Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

εγω δυστυχως εχω ακουσει για την επαναληπτικη οτι ειχαν ζορι και πυρετο..μια φιλη και ενας ξαδερφος μου. αυτοι ζοριστηκαν και στη δευτερη (εμβολιαστηκαν με pfizer) και στην τριτη με το ιδιο εμβολιο...

ελπιζω να μη μου τη φυλαει για την 3η δοση και με ξετιναξει....

Α ωραία, αγχώθηκα τώρα. Σίγουρα θα έχω πάλι 39 πυρετό 😂 (δεν είναι κάτι πρωτότυπο για μένα το άγχος οπότε όλα καλά) .

Δεν το ρισκάρω να μην το κάνω βέβαια. Έχω ακούσει κι εγώ από φίλους μου να έχουν ταλαιπωρηθεί και να τους αφήνει κουσούρια (1 φίλος στους πνεύμονες, 1 φίλη στην όσφρηση 3μηνες μετά, 1 άλλος σε κούραση και κατάπτωση επίσης μήνες) αν και κανένας δε νοσησε πολύ σοβαρά. Είναι και κάτω των 30 και υγιείς. Δεν είμαι να παίρνω τέτοια ρίσκα τώρα στην εγκυμοσύνη που είμαι και σε ευπαθη ομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά κι από εμένα!🥰

Χρόνια πολλά στα κορίτσια μας που γιορτάζουν ή έχουν κάποιον δικό τους που γιορτάζει!

Για εμένα σήμερα η ημέρα είναι κάπως δύσκολη κορίτσια αφού διαγνώστηκα με κορονοιο! Δεν την γλύτωσα! Είμαι καλά αν και φοβάμαι λίγο δεν σας κρύβω! Θα δείξει! Ελπίζω να το περάσω εύκολα!🤗

 

Πολλα περαστικά κορίτσι μου! 💖 Εχεις καποιο αλλο υποκειμενο νοσημα? Εαν οχι, η στατιστικη λεει οτι θα το περασεις ελαφρια! Παρολα αυτα να τρως πολυ καλα, να πινεις πολυ νερο και υγρα και να ξεκουραστεις πολύ- αυτα μου ειχε πει ο παθολογος οταν κολλησε ο ανδρας μου- εγω αν και στο ιδιο σπιτι δεν κολλησα, πως γινεται αυτο δεν ξερω. Ειναι καλο οτι μετρας και οξυγονο σου για να εισαι πιο ησυχη αλλα ολα καλα θα πανε🌟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα έκλαψα άντε βρε μια χαρά είσαι μπουμπούκι 😘😘😘

μπουμπουκι? Μπουμπουκι μαραμενο! αχαχαχαχαχχαχαχαχ γελασα παρα πολυ ευχαριστω🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ Tokyo μου!🥰

Εμένα δεν μου είπαν τίποτα για εμβόλιο αλλά άκουσα στην τηλεόραση ότι σκέφτονται να γίνει υποχρεωτικό σε όσες γυναίκες κάνουν εξωσωματική! 

Γενικά να μην πολύ ακούτε αυτά που λένε στην τηλεόραση. Και πριν λίγες μέρες  είχανε πει ότι τα πιστοποιητικά νοσησης θα είναι για 3ηνες και μετά δεν θα ισχύουν . Με έπιασε άγχος. Γιατί εγώ έχω νόσησης μέχρι τον Μάρτιο μαζί με τον άντρα μου. Και έχουμε κανονίσει και ταξίδι τώρα και μέχρι τον Μάρτιο θέλαμε να έχουμε κάνει και 3 προσπάθειες σπερματεγχυσης .

Αλλά τελικά είδα το ΦΕΚ και δεν ίσχυε κάτι τέτοιο. Ήταν κανονικά εξάμηνο. Αλλά μέχρι να δω το ΦΕΚ είχα στενοχωρεθει. Γενικά λένε πολλά ψέμματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά κι από εμένα!🥰

Χρόνια πολλά στα κορίτσια μας που γιορτάζουν ή έχουν κάποιον δικό τους που γιορτάζει!

Για εμένα σήμερα η ημέρα είναι κάπως δύσκολη κορίτσια αφού διαγνώστηκα με κορονοιο! Δεν την γλύτωσα! Είμαι καλά αν και φοβάμαι λίγο δεν σας κρύβω! Θα δείξει! Ελπίζω να το περάσω εύκολα!🤗

 

Περαστικά! 
🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά κι από εμένα!🥰

Χρόνια πολλά στα κορίτσια μας που γιορτάζουν ή έχουν κάποιον δικό τους που γιορτάζει!

Για εμένα σήμερα η ημέρα είναι κάπως δύσκολη κορίτσια αφού διαγνώστηκα με κορονοιο! Δεν την γλύτωσα! Είμαι καλά αν και φοβάμαι λίγο δεν σας κρύβω! Θα δείξει! Ελπίζω να το περάσω εύκολα!🤗

 

Περαστικά κορίτσι μου, εύχομαι να το περάσεις ήπια, να προσέχεις καλή διατροφή βιταμίνες και ξεκούραση!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyNa είπε:

 

 

Εγώ έκανα άστρα ζενεκα και στην 1η δόση είχα 2 μέρες 39 πυρετό και μυϊκους πόνους και στη 2η δεν κατάλαβα τίποτα! Σκεφτόμουν αν πάθαινα κορονοϊό θα κατέληγα στο νοσοκομείο; Ελπίζω και τώρα στην επαναληπτική τίποτα. Δεν έχω ακούσει κανένας να έχει κάτι στην επαναληπτική οπότε είμαι αισιόδοξη 

Η μαμα μου στην επαναληπτική τίποτα οπως κ στις αλλες δυο, ο μπαμπάς μου είχε πυρετό κ κρεβατώθηκε κ στην 2η κ στην 3η! Εγώ άκουσα διαφορά στην 3η ή σε πιανει δυνατά ή όχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Α ωραία, αγχώθηκα τώρα. Σίγουρα θα έχω πάλι 39 πυρετό 😂 (δεν είναι κάτι πρωτότυπο για μένα το άγχος οπότε όλα καλά) .

Δεν το ρισκάρω να μην το κάνω βέβαια. Έχω ακούσει κι εγώ από φίλους μου να έχουν ταλαιπωρηθεί και να τους αφήνει κουσούρια (1 φίλος στους πνεύμονες, 1 φίλη στην όσφρηση 3μηνες μετά, 1 άλλος σε κούραση και κατάπτωση επίσης μήνες) αν και κανένας δε νοσησε πολύ σοβαρά. Είναι και κάτω των 30 και υγιείς. Δεν είμαι να παίρνω τέτοια ρίσκα τώρα στην εγκυμοσύνη που είμαι και σε ευπαθη ομάδα. 

Εννοείται δεν παίρνεις τέτοια ρίσκα…και εγώ έχω γνωστούς που τους άφησε post COVID ειδικά αυτό με την κόπωση κ την αντοχή δλδ δεν μπορούσαν να περπατήσουν συνεχόμενα για 10 λεπτά…κ η γευση κ η όσφρηση κάνουν μηνες να επανέλθουν…έχει που τους αφήνουν πρόβλημα στους πνεύμονες…εγώ θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που ακόμα δεν κολλήσαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

μπουμπουκι? Μπουμπουκι μαραμενο! αχαχαχαχαχχαχαχαχ γελασα παρα πολυ ευχαριστω🤣🤣🤣

Μια χαρά είσαι άκου μαραμένο 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Γενικά να μην πολύ ακούτε αυτά που λένε στην τηλεόραση. Και πριν λίγες μέρες  είχανε πει ότι τα πιστοποιητικά νοσησης θα είναι για 3ηνες και μετά δεν θα ισχύουν . Με έπιασε άγχος. Γιατί εγώ έχω νόσησης μέχρι τον Μάρτιο μαζί με τον άντρα μου. Και έχουμε κανονίσει και ταξίδι τώρα και μέχρι τον Μάρτιο θέλαμε να έχουμε κάνει και 3 προσπάθειες σπερματεγχυσης .

Αλλά τελικά είδα το ΦΕΚ και δεν ίσχυε κάτι τέτοιο. Ήταν κανονικά εξάμηνο. Αλλά μέχρι να δω το ΦΕΚ είχα στενοχωρεθει. Γενικά λένε πολλά ψέμματα. 

Να σου πω κάτι όλοι λένε τα δικά τους η Ευρώπη λέει τα δικά της, οι δικοί μας λένε τα δικά τους η Κομισιόν τα δικά της… έχουν μπερδέψει τον κόσμο τουλάχιστον ας συνεννοηθούν να λένε τα ίδια!! Πχ εμας στην Κύπρο λενε χάνεις το safe pass αν δεν κανεις την 3η σε 6 μηνες από τον 2ο εμβολιασμό, στην Ευρώπη λένε 9 μηνες! Δλδ ποιο είναι το σωστό;;;;; Γενικά ο κάθε ένας λέει ότι θέλει…και ο θεός βοηθός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

εγω δυστυχως εχω ακουσει για την επαναληπτικη οτι ειχαν ζορι και πυρετο..μια φιλη και ενας ξαδερφος μου. αυτοι ζοριστηκαν και στη δευτερη (εμβολιαστηκαν με pfizer) και στην τριτη με το ιδιο εμβολιο...

ελπιζω να μη μου τη φυλαει για την 3η δοση και με ξετιναξει....

Κορίτσι έκανα την Κυριακή την Τρίτη δόση με Pfizer, όπως κ τις άλλες δύο κ απλά σήμερα ένιωθα λίγο πόνο οταν ακουμπούσα το σημείο ( τα ίδια δηλαδή με τις άλλες δύο φορές). Φίλες μου, που είχαν κάνει το Astra είχαν πυρετό για μια μέρα κ μυϊκούς πόνους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστουμε κοριτσι για τη βοηθεια και την καταθεση της εμπειριας σου!!!

αχ να κανω και το αντιγριπικο δλδ;; ποσα πια;;

ελεγα να μην το κανω κι αυτο μιας και θα κανω τωρα την τριτη δοση pfiser...

εσυ εκανες και τα 2;

Καλησπέρα κορίτσι μου σορρυ που επεμβαίνω! 

Εμένα ο γιατρός μου έλεγε να μην το κάνω το πρώτο τρίμηνο! Αφού πέρασε μου είπε να το κάνω όμως!! Οπότε ναι κάποιοι γιατροί λένε όχι το πρώτο τρίμηνο..και όντως γιατί να το κάνεις τότε αφού μπορείς από τώρα; Εγώ είμαι στον 6ο μήνα και έχω κάνει και τις δύο δόσεις του εμβολίου πλέον!

Επίσης της γρίπης εμείς το κάναμε πρώτη φορά πέρσι, γιατί είχαμε νεογέννητο..και τώρα μας είπε η γιατρός να το κάνουμε πάλι γιατί θα έχουμε πάλι νεογέννητο και μωρό που πάει βρεφικό..εσύ σκέφτομαι και να μείνεις τώρα έγκυος, το μωρό θα γεννηθεί καλοκαίρι, οπότε δεν έχεις φόβο για γρίπη! Μπορείς να το κάνεις του χρόνου το χειμώνα δηλαδή αν σου πει η παιδίατρός σου!

Εκτός αν φοβάσαι εσύ όσο είσαι έγκυος μην κολλήσεις..εγώ δεν το σκεφτόμουν γιατί γενικά τα βαριέμαι αυτά😅(γιατρούς, εμβόλια φάρμακα κλπ)..ό,τι κι αν έχω παίρνω ένα ντεπον και τελείωσε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ναι έτσι λένε εχεις δίκιο ομως για τις παρενέργειες του ενος κ τ αλλου σου λένε να περιμένεις 1-2 εβδομαδες !

Ναι κι εμείς στο νοσοκομείο που το κάναμε μας είπαν να αφήσουμε 2 εβδομάδες και μετά να κάνουμε της γρίπης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου σορρυ που επεμβαίνω! 

Εμένα ο γιατρός μου έλεγε να μην το κάνω το πρώτο τρίμηνο! Αφού πέρασε μου είπε να το κάνω όμως!! Οπότε ναι κάποιοι γιατροί λένε όχι το πρώτο τρίμηνο..και όντως γιατί να το κάνεις τότε αφού μπορείς από τώρα; Εγώ είμαι στον 6ο μήνα και έχω κάνει και τις δύο δόσεις του εμβολίου πλέον!

Επίσης της γρίπης εμείς το κάναμε πρώτη φορά πέρσι, γιατί είχαμε νεογέννητο..και τώρα μας είπε η γιατρός να το κάνουμε πάλι γιατί θα έχουμε πάλι νεογέννητο και μωρό που πάει βρεφικό..εσύ σκέφτομαι και να μείνεις τώρα έγκυος, το μωρό θα γεννηθεί καλοκαίρι, οπότε δεν έχεις φόβο για γρίπη! Μπορείς να το κάνεις του χρόνου το χειμώνα δηλαδή αν σου πει η παιδίατρός σου!

Εκτός αν φοβάσαι εσύ όσο είσαι έγκυος μην κολλήσεις..εγώ δεν το σκεφτόμουν γιατί γενικά τα βαριέμαι αυτά😅(γιατρούς, εμβόλια φάρμακα κλπ)..ό,τι κι αν έχω παίρνω ένα ντεπον και τελείωσε χαχαχα

Κορίτσια εγώ κάνω κ της γρίπης κάθε χρόνο κ το έκανα κ ως έγκυος. Εχω φίλη που το φοβήθηκε ενώ ήταν έγκυος κ δεν το έκανε με αποτέλεσμα να κολλήσει κ πέρασε 2 μήνες στο νοσοκομείο μπαίνοντας εντατική κλπ. Μην το παίρνετε τόσο χαλαρά... Φυσικά μπορεί να μην κολλήσουμε κ ποτέ όμως ΑΝ κολλήσουμε στην εγκυμοσύνη είναι όλα πιο βαριά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά κι από εμένα!🥰

Χρόνια πολλά στα κορίτσια μας που γιορτάζουν ή έχουν κάποιον δικό τους που γιορτάζει!

Για εμένα σήμερα η ημέρα είναι κάπως δύσκολη κορίτσια αφού διαγνώστηκα με κορονοιο! Δεν την γλύτωσα! Είμαι καλά αν και φοβάμαι λίγο δεν σας κρύβω! Θα δείξει! Ελπίζω να το περάσω εύκολα!🤗

 

περαστικα και ανωδυνα!!

Καλημερα κοριτσια.. τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!! να εχετε μια ομορφη μερα!!!❤️❤️

Εδω στην αθηνα ξεκινησε απο εχθες το βραδυ εντονη βροχη!!!! χαμουλης στους δρομους!!

(κατι τετοιες μερες αναπολω τις ημερες τηλεργασιας.....!!!!☺️)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αύριο είναι κανονικά να αδιαθετησω, το στήθος με πονάει, η μήτρα είναι βαριά, όπου δω σοκολάτα την εξαφανίζω σε δευτερόλεπτα... αλλά ρε κορίτσια πολύ θα ήθελα να μην έρθει, συντονιστήκαμε τόσο καλά αυτή τη φορά με τον άντρα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια αύριο είναι κανονικά να αδιαθετησω, το στήθος με πονάει, η μήτρα είναι βαριά, όπου δω σοκολάτα την εξαφανίζω σε δευτερόλεπτα... αλλά ρε κορίτσια πολύ θα ήθελα να μην έρθει, συντονιστήκαμε τόσο καλά αυτή τη φορά με τον άντρα μου. 

αχ αυτο με τη σοκολατα κι εγω το εχω....!!!! απο χθες τα εχω ρημαξει ολα!!! πουρακια, σοκολατες!!! 😂😂😂

Ευχομαι κοριτσι μου γλυκο να μην ερθει η καταραμενη και αυριο να πανηγυριζουμε!!!!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου… ☺️☺️

σημερα η μέρα ξεκίνησε χαλια, καθυστέρησα στην δουλεια λόγο κίνησης και καραμπόλας στο δρόμο, έσπασα ένα σιρόπι δε το κατάλαβα λερώθηκε η μπλούζα η τσάντα τα πάντα όλα… ελπίζω να μην συνεχιστεί έτσι η ημέρα μου 🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια αύριο είναι κανονικά να αδιαθετησω, το στήθος με πονάει, η μήτρα είναι βαριά, όπου δω σοκολάτα την εξαφανίζω σε δευτερόλεπτα... αλλά ρε κορίτσια πολύ θα ήθελα να μην έρθει, συντονιστήκαμε τόσο καλά αυτή τη φορά με τον άντρα μου. 

Μακάρι να μην σου έρθει και να είσαι η τυχερή της παρέας 💕☺️😘😘 

εμενα πάλι άμα είναι να μου έρθει η περίοδος δεν έχω όρεξη για τίποτα δεν θέλω να τρώω τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου… ☺️☺️

σημερα η μέρα ξεκίνησε χαλια, καθυστέρησα στην δουλεια λόγο κίνησης και καραμπόλας στο δρόμο, έσπασα ένα σιρόπι δε το κατάλαβα λερώθηκε η μπλούζα η τσάντα τα πάντα όλα… ελπίζω να μην συνεχιστεί έτσι η ημέρα μου 🙄🙄

Λοιπόν κάνε μέσα σου μια προσευχουλα και ηρέμησε, όσον αφορά το σιρόπι η μπλούζα καλύτερα σε λεκάνη με ζεστό νερό και λίγο απορρυπαντικο μαζί και η τσάντα μια δυο μέρες και μετά πλυντήριο. Όλα θα πάνε καλα ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Λοιπόν κάνε μέσα σου μια προσευχουλα και ηρέμησε, όσον αφορά το σιρόπι η μπλούζα καλύτερα σε λεκάνη με ζεστό νερό και λίγο απορρυπαντικο μαζί και η τσάντα μια δυο μέρες και μετά πλυντήριο. Όλα θα πάνε καλα ☺️

Σε ευχαριστώ παρά πολύ ❣️☺️☺️☺️ Ναι ναι μολις πάω σπίτι θα το κάνω!! Κορίτσια καποιος με μάτιασε τις προάλλες οπως κατέβαινα από τις σκάλες τις δουλειας έπεσα και έσπασα το τακούνι του παπουτσιού ευτυχως ήταν η ώρα που θα σχολαγα… και πάλι ευτυχως δεν έσπασα κανένα πόδι  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου… ☺️☺️

σημερα η μέρα ξεκίνησε χαλια, καθυστέρησα στην δουλεια λόγο κίνησης και καραμπόλας στο δρόμο, έσπασα ένα σιρόπι δε το κατάλαβα λερώθηκε η μπλούζα η τσάντα τα πάντα όλα… ελπίζω να μην συνεχιστεί έτσι η ημέρα μου 🙄🙄

αχ ειναι καποιες μερες που πανε ολα στραβα... θελει ηρεμια και να μην αφησεις τη γρουσουζια να συνεχιστει.. εγω θα επαιρνα μερικες βαθιες ανασες να καθαρισει το μυαλο και θα ημουν λιγο πιο προσεκτικη αυτη τη μερα...

Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια για να αλλαξει η ψυχολογια...🤗❤️❤️

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ ❣️☺️☺️☺️ Ναι ναι μολις πάω σπίτι θα το κάνω!! Κορίτσια καποιος με μάτιασε τις προάλλες οπως κατέβαινα από τις σκάλες τις δουλειας έπεσα και έσπασα το τακούνι του παπουτσιού ευτυχως ήταν η ώρα που θα σχολαγα… και πάλι ευτυχως δεν έσπασα κανένα πόδι  

αχ κι εγω το εχω παθει!! μεχρι να παω στο αμαξι πατουσα στη μυτη του ποδιου για να μη γινω ρεζιλι!!!!😂😂😂😂

παλι καλα που δε χτυπησες χειροτερα!! φορα ενα φυλαχτο!!!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ ❣️☺️☺️☺️ Ναι ναι μολις πάω σπίτι θα το κάνω!! Κορίτσια καποιος με μάτιασε τις προάλλες οπως κατέβαινα από τις σκάλες τις δουλειας έπεσα και έσπασα το τακούνι του παπουτσιού ευτυχως ήταν η ώρα που θα σχολαγα… και πάλι ευτυχως δεν έσπασα κανένα πόδι  

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! 

Κ εγώ έτσι νομίζω αυτές τις μέρες ότι με έχουν ματιάσει!! Πριν μέρες πάτησα ένα βελανίδι κ γύρισε το πόδι μου, στο τσακ δεν έπεσα, χθες έπεσα στην σκάλα του σπιτιού κατεβαίνοντας... ☹ έκανα τσουλήθρα πέντε- έξι σκαλοπάτια! Δεν ξέρω τι γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...