Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ζηλεύω.....! ❤

Συνήθως είμαι η πρώτη στην οικογένεια που στρώνω, αλλά πρέπει να κρατηθώ 😭

Εντάξει το μωράκι συνήθως τα χρειάζεται τα χαλιά όταν αρχίζεις να το αφήνεις κάτω. Οπότε στρώσε και εσύ να τα χαρείς , τώρα που αρχίζουν τα κρύα και να ζεσταίνεσαι και εσύ που είσαι Εγγυουλα. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! Κι εγώ τρελαίνομαι με τα Χριστούγεννα αλλά αντιστέκομαι στην παρορμηση να στολίσω μέχρι τουλάχιστον μετά τη 17 Νοέμβρη. Δε θέλει και ο σύντροφος μου να στολίζουμε πολύ νωρίς και με κοροϊδευει γιατί μετά δε θέλω να μαζέψω και τα αφήνω μέχρι Φλεβάρη 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

κοντα ειμαστε.. ευχομαι να μην σου ερθει

Θα μου έρθει κοριτσάρα μου γιατί αυτόν τον μήνα έπρεπε να παίρνουμε προφύλαξη. Οπότε δεν ειχαμε ελεύθερες επαφές. Θέλω να μου έρθει επειδή θα ξεκινήσω κατευθείαν κύκλο σπερματεγχυσης ♥️♥️

Σε εσένα εύχομαι να μην σου έρθει.....🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα 

 

ναι ναι κ εγώ το ίδιο διότι είναι γεμάτος ο Νοέμβριος με δουλειες ως το τέλος του μήνα! Και τα ρούχα που τα έφτιαξα μη νομιζεις και αυτά όχι με διάθεση καλή γιατί πάλι θα ψάχνω τις κοντές τις φανέλες…Πέρσι την πρωτοχρονιά είχαμε πάει θάλασσα με τα σκυλάκια για πικ-νικ μάλλον κ φετος 🤣🤣🤣

Ελπιζω να μην ερθει με την παττίχα παλε ο αγιος βασιλης.. θελω τζακι.. εγω τα δικα μου ρουχα ακομα δεν τα συγυρισα αλλα των μωρων επειδη ηθελα να δω αν τους κανουν τα συγυρισα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Θα μου έρθει κοριτσάρα μου γιατί αυτόν τον μήνα έπρεπε να παίρνουμε προφύλαξη. Οπότε δεν ειχαμε ελεύθερες επαφές. Θέλω να μου έρθει επειδή θα ξεκινήσω κατευθείαν κύκλο σπερματεγχυσης ♥️♥️

Σε εσένα εύχομαι να μην σου έρθει.....🤗

α ναι τωρα που το λες το θυμηθηκα.. και εγω πιστευω θα μου ερθει γιατι δνε καταλαβα την ωορρηξια.. οκ παρασκευη και σαββατο ειχα λιγα υγρα και πονακια χαμηλα  και χτες ειχα λιγα υγρα το πρωι αλλα δεν ειδα οπως αλλες φορες τα υγρα.. ασε που ειμασταν στο χαλαρο και μονο παρασκευη καναμε.. θα δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εντάξει το μωράκι συνήθως τα χρειάζεται τα χαλιά όταν αρχίζεις να το αφήνεις κάτω. Οπότε στρώσε και εσύ να τα χαρείς , τώρα που αρχίζουν τα κρύα και να ζεσταίνεσαι και εσύ που είσαι Εγγυουλα. 😍

Απλά σκέφτομαι ότι όσο καθαρά κ να τα έχω πάλι όσο να πεις τα χαλιά μαζεύουν σκόνη κ δεν θέλω να την εισπνέει το μωρό, είναι κ η κατάσταση που δεν μπορώ να είμαι συνέχεια με την ηλεκτρική. Πάλι θα το δω βέβαια.... αν δεν κρατιέμαι θα φέρω μια γυναίκα να με βοηθήσει παραπάνω φορές, έλεγα να της πω μια στο στρώσιμο-στόλισμα κ μια όταν θα ξεστολίσω που θα πάω κ για γέννα. Θα το σκεφτώ 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημερα,  πήρα και τις υπόλοιπες εξετάσεις σήμερα,  η αμη είναι 62.62 ταβάνι χτυπάει.. μακάρι να υπήρχε τρόπος να χαρίσω μονάδες στις κοπέλες μου έχουν χαμηλή! 

Τελικά η μαμα μου δεν είχε πάρει την καλλιέργεια κολπικόυ, οπότε και αυτές ήταν έτοιμες σήμερα θα σας τα ανεβάσω γτ αγχώθηκα λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι επεστρεψα χθες βραδυ!!! 😃

καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!! ❤️❤️❤️

Μου λειψατε πολύ!!!!!🤗💘

κι εγω κοριτσια απο σημερα ξεκιναω δουλειες γενικης, θα κατεβασω κουρτινες και θα αρχιζω να πλενω και να αλλαζω ριχταρια, για να στρωσω μεσα στην εβδομαδα!! την αλλη εβδομαδα λογικα θα στολισουμε!! θελω να παω να παρω και στολιδια για το δεντρο γτ περυσι δεν βρηκαμε τπτ απο το ιντερνετ!! ειχε λιγα ξυλινα στολιδια και φουλ λαμπακια!! φετος θα παρουμε και τις μπαλιτσες και τα λουλουδια μας!! 😉 

Καλημεραα και εμας μας έλειψες!!! Εμένα το δέντρο κ τα στολίδια μου τα έδωσε η μαμα μου γιατί φύγαμε όλοι από το σπίτι και βαριέται να το στολίζει, κ έτσι μου το έδωσε μολις μετακομίσαμε στο διαμέρισμα…Αλλά θα ήθελα να βάλω στο δέντρο αυτη τη χρόνια ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης 🙃🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης ρε κορίτσια λέτε να υπάρχει πρόβλημα που είναι τόσο υψηλή η αμη? 

Οσο για την καλλιέργεια πείτε μου την γνώμη σας όσες γνωρίζετε σας παρακαλώ 

20211115_100908.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα.

Έχω φοβηθεί πολύ γιατί ούτε το στήθος έχει πρηστεί και έχω αυτούς τους πόνους και φοβάμαι.

 

Αγαπη μου καλημερα!💗 Προσπαθησε να μην φοβασαι γιατι ο φοβος μας τα καταστρεφει ολα και μας δημιουργει και προβληματα εκει που δεν ερθουμε. Ξεκουρασου, ακου μια ωραια μουσικη, σκεψου θετικα οσο μπορεις και περιμενα να δεις ο γιατρος σου θα σου πει. Ελπιζω ολα να πανε καλα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου καλημερα,  πήρα και τις υπόλοιπες εξετάσεις σήμερα,  η αμη είναι 62.62 ταβάνι χτυπάει.. μακάρι να υπήρχε τρόπος να χαρίσω μονάδες στις κοπέλες μου έχουν χαμηλή! 

Τελικά η μαμα μου δεν είχε πάρει την καλλιέργεια κολπικόυ, οπότε και αυτές ήταν έτοιμες σήμερα θα σας τα ανεβάσω γτ αγχώθηκα λίγο 

τελεια νεα κοριτσι μουυυυ!!!!!! 👏👏👏😄😄😄 πραγματικα κερνας ΑΜΗ!!!!!! ολα θα πανε τελεια!! θα δεις!!!!😉🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου καλημερα,  πήρα και τις υπόλοιπες εξετάσεις σήμερα,  η αμη είναι 62.62 ταβάνι χτυπάει.. μακάρι να υπήρχε τρόπος να χαρίσω μονάδες στις κοπέλες μου έχουν χαμηλή! 

Τελικά η μαμα μου δεν είχε πάρει την καλλιέργεια κολπικόυ, οπότε και αυτές ήταν έτοιμες σήμερα θα σας τα ανεβάσω γτ αγχώθηκα λίγο 

62 ΑΜΗ???? σε τι μοναδες? καλα εγω εχω 0.90 ng/ml!!! κατερινα δωσε μου λιγοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

τελεια νεα κοριτσι μουυυυ!!!!!! 👏👏👏😄😄😄 πραγματικα κερνας ΑΜΗ!!!!!! ολα θα πανε τελεια!! θα δεις!!!!😉🙏❤️

🤣🤣🤣🤣 μακάρι να μπορούσα ειλικρινά θα το έκανα με όλη μου την ψυχή!!! Θα ένιωθα τεράστια  γαλήνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Επισης ρε κορίτσια λέτε να υπάρχει πρόβλημα που είναι τόσο υψηλή η αμη? 

Οσο για την καλλιέργεια πείτε μου την γνώμη σας όσες γνωρίζετε σας παρακαλώ 

20211115_100908.jpg

Νομιζω οτι εχεις καποιους μυκητες? αλλα δεν ειμαι και σιγουρη!! Το καλο ειναι οτι δεν εχεις κατι απτα αλλα τα μικροβια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Κι εγώ τρελαίνομαι με τα Χριστούγεννα αλλά αντιστέκομαι στην παρορμηση να στολίσω μέχρι τουλάχιστον μετά τη 17 Νοέμβρη. Δε θέλει και ο σύντροφος μου να στολίζουμε πολύ νωρίς και με κοροϊδευει γιατί μετά δε θέλω να μαζέψω και τα αφήνω μέχρι Φλεβάρη 😛

Ουτε εμενα μαφηνει!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι επεστρεψα χθες βραδυ!!! 😃

καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!! ❤️❤️❤️

Μου λειψατε πολύ!!!!!🤗💘

κι εγω κοριτσια απο σημερα ξεκιναω δουλειες γενικης, θα κατεβασω κουρτινες και θα αρχιζω να πλενω και να αλλαζω ριχταρια, για να στρωσω μεσα στην εβδομαδα!! την αλλη εβδομαδα λογικα θα στολισουμε!! θελω να παω να παρω και στολιδια για το δεντρο γτ περυσι δεν βρηκαμε τπτ απο το ιντερνετ!! ειχε λιγα ξυλινα στολιδια και φουλ λαμπακια!! φετος θα παρουμε και τις μπαλιτσες και τα λουλουδια μας!! 😉 

Μας ελειψες φιλη μας! Welcome back🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

62 ΑΜΗ???? σε τι μοναδες? καλα εγω εχω 0.90 ng/ml!!! κατερινα δωσε μου λιγοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο😆

Αχχχ μακάρι να υπήρχε τρόπος κορίτσι μου, θα το ήθελα πολύ 

20211115_102308.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχχ μακάρι να υπήρχε τρόπος κορίτσι μου, θα το ήθελα πολύ 

20211115_102308.jpg

Νομίζω οι μονάδες που λες με τις δικές μου έχουν διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Επισης ρε κορίτσια λέτε να υπάρχει πρόβλημα που είναι τόσο υψηλή η αμη? 

Οσο για την καλλιέργεια πείτε μου την γνώμη σας όσες γνωρίζετε σας παρακαλώ 

20211115_100908.jpg

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ θα έλεγα να μιλήσεις σύντομα να τον γυναικολόγο, μιας και είσαι λίγο πριν την επιτροπή. Μην σε κόψουν για βλακεία

Εγώ γιατρός δεν είμαι, αλλά βλέπω ότι έχουν αναπτυχθεί Candida albicans που είναι μύκητες και προκαλεί κολπιτιδα. Μην τρομάζεις. Από όσο ξέρω δεν είναι κάτι τρομερό. Βγαίνει όταν χαλάς το ph σου από το πολύ πλύσιμο. Ή αν έχεις λάβει αντιβίωση, ή αν φοράς στενά ή αν δεν είναι καλή η υγιεινή  ή η μείωση επιπέδων οιστρογόνων. Πιστεύω δεν είναι σε μεγάλο βαθμό γιατί αλλιώς θα είχες ενοχλήσεις, του τύπου κνησμό, φαγούρα, έκκριση πολλών υγρών. Κάποιο υπόθετο θα σου δώσει ο γιατρός πιστεύω για λίγες μέρες και έτοιμη. Μίλα μαζί του και περιμένουμε νέα σου....😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ θα έλεγα να μιλήσεις σύντομα να τον γυναικολόγο, μιας και είσαι λίγο πριν την επιτροπή. Μην σε κόψουν για βλακεία

Εγώ γιατρός δεν είμαι, αλλά βλέπω ότι έχουν αναπτυχθεί Candida albicans που είναι μύκητες και προκαλεί κολπιτιδα. Μην τρομάζεις. Από όσο ξέρω δεν είναι κάτι τρομερό. Βγαίνει όταν χαλάς το ph σου από το πολύ πλύσιμο. Ή αν έχεις λάβει αντιβίωση, ή αν φοράς στενά ή αν δεν είναι καλή η υγιεινή  ή η μείωση επιπέδων οιστρογόνων. Πιστεύω δεν είναι σε μεγάλο βαθμό γιατί αλλιώς θα είχες ενοχλήσεις, του τύπου κνησμό, φαγούρα, έκκριση πολλών υγρών. Κάποιο υπόθετο θα σου δώσει ο γιατρός πιστεύω για λίγες μέρες και έτοιμη. Μίλα μαζί του και περιμένουμε νέα σου....😍😍

 

Τα έχω στείλει ήδη στο γιατρό μου με mail, αυτό με ανησύχησε περισσότερο κορίτσι μου,  απο τα υπόλοιπα,  όχι  δεν εχω κάποια ενόχληση, λογικά θα μου δώσει αντιβίωση ή κάποια θεραπεία.. περιμένω να μου απαντήσει,  συνήθως μου απαντάει κατά τις 1 που Τέλειωνει ρα ραντεβού Του,  αλλιώς θα τον πάρω τηλ εγώ σε περίπτωση που αργήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Νομίζω οι μονάδες που λες με τις δικές μου έχουν διαφορά 

Αν έχεις πολυκυστικες βγαίνει μεγάλος ο αριθμός στην ΑΜΗ. Δεν μπορούν να το υπολογίσουν ακριβώς. Αλλά τουλάχιστον έχουν μια εικόνα καλή. Έτσι μου είχε πει ο δικός μου. Όταν κάνεις μου λέει να ξέρεις μάλλον θα βγει ψηλά. Του λέω έτσι δεν θα καταλάβουμε. Εεε λέει θα έχουμε μια εικόνα. Αν είναι χαμηλά και με πολυκυστικες θα είχαμε θέμα. Αλλά ο αριθμός στην ουσία δεν είναι αληθινός. Δίχνει έτσι από τις πολυκυστικες. Όπως και να έχει, χαμηλό δεν είναι οπότε θέμα δεν θα έχεις. ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τα έχω στείλει ήδη στο γιατρό μου με mail, αυτό με ανησύχησε περισσότερο κορίτσι μου,  απο τα υπόλοιπα,  όχι  δεν εχω κάποια ενόχληση, λογικά θα μου δώσει αντιβίωση ή κάποια θεραπεία.. περιμένω να μου απαντήσει,  συνήθως μου απαντάει κατά τις 1 που Τέλειωνει ρα ραντεβού Του,  αλλιώς θα τον πάρω τηλ εγώ σε περίπτωση που αργήσει 

Ε αφού δεν θα έχεις ενοχλήσεις, θα είναι σε πολύ μικρό βαθμό. 

Εγώ πριν που έπαιρνα αντιβίωση, μου είχε δώσει 3 σαν αυγουλακια μικρά υπόθετα, μου είχε πει τις τελευταίες 3 μέρες της αντιβίωσης να βάλω ένα κάθε βράδυ για να μην πάθω μύκητες προληπτικά. 

Πιστεύω δεν θα είναι κάτι και εσύ κάποιο υποθετακι θα βάλεις για λίγες μέρες.  Και εγώ λογικά αύριο περιμένω τα αποτελέσματα από την δική μου καλλιέργεια 🤗♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τα έχω στείλει ήδη στο γιατρό μου με mail, αυτό με ανησύχησε περισσότερο κορίτσι μου,  απο τα υπόλοιπα,  όχι  δεν εχω κάποια ενόχληση, λογικά θα μου δώσει αντιβίωση ή κάποια θεραπεία.. περιμένω να μου απαντήσει,  συνήθως μου απαντάει κατά τις 1 που Τέλειωνει ρα ραντεβού Του,  αλλιώς θα τον πάρω τηλ εγώ σε περίπτωση που αργήσει 

Τώρα είσαι έτοιμη για την επιτροπή;; τα ετοιμασες όλα τα χαρτιά;;😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αν έχεις πολυκυστικες βγαίνει μεγάλος ο αριθμός στην ΑΜΗ. Δεν μπορούν να το υπολογίσουν ακριβώς. Αλλά τουλάχιστον έχουν μια εικόνα καλή. Έτσι μου είχε πει ο δικός μου. Όταν κάνεις μου λέει να ξέρεις μάλλον θα βγει ψηλά. Του λέω έτσι δεν θα καταλάβουμε. Εεε λέει θα έχουμε μια εικόνα. Αν είναι χαμηλά και με πολυκυστικες θα είχαμε θέμα. Αλλά ο αριθμός στην ουσία δεν είναι αληθινός. Δίχνει έτσι από τις πολυκυστικες. Όπως και να έχει, χαμηλό δεν είναι οπότε θέμα δεν θα έχεις. ♥️♥️

Ο αριθμός υποδηλώνει το απόθεμα ωαρίων ήταν αναμενόμενο να βγει υψηλός,  οχι τόσο βέβαια,  λογω πολυκυστικων.. ο αριθμός είναι αληθινός και για αυτο ο εξωσωματιστης μου είπε οτι και στα 44 θα έχω ωράρια λόγω υψηλής αμη, χωρίς να έχει δει ακόμα τα αποτελέσματα,  αλλά ήταν σίγουρος λόγω πολυκυστικων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...