Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αγαπη μου δν ξερω αν θ το ξαναδωσω .. διαβασα τοσο πολυ π πραγματικα δν ειχα κενα στο διαβασμα.. βαζουν ψιλοκουλα θεματα κ τελειως κρισεως. Οποτε δν ξερω αν εχει νοημα να ξαναπροσπαθησω κ να θυσιασω τοσο χρονο κ κοπο... Θα δω.. θα το συζητησω κ στη δουλεια (γτ το θελουν) κ θα το ξαναδω σε λιγο καιρο..

Τωρα θελω λιγη ηρεμια γτ αρκετα εχω πιεστει με ολα... Θελω ξεγνοιασια κ χριστουγεννιατικη διαθεση!!!!!!💕💕💕💕🎄🎄🎄

Αχ κοριτσια πηγα τζαμπο ν παρω δωρα του ανιψιου μου κ τρελαθηκαααααα!!!!!! Ολα χριστουγεννιατικαααα!!!!! Τι τελεια!!!!!!🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉😁😁

Τώρα ηρέμησε και όταν θα είσαι έτοιμη να το ξανά δώσεις αν χρειάζεται από την δουλεια σου!!! 
 

συμφωνώ ας έχουμε όμορφη διάθεση στη πιο τέλεια εποχή του χρόνου ❣️❣️❣️ Εδώ βέβαια ζούμε ακόμα ένα Ιούλιο μέσα στο Νοέμβριο ☀️☀️☀️ Θα κάνουμε χριατουγεννα Αυστραλιανά 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? @Raf123 μου άστο.... Γιατί να μην είμαστε αναίσθητες???? Μεγάλη ερώτηση! Μόλις έριξα μια παρτίδα κλάμα κ σηκώθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Πως εισαι κοριτσι μου;;; Νιωθεις καλυτερα;;

Καλησπέρα,

Δεν είμαι καλά. Ανακατεύομαι ακόμα πολύ και δεν ανοίγουν τα μάτια μου από τον πονοκέφαλο.

Πήρα και την πεθερά μου να με ξεματιασει.

Σταμάτησα από την δουλειά σήμερα και είμαι ξαπλωμένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? @Raf123 μου άστο.... Γιατί να μην είμαστε αναίσθητες???? Μεγάλη ερώτηση! Μόλις έριξα μια παρτίδα κλάμα κ σηκώθηκα

Γιατι κοριτσι μου;;; 😔😔 Ποιος σε στεναχωρησε;;; Πιεστηκες με κατι ή οι ορμονες βαρανε μπιελα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα,

Δεν είμαι καλά. Ανακατεύομαι ακόμα πολύ και δεν ανοίγουν τα μάτια μου από τον πονοκέφαλο.

Πήρα και την πεθερά μου να με ξεματιασει.

Σταμάτησα από την δουλειά σήμερα και είμαι ξαπλωμένη.

Κορίτσι μου αν είσαι τόσο χάλια μπορείς να πάρεις ένα deopon δεν πειράζει. Μείνε κ ξαπλωμένη να ηρεμήσεις 

Δεν μας είπες.... Το είπες στον άντρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα,

Δεν είμαι καλά. Ανακατεύομαι ακόμα πολύ και δεν ανοίγουν τα μάτια μου από τον πονοκέφαλο.

Πήρα και την πεθερά μου να με ξεματιασει.

Σταμάτησα από την δουλειά σήμερα και είμαι ξαπλωμένη.

Περαστικα σου γλυκια μου!! Ελπιζω ν σου περασει συντομα!!!🙏🙏

Καλα εκανες  κ πηγες σπιτι κ ξεκουραζςσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ αυτό το άγχος!! Πως να μην είμαστε αγχωμένες βρε κορίτσια αλήθεια! Με τέτοιους Ρυθμους η ζωή μας πως να μην είναι αγχωτική;; Γιατί να μην είμαστε αναίσθητες;; Ώρες ώρες ζηλεύω τους ανθρώπους που είναι τόσο αναίσθητοι ούτε άγχος ούτε να τους νοιάζει τίποτα! Επιβιώνουν παντού 😂😂

Αχ πραγματικα ευτυχισμενοι ανθρωποι οι αναισθητοι!! Δν τους αγγιζει τιποτα... 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! Τι κανετε;; Εγω πριν λιγο τελειωσα τις εξετασεις γ το μαθημα π διαβαζα κ κοπηκα με 73%....😥😥😥 Το pass rate ηταν 75% κ το εχασα για 2 ερωτησεις.... Πολυ ατυχη.... Ολα πολλαπλης ηταν οποτε καταλαβαινετε πτι επαιξα κ λοττο σε καποιες... 

Μεγαλη στενοχωρια γτ προσπαθησα τοοοοοσο πολυ. Πρεπει να αποδεχτω οτι το 2021 δε με θελει.... Σπιτι δε βρισκουμε, παιδι δεν ερχεται, κ μετα απ τοσο διαβασμα ουτε αυτη η ανακουφιση να περασω το μθμ δεν ηρθε.... Ελεος 😤

Τλχ εχουμε το πολυτιμοτερο αγαθο!!!! υγεια!!! Μην ειμαι αχαριστη!!! 

Χθες πηγα κ στο φυσιοθεραπευτη!, Εχω δισκοπαθεια κ θα ξεκινησω 10 φυσιοθεραπειες. Θελει τα 2 πρωτα χρονια ανα 6 μηνες να κανω φυσιοθεραπεια... Θα μου κανει κ βελονισμο λερι. Κανε οτι νομιζεις λεω αρκει να ηρεμησω 😂😂😂😂

Μα τι γκαντεμια για 2 ερωτησεις!!! Πραγματικα ομως! Το 2021 οντως ηταν κακη χρονια θα συμφωνησω!Ανυπομονω για το 2022 ελπιζω να μας εχει ομορφες εκπληξεις😁💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου αν είσαι τόσο χάλια μπορείς να πάρεις ένα deopon δεν πειράζει. Μείνε κ ξαπλωμένη να ηρεμήσεις 

Δεν μας είπες.... Το είπες στον άντρα σου?

Του είπα χωρίς πολλές φανφάρες.

Απλά του έστειλα με μήνυμα το τεστ φωτογραφία.

Δεν είπε κάτι. Φοβάται και αυτός μην τυχόν και γίνει πάλι κάτι.

Δεν το λέμε πουθενά αυτή τη φορά. Μόνο η μαμά μου το ξέρει για να με βοηθάει με τον μικρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? @Raf123 μου άστο.... Γιατί να μην είμαστε αναίσθητες???? Μεγάλη ερώτηση! Μόλις έριξα μια παρτίδα κλάμα κ σηκώθηκα

Γιατι κλαμα κοριτσι μου? Συνεβη κατι? ελπιζω ολα καλα!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Γιατι κοριτσι μου;;; 😔😔 Ποιος σε στεναχωρησε;;; Πιεστηκες με κατι ή οι ορμονες βαρανε μπιελα;;

Είμαι αρκετά πιεσμένη... έχουν πέσει αρκετά πάνω μου, ειδικά όσο λείπει ο άντρας μου. Δεν βασίζομαι ποτέ σε βοήθεια άλλων, ούτε έχω την απαίτηση, αλλά όταν δεν δείχνει κανένας έστω κ την διάθεση να βοηθήσει σε πολύ βασικά πράγματα... λες έλεος, εγώ γιατί τρέχω κ μάλιστα σε αυτή την κατάσταση όταν κάποιος πιστεύω ότι με χρειάζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Του είπα χωρίς πολλές φανφάρες.

Απλά του έστειλα με μήνυμα το τεστ φωτογραφία.

Δεν είπε κάτι. Φοβάται και αυτός μην τυχόν και γίνει πάλι κάτι.

Δεν το λέμε πουθενά αυτή τη φορά. Μόνο η μαμά μου το ξέρει για να με βοηθάει με τον μικρό.

Κ εμείς αυτή τη φορά από φόβο αργήσαμε λίγο να το πούμε... λογικό να είναι φοβισμένος κ εκείνος αλλά σίγουρα θα είναι κ χαρούμενος ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Του είπα χωρίς πολλές φανφάρες.

Απλά του έστειλα με μήνυμα το τεστ φωτογραφία.

Δεν είπε κάτι. Φοβάται και αυτός μην τυχόν και γίνει πάλι κάτι.

Δεν το λέμε πουθενά αυτή τη φορά. Μόνο η μαμά μου το ξέρει για να με βοηθάει με τον μικρό.

Κοριτσι μου περαστικα σου💗, μηπως εχει σχεση με εγκυμοσυνη η ειναι πολυ νωρις?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ αυτό το άγχος!! Πως να μην είμαστε αγχωμένες βρε κορίτσια αλήθεια! Με τέτοιους Ρυθμους η ζωή μας πως να μην είναι αγχωτική;; Γιατί να μην είμαστε αναίσθητες;; Ώρες ώρες ζηλεύω τους ανθρώπους που είναι τόσο αναίσθητοι ούτε άγχος ούτε να τους νοιάζει τίποτα! Επιβιώνουν παντού 😂😂

Ασε κι εγω τους ζηλευω παρα πολ ενας απο αυτους ειναι και ο ανδρας μου. Ειναι σαν να εχει καταπιει ενα κουτι λεξοτανιλ καθε πρωι!  Εχει καταπιει ολη τη χαλαροτητα του κοσμου! Εγω παλι το αντιθετο ειναι σαν να χρειαζομαι μονιμα ενα κουτι λεξοτανιλ!😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Είμαι αρκετά πιεσμένη... έχουν πέσει αρκετά πάνω μου, ειδικά όσο λείπει ο άντρας μου. Δεν βασίζομαι ποτέ σε βοήθεια άλλων, ούτε έχω την απαίτηση, αλλά όταν δεν δείχνει κανένας έστω κ την διάθεση να βοηθήσει σε πολύ βασικά πράγματα... λες έλεος, εγώ γιατί τρέχω κ μάλιστα σε αυτή την κατάσταση όταν κάποιος πιστεύω ότι με χρειάζεται 

Το εχω καταλαβει οτι εισαι πιεσμενη, και συχνα σε σκεφτομαι! Με δυο παιδια, τριτο στην κοιλια, καινουρια δουλεια που ετοιμαζετε και τον ανδρα σου μακρια ειναι παρα πολυ λογικο!!!!!! Να τα κανεις ολα κοριτσι μου αλλα μην υπερπιεζεσαι γιατι εχεις και το μωρακι σου! Ασε και τους αλλους να κανουν τιποτα και αν δεν κανουν καντα πιο σιγα και ας καθυστερησουν! Τον εαυτο σου και το μωρακι πανω απολα!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Το εχω καταλαβει οτι εισαι πιεσμενη, και συχνα σε σκεφτομαι! Με δυο παιδια, τριτο στην κοιλια, καινουρια δουλεια που ετοιμαζετε και τον ανδρα σου μακρια ειναι παρα πολυ λογικο!!!!!! Να τα κανεις ολα κοριτσι μου αλλα μην υπερπιεζεσαι γιατι εχεις και το μωρακι σου! Ασε και τους αλλους να κανουν τιποτα και αν δεν κανουν καντα πιο σιγα και ας καθυστερησουν! Τον εαυτο σου και το μωρακι πανω απολα!!💗

Ένα παράδειγμα μόνο θα σου δώσω... γιατί ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι πριν. Γύρισα σπίτι με τα παιδιά (εννοείται ότι τα έχω όλη μέρα μαζί όπου πάω, (εκτός φυσικά τον μεγάλο τις ώρες που πάει σχολείο) κ κρατούσε χυμό ο μικρός μου.... ξάπλωσε στον καναπέ μαζί με τον χυμό κ όπως φαντάζεσαι πήγε σε όλο το σαλόνι! Ακριβώς πίσω μου ερχόταν η μάνα μου... κ από την είσοδο μου έλεγε ότι θα πάει σπίτι της (δίπλα) γιατί παρακολουθεί μια σειρά.... όταν έγινε αυτό με τον χυμό ήταν μπροστά!!!! Πήρε τα πράγματα της που είχε κ πήγε σπίτι της.... εγώ έπρεπε να σπρώξω τους καναπέδες για να σφουγγαρίσω γιατί ο χυμός είχε πάει κ από κάτω. Δεν με νοιάζει που δεν σκέφτηκε εμένα, αλλά δεν σκέφτηκε ούτε το μωρό μου αυτή τη στιγμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Ένα παράδειγμα μόνο θα σου δώσω... γιατί ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι πριν. Γύρισα σπίτι με τα παιδιά (εννοείται ότι τα έχω όλη μέρα μαζί όπου πάω, (εκτός φυσικά τον μεγάλο τις ώρες που πάει σχολείο) κ κρατούσε χυμό ο μικρός μου.... ξάπλωσε στον καναπέ μαζί με τον χυμό κ όπως φαντάζεσαι πήγε σε όλο το σαλόνι! Ακριβώς πίσω μου ερχόταν η μάνα μου... κ από την είσοδο μου έλεγε ότι θα πάει σπίτι της (δίπλα) γιατί παρακολουθεί μια σειρά.... όταν έγινε αυτό με τον χυμό ήταν μπροστά!!!! Πήρε τα πράγματα της που είχε κ πήγε σπίτι της.... εγώ έπρεπε να σπρώξω τους καναπέδες για να σφουγγαρίσω γιατί ο χυμός είχε πάει κ από κάτω. Δεν με νοιάζει που δεν σκέφτηκε εμένα, αλλά δεν σκέφτηκε ούτε το μωρό μου αυτή τη στιγμή 

Μήπως κάποια στιγμή να της τα έλεγες όλα αυτά με όμορφο ύφος. Ότι δεν σε υπολογίζει και θες και εσύ κάποιον να δίχνει ότι νοιάζεται και να μπορεί να βοηθήσει. Πες έγκυος είμαι και πάλι κάνω τα πάντα. Αλλά μια βοήθεια.... 

Καμια φορά οι άνθρωποι δεν βλέπουμε πάντα τι κάνουμε λάθος. Ίσως θέλουμε κάποιον να μας θυμίσει το λάθος μας για να το διορθώσουμε. Εκτός αν το συνεχίζουμε εκεί δεν φταίει πλέον αυτός που δεν μας το ξανά επισημάνει αλλά ο ίδιος μας ο εαυτός που συνεχίζει τα λάθη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Ένα παράδειγμα μόνο θα σου δώσω... γιατί ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι πριν. Γύρισα σπίτι με τα παιδιά (εννοείται ότι τα έχω όλη μέρα μαζί όπου πάω, (εκτός φυσικά τον μεγάλο τις ώρες που πάει σχολείο) κ κρατούσε χυμό ο μικρός μου.... ξάπλωσε στον καναπέ μαζί με τον χυμό κ όπως φαντάζεσαι πήγε σε όλο το σαλόνι! Ακριβώς πίσω μου ερχόταν η μάνα μου... κ από την είσοδο μου έλεγε ότι θα πάει σπίτι της (δίπλα) γιατί παρακολουθεί μια σειρά.... όταν έγινε αυτό με τον χυμό ήταν μπροστά!!!! Πήρε τα πράγματα της που είχε κ πήγε σπίτι της.... εγώ έπρεπε να σπρώξω τους καναπέδες για να σφουγγαρίσω γιατί ο χυμός είχε πάει κ από κάτω. Δεν με νοιάζει που δεν σκέφτηκε εμένα, αλλά δεν σκέφτηκε ούτε το μωρό μου αυτή τη στιγμή 

Εχεις πολυ δικιο να στενοχωριεσαι προφανως επρεπε να ειχε βοηθησει!!! Αλλα αν γενικοτερα ειναι καλη η σχεση σας γενικα και σε βοηθαει αλλες φορες,  ισως κατι δεν σκεφτηκε σωστα ξερεις τυχαινει καμια φορα  να παραλειψουμε κατι χωρις κακη προθεση...Οπως και να εχει,  αστο αυτο και μην στενοχωριεσαι καθολου κοριτσι μου γλυκο, σκεψου το μωρακι σου,  εισαι αξιοθαυμαστη μανουλα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! Τι κανετε;; Εγω πριν λιγο τελειωσα τις εξετασεις γ το μαθημα π διαβαζα κ κοπηκα με 73%....😥😥😥 Το pass rate ηταν 75% κ το εχασα για 2 ερωτησεις.... Πολυ ατυχη.... Ολα πολλαπλης ηταν οποτε καταλαβαινετε πτι επαιξα κ λοττο σε καποιες... 

Μεγαλη στενοχωρια γτ προσπαθησα τοοοοοσο πολυ. Πρεπει να αποδεχτω οτι το 2021 δε με θελει.... Σπιτι δε βρισκουμε, παιδι δεν ερχεται, κ μετα απ τοσο διαβασμα ουτε αυτη η ανακουφιση να περασω το μθμ δεν ηρθε.... Ελεος 😤

Τλχ εχουμε το πολυτιμοτερο αγαθο!!!! υγεια!!! Μην ειμαι αχαριστη!!! 

Χθες πηγα κ στο φυσιοθεραπευτη!, Εχω δισκοπαθεια κ θα ξεκινησω 10 φυσιοθεραπειες. Θελει τα 2 πρωτα χρονια ανα 6 μηνες να κανω φυσιοθεραπεια... Θα μου κανει κ βελονισμο λερι. Κανε οτι νομιζεις λεω αρκει να ηρεμησω 😂😂😂😂

Κρίμα κορίτσι μου! Αλλά δεν πειράζει! Πότε μπορείς να ξαναδώσεις; Τι εξετάσεις είναι αυτές παρεπιπτόντως;

Περαστικά και για τη μέση σου!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μήπως κάποια στιγμή να της τα έλεγες όλα αυτά με όμορφο ύφος. Ότι δεν σε υπολογίζει και θες και εσύ κάποιον να δίχνει ότι νοιάζεται και να μπορεί να βοηθήσει. Πες έγκυος είμαι και πάλι κάνω τα πάντα. Αλλά μια βοήθεια.... 

Καμια φορά οι άνθρωποι δεν βλέπουμε πάντα τι κάνουμε λάθος. Ίσως θέλουμε κάποιον να μας θυμίσει το λάθος μας για να το διορθώσουμε. Εκτός αν το συνεχίζουμε εκεί δεν φταίει πλέον αυτός που δεν μας το ξανά επισημάνει αλλά ο ίδιος μας ο εαυτός που συνεχίζει τα λάθη. 

Δεν είμαι άνθρωπος που ζητάω βοήθεια γενικά... πες το εγωιστικό δεν ξέρω. Νιώθω πως επειδή εγώ αποφάσισα να κάνω τρία, δέκα, είκοσι παιδιά, δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να υποστεί τις συνέπειες, παίρνω αποφάσεις με τις δικές μου δυνάμεις.... αλλά κάτι τέτοιες αντιδράσεις σε πληγώνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Δεν είμαι άνθρωπος που ζητάω βοήθεια γενικά... πες το εγωιστικό δεν ξέρω. Νιώθω πως επειδή εγώ αποφάσισα να κάνω τρία, δέκα, είκοσι παιδιά, δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να υποστεί τις συνέπειες, περνώ αποφάσεις με τις δικές μου δυνάμεις.... αλλά κάτι τέτοιες αντιδράσεις σε πληγώνουν 

Σωστή είσαι. Και εγώ έτσι είμαι γενικά. Θέλω να κάνω μόνη μου τα πράγματα. Και με τα παιδιά μου έτσι θα ήθελα μεθαύριο. Να τα αναλάβω όλα εγώ

Σίγουρα πληρώνεσαι το καταλαβαίνω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εχεις πολυ δικιο να στενοχωριεσαι προφανως επρεπε να ειχε βοηθησει!!! Αλλα αν γενικοτερα ειναι καλη η σχεση σας γενικα και σε βοηθαει αλλες φορες,  ισως κατι δεν σκεφτηκε σωστα ξερεις τυχαινει καμια φορα  να παραλειψουμε κατι χωρις κακη προθεση...Οπως και να εχει,  αστο αυτο και μην στενοχωριεσαι καθολου κοριτσι μου γλυκο, σκεψου το μωρακι σου,  εισαι αξιοθαυμαστη μανουλα💗

Δεν με βοηθάει γενικά καθόλου.... κ ακριβώς αυτό με στεναχώρησε πριν, έγινε κάτι μπροστά στα μάτια της κ ούτε τότε σκέφτηκε μήπως έπρεπε να κάνει κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν με βοηθάει γενικά καθόλου.... κ ακριβώς αυτό με στεναχώρησε πριν, έγινε κάτι μπροστά στα μάτια της κ ούτε τότε σκέφτηκε μήπως έπρεπε να κάνει κάτι 

Εχεις δικιο να στενοχωριεσαι... Ναι μεν τα κανεις ολα μονη αλλα σιγουρα η βοηθεια της μαμας ειναι παντα καλοδεχουμενη💗 Ελπιζω να ειναι η σχεση σας καλη κατα τα αλλα και με ενα τροπο να το εχεις διαχειριστει αυτο το κομματι που ειναι δυσκολο και σε στενοχωρει💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εχεις δικιο να στενοχωριεσαι... Ναι μεν τα κανεις ολα μονη αλλα σιγουρα η βοηθεια της μαμας ειναι παντα καλοδεχουμενη💗 Ελπιζω να ειναι η σχεση σας καλη κατα τα αλλα και με ενα τροπο να το εχεις διαχειριστει αυτο το κομματι που ειναι δυσκολο και σε στενοχωρει💗

Ναι εντάξει.... εχω μάθει μόνο στον άντρα μου να στηρίζομαι (όταν είναι εδώ) απλά είναι πολλά μαζεμένα αυτές τις μέρες κ αυτό ήταν για να ξεσπάσω!!!! Είπαμε χρειάζεται κ το κλάμα που κ που!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...