Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθεια στις γόνιμες μέρες!


Riaki2022

Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημερα κορίτσια το γκρουπ είναι όντως γουρικο.... Έκανα τέστ και ήταν αχνα θετικόοοο... Τελικά η μπεμπεδοσκονη την έκανε την δουλίτσα της... Στέλνω σε όλες σας!!! Ευχόμαι όλες να έχουν ευχάριστα... Ελπίζω μόνο να μου πανε ολα καλα αυτήν την φορά μην μου φυγει παλι η χαρά οπως μερικούς μήνες πριν.. μόνο θετική σκέψη... 😊

Ευχομαι οτι καλυτερο κοριτσι μου!!!!❤️❤️❤️

Να εχεις μια τελειομηνη και ανεμελη εγκυμοσυνη!!!!🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaki2022 είπε:

Κορίτσι μουυυυυυυυυ ποσο χάρηκα τώρα!!!!  Στο είπα ότι θα έρθει κ η σειρά σου το θυμάσαι;;;;; Αχχχχ μπράβο❤️❤️❤️❤️ Όλα τελεια θα πάνε!!! Σήμερα έχω τον πρώτο μου υπέρηχο εγώ! Αχχχ τι ωραια νέα! Είναι όντως γούρικο! Να τα λέμε τώρα πιο συχνά!!!!!!!🤩🤩🤩

Ναι το θυμάμαι και ειχα στεναχωρηθεί γιατί πριν λίγες μέρες είχα αρνητικό τέστ Αχ καμάρι να πανε ολα καλα παναγια μου ένα μισή χρόνο προαπαθω... Πήγα έκανα Χοριακη ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχομαι οτι καλυτερο κοριτσι μου!!!!❤️❤️❤️

Να εχεις μια τελειομηνη και ανεμελη εγκυμοσυνη!!!!🙏🙏

Ευχαριστώ πολύ ευχομαι σε όλες ότι καλύτερο.. Περιμένω αποτέλεσμα από Χοριακη ελπίζω να έχω ένα καλό νουμερο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ναι το θυμάμαι και ειχα στεναχωρηθεί γιατί πριν λίγες μέρες είχα αρνητικό τέστ Αχ καμάρι να πανε ολα καλα παναγια μου ένα μισή χρόνο προαπαθω... Πήγα έκανα Χοριακη ελπίζω να έχω ένα καλό νούμερο...

Όλα καλα θα είναι!!!! Έκανα υπέρηχο είδαμε σάκο 5 εβδομάδων λέει ! Ανυπομονώ για τον επόμενο σε 20 μέρες… να ακούσουμε καρδούλα… κ εγώ αγωνιώ! Κ φοβάμαι κ με τον κορονοιο… κάθε μέρα κάποιος κολλάει από γνωστούς κλ…. Αλλά πρέπει να είμαστε αισιόδοξες! Σου στέλνω πολλά μπεμπεδοφιλια! Όλα τελεια θα πάνε!💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/12/2021 at 8:46 ΠΜ, ο/η Riaki2022 είπε:

Μεγάλη ιστορία… στο παρελθόν ένα χρόνο με καθημερινές σχεδόν επαφές… αυτή τη φορά με ινοφερτ (το συνιστώ ανεπιφύλακτα) και επαφές ανά 2 μέρες γενικά κ στις γόνιμες κάθε μέρα που έκανα παρακολούθηση με υπέρηχο…. 4 μήνες… αλλά πήγαινα για υπέρηχο κάθε 4/5 μέρες λόγω πολυκυστικών. Όταν πήγε 18mm το ωοθυλάκιο (τον Νοέμβρη) κάναμε κάθε μέρα για μια βδομάδα! Πιστεύω ομως ότι βοήθησε κ το ινοφερτ! Ήταν να γίνει μάλλον! Εύχομαι σε όσες προσπαθείτε να το καταφέρετε αυτόν τον μήνα…η τον πρώτο του 22!!!! ❤️❤️❤️

Γεια σου κοπέλα μ! Αρχικα συγχαρητήρια !!!! Και εμένα μ έσωσε ο γυναικολόγος μου Inofer combi γιατί έκανα πολύ αργά ωορρηξία σκέψου 4 η 3 ημέρες πριν αδιαθετήσω … από το καλοκαίρι που τα ξεκίνησα η ωορρηξία μου γίνεται 13η ημέρα επιβεβαιωμένη με τεστ ωορρηξίας διότι διαμένω στο εξωτερικό και δ γίνεται να με παρακολουθεί ο γυναικολόγος ατην Ελλάδα επίσης και ο κύκλος μου πλέον σταθερός  …. Για βοήθησε με λίγο σε παρακαλώ με ωορρηξία 13η ημέρα ιδανικές μέρες για επαφές ποτέ πρέπει να έχω ;;;;;; Ευχαριστω ! Στείλε κ από εδώ λίγη τύχη !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Όλα καλα θα είναι!!!! Έκανα υπέρηχο είδαμε σάκο 5 εβδομάδων λέει ! Ανυπομονώ για τον επόμενο σε 20 μέρες… να ακούσουμε καρδούλα… κ εγώ αγωνιώ! Κ φοβάμαι κ με τον κορονοιο… κάθε μέρα κάποιος κολλάει από γνωστούς κλ…. Αλλά πρέπει να είμαστε αισιόδοξες! Σου στέλνω πολλά μπεμπεδοφιλια! Όλα τελεια θα πάνε!💞

Τέλεια κορίτσι μου! Μια χαρά θα πάνε όλα να το χαρείς 🥰 υπομονή θα περασουν οι μέρες θα ακουσεις και καρδουλα κοίτα μην ακουσεις και δυο καρδουλες στο τέλος☺.  Εγώ περιμενω αποτέλεσμα Χοριακη μου είπε ότι θα κάνει Επανελεγχο το δείγμα ξανά δεν μου έδωσε νουμερο.. Εχω αγχωθεί λίγο αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Γεια σου κοπέλα μ! Αρχικα συγχαρητήρια !!!! Και εμένα μ έσωσε ο γυναικολόγος μου Inofer combi γιατί έκανα πολύ αργά ωορρηξία σκέψου 4 η 3 ημέρες πριν αδιαθετήσω … από το καλοκαίρι που τα ξεκίνησα η ωορρηξία μου γίνεται 13η ημέρα επιβεβαιωμένη με τεστ ωορρηξίας διότι διαμένω στο εξωτερικό και δ γίνεται να με παρακολουθεί ο γυναικολόγος ατην Ελλάδα επίσης και ο κύκλος μου πλέον σταθερός  …. Για βοήθησε με λίγο σε παρακαλώ με ωορρηξία 13η ημέρα ιδανικές μέρες για επαφές ποτέ πρέπει να έχω ;;;;;; Ευχαριστω ! Στείλε κ από εδώ λίγη τύχη !!!!!!

Κορίτσι μου σ ευχαριστώ πολύ! Λοιπόν αν κανείς 13η μέρα να έχεις επαφές 8η-14η αν μπορείς κάθε μέρα η κάθε δεύτερη σίγουρα κ θα το πετύχεις!!!!!!❤️ Καλή επιτυχία!!  Ποτέ έχεις τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Κορίτσι μου σ ευχαριστώ πολύ! Λοιπόν αν κανείς 13η μέρα να έχεις επαφές 8η-14η αν μπορείς κάθε μέρα η κάθε δεύτερη σίγουρα κ θα το πετύχεις!!!!!!❤️ Καλή επιτυχία!!  Ποτέ έχεις τώρα;

Μακάρι … είμαι πολύ νωρίς είμαι 11η ημέρα  και θα το κάνω έτσι συνεχόμενα μέχρι 14η ημέρα…μήπως και το συνεχίσω κιόλας ως 17η … ξεκίνησα επαφές και είχα 7η 8η 10η 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Όλα καλα θα είναι!!!! Έκανα υπέρηχο είδαμε σάκο 5 εβδομάδων λέει ! Ανυπομονώ για τον επόμενο σε 20 μέρες… να ακούσουμε καρδούλα… κ εγώ αγωνιώ! Κ φοβάμαι κ με τον κορονοιο… κάθε μέρα κάποιος κολλάει από γνωστούς κλ…. Αλλά πρέπει να είμαστε αισιόδοξες! Σου στέλνω πολλά μπεμπεδοφιλια! Όλα τελεια θα πάνε!💞

Βγήκε η Χοριακη μου είναι θετική 157.. Τώρα θέλει προσοχη με το ιό και εγώ φοβάμαι είναι η αληθεια και τώρα με τις γιορτές που θα δουμε συγγενείς και φίλους ακόμα πιο πολυ... Να σκεφτόμαστε θετικά τώρα Ήταν το ωραιότερο δώρο για τις γιορτές αυτό που μας συνέβη να το χαρουμε οσο γινεται με λιγότερο άγχος 🥰 καλές γιορτές να έχουμε κορίτσι μου! Μπεμπεδοφιλια και από εμένα 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Μακάρι … είμαι πολύ νωρίς είμαι 11η ημέρα  και θα το κάνω έτσι συνεχόμενα μέχρι 14η ημέρα…μήπως και το συνεχίσω κιόλας ως 17η … ξεκίνησα επαφές και είχα 7η 8η 10η 

Τελεια κάνε όσο πιο πολύ μπορείς αυτές τις μέρες! Έχω καλό προαίσθημα!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Βγήκε η Χοριακη μου είναι θετική 157.. Τώρα θέλει προσοχη με το ιό και εγώ φοβάμαι είναι η αληθεια και τώρα με τις γιορτές που θα δουμε συγγενείς και φίλους ακόμα πιο πολυ... Να σκεφτόμαστε θετικά τώρα Ήταν το ωραιότερο δώρο για τις γιορτές αυτό που μας συνέβη να το χαρουμε οσο γινεται με λιγότερο άγχος 🥰 καλές γιορτές να έχουμε κορίτσι μου! Μπεμπεδοφιλια και από εμένα 😘

Τελεια!!!  Όλα καλα θα πάνε! Κ εγώ φοβάμαι λίγο με τον κόσμο… αλλά πρέπει να ζούμε κιόλας. Να σε ρωτήσω κάτι… θα το ανακοινώσετε σε συγγενείς κ φίλους; Η όχι ακόμη; Εγώ σκέφτομαι μετά τον υπέρηχο που έχω 10/01 αλλά δε ξέρω αν θα αντέξω τόσο….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Βγήκε η Χοριακη μου είναι θετική 157.. Τώρα θέλει προσοχη με το ιό και εγώ φοβάμαι είναι η αληθεια και τώρα με τις γιορτές που θα δουμε συγγενείς και φίλους ακόμα πιο πολυ... Να σκεφτόμαστε θετικά τώρα Ήταν το ωραιότερο δώρο για τις γιορτές αυτό που μας συνέβη να το χαρουμε οσο γινεται με λιγότερο άγχος 🥰 καλές γιορτές να έχουμε κορίτσι μου! Μπεμπεδοφιλια και από εμένα 😘

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Τελεια κάνε όσο πιο πολύ μπορείς αυτές τις μέρες! Έχω καλό προαίσθημα!!!! 🙏🙏🙏

Σε ευχαριστω πολύ ! Αμήν ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Τελεια!!!  Όλα καλα θα πάνε! Κ εγώ φοβάμαι λίγο με τον κόσμο… αλλά πρέπει να ζούμε κιόλας. Να σε ρωτήσω κάτι… θα το ανακοινώσετε σε συγγενείς κ φίλους; Η όχι ακόμη; Εγώ σκέφτομαι μετά τον υπέρηχο που έχω 10/01 αλλά δε ξέρω αν θα αντέξω τόσο….

Καλημερα κορίτσι μου. Εκτός από τον άντρα μου το είπα στην μανα μου  δεν το ξέρεις  κανεις άλλος. Σήμερα έκανα ξανά Χοριακη να δουμε τι αύξηση υπάρχει. Αν είναι καλή λέω το πω σε πατέρα αδέρφια πεθερά.. Τώρα σε άλλους συγγενείς και φίλους δεν ξέρω τι θα κάνω.. Αν μου έρθει εκείνη την ώρα να το πω θα το πω... Εκείνη την ώρα θα αποφασίσω  όπως μου βγεί 😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημερα κορίτσι μου. Εκτός από τον άντρα μου το είπα στην μανα μου  δεν το ξέρεις  κανεις άλλος. Σήμερα έκανα ξανά Χοριακη να δουμε τι αύξηση υπάρχει. Αν είναι καλή λέω το πω σε πατέρα αδέρφια πεθερά.. Τώρα σε άλλους συγγενείς και φίλους δεν ξέρω τι θα κάνω.. Αν μου έρθει εκείνη την ώρα να το πω θα το πω... Εκείνη την ώρα θα αποφασίσω  όπως μου βγεί 😊🥰

πώς πήγε η επαναληπτική; όλα τέλεια; 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyNa είπε:

πώς πήγε η επαναληπτική; όλα τέλεια; 🥰

Δεν έχω παρει αποτέλεσμα ακόμα αυριο μεσημέρι θα μάθω... Αργουν να βγουν δυστηχως και με τρώει η αγωνία και το άγχος αλλά πρέπει να κάνω υπομονή.. Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/12/2021 at 11:31 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Καλημερα κορίτσι μου. Εκτός από τον άντρα μου το είπα στην μανα μου  δεν το ξέρεις  κανεις άλλος. Σήμερα έκανα ξανά Χοριακη να δουμε τι αύξηση υπάρχει. Αν είναι καλή λέω το πω σε πατέρα αδέρφια πεθερά.. Τώρα σε άλλους συγγενείς και φίλους δεν ξέρω τι θα κάνω.. Αν μου έρθει εκείνη την ώρα να το πω θα το πω... Εκείνη την ώρα θα αποφασίσω  όπως μου βγεί 😊🥰

Ωραια κάνε αυτό που νιώθεις! Πες μου βγήκε η επαναληπτική; Εμένα δε με έβαλε να ξανακάνω χοριακη περίεργο λες;;; Εντωμεταξύ μόνο πρησμένο στήθος έχω κ κούραση από συμπτώματα… εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Elk είπε:

Δεν έχω παρει αποτέλεσμα ακόμα αυριο μεσημέρι θα μάθω... Αργουν να βγουν δυστηχως και με τρώει η αγωνία και το άγχος αλλά πρέπει να κάνω υπομονή.. Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά 😊

Κοριτσι μου βγηκε το αποτελεσμα της χοριακης σου;😁❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Ωραια κάνε αυτό που νιώθεις! Πες μου βγήκε η επαναληπτική; Εμένα δε με έβαλε να ξανακάνω χοριακη περίεργο λες;;; Εντωμεταξύ μόνο πρησμένο στήθος έχω κ κούραση από συμπτώματα… εσυ;;;

Ναι βγήκε είναι καλή η Χοριακη μου πάμε καλά προς το παρών.. Εσυ ίσως είχε αυξημένη Χοριακη και μπορει για αυτό να μην σε έβαλε να ξανά κανεις αν θυμάμαι ήταν 1300 ενώ εμένα 157 μάλλον για αυτό... Εγω τωρα είμαι 5 εβδομάδων Από βδομάδα θα παω να με δει ο γιατρός.. Εγώ έχω λίγο στήθος που ποναει και η μέση μου αλλά το χειροτερο ειναι το ρίγος που με πιανει εσυ το έχεις αυτό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου βγηκε το αποτελεσμα της χοριακης σου;😁❤️

Ναι κορίτσι μου  βγηκαν προς το παρων όλα καλά είναι υπάρχει αύξηση της Χοριακη από βδομάδα θα πάω να με δεί και ο γιατρός ☺😊😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι βγήκε είναι καλή η Χοριακη μου πάμε καλά προς το παρών.. Εσυ ίσως είχε αυξημένη Χοριακη και μπορει για αυτό να μην σε έβαλε να ξανά κανεις αν θυμάμαι ήταν 1300 ενώ εμένα 157 μάλλον για αυτό... Εγω τωρα είμαι 5 εβδομάδων Από βδομάδα θα παω να με δει ο γιατρός.. Εγώ έχω λίγο στήθος που ποναει και η μέση μου αλλά το χειροτερο ειναι το ρίγος που με πιανει εσυ το έχεις αυτό? 

Κ εγώ κρυώνω συνέχεια ειδικά τις πρώτες μέρες δεν άντεχα…. Δε μπορούσα να ζεσταθώ με τίποτα… νιώθω κ κουρασμένη κ νυστάζω συνέχεια…. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Κ εγώ κρυώνω συνέχεια ειδικά τις πρώτες μέρες δεν άντεχα…. Δε μπορούσα να ζεσταθώ με τίποτα… νιώθω κ κουρασμένη κ νυστάζω συνέχεια…. 

Και εγώ έτσι είμαι... Ίσως πιο μετά να ξεκινήσουν και αλλά συμπτώματα ακόμα είμαστε στην αρχή.. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...