Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πότε ξανά onesteps... Σκέφτομαι να τα πετάξω όπως είναι.... Ενώ μετά την μέρα της ωορρηξίας σύμφωνα με το ημερολόγιο εβγαιναν όλα τα τεστ αρνητικα χθες 5 μέρες πριν την περίοδο αποφάσισε το τεστ να σκουραινει.. Βέβαια το δεύτερο που έκανα το απόγευμα αρνητικοτατο... Ότι να ναι δηλαδή.... Το πρώτο είναι μεσημέρι και το δεύτερο απόγευμα

IMG_20220127_122114.jpg

IMG_20220127_170847.jpg

Καλημέρεςς..ότι να ναι είναι ή τέλος πάντων δύσχρηστο..αντε να μην το ακυρώσουμε τελείως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πότε ξανά onesteps... Σκέφτομαι να τα πετάξω όπως είναι.... Ενώ μετά την μέρα της ωορρηξίας σύμφωνα με το ημερολόγιο εβγαιναν όλα τα τεστ αρνητικα χθες 5 μέρες πριν την περίοδο αποφάσισε το τεστ να σκουραινει.. Βέβαια το δεύτερο που έκανα το απόγευμα αρνητικοτατο... Ότι να ναι δηλαδή.... Το πρώτο είναι μεσημέρι και το δεύτερο απόγευμα

IMG_20220127_122114.jpg

IMG_20220127_170847.jpg

Καλημέρα.. έκανα και εγώ ένα από περιέργεια αλλά βγήκαν 2 αχνες γραμμές 

20220127_210532.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια.. τι κανετε? εγω ετρεχα το πρωι για να παρω τον μικρο για τεστ .. ειναι στενη επαφη και για να πηγαινει σχολειο πρεπει να κανουμε καθε μερα τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πότε ξανά onesteps... Σκέφτομαι να τα πετάξω όπως είναι.... Ενώ μετά την μέρα της ωορρηξίας σύμφωνα με το ημερολόγιο εβγαιναν όλα τα τεστ αρνητικα χθες 5 μέρες πριν την περίοδο αποφάσισε το τεστ να σκουραινει.. Βέβαια το δεύτερο που έκανα το απόγευμα αρνητικοτατο... Ότι να ναι δηλαδή.... Το πρώτο είναι μεσημέρι και το δεύτερο απόγευμα

IMG_20220127_122114.jpg

IMG_20220127_170847.jpg

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημέρα.. έκανα και εγώ ένα από περιέργεια αλλά βγήκαν 2 αχνες γραμμές 

20220127_210532.jpg

Καλημέρα σας. Δεν ξέρω τι οδηγία σας δίνει. Αλλά ξέρω το θετικό είναι όταν είναι δύο γραμμές και η μία είναι ή ίδια με την άλλη ή εντονότερη. Της @Nandia-από την φώτο τα βλέπω λίγο ίδια. Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

@Lacostaki εσύ είσαι λίγο πριν την περίοδο; Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι ίδιου χρώματος και το ίδιο έντονο. Γενικά γίνεται να βρει το πρωί θετικό και το απόγευμα αρνητικό. Επειδή ανεβαίνει και μόλις φτάσει στο πικ του, αρνητικοποιειται. Απλά μάλλον δεν σου κολλαει με την μέρα σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!! Παρασκευουλα σημερα!!!!!❤️❤️❤️ περιμενω και τους γονεις μου σημερα να ερθουν απο το χωριο να μας δουν και να δουν και το σπιτακι μας!!! θα κατσουν μερικες μερουλες να τους χορτασω!!!

εμενα κοριτσια @Lacostaki και @Nandia- μου φαινονται και τα 2 τεστ ελαττωματικα γτ (ετσι οπως τα βλεπω απο τις φωτο) οι γραμμες ελέγχου δεν ειναι έντονες..

@Nandia- μου ελπιζω να βγει αρνητικο ο μικρουλης σου και να μην κολλησε!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

 

Καλημέρα σας. Δεν ξέρω τι οδηγία σας δίνει. Αλλά ξέρω το θετικό είναι όταν είναι δύο γραμμές και η μία είναι ή ίδια με την άλλη ή εντονότερη. Της @Nandia-από την φώτο τα βλέπω λίγο ίδια. Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

@Lacostaki εσύ είσαι λίγο πριν την περίοδο; Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι ίδιου χρώματος και το ίδιο έντονο. Γενικά γίνεται να βρει το πρωί θετικό και το απόγευμα αρνητικό. Επειδή ανεβαίνει και μόλις φτάσει στο πικ του, αρνητικοποιειται. Απλά μάλλον δεν σου κολλαει με την μέρα σωστά;

Ειμαι στην 8η σημερα αρα χτες στην 7η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Ειμαι στην 8η σημερα αρα χτες στην 7η μερα

Υπάρχει πάντως περίπτωση να κάνεις νωρίς ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!! Παρασκευουλα σημερα!!!!!❤️❤️❤️ περιμενω και τους γονεις μου σημερα να ερθουν απο το χωριο να μας δουν και να δουν και το σπιτακι μας!!! θα κατσουν μερικες μερουλες να τους χορτασω!!!

εμενα κοριτσια @Lacostaki και @Nandia- μου φαινονται και τα 2 τεστ ελαττωματικα γτ (ετσι οπως τα βλεπω απο τις φωτο) οι γραμμες ελέγχου δεν ειναι έντονες..

@Nandia- μου ελπιζω να βγει αρνητικο ο μικρουλης σου και να μην κολλησε!!!🙏

σε ευχαριστω.. μακαρι να την γλιτωσουμε.. σημερα εχει και ο μεγαλος τεστ στο σχολειο.. ειναι η μερα που παει μοναδα για να τους κανουν τεστ.. αντε να δουμε τι θα βγει και απο εκει.. καθε μερα ειμαστε με την εννοια

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι ισχύει. Η μία που είναι κοντά στην λαβή θα πρέπει πρώτα να βγαίνει κόκκινο έντονο. 

εγω νομιζω κοριτσια ετσι ειναι αυτο το τεστ... δηλαδη δεν βγαινει εντονη κοκκινη γραμμη.. και μενα το δικο μου μου φαινεται καπως ιδια.. θα συνεχισω να κανω να δω μηπως οσο κοντευω στην μερα της ωορρηξιας γινεται πιο εντονη και η γραμμη ελεγχου.. ευτυχως εχω 3 της hometest ετσι ειμαι καπως καλυμμενη για αυτο το μηνα.. θα παραγγειλω απο τωρα ξανα γιατι θελουν 1 μηνα να ερθουν κυπρο εκτος και αν ετυχε λογο των χριστουγεννων και καθυστερησαν την προηγουμενη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Υπάρχει πάντως περίπτωση να κάνεις νωρίς ωορρηξία. 

η αληθεια ειναι νοιωθω μια ενοχληση στην αριστερη πλευρα χαμηλα που μπορει να γινει πιο νωρις... θα δειξει.. εγω εχω επαφες καλου κακου ( ετσι και αλλιως δεν μπορω να τον κρατησω μακρια αρα ουτως η αλλως θα ειχα επαφες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

η αληθεια ειναι νοιωθω μια ενοχληση στην αριστερη πλευρα χαμηλα που μπορει να γινει πιο νωρις... θα δειξει.. εγω εχω επαφες καλου κακου ( ετσι και αλλιως δεν μπορω να τον κρατησω μακρια αρα ουτως η αλλως θα ειχα επαφες)

Χαχαχαχα.... Ναι ναι να έχεις και βλέπουμε

Ίσως φταινε και τα τεστ δεν ξέρω. Ας πούμε της εγγυμοσυνης πότε έχει σκοπό να γίνει έντονη Σκούρη η γραμμή;;; δεν ξέρω. Τι ευαισθησία του δίνουν; Χθες που είχα κάνει ήταν ακόμα αχνή από την άλλη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχα.... Ναι ναι να έχεις και βλέπουμε

Ίσως φταινε και τα τεστ δεν ξέρω. Ας πούμε της εγγυμοσυνης πότε έχει σκοπό να γίνει έντονη Σκούρη η γραμμή;;; δεν ξέρω. Τι ευαισθησία του δίνουν; Χθες που είχα κάνει ήταν ακόμα αχνή από την άλλη. 

τι να σου πω.. αυτο που εκανα ειναι απο το mothertobe.. δεν ξερω ομως γιατι ειναι ετσι αχνες οι γραμμες.. εχω μπολικα ετσι θα κανω καθε μερα για να δω την διαφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!🥰

Έχω ημέρες να διαβάσω νέα κι έχω χάσει επεισόδια!

@babyblue94μου τι θαυμάσια νέα!😃 Πόσο χάρηκα μόλις το είδα! Με το καλό κορίτσι μου! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Να μην αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι μόνο θετικά! Όλα θα πάνε καλά και σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά το ζουζουνακι σου!

@Κατεριναπαπ μου μαζί ξεκινήσαμε σχεδόν! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου! Είναι λίγο μπελάς οι ενέσεις αλλά είναι για καλό. Εξάλλου αυτό θα κρατήσει λίγες ημέρες! Σκέψου πόσα κορίτσια κάνουν για 9 μήνες! Πραγματικά αξιοθαύμαστο! Όμως όλα αυτά είναι ένα τίποτα μπροστά στο θαύμα που μας περιμένει! Δεν κατάλαβα όμως γιατί δεν τρως αλάτι;

@Raf123 συγχαρητήρια κορίτσι μου για την αύξηση! Κι εγώ ταυρακι είμαι αλλά καμιά αύξηση στα οικονομικά δεν είδα!😆 

Δεν ειχα δει οτι εισαι κι εσυ σαυτες τις μερες καλη επιτυχια και σεσενα κοριτσι μου💗 Ποτε θα πας για ωοληψια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μια απορια.. σημερα ειναι η 8η μερα του κυκλου..εχω καθαρισει εντελως απο την περιοδο απο την 6η μερα.. ψες ειχαμε επαφη και πριν που πηγα τουαλετα και σκουπιστηκα ειδα βλεννη διαφανη και λιγο αιμα.. τι να ειναι αυτο αραγε? συγνωμη για την περιγραφη αλλα με προβληματισε.. ειναι απο την περιοδο και λογο επαφης βγηκε η ειναι τιποτα αλλο.. ηταν κοκκινο αιμα δεν ηταν καφε η ροζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!! Παρασκευουλα σημερα!!!!!❤️❤️❤️ περιμενω και τους γονεις μου σημερα να ερθουν απο το χωριο να μας δουν και να δουν και το σπιτακι μας!!! θα κατσουν μερικες μερουλες να τους χορτασω!!!

εμενα κοριτσια @Lacostaki και @Nandia- μου φαινονται και τα 2 τεστ ελαττωματικα γτ (ετσι οπως τα βλεπω απο τις φωτο) οι γραμμες ελέγχου δεν ειναι έντονες..

@Nandia- μου ελπιζω να βγει αρνητικο ο μικρουλης σου και να μην κολλησε!!!🙏

Αχ τι ωραια που θα ερθουν, να περασετε πολυ ομορφα κοριτσι μου💗💗 Με τις βιταμινες ειχες κανενα νεο? Βεβαια ετυχαν και οι δυσκολες μερες μεσα στα χιονια...

 

Καλημερα σε ολες τις μελοντικες μανουλες 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια μια απορια.. σημερα ειναι η 8η μερα του κυκλου..εχω καθαρισει εντελως απο την περιοδο απο την 6η μερα.. ψες ειχαμε επαφη και πριν που πηγα τουαλετα και σκουπιστηκα ειδα βλεννη διαφανη και λιγο αιμα.. τι να ειναι αυτο αραγε? συγνωμη για την περιγραφη αλλα με προβληματισε.. ειναι απο την περιοδο και λογο επαφης βγηκε η ειναι τιποτα αλλο.. ηταν κοκκινο αιμα δεν ηταν καφε η ροζ

κοριτσι μου καλυτερα να ρωτησεις τη γυναικολογο! κρατα τις αποριες σου να μην τις ξεχασεις και ρωτησε την... εμενα μου εχει τυχει αρκετες φορες να εχω αιμα μετα απο επαφη αλλα φταιει ενα εκτροπιο που ειχα και το καυτηριασαμε... στην δικη σου περιπτωση ομως δεν εχω ιδεα...🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ τι ωραια που θα ερθουν, να περασετε πολυ ομορφα κοριτσι μου💗💗 Με τις βιταμινες ειχες κανενα νεο? Βεβαια ετυχαν και οι δυσκολες μερες μεσα στα χιονια...

 

Καλημερα σε ολες τις μελοντικες μανουλες 😍😍😍

μου απαντησαν χθες να κρατησω το προιον οπως το παρελαβα και θα ερθουν σε επικοινωνια με την φαρμακευτικη. τους απαντησα πισω οτι ευχαριστω για τις ενερειες τους αλλα εγω αναγκαστηκα να τα παραγγειλω απο αλλου γιατι ηδη η αγωγη ειχε εκτροχιαστει με δικη τους υπαιτιοτητα και το λιγοτερο που εχουν να κανουν ειναι να μας επιστρεψουν τα χρηματα. δεν ξαναπαντησαν κατι...... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ για αλλη μια φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

 

Καλημέρα σας. Δεν ξέρω τι οδηγία σας δίνει. Αλλά ξέρω το θετικό είναι όταν είναι δύο γραμμές και η μία είναι ή ίδια με την άλλη ή εντονότερη. Της @Nandia-από την φώτο τα βλέπω λίγο ίδια. Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

@Lacostaki εσύ είσαι λίγο πριν την περίοδο; Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι ίδιου χρώματος και το ίδιο έντονο. Γενικά γίνεται να βρει το πρωί θετικό και το απόγευμα αρνητικό. Επειδή ανεβαίνει και μόλις φτάσει στο πικ του, αρνητικοποιειται. Απλά μάλλον δεν σου κολλαει με την μέρα σωστά;

Καλημέρα!!! Ακριβώς στη μέρα είναι το πρόβλημα είμαι σήμερα 4 μέρες πριν την περίοδο και ακόμα και να υποθέσουμε ότι θα μπορούσε το τεστ να ανιχνεύσει ορμόνη εγκυμοσύνης αν υποθέσουμε ότι υπάρχει που θεωρώ ότι είναι νωρίς ακόμα θα έπρεπε να βγαίνει το ίδιο όλη μέρα και όχι έντονο το μεσημέρι αν μπορούμε να το πούμε έντονο και αχνό το απόγευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!! Ακριβώς στη μέρα είναι το πρόβλημα είμαι σήμερα 4 μέρες πριν την περίοδο και ακόμα και να υποθέσουμε ότι θα μπορούσε το τεστ να ανιχνεύσει ορμόνη εγκυμοσύνης αν υποθέσουμε ότι υπάρχει που θεωρώ ότι είναι νωρίς ακόμα θα έπρεπε να βγαίνει το ίδιο όλη μέρα και όχι έντονο το μεσημέρι αν μπορούμε να το πούμε έντονο και αχνό το απόγευμα

καταλαβα.. οτι να ναι αυτα τα τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλέ εσείς κάνετε σοβαρή διατροφή!! Τι λες ότι δε μπορείτε να αλλάξετε..μπράβο σας έχετε πολύ καλό πρόγραμμα στο φαγητό, μάλλον πάντα είχατε αποτι κατάλαβα!!👏

Επίσης ήθελα να σου πω αν σε 2 μήνες δηλαδή 60 μέρες έχει χάσει 7 να κάνεις πάρτυ!! Εγώ τη βιταμίνη d που είχε 60 χάπια μέσα κ την παίρνω από τον Αύγουστο την τελείωσα πριν 2-3 μέρες..και από ένα σημείο κ μετά έπαιρνα κ διπλά χάπια, γιατί η ενδοκρινολόγος μου είχε πει να παίρνω 4000 κ το κουτί ήταν των 2000. Δηλαδή αντί για 1 μήνα έκανα 6 για να τα τελειώσω..γενικά βαριέμαι πολύ τα χάπια, η μόνη φορά που ήμουν συνεπής κ έπαιρνα 6 χάπια τη μέρα ήταν στην πρώτη μου εγκυμοσύνη!! Που κ πάλι ένα χάπι μια στο τόσο μπορεί να το έχανα! Τώρα τα’χω παρατήσει πάλι λίγο κ έχω τύψεις για τη μικρούλα που στον πρώτο πρόσεχα παραπάνω..αλλά δε μπορώ τα χάπια σε καθημερινή βάση, με κουράζουν..

Γενικά θέλω να σου πω ότι ο άντρας σου φαίνεται πολύ συνεπής στα χάπια, και μην είσαι πολύ αυστηρή μαζί του.. Ο άνθρωπος φαίνεται ότι τα έπαιρνε όπως έπρεπε κ για άντρας κι όλας να παίρνει έτσι χάπια του βγάζω το καπέλο! Εμένα μου δείχνει ότι πρέπει να το θέλει πάρα πολύ!❤️

χαχαχαχα!!! αληθεια κανουμε σοβαρη διατροφη;; κι εγω νιωθω οτι θα μπορουσαμε και καλυτερα.. ειδικα για ψαρι ο γιατρος μας ειπε 2 φορες την εβδομαδα αλλα δεν νομιζω οτι μπορουμε... 

τελος παντων, τις βιταμινες μας τις παιρνουμε, τη διατροφη μας την προσεχουμε αλλα κουκουνι πουθενα στον οριζοντα!!! ειχα μπολικο καφε σημερα οποτε ερχεται κανονικοτατα η ακατανομαστη!! πφφφ!!! που θα παει;; θα ερθει και για εμας το θαυμα!!!!

οσο για την αγωγη του, εγω οντως με αυτα ειμαι τερμα τυπικη!!!! οτι μου λεει ο γιατρος το κανω κατα γραμμα οποτε τον εκραξα λιγο που δεν τα πηρε κανονικα.. αλλα ειναι θριαμβος που εχασε μονο τοσα λιγα!!!!! καλα λες!!! και οντως το θελει πολυ ο γλυκουλης μου!!! χθες που του ειπα οτι ηρθαν τα καφε και ερχεται η περιοδος με ρωτουσε αν ειμαι σιγουρη οτι ειναι περιοδος και οχι ψευτοπεριοδος... χαχαχαχ!! θελει να πιαστει κι αυτος απο καπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου καλυτερα να ρωτησεις τη γυναικολογο! κρατα τις αποριες σου να μην τις ξεχασεις και ρωτησε την... εμενα μου εχει τυχει αρκετες φορες να εχω αιμα μετα απο επαφη αλλα φταιει ενα εκτροπιο που ειχα και το καυτηριασαμε... στην δικη σου περιπτωση ομως δεν εχω ιδεα...🙄

αν ξαναδω θα την ρωτησω.. ηταν λιγο εντονος και λεω μηπως με τραυματισε.. δεν εχω τπτ αλλο ..

εχει τωρα 3 μερες καθε μερα εχω πονοκεφαλο και ποναει ο αυχενας μου και η μεση μου.. λεω μπορει να ειναι απο το κρυο βεβαια γιατι τα τεστ μου ειναι αρνητικα για κοβιτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Ειχα μερες να μπω και ειχατε γραψει 30 σελιδες χαχαχα! 

Κοριτσι μου @babyblue94συγχαρητηρια δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα με το θαυματακι σου. Παντα χαιρομαι λιγο παραπανω για τα κοριτσια που αντιμετωπιζουν μια παραπανω δυσκολια και τα καταφερνουν γιατι ημουν κι εγω σε αυτο το δρομο. Ευτυχως εσυ κοριτσι μου δεν χρειαστηκες τιποτα απο αυτα να κανεις... Αληθεια συγκινηθηκα για σενα. Με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις και με ενα γερο μωρακι!

Εγω κοριτσια πηρα και τις ορμονολογικες. Καλες ηταν μου ειπε ο γιατρος. Λιγο η FSH μου φανηκε καπως γιατι συνηθως εχω μεταξυ 5 με 6 αλλα ηταν 8.1. Μεσα στα ορια βεβαια αλλα ισως να ειναι κακος αυτος ο κυκλος τωρα. ΕΙμαι 4η μερα περιοδου. Θα δουμε. Παντως εχει συμβει ξανα να φτασω και 11 και ολους τους αλλους μηνες ημουν χαμηλα σε τιμη. Θα δειξει. Ο γιατρος ειπε ολα καλα. Και προλακτινη μια χαρα χαμηλα και ινσουλινη μια χαρα και ο νεοπλασματικος δεικτης ca125 που δειχνει ενδομητριωση μια χαρα και η TSh χαμηλσ. ΟΙποτε θεωρητικα  ολα καλα. Περιμενω μαλλον 18 Φεβρουαρ΄΄ιου γιατι μετα τη γεννα κανω πολλους κυκλους 25αρηδες αλλα θα κανω τεστ οωρρηξιας αυτο το μηνα και θα δω σιγουρα.

Μπραβο κοριτσι μου για τα αποτελεσματα!! ❤️ τα συζητησες με το γιατρο σου;;

εννοειται να κανεις τεστακια να δεις που βρισκεσαι!!! δωστε τα ολα να ερθει και το δευτερο ζουζουνακι!!!

οσο για τις 30 σελιδες, ειμαστε γλωσσουδες και δε βαζουμε γλωσσα μεσα!!!!😆😆😆 group therapy!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!! Παρασκευουλα σημερα!!!!!❤️❤️❤️ περιμενω και τους γονεις μου σημερα να ερθουν απο το χωριο να μας δουν και να δουν και το σπιτακι μας!!! θα κατσουν μερικες μερουλες να τους χορτασω!!!

εμενα κοριτσια @Lacostaki και @Nandia- μου φαινονται και τα 2 τεστ ελαττωματικα γτ (ετσι οπως τα βλεπω απο τις φωτο) οι γραμμες ελέγχου δεν ειναι έντονες..

@Nandia- μου ελπιζω να βγει αρνητικο ο μικρουλης σου και να μην κολλησε!!!🙏

Μπα νομίζω ότι είναι έτσι γενικά αυτά τα τεστ γιατί κοίταξα και ημερομηνία λήξης και γράφει 12/22 έχω κάνει καμία 15αρια τεστ μέχρι τώρα και σε κανένα δεν βγήκε έντονη η γραμμή ελέγχου... Θα τα κρατήσω μέχρι την Τρίτη που περιμένω την ακατανομαστη γιατί έχω και 2 εγκυμοσύνης της clearblue που δεν κρατιέμαι να μην τα κάνω νωρίτερα και κάνοντας της ωορρηξία μου περνάει λίγο η επιθυμία και μετά θα πάνε στα σκουπιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αν ξαναδω θα την ρωτησω.. ηταν λιγο εντονος και λεω μηπως με τραυματισε.. δεν εχω τπτ αλλο ..

εχει τωρα 3 μερες καθε μερα εχω πονοκεφαλο και ποναει ο αυχενας μου και η μεση μου.. λεω μπορει να ειναι απο το κρυο βεβαια γιατι τα τεστ μου ειναι αρνητικα για κοβιτ

Και εγώ πιστεύω ότι υπήρξε κάποιος μικροτραυματισμος στην επαφή και έβγαλες τη βλεννη με το αίμα. Η βλεννη αυτή υπάρχει συχνά μετά από επαφή αλλά και εμένα μου τύχαινε καμία φορά που δεν ήμουν υγρή για την επαφή να βγει λίγο αίμα μετά. Άντρες παιδί μου ατσουμπαλοι τι περιμένεις; 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!🥰

Έχω ημέρες να διαβάσω νέα κι έχω χάσει επεισόδια!

@babyblue94μου τι θαυμάσια νέα!😃 Πόσο χάρηκα μόλις το είδα! Με το καλό κορίτσι μου! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Να μην αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι μόνο θετικά! Όλα θα πάνε καλά και σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά το ζουζουνακι σου!

@Κατεριναπαπ μου μαζί ξεκινήσαμε σχεδόν! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου! Είναι λίγο μπελάς οι ενέσεις αλλά είναι για καλό. Εξάλλου αυτό θα κρατήσει λίγες ημέρες! Σκέψου πόσα κορίτσια κάνουν για 9 μήνες! Πραγματικά αξιοθαύμαστο! Όμως όλα αυτά είναι ένα τίποτα μπροστά στο θαύμα που μας περιμένει! Δεν κατάλαβα όμως γιατί δεν τρως αλάτι;

@Raf123 συγχαρητήρια κορίτσι μου για την αύξηση! Κι εγώ ταυρακι είμαι αλλά καμιά αύξηση στα οικονομικά δεν είδα!😆 

Σε ευχαριστώ πολύ 😊😊 πάντως για εμας έλεγε επαγγελματικά θα τα πάμε καλά φετος!! 😉😉😉 

Ποτέ εχεις γενέθλια ;;

στις πριν 13 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Και εγώ ταυρακι και άνεργη εδώ και 6 μήνες. Αλλά νομίζω ότι θα πάρουμε 7 ευρώ αύξηση από αυτό το μήνα στο επίδομα 😂🎉🎁

Ξεκίνησες ενέσεις εσύ κορίτσι μου;; έγινε η αρχή ε;; 

Χαχαχαχα πόσες ταυρινες είμαστε;; Ποτέ εχεις γενέθλια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...