Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022!!


Recommended Posts

@Christyne @Christipel κορίτσια να σας ρωτήσω, σας γράφει η β επιπέδου για πιθανότητα προεκλαμψίας η πρόωρου τοκετού? Γιατί στην αυχενική ενώ μου έγραφε κανονικά τώρα στη β επιπέδου δεν μου γράφει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Christyne @Christipel κορίτσια να σας ρωτήσω, σας γράφει η β επιπέδου για πιθανότητα προεκλαμψίας η πρόωρου τοκετού? Γιατί στην αυχενική ενώ μου έγραφε κανονικά τώρα στη β επιπέδου δεν μου γράφει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κορίτσια! Πως είστε;Εύχομαι όλες να είστε καλά! Να σας ρωτήσω, πότε σκέφτεστε να αρχίσετε να ψώνια για τα μωράκια σας ή ξεκινήσατε ήδη;☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2022 at 6:51 ΜΜ, ο/η Dimy3 είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια! Πως είστε;Εύχομαι όλες να είστε καλά! Να σας ρωτήσω, πότε σκέφτεστε να αρχίσετε να ψώνια για τα μωράκια σας ή ξεκινήσατε ήδη;☺️

Εγώ σκέφτομαι μετά τη β επιπέδου να πάνε όλα καλά κ θα ξεκινησω σιγά σιγά τα ψωνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και με το καλό τα μωράκια σας!!!

Είμαι στην 21η εβδομάδα και σε λίγες μέρες θα κάνω τη β επιπέδου στο μητέρα. Μου είπε όμως ο γυναικολόγος ότι θα πρέπει να κάνω rapid και ότι ο σύζυγός μου δε θα μπορεί να μπει στην εξέταση. 

Είχε καμιά σας την ίδια εμπειρία και κατάφερε με κάποιο τρόπο να μπει και ο σύζυγος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2022 at 5:03 ΜΜ, ο/η Eva29 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου ! Εγώ έκανα εχτές το βράδυ η τρίτη δόση. Κι εγώ ακριβώς τα ίδια με εσένα τον Αύγουστο έκανα δεύτερη δόση πριν μείνω έγκυος και τώρα θα έκανα τον Φεβρουάριο κανονικά αλλά το έκανα από χτες με τον χαμό που γίνεται από τα κρούσματα να τελειώνουμε. Στην πρώτη και τη δεύτερη δόση είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα ελάχιστος πόνος στο χέρι και λίγο μια μικρή ατονία, στη δεύτερη δόση έκανα και 37.6 για ένα απόγευμα μόνο μετά έπεσε με το ντεπον. Μέχρι τώρα με την τρίτη δόση το μόνο που νιώθω είναι ένας πολύ δυνατός πόνος στο χέρι σε σημείο που δεν μπορώ να το κουνήσω γιατι πονάω(καμία σχέση με τις άλλες δύο φορές και τον πόνο που ένιωθα στο χέρι, τώρα είναι πιο έντονο) αλλά πέρα από αυτό τίποτα άλλο ούτε πυρετός ούτε τίποτα...

Κι εγώ 27/1 έχω β επιπέδου!! Θα είμαι 22η εβδομάδα εσύ ? Που θα τη κάνεις από περιέργεια?? Εγώ στο μητέρα... 

Ένα μωράκι έχω... Δεν έχω ρωτήσει για το κόστος για β επιπέδου γιατί το πληρώνουμε σαν πακέτο μαζί με άλλες εξετάσεις και τον τοκετό... 

Καλησπέρα!!! Έχω κλείσει και εγώ στο μητέρα για β επιπέδου σε λίγες μέρες. Ήθελα να σε ρωτήσω αν επέτρεψαν στο σύζυγό σου να είναι στην εξέταση και επίσης πληροφορίες για το πακέτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Smurf1984 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και με το καλό τα μωράκια σας!!!

Είμαι στην 21η εβδομάδα και σε λίγες μέρες θα κάνω τη β επιπέδου στο μητέρα. Μου είπε όμως ο γυναικολόγος ότι θα πρέπει να κάνω rapid και ότι ο σύζυγός μου δε θα μπορεί να μπει στην εξέταση. 

Είχε καμιά σας την ίδια εμπειρία και κατάφερε με κάποιο τρόπο να μπει και ο σύζυγος?

Καλησπέρα! Εμείς μένουμε επαρχία και γενικά τα πράγματα εδώ είναι λίγο πιο χαλαρά με τους ιδιωτικούς ιατρούς κτλ… Επιτρέπεται μόνο ένας συνοδός και συνήθως δε ζητάνε πιστοποιητικά εμβολιασμού ή/και ραπιντ τεστ. Από τη μια το θεωρώ λάθος, από την άλλη λέω δόξα το Θεό  γιατί έχω πάντα δίπλα μου τον άντρα μου. Να προσθέσω πως είμαστε εμβολιασμένοι και οι δυο.
Τώρα στη προκειμένη περίπτωση τη δική σου, μακάρι να μπορεί να σε βοηθήσει κάποια άλλη κοπέλα που μένει Αθήνα/Θεσσαλονίκη! Με το καλό το μωρακι σου♥️!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2022 at 6:51 ΜΜ, ο/η Dimy3 είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια! Πως είστε;Εύχομαι όλες να είστε καλά! Να σας ρωτήσω, πότε σκέφτεστε να αρχίσετε να ψώνια για τα μωράκια σας ή ξεκινήσατε ήδη;☺️

Καλησπέρα καλή μου! 
Εμεις σήμερα (20 εβδομάδων) παραλάβαμε τα πρώτα μας πραγματάκια! Φωλιά με μαξιλαράκια και υπόστρωμα, παπλωματάκι, δυο παιχνιδάκια και μαξιλάρι ύπνου/θηλασμού.
Τα είχα βρει σε προσφορά γι’αυτο και τα προμηθευτήκαμε νωρίς.

Γενικά τα πολλά θα ξεκινήσουμε να τα ψωνίζουμε μετά τη Β’ επιπέδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ έλεγα να ξεκινησω τα ψωνια μετά την Β επιπέδου αλλά δεν άντεξα και παρηγγειλα κάτι φορμάκια, κορμάκια και καλτσακια!! Και την μέρα που είχα κάνει την εμβρυομεταφορα είχα πάρει και δυο κουβερτάκια για γούρι όποτε τα έχω και αυτά! Τα υπόλοιπα μετά την Β επιπέδου όπως και την βαλίτσα του μαιευτηρίου. Θα ξεκινησω από νωρίς νωρίς.

Τωρα για την Β επιπέδου (Θεσσαλονίκη)  μου είπαν ότι αν δεν είμαστε εμβολιασμένοι πρέπει να κάνουμε ραπιντ και ότι επιτρέπεται μονο ένα σύνοδος…

Στο γένεσις (κλινική) που πήγαινα πάντως το καλοκαίρι για να κανείς εξετάσεις ήθελαν ραπιντ και με εμβόλιο αλλά όταν χρειαζόταν να μπει ο άντρας μου λέγαμε στον γιατρό να ειδοποιήσει τον σεκιουριτά και τον άφηναν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αναστασια 29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ έλεγα να ξεκινησω τα ψωνια μετά την Β επιπέδου αλλά δεν άντεξα και παρηγγειλα κάτι φορμάκια, κορμάκια και καλτσακια!! Και την μέρα που είχα κάνει την εμβρυομεταφορα είχα πάρει και δυο κουβερτάκια για γούρι όποτε τα έχω και αυτά! Τα υπόλοιπα μετά την Β επιπέδου όπως και την βαλίτσα του μαιευτηρίου. Θα ξεκινησω από νωρίς νωρίς.

Τωρα για την Β επιπέδου (Θεσσαλονίκη)  μου είπαν ότι αν δεν είμαστε εμβολιασμένοι πρέπει να κάνουμε ραπιντ και ότι επιτρέπεται μονο ένα σύνοδος…

Στο γένεσις (κλινική) που πήγαινα πάντως το καλοκαίρι για να κανείς εξετάσεις ήθελαν ραπιντ και με εμβόλιο αλλά όταν χρειαζόταν να μπει ο άντρας μου λέγαμε στον γιατρό να ειδοποιήσει τον σεκιουριτά και τον άφηναν…

Κ εγώ Θεσσαλονίκη θα κάνω β επιπέδου κ κανονικά θα μπει μέσα κ ο σύζυγός μου όπως κ στην αυχενική.Μας ρώτησαν αν έχουμε rapid η πιστοποιητικό εμβολιασμού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2022 at 1:18 ΠΜ, ο/η Eva29 είπε:

@Christyne @Christipel κορίτσια να σας ρωτήσω, σας γράφει η β επιπέδου για πιθανότητα προεκλαμψίας η πρόωρου τοκετού? Γιατί στην αυχενική ενώ μου έγραφε κανονικά τώρα στη β επιπέδου δεν μου γράφει...

Καλησπέρα κορίτσι μου..συγνώμη που άργησα να απαντήσω απλά ήμουν εκτός του σπιτιού μου αυτό το τριήμερο κ δεν είχα τις εξετάσεις να τις δω για να σου πω!!

Από ότι βλέπω δεν γράφει ούτε σε εμένα για προεκλαμψία ή πρόωρου τοκετού..γράφει τις διαστάσεις του προσώπου,εγκεφάλου,κ.τλ., εκτίμηση τραχήλου και υπολογισμός πιθανότητας για τρισωμία 21 στο 2ο τρίμηνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άσχετο αλλά σχετικό έχω φτάσει 19κ 5 κ δεν νιώθω κάτι αλήθεια η δεν καταλαβαίνω τι να πω.Νιωθω πολύ χαζή κ αναίσθητη που δε νιώθω το μωρό ακόμα πραγματικά.πριν λίγες μέρες πήγα στο γιατρό κ έφερνε σβούρες είναι δυνατόν να μην το καταλαβαίνω καθόλου;;;μόνο εγώ είμαι έτσι;;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lina08 είπε:

Κορίτσια άσχετο αλλά σχετικό έχω φτάσει 19κ 5 κ δεν νιώθω κάτι αλήθεια η δεν καταλαβαίνω τι να πω.Νιωθω πολύ χαζή κ αναίσθητη που δε νιώθω το μωρό ακόμα πραγματικά.πριν λίγες μέρες πήγα στο γιατρό κ έφερνε σβούρες είναι δυνατόν να μην το καταλαβαίνω καθόλου;;;μόνο εγώ είμαι έτσι;;;;

 

20+5 σήμερα! Έχει δυο μέρες που ξεκίνησα να νιώθω κάτι!!Οχι μπουρμπουλήθρες και τέτοια που λένε αλλά ελαφριά χτυπήματα! Υπομονή 20-21 βδομάδα είναι φυσιολογικό!😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2022 at 1:18 ΠΜ, ο/η Eva29 είπε:

@Christyne @Christipel κορίτσια να σας ρωτήσω, σας γράφει η β επιπέδου για πιθανότητα προεκλαμψίας η πρόωρου τοκετού? Γιατί στην αυχενική ενώ μου έγραφε κανονικά τώρα στη β επιπέδου δεν μου γράφει...

@Eva29με συγχωρεις για την καθυστέρηση αλλα ούτε και σε εμένα αναφέρει κάτι.. Εαν δεν άρεσε κάτι στο γιατρό πιστεύω οτι θα μας το ανεφερε … 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2022 at 10:46 ΜΜ, ο/η Smurf1984 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και με το καλό τα μωράκια σας!!!

Είμαι στην 21η εβδομάδα και σε λίγες μέρες θα κάνω τη β επιπέδου στο μητέρα. Μου είπε όμως ο γυναικολόγος ότι θα πρέπει να κάνω rapid και ότι ο σύζυγός μου δε θα μπορεί να μπει στην εξέταση. 

Είχε καμιά σας την ίδια εμπειρία και κατάφερε με κάποιο τρόπο να μπει και ο σύζυγος?

Η οδηγία του Εοδυ μετα τις 3/1/22 ειναι να μπαίνουμε στα νοσοκομεία με αρνητικό rapid test ακόμη και εαν είμαστε τριπλά εμβολιασμενοι.. Εγώ επειδή την έκανα σε εξωτερικό συνεργάτη του γυναικολόγο μου μας ζήτησε μονο το πιστοποιητικό εμβολιασμού .. 

Είναι κρίμα παντως να χάσει ο σύζυγος σου τη συγκεκριμένη εξέταση .. ρώτησε τους εαν μπορεί να μπει με αρνητικό pcr ή rapid test.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lina08 ακόμα φυσιολογικό είναι! Δεν νιώθεις κάτι απ' έξω ακουμπώντας την κοιλιά σου, αλλά μόνο από μέσα. Οπότε αυτό προϋποθέτει νομίζω να είσαι ήρεμη και χαλαρή και να τύχει τότε να κουνηθεί το μωράκι... εγώ που δυστυχώς είμαι "στο πόδι" όλη μέρα δεν είμαι σίγουρη αν όντως έχω νιώσει κάτι ή αν ήταν πχ κινήσεις του εντέρου ή κάτι τέτοιο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ για μετά τη Β επιπέδου σκέφτομαι να αρχίσω τα ψώνια, ακόμα μου φαίνεται λίγο νωρίς και με αγχώνει περισσότερο... Σιγά σιγά, έχουμε καιρό μπροστά μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mavi είπε:

@Lina08 ακόμα φυσιολογικό είναι! Δεν νιώθεις κάτι απ' έξω ακουμπώντας την κοιλιά σου, αλλά μόνο από μέσα. Οπότε αυτό προϋποθέτει νομίζω να είσαι ήρεμη και χαλαρή και να τύχει τότε να κουνηθεί το μωράκι... εγώ που δυστυχώς είμαι "στο πόδι" όλη μέρα δεν είμαι σίγουρη αν όντως έχω νιώσει κάτι ή αν ήταν πχ κινήσεις του εντέρου ή κάτι τέτοιο... 

Κ εγώ σχεδόν όλη μέρα στο πόδι είμαι ίσως κ αυτό παίζει ρόλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια με το καλό τα γλυκά σας μπεμπουλινια! Εγώ είμαι 17 εβδομάδων και αν όλα πάνε καλά πρώτα ο Θεος πάντα γεννάμε τον Ιούλιο! Βρέθηκα στην συζήτηση σας γιατί έψαχνα λέξεις κλειδιά τα πετρώματα !! Εδώ και δέκα μέρες είχα μπαλάκια σκληρά και μεγεθουσ Πχ όσο 5εκατοστα κοντά στον αφαλό μια δεξιά μια αριστερά τα οποία εμφανίζονται και εξαφανίζονται !! Δεν είχα πόνο ταυτόχρονα, ούτε όταν τα πίεζα. 
επισης ένιωθα αυτόν τον χτύπο καρδιάς!! Όπως καταλάβατε από το άγχος μου έψαχνα τα πάντα να δω τι είναι. 
πηγα στον γιατρό σήμερα και μου είπε ότι είναι το έντερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΝικηΚ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια με το καλό τα γλυκά σας μπεμπουλινια! Εγώ είμαι 17 εβδομάδων και αν όλα πάνε καλά πρώτα ο Θεος πάντα γεννάμε τον Ιούλιο! Βρέθηκα στην συζήτηση σας γιατί έψαχνα λέξεις κλειδιά τα πετρώματα !! Εδώ και δέκα μέρες είχα μπαλάκια σκληρά και μεγεθουσ Πχ όσο 5εκατοστα κοντά στον αφαλό μια δεξιά μια αριστερά τα οποία εμφανίζονται και εξαφανίζονται !! Δεν είχα πόνο ταυτόχρονα, ούτε όταν τα πίεζα. 
επισης ένιωθα αυτόν τον χτύπο καρδιάς!! Όπως καταλάβατε από το άγχος μου έψαχνα τα πάντα να δω τι είναι. 
πηγα στον γιατρό σήμερα και μου είπε ότι είναι το έντερο 

Νικη, καλημέρα! Είμαι στη δεύτερη βδομάδα που νιώθω ακριβώς το ίδιο χωρίς πονος και όχι μόνο εγω και άλλες κοπέλες, είναι συσπάσεις της μήτρας πήγα στο γιατρό και του έδωσα πλήρη περιγραφή, μου έδωσε χαπια κ μου είπε να είμαι ξάπλα για να περάσουν, μετά από δέκα μέρες ξανά πήγα να με δει μήπως και έχει πειραχτεί ο τραχηλος..ενας γιατρός πάντα ξέρει καλύτερα από εμάς αλλά αυτά τα πετρώματα συνήθως είναι συσπάσεις της μήτρας, απλά αν δεν είναι συνεχόμενες δεν είναι ανησυχητικό. Επίσης τον ρώτησα αν επηρεάζεται από το έντερο επειδή δεν ενεργούμαι όπως πριν κ μου είπε ίσως να παίζει ρόλο γιατί είναι σπλάχνα όργανα.αυτα ομως είναι συσπάσεις μήτρας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Νικη, καλημέρα! Είμαι στη δεύτερη βδομάδα που νιώθω ακριβώς το ίδιο χωρίς πονος και όχι μόνο εγω και άλλες κοπέλες, είναι συσπάσεις της μήτρας πήγα στο γιατρό και του έδωσα πλήρη περιγραφή, μου έδωσε χαπια κ μου είπε να είμαι ξάπλα για να περάσουν, μετά από δέκα μέρες ξανά πήγα να με δει μήπως και έχει πειραχτεί ο τραχηλος..ενας γιατρός πάντα ξέρει καλύτερα από εμάς αλλά αυτά τα πετρώματα συνήθως είναι συσπάσεις της μήτρας, απλά αν δεν είναι συνεχόμενες δεν είναι ανησυχητικό. Επίσης τον ρώτησα αν επηρεάζεται από το έντερο επειδή δεν ενεργούμαι όπως πριν κ μου είπε ίσως να παίζει ρόλο γιατί είναι σπλάχνα όργανα.αυτα ομως είναι συσπάσεις μήτρας!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, δεν μου ανέφερε τίποτα για συσπάσεις μήπως φταίει που του τα περιέγραψα ως μπαλάκια ;;; Δεν ξέρω. Τι να πω. Εμένα μου είπε ξεκούραση γιατί ούτως η άλλως έχω θέμα και με τον πλακούντα.

επισης έχω διαβάσει για τις συσπασεισ ότι ξεκινούν στις 20 εβδομάδες όποτε αν είσαι κάπου εκεί είναι φυσιολογικό 

εγω ανησύχησα γιατί ουσιαστικά στις 16 εβδομάδες το είδα 

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κορίτσι μου, με το καλό να σου έρθει το μωράκι. Θα προσέχω και εγώ και εύχομαι να πάνε όλα καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΝικηΚ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, δεν μου ανέφερε τίποτα για συσπάσεις μήπως φταίει που του τα περιέγραψα ως μπαλάκια ;;; Δεν ξέρω. Τι να πω. Εμένα μου είπε ξεκούραση γιατί ούτως η άλλως έχω θέμα και με τον πλακούντα.

επισης έχω διαβάσει για τις συσπασεισ ότι ξεκινούν στις 20 εβδομάδες όποτε αν είσαι κάπου εκεί είναι φυσιολογικό 

εγω ανησύχησα γιατί ουσιαστικά στις 16 εβδομάδες το είδα 

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κορίτσι μου, με το καλό να σου έρθει το μωράκι. Θα προσέχω και εγώ και εύχομαι να πάνε όλα καλά ❤️

Δεν ξέρω τι να σου πω, πάντως κ μένα έτσι ειναι, είμαι 20+1 κ άρχισαν στη18η.. Κορίτσι μου δεν σου βγάζω διάγνωση εννοείται απλά νομίζω είναι το ίδιο με εμένα όλα να πάνε καλά εύχομαι!! Τι θέμα έχεις με τον πλακούντα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Apol είπε:

Δεν ξέρω τι να σου πω, πάντως κ μένα έτσι ειναι, είμαι 20+1 κ άρχισαν στη18η.. Κορίτσι μου δεν σου βγάζω διάγνωση εννοείται απλά νομίζω είναι το ίδιο με εμένα όλα να πάνε καλά εύχομαι!! Τι θέμα έχεις με τον πλακούντα; 

Στην αυχενική είδαμε ότι είναι επιπωματικος (δηλ καλύπτει τον τράχηλο και γεννάς μονο με καισαρική) και αφού γύρισα σπίτι έψαχνα στο Ίντερνετ περισσότερες πληροφορίες και με αυτά που διάβασα να μην έχω αναπνοή κόντεψα από το κλάμα. Το έχω πάρει ψύχραιμα όμως για το μωράκι μου και ευελπιστώ να ανεβεί σιγά σιγά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΝικηΚ είπε:

Στην αυχενική είδαμε ότι είναι επιπωματικος (δηλ καλύπτει τον τράχηλο και γεννάς μονο με καισαρική) και αφού γύρισα σπίτι έψαχνα στο Ίντερνετ περισσότερες πληροφορίες και με αυτά που διάβασα να μην έχω αναπνοή κόντεψα από το κλάμα. Το έχω πάρει ψύχραιμα όμως για το μωράκι μου και ευελπιστώ να ανεβεί σιγά σιγά. 

Μια φίλη γεννησε την προηγούμενη εβδομάδα και είχε επιπωματικο.. Αλλά ναι με καισαρική.. Μη στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά! Αυτό το ίντερνετ μας έχει καταστρέψει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Μια φίλη γεννησε την προηγούμενη εβδομάδα και είχε επιπωματικο.. Αλλά ναι με καισαρική.. Μη στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά! Αυτό το ίντερνετ μας έχει καταστρέψει 

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου, μόνο που το ακούω μου δίνεις κουράγιο. Να της ζήσει το μωράκι !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...