Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κρίμα βρε κορίτσι μου..... Δεν πειράζει όμως, καλή διάθεση να υπάρχει κ μπορούμε να τα κάνουμε όμορφα ακόμα κ με δουλειές 😊

Εγώ συζητούσα με τον άντρα μου κ υπάρχει περίπτωση να κάνουμε τελικά μαζί τις τελευταίες μέρες των γιορτών... χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο βέβαια, αλλά ελπίζω ❤

αχ μακαρι να ερθει ο αντρουλης σου και να ειστε ολοι μαζι!!!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μια όμορφη μέρα να έχουμε και καλή δουλίτσα στα κορίτσια που δουλεύουν!! 💕💕💕 

Κορίτσια μου φέτος τα Χριστούγεννα πέφτουν Σαββατοκύριακο.. που σημαίνει δεν γλυτώνουμε καμία μέρα ξεκούρασης όπως αλλες χρόνιες.. το είδα και απογοητεύτηκα,! Όχι τπτ αλλο τις άδειες μου τις ξόδεψα στους γιατρούς!

Καλημερααα ναι οντως το είδα και εγώ αλλά εμεις καθόμαστε μια εβδομάδα περίπου από 24-01! Αλλά έχουμε αλλά πολλά τριήμερα 😉😉🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κρίμα βρε κορίτσι μου..... Δεν πειράζει όμως, καλή διάθεση να υπάρχει κ μπορούμε να τα κάνουμε όμορφα ακόμα κ με δουλειές 😊

Εγώ συζητούσα με τον άντρα μου κ υπάρχει περίπτωση να κάνουμε τελικά μαζί τις τελευταίες μέρες των γιορτών... χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο βέβαια, αλλά ελπίζω ❤

Μακάρι να έρθει ο αντρουλης σου να περάστε μαζί τα Χριστούγεννα ❤️! Στην γέννηση του μωρού θα είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα ναι οντως το είδα και εγώ αλλά εμεις καθόμαστε μια εβδομάδα περίπου από 24-01! Αλλά έχουμε αλλά πολλά τριήμερα 😉😉🥳🥳

Εγώ πάλι κορίτσια θα κάθομαι σίγουρα από τις 24/12 έως τις 07/01.. Ίσως και από τις 20/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σκεφτομαι να βαλω καποιες μερες αδεια.. ευτυχως κρατησα μερικες και αν ειναι οκ με τον συναδελφο θα πιασω καποιες  μερες πριν τα χριστουγεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ μακαρι να ερθει ο αντρουλης σου και να ειστε ολοι μαζι!!!!!! ❤️❤️

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να έρθει ο αντρουλης σου να περάστε μαζί τα Χριστούγεννα ❤️! Στην γέννηση του μωρού θα είναι;;

Από το στόμα σας κ στου Θεού το αφτί!!!! Έχουμε δύο χρόνια να κάνουμε μαζί Χριστούγεννα... αν δεν έρθει θα είναι τρία 

Στην γέννα θα είναι οπωσδήποτε!!!! Δεν είναι διαπραγματεύσιμο 😄 Στο προηγούμενο μωρό παραλίγο να μην τον βγάλουν από το πλοίο κ τους λέει θα πέσω στη θάλασσα να φύγω κολυμπώντας κ βγάλτε τα πέρα μόνοι σας μετά 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Κρίμα βρε κορίτσι μου..... Δεν πειράζει όμως, καλή διάθεση να υπάρχει κ μπορούμε να τα κάνουμε όμορφα ακόμα κ με δουλειές 😊

Εγώ συζητούσα με τον άντρα μου κ υπάρχει περίπτωση να κάνουμε τελικά μαζί τις τελευταίες μέρες των γιορτών... χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο βέβαια, αλλά ελπίζω ❤

Αχχ μακάρι βρε κορίτσι μου,  να νιώσετε τη πιο ζεστή οικογένεια του κόσμου αυτα τα Χριστούγεννα και κάθε Χριστούγεννα!

Η διάθεση υπάρχει δόξα το θεό την υγεία μας νσ έχουμε και ολα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2μου μια άσχετη ερώτηση..... παρ' όλες τις εξετάσεις που έχεις κάνει αυτόν τον καιρό, δεν έχεις πάρει μία απάντηση γιατί συμβαίνει αυτό με την περίοδο σου ε??? Που έχεις πάντα καφέ πριν μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχ μακάρι βρε κορίτσι μου,  να νιώσετε τη πιο ζεστή οικογένεια του κόσμου αυτα τα Χριστούγεννα και κάθε Χριστούγεννα!

Η διάθεση υπάρχει δόξα το θεό την υγεία μας νσ έχουμε και ολα θα γίνουν!

❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα Κατερινιω μου!

ναι αστα.. φετος πεφτουν χαλια οι αργιες!! μονο τα φωτα ειναι πεμπτη και σπαει λιγο το πραγμα αλλα απο Χμας και Πρωτοχρονια δε γλιτωνουμε τπτ..😕 ευτυχως εμεις λογω κοβιντ εχουμε αρκετες ημερες αναξιοποιητες και θα κολλησουμε 2-3 μερες σιγουρα. αν παρεις καμια αδεια απο το νεο ετος; δεν παιζει;😉

Κάπως έτσι θα το κάνω, θα κολλήσω καμία μερα με το νέο έτος,  αύριο θα παρω παααλι άδεια για υπέρηχο και γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα ναι οντως το είδα και εγώ αλλά εμεις καθόμαστε μια εβδομάδα περίπου από 24-01! Αλλά έχουμε αλλά πολλά τριήμερα 😉😉🥳🥳

Ααααα εσάς σας βρίσκω τέλειους! Μπράβο πολύ ωραία!!! Να το ευχαριστηθείς κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ααααα εσάς σας βρίσκω τέλειους! Μπράβο πολύ ωραία!!! Να το ευχαριστηθείς κοριτσι μου!

Ναι ναι η εταιρεία μου είναι πολύ large χαχαχαα 🤣🤣 είναι και άγραφη άδεια εννοώ μας την δίνουν έτσι!! Και το Πάσχα το ίδιο από Μεγάλη Πέμπτη ως Τετάρτη του Πάσχα καθόμαστε πάλι άγραφη άδεια! Αλλά τον Αύγουστο 3 εβδομαδες από τις άδειες μας :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Από το στόμα σας κ στου Θεού το αφτί!!!! Έχουμε δύο χρόνια να κάνουμε μαζί Χριστούγεννα... αν δεν έρθει θα είναι τρία 

Στην γέννα θα είναι οπωσδήποτε!!!! Δεν είναι διαπραγματεύσιμο 😄 Στο προηγούμενο μωρό παραλίγο να μην τον βγάλουν από το πλοίο κ τους λέει θα πέσω στη θάλασσα να φύγω κολυμπώντας κ βγάλτε τα πέρα μόνοι σας μετά 😆😆

Μακάρι να έρθει να κάνετε γιορτές όλοι μαζί!!! Πάντα ελεγα σιγά μερες είναι σαν ολες τις αλλες και να είμαι μακριά από τους αγαπημένους μου σιγά!! Έκανα 2 χρονιές Χριστούγεννα μόνη μου εντελώς μόνη μου χωρις κανενα όταν ήμουν Αγγλία!! Ήταν τα χειρότερα Χριστούγεννα που είχα!! Εκεί κατάλαβα ότι και κάθε χρόνο να κάνουμε τα ίδια να τρωμε τα ίδια δεν το αλλάζω με τίποτα τελικά από το να είμαι μόνη μου…!! Γι αυτό στο εύχομαι αυτά τα Χριστούγεννα να σας βρει μαζί όλους!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια θα κάθομαι σίγουρα από τις 24/12 έως τις 07/01.. Ίσως και από τις 20/12

Και εσείς κάθεστε πολύ :) τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια θα κάθομαι σίγουρα από τις 24/12 έως τις 07/01.. Ίσως και από τις 20/12

εισαι εκπαιδευτικος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Antonia2μου μια άσχετη ερώτηση..... παρ' όλες τις εξετάσεις που έχεις κάνει αυτόν τον καιρό, δεν έχεις πάρει μία απάντηση γιατί συμβαίνει αυτό με την περίοδο σου ε??? Που έχεις πάντα καφέ πριν μέρες....

οχι κοριτσι μου!!! η τελευταια μου ελπιδα ειναι ο ενδοκρινολογος που θα παω την αλλη εβδομαδα.. εχουμε ραντεβου 24/11. 😃 εσυ κοριτσι μου σημερα θα πας στο γιατρο να δεις τη μικρουλα σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι η εταιρεία μου είναι πολύ large χαχαχαα 🤣🤣 είναι και άγραφη άδεια εννοώ μας την δίνουν έτσι!! Και το Πάσχα το ίδιο από Μεγάλη Πέμπτη ως Τετάρτη του Πάσχα καθόμαστε πάλι άγραφη άδεια! Αλλά τον Αύγουστο 3 εβδομαδες από τις άδειες μας :( 

ω τελειο αυτο με την αγραφη αδεια!!!! πολυ τυχερη εισαι Ραφαελα μου!!!! 😉👍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να έρθει να κάνετε γιορτές όλοι μαζί!!! Πάντα ελεγα σιγά μερες είναι σαν ολες τις αλλες και να είμαι μακριά από τους αγαπημένους μου σιγά!! Έκανα 2 χρονιές Χριστούγεννα μόνη μου εντελώς μόνη μου χωρις κανενα όταν ήμουν Αγγλία!! Ήταν τα χειρότερα Χριστούγεννα που είχα!! Εκεί κατάλαβα ότι και κάθε χρόνο να κάνουμε τα ίδια να τρωμε τα ίδια δεν το αλλάζω με τίποτα τελικά από το να είμαι μόνη μου…!! Γι αυτό στο εύχομαι αυτά τα Χριστούγεννα να σας βρει μαζί όλους!!! ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ κ μόνο που το λες ότι το εύχεσαι γιατί καταλαβαίνω ότι το εννοείς ❤ Όντως είναι λίγο περίεργο να μην μπορείς να κάνεις αυτό το ίδιο μοτίβο γιορτών που έχεις μάθει από παιδί...

Καμιά φορά νιώθω τύψεις όταν εύχομαι να έρθει έστω κ τελευταία μέρα κ να προλάβουμε να είμαστε μαζί, γιατί για να συμβεί αυτό σημαίνει πως κάποιος άλλος άνθρωπος δεν θα κάνει με την οικογένεια του. Δυστυχώς έτσι είναι αυτή η δουλειά κάποια φορά εμείς, κάποια άλλη φορά κάποιοι άλλοι.... αλλά δεν μπορείς να το χωνέψεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

οχι κοριτσι μου!!! η τελευταια μου ελπιδα ειναι ο ενδοκρινολογος που θα παω την αλλη εβδομαδα.. εχουμε ραντεβου 24/11. 😃 εσυ κοριτσι μου σημερα θα πας στο γιατρο να δεις τη μικρουλα σου;;

Για να δούμε, μήπως πάρεις κάποια εξήγηση ποτέ....! 

Ναι θα πάω το βράδυ, στις δέκα!!! 🙄 για να δούμε τι ώρα θα με δει τελικά μήπως πάει κ 11 μέχρι να μπω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Για να δούμε, μήπως πάρεις κάποια εξήγηση ποτέ....! 

Ναι θα πάω το βράδυ, στις δέκα!!! 🙄 για να δούμε τι ώρα θα με δει τελικά μήπως πάει κ 11 μέχρι να μπω 

αχ κι εγω πια το εχω αποδεχτει.. αφου κανεις δε λεει τιποτα κι ολοι το προσπερνανε..

Τελεια κοριτσι μου!!! να δωσεις φιλακι στη μπουμπου απο εμας!!! 🎀😘😘🎀

Παντως κοριτσια νομιζω εκανα ολες τις εξετασεις ετσι;; σαλπιγγογραφια, ορμονολογικες (αιματολογικες) και επισκεψη σε γυναικολογο για υπερηχο κλπ. εμεινε κατι αλλο που μου διαφευγει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Για να δούμε, μήπως πάρεις κάποια εξήγηση ποτέ....! 

Ναι θα πάω το βράδυ, στις δέκα!!! 🙄 για να δούμε τι ώρα θα με δει τελικά μήπως πάει κ 11 μέχρι να μπω 

Μεχρι τοσο αργα δουλευουν οι γιατροι στην ελλαδα? 😱

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Μεχρι τοσο αργα δουλευουν οι γιατροι στην ελλαδα? 😱

 

Θα πάω σε έναν τοπικό για να μην κάνω ταξίδι Αθήνα για απλό υπέρηχο.... Κ ο συγκεκριμένος έρχεται μια φορά την εβδομάδα στο νησί, τους άλλους εδώ δεν τους εμπιστεύομαι (όπως κ πολλές κοπέλες) οπότε καταλαβαίνεις τι γίνεται αυτή τη μια μέρα! Πάντως κ η γιατρός μου στην Αθήνα, έχει τύχει να πάω ραντεβού 9.30....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν μου διαφεύγει κάποιο μνμ σήμερα κ δεν απαντάω σε κάποια, να με συγχωρήσετε!!!! Δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις κ τα ψάχνω ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Θα πάω σε έναν τοπικό για να μην κάνω ταξίδι Αθήνα για απλό υπέρηχο.... Κ ο συγκεκριμένος έρχεται μια φορά την εβδομάδα στο νησί, τους άλλους εδώ δεν τους εμπιστεύομαι (όπως κ πολλές κοπέλες) οπότε καταλαβαίνεις τι γίνεται αυτή τη μια μέρα! Πάντως κ η γιατρός μου στην Αθήνα, έχει τύχει να πάω ραντεβού 9.30....

Δεν ηξερα οτι μενεις σε νησι.. ακομα να σας μαθω και να ξεχωριζω τι κανει η καθε μια.. σχωρνατε με 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Δεν ηξερα οτι μενεις σε νησι.. ακομα να σας μαθω και να ξεχωριζω τι κανει η καθε μια.. σχωρνατε με 😂😂😂

Θα μας μάθεις που θα πάει 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...