Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂😂😂😂 αι μαρη!!! που εισαι γρια κοτα!!! 5 χρονια εχουμε διαφορα!!!!! γυναικαρες ειμαστε με τα ολα μας!!!

οσο για τα αγορια, με συγχωρεις, αλλα επειδη κι εγω αδερφο εχω, ποτε δεν ειχαμε τις ιδιες ευθυνες στο σπιτι και στις δουλειες... ο αδερφος μου ειναι "αγορι" δεν θα σιδερωσει, δεν θα πλυνει πιατα.. και φαντασου οτι η μαμα μου ειναι προοδευτικη γενικα αλλα σε αυτο το κομματι μας διαχωριζε... καταλοιπα της πατριαρχιας.... απλα οι μαμακες εχουν τα αγορακια τους στα οπα οπα και μετα μας φταινε εμας που δεν κανουν δουλειες οι αντρες μας!!!! 😉😉😛😛😛

Ευτυχως ο αντρας μου βοηθαει σε ολα στο σπιτι!!! (εκτος απο το μαγειρεμα......)

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχ 5 ολοκληρα χρονια λιγα τα λες???? χαχαχαχαχα

και εγω τους βαζω να βοηθανε.. φαντασου η αρχηγος του μεγαλου μου στο προσκοπειο μου ειπε οτι στην κατασκηνωση το πιο συγιρισμενο και καλοστρωμενο κρεββατι ηταν του γιου μου.. λεω μα για τον γιο μου σιγουρα μιλαμε??? σπιτι δεν συγυριζει και ιδιαιτερα αλλα εξω ειναι ο πιο συγυρισμενος.. παλι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂😂😂😂 αι μαρη!!! που εισαι γρια κοτα!!! 5 χρονια εχουμε διαφορα!!!!! γυναικαρες ειμαστε με τα ολα μας!!!

οσο για τα αγορια, με συγχωρεις, αλλα επειδη κι εγω αδερφο εχω, ποτε δεν ειχαμε τις ιδιες ευθυνες στο σπιτι και στις δουλειες... ο αδερφος μου ειναι "αγορι" δεν θα σιδερωσει, δεν θα πλυνει πιατα.. και φαντασου οτι η μαμα μου ειναι προοδευτικη γενικα αλλα σε αυτο το κομματι μας διαχωριζε... καταλοιπα της πατριαρχιας.... απλα οι μαμακες εχουν τα αγορακια τους στα οπα οπα και μετα μας φταινε εμας που δεν κανουν δουλειες οι αντρες μας!!!! 😉😉😛😛😛

Ευτυχως ο αντρας μου βοηθαει σε ολα στο σπιτι!!! (εκτος απο το μαγειρεμα......)

Χαχαχαχα εμένα η μαμα μου είναι πολύ προοδευτική δλδ ότι δουλειες έκανα εγώ στο σπίτι έκαναν κ τα αδέρφια μου που είναι αγόρια εκτός σίδερο (που κ αυτο μετά έφερνε κοπέλα η μαμα μου κ το έκανε) όποτε και η νύφη μου είναι ευχαριστημένη με τον αδερφό μου ο οποίος μαγειρεύει κιολας! 
 

ο αντρουλης μου είναι πιο νοικοκύρης κ από εμένα 😂😂 επειδή σπούδασε κ στο εξωτερικό έμαθε κ εκανε πράγματα δλδ από μονος του αν δει ότι έχουμε ρούχα για πλυντήριο θα βάλει χωρις να με ρωτησει, θα πλύνει τα πιάτα θα κάνουμε τις δουλειες μαζί κάθε Σάββατο! Που κ που μου μαγειρεύει κιολας, αν κ η πεθερούλα μου τον έχει κ τον είχε δλδ πάσα κ τις παντόφλες να του φέρει που λέει ο λογοσ, στο σπίτι κάνει δουλειες κ βοηθά πολύ!! (Βέβαια μου είπε να τον βάζω να κάνει δουλειες 🤣🤣🤣) Δεν έχω παράπονο…και στο σούπερ αυτόν στέλνω γιατί όποτε πάω εγώ για κάποιο λόγο πληρώνουμε τα διπλάσια 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

https://www.marieclaire.gr/art-lifestyle/body-mind/newsroom/otan-tin-eftichia-ferni-i-epistimi-i-angeliki-lito-den-tha-borouse-na-iparxi-dichos-tin-apistefti-diadikasia-tis-exosomatikis/

Όταν την ευτυχία φέρνει η επιστήμη: «Η Αγγελική-Λητώ δεν θα μπορούσε να υπάρξει δίχως την απίστευτη διαδικασία της εξωσωματικής»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελες ψες εκανα τεστ ωορρηξιας πρωτη φορα.. βγηκε θετικο.. υπο κανονικες συνθηκες θα εχω ωορρηξια αυριο αρα αν κανω και αυριο θα δειξει παλι θετικο? (μην γελατε για την ηλιθια ερωτηση... σας βλεπω 👀)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Κοπελες ψες εκανα τεστ ωορρηξιας πρωτη φορα.. βγηκε θετικο.. υπο κανονικες συνθηκες θα εχω ωορρηξια αυριο αρα αν κανω και αυριο θα δειξει παλι θετικο?

το τεστ ωορηξίας βγαινει θετικο 12-36 ωρες πριν την ωορρηξία.. Για καλυτερα αποτελέσματα ελάτε σε επαφή σήμερα, σίγουρα αύριο και μεθαύριο.. Ο εξωσωματικος μου μου έλεγε από την ώρα που θετικοποιείται το τεστ ωορρηξίας καθημερινα επαφες για 3 μερες οπωσδηποτε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κοπελες ψες εκανα τεστ ωορρηξιας πρωτη φορα.. βγηκε θετικο.. υπο κανονικες συνθηκες θα εχω ωορρηξια αυριο αρα αν κανω και αυριο θα δειξει παλι θετικο? (μην γελατε για την ηλιθια ερωτηση... σας βλεπω 👀)

ναντια μου αν χθες βγηκε θετικο, σημερα να εχεις οπωσδηποτε επαφη.. στα δικα μου ειχα δαβασει οτι η ωορρηξια γινεται 24-36 ωρες μετα το θετικο τεστ και η επαφη πρεπει λογικα να ειναι πριν την ωορρηξια γτ τα σπερματοζωαρια εχουν και ενα ταξιδακι να κανουν!!!!😜😜

σημερα δωστου να καταλαβει!!! 

(επισης σ εμενα μονο ενα θετικο τεστ εχω καθε μηνα... την επομενη μερα βγαινει αρνητικο.. οποτε δεν ειναι σιγουρο οτι θα εχεις κι αλλο τεστ θετικο..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κοπελες ψες εκανα τεστ ωορρηξιας πρωτη φορα.. βγηκε θετικο.. υπο κανονικες συνθηκες θα εχω ωορρηξια αυριο αρα αν κανω και αυριο θα δειξει παλι θετικο? (μην γελατε για την ηλιθια ερωτηση... σας βλεπω 👀)

Συμφωνώ με την @Antonia2 και εμένα ακριβώς έτσι! Δεν έχω θετικό δεύτερο ποτέ! Να εχεις σίγουρα επαφή σήμερα  αύριο κ μεθαύριο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

το τεστ ωορηξίας βγαινει θετικο 12-36 ωρες πριν την ωορρηξία.. Για καλυτερα αποτελέσματα ελάτε σε επαφή σήμερα, σίγουρα αύριο και μεθαύριο.. Ο εξωσωματικος μου μου έλεγε από την ώρα που θετικοποιείται το τεστ ωορρηξίας καθημερινα επαφες για 3 μερες οπωσδηποτε.. 

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναντια μου αν χθες βγηκε θετικο, σημερα να εχεις οπωσδηποτε επαφη.. στα δικα μου ειχα δαβασει οτι η ωορρηξια γινεται 24-36 ωρες μετα το θετικο τεστ και η επαφη πρεπει λογικα να ειναι πριν την ωορρηξια γτ τα σπερματοζωαρια εχουν και ενα ταξιδακι να κανουν!!!!😜😜

σημερα δωστου να καταλαβει!!! 

(επισης σ εμενα μονο ενα θετικο τεστ εχω καθε μηνα... την επομενη μερα βγαινει αρνητικο.. οποτε δεν ειναι σιγουρο οτι θα εχεις κι αλλο τεστ θετικο..)

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συμφωνώ με την @Antonia2 και εμένα ακριβώς έτσι! Δεν έχω θετικό δεύτερο ποτέ! Να εχεις σίγουρα επαφή σήμερα  αύριο κ μεθαύριο!!! 

Ευχαριστω πολυ κοπε΄λες.. ενταξει ετσι και αλλιως σε ησυχια δεν με αφηνει.. καθε μερα θελει.. αφου οταν πλησιαζει η περιοδος που αρχιζουν και τα συμπτωματα παρακαλαω να κοιμηθει μεχρι να βγω απο το μπανιο χαχαχαχαχαχαχ ειμαι πολυ κακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

 

 

Ευχαριστω πολυ κοπε΄λες.. ενταξει ετσι και αλλιως σε ησυχια δεν με αφηνει.. καθε μερα θελει.. αφου οταν πλησιαζει η περιοδος που αρχιζουν και τα συμπτωματα παρακαλαω να κοιμηθει μεχρι να βγω απο το μπανιο χαχαχαχαχαχαχ ειμαι πολυ κακια?

Κορίτσι μου ξεκίνα επαφές έχει δίκιο η Αντωνία τώρα που έχεις την ευκαιρία δώστου 🤣🤣

Χαλαρή!! Πιείτε και κανένα κρασάκι 😋

Έτσι μου έλεγε παλιά η βοηθός στο γιατρό': Έλα κουκλίτσα μου πήγαινε σπίτι σου πιες και κανένα κρασάκι πότισε ετών και λίγο και μετά ξέρεις το κόλπο'' 🤣🤣🤣

Ήθελα να της πω είστε σίγουρα βοηθός γυναικολόγου και μάλιστα έξω σωματικού; 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσι μου ξεκίνα επαφές έχει δίκιο η Αντωνία τώρα που έχεις την ευκαιρία δώστου 🤣🤣

Χαλαρή!! Πιείτε και κανένα κρασάκι 😋

Έτσι μου έλεγε παλιά η βοηθός στο γιατρό': Έλα κουκλίτσα μου πήγαινε σπίτι σου πιες και κανένα κρασάκι πότισε ετών και λίγο και μετά ξέρεις το κόλπο'' 🤣🤣🤣

Ήθελα να της πω είστε σίγουρα βοηθός γυναικολόγου και μάλιστα έξω σωματικού; 😋😋

εκ πειρας τα ελεγε χαχαχαχαχα

αν πιω κρασι καληνυχτα σας.. εγω χαλαρωνω περισσοτερο απο το κανονικο.. παω απευθειας για υπνο χχαχαχα

ο αντρας μου ειναι παντα ετοιμος.. ενα γνεψιμο θελει και τσουπ ετοιμος (40 χρονων που βρισκει τοση ενεργεια δεν ξερω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εκ πειρας τα ελεγε χαχαχαχαχα

αν πιω κρασι καληνυχτα σας.. εγω χαλαρωνω περισσοτερο απο το κανονικο.. παω απευθειας για υπνο χχαχαχα

ο αντρας μου ειναι παντα ετοιμος.. ενα γνεψιμο θελει και τσουπ ετοιμος (40 χρονων που βρισκει τοση ενεργεια δεν ξερω)

Αχαχααχχαχααα κλαίω πιες ένα δυνατό εσπρεσακι 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

εκ πειρας τα ελεγε χαχαχαχαχα

αν πιω κρασι καληνυχτα σας.. εγω χαλαρωνω περισσοτερο απο το κανονικο.. παω απευθειας για υπνο χχαχαχα

ο αντρας μου ειναι παντα ετοιμος.. ενα γνεψιμο θελει και τσουπ ετοιμος (40 χρονων που βρισκει τοση ενεργεια δεν ξερω)

Άστα να πάνε. Έτσι είναι οι άνδρες. Όλη την ώρα. Μας έχουν πρήξει. Χαχαχαχ με κοιτάει από μακριά και λέω καληνύχτα χαχαχαχαχ άσε με ρε άνθρωπε του λέω. Εχω δουλειές χαχαχ... Χθες πάλι τα ίδια. Μου έλεγε δηλαδή τώρα θα κοιμηθούμε ; Χαχαχα ναι του λέω . Όλες τις μέρες τι κάναμε ;θέλω ρεπό. Και λέει καλαααα. Και μετά τον κορόιδευα .του έλεγα μωρέ γλυκούλη μου έφαγες χυλοπιτα; Αχαχαχ και μου έλεγε καλά όταν θα θες εσύ θα δεις , θα φας χυλοπιτα. 

Εγω είχα λιώσει. Του λέω 10 χρόνια τώρα δεν έχει συμβεί ποτέ αυτό. Δεν μπορείς να πεις όχι. Όλο ναι λες. Η καλύτερη σου θα είναι. Χααχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Αχαχααχχαχααα κλαίω πιες ένα δυνατό εσπρεσακι 🤣🤣🤣

αν σου πω οτι πινω εσπρεσο και κοιμαμαι? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

τιποτα δεν πιανει πανω μου.. ολη μερα τρεξιμο με τα παιδια το σπιτι μαγειρεμα που το βραδυ ειμαι τεζα.. καθε μερα ξυπναω απο τις 5μιση το πρωι για δουλεια και μετα αρχιζει το επομενο ημιχρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Άστα να πάνε. Έτσι είναι οι άνδρες. Όλη την ώρα. Μας έχουν πρήξει. Χαχαχαχ με κοιτάει από μακριά και λέω καληνύχτα χαχαχαχαχ άσε με ρε άνθρωπε του λέω. Εχω δουλειές χαχαχ... Χθες πάλι τα ίδια. Μου έλεγε δηλαδή τώρα θα κοιμηθούμε ; Χαχαχα ναι του λέω . Όλες τις μέρες τι κάναμε ;θέλω ρεπό. Και λέει καλαααα. Και μετά τον κορόιδευα .του έλεγα μωρέ γλυκούλη μου έφαγες χυλοπιτα; Αχαχαχ και μου έλεγε καλά όταν θα θες εσύ θα δεις , θα φας χυλοπιτα. 

Εγω είχα λιώσει. Του λέω 10 χρόνια τώρα δεν έχει συμβεί ποτέ αυτό. Δεν μπορείς να πεις όχι. Όλο ναι λες. Η καλύτερη σου θα είναι. Χααχαχ

και μενα με απειλει θα δεις... θα θες και θα σου λεω οχι.. και του απαντω να το δω και να μην το πιστεψω.. τετοιο θαυμα δεν γινεται χαχαχαχαχαχ

και με την περιοδο μου να ειμαι τον εχω να τριβεται.. ελεος του λεω δεν μπορω να ησυχασω ουτε στην περιοδο???? χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

και μενα με απειλει θα δεις... θα θες και θα σου λεω οχι.. και του απαντω να το δω και να μην το πιστεψω.. τετοιο θαυμα δεν γινεται χαχαχαχαχαχ

και με την περιοδο μου να ειμαι τον εχω να τριβεται.. ελεος του λεω δεν μπορω να ησυχασω ουτε στην περιοδο???? χαχαχ

Χαχαχααχαχ ναι ναι τα ίδια και εμείς.χαχαχααχ

Οι πιο ωραίες μέρες είναι όταν έχω περίοδο. Ηρεμεί το είναι μου. Χαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχααχαχ ναι ναι τα ίδια και εμείς.χαχαχααχ

Οι πιο ωραίες μέρες είναι όταν έχω περίοδο. Ηρεμεί το είναι μου. Χαχααχ

το οτι θα περιμενω να αδιαθετησω για να απολαυσω ησυχια δεν το περιμενα ποτε χαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ANGEL38 είπε:

Ναι σωστά σου είπαν για τις ώρες να μην έχεις φάει, στην ουσία σου παίρνουν 3 φορές αίμα οπότε θέλει λίγο υπομονή, δεν είναι τραγική διαδικασία αλλά εντάξει δεν το διασκέδασα κιόλας 😂 εμένα στην μια ώρα με έπιασε ζαλαδα και ανακάτεμα και όλα οπότε όσο μπορέσεις να είσαι χαλαρή χωρίς κινητά κτλ και να παίρνεις ανασουλες!! Ίσως την υπόλοιπη μέρα να νιώθεις περίεργα, καλη επιτυχίαα ❤️❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!

πηγες μονη σου;; σκεφτομαι μηπως συρω και τον αντρα μου μαζι..

οταν λες περιεργα τι εννοεις; ανακατευοσουν;; ελεγα να την κανω αυριο την εξεταση και εχω και γυμναστηριο το βραδακι. λες να με επηρεασει; εσυ ενιωθες αδυναμη την υπολοιπη μερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!

πηγες μονη σου;; σκεφτομαι μηπως συρω και τον αντρα μου μαζι..

οταν λες περιεργα τι εννοεις; ανακατευοσουν;; ελεγα να την κανω αυριο την εξεταση και εχω και γυμναστηριο το βραδακι. λες να με επηρεασει; εσυ ενιωθες αδυναμη την υπολοιπη μερα;

Έχω την έχω κάνει δύο φορές.

Την πρώτη ήταν το 2017. Γενικά αυτό που μου είχανε δώσει δυσκολεύτηκα να το πιω και ανακατευομουν. 

Τώρα το καλοκαίρι είχα ξανά κάνει. Αυτή την φορά είχα πάει σε άλλο διαγνωστικό. Ήταν συσκευασμένο αυτό που ήπια και ήταν πολύ ευχάριστο. Σαν πορτοκαλάδα. Γενικά δεν ζαλίστηκα. Μου φέρανε και χυμό μόλις τελείωσε η διαδικασια. Θα πιεις και κανέναν χυμό μόλις φύγεις από εκεί. Και μια χαρά. Δεν είναι τίποτα τραγικό . Εγώ οδήγησα κανονικα έως το σπίτι. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Έχω την έχω κάνει δύο φορές.

Την πρώτη ήταν το 2017. Γενικά αυτό που μου είχανε δώσει δυσκολεύτηκα να το πιω και ανακατευομουν. 

Τώρα το καλοκαίρι είχα ξανά κάνει. Αυτή την φορά είχα πάει σε άλλο διαγνωστικό. Ήταν συσκευασμένο αυτό που ήπια και ήταν πολύ ευχάριστο. Σαν πορτοκαλάδα. Γενικά δεν ζαλίστηκα. Μου φέρανε και χυμό μόλις τελείωσε η διαδικασια. Θα πιεις και κανέναν χυμό μόλις φύγεις από εκεί. Και μια χαρά. Δεν είναι τίποτα τραγικό . Εγώ οδήγησα κανονικα έως το σπίτι. 

 

 

Ευχαριστώ κοριτσι μου!!! ελπιζω να ειναι και σ εμενα οπως ηταν τη δευτερη φορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 μου μην αγχώνεσαι.... Δεν είναι τόσο τραγική διαδικασία, όντως μπορεί να σε ανακατέψει λίγο γιατί δεν είναι κ πολύ ωραίο αλλά σε λογικά πλαίσια. Εγώ για να μην με ενοχλήσει που είναι τόσο γλυκό παίρνω μια ανάσα κ το κατεβάζω με τη μια.... αν το πιω λίγο λίγο τότε ναι μου φέρνει αηδία! Κ όπως λέει κ η @babyblue94 μετά οδηγώ κανονικότατα δεν νιώθω δηλ να με πειράζει ξανά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Antonia2 μου μην αγχώνεσαι.... Δεν είναι τόσο τραγική διαδικασία, όντως μπορεί να σε ανακατέψει λίγο γιατί δεν είναι κ πολύ ωραίο αλλά σε λογικά πλαίσια. Εγώ για να μην με ενοχλήσει που είναι τόσο γλυκό παίρνω μια ανάσα κ το κατεβάζω με τη μια.... αν το πιω λίγο λίγο τότε ναι μου φέρνει αηδία! Κ όπως λέει κ η @babyblue94 μετά οδηγώ κανονικότατα δεν νιώθω δηλ να με πειράζει ξανά 

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!!💗💗💗

θα το πιω σφηνακι!!!😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Heart είπε:

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια ....μακάρι το ένστικτο μου να είναι λανθασμένο και να έχω την αποτυχία δεδομένη γιατί απλά 3 χρόνια τώρα έχω κουραστεί από τα αρνητικά αποτελέσματα...μακάρι...

Καλή επιτυχία κι απο μενα κορίτσι μου μέσα απ' την καρδιά μου! Καταλαβάινω την απογοήτευση αλλά να κρατάς πάντα μια όμορφη ελπίδα και αισιοδοξια ζωνταν΄ή μέσα σου! Θα περιμένουμε νέα σου💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

@Heart μην πέφτεις ψυχολογικά Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου ακόμα και αν δεν πάνε καλά με τη σπερματέγχυση θα πάνε με το επόμενο βήμα!

@Antonia2 πάλι καλά που δεν επηρέαζε το σπέρμα γιατί εμάς το επηρέασε κ δεν μπορώ να πω πως βελτιώθηκαν σημαντικά όλα μετά από τόσο καιρό!

Καλημέρα σε όλες Κοριτσια μου !!!!!!

Εγώ τίποτα σήμερα βαράω παράνοια από τα νεύρα 😋😋😋😋😋😋🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Έχω ξυπνήσει σε ένταση ! Δεν υπάρχει όλο αυτό ! Μάλλον είναι η αγωνία για αύριο δεν εξηγείται...

Προς το παρόν είμαι σε ένα συνεργείο γιατί έπαθα ζημιά κ στο αμαξι 🤣🤣🤣

Σκορδά θα βάλω αύριο στο γιατρό 🤣🤣

Εγώ την κολπική κρέμα δεν την καταφέρνω !

Αχ βρε κορίτσι μου έφτασε επιτ΄ελους η ώρα! Ασε τα νευρα καλε και πιασε τη χαρα🤣🤣🤣

Μετά από τόσα μηνύματα σου που έχω διαβάσει αυτους τους μήνες και γνωριζοντας τις δυσκολιες, ειλικρινα με συγκινεί  η πορεια σου και ότι φτάνεις στο στοχο σου. Καλα τα ελεγε και η @Κατεριναπαπ εισαι η επομενη λεμε!😂 Με το καλο κοριτσι μου, θα περιμενουμε νεα σου με αγωνια💖 Σου στελνω τις πιο θερμες μου ευχες για καλη σου επιτυχια🌟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!!💗💗💗

θα το πιω σφηνακι!!!😜😜

Πιες το σαν να ειναι σφηνακι και ολα θα πανε καλα🤣🤣🤣 Cheers!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα εμένα η μαμα μου είναι πολύ προοδευτική δλδ ότι δουλειες έκανα εγώ στο σπίτι έκαναν κ τα αδέρφια μου που είναι αγόρια εκτός σίδερο (που κ αυτο μετά έφερνε κοπέλα η μαμα μου κ το έκανε) όποτε και η νύφη μου είναι ευχαριστημένη με τον αδερφό μου ο οποίος μαγειρεύει κιολας! 
 

ο αντρουλης μου είναι πιο νοικοκύρης κ από εμένα 😂😂 επειδή σπούδασε κ στο εξωτερικό έμαθε κ εκανε πράγματα δλδ από μονος του αν δει ότι έχουμε ρούχα για πλυντήριο θα βάλει χωρις να με ρωτησει, θα πλύνει τα πιάτα θα κάνουμε τις δουλειες μαζί κάθε Σάββατο! Που κ που μου μαγειρεύει κιολας, αν κ η πεθερούλα μου τον έχει κ τον είχε δλδ πάσα κ τις παντόφλες να του φέρει που λέει ο λογοσ, στο σπίτι κάνει δουλειες κ βοηθά πολύ!! (Βέβαια μου είπε να τον βάζω να κάνει δουλειες 🤣🤣🤣) Δεν έχω παράπονο…και στο σούπερ αυτόν στέλνω γιατί όποτε πάω εγώ για κάποιο λόγο πληρώνουμε τα διπλάσια 😂😂😂

Κι εμενα και ο α ανδρας μου αλλα και ολες οι προηγουμενες σχεσεις κανουν αρκετες δουλειες στο σπιτι γιατι ετσι ειχαν μαθει απο πριν (καποιοι κανουν περισσοτερες και απο μενα 😆) Ποτε δεν ετυχε να ειμαι με καποιον που δεν κανει δουλειες, μπορω να πω οντως οτι ημουν τυχερη σε αυτο το κομματι 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...