκέφτεσαι μόνο θετικά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, έχετε φουσκώσει δηλαδή και χρειάζεστε μαξιλαράκι; Εγώ όπως ήμουνα είμαι ακόμα. Δεν νιώθω καμιά αλλαγή στο σώμα.  Κιλά πήρατε;

Σε ποια εβδομάδα είσαι; Εγώ είμαι 16η, έχω φουσκώσει λίγο, αλλά κιλά δεν έχω πάρει ακόμη.  Έχω όμως πάρει 12 πόντους στην κοιλίτσα. Το μαξιλαράκι το θέλω για στήριγμα γιατί έχω μάθει να κοιμάμαι μπρούμυτα και στο πλάι δεν βολεύομαι. Χωρίς μαξιλάρι, όταν με παίρνει ο ύπνος πέφτω μπροστά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Άρχισες να παίρνεις μαγνήσιο ή όχι ακόμη; Νομίζω βοηθάει για κράμπες και συσπάσεις. Προσοχή και ξεκούραση. Να σκέφτεσαι μόνο θετικά ❤️

ευχαριστώ ❤️ ..αυτό: προσπαθώ να σκεφτώ θετικα.. μαγνήσιο παίρνω ήδη..και λίγη προγεστερόνη(την οποια είχα σταματ΄ησει)..ελπίζω να ήταν περιστασιακές..μπρούμυτα δε φοβάσαι ;; εγώ μόνο ανασκελα κ πλάι κ  ζορίζομαι γτ είχα συνηθίσει κ εγώ μπρούμυτα!

βρίσκομαι στην 15η..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...