Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.. δεν ηθελα τα αγορια να μεγαλωσουν με τετοια προτυπα και χαιρομαι που ο μεγαλος τουλαχιστον 13χρ (ο μικρος ακομα 8 ειναι ) ειναι αντιθετος με αυτα που εζησε.. του εξηγησα πολλες φορες πως πρεπει να συμπεριφερεται σε μια κοπελα και του λεω να σκεφτεσαι αν ηταν μανα σου η αδελφη σου θα σου αρεσε να της συμπεριφερονται ασχημα? ελπιζω να μεγαλωσω 2 σωστα αγορια που πρωτα απ ολα σεβονται τον εαυτο τους.. μακαρι ο θεος να μου στειλει και ακομα ενα μικρο.. το θελουν και τα αγορια και ο νυν και εννοειται και εγω

στο ευχομαι κοριτσι μου μεσα απο την καρδια μου!!!!!

σε κανενα ανθρωπο δεν αξιζει αυτη η συμπεριφορα και η βια. 😔

ειμαι σιγουρη οτι μεγαλωνεις δυο πολυ καλα και αξια αγορια και θα τους μαθεις να σεβονται τις γυναικες και να τις αγαπανε!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.. δεν ηθελα τα αγορια να μεγαλωσουν με τετοια πρωτιπα και χαιρομε που ο μεγαλος τουλαχιστον 13χρ (ο μικρος ακομα 8 ειναι ) ειναι αντιθετος με αυτα που εζησε.. του εξηγησα πολλες φορες πως πρεπει να συμπεριφερεται σε μια κοπελα και του λεω να σκεφτεσαι αν ηταν μανα σου η αδελφη σου θα σου αρεσε να της συμπεριφερονται ασχημα? ελπιζω να μεγαλωσω 2 σωστα αγορια που πρωτα απ ολα σεβονται τον εαυτο τους.. μακαρι ο θεος να μου στειλει και ακομα ενα μικρο.. το θελουν και τα αγορια και ο νυν και εννοειται και εγω

Λυπάμαι πολύ για αυτά που έζησες και εγώ πάντα βλέπω την θετική πλευρά και να είναι αισιόδοξη…απλά καποιες φορες τελειώνει η υπομονή !! Τώρα σου εύχομαι μόνο αγάπη 💕❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα.

Εγώ πήγα για χοριακη, το απόγευμα θα έχω την απάντηση.

Καλά αποτελέσματα θα περιμένουμε με αγωνία :) 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυυ!!! Καλη εβδομάδα να εχουμε!!!!!❤️❤️❤️

@Κατεριναπαπκι εγω ειμαι πολυ καλυτερα!!! ετσι ειναι η ζωη!! εχει τα πανω και τα κατω της!! επιτρεπεται να πεσουμε και επιβαλλεται να σηκωθουμε!!!😉 παμε δυνατα για τις επομενες προσπαθειες!!!! 💪💪

@Raf123Περαστικα σου κοριτσι μου!! ελπιζω μεσα στη μέρα να εισαι καλυτερα!!! Σου στελνω μια αγκαλια!!!🤗

@ΜαρίαΔημήτρηςανυπομονουμε για τα αποτελεσματα!!!!! ολα θα πανε τελεια!!!!! 🙏💌😘😘

Καλη δουλιτσα σε οσα κοριτσια εργαζονται!!!! 💋💋💋

ειμαι καλύτερα σήμερα σε ευχαριστώ,  γενικά πάντα πονάω την πρώτη ημέρα τις υπόλοιπες απλά λίγο φουσκωμένη νιώθω… εύχομαι και εσυ σήμερα να νιωθεις καλύτερα 🥰🥰 

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καταρχήν δεν ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ 🤣🤣🤣 κορίτσι μου θα σου πω να κάνεις αυτό που θα σε κάνει να νιώθεις καλύτερα 💕 

Εγω για παράδειγμα όταν το έλεγα αυτό, έτρωγα τα μούτρα μού και έπειτα ξέρετε την συνέχεια,  οπότε δεν με βοηθάει αλλα με φοβίζει.. Εσύ να κάνεις αυτό που σε βοηθάει 💕

Α ναι ξέχασα ότι ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ 🤣🤣🤣

αυτή τη φορά θα είμαι πιο αισιόδοξη γιατι τις υπόλοιπες όσο κ να ηλπιζα μέσα μου κάτι μου έλεγε ότι πάλι αποτύχαμε! Θα πάμε κ στους γιατρους κ ισως μας αλλάξει κ τη διάθεση… ο άντρας μου χθες μου έλεγε ότι πρέπει να κάνουνε οικονομία για τυχόν εξωσωματική 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.. δεν ηθελα τα αγορια να μεγαλωσουν με τετοια προτυπα και χαιρομαι που ο μεγαλος τουλαχιστον 13χρ (ο μικρος ακομα 8 ειναι ) ειναι αντιθετος με αυτα που εζησε.. του εξηγησα πολλες φορες πως πρεπει να συμπεριφερεται σε μια κοπελα και του λεω να σκεφτεσαι αν ηταν μανα σου η αδελφη σου θα σου αρεσε να της συμπεριφερονται ασχημα? ελπιζω να μεγαλωσω 2 σωστα αγορια που πρωτα απ ολα σεβονται τον εαυτο τους.. μακαρι ο θεος να μου στειλει και ακομα ενα μικρο.. το θελουν και τα αγορια και ο νυν και εννοειται και εγω

Μπράβο κορίτσι μού!! Είμαι σίγουρη θα καμαρώνεις για μια ζωή!💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο κορίτσι μού!! Είμαι σίγουρη θα καμαρώνεις για μια ζωή!💕

Mακαρι.. σημασια εχει να βλεπουν οτι οι γυναικες ειναι δυνατες και να πεσουν θα σηκωθουν.. οτι δεν μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Λυπάμαι πολύ για αυτά που έζησες και εγώ πάντα βλέπω την θετική πλευρά και να είναι αισιόδοξη…απλά καποιες φορες τελειώνει η υπομονή !! Τώρα σου εύχομαι μόνο αγάπη 💕❤️❤️

καθε δυσκολια στην ζωη μας ειναι ενα μαθημα.. παιρνουμε τις γνωσεις και προχωραμε με θετικη ενεργεια..  σε ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις παρηγγειλα τις βιταμινες του αντρα μου!!!! εκλαψα αλλα τις πλήρωσα!!!! 😂😂😂 

σε καλη μερια και να μας φερουν το θαυματακι μας ευχομαι θεε μου!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καθε δυσκολια στην ζωη μας ειναι ενα μαθημα.. παιρνουμε τις γνωσεις και προχωραμε με θετικη ενεργεια..  σε ευχαριστω πολυ

Έτσι ακριβώς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μολις παρηγγειλα τις βιταμινες του αντρα μου!!!! εκλαψα αλλα τις πλήρωσα!!!! 😂😂😂 

σε καλη μερια και να μας φερουν το θαυματακι μας ευχομαι θεε μου!!!! 🙏🙏🙏

Σίγουρα καλό θα κάνουν κακό δεν κάνουν  έτσι να σκέφτεσαι!! :)  Μη το κάνουν Τούρμπο κ δεν σε αφήνει σε ησυχία 😆😆😉😉😉🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα (τέτοια ώρα....) Λίγο δύσκολη μέρα, από το πρωί στο τρέξιμο.... 

Κ του χρόνου σας! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες, να χαίρεστε όποιον έχετε!!! Εμένα γιορτάζει ο Πανορμίτης μου! 😊

Χαίρομαι που μετά την μπόρα έρχεται η αισιοδοξία σιγά σιγά.... Διαβάζω αρκετά αισιόδοξα μηνύματα σήμερα ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια καλημέρα (τέτοια ώρα....) Λίγο δύσκολη μέρα, από το πρωί στο τρέξιμο.... 

Κ του χρόνου σας! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες, να χαίρεστε όποιον έχετε!!! Εμένα γιορτάζει ο Πανορμίτης μου! 😊

Χαίρομαι που μετά την μπόρα έρχεται η αισιοδοξία σιγά σιγά.... Διαβάζω αρκετά αισιόδοξα μηνύματα σήμερα ❤❤❤

Να τον χαιρεσαι κοριτσακι μου γλυκο!!!!!🤗💋

Να είναι γερός, τυχερός και ευτυχισμένος εύχομαι!!!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σίγουρα καλό θα κάνουν κακό δεν κάνουν  έτσι να σκέφτεσαι!! :)  Μη το κάνουν Τούρμπο κ δεν σε αφήνει σε ησυχία 😆😆😉😉😉🤪

ωχ θεε μου!!!! τι με περιμενειιιιιιιι...!!!!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια καλημέρα (τέτοια ώρα....) Λίγο δύσκολη μέρα, από το πρωί στο τρέξιμο.... 

Κ του χρόνου σας! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες, να χαίρεστε όποιον έχετε!!! Εμένα γιορτάζει ο Πανορμίτης μου! 😊

Χαίρομαι που μετά την μπόρα έρχεται η αισιοδοξία σιγά σιγά.... Διαβάζω αρκετά αισιόδοξα μηνύματα σήμερα ❤❤❤

Αα να σου ζήσει να τον χαίρεσαι ότι επιθυμεί να το δείτε ❤️❤️❤️ Πάνω από όλα υγεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Να τον χαιρεσαι κοριτσακι μου γλυκο!!!!!🤗💋

Να είναι γερός, τυχερός και ευτυχισμένος εύχομαι!!!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα να σου ζήσει να τον χαίρεσαι ότι επιθυμεί να το δείτε ❤️❤️❤️ Πάνω από όλα υγεία 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Κ εσείς ότι επιθυμείτε ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ωχ θεε μου!!!! τι με περιμενειιιιιιιι...!!!!! 😂😂😂😂

Λοιπόν.... Θα σου πω κάτι να γελάσεις (μάλλον όλες) σε κάποια φάση που γύρισε ο αντρούλης μου από το καράβι, ήταν λες κ είχε πάρει τίποτα κ δεν είχε ησυχία οοοολη την πρώτη μέρα... σε κάποια φάση λοιπόν είχα φτάσει σε σημείο να μην μπορώ να καθήσω 🙄 πήγα στο φαρμακείο κ το είπα στην κοπέλα για να μου δώσει κάτι (περιττό να σου πω ότι πέθανε στο γέλιο) Εεεε λοιπόν έτσι σε βλέπω μάλλον κ εσένα!!!! Nurofen το κόκκινο κουτί να πάρεις 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

θα τα καταφερεις.. οταν σκεφτομαστε θετικα ερχονται ολα θετικα.. εγω προσπαθω παντα και στα χειροτερα να βλεπω την θετικη πλευρα αλλιως με τοσα που περασα στην ζωη μου θα ειμουν στο ψυχιατρειο .. ενα δυσκολο γαμο με βια και ενα πιο δυσκολό διαζυγιο οχι γιατι πηρα την αποφαση που ηταν λυτρωτικη να χωρισω αλλα γιατι δεν το δεχοταν και μου εκανε παρα πολλα και καποιες φορες επικινδυνα για την σωματικη μου υγεια αλλα δοξα τω θεο τωρα πια τα αφησα πισω και ειμαι καλα.. παντα ελεγα υπομονη θα το χωνεψει.. εβαζα τα παιδια πανω απ ολα και κρατουσα οσο μπορουσα τις ισορροπιες γιατι μετα τα μωρα θα πληρωναν τον πολεμο.. ευτυχως δεν τα ανακατεψε ουτε αυτος ποτε.. παντα υπαρχει το ουρανιο τοξο που βγαινει μετα την καταιγιδα.. υπομονη επιμονη και πιστη.. θα ερθει για ολες μας

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου για οσα περασες. Ευχομαι να το εχεις αφησεις ολο πισω σου. Χαιρομαι παρα πολυ που προχωρησες στη ζωη σου και ευχομαι  να απολαμβανεις μια καλυτερη καθημερινοτητα τωρα με τον συντροφο σου και τα παιδακια σου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Λοιπόν.... Θα σου πω κάτι να γελάσεις (μάλλον όλες) σε κάποια φάση που γύρισε ο αντρούλης μου από το καράβι, ήταν λες κ είχε πάρει τίποτα κ δεν είχε ησυχία οοοολη την πρώτη μέρα... σε κάποια φάση λοιπόν είχα φτάσει σε σημείο να μην μπορώ να καθήσω 🙄 πήγα στο φαρμακείο κ το είπα στην κοπέλα για να μου δώσει κάτι (περιττό να σου πω ότι πέθανε στο γέλιο) Εεεε λοιπόν έτσι σε βλέπω μάλλον κ εσένα!!!! Nurofen το κόκκινο κουτί να πάρεις 😆😆

αχαχαχαχχαχαχααχ!!!!!!!! κλαιωωωωωω!!!! 😂😂😂 (και τελειωσαν και οι αντιδρασεις!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου ξέχασα χρόνια πολλά όσες γιορτάζετε ή αν γιορτάζει καποιος δικός σας!! Να τον χαίρεστε ☺️☺️☺️

Ραφαελα μου χρονια σου πολλα και καλα με υγεια, χαρα, αγαπη και τυχη!!!!

Να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν κι εμεις μαζι💗

Ο, τι επιθυμεις μεσα απτην καρδια μου και φυσικα ενα υπεροχο γλυκο μωρακι να γιορτασετε μαζι τη γιορτη σου το χρονου! 

Να εχεις μια υπεροχη ημερα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια καλημέρα (τέτοια ώρα....) Λίγο δύσκολη μέρα, από το πρωί στο τρέξιμο.... 

Κ του χρόνου σας! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες, να χαίρεστε όποιον έχετε!!! Εμένα γιορτάζει ο Πανορμίτης μου! 😊

Χαίρομαι που μετά την μπόρα έρχεται η αισιοδοξία σιγά σιγά.... Διαβάζω αρκετά αισιόδοξα μηνύματα σήμερα ❤❤❤

Να τον χαιρεσαι! Ολα τα καλα του κοσμου να εχει στη ζωη του💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Λοιπόν.... Θα σου πω κάτι να γελάσεις (μάλλον όλες) σε κάποια φάση που γύρισε ο αντρούλης μου από το καράβι, ήταν λες κ είχε πάρει τίποτα κ δεν είχε ησυχία οοοολη την πρώτη μέρα... σε κάποια φάση λοιπόν είχα φτάσει σε σημείο να μην μπορώ να καθήσω 🙄 πήγα στο φαρμακείο κ το είπα στην κοπέλα για να μου δώσει κάτι (περιττό να σου πω ότι πέθανε στο γέλιο) Εεεε λοιπόν έτσι σε βλέπω μάλλον κ εσένα!!!! Nurofen το κόκκινο κουτί να πάρεις 😆😆

😆😆😆😆🤪🤪🤪 εμένα κορίτσια να σας πω κάτι άλλο να γελάσετε θυμάμαι στην αρχή της σχέσης μας δεν μέναμε καν μαζί, είχα αγοράσει σπιρουλινα κ επειδή δεν μου άρεσε πονούσα το στομάχι μου, του την έδωσα! Την έπαιρνε στην αρχή νόμιζε ήταν η ιδέα του αλλά είχε συνέχεια στύση και στην δουλεια κ στο σπίτι ήταν πολύ αστείο…αργισαμε βέβαια να το καταλάβουμε ότι ήταν από τη σπιρουλινα 😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ραφαελα μου χρονια σου πολλα και καλα με υγεια, χαρα, αγαπη και τυχη!!!!

Να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν κι εμεις μαζι💗

Ο, τι επιθυμεις μεσα απτην καρδια μου και φυσικα ενα υπεροχο γλυκο μωρακι να γιορτασετε μαζι τη γιορτη σου το χρονου! 

Να εχεις μια υπεροχη ημερα😍

Σε ευχαριστώ παρά πολύ 😘😘💕 για τις ευχές! Η αλήθεια είναι ότι γιορτάζω Τρίτη του Πάσχα ομως καλοδεχούμενες ολες οι ευχές έχω πάρει πολλες από το πρωί κ μου έφτιαξαν τη διάθεση ❣️❣️❣️

ευχομαι οι Αρχαγγέλοι να ακούσουν τις προσευχές μας και να μας χαρίσουν αυτό που ολες μας επιθυμούμε 🙏🙏💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ωχ θεε μου!!!! τι με περιμενειιιιιιιι...!!!!! 😂😂😂😂

Εμενα που ειναι τουρπο χωρις βιταμινες τι να πω? καλο κουραγιο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

😆😆😆😆🤪🤪🤪 εμένα κορίτσια να σας πω κάτι άλλο να γελάσετε θυμάμαι στην αρχή της σχέσης μας δεν μέναμε καν μαζί, είχα αγοράσει σπιρουλινα κ επειδή δεν μου άρεσε πονούσα το στομάχι μου, του την έδωσα! Την έπαιρνε στην αρχή νόμιζε ήταν η ιδέα του αλλά είχε συνέχεια στύση και στην δουλεια κ στο σπίτι ήταν πολύ αστείο…αργισαμε βέβαια να το καταλάβουμε ότι ήταν από τη σπιρουλινα 😆😆😆😆

ευτυχως που το ειπες να μην του δωσω ποτε χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...