Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αχνό θετικό τεστ


Jo25

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσια μου 78 σήμερα πολύ ευχαριστημένος είναι ο γιατρός μου για 4 ημέρα μόνο καθυστέρησης ειδικά και απλά μου έδωσε utrogestan για τους πόνους και θα πάω σε μια εβδομάδα ❤️

Τέλεια κορίτσι μου υπερδιπλασιάστηκε!!! Με το καλοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσια μου 78 σήμερα πολύ ευχαριστημένος είναι ο γιατρός μου για 4 ημέρα μόνο καθυστέρησης ειδικά και απλά μου έδωσε utrogestan για τους πόνους και θα πάω σε μια εβδομάδα ❤️

Μπράβο τέλεια !!!!!! Συγχαρητήρια !!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου ευχόμαστε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Τέλεια κορίτσι μου υπερδιπλασιάστηκε!!! Με το καλοοοο!!!

❤️❤️❤️❤️❤️👼🏻👼🏻 ευχαριστωωω πολύ πολύ !!!!! Εύχομαι το ίδιο σε όλες μας 🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα, 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια και με το καλό. Εγώ έκανα ένα τεστ πρόωρης ανίχνευσης σήμερα και βγήκε αρνητικό αλλά δεν ξέρω αν μετράει που δεν ήταν με τα πρωινά ουρά. Περιμένω περίοδο σε 4 μέρες. Θα περιμένω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/2/2022 at 3:02 ΜΜ, ο/η Μαρια340 είπε:

Καλησπέρα, 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια και με το καλό. Εγώ έκανα ένα τεστ πρόωρης ανίχνευσης σήμερα και βγήκε αρνητικό αλλά δεν ξέρω αν μετράει που δεν ήταν με τα πρωινά ουρά. Περιμένω περίοδο σε 4 μέρες. Θα περιμένω. 

καλημέρα κορίτσι μου ! Τι έγινε αδιαθέτησες ; Προσπάθησε ν προφυλάσσεις  τον εαυτό σου και να κανεις λίγη υπομονή να έχεις έστω μια μέρα καθυστέρηση ! Καταρχάς εμένα αν έκανα πριν απ την καθυστέρηση δεν θα έδειχνε γιατί σκέψου το πρόωρης ανίχνευσης και τη πρώτη μέρα καθυστέρησης ήταν σχεδόν ανύπαρκτη η δεύτερη γραμμή ! Εύχομαι καλά αποτελέσματα να μην ανχωνεσαι θα τα καταφέρεις και θα ξεχάσεις το οτιδήποτε ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/2/2022 at 11:30 ΠΜ, ο/η Jo25 είπε:

καλημέρα κορίτσι μου ! Τι έγινε αδιαθέτησες ; Προσπάθησε ν προφυλάσσεις  τον εαυτό σου και να κανεις λίγη υπομονή να έχεις έστω μια μέρα καθυστέρηση ! Καταρχάς εμένα αν έκανα πριν απ την καθυστέρηση δεν θα έδειχνε γιατί σκέψου το πρόωρης ανίχνευσης και τη πρώτη μέρα καθυστέρησης ήταν σχεδόν ανύπαρκτη η δεύτερη γραμμή ! Εύχομαι καλά αποτελέσματα να μην ανχωνεσαι θα τα καταφέρεις και θα ξεχάσεις το οτιδήποτε ......

Καλησπέρα κορίτσι μου

Δεν έστειλα νωρίτερα γιατί έτρεχα με την δουλειά κ δεν προλάβαινα. Σε ευχαριστώ. Ναι αδιαθετησα εχτές. Θέλω να μην αγχωνομαι αλλά δεν είναι εύκολο γιατί έχω χάσει δύο. Τώρα λέω να ξεκινήσω και τα τεστ ωορρηξιας και έχεις δίκιο θα περιμένω την καθυστέρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...