Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

πω πω οι γιοι σου είναι τέλειοι! 🥰 Διασκεδάζω κάθε φορά πάρα πολύ με αυτά που λένε. Να σου ζήσουν τα γλυκούλια! ❤️ Με το καλό και ένα πιο ανθρώπινο μωρό 😁

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου σας διάβασα τώρα 

ειναι Παρασκευή τελειααααα 😚😚😚💕 
 

Σημερα με πονάνε όλα τα Κόκκαλα μου μάλλον από το εμβόλιο θα είναι 

Εμείς από επαφές αυτό το μήνα τίποτα, χθες μέχρι να κάνω μπάνιο ο άντρας μου κοιμήθηκε έκανα ένα τεστ βέβαια ήταν αρνητικό λεω πάλι καλά…βέβαια αυτό το μήνα επειδή μου είπε κ ο γιατρος αυτά τα πράγματα δεν περιμένω και πολλά και η αλήθεια δεν αγχώνομαι! Σύμφωνα κ με τις μερες μάλλον θετικό τεστ θα έχω η σήμερα ή αύριο…

Δεν έκλεισα ακόμα ραντεβού περίμενα να μου πει μια φίλη μας που δούλευε μαία στην κλινική λίγο τις απόψεις τις για τον γιατρό και θα πάρω να κλείσω τώρα…

Συμφωνω με την @MyNaγια τα περί οργασμού…σίγουρα βοηθά στο να μειώνει το άγχος καπως λόγο ορμονών που παράγονται αλλά δεν είναι και παράγοντας σύλληψης να εχεις οργασμο…

λυπαμαι για το κορίτσι που το εμβρυακι της δε τα κατάφερε, αλλά να το ψάξετε γιατί δεν γίνεται να είναι τυχαίο 3 φορες…

@Nandia-μου χαίρομαι που νιωθεις καλύτερα καλή ξεκούραση βέβαια εχεις αλλες δουλειες αλλά θα είσαι στο σπίτι :) 

 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

τι ωραια τα λεει ο γιος σου!!!!!!😆😆😆😆 (οι αντιδρασεις παλι τελειωσαν....)

Eυχαριστω κοριτσια.. ειδικα ο μικρος ειναι μεγαλο αστερι.. μεχρι και στην αθηνα μας εμαθαν οταν ειχαμε ερθει διακοπες.. πηγαμε σε ιντερνετ καφε γιατι ηθελαν να δουνε πως ειναι στην αθηνα αυτα τα καφε.. ο μικρος τοτε 6 χρ.. καθεται σε ενα παιχνιδι και αργησε να παρει μπρος και φωναζει "θα ξεκινησει αυτο το παλιοπραγμα?" ο συντροφος μου που ηταν μαζι του και η υπαλληλος εκει επεσαν κατω απο τα γελια.. της κοπελας τοσο πολυ της αρεσε που οταν ξαναπηγαμε ρωτουσε τον συντροφο μου αν θα το ξαναπει.. επισης οταν ειμασταν στο μετρο και ειπε συγκρου φιξ λεει ο μικρος λιιιγο δυνατα sixty nine.. εγω να κανω πως δεν τον ξερω, η φιλη μου να γελαει μεσα απο τα δοντια, ο συντροφος μου να κανει την παπια και οι γυρω να προσπαθουν να μην πεσουν κατω απο τα γελια.. να σημειωσω οτι δεν εχουμε ιδεα απο που ακουσε και εκανε την συγκριση αριθμου και συγκρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

 

 

Eυχαριστω κοριτσια.. ειδικα ο μικρος ειναι μεγαλο αστερι.. μεχρι και στην αθηνα μας εμαθαν οταν ειχαμε ερθει διακοπες.. πηγαμε σε ιντερνετ καφε γιατι ηθελαν να δουνε πως ειναι στην αθηνα αυτα τα καφε.. ο μικρος τοτε 6 χρ.. καθεται σε ενα παιχνιδι και αργησε να παρει μπρος και φωναζει "θα ξεκινησει αυτο το παλιοπραγμα?" ο συντροφος μου που ηταν μαζι του και η υπαλληλος εκει επεσαν κατω απο τα γελια.. της κοπελας τοσο πολυ της αρεσε που οταν ξαναπηγαμε ρωτουσε τον συντροφο μου αν θα το ξαναπει.. επισης οταν ειμασταν στο μετρο και ειπε συγκρου φιξ λεει ο μικρος λιιιγο δυνατα sixty nine.. εγω να κανω πως δεν τον ξερω, η φιλη μου να γελαει μεσα απο τα δοντια, ο συντροφος μου να κανει την παπια και οι γυρω να προσπαθουν να μην πεσουν κατω απο τα γελια.. να σημειωσω οτι δεν εχουμε ιδεα απο που ακουσε και εκανε την συγκριση αριθμου και συγκρου

😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

 

 

Eυχαριστω κοριτσια.. ειδικα ο μικρος ειναι μεγαλο αστερι.. μεχρι και στην αθηνα μας εμαθαν οταν ειχαμε ερθει διακοπες.. πηγαμε σε ιντερνετ καφε γιατι ηθελαν να δουνε πως ειναι στην αθηνα αυτα τα καφε.. ο μικρος τοτε 6 χρ.. καθεται σε ενα παιχνιδι και αργησε να παρει μπρος και φωναζει "θα ξεκινησει αυτο το παλιοπραγμα?" ο συντροφος μου που ηταν μαζι του και η υπαλληλος εκει επεσαν κατω απο τα γελια.. της κοπελας τοσο πολυ της αρεσε που οταν ξαναπηγαμε ρωτουσε τον συντροφο μου αν θα το ξαναπει.. επισης οταν ειμασταν στο μετρο και ειπε συγκρου φιξ λεει ο μικρος λιιιγο δυνατα sixty nine.. εγω να κανω πως δεν τον ξερω, η φιλη μου να γελαει μεσα απο τα δοντια, ο συντροφος μου να κανει την παπια και οι γυρω να προσπαθουν να μην πεσουν κατω απο τα γελια.. να σημειωσω οτι δεν εχουμε ιδεα απο που ακουσε και εκανε την συγκριση αριθμου και συγκρου

δεν υπαρχει ο μικρος!!!!! ακομα γελαω!!!!!!!!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Μπράβοοο. Ελπίζω να έχεις και θετικό τεστάκι ωορρηξίας σύντομα για να μην αγχώνεσαι άλλο με τις ωοθήκες, αλλά και να μην έχεις συμβαίνει1-2 μήνες το χρόνο να μην κάνουμε φυσιολογική ωορρηξία. 

Μακάρι το να πω η αλήθεια έχει τόσους μηνες που τα χρησιμοποιώ και πάντα έχω θετικό τεστ λες να είναι αυτή η φορά του χρόνου;;; Ήθελα να παραγγείλω κ τεστ προγεστερονης αλλά δεν έχει απόθεμα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα και το δώρο μου από τη δουλεια κοριτσια, φετος είχε η τσαντουλα μου ένα gin hendrics (το αγαπημένο του άντρα μου θα χαρεί πολύ όταν του το δωσω 😂😂😂😂) ένα ποτήρι για gin ξηρούς καρπούς και σοκολατάκια ιον ωραιότατο δώρο στα μέτρα του άντρα μου 🤣🤣🤣🤣 έλειψε να έχει καμία κρεμουλα προσώπου frezyderm??? (Είμαστε αντιπρόσωποι) ή να ήμουν η τυχερή με το αεροπορικό ταξίδι στην Αθήνα;; Δε πειράζει θα κάνω τον αντρουλη μου χαρούμενο 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Πήρα και το δώρο μου από τη δουλεια κοριτσια, φετος είχε η τσαντουλα μου ένα gin hendrics (το αγαπημένο του άντρα μου θα χαρεί πολύ όταν του το δωσω 😂😂😂😂) ένα ποτήρι για gin ξηρούς καρπούς και σοκολατάκια ιον ωραιότατο δώρο στα μέτρα του άντρα μου 🤣🤣🤣🤣 έλειψε να έχει καμία κρεμουλα προσώπου frezyderm??? (Είμαστε αντιπρόσωποι) ή να ήμουν η τυχερή με το αεροπορικό ταξίδι στην Αθήνα;; Δε πειράζει θα κάνω τον αντρουλη μου χαρούμενο 🤣🤣

Μεγεια τα δωρακια!!!!! εμας μας δινουν μονο την αγαπη τους για τα Χμας!!!! και τα χαιρετισματα τους!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

εσεις τλχ και θα γλυκαθειτε και θα το ριξετε εξω με το τελειο τζιν που σας εδωσαν!!!!!!

@Raf123μου πως εισαι;; εισαι καλυτερα απ το πρωι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πήρα και το δώρο μου από τη δουλεια κοριτσια, φετος είχε η τσαντουλα μου ένα gin hendrics (το αγαπημένο του άντρα μου θα χαρεί πολύ όταν του το δωσω 😂😂😂😂) ένα ποτήρι για gin ξηρούς καρπούς και σοκολατάκια ιον ωραιότατο δώρο στα μέτρα του άντρα μου 🤣🤣🤣🤣 έλειψε να έχει καμία κρεμουλα προσώπου frezyderm??? (Είμαστε αντιπρόσωποι) ή να ήμουν η τυχερή με το αεροπορικό ταξίδι στην Αθήνα;; Δε πειράζει θα κάνω τον αντρουλη μου χαρούμενο 🤣🤣

Τουλάχιστον κάτι πήρες.. εμείς μην σου πω τι παίρνουμε κάθε χρονο🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 και @MyNa εμενα μαλλον θα ειναι ακαρπος μηνας.... ☹️Εκανα παλι τεστ ωορρηξιας σημερα κ ηταν ακριβως ιδιο με το χθεσινο.. μη σας πω κ πιο αχνο... Ισως φταιει κ η αναμνηστικη δοση π εκανα την κυριακη.... Ισως... Δεν ξερω. Θα κανω κι ενα τεστ αυριο κ βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα είπα στη δουλειά ότι είμαι έγκυος γιατί εναλλακτικά θα έπρεπε να μείνω έξω μέχρι τις 20.00 το βράδυ και να σηκώσω κάποια κουτιά. Η αντίδραση του Προϊσταμένου ήταν να μου πει να φροντίσω να τελειώσω τις υποθέσεις που μου έχει αναθέσει πριν πάρω άδεια. Νευριασα και του απάντησα ότι δικαιούμαι άδεια από αύριο αν η εγκυμοσύνη δεν είναι καλή. Νευρίασε κιόλας αλλά δεν είπε κουβέντα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια σήμερα είπα στη δουλειά ότι είμαι έγκυος γιατί εναλλακτικά θα έπρεπε να μείνω έξω μέχρι τις 20.00 το βράδυ και να σηκώσω κάποια κουτιά. Η αντίδραση του Προϊσταμένου ήταν να μου πει να φροντίσω να τελειώσω τις υποθέσεις που μου έχει αναθέσει πριν πάρω άδεια. Νευριασα και του απάντησα ότι δικαιούμαι άδεια από αύριο αν η εγκυμοσύνη δεν είναι καλή. Νευρίασε κιόλας αλλά δεν είπε κουβέντα! 

Πωωωω εντάξει.

Και εγώ σήμερα σταμάτησα τη δουλειά που πρόσεχα ένα παιδάκι περιστασιακά γιατί ήθελα να ρυθμίσω άλλες δουλειές πριν πιάσω κανονική δουλειά. Από όταν της είχα πει ότι θα σταματήσω και να βρει άλλη κοπέλα εδώ και 2 μήνες πριν. Αυτή από τότε μου μιλούσε πολύ άσχημα προσβλητικά και με ταπεινωνε..

Εγώ γενικά έκανα υπομονή μέχρι την άλλη Παρασκευή που θα σταμάταγα έτσι κι αλλιώς και έλεγα μέσα μου δεν πειράζει ας τα αντέξω και αυτά που λέει και θα φύγω Σε λίγες μέρες. 

Ε λοιπόν πάω σήμερα και μου λέει όταν ξυπνήσει το παιδί στείλε μου μήνυμα. Εγώ ξέχασα να της στείλω γιατί μου είχε αφήσει και το άλλο της παιδί να το ετοιμάσω για το σχολείο χωρίς να έχουμε κάνει τέτοια συμφωνία. Και με πήρε με ένα υφάκι να μου πει ότι Γιατί Δεν της έχω πει ότι έχει ξυπνήσει ο μικρός. Και της λέω με όλα αυτά ξεχάστηκα. Και μου λέει από δω και πέρα ότι θα σου ξαναπώ για το μικρό Θα το θυμάσαι για αυτό πληρώνεσαι. Και μου γύρισαν τα λαμπάκια. Το ποτήρι ξεχείλισε. 

Της έλεγα ποια νομίζεις ότι είσαι ότι σε έχω και ανάγκη νομίζεις ότι όλοι είναι στα πόδια σου υπάλληλοι. Νομίζεις ότι είμαι σκλάβος σου και μου μιλάς συνέχεια με άσχημο τρόπο και επιβλητικό και στην προστακτική. Αν θες να ξέρεις υπομονή κάνω για το παιδί για να μην πάθεις σοκ με καινούργια κοπέλα την άλλη εβδομάδα την περιμένω πως και πως να τελειώσω. Και μου λέει και εγώ υπομονή κάνω. Και της λέω για να μην κάνεις λοιπόν πολύ υπομονή χωρίς κιόλας να σου έχω κάνει και τίποτα .εγώ σταματάω σήμερα και τελειώνει το πανηγυράκι. Και έφυγα σήμερα τελευταία μέρα. Και αυτοί ως τιμωρία μου είπε ότι τα λεφτά που Μου χρωστάει θα μου τα δώσει τέλος του μήνα και δεν μου τα δίνει τώρα. Βέβαια με τον άντρα της μίλησα τα βρήκαμε και μου είπε το συντομότερο Θα σου τα δώσω μόλις πληρωθώ μπορεί και σε μία εβδομάδα. Όχι θα κάτσω να με ταπεινώνει ο καθένας για Ψωρο δεκάρες. Να χάνω την αξιοπρέπεια μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@Raf123 και @MyNa εμενα μαλλον θα ειναι ακαρπος μηνας.... ☹️Εκανα παλι τεστ ωορρηξιας σημερα κ ηταν ακριβως ιδιο με το χθεσινο.. μη σας πω κ πιο αχνο... Ισως φταιει κ η αναμνηστικη δοση π εκανα την κυριακη.... Ισως... Δεν ξερω. Θα κανω κι ενα τεστ αυριο κ βλεπουμε...

Και να μη βρεις τεστάκι δε σημαίνει ότι απαραίτητα δεν κάνεις ωορρηξία. Μπορεί το πικ να ήταν κάπου ενδιάμεσα και πιο απότομο και να το έχασες ή να είναι πιο μετά. Η κολλητή μου που βρήκαμε την ίδια μέρα τις εγκυμοσύνες μας τον προηγούμενο μήνα δεν είχε βρει θετικό τεστ και είχε στεναχωρηθεί, αλλά πιστεύω κάπως απλά το είχε χάσει. Θα το δεις. Μπορεί και λόγω του εμβολίου να σου αργήσει λίγο.

Μα τι κάνετε; συντονιστήκατε με τη @Raf123 πάλι; Αν δεν κάνει η μία στην ώρα της ωορρηξία δεν κάνει ούτε η άλλη; 😂 Πόσο φίλες πια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωωω εντάξει.

Και εγώ σήμερα σταμάτησα τη δουλειά που πρόσεχα ένα παιδάκι περιστασιακά γιατί ήθελα να ρυθμίσω άλλες δουλειές πριν πιάσω κανονική δουλειά. Από όταν της είχα πει ότι θα σταματήσω και να βρει άλλη κοπέλα εδώ και 2 μήνες πριν. Αυτή από τότε μου μιλούσε πολύ άσχημα προσβλητικά και με ταπεινωνε..

Εγώ γενικά έκανα υπομονή μέχρι την άλλη Παρασκευή που θα σταμάταγα έτσι κι αλλιώς και έλεγα μέσα μου δεν πειράζει ας τα αντέξω και αυτά που λέει και θα φύγω Σε λίγες μέρες. 

Ε λοιπόν πάω σήμερα και μου λέει όταν ξυπνήσει το παιδί στείλε μου μήνυμα. Εγώ ξέχασα να της στείλω γιατί μου είχε αφήσει και το άλλο της παιδί να το ετοιμάσω για το σχολείο χωρίς να έχουμε κάνει τέτοια συμφωνία. Και με πήρε με ένα υφάκι να μου πει ότι Γιατί Δεν της έχω πει ότι έχει ξυπνήσει ο μικρός. Και της λέω με όλα αυτά ξεχάστηκα. Και μου λέει από δω και πέρα ότι θα σου ξαναπώ για το μικρό Θα το θυμάσαι για αυτό πληρώνεσαι. Και μου γύρισαν τα λαμπάκια. Το ποτήρι ξεχείλισε. 

Της έλεγα ποια νομίζεις ότι είσαι ότι σε έχω και ανάγκη νομίζεις ότι όλοι είναι στα πόδια σου υπάλληλοι. Νομίζεις ότι είμαι σκλάβος σου και μου μιλάς συνέχεια με άσχημο τρόπο και επιβλητικό και στην προστακτική. Αν θες να ξέρεις υπομονή κάνω για το παιδί για να μην πάθεις σοκ με καινούργια κοπέλα την άλλη εβδομάδα την περιμένω πως και πως να τελειώσω. Και μου λέει και εγώ υπομονή κάνω. Και της λέω για να μην κάνεις λοιπόν πολύ υπομονή χωρίς κιόλας να σου έχω κάνει και τίποτα .εγώ σταματάω σήμερα και τελειώνει το πανηγυράκι. Και έφυγα σήμερα τελευταία μέρα. Και αυτοί ως τιμωρία μου είπε ότι τα λεφτά που Μου χρωστάει θα μου τα δώσει τέλος του μήνα και δεν μου τα δίνει τώρα. Βέβαια με τον άντρα της μίλησα τα βρήκαμε και μου είπε το συντομότερο Θα σου τα δώσω μόλις πληρωθώ μπορεί και σε μία εβδομάδα. Όχι θα κάτσω να με ταπεινώνει ο καθένας για Ψωρο δεκάρες. Να χάνω την αξιοπρέπεια μου. 

Καλά έκανες και σταμάτησες νωρίτερα, αφού ένιωθες ότι εκμεταλλεύονται την καλοσύνη σου και προσβάλλουν την αξιοπρέπειά σου! Ο καθένας νομίζει ότι επειδή είναι εργοδότης σου και σε πληρώνει (κι εκεί που είναι και οι μισθοί κιόλας) έχει δικαίωμα να βγάζει όλα του τα προβλήματα πάνω σου και να σε έχει σήκω σήκω κάτσε κάτσε, λες και δεν έχεις εσύ δικά σου προβλήματα. Και η ευγένεια δωρεάν είναι στο κάτω κάτω. Δε θα πάθαινε ο κώλος της να μιλάει λίγο όμορφα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια σήμερα είπα στη δουλειά ότι είμαι έγκυος γιατί εναλλακτικά θα έπρεπε να μείνω έξω μέχρι τις 20.00 το βράδυ και να σηκώσω κάποια κουτιά. Η αντίδραση του Προϊσταμένου ήταν να μου πει να φροντίσω να τελειώσω τις υποθέσεις που μου έχει αναθέσει πριν πάρω άδεια. Νευριασα και του απάντησα ότι δικαιούμαι άδεια από αύριο αν η εγκυμοσύνη δεν είναι καλή. Νευρίασε κιόλας αλλά δεν είπε κουβέντα! 

Ντροπη του! Τι ανθρωποι υπαρχουν....😡😡😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωωω εντάξει.

Και εγώ σήμερα σταμάτησα τη δουλειά που πρόσεχα ένα παιδάκι περιστασιακά γιατί ήθελα να ρυθμίσω άλλες δουλειές πριν πιάσω κανονική δουλειά. Από όταν της είχα πει ότι θα σταματήσω και να βρει άλλη κοπέλα εδώ και 2 μήνες πριν. Αυτή από τότε μου μιλούσε πολύ άσχημα προσβλητικά και με ταπεινωνε..

Εγώ γενικά έκανα υπομονή μέχρι την άλλη Παρασκευή που θα σταμάταγα έτσι κι αλλιώς και έλεγα μέσα μου δεν πειράζει ας τα αντέξω και αυτά που λέει και θα φύγω Σε λίγες μέρες. 

Ε λοιπόν πάω σήμερα και μου λέει όταν ξυπνήσει το παιδί στείλε μου μήνυμα. Εγώ ξέχασα να της στείλω γιατί μου είχε αφήσει και το άλλο της παιδί να το ετοιμάσω για το σχολείο χωρίς να έχουμε κάνει τέτοια συμφωνία. Και με πήρε με ένα υφάκι να μου πει ότι Γιατί Δεν της έχω πει ότι έχει ξυπνήσει ο μικρός. Και της λέω με όλα αυτά ξεχάστηκα. Και μου λέει από δω και πέρα ότι θα σου ξαναπώ για το μικρό Θα το θυμάσαι για αυτό πληρώνεσαι. Και μου γύρισαν τα λαμπάκια. Το ποτήρι ξεχείλισε. 

Της έλεγα ποια νομίζεις ότι είσαι ότι σε έχω και ανάγκη νομίζεις ότι όλοι είναι στα πόδια σου υπάλληλοι. Νομίζεις ότι είμαι σκλάβος σου και μου μιλάς συνέχεια με άσχημο τρόπο και επιβλητικό και στην προστακτική. Αν θες να ξέρεις υπομονή κάνω για το παιδί για να μην πάθεις σοκ με καινούργια κοπέλα την άλλη εβδομάδα την περιμένω πως και πως να τελειώσω. Και μου λέει και εγώ υπομονή κάνω. Και της λέω για να μην κάνεις λοιπόν πολύ υπομονή χωρίς κιόλας να σου έχω κάνει και τίποτα .εγώ σταματάω σήμερα και τελειώνει το πανηγυράκι. Και έφυγα σήμερα τελευταία μέρα. Και αυτοί ως τιμωρία μου είπε ότι τα λεφτά που Μου χρωστάει θα μου τα δώσει τέλος του μήνα και δεν μου τα δίνει τώρα. Βέβαια με τον άντρα της μίλησα τα βρήκαμε και μου είπε το συντομότερο Θα σου τα δώσω μόλις πληρωθώ μπορεί και σε μία εβδομάδα. Όχι θα κάτσω να με ταπεινώνει ο καθένας για Ψωρο δεκάρες. Να χάνω την αξιοπρέπεια μου. 

Καλα ειναι σοβαρη η τυπισσα;;;; Οσο της κρατουσες το παιδι ολα καλα κ μετα αγενεια κ προσβολες;;;!!!  Ποσο αναγωγη....

Τι παλιοχαρακτηρες κ υποκρισια υπαρχει ρε κοριτσια στον κοσμο!!! Καλα εκανες κ εφυγες κοριτσι μου!!👍👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Και να μη βρεις τεστάκι δε σημαίνει ότι απαραίτητα δεν κάνεις ωορρηξία. Μπορεί το πικ να ήταν κάπου ενδιάμεσα και πιο απότομο και να το έχασες ή να είναι πιο μετά. Η κολλητή μου που βρήκαμε την ίδια μέρα τις εγκυμοσύνες μας τον προηγούμενο μήνα δεν είχα βρει θετικό τεστ και είχε στεναχωρηθεί, αλλά πιστεύω κάπως απλά το είχε χάσει. Θα το δεις. Μπορεί και λόγω του εμβολίου να σου αργήσει λίγο.

Μα τι κάνετε; συντονιστήκατε με τη @Raf123 πάλι; Αν δεν κάνει η μία στην ώρα της ωορρηξία δεν κάνει ούτε η άλλη; 😂 Πόσο φίλες πια;

Λες να το παθουμε σαν την κολλητη σου και να εχουμε κ την ιδια μερα θετικο τεστ;;;;;; Μακαριιιι @Raf123 μου!!!!!!!🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉

Θα δειξει κοριτσι μου τι γινεται με την ωορρηξια μου.. οτι κατσει... Ευχαριστω για τη βοηθεια!!!! ❤️❤️❤️🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μεγεια τα δωρακια!!!!! εμας μας δινουν μονο την αγαπη τους για τα Χμας!!!! και τα χαιρετισματα τους!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

εσεις τλχ και θα γλυκαθειτε και θα το ριξετε εξω με το τελειο τζιν που σας εδωσαν!!!!!!

@Raf123μου πως εισαι;; εισαι καλυτερα απ το πρωι;;

Είμαι πολύ καλύτερα το χέρι μου πονάει λίγο αλλά ότι άλλο είχα μου πέρασε 

μια χαρά το δώρο άρεσε και στον άντρα μου 😂 υπό άλλες συνθήκες θα είχαμε και ρεβεγιόν όλοι υπάλληλοι με τους διευθυντές αλλά λόγο κοβιντ τα κόψανε κάνουν κ οικονομίες 🤣🤣

εγώ βρήκα  θετικό τεστ σήμερα, άρα κάνω ή δεν κάνω ωορρηξία🤨🤨;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια σήμερα είπα στη δουλειά ότι είμαι έγκυος γιατί εναλλακτικά θα έπρεπε να μείνω έξω μέχρι τις 20.00 το βράδυ και να σηκώσω κάποια κουτιά. Η αντίδραση του Προϊσταμένου ήταν να μου πει να φροντίσω να τελειώσω τις υποθέσεις που μου έχει αναθέσει πριν πάρω άδεια. Νευριασα και του απάντησα ότι δικαιούμαι άδεια από αύριο αν η εγκυμοσύνη δεν είναι καλή. Νευρίασε κιόλας αλλά δεν είπε κουβέντα! 

Ποσό θυμώνω όταν ακούω τέτοιες ιστορίες…τι θέλουν δλδ να μην κάνουμε παιδιά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωωω εντάξει.

Και εγώ σήμερα σταμάτησα τη δουλειά που πρόσεχα ένα παιδάκι περιστασιακά γιατί ήθελα να ρυθμίσω άλλες δουλειές πριν πιάσω κανονική δουλειά. Από όταν της είχα πει ότι θα σταματήσω και να βρει άλλη κοπέλα εδώ και 2 μήνες πριν. Αυτή από τότε μου μιλούσε πολύ άσχημα προσβλητικά και με ταπεινωνε..

Εγώ γενικά έκανα υπομονή μέχρι την άλλη Παρασκευή που θα σταμάταγα έτσι κι αλλιώς και έλεγα μέσα μου δεν πειράζει ας τα αντέξω και αυτά που λέει και θα φύγω Σε λίγες μέρες. 

Ε λοιπόν πάω σήμερα και μου λέει όταν ξυπνήσει το παιδί στείλε μου μήνυμα. Εγώ ξέχασα να της στείλω γιατί μου είχε αφήσει και το άλλο της παιδί να το ετοιμάσω για το σχολείο χωρίς να έχουμε κάνει τέτοια συμφωνία. Και με πήρε με ένα υφάκι να μου πει ότι Γιατί Δεν της έχω πει ότι έχει ξυπνήσει ο μικρός. Και της λέω με όλα αυτά ξεχάστηκα. Και μου λέει από δω και πέρα ότι θα σου ξαναπώ για το μικρό Θα το θυμάσαι για αυτό πληρώνεσαι. Και μου γύρισαν τα λαμπάκια. Το ποτήρι ξεχείλισε. 

Της έλεγα ποια νομίζεις ότι είσαι ότι σε έχω και ανάγκη νομίζεις ότι όλοι είναι στα πόδια σου υπάλληλοι. Νομίζεις ότι είμαι σκλάβος σου και μου μιλάς συνέχεια με άσχημο τρόπο και επιβλητικό και στην προστακτική. Αν θες να ξέρεις υπομονή κάνω για το παιδί για να μην πάθεις σοκ με καινούργια κοπέλα την άλλη εβδομάδα την περιμένω πως και πως να τελειώσω. Και μου λέει και εγώ υπομονή κάνω. Και της λέω για να μην κάνεις λοιπόν πολύ υπομονή χωρίς κιόλας να σου έχω κάνει και τίποτα .εγώ σταματάω σήμερα και τελειώνει το πανηγυράκι. Και έφυγα σήμερα τελευταία μέρα. Και αυτοί ως τιμωρία μου είπε ότι τα λεφτά που Μου χρωστάει θα μου τα δώσει τέλος του μήνα και δεν μου τα δίνει τώρα. Βέβαια με τον άντρα της μίλησα τα βρήκαμε και μου είπε το συντομότερο Θα σου τα δώσω μόλις πληρωθώ μπορεί και σε μία εβδομάδα. Όχι θα κάτσω να με ταπεινώνει ο καθένας για Ψωρο δεκάρες. Να χάνω την αξιοπρέπεια μου. 

Καλά έκανες και εγώ θα έφευγα έτσι ποια είναι δλδ αυτή και μιλάει έτσι δεν εκτιμά το ότι συνεργαστήκατε για λίγο;  Δεν δικαιούσε δλδ να βρεις κάτι καλύτερο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είμαι πολύ καλύτερα το χέρι μου πονάει λίγο αλλά ότι άλλο είχα μου πέρασε 

μια χαρά το δώρο άρεσε και στον άντρα μου 😂 υπό άλλες συνθήκες θα είχαμε και ρεβεγιόν όλοι υπάλληλοι με τους διευθυντές αλλά λόγο κοβιντ τα κόψανε κάνουν κ οικονομίες 🤣🤣

εγώ βρήκα  θετικό τεστ σήμερα, άρα κάνω ή δεν κάνω ωορρηξία🤨🤨;;; 

Λογικα θα εχεις ωορρηξια σε 24-36 ωρες!!!!!!!😉😉😉🎉🎉🎉🎉🎉

Αυριο δωστε πονοοοοο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα,
Είμαι στην 9η μέρα εμβρυομεταφορας. Χθες βρέθηκα καλεσμένη σε ένα τραπέζι, και ήπια 1.5 ποτήρι κρασί , επηρεάζει αυτό ; Έχω να πιω αλκοόλ 1 μήνα από τις αρχές που είχα αδιαθετησει. Φρόντιζα να μην πάρω μαζί το ultrogestan το οποίο το παίρνω βραδυ.
Αφού έφαγα , το πήρα γυρνώντας στο σπίτι μία ώρα αργότερα από ότι το παίρνω πάντα. 11 αντί για 10.

Κ έτρωγαν κορίτσια όλοι 🍣 σουσακια κ μου τρέχαμε τα σάλια ! Κυρία έφαγα κοτόπουλο με ρύζι αλλά το κρασάκι μου το ήπια.... Νοιωθω άσχημα σήμερα κ θέλω να κλάψω νομίζω πως έκανα κάτι πολύ κακο κ φωνάζει κ πρωι πρωί ο φίλος μου....😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα,
Είμαι στην 9η μέρα εμβρυομεταφορας. Χθες βρέθηκα καλεσμένη σε ένα τραπέζι, και ήπια 1.5 ποτήρι κρασί , επηρεάζει αυτό ; Έχω να πιω αλκοόλ 1 μήνα από τις αρχές που είχα αδιαθετησει. Φρόντιζα να μην πάρω μαζί το ultrogestan το οποίο το παίρνω βραδυ.
Αφού έφαγα , το πήρα γυρνώντας στο σπίτι μία ώρα αργότερα από ότι το παίρνω πάντα. 11 αντί για 10.

Κ έτρωγαν κορίτσια όλοι 🍣 σουσακια κ μου τρέχαμε τα σάλια ! Κυρία έφαγα κοτόπουλο με ρύζι αλλά το κρασάκι μου το ήπια.... Νοιωθω άσχημα σήμερα κ θέλω να κλάψω νομίζω πως έκανα κάτι πολύ κακο κ φωνάζει κ πρωι πρωί ο φίλος μου....😓

Δεν θεώρησα πως θα κάνω τόσο κακο για μια φορά, που έτυχε, κ για αυτή τη ποσότητα. Ήταν και ωραία η παρέα είχαμε πάει και στη Χαλκίδα κ το ευχαριστήθηκα! Θα επηρεάσει αυτό την "ενδεχόμενη" εμφύτευση;;;;;; 

Καλημέρα κιόλας με 🌨️🌨️🌨️🌨️ εδώ!

Α στο μεταξύ να ξέρετε δεν γράφω πολύ γιατί νομίζω πως δεν έχω πετύχει κ απλά περιμένω να περάσουν οι μέρες να φάω την πικρά....έχω απογοητευτεί τελείως νομίζω πως ούτε καν δεν είμαι έγκυος.... Πετάω από ψυχολογία 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μεγεια τα δωρακια!!!!! εμας μας δινουν μονο την αγαπη τους για τα Χμας!!!! και τα χαιρετισματα τους!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

εσεις τλχ και θα γλυκαθειτε και θα το ριξετε εξω με το τελειο τζιν που σας εδωσαν!!!!!!

@Raf123μου πως εισαι;; εισαι καλυτερα απ το πρωι;;

Εμάς κάποτε μας έδιναν 100 ευρώ δώρο επιταγή για το σούπερ μάρκετ μετά βρέθηκαν κάποιοι έξυπνοι που διαμαρτηρηθηκαν ότι είναι λίγα και το έκοψαν τελείως... 3 χρόνια πριν τον κόρονοιο είχαμε καθιερώσει το secret sanda που καναμε δώρα μεταξύ μας αλλά πάει κι αυτό και φέτος έκαναν secret sanda μεταξύ εταιρειών εμείς απλά γράψαμε ευχές σε κάρτες που μας μοίρασαν και θα τις έπαιρναν οι εργαζόμενοι της άλλης εταιρείας και υποτίθεται ότι θα έστελνε δώρα η μία εταιρεία στην άλλη και θα τα μοίραζαν στο προσωπικό.. Την Τετάρτη σταματάμε και εγώ ακόμα δώρο δεν έχω δει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...