Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Τι πίνακας είναι αυτος; 

Η @Lacostaki ανανεώνει αυτόν τον πίνακα... της λες ποτέ περιμένεις επόμενη περίοδο κ σε βάζει στις "μελλοντικές εγκυούλες" όταν δεν θα σου έρθει η περίοδος θα σε βάλει στο επόμενο πινακάκι, δηλαδή στις "εγκυούλες" 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Τι πίνακας είναι αυτος; 

Γραφουμε την ημερομηνια της αναμενομενης περιοδου για να ξερουμε ποτε θα περιμενουμε καθυστερηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Όμορφη Κυριακή εύχομαι 💖💖💖
Εμας εδώ ο καιρός είναι για θάλασσα ☀️☀️

@Mimi26 καλά να περάσετε στην εκδρομή σας 

  • Καλημέρα Ραφαέλα μου! Καλό μπάνιο😉
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! Να εχετε μια ομορφη Κυριακη!!! ❤️🌹❤️🌹❤️

Καλημερα Τονια μου💗💗💗

Καλημεα σε ολες😊Μου τελειωσαν οι αντιδρασεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Η @Lacostaki ανανεώνει αυτόν τον πίνακα... της λες ποτέ περιμένεις επόμενη περίοδο κ σε βάζει στις "μελλοντικές εγκυούλες" όταν δεν θα σου έρθει η περίοδος θα σε βάλει στο επόμενο πινακάκι, δηλαδή στις "εγκυούλες" 🥰

Ευχαριστώ πολύ 

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γραφουμε την ημερομηνια της αναμενομενης περιοδου για να ξερουμε ποτε θα περιμενουμε καθυστερηση...

Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:
  • Καλημέρα Ραφαέλα μου! Καλό μπάνιο😉

Καλημερούδια…αχ τι ωραία να πηγαίναμε αλλά έχω κάτι δουλειες που πρέπει να ετοιμάσω για τη δουλεια αύριο κ φαγητό να φτιάξω αλλά θα βγούμε μετά 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤️

Είμαστε διήμερο στο Καρπενήσι με τον σύντροφό μου να ξεφύγουμε λίγο η αυτό δεν πολύ μπαίνω !

@Lacostaki βάλε με 17/11 και θα σου πω ποτέ νέα ημερομηνία! 

Κορίτσια έχω κάθε μέρα λίγο αίμα από τη μέρα που ξεκίνησα τα αντισυλληπτικα. Ο γιατρός μου είπε είναι φυσιολογικο.

Έχω και κάποια νέα, αρχικά ανυπομονώ να μετακομίσω , δεύτερον έχω σκεφτεί το θέμα της δουλειάς.οτι είναι μεγάλη ταλαιπωρία κ κάποιος στην επαρχεία μου πρότεινε εργασία εκεί με καλά χρήματα ! Με πήρε χθες κιόλας μόλις φτάσαμε Καρπενήσι κ θα το σκεφτώ σοβαρά !! Κ επίσης ανυπομονώ και έχω αγωνία για την εξωσωματική.... Σκέφτομαι πως πέρασε ένας χρόνος από πέρυσι τα χριστουγεννιάτικα 🥺🙏🙏🙏 που λέγαμε του χρόνου θα μάστε 3 🙄

Καλα να περασετε κοριτσι μου! 💗Εχεις πολλα στο μυαλο σου αλλα ολα θα μπουν στη θεση τους και θα πανε καλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ. 7 μέρες νωρίτερα. Έκανα το ψηφιακό της clearblue  και βγήκε θετικό 1-2 βδομάδες από την σύλληψη.

Δεν μπορώ να το πιστέψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ. 7 μέρες νωρίτερα. Έκανα το ψηφιακό της clearblue  και βγήκε θετικό 1-2 βδομάδες από την σύλληψη.

Δεν μπορώ να το πιστέψω.

Καλημερα Μαρια μου!!!Εκανες τεστ εγκυμοσυνης καιειναι θετικο η δεν καταλαβα καλα???? 💗Ελειπα καποιες εβδομαδες και δεν εχω παρακολουθησει  τα νεα σου!!!

Τι συγκινητικο!! Μπραβο βρε κοριτσι μου, πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Ποσο υπεροχη εγινε αυτη η Κυριακη 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ. 7 μέρες νωρίτερα. Έκανα το ψηφιακό της clearblue  και βγήκε θετικό 1-2 βδομάδες από την σύλληψη.

Δεν μπορώ να το πιστέψω.

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!!!!!!! ❤❤❤❤

Πόσο γούρικος Ο Νοέμβρης 💗💗💗💗💗

Χοριακή το συντομότερο!!!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe ναι είχα ένα και λέω δεν το κάνω να μου φύγει η ιδέα και το έκανα και βγήκε θετικό.

@Froufro θα πάρω τον γιατρό μου να τον ρωτήσω γιατί πονάει και η κοιλιά μου.

Μήπως χρειαστώ και προγεστερόνη.

Φοβάμαι μετά από την αποβολή και την παλινδρομη που είχα.

Στον άντρα μου δεν το έχω πει ακόμα.

Δεν ξέρω πως να το πω τώρα που έμεινε και χωρίς δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ. 7 μέρες νωρίτερα. Έκανα το ψηφιακό της clearblue  και βγήκε θετικό 1-2 βδομάδες από την σύλληψη.

Δεν μπορώ να το πιστέψω.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να πάνε όλα υπεροχα!!! Όταν κάνεις χοριακη να μας ενημερώσεις για να σε βαλω στο πινακακι!!! Αντε επιτέλους αρχίσαμε να παίρνουμε φορά γιατί τελευταία είχαμε κολλήσει λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Hopemumtobe ναι είχα ένα και λέω δεν το κάνω να μου φύγει η ιδέα και το έκανα και βγήκε θετικό.

@Froufro θα πάρω τον γιατρό μου να τον ρωτήσω γιατί πονάει και η κοιλιά μου.

Μήπως χρειαστώ και προγεστερόνη.

Φοβάμαι μετά από την αποβολή και την παλινδρομη που είχα.

Στον άντρα μου δεν το έχω πει ακόμα.

Δεν ξέρω πως να το πω τώρα που έμεινε και χωρίς δουλειά.

Εμένα η γιατρός μου ήθελε να κάνω κ δεύτερη χοριακή για να ξεκινήσω την προγεστερόνη.... δεν ξέρω γιατί. Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!!! Κ εγώ είχα πονάκια για καιρό 

Πόσο πολύ χάρηκα δεν φαντάζεσαι 🥰 δεύτερη μέρα με καλά νέα!! 

Ο άντρας σου είμαι σίγουρη θα χαρεί όπως κ αν είναι τα πράγματα, θα βρείτε τρόπο κ εύχομαι πολύ σύντομα ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Hopemumtobe ναι είχα ένα και λέω δεν το κάνω να μου φύγει η ιδέα και το έκανα και βγήκε θετικό.

@Froufro θα πάρω τον γιατρό μου να τον ρωτήσω γιατί πονάει και η κοιλιά μου.

Μήπως χρειαστώ και προγεστερόνη.

Φοβάμαι μετά από την αποβολή και την παλινδρομη που είχα.

Στον άντρα μου δεν το έχω πει ακόμα.

Δεν ξέρω πως να το πω τώρα που έμεινε και χωρίς δουλειά.

Βεβαια παρε το γιατρο σου και κανε τη χοριακη σου! Σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να σου πανε ολα πολυ καλα αυτη τη φορα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ. 7 μέρες νωρίτερα. Έκανα το ψηφιακό της clearblue  και βγήκε θετικό 1-2 βδομάδες από την σύλληψη.

Δεν μπορώ να το πιστέψω.

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!! 😍😍😍 εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη και γερό γερό μωράκι 😍😍😍😘😘😘 

τελεια το δεύτερο θετικό του μήνα είσαι!!! Γουρλίδικο το θεματάκι μας αυτή τη φορά 🥳🥳🥳🥳 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να πάνε όλα υπεροχα!!! Όταν κάνεις χοριακη να μας ενημερώσεις για να σε βαλω στο πινακακι!!! Αντε επιτέλους αρχίσαμε να παίρνουμε φορά γιατί τελευταία είχαμε κολλήσει λιγο

Συμφωνώ εγώ νόμιζα ότι είμαστε γρουσούζες 🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ. 7 μέρες νωρίτερα. Έκανα το ψηφιακό της clearblue  και βγήκε θετικό 1-2 βδομάδες από την σύλληψη.

Δεν μπορώ να το πιστέψω.

κοριτσι μου συγχαρητηριαααααα!!!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉Να πανε ολα καλα!!!! να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να σε 9 μηνες να κρατας ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️🤰👶🍼

Ο αντρας σου ειμαι σιγουρη οτι θα ξετρελαθει με το νεο!!!! κανε αυριο τη χοριακουλα να εισαι σιγουρη 100% και μετα βρες ενα πολυ ωραιο τροπο να του το πεις!!!!

Υ.Γ. εμενα η φιλη μου που ειχε μια αποβολη εκανε προληπτικα ενεσεις για θρομβοφιλια. μηπως να τις εκανες κι εσυ για να εισαι σιγουρη οτι δεν εφταιγε αυτο για την αποβολη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συμφωνώ εγώ νόμιζα ότι είμαστε γρουσούζες 🤪🤪

🤣🤣🤣🤣🤣 Τωρα καταλαβες οτι ειμαστε γουρλουδες!🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

🤣🤣🤣🤣🤣 Τωρα καταλαβες οτι ειμαστε γουρλουδες!🤣🤣🤣🤣🤣

Μακάρι να είμαστε και σύντομα ολες με ένα θετικό τεστ!! 😉😉☺️☺️Εγώ κορίτσια έβαλα στόχο τα Χριστούγεννα! Αν δεν έρθει ως τα Χριστούγεννα θα δω πως θα προχωρήσω!! Πάντα εκπληρώνω τους στόχους μου και πάντα on time αλλά αυτό δυστυχως δεν είναι μόνο από το χέρι μου είναι άλλοι τόσοι παράγοντες δυστυχως 🤨🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου συγχαρητηριαααααα!!!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉Να πανε ολα καλα!!!! να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να σε 9 μηνες να κρατας ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️🤰👶🍼

Ο αντρας σου ειμαι σιγουρη οτι θα ξετρελαθει με το νεο!!!! κανε αυριο τη χοριακουλα να εισαι σιγουρη 100% και μετα βρες ενα πολυ ωραιο τροπο να του το πεις!!!!

Υ.Γ. εμενα η φιλη μου που ειχε μια αποβολη εκανε προληπτικα ενεσεις για θρομβοφιλια. μηπως να τις εκανες κι εσυ για να εισαι σιγουρη οτι δεν εφταιγε αυτο για την αποβολη;

@Antonia2 σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

Στην τελευταία εγκυμοσύνη έκανα προληπτικά ενέσεις. Θα μιλήσω με τον γιατρό μου να μου πει.

Μετά την απόξεση είχα κάνει εξετάσεις για θρομβοφιλια και κάτι άλλες αλλά είχαν βγει καθαρές.

Για χοριακη νομίζω είναι πολύ νωρίς ακόμα. Ούτε καν καθυστέρηση δεν έχω ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Antonia2 σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

Στην τελευταία εγκυμοσύνη έκανα προληπτικά ενέσεις. Θα μιλήσω με τον γιατρό μου να μου πει.

Μετά την απόξεση είχα κάνει εξετάσεις για θρομβοφιλια και κάτι άλλες αλλά είχαν βγει καθαρές.

Για χοριακη νομίζω είναι πολύ νωρίς ακόμα. Ούτε καν καθυστέρηση δεν έχω ακόμα.

Δεν έχει σημασία που είναι νωρίς..... εδώ έδειξε το τεστ δεν θα δείξει η χοριακή? Ίσα ίσα έχεις εικόνα από νωρίς για να ελέγχεις πως διπλασιάζει! Κ εγώ πριν την καθυστέρηση την κάνω πάντα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Δεν έχει σημασία που είναι νωρίς..... εδώ έδειξε το τεστ δεν θα δείξει η χοριακή? Ίσα ίσα έχεις εικόνα από νωρίς για να ελέγχεις πως διπλασιάζει! Κ εγώ πριν την καθυστέρηση την κάνω πάντα 

Έχεις δίκιο. Θα πάω αύριο το πρωί. Απλά φοβάμαι πολύ βρε κορίτσια. Θα είναι πολύ μικρή και θα αγχωθω.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Έχεις δίκιο. Θα πάω αύριο το πρωί. Απλά φοβάμαι πολύ βρε κορίτσια. Θα είναι πολύ μικρή και θα αγχωθω.

 

Αφού ξέρεις ότι είναι νωρίς είσαι προετοιμασμένη ότι θα είναι μικρή 😊 αλλά είσαι τυχερή που μπορείς να το ελέγχεις από τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!!   Ενεσεις προγεστερόνης ηθελα να γράψω , ουτε που καταλαβα πως εγραψα ενεσεις κορτιζόνης. Χαχαχα Χθες και προχθές, με επιασε εντονη ζαλη. Θεωρώ πως ειναι απο τα ουτροτζεσταν. Αν και τις δύο αυτές ημέρες, είχαν περάσει πανω απο 6 ωρες που τα ειχα παρει. Με την πρωινή λήψη, δεν με πιάνει. Μονο το απόγευμα. Οποτε το χθεσινό μνμ ήταν την ωρα που ειχα αυτη τη ζαλη. Παλι καλα που δεν εγραψα κι άλλα κουλά αχαχαχ Σήμερα ειμαι καλυτερα από αίμα... Και μάλιστα μεχρι και πριν μια ωρα, δεν ειχα καθόλου αιμα για πρώτη φορά μετα από τόσες ημέρες. Ομως οταν βγήκα για να πάω στον φούρνο να πάρω για τα παιδιά κατι να φάνε, περίμενα πολυ ωρα ορθια κι εκει ένιωσα παλι να τρεχει. Και όντως... Εσύ πόσες μέρες ήσουν με αιμορραγία; Την δόση του ουτροτζεσταν, την αλλαξα απο μονη μου. Δεν γίνονταν να περιμένω αλλο. Οπότε απο 2,3 που μου είπε, εγω παίρνω 6. Δλδ 2 των 200 χ 3 φορες την ημερα. Και θεωρώ πως αυτο με βοήθησε. Κατα τα άλλα σήμερα, ψυχολογικά, δεν ξυπνησα καθόλου καλα. Εκτός οτι είμαι πλήρως απογοητευμένη απο την αντιμετώπιση του γυναικολόγου, που ΑΑΑΝ παει καλα η εγκυμοσύνη δεν θα τον ξαναδώ ούτε ζωγραφιστο, αλλά γενικά ξυπνησα με πολύ χάλια διάθεση. Θα τον παρω κιολας να του ακυρώσω το σημερινό. Θα κανω 4 ημέρες υπομονή όπου θεωρώ πως τη Δευτέρα πλέον θα εχω πιο ξεκάθαρες απαντήσεις και οχι άλλη αναμονή. Αν δεν ακούσω καρδιά, τέλος... Να τα χαίρεσαι τα ζωακια σου. Ειναι η καλύτερη συντροφιά και η καλύτερη παρέα!
    • Η χοριακη που έκανα χτες το απόγευμα γιατί με έστειλε με όλα αυτά για μια τελευταία πήγε 3.500 και την τρίτη είχε κατέβει 2.500.... δεν ξέρω τι γίνεται ειλικρινά!!!!
    • Κορίτσια μου καλημέρα!!! Να μαι κ γώ!!! Περνάω δύσκολα κορίτσια με τις ναυτίες και κάποιες φορές και με εμετούς!!! Εκει που λέω είμαι καλυτερα (με το χάπι πάντα) κ αχ αρχίζω ν συνέρχομαι κ γώ εκει είναι που την επόμενη μέρα ξανά είμαι κρεβατωμένη!!! Νιώθω σαν άρρωστη! Δν έχω συνηδητοποιησει ακόμα ότι μέσα μου έχω ένα μωρακι! Έχω όλη μέρα ναυτία ! Νομίζω πως μ έχει γίνει εμμονή όλο αυτό και πως λειτουργεί πολύ το ψυχολογικό κομμάτι κ δν ξέρω πως ν απαλλαγώ! Κατά τ αλλά είμαι 12 εβδομάδων σήμερα και περιμένω πως κ πως ν ρθει η Δευτέρα γ ν κάνω την αυχενική διαφάνεια!!! 🙏🙏  χαιρομαι πολύ που όσες έχετε κάνει αυχενική διαφανεια είναι όλα καλά ! Ευχομαι γερά και τελειομηνα μωράκια σε όλες μας αγάπες μ!!!!  οσον αφορά εσένα @Tonia μου έχω φίλη που 8 η εβδομάδα επαθε αιματωμα, μιλάμε αιμορραγία τρομερή , πίστευε πως το είχε χάσει το μωρακι! Όμως ήταν εκει!!! Ο γιατρός τηα συνέστησε ακινησία όσο μπορεί και περίπου 14η εβδομάδα το αιμάτωμα είχε φύγει και όλα πήγαν καλά!!! Μη προδικάζεις τίποτα! Εχε πιστη στο μωρακι αυτό που παλεύει!  @Kiddo το ίδιο ισχύει ν γ σένα!!! Ακινησία και ξεκούραση όσο μπορείς! Έκανες και την αυχενική σου όλα καλά! Το μωράκι ήρθε γ ν μείνει! Λίγη ξεκούραση παραπάνω να περάσει κ ο 4ος! Πιστεύω πως τον μεγάλο κίνδυνο τον έχεις περάσει!  κ γώ κορίτσια προσπαθώ ν σκέφτομαι θετικά και πως η σημερινή μέρα για μένα θ πρέπει ν ναι γιορτή γιατί από αύριο μπαίνω στον 4ο και πως όπως κ ν χει το μεγάλο διάστημα μ τους εμετούς και τια ναυτίες το πέρασα! 
    • Βέβαια! Με ρωτάς??? Ανοικτά!!!! Ακολούθησε εεε. Mariemma Art
    • Για σένα μπήκα τώρα να δω νέα!!! Κρατήθηκες κ δεν έκανες τεστ ρε θηρίο;;; Εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω🤣🤣🤣 Κ μάλλον φεύγοντας από τη δουλειά θα πάρω… Τα υγρά έρχονται κ φεύγουν όποτε δε βγάζω άκρη. Το στήθος πονάει πολύ αλλα δεν είναι πως δεν έχει ξανά συμβεί.. Περιμένουμε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...