Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΕΧΘΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.........Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΠΑΜΠΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΠΑΜΠΑ ΑΥΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΥΤΟΝ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΤΙ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ.....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ....ΠΗΡΕ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ.......ΟΣΟ ΤΟΝ ΕΙΔΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΟ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ........

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου μην στεναχωριέσαι...ειναι καλητερα έτσι που ειστε..Ο αδερφος σου θα ειναι το πατρικο πρότυπο για τα παιδιά..Εδω δεν ηρθε στην γέννα..γιατι τα παιδακια σου να νοιώσουν την απόρριψη..αργοτερα θα τα "κοροιδευει"και αυτά!!Θα τον περιμενουν πάντα..και θα ειναι απών!!Τουλαχιστον τωρα παιρνουν την αγάπη απ όλους σας και δεν αισθανονται οτι κατι τους λειπει..Και πιστεψε με οταν μεγαλωσουν θα σας ευγνομωνούν που δεν τους στερησατε τιποτα και κραταγατε πάντα τις ισσοροπίες..Πατερας ειναι αυτος που μεγαλωνει τα παιδια και οχι αυτος που "σπέρνει"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου μολις διαβασα το θεμα σου κι εχω μεινει ΑΝΑΥΔΗ!!!

Δεν μπορω να πιστεψω την συμπεριφορα του....:angry: :angry: :angry:

Αυτη η μανα ποσο εγωισμο μπορει να εχει πια?

Αυτος ο αντρας πως εχει μαθει να μετραει και να αποδεικνυει τον αντρισμο του???

Αυτος ο πατερας... Πως νομιζε οτι θα ηταν να εισαι πατερας??

Τελοσπαντων.....

Πρωτα απ'ολα θελω να σου δωσω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ που μεγαλωνεις τα παιδακια σου και συγχρονως παλευεις με δικαστηρια και τα σχετικα...

Μπραβο και στην οικογενεια σου που σε στηριζει!!

Καλη δυναμη στον αγωνα σου και ευχομαι οσες λυπες κι αν εχεις παρει....

οσα "αγκαθια" κι αν εχει ο δρομος σου απο δω και στο εξης.....

ΥΠΕΡΔΙΠΛΑΣΙΕΣ να ειναι οι χαρες που θα παιρνεις απο τα διαμαντακια σου!!!

Και να θυμασαι οτι η ζωη....κρυβει και ευχαριστες εκπληξεις....

Ισως στην επομενη στροφη σου σκασει το πιο αστραφτερο της χαμογελο....;)

Αυριο ειναι μια ΑΛΛΗ μερα.... και τα παιδια σου θα ειναι καθε μερα ΕΚΕΙ!!!:)

Εμεις ειμαστε εδω.... Μην το ξεχνας...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες rose,

Μόλις τώρα διάβασα το θέμα και έχω συγκλονιστεί.

Είναι απίστευτο ότι υπάρχουν τέτοιου είδους άνθρωποι.

Αν κατάλαβα καλά δεν έχει δεί ποτέ το δεύτερο παιδί του;

Μπράβο σου για τον αγώνα που δίνεις και μεγάλωνεις μόνη σου δύο παιδιά.

Εύχομαι να είναι πάντα καλά οι δικοί σου και να έχεις στήριξη από την οικογένεια σου.

Να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου.

Καλή συνέχεια στον αγώνα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι γλυκια μου δεν τον ειδε τον μικρο μας οταν μου ειπε πως θα ερθει χαρηκα τοσο πολυ....τελικα ομως τζαμπα χαρηκα....σας ευχαριστω που συνεχιζετε να ειστε διπλα μου...!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω καλη μου ετσι οπως τα διαβαζω ισως και περνουσες ασχημα αν ησασταν μαζι:( φανταζομαι ποσο δυσκολο σου ειναι ειδικα αν εχεις ακομα αισθηματα γι αυτον[ανθρωπο να τον πω??],αλλα μπορει να ειναι και καλυτερα τελικα για σενα και τα μωρα σου που ηρθαν ετσι τα πραγματα.και πιστεψε με αυτη η στενοχωρια που τωρα σου φαινεται βουνο με τον καιρο θα ξεθυμανει και ολα θα σου φαινονται πιο ομορφα,θα δεις:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalws hrthes kalh mou sthn pareoula mas!

Exw meinei anaydh me osa diavazw! Ma kala

pws ginete na mhn endiaferete oute gia ta paidia

tou? Ma oute na erthei na dei ton gio tou sthn genna?!!:angry:

Den mporw na tous katalavw tetoious anthrwpous(an mporeis

na tous peis etsi!)

Ena megalo Bravo se esena pou megalwneis monh sou ta paidakia

sou!! Kai stous dikous sou pou se sthrizoune kai se voithane.

Sou eyxomai mono xares apo edw kai pera!

Na xairesai ta aggeloudia sou kai na ta vlepeis panta na gelane!

Emeis eimaste edw gia oti kai an thelhseis! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ROSE.NΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΣΤΗ ΖΩΟΥΛΑ ΤΟΥΣ.Α ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΚΑΘΕ ΓΕΛΙΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΕΝΑ ΑΝΕΥΘΥΝΟ ΟΝ.ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγενησ μου τουσ εγκατελειψε ο πατερασ οταν ηταν 6 μηνων το κοριτσακι το ενα και 2 χρονων το αλλο ...ο κυριοσ πλεον εχι παιδι στην ηλικια τησ εγγονησ του και δεν ενδιαφερθηκε ποτε να μαθει πωσ ειναι τα παιδια του και πλεον τα εγγονια του

μαλιστα επαιξε σκηνικο επειδη η εγγονη του πηγαινε στον ιδιο παιδικο με τον γιο του μολισ το εμαθε αλλαξε στο παιδι του παιδικο....

δυστηχωσ υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι και δυστηχωσ εχω παραδειγματα ειτε απο φιλη ειτε απο συγγενησ και πιστευω οτι ο μονοσ χαμενοσ ειναι αυτοσ που φευγει και δεν ενδιαφερεται!

καθε εμποδιο για καλο λεει μια παροιμια!αξιζετε κατι καλυτερο εσυ και τα παιδια σου δωστουσ οση αγαπη εχεισ και προχωρα καπου παρακατω υπαρχουν καλυτερεσ εποχεσ..;)

καλωσ μασ ηρθεσ και οτι καλυτερο σου ευχομαι απο εδω και περα:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου rose καλως ηρθες στην παρεα μας:) . αυτος ο ανθρωπος δεν αξιζει να λεγεται πατερας:angry: ειναι σιγουρα πολυ δυσκολο για σενα να εισαι μονη με δυο παιδακια αλλα ειναι πολυ καλυτερα που δεν εχουν εναν τετοιο ανθρωπο διπλα τους. να μην ερθει να δει το παιδι του;:angry: τρελαινομαι..... καλο κουραγιο σου ευχομαι, να εισαι παντα υγιεις για να φροντιζεις τα αγγελουδια σου. φιλια πολλα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukla m sigxaritiria(pou megalonis moni duo morakia)

sou euxomai ta morakia s na einai panta kala.

den exo logia na perigrapso auton ton anthropo alla ena megalo

euxaristo se sena pou m thimises posi dinami mporei na exi mia ginaika

mesa tis.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera ROSE mou...

Kai kalos mas vrikes agapi mou...

Na sou zisoun ta mwrakia sou agapi mou...

Pantos mpravw pou ta megalwneis moni...

Agapi mou DEN XREIAZWMASTE tous antres...

Afou emeis eimaste H DYNAMH tou spitiou...

Elpizw na ta leme suxna...

Sas euxwme ola ta kala tou kwsmou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν συγχαρητήρια για τα μωράκια σου και για τη δύναμή σου. Σίγουρα αυτός είναι ο χαμένος (με όλες τις σημασίες της λέξης) σε αυτή την υπόθεση. Εσύ ζεις την υπέροχη εμπειρία της μητρότητας που δε συγκρίνεται με καμμία άλλη.

Ο,τιδήποτε χρειαστείς μπορείς να το μοιραστείς μαζί μας

Καλώς ήρθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ........!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose γειά σου,

Μην ανησυχείς για τίποτα. Ισως είναι καλύτερα που έγινε τώρα που είναι ακόμα αρχή και τα μωρά σου δεν έχουν καταλάβει τίποτα. Καλύτερα σε ένα υγιές περιβάλλον με σωστά πρότυπα και φυσικά καλύτερα που απέφυγες τα χειρότερα. Όλες οι μανάδες του κόσμου έχουν απίστευτη δύναμη μέσα τους, τους τη δίνουν τα ίδια τους τα παιδιά. Αρκεί να τα πιστέψεις και αυτά και εσένα. Όσο για το παρελθόν ξεχασέ το, δεν χρησιμεύει πουθενά. Αυτός ο άνθρωπος δεν εγκατέλειψε εσένα αλλά την ίδια του τη ζωή.

Να΄σαι καλά εσύ και τα παιδιά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...