Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα δεν κρατήθηκα και ξαναέκανα χοριακή να δω αν ανεβαίνει και από 146,5 που ήταν πριν 4 μέρες έχει πάει 1220. Αγχώθηκα ότι είναι υπερβολική η αύξηση, αλλά μου είπε ο γιατρός μου να μην τρομάζω, ότι πάει καλά και θα το δούμε όταν έρθει η ώρα υπερηχογραφικά. Συγκεκριμένα μου είπε: "τη βρίσκεις να αγχώνεσαι παιδί μου;" 😋 Άγχος να πιάσουμε, άγχος να φτάσουμε στην αυχενική, άγχος να γεννήσουμε, άγχος και μετά. Δύσκολα τα πράγματα.

@Antonia2 Κρίμα για το μάθημα, ήταν στο τσακ. Μπορεί να μην ξαναχρειάζεσαι σοβαρό διάβασμα για να περάσεις την επόμενη φορά. Μου έχει τύχει σε δύσκολο μάθημα στη σχολή να διαβάσω δύο φορές πολύ καλά και να κοπώ με 4 και να πάω την 3η φορά σερί από συναυλία και έξοδο και αδιάβαστη και να περάσω τότε με αυτά που ήδη ήξερα από το παλιό διάβασμα. Είναι και τύχη δυστυχώς η απόδοση στις εξετάσεις. Περαστικά και για τη δισκοπάθεια.

@ΜαρίαΔημήτρης Συγχαρητήρια και για τη χοριακή!

Μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι, τέλεια είναι η χοριακή ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι εντάξει.... εχω μάθει μόνο στον άντρα μου να στηρίζομαι (όταν είναι εδώ) απλά είναι πολλά μαζεμένα αυτές τις μέρες κ αυτό ήταν για να ξεσπάσω!!!! Είπαμε χρειάζεται κ το κλάμα που κ που!

Εννοειται πως χρειαζεται, βοηθαει παρα πολυ🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου περαστικα σου💗, μηπως εχει σχεση με εγκυμοσυνη η ειναι πολυ νωρις?

 

Μάλλον σχετίζεται. Και τον Μάιο κατευθείαν πριν την καθυστέρηση μου είχαν ξεκινήσει συμπτώματα. Στις 3 από τις 4 εγκυμοσύνες είχα από νωρίς συμπτώματα. Στις 2 άτυχες σταμάτησαν απότομα. Οπότε από την μια χαίρομαι που τα έχω ήδη.

Αύριο θα πάω για επαναληπτική χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μάλλον σχετίζεται. Και τον Μάιο κατευθείαν πριν την καθυστέρηση μου είχαν ξεκινήσει συμπτώματα. Στις 3 από τις 4 εγκυμοσύνες είχα από νωρίς συμπτώματα. Στις 2 άτυχες σταμάτησαν απότομα. Οπότε από την μια χαίρομαι που τα έχω ήδη.

Αύριο θα πάω για επαναληπτική χοριακή.

Τελεια, καλα αποτελεσματα, περιμενουμε νεα σου🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα δεν κρατήθηκα και ξαναέκανα χοριακή να δω αν ανεβαίνει και από 146,5 που ήταν πριν 4 μέρες έχει πάει 1220. Αγχώθηκα ότι είναι υπερβολική η αύξηση, αλλά μου είπε ο γιατρός μου να μην τρομάζω, ότι πάει καλά και θα το δούμε όταν έρθει η ώρα υπερηχογραφικά. Συγκεκριμένα μου είπε: "τη βρίσκεις να αγχώνεσαι παιδί μου;" 😋 Άγχος να πιάσουμε, άγχος να φτάσουμε στην αυχενική, άγχος να γεννήσουμε, άγχος και μετά. Δύσκολα τα πράγματα.

@Antonia2 Κρίμα για το μάθημα, ήταν στο τσακ. Μπορεί να μην ξαναχρειάζεσαι σοβαρό διάβασμα για να περάσεις την επόμενη φορά. Μου έχει τύχει σε δύσκολο μάθημα στη σχολή να διαβάσω δύο φορές πολύ καλά και να κοπώ με 4 και να πάω την 3η φορά σερί από συναυλία και έξοδο και αδιάβαστη και να περάσω τότε με αυτά που ήδη ήξερα από το παλιό διάβασμα. Είναι και τύχη δυστυχώς η απόδοση στις εξετάσεις. Περαστικά και για τη δισκοπάθεια.

@ΜαρίαΔημήτρης Συγχαρητήρια και για τη χοριακή!

Ε μα καλά σου είπε ανθρωπος.... Πόσα θες να μας τρελάνεις αγάπη μου;;; Όλες αγχώνονται μήπως δεν ανέβηκε αρκετά η χοριακη κι εσύ αγχωθηκες επειδη ανέβηκε;;; και σε ρωτάω είσαι καθόλου σοβαρή;; Για κάνε μου την χάρη και χαλάρωσε και μη σκέφτεσαι βλακειες γιατί αγχώνεις και το σποράκι στην κοιλιτσα🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πριν λίγο μαζεύτηκε σπιτι, είναι τέλος της χρονιάς και εχω πολύ δουλειά  @Antonia2 κορίτσι μου πολύ κρίμα που ο κόπος σου δεν δικαιώθηκε για 2 ερωτήσεις, αν βρεις την δύναμη ξανά δώσε εξετάσεις, σπο οτι κατάλαβα είναι κατι καλο για εσένα

@Froufro κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι καο κοίτα νς είσαι καλά, έχεις το μικρούλη στη κοιλίτσα και  Έχει ανάγκη απο ηρεμία, ίσως να μην είχε το κουράγιο εκείνη τη στιγμή η μαμά σου να σε βοηθήσει

@Raf123μου αυτό με την ομοιοπαθητική το έχω σκεφτεί και εγώ, τουλάχιστον να αποδεχτώ απο πονοκεφάλους και άγχος  δλδ σου έδωσε θεραπεία,?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ μπήκα σπίτι φτιάχνω φαγητό του αντρουλη μου και σας διαβάζω

@Froufroμην στεναχωριέσαι και μη κουράζεσαι, να σκέφτεσαι το μωράκι σου κ κανένα άλλο! Το ξέρω ότι καποιες φορες θυμώνουμε με πράγματα τα οποία για εμας είναι αυτονόητα ενώ για κάποιους άλλους δεν είναι…ισως εκείνη την στιγμή να μην το σκέφτηκε καν η μαμα να σε βοηθήσει! Καλά έκανες κ έκλεψες τώρα θα είσαι πιο δυνατή ως να ξεχειλίσει πάλι το ποτήρι…☺️ Αλλά προσπάθησε να κανεις τα απαραίτητα! Και εγώ συμφωνώ μαζί σου, ποτέ δεν ζήτησα βοήθεια και ούτε θα ζητήσω είναι εγωιστικό ομως είναι στον χαρακτήρα μας…

@ΜαρίαΔημήτρηςπεραστικα κορίτσι μου και θα αναμένουμε τα νέα σου 

@MyNa σούπερ η χοριακη σου μην αγχώνεσαι μια χαρά προχωράει :) 

@ΚατεριναπαπΓια το άγχος το κυριότερο είναι η ασβαγαντα που πήρα μαζί με ροδιολα κ ελευθεροκοκκο, για τους πονοκεφάλους επειδή ήταν ορμονικό δλδ μου ξεκινούσαν αμέσως μετά την ωορρηξία πήρα νυχτολούλουδο γενικα με βοήθησε παρά πολύ εμένα και με έμαθε να το διαχειρίζομαι σε έκτακτες καταστάσεις που μπορεί να πάθαινα κ κρίσεις πανικού καποιες φορές! Έπρεπε να του πω ότι προσπαθούμε για παιδί μήπως μου δώσει τίποτα κάτι μαγικό 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια και εγώ μπήκα σπίτι φτιάχνω φαγητό του αντρουλη μου και σας διαβάζω

@Froufroμην στεναχωριέσαι και μη κουράζεσαι, να σκέφτεσαι το μωράκι σου κ κανένα άλλο! Το ξέρω ότι καποιες φορες θυμώνουμε με πράγματα τα οποία για εμας είναι αυτονόητα ενώ για κάποιους άλλους δεν είναι…ισως εκείνη την στιγμή να μην το σκέφτηκε καν η μαμα να σε βοηθήσει! Καλά έκανες κ έκλεψες τώρα θα είσαι πιο δυνατή ως να ξεχειλίσει πάλι το ποτήρι…☺️ Αλλά προσπάθησε να κανεις τα απαραίτητα! Και εγώ συμφωνώ μαζί σου, ποτέ δεν ζήτησα βοήθεια και ούτε θα ζητήσω είναι εγωιστικό ομως είναι στον χαρακτήρα μας…

@ΜαρίαΔημήτρηςπεραστικα κορίτσι μου και θα αναμένουμε τα νέα σου 

@MyNa σούπερ η χοριακη σου μην αγχώνεσαι μια χαρά προχωράει :) 

@ΚατεριναπαπΓια το άγχος το κυριότερο είναι η ασβαγαντα που πήρα μαζί με ροδιολα κ ελευθεροκοκκο, για τους πονοκεφάλους επειδή ήταν ορμονικό δλδ μου ξεκινούσαν αμέσως μετά την ωορρηξία πήρα νυχτολούλουδο γενικα με βοήθησε παρά πολύ εμένα και με έμαθε να το διαχειρίζομαι σε έκτακτες καταστάσεις που μπορεί να πάθαινα κ κρίσεις πανικού καποιες φορές! Έπρεπε να του πω ότι προσπαθούμε για παιδί μήπως μου δώσει τίποτα κάτι μαγικό 🤣🤣🤣

Χαχαχαχ Αυτό το μαγικό το θέλουμε όλες! Και εγώ εχω ακούσει πόλυ καλα λόγια για την ομοιοπαθητική,  τωρα βέβαια δεν κάνω τπτ, προέχει η εξωσωματική μετα όμως θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχ Αυτό το μαγικό το θέλουμε όλες! Και εγώ εχω ακούσει πόλυ καλα λόγια για την ομοιοπαθητική,  τωρα βέβαια δεν κάνω τπτ, προέχει η εξωσωματική μετα όμως θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά 

Τώρα δεν ξέρω κιολας αν μπορείς λογο των χημικών που θα παρεις για την διαδικασία!! Εννοείται προέχει τώρα η εξωσωματική!! 🙏🙏🤞🏻🤞🏻 Εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια!! Αλλά αν ποτέ χρειαστείς να την δοκιμάσεις δεν χάνεις τίποτα 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Τώρα δεν ξέρω κιολας αν μπορείς λογο των χημικών που θα παρεις για την διαδικασία!! Εννοείται προέχει τώρα η εξωσωματική!! 🙏🙏🤞🏻🤞🏻 Εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια!! Αλλά αν ποτέ χρειαστείς να την δοκιμάσεις δεν χάνεις τίποτα 😉😉

Νομίζω τώρα θα ήταν ανούσιο να πήγαινα σε ομοιοπαθητικό, δεν προλαβαίνω κιόλας.. αργότερα όμως θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά..

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου σε ολες μας να πάνε καλά και απο εδω πέρα να μην χρειαστεί άλλη κοπέλα να πάει σε εξωσωματική,  νομίζω είμαι εγω και η mimi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλα αυτος μου ειπε... Στις 4 ορωτες συνεδριες θα με βριζεις. Θα πονεσεις πολυ... Κ για κανα 12-24ωρο μετα τη φυσιοθεραπεια θα καθεσαι κ θα πονας αλλα ειναι γ καλο!!! Μετα την 5η μου ειπε θα στρωσει....😂😂😂😂😂

καλημερα.. ναι και εγω τις πρωτες φορες εκτος που ποναω ειμουν χαλια μετα απο της φυσικοθεραπειες.. μετα απο 5-6 εστρωνα χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι αν θέλεις να σου στείλω σε μήνυμα ποιος είναι 

ναι σε παρακαλω

στις πριν 15 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Αχ αυτό το άγχος!! Πως να μην είμαστε αγχωμένες βρε κορίτσια αλήθεια! Με τέτοιους Ρυθμους η ζωή μας πως να μην είναι αγχωτική;; Γιατί να μην είμαστε αναίσθητες;; Ώρες ώρες ζηλεύω τους ανθρώπους που είναι τόσο αναίσθητοι ούτε άγχος ούτε να τους νοιάζει τίποτα! Επιβιώνουν παντού 😂😂

καλημερα.. καλα εγω με το αγχος ειμαστε κολλητοι.. και εγω τους ζηλευω πολυ τους ζεν.. δεν τους πιανει τπτ.. ετσι εινα ο αντρας μου και με νευριαζει χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ναι σε παρακαλω

καλημερα.. καλα εγω με το αγχος ειμαστε κολλητοι.. και εγω τους ζηλευω πολυ τους ζεν.. δεν τους πιανει τπτ.. ετσι εινα ο αντρας μου και με νευριαζει χαχαχαχαχαχ

Καλό είναι να έχουμε κοντά και κάποιον ζεν να εξισορροπεί λίγο την κατάσταση του μανιακου άγχους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! ❤

Εύχομαι μια όμορφη μέρα σε όλες. Καλή δουλειά!

Καλημερα κοριτσι... σημερα ειναι μια καινουργια μερα.. χαμογελαμε και προχωραμε μπροστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλήμερα κορίτσια μου μια όμορφη μέρα εύχομαι!!! Αύριο έχω άδειααα, γιουπηηη θα πάω για εξετάσεις!!

Καλημεραα!! Τέλεια και καλά αποτελέσματα 😘😘🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

ναι σε παρακαλω

καλημερα.. καλα εγω με το αγχος ειμαστε κολλητοι.. και εγω τους ζηλευω πολυ τους ζεν.. δεν τους πιανει τπτ.. ετσι εινα ο αντρας μου και με νευριαζει χαχαχαχαχαχ

καλημέρα σου έστειλα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Καλό είναι να έχουμε κοντά και κάποιον ζεν να εξισορροπεί λίγο την κατάσταση του μανιακου άγχους! 

Ναι ευτυχως ισορροπει την κατασταση γιατι οταν τον βλεπω ηρεμο ηρεμώ και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα πήγα σε δημόσιο για να πάρω μια ακόμα γνώμη από έναν εξωσωματιστη. Να μην έχω μόνο από ιδιώτες

Μας είπε ότι είμαστε πολύ μικροί και αν δεν κάνεις εσύ κορίτσι μου λέει παιδί ποια θα κάνει; 

Μου είπε ότι δεν έχω σύνδρομο πολυκυστικων. Γιατί έχω μόνο εικόνα πολυκυστικων αλλά δεν έχω εξετάσεις κακές και αντίσταση στην ινσουλίνη. Ότι έχω απλά πολυκυστικες. Ότι και το σπέρμα το βλέπει κανονικό μόνο η μορφολογία είναι στα όρια. 

Αυτός είπε ότι αφού όλα είναι καλά, θα κάνει τα πάντα για να σταματήσουμε να ταλαιπωρουμαστε λέει τόσο νέοι άνθρωποι. Η προλακτινη μου είναι 26. Αυτός λέει θα την ήθελε πιο κάτω και μπορεί αυτό να ευθυνόταν αφού όλα τα υπόλοιπα είναι καλά. Και γενικά λέει μάλλον δεν έχετε βρει το timing. Μαζί θα το βρούμε.

Μου έδωσε για 2 βδομάδες χάπι για την προλακτινη. Μόλις τα πιω θα ξάνα τσεκαρω την προλακτίνη. Και σε δύο βδομάδες θα μου έρθει και περίοδος και θα ξεκινήσουμε κύκλο με serpafar για να κάνουμε και σπερματεγχυση. Μου λέει ότι στο δημόσιο θα χρεωθουμε πολύ λιγότερα λεφτά. 

Επίσης μου είπε ότι οι 3 κύκλοι serpafar που έκανα, μου έδειναν πολύ μικρή δόση για αυτό έκανα μόνο ένα ωάριο. Να μην κάνω λέει ενέσεις. Να πάρω μεγαλύτερη δόση και να πάμε για σπερματεγχυση. 

Οπότε κορίτσια σε δύο βδομάδες θα έχω πάρει χάπι για την προλακτινη και θα ξεκινάει ο κύκλος της σπερματεγχυσης

Γενικά μου είπε και πράγματα που συμβαίνουν και σε δημόσια και σε ιδιωτικά. Παντού βρωμιά υπάρχει. Αλλά αυτός μου φάνηκε ότι ήθελε να βοηθήσει εξάλλου δεν αποσκοπεί να βγάλει λεφτά γιατί είναι δωρεάν και στην ουσία μας ''λυπηθηκε '' ότι είμαστε νέοι και να ταλαιπωρουμαστε. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα πήγα σε δημόσιο για να πάρω μια ακόμα γνώμη από έναν εξωσωματιστη. Να μην έχω μόνο από ιδιώτες

Μας είπε ότι είμαστε πολύ μικροί και αν δεν κάνεις εσύ κορίτσι μου λέει παιδί ποια θα κάνει; 

Μου είπε ότι δεν έχω σύνδρομο πολυκυστικων. Γιατί έχω μόνο εικόνα πολυκυστικων αλλά δεν έχω εξετάσεις κακές και αντίσταση στην ινσουλίνη. Ότι έχω απλά πολυκυστικες. Ότι και το σπέρμα το βλέπει κανονικό μόνο η μορφολογία είναι στα όρια. 

Αυτός είπε ότι αφού όλα είναι καλά, θα κάνει τα πάντα για να σταματήσουμε να ταλαιπωρουμαστε λέει τόσο νέοι άνθρωποι. Η προλακτινη μου είναι 26. Αυτός λέει θα την ήθελε πιο κάτω και μπορεί αυτό να ευθυνόταν αφού όλα τα υπόλοιπα είναι καλά. Και γενικά λέει μάλλον δεν έχετε βρει το timing. Μαζί θα το βρούμε.

Μου έδωσε για 2 βδομάδες χάπι για την προλακτινη. Μόλις τα πιω θα ξάνα τσεκαρω την προλακτίνη. Και σε δύο βδομάδες θα μου έρθει και περίοδος και θα ξεκινήσουμε κύκλο με serpafar για να κάνουμε και σπερματεγχυση. Μου λέει ότι στο δημόσιο θα χρεωθουμε πολύ λιγότερα λεφτά. 

Επίσης μου είπε ότι οι 3 κύκλοι serpafar που έκανα, μου έδειναν πολύ μικρή δόση για αυτό έκανα μόνο ένα ωάριο. Να μην κάνω λέει ενέσεις. Να πάρω μεγαλύτερη δόση και να πάμε για σπερματεγχυση. 

Οπότε κορίτσια σε δύο βδομάδες θα έχω πάρει χάπι για την προλακτινη και θα ξεκινάει ο κύκλος της σπερματεγχυσης

Γενικά μου είπε και πράγματα που συμβαίνουν και σε δημόσια και σε ιδιωτικά. Παντού βρωμιά υπάρχει. Αλλά αυτός μου φάνηκε ότι ήθελε να βοηθήσει εξάλλου δεν αποσκοπεί να βγάλει λεφτά γιατί είναι δωρεάν και στην ουσία μας ''λυπηθηκε '' ότι είμαστε νέοι και να ταλαιπωρουμαστε. 

 

 

 

Παντα υπαρχουν ανθρωποι.. ευτυχως για σας βρεθηκε μπροστα σας για να σας βοηθησει.. ευχομαι να γινει το καλυτερο για σας.. η παναγια μαζι σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα πήγα σε δημόσιο για να πάρω μια ακόμα γνώμη από έναν εξωσωματιστη. Να μην έχω μόνο από ιδιώτες

Μας είπε ότι είμαστε πολύ μικροί και αν δεν κάνεις εσύ κορίτσι μου λέει παιδί ποια θα κάνει; 

Μου είπε ότι δεν έχω σύνδρομο πολυκυστικων. Γιατί έχω μόνο εικόνα πολυκυστικων αλλά δεν έχω εξετάσεις κακές και αντίσταση στην ινσουλίνη. Ότι έχω απλά πολυκυστικες. Ότι και το σπέρμα το βλέπει κανονικό μόνο η μορφολογία είναι στα όρια. 

Αυτός είπε ότι αφού όλα είναι καλά, θα κάνει τα πάντα για να σταματήσουμε να ταλαιπωρουμαστε λέει τόσο νέοι άνθρωποι. Η προλακτινη μου είναι 26. Αυτός λέει θα την ήθελε πιο κάτω και μπορεί αυτό να ευθυνόταν αφού όλα τα υπόλοιπα είναι καλά. Και γενικά λέει μάλλον δεν έχετε βρει το timing. Μαζί θα το βρούμε.

Μου έδωσε για 2 βδομάδες χάπι για την προλακτινη. Μόλις τα πιω θα ξάνα τσεκαρω την προλακτίνη. Και σε δύο βδομάδες θα μου έρθει και περίοδος και θα ξεκινήσουμε κύκλο με serpafar για να κάνουμε και σπερματεγχυση. Μου λέει ότι στο δημόσιο θα χρεωθουμε πολύ λιγότερα λεφτά. 

Επίσης μου είπε ότι οι 3 κύκλοι serpafar που έκανα, μου έδειναν πολύ μικρή δόση για αυτό έκανα μόνο ένα ωάριο. Να μην κάνω λέει ενέσεις. Να πάρω μεγαλύτερη δόση και να πάμε για σπερματεγχυση. 

Οπότε κορίτσια σε δύο βδομάδες θα έχω πάρει χάπι για την προλακτινη και θα ξεκινάει ο κύκλος της σπερματεγχυσης

Γενικά μου είπε και πράγματα που συμβαίνουν και σε δημόσια και σε ιδιωτικά. Παντού βρωμιά υπάρχει. Αλλά αυτός μου φάνηκε ότι ήθελε να βοηθήσει εξάλλου δεν αποσκοπεί να βγάλει λεφτά γιατί είναι δωρεάν και στην ουσία μας ''λυπηθηκε '' ότι είμαστε νέοι και να ταλαιπωρουμαστε. 

 

 

 

Εμένα πάντως μου ακούγονται όλα τόσο θετικά!! Και φαίνεται και εξηγημένος γιατρος!! Φαντάσου να είναι από την προλακτινη κ μολις παρεις το χάπι να μεινεις εγκυος!!! 
 

Δηλαδή τώρα θα παρεις κ μεγαλύτερη δοσολογία για να κανεις περισσότερα ωάρια;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Παντα υπαρχουν ανθρωποι.. ευτυχως για σας βρεθηκε μπροστα σας για να σας βοηθησει.. ευχομαι να γινει το καλυτερο για σας.. η παναγια μαζι σας

Μακάρι τι να πω. Μακάρι να έφταιγε η προλακτινη ρε κορίτσια. 

Εγω οποτε σε δύο βδομάδες περίπου ξεκινάω διαδικασία και χάπια για σπερματεγχυση. Αρχές του Δεκέμβρη πάμε να κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση  μετά δεν θα κάνω κάτι άλλο για αυτή την χρονιά. . Θα φύγουμε και ταξίδι τα Χριστούγεννα. Είπαμε να κάνουμε τώρα μια και τέλη και από Γενάρη βλέπουμε, αν δεν τα καταφέρουμε με την πρώτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...