Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

🤣🤣🤣🤣🤣 Τωρα καταλαβες οτι ειμαστε γουρλουδες!🤣🤣🤣🤣🤣

οι παλιες καραβανες της ομαδας ακομα προσπαθουμε!!! φερνουμε γουρι τλχ στα καινουρια κοριτσια της παρεας!!!! κατι ειναι κι αυτο!!!!!😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ όλες.

Έστειλα φωτογραφία το τεστ στον άντρα μου.

Περιμένω αντιδράσεις μόλις τον δω 

Έμεινα στην μαμά μου απόψε με τον μικρό μου γιατί του είχε λείψει η γιαγιά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Έχεις δίκιο. Θα πάω αύριο το πρωί. Απλά φοβάμαι πολύ βρε κορίτσια. Θα είναι πολύ μικρή και θα αγχωθω.

 

θα ειμαστε μαζι σου!!!!! θα αγωνιουμε μαζι σου!!!!❤️❤️

ολα θα πανε τελεια!!!! εχεις ενα σπορακι εκει μεσα!!! 🤰 οχι αγχος!!!! (οσο γινεται....😉)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

οι παλιες καραβανες της ομαδας ακομα προσπαθουμε!!! φερνουμε γουρι τλχ στα καινουρια κοριτσια της παρεας!!!! κατι ειναι κι αυτο!!!!!😁😁😁

Εμένα όντως μου φέρατε γούρι.

🤗🤗🤗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Raf123 μου εσύ πως είσαι?

Φρουφρο μου είμαι καλά σε ευχαριστώ!! Κινούμαι με ρυθμους ομίχλης σήμερα 🤪🤪🤪🤪 

Δεν μου ήρθε ακόμη αν και έχω πονο περιόδου από τα χαράματα ξύπνησα μετά πέρασε κοιμήθηκα πάνε έρχονται! Πάλι έχω πονοκέφαλο…σήμερα αύριο θα μου έρθει!! 
 

Τωρα για να ξεχαστώ λίγο θα πάμε με την μαμα μου στα καταστήματα ανακαίνισε το καθιστικό και θέλει να πάρει ένα χαλί και θα πάμε να δούμε να κάνουμε κι μια βόλτα!!! 
 

Ότι και να κανεις σου εύχομαι μια όμορφη ξέγνοιαστη Κυριακή με τα παιδάκια σου!! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ όλες.

Έστειλα φωτογραφία το τεστ στον άντρα μου.

Περιμένω αντιδράσεις μόλις τον δω 

Έμεινα στην μαμά μου απόψε με τον μικρό μου γιατί του είχε λείψει η γιαγιά.

 

Περιμένουμε τα νέα του αντρουλη σου θα χαρεί πολύ είμαι σίγουρη 🥰🥰 να μας ενημερώνεις κ με τη χοριακη και μην αγχώνεσαι ίσα ίσα το ξερεις ότι είναι νωρις αν την δεις να ανεβαίνει πάει καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να είμαστε και σύντομα ολες με ένα θετικό τεστ!! 😉😉☺️☺️Εγώ κορίτσια έβαλα στόχο τα Χριστούγεννα! Αν δεν έρθει ως τα Χριστούγεννα θα δω πως θα προχωρήσω!! Πάντα εκπληρώνω τους στόχους μου και πάντα on time αλλά αυτό δυστυχως δεν είναι μόνο από το χέρι μου είναι άλλοι τόσοι παράγοντες δυστυχως 🤨🤨

Κι εγω ειχα βαλει τα Χριστουγεννα ως στοχο αλλα με ολα  τωρα με επεμβαση κλπ δεν καναμε τις προσπαθειες oποτε νομιζω νεο στοχο βαζω το Πάσχα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω ειχα βαλει τα Χριστουγεννα ως στοχο αλλα με ολα  τωρα με επεμβαση κλπ δεν καναμε τις προσπαθειες oποτε νομιζω νεο στοχο βαζω το Πάσχα💗

αχ κοριτσια..... εγω περυσι που ξεκινουσαμε τις προσπαθειες φανταζομουν οτι αυτο το μηνα θα στολιζω με ενα μπεμπεδακι στην αγκαλια μου....

διαβασα χθες το κειμενο της babyblue94 και λεω αυτο ακριβως ονειρευομουν κι εγω... μετα ειπα αντε Σεπτεμβρη θα εχει ερθει... μετα Χριστουγεννα... τωρα ξερω οτι δεν... γτ κι αυτος ο μηνας παει χαμενος με την εξεταση... μεγαλη απογοητευση...😞

χθες με πιανανε στα ξαφνικα κλαματα... στεναχωρεθηκα πολυ. ειδικα αυτη τη φορα που το πιστεψα τοσο. περιμενω κσι περιοδο αυριο κι εχω φουντωσει.. καταλαβαινετε....

anyway, θα παρουμε τις βιταμινες μας, θα κανουμε και τις εξετασεις μας και ισως καπου παρακατω ερθει και το δικο μας αγγελουδι....👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια..... εγω περυσι που ξεκινουσαμε τις προσπαθειες φανταζομουν οτι αυτο το μηνα θα στολιζω με ενα μπεμπεδακι στην αγκαλια μου....

διαβασα χθες το κειμενο της babyblue94 και λεω αυτο ακριβως ονειρευομουν κι εγω... μετα ειπα αντε Σεπτεμβρη θα εχει ερθει... μετα Χριστουγεννα... τωρα ξερω οτι δεν... γτ κι αυτος ο μηνας παει χαμενος με την εξεταση... μεγαλη απογοητευση...😞

χθες με πιανανε στα ξαφνικα κλαματα... στεναχωρεθηκα πολυ. ειδικα αυτη τη φορα που το πιστεψα τοσο. περιμενω κσι περιοδο αυριο κι εχω φουντωσει.. καταλαβαινετε....

anyway, θα παρουμε τις βιταμινες μας, θα κανουμε και τις εξετασεις μας και ισως καπου παρακατω ερθει και το δικο μας αγγελουδι....👣

Αχ σε καταβαινω κοριτσι μου... Παρα πολυ... Και το αισθανθηκα οτι χθες στενοχωρεθηκες πολυ. Θα σου πω πως ειναι λογικο και σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια 💗 

Ο δρομος για τη μητροτητα φαινεται οτι για καποιες γυναικες ειναι μακρυτερος και πιο δυσκολος. Προφανως θα ηθελα να εχω ηδη τα παιδακια μου αλλα αν στο τελος πανε ολα καλα νομιζω οτι θα ειναι μια εμπειρια που θα μας διδαξει παρα πολλα και θα μας φερει κοντα με πολλες γυναικες.  Νομιζω ειναι ενα μαθημα ζωης- προσωπικα για μενα τουλαχιστον.

Πρεπει να εχουμε πιστη και να κρατηθουμε δυνατες και να πιστεψουμε οτι θα ερθει με τον εναν η τον αλλον τροπο.. Νομιζω οτι ολα για καποιον λογο γινονται. Κανε τη σαλπιγγογραφια μηπως ειναι εκει η απαντηση γιατι ειστε και νεοι και οι δυο και τα ψαξατε κι ολα και ολα σας βγηκαν καλα 💗 Μακαρι να ηταν εκει το θεμα για να το λυσετε βρε κοριτσι μου.

Ολα θα πανε καλα🙂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγω ειχα βαλει τα Χριστουγεννα ως στοχο αλλα με ολα  τωρα με επεμβαση κλπ δεν καναμε τις προσπαθειες oποτε νομιζω νεο στοχο βαζω το Πάσχα💗

Φτάνει να έχουμε στόχους αυτό έχει σημασία ❣️❣️ Και σου εύχομαι του χρόνου τα Χριστούγεννα με φουσκωμένη κοιλια τότε ή με μωράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια..... εγω περυσι που ξεκινουσαμε τις προσπαθειες φανταζομουν οτι αυτο το μηνα θα στολιζω με ενα μπεμπεδακι στην αγκαλια μου....

διαβασα χθες το κειμενο της babyblue94 και λεω αυτο ακριβως ονειρευομουν κι εγω... μετα ειπα αντε Σεπτεμβρη θα εχει ερθει... μετα Χριστουγεννα... τωρα ξερω οτι δεν... γτ κι αυτος ο μηνας παει χαμενος με την εξεταση... μεγαλη απογοητευση...😞

χθες με πιανανε στα ξαφνικα κλαματα... στεναχωρεθηκα πολυ. ειδικα αυτη τη φορα που το πιστεψα τοσο. περιμενω κσι περιοδο αυριο κι εχω φουντωσει.. καταλαβαινετε....

anyway, θα παρουμε τις βιταμινες μας, θα κανουμε και τις εξετασεις μας και ισως καπου παρακατω ερθει και το δικο μας αγγελουδι....👣

Και εγώ χθες στεναχωρεθηκα πολύ και έκλαιγα μετά είχα όλη την ώρα νεύρα και μια άρνηση!! Ο άντρας μου καλά και με άντεξε χθες 🤣🤣 

και εγώ όταν ξεκίνησα πέρσι τις προσπάθειες ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα έχω το μωρό μου ως τα Χριστούγεννα ή θα είχα φουσκωμένη κοιλιτσα!!! Δε πειράζει ομως κάθε τι γίνεται για κάποιο λόγο! Κάποια στιγμή ολες μας θα ζήσει το θαύμα της μητρότητας…🤞🏻☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ χθες στεναχωρεθηκα πολύ και έκλαιγα μετά είχα όλη την ώρα νεύρα και μια άρνηση!! Ο άντρας μου καλά και με άντεξε χθες 🤣🤣 

και εγώ όταν ξεκίνησα πέρσι τις προσπάθειες ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα έχω το μωρό μου ως τα Χριστούγεννα ή θα είχα φουσκωμένη κοιλιτσα!!! Δε πειράζει ομως κάθε τι γίνεται για κάποιο λόγο! Κάποια στιγμή ολες μας θα ζήσει το θαύμα της μητρότητας…🤞🏻☺️☺️

Εσυ είσαι η επόμενη πιστεύω.. και εγώ λέω μέχρι Χριστούγεννα θα εχω σπορακι αλλά μετά τις εξετάσεις χλωμό το βλέπω.. θα χαίρομαι με σας τουλάχιστον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εμένα όντως μου φέρατε γούρι.

🤗🤗🤗🥰

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.. ότι καλύτερο να σου έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ. 7 μέρες νωρίτερα. Έκανα το ψηφιακό της clearblue  και βγήκε θετικό 1-2 βδομάδες από την σύλληψη.

Δεν μπορώ να το πιστέψω.

Συγχαρητήριαααααα με το καλό η εγκυμοσύνη σου🥰💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καλή Κυριακή και καλά ψώνια για όσες πάτε στα μαγαζιά!😀

Είχαμε πάει εκδρομή μια εβδομάδα, γυρίσαμε χθες γιατί είχαμε ένα γάμο!

Πήγαμε Σέρρες στο μπαμπά του άντρα μου, αλλά πήγαμε και εκδρομές στη Λίμνη Κερκίνη, Βόλο, Θεσσαλονίκη, Λάρισα και Βουλγαρία σε 2 πόλεις και Σόφια να δούμε μια φίλη μου😊

Τι κάνετε εσείς;;

Είδα θετικά τεστάκια πολύ χάρηκα🤗 Με το καλό όλες🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ σε καταβαινω κοριτσι μου... Παρα πολυ... Και το αισθανθηκα οτι χθες στενοχωρεθηκες πολυ. Θα σου πω πως ειναι λογικο και σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια 💗 

Ο δρομος για τη μητροτητα φαινεται οτι για καποιες γυναικες ειναι μακρυτερος και πιο δυσκολος. Προφανως θα ηθελα να εχω ηδη τα παιδακια μου αλλα αν στο τελος πανε ολα καλα νομιζω οτι θα ειναι μια εμπειρια που θα μας διδαξει παρα πολλα και θα μας φερει κοντα με πολλες γυναικες.  Νομιζω ειναι ενα μαθημα ζωης- προσωπικα για μενα τουλαχιστον.

Πρεπει να εχουμε πιστη και να κρατηθουμε δυνατες και να πιστεψουμε οτι θα ερθει με τον εναν η τον αλλον τροπο.. Νομιζω οτι ολα για καποιον λογο γινονται. Κανε τη σαλπιγγογραφια μηπως ειναι εκει η απαντηση γιατι ειστε και νεοι και οι δυο και τα ψαξατε κι ολα και ολα σας βγηκαν καλα 💗 Μακαρι να ηταν εκει το θεμα για να το λυσετε βρε κοριτσι μου.

Ολα θα πανε καλα🙂

 

ευχαριστω κοριτσι μου για την αγκαλια και τη στηριξη!! να εισαι καλα!!!!❤️ ευχομαι του χρονου να εχουμε τα μωρακια μας η να εχουμε γεματες κοιλιτσες!!!!🙏🙏🙏

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ χθες στεναχωρεθηκα πολύ και έκλαιγα μετά είχα όλη την ώρα νεύρα και μια άρνηση!! Ο άντρας μου καλά και με άντεξε χθες 🤣🤣 

και εγώ όταν ξεκίνησα πέρσι τις προσπάθειες ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα έχω το μωρό μου ως τα Χριστούγεννα ή θα είχα φουσκωμένη κοιλιτσα!!! Δε πειράζει ομως κάθε τι γίνεται για κάποιο λόγο! Κάποια στιγμή ολες μας θα ζήσει το θαύμα της μητρότητας…🤞🏻☺️☺️

μακαρι κοριτσι μου να εχουμε υγεια και συντομα να λεμε για τα δικα μας θετικα τεστακια!!! να εχουμε τις αγωνιες των εξετασεων και των υπερηχων, να ετοιμαζουμε δωματιο και να κανουμε μπεμπεδοψωνια!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

ολα μεσα στη ζωη ειναι! και θα στεναχωρηθουμε και θα ξανανεβουμε!!! αρκει να τα εκδλωνουμε γτ οσο τα κραταμε μεσα μας μονο κακο μας κανουν...

Αισιοδοξια και προχωραμε!!! τα καλυτερα θα ρθουν!!!!🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ. 7 μέρες νωρίτερα. Έκανα το ψηφιακό της clearblue  και βγήκε θετικό 1-2 βδομάδες από την σύλληψη.

Δεν μπορώ να το πιστέψω.

Συγχαρητήρια 🥳 Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! 💕 

Κι εμένα έχουν περάσει 2 μέρες και ακόμα δεν το πιστεύω 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Εσυ είσαι η επόμενη πιστεύω.. και εγώ λέω μέχρι Χριστούγεννα θα εχω σπορακι αλλά μετά τις εξετάσεις χλωμό το βλέπω.. θα χαίρομαι με σας τουλάχιστον 

Εύχομαι ολες τα Χριστούγεννα να είμαστε με σποράκι στην κοιλια :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά εμένα μου ήρθε τώρα που πήγα τουαλέτα είχα αιμα στο χαρτί… :( δε πειράζει θα έρθει όταν θα πρέπει να έρθει!! Εξάλλου έχουμε κ τον ουρολόγο στις 17 και εγώ έχω να πάω ενδοκρινολόγο στις 26! Ο μηνας εξετάσεων…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα @Mimi26 μου!!! Να περασετε τελεια!!! Πανεμορφο το Καρπενησι!! Πηγαμε κι εμεις την προηγουμενη κυριακη μονοημερη!! Να πατε κ στο μικρο χωριο να περπατησετε κ να φατε! Ειναι φανταστικα!!

Τελεια τα νεα σου!! Αν ο γυναικολος δεν ανησυχει γ το αιμα ολα καλα!!

Θα ηρεμησεις κ με τη δουλεια!!😉 μονο δεν ξερω αν θα ηταν καλο να τους ενημερωσεις για ενδεχομενη εγκυμοσυνη ωστε αν ολα πανε καλα (που θα πανε δλδ!!!🙏) Να ειναι ενημεροι... Στις μικρες κοινωνιες πρεπει να εισαι ακομα πιο προσεκτικος νομιζω..

ΑΑααα!!! Αυριο θα παω στο Θαναση να δει τη μαγνητικη μου κ να αναλαβει τις φυσιοθεραπειες μου!! Μου εδωσε καρτα του κ ο ορθοπεδικος μου! Συνεργαζονται!! Κ πσλι ευχαριστω γ τη βοηθεια!!!❤️❤️❤️

καλα να περασετεεεεε!!!!😘

Μη μου πεις πως ο ορθοπεδικός σου είναι ο Λασανιανοσ;;; 😜

Καλα είναι φοβερός ο Θανάσης! Κάνει τη καλύτερη φυσικοθεραπεία!!

Εμείς τώρα γυρίζουμε από Καρπενήσι περάσαμε υπέροχα !! Ξεφύγαμε κ το απόλαυσαμε!

Δεν ανησυχεί για το αίμα, συνέχισα και την αγωγή με τους μύκητες. Την τελείωσα ελπίζω να μην κάνω βγάλω να μαι καθαρή ! Ανυπομονούμε να γίνουν αλλαγές στη ζωή μας.

Εγώ με το πόδι μου σταθερά ,. Θέλει αρθροσκόπηση αλλά λέμε με το γιατρό να το κάνεις αργότερα να δώσω βάση στην εξωσωματική τώρα 

... Και βλέπουμε ! Πόσο σε ζηλεύω που θα πας εκεί για φυσικοθεραπεία!

Θέλω κ εγώ. 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Μη μου πεις πως ο ορθοπεδικός σου είναι ο Λασανιανοσ;;; 😜

Καλα είναι φοβερός ο Θανάσης! Κάνει τη καλύτερη φυσικοθεραπεία!!

Εμείς τώρα γυρίζουμε από Καρπενήσι περάσαμε υπέροχα !! Ξεφύγαμε κ το απόλαυσαμε!

Δεν ανησυχεί για το αίμα, συνέχισα και την αγωγή με τους μύκητες. Την τελείωσα ελπίζω να μην κάνω βγάλω να μαι καθαρή ! Ανυπομονούμε να γίνουν αλλαγές στη ζωή μας.

Εγώ με το πόδι μου σταθερά ,. Θέλει αρθροσκόπηση αλλά λέμε με το γιατρό να το κάνεις αργότερα να δώσω βάση στην εξωσωματική τώρα 

... Και βλέπουμε ! Πόσο σε ζηλεύω που θα πας εκεί για φυσικοθεραπεία!

Θέλω κ εγώ. 😏

ναι ρε αστερι!!!! στο λασανιανο παω ή στον μπαμπαλή. (στο νέο ηρακλειο και οι 2!!) τωρα ο λασανιανος μου προτεινε το χαλιμουρδα!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι ρε αστερι!!!! στο λασανιανο παω ή στον μπαμπαλή. (στο νέο ηρακλειο και οι 2!!) τωρα ο λασανιανος μου προτεινε το χαλιμουρδα!😉

Θέλω να πάω κ εγώ σε αυτόν τον γιατρο ν πάρω γνώμη πριν μπω για επεμβαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια τελικά εμένα μου ήρθε τώρα που πήγα τουαλέτα είχα αιμα στο χαρτί… :( δε πειράζει θα έρθει όταν θα πρέπει να έρθει!! Εξάλλου έχουμε κ τον ουρολόγο στις 17 και εγώ έχω να πάω ενδοκρινολόγο στις 26! Ο μηνας εξετάσεων…

Πφφφ και σε είχα για σιγουρακι .. δεν πειράζει τα Χριστούγεννα σου εύχομαι να είσαι διπλή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Η χοριακη που έκανα χτες το απόγευμα γιατί με έστειλε με όλα αυτά για μια τελευταία πήγε 3.500 και την τρίτη είχε κατέβει 2.500.... δεν ξέρω τι γίνεται ειλικρινά!!!!
    • Κορίτσια μου καλημέρα!!! Να μαι κ γώ!!! Περνάω δύσκολα κορίτσια με τις ναυτίες και κάποιες φορές και με εμετούς!!! Εκει που λέω είμαι καλυτερα (με το χάπι πάντα) κ αχ αρχίζω ν συνέρχομαι κ γώ εκει είναι που την επόμενη μέρα ξανά είμαι κρεβατωμένη!!! Νιώθω σαν άρρωστη! Δν έχω συνηδητοποιησει ακόμα ότι μέσα μου έχω ένα μωρακι! Έχω όλη μέρα ναυτία ! Νομίζω πως μ έχει γίνει εμμονή όλο αυτό και πως λειτουργεί πολύ το ψυχολογικό κομμάτι κ δν ξέρω πως ν απαλλαγώ! Κατά τ αλλά είμαι 12 εβδομάδων σήμερα και περιμένω πως κ πως ν ρθει η Δευτέρα γ ν κάνω την αυχενική διαφάνεια!!! 🙏🙏  χαιρομαι πολύ που όσες έχετε κάνει αυχενική διαφανεια είναι όλα καλά ! Ευχομαι γερά και τελειομηνα μωράκια σε όλες μας αγάπες μ!!!!  οσον αφορά εσένα @Tonia μου έχω φίλη που 8 η εβδομάδα επαθε αιματωμα, μιλάμε αιμορραγία τρομερή , πίστευε πως το είχε χάσει το μωρακι! Όμως ήταν εκει!!! Ο γιατρός τηα συνέστησε ακινησία όσο μπορεί και περίπου 14η εβδομάδα το αιμάτωμα είχε φύγει και όλα πήγαν καλά!!! Μη προδικάζεις τίποτα! Εχε πιστη στο μωρακι αυτό που παλεύει!  @Kiddo το ίδιο ισχύει ν γ σένα!!! Ακινησία και ξεκούραση όσο μπορείς! Έκανες και την αυχενική σου όλα καλά! Το μωράκι ήρθε γ ν μείνει! Λίγη ξεκούραση παραπάνω να περάσει κ ο 4ος! Πιστεύω πως τον μεγάλο κίνδυνο τον έχεις περάσει!  κ γώ κορίτσια προσπαθώ ν σκέφτομαι θετικά και πως η σημερινή μέρα για μένα θ πρέπει ν ναι γιορτή γιατί από αύριο μπαίνω στον 4ο και πως όπως κ ν χει το μεγάλο διάστημα μ τους εμετούς και τια ναυτίες το πέρασα! 
    • Βέβαια! Με ρωτάς??? Ανοικτά!!!! Ακολούθησε εεε. Mariemma Art
    • Για σένα μπήκα τώρα να δω νέα!!! Κρατήθηκες κ δεν έκανες τεστ ρε θηρίο;;; Εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω🤣🤣🤣 Κ μάλλον φεύγοντας από τη δουλειά θα πάρω… Τα υγρά έρχονται κ φεύγουν όποτε δε βγάζω άκρη. Το στήθος πονάει πολύ αλλα δεν είναι πως δεν έχει ξανά συμβεί.. Περιμένουμε..
    • Εύχομαι να πάνε οοολα καλά κορίτσι μου εγω έκανα χοριακη αλλά στην αρχή μόνο η πρώτη ήταν 213 την 15 ημέρα μετά από το θετικό τεστ ωορρηξία και η δεύτερη 412 την 17 ημέρα μετά από την ημέρα της ωορρηξία και πήγα για υπέρηχο δεν ξανά έκανα άλλη δεν ξέρω τι γίνετε αλλά λένε ότι μετά τα 1500 χοριακη δεν έχεις νοημα να κανείς άλλη γιατί έχεις εικόνα με υπέρηχο  σε βρήκα σε insta και fb να σε ακολουθήσω; Έχεις πολύ ωραία πργαματα μπράβο !!! 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...