Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μαλλον δε σ αφηνει κοριτσι μου λογω του οτι εισαι δοκιμαστικο μελος.. σε λιγες μερες θα βαζεις κι εσυ αντιδρασεις!! 😉😉

 

 

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου💖 Ναι στείλε μας μηνυματάκια περισσοτερα για να σταματησεις να εισαι δοκομαστικο μελος γιατί οχι μονοαργουν να εμφανιστουν τα μηνυματα σου αλλα δυστυχως εμφανιζονται πολυ πιο πανω επειδη τα εχεις ποσταρει νωριτερα και δεν τα βλεπουμε!

Παιρνει και ο ανδρας μου προφερτιλ αλλα ειχαμε σοβαρο θεμα με σπερμα σε ολες τις παραμετρους, και εκανε επεμβαση κιρσοκηλη αμφιπλευρα. Ποσο κατακερματισμο ειχατε εαν επιτρεπεται? Εμεις 29%. Ελπιζω να ειναι καλα τα υπολοιπα (αριθμος, κινητικοτητα μορφολογια κλπ)

Ναι ναι @Antonia2 μπουσταρω 😂😂

 

@Hopemumtobe εμείς είχαμε καρακερματισμο 16% και οξειδωτικο 8.5%. Και ο ουρολογος έκανε λόγο για χειρουργείο αλλά είμαι πρόβληματισμενη, σίγουρα θα πάμε για 2η γνώμη με το νέο χρόνο. 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου ενα ενα θα τα λυσευε τα θεματα σας κ θα ερθει το μπεμπακι σας!! Κιρσοκηλη εχει κ ο αντρας μου αλλα το σπερμα καλο!! Εχουμε ποσοτητα κ καλη μορφολογια αλλα η κινητικοτητα ειναι μετρια..🤔 μας εδωσε ο ουρολογος βιταμινες androferti και coQ10 των 300... Και φσκ διατροφη!!! Πολυ βασικο!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα κ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!! 🤞🤞🤰🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️

@Antonia2 κορίτσι μου είμαστε σε παρόμοια φάση με τους άντρες μας αν και ούτε στη κινητικότητα έχουμε ιδιαίτερο θέμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ κορίτσια σταματαω την δουλειά 24 του μήνα. Φεύγουμε το ταξιδακι. Μόλις γυρίσουμε για 2-3 μήνες δεν θα δουλέψω .θα κάνω τις 3 σπερματεγχυσεις. 

Έχω βρει νέα δουλειά σε πολυεθνική με πολύ καλά λεφτά αρκεί να ξέρεις εξυπηρέτηση σε ξένες γλώσσες. Τώρα κάνω εντατικά μαθήματα για να φρεσκαρω λίγο τις γλώσσες και μέχρι τον Μάρτιο θα δίνω πόνο. Κυρίως Γερμανικα θέλουν που τα έχω καλά γιατί έμενα παλαιότερα για 8 χρόνια. 

Και Μάρτιο θα μπω στην δουλειά. Πάλι καλά είναι από το σπίτι , τηλεργασια και δεν θα έχω θέμα και σε εξωσωματική να προχωρήσω. .

Είχα την τύχη σε αυτό τον τομέα. Να μπορώ να κάτσω. Και η επόμενη δουλειά μου να είναι τέτοιας μορφής . 

Αα συγχαρητήρια και καλή αρχή στην καινούργια σου δουλεια 💕💕💕 τελειο timing μαζί με την εγκυμοσύνη η δουλεια σου ήρθε γάντι 😘

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ANGEL38 είπε:

 

 

Μ αρέσει πολύ το κλίμα σας κορίτσια, @Mimi26 καλή επιτυχία τη Πέμπτη μακάρι να κάνεις την αρχή των θετικών, θα δηλώνω παρουσία πλέον να σταματήσω να είμαι δοκιμαστικό μέλος που κάνω σταυρό να εμφανιστεί το μήνυμα μου 😂😂

Σας ευχαριστώ για τις ευχές, αυτό που λέω είναι μακάρι να είναι το 22 για όλες η χρονιά μας🎉🎉

Με λίγα λόγια εμείς είμαστε ένα χρόνο αγκαλιά με το γυναικολογο μου, αφού ξεκινήσαμε επισκέψεις είδαμε ότι δεν έχω ωορρηξια τις σωστές μέρες ή έκανα χωρίς αυγό, ο κύκλος μου άλλαξε σε 34-36 μέρες, έκανα κάποιους κύκλους με ovitrelle, κάναμε παύση το καλοκαίρι και από Σεπτέμβρη έκανα ορμονολογικες, ξεκίνησα Τ4, τη προηγούμενη βδομάδα έκανα την υστεροσκοπηση. Και από το πολύ ψάξιμο αποφάσισα να δούμε και ουρολογο και μας βρήκε κιρσοκηλη αλλά στην ουσία δεν έχουμε πρόβλημα στο σπέρμα, μόνο είχαμε λίγο αυξημένο οξειδωτικο και καρακερματισμο και ξεκίνησε ο σύζυγος τις profertil.

Συγγνώμη για το σεντόνι 😂  επίσης έχω ακούσει τα κλασσικά είσαι μικρή, μόλις πας διακοπές θα μείνεις απευθείας κτλ κτλ 

Μετά από πολλές ώρες στο φόρουμ αποφάσισα να συνεχίσω με το γιατρό μου @Antonia2 στο Ιασω και όχι σε κέντρο, ελπίζω να μας βγει σε καλό.

Καλώς ήρθες και καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας και να τα λύσετε όλα και εύχομαι σύντομα εγκυουλα 🤰🤰και εγώ 29 είμαι και είμαστε στις προσπάθειες ένα χρόνο τώρα, έκανε ο άντρας μου σπερματοδιαγραμμα όλα καλά έχουμε ομως 13.4εκ σπερματοζωάρια ανά μλ, δεν είναι απαγορευτικό και θα πάρει βιταμίνες! Και τώρα θα κάνω εγώ ορμονικές εξετάσεις να δούμε αν συμβαίνει κάτι…

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστω βρε κορίτσι μου!!! Αν και έχω μια απογοήτευση μέσα μου!!! Μακαρι να κάνω λάθος...αν και ο γιατρός ήταν αισιόδοξος...διαβάζω και στο ίντερνετ ότι δεν έχει και μεγάλη επιτυχία η σπερματεγχυνση και με πιάνει μια αποσιοδοξια... Τελοσπαντων , όλα καλά , όλα καλά!!! Εύχομαι σε όλες μας να γίνει  το θαυμα....

να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε θα δεις ❤️❤️❤️ Ποτέ θα ξερεις το αποτελεσμα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα συγχαρητήρια και καλή αρχή στην καινούργια σου δουλεια 💕💕💕 τελειο timing μαζί με την εγκυμοσύνη η δουλεια σου ήρθε γάντι 😘

 

Καλώς ήρθες και καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας και να τα λύσετε όλα και εύχομαι σύντομα εγκυουλα 🤰🤰και εγώ 29 είμαι και είμαστε στις προσπάθειες ένα χρόνο τώρα, έκανε ο άντρας μου σπερματοδιαγραμμα όλα καλά έχουμε ομως 13.4εκ σπερματοζωάρια ανά μλ, δεν είναι απαγορευτικό και θα πάρει βιταμίνες! Και τώρα θα κάνω εγώ ορμονικές εξετάσεις να δούμε αν συμβαίνει κάτι…

να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε θα δεις ❤️❤️❤️ Ποτέ θα ξερεις το αποτελεσμα;; 

Σαββατο 19/12.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα συγχαρητήρια και καλή αρχή στην καινούργια σου δουλεια 💕💕💕 τελειο timing μαζί με την εγκυμοσύνη η δουλεια σου ήρθε γάντι 😘

 

Καλώς ήρθες και καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας και να τα λύσετε όλα και εύχομαι σύντομα εγκυουλα 🤰🤰και εγώ 29 είμαι και είμαστε στις προσπάθειες ένα χρόνο τώρα, έκανε ο άντρας μου σπερματοδιαγραμμα όλα καλά έχουμε ομως 13.4εκ σπερματοζωάρια ανά μλ, δεν είναι απαγορευτικό και θα πάρει βιταμίνες! Και τώρα θα κάνω εγώ ορμονικές εξετάσεις να δούμε αν συμβαίνει κάτι…

να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε θα δεις ❤️❤️❤️ Ποτέ θα ξερεις το αποτελεσμα;; 

Σευχαριστω πολυ κορίτσι μου.. Εγώ από την ομάδα της εξωσωματικής εδώ κατάλαβα πόσο σημαντικός είναι ο έλεγχος των ορμονων και έτσι πήρα απόφαση να πάω σε ενδοκρινολογο, γτ δυστυχώς οι γυναικολογοι δεν δίνουν τόσο βάση ενώ ο ενδοκρινολογος μου είπε ότι τη tsh πρέπει να τη ρίξω κάτω από 2.5 ενώ είχα 2.95. Και έκανα και καμπύλη σακγχαρου και ινσουλινης και μου αύξησε τη δοσολογία του glukophage. Επομένως με το καλό να τις κάνεις και καλή επιτυχία, παίζει ρόλο ο θυροειδης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Heart είπε:

18/12

Γενικά όπως έχουμε ξανά πει. 3 σπερματεγχυσεις είναι ίσες με μια εξωσωματικη. 

Είναι σίγουρα ένα βήμα πιο κοντά. Και εγώ με την πρώτη μου δεν θα είμαι φουλ αισιόδοξη αλλά με την δεύτερη και την τρίτη θα προσπαθήσω να είμαι . Και σκέψου ότι σίγουρα δεν είναι το τελευταίο βήμα. Έχεις πάντα plab b την εξωσωματική. Ενώ αν πήγαινες κατευθείαν στην εξωσωματική δεν θα είχες δεύτερο πλάνο..

Στο τέλος θα πάνε όλα καλά ...αν δεν πηγαίνουν σημαίνει δεν ήρθε το τέλος. ( Έχουμε συμφωνήσει όλες σε αυτό νομίζω ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

18/12

Θα περιμένουμε κ θα αγωνιούμε Μαζί σου σου στέλνω θετική ενέργεια και μια μεγάλη αγκαλιά 💕💕💕💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ANGEL38 είπε:

 

Ναι ναι @Antonia2 μπουσταρω 😂😂

 

@Hopemumtobe εμείς είχαμε καρακερματισμο 16% και οξειδωτικο 8.5%. Και ο ουρολογος έκανε λόγο για χειρουργείο αλλά είμαι πρόβληματισμενη, σίγουρα θα πάμε για 2η γνώμη με το νέο χρόνο. 

@Antonia2 κορίτσι μου είμαστε σε παρόμοια φάση με τους άντρες μας αν και ούτε στη κινητικότητα έχουμε ιδιαίτερο θέμα! 

Για το οξειδωτικο στρες δεν ξερω γιατι δεν καναμε αυτην την εξεταση αλλα ο κατακερματισμο δε ν μου φαινετα υψηλος γιατιειστε 16% και αρα  στην κατηγορια 15%-29% που τουλαχιστον στο εργαστηριο λυμπεροπουλου ηταν στην κατηγορια  μετριο αλλα εισαι πολυ κοντα στο 15% και κατω απτο 15% ειναι το χαμηλο/ αριστο. Πιστευω θα το φτιαξετε ευκολα κοριτσι μου, 💖για τα γυναικολογικα δεν εχω εμπειρια για να σου πω για το συγκεκριμενο θεμα,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ANGEL38 είπε:

Σευχαριστω πολυ κορίτσι μου.. Εγώ από την ομάδα της εξωσωματικής εδώ κατάλαβα πόσο σημαντικός είναι ο έλεγχος των ορμονων και έτσι πήρα απόφαση να πάω σε ενδοκρινολογο, γτ δυστυχώς οι γυναικολογοι δεν δίνουν τόσο βάση ενώ ο ενδοκρινολογος μου είπε ότι τη tsh πρέπει να τη ρίξω κάτω από 2.5 ενώ είχα 2.95. Και έκανα και καμπύλη σακγχαρου και ινσουλινης και μου αύξησε τη δοσολογία του glukophage. Επομένως με το καλό να τις κάνεις και καλή επιτυχία, παίζει ρόλο ο θυροειδης. 

Αχ μεθαυριο θα παω κι εγω για καμπυλη σακχαρου κ ινσουλινης. Για πες. Ειναι ζορι;; Μου ειπαν να ειμαι 8-10 ωρες νηστικη κ οτι περιμενω ενα 2ωρο για την αιμοληψια.. σιυ ειπαν να προσεξεις κατι αλλο;;

Κι εμενα ο ενδοκρινολογος μου την εγραψε γτ λεει ηταν υα ανδρογονα μου αυξημενα....🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

18/12

10 μερουλες εμειναν καλη μου!!!! Απασχολησε οσο γινεται το μυαλο να περασουν οι μερες!!! 

Ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!! 🤞🤞❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια ....μακάρι το ένστικτο μου να είναι λανθασμένο και να έχω την αποτυχία δεδομένη γιατί απλά 3 χρόνια τώρα έχω κουραστεί από τα αρνητικά αποτελέσματα...μακάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Heart είπε:

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια ....μακάρι το ένστικτο μου να είναι λανθασμένο και να έχω την αποτυχία δεδομένη γιατί απλά 3 χρόνια τώρα έχω κουραστεί από τα αρνητικά αποτελέσματα...μακάρι...

Όλα καλά θα πάνε θα δεις ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα κορίτσια μου ❤️❤️ 
 

Εμας έξω βρέχει χαλασμός κυρίου⛈⛈⛈…η ημέρα σήμερα είναι για καναπέ και τσάι δίπλα από το δέντρο 🎄🎄🎄 

Δυστυχώς Ομως θα πάμε δουλεια😒…ευτυχως θα έχουμε ένα online σεμινάριο για τις παρενέργειες των φαρμάκων που γίνεται κάθε χρόνο και ως να τελειώσει ισως σταματήσουν οι πολλες βροχές ⛈⛈⛈🌂🌂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη και εύκολη μετά εύχομαι!!! 

@Heart μην αγχώνεσαι κορίτσι μου και όλα καλά θα πάνε!!! 

@Raf123εδω έχει τρελό κρύο και ας έβγαλε λίγο ήλιο! Ήλιος με δόντια που λέμε ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ μεθαυριο θα παω κι εγω για καμπυλη σακχαρου κ ινσουλινης. Για πες. Ειναι ζορι;; Μου ειπαν να ειμαι 8-10 ωρες νηστικη κ οτι περιμενω ενα 2ωρο για την αιμοληψια.. σιυ ειπαν να προσεξεις κατι αλλο;;

Κι εμενα ο ενδοκρινολογος μου την εγραψε γτ λεει ηταν υα ανδρογονα μου αυξημενα....🤨

Ναι σωστά σου είπαν για τις ώρες να μην έχεις φάει, στην ουσία σου παίρνουν 3 φορές αίμα οπότε θέλει λίγο υπομονή, δεν είναι τραγική διαδικασία αλλά εντάξει δεν το διασκέδασα κιόλας 😂 εμένα στην μια ώρα με έπιασε ζαλαδα και ανακάτεμα και όλα οπότε όσο μπορέσεις να είσαι χαλαρή χωρίς κινητά κτλ και να παίρνεις ανασουλες!! Ίσως την υπόλοιπη μέρα να νιώθεις περίεργα, καλη επιτυχίαα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

απαραδεκτη!!! και τραγικη...

αυτη μπορει να θεωρησε οτι ψυχολογικα θα την ανεβασει να επιστρεψει στη δουλεια γιατι θα ξεχαστει ή δεν ξερω κι εγω τι σκεφτηκε.. αλλα εσενα γιατι να σε κρινει;; ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ! ευτυχως που εφυγες απο εκει.

Kαλημερα.. εγω παντως οταν εκανα αποξεση το μαιο αν και την 5η μερα πηγα δουλεια δεν αντεξα γιατι πονουσα.. επειδη ειναι γραφειου δουλεια και ειμουν συνεχεια καθηστη πιεζοταν η μητρα και πονουσα.. χρειαστηκα 2 βδομαδες να ειμαι καλα σωματικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

ελατε κοριτσια μια ανακεφαλαιωση να παιρνουμε τα πανω μας οτι πλησιαζει ο καιρος που θα ερθουν τα ζουζουνακια μας....

 

@babyblue94 Γενάρη 1η σπερματέγχυση και επιτροπή για πρόκληση

@Antonia2 ελεύθερη προσπάθεια και διαδικασία εξετάσεων ( ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Κατεριναπαπ περνάει επιτροπή αυτό τον μήνα (ΠΕΡΑΣΕ ΝΑ ΛΕΜΕ) και Γενάρης ξεκινάει διαδικασία εξωσωματικής 

@Mimi26 εμβρυομεταφορά την πεμπτη

@Froufro εγγυούλα , βγαινει το σούπερ μωρό με τις κωλοτούμπες του , οπου να ναι :-) 

@Hopemumtobe ελευθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Nandia- ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Raf123  ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@misofeggaro  ελεύθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ )

@Heart εκανε την πρώτη σπερματέγχυση και αναμένουμε ❤️ (μια μεγάλη αγκαλιά. εισαι πολύ κοντά στο όνειρο)

@Ευάγγελοςτ αναμονή επιτροπής και επόμενο μήνα διαδικασία εξωσωματικής (ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ)

κορίτσια τα λεω σωστά.?? διορθώσε με κάποια (για να κάνω επεξεργασια αν ειναι ή οποια θέλει να την συμπληρώσω)

ελευθερες επαφες.. για την ωρα τελειωσα με τις ορμονικες που ειναι ολες μια χαρα.. θα παω ξανα να με δει 3/2 και αν δεν μεινω εγκυος ως τοτε φανταζομαι θα με βαλει και σε αλλες εξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!!!! να εχετε μια ομορφη μερα!!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα κορίτσια μου ❤️❤️ 
 

Εμας έξω βρέχει χαλασμός κυρίου⛈⛈⛈…η ημέρα σήμερα είναι για καναπέ και τσάι δίπλα από το δέντρο 🎄🎄🎄 

Δυστυχώς Ομως θα πάμε δουλεια😒…ευτυχως θα έχουμε ένα online σεμινάριο για τις παρενέργειες των φαρμάκων που γίνεται κάθε χρόνο και ως να τελειώσει ισως σταματήσουν οι πολλες βροχές ⛈⛈⛈🌂🌂

εδω στην Αθηνα Ραφαελα μου ετσι ηταν χθες!! βροχη από Δευτερα βραδυ και σταματησε χθες το μεσημερι.. αλλα σημερ ηλιος και κρυο!

καλυτερα που χαλασε και στην κυπρο ο καιρος γτ σας τραβηξε πολυ το καλοκαιρι! τα Χριστουγεννα θελουν κρυο και χουζουρι!

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Kαλημερα.. εγω παντως οταν εκανα αποξεση το μαιο αν και την 5η μερα πηγα δουλεια δεν αντεξα γιατι πονουσα.. επειδη ειναι γραφειου δουλεια και ειμουν συνεχεια καθηστη πιεζοταν η μητρα και πονουσα.. χρειαστηκα 2 βδομαδες να ειμαι καλα σωματικα

καλημερα Ναντια μου!! καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα! δεν θα δινουμε λογο και στη δουλεια. δε φτανει το ψυχολογικο και το σωματικο μετα απο μια αποξεση, θα λογοδοτουμε και στην προισταμενη; αι απο εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!!!! να εχετε μια ομορφη μερα!!!!

εδω στην Αθηνα Ραφαελα μου ετσι ηταν χθες!! βροχη από Δευτερα βραδυ και σταματησε χθες το μεσημερι.. αλλα σημερ ηλιος και κρυο!

καλυτερα που χαλασε και στην κυπρο ο καιρος γτ σας τραβηξε πολυ το καλοκαιρι! τα Χριστουγεννα θελουν κρυο και χουζουρι!

καλημερα Ναντια μου!! καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα! δεν θα δινουμε λογο και στη δουλεια. δε φτανει το ψυχολογικο και το σωματικο μετα απο μια αποξεση, θα λογοδοτουμε και στην προισταμενη; αι απο εκει!

@Heart μην πέφτεις ψυχολογικά Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου ακόμα και αν δεν πάνε καλά με τη σπερματέγχυση θα πάνε με το επόμενο βήμα!

@Antonia2 πάλι καλά που δεν επηρέαζε το σπέρμα γιατί εμάς το επηρέασε κ δεν μπορώ να πω πως βελτιώθηκαν σημαντικά όλα μετά από τόσο καιρό!

Καλημέρα σε όλες Κοριτσια μου !!!!!!

Εγώ τίποτα σήμερα βαράω παράνοια από τα νεύρα 😋😋😋😋😋😋🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Έχω ξυπνήσει σε ένταση ! Δεν υπάρχει όλο αυτό ! Μάλλον είναι η αγωνία για αύριο δεν εξηγείται...

Προς το παρόν είμαι σε ένα συνεργείο γιατί έπαθα ζημιά κ στο αμαξι 🤣🤣🤣

Σκορδά θα βάλω αύριο στο γιατρό 🤣🤣

Εγώ την κολπική κρέμα δεν την καταφέρνω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυ!!!!! να εχετε μια ομορφη μερα!!!!

εδω στην Αθηνα Ραφαελα μου ετσι ηταν χθες!! βροχη από Δευτερα βραδυ και σταματησε χθες το μεσημερι.. αλλα σημερ ηλιος και κρυο!

καλυτερα που χαλασε και στην κυπρο ο καιρος γτ σας τραβηξε πολυ το καλοκαιρι! τα Χριστουγεννα θελουν κρυο και χουζουρι!

καλημερα Ναντια μου!! καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα! δεν θα δινουμε λογο και στη δουλεια. δε φτανει το ψυχολογικο και το σωματικο μετα απο μια αποξεση, θα λογοδοτουμε και στην προισταμενη; αι απο εκει!

Ακριβως αυτο.. δεν εχω να δωσω λογο σε κανενα.. αντε μην πω τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια απο την βροχερη λαρνακα.. επειδη χαθηκα μεσα στα μηνυματα σας θα πως γενικα .. καλοσωρισαν τα καινουργια μελη.. ευχομαι καθε επιτυχια στην προσπαθεια τους για την μεγαλητερη ευλογια της γυναικας.. ευχομαι ολες το 22 να εχουμε σπορακι.. φιλουθκια

 

Υ.Γ @Antonia2χρειαζομαι και εγω μια γραμματεα.. οταν ειμουν νεα ειχα τρομερη μνημη αλλα τωρα σαν γρια κοτα και με τις υποχρεωσεις των αγοριων (εχει σημασια το οτι ειναι αγορια.. οπως οι αντρες.. στην κοσμαρα τους.. απο μικροι ειναι τρεις λαλουν και δυο χορευουν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Heart μην πέφτεις ψυχολογικά Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου ακόμα και αν δεν πάνε καλά με τη σπερματέγχυση θα πάνε με το επόμενο βήμα!

@Antonia2 πάλι καλά που δεν επηρέαζε το σπέρμα γιατί εμάς το επηρέασε κ δεν μπορώ να πω πως βελτιώθηκαν σημαντικά όλα μετά από τόσο καιρό!

Καλημέρα σε όλες Κοριτσια μου !!!!!!

Εγώ τίποτα σήμερα βαράω παράνοια από τα νεύρα 😋😋😋😋😋😋🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Έχω ξυπνήσει σε ένταση ! Δεν υπάρχει όλο αυτό ! Μάλλον είναι η αγωνία για αύριο δεν εξηγείται...

Προς το παρόν είμαι σε ένα συνεργείο γιατί έπαθα ζημιά κ στο αμαξι 🤣🤣🤣

Σκορδά θα βάλω αύριο στο γιατρό 🤣🤣

Εγώ την κολπική κρέμα δεν την καταφέρνω !

καλημερα Μιμη μου!!!

εμας η κινητικοτητα ειναι στο οριο.. μας ειπε και ο ουρολογος ειναι μετρια.. ευτυχως εχουμε πολυ καλη ποσοτητα (87 εκ ανα ml και 113εκ συνολο) και καλη μορφολογια (8% φυσιολογικα).

μας ειπε να περιμενουμε μεχρι το μαρτιο για τη συλληψη και αν δεν ερθει να κανει εξεταση κατακερματισμου..

ελπιζω να ερθει η θετικη χοριακη και να το αποφυγουμε!

εσυ κυρια μου μην εισαι σε ενταση και κατσε στα αυγα σου!!! αυριο εχεις την ετ και θελει καλη ψυχολογικη κατασταση και οσο γινεται ηρεμια!

θα πατε με τον αντρα σου αυριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Heart μην πέφτεις ψυχολογικά Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου ακόμα και αν δεν πάνε καλά με τη σπερματέγχυση θα πάνε με το επόμενο βήμα!

@Antonia2 πάλι καλά που δεν επηρέαζε το σπέρμα γιατί εμάς το επηρέασε κ δεν μπορώ να πω πως βελτιώθηκαν σημαντικά όλα μετά από τόσο καιρό!

Καλημέρα σε όλες Κοριτσια μου !!!!!!

Εγώ τίποτα σήμερα βαράω παράνοια από τα νεύρα 😋😋😋😋😋😋🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Έχω ξυπνήσει σε ένταση ! Δεν υπάρχει όλο αυτό ! Μάλλον είναι η αγωνία για αύριο δεν εξηγείται...

Προς το παρόν είμαι σε ένα συνεργείο γιατί έπαθα ζημιά κ στο αμαξι 🤣🤣🤣

Σκορδά θα βάλω αύριο στο γιατρό 🤣🤣

Εγώ την κολπική κρέμα δεν την καταφέρνω !

Γιατί καλέ δεν την καταφέρνεις?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια απο την βροχερη λαρνακα.. επειδη χαθηκα μεσα στα μηνυματα σας θα πως γενικα .. καλοσωρισαν τα καινουργια μελη.. ευχομαι καθε επιτυχια στην προσπαθεια τους για την μεγαλητερη ευλογια της γυναικας.. ευχομαι ολες το 22 να εχουμε σπορακι.. φιλουθκια

 

Υ.Γ @Antonia2χρειαζομαι και εγω μια γραμματεα.. οταν ειμουν νεα ειχα τρομερη μνημη αλλα τωρα σαν γρια κοτα και με τις υποχρεωσεις των αγοριων (εχει σημασια το οτι ειναι αγορια.. οπως οι αντρες.. στην κοσμαρα τους.. απο μικροι ειναι τρεις λαλουν και δυο χορευουν)

😂😂😂😂😂😂 αι μαρη!!! που εισαι γρια κοτα!!! 5 χρονια εχουμε διαφορα!!!!! γυναικαρες ειμαστε με τα ολα μας!!!

οσο για τα αγορια, με συγχωρεις, αλλα επειδη κι εγω αδερφο εχω, ποτε δεν ειχαμε τις ιδιες ευθυνες στο σπιτι και στις δουλειες... ο αδερφος μου ειναι "αγορι" δεν θα σιδερωσει, δεν θα πλυνει πιατα.. και φαντασου οτι η μαμα μου ειναι προοδευτικη γενικα αλλα σε αυτο το κομματι μας διαχωριζε... καταλοιπα της πατριαρχιας.... απλα οι μαμακες εχουν τα αγορακια τους στα οπα οπα και μετα μας φταινε εμας που δεν κανουν δουλειες οι αντρες μας!!!! 😉😉😛😛😛

Ευτυχως ο αντρας μου βοηθαει σε ολα στο σπιτι!!! (εκτος απο το μαγειρεμα......)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...