Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Ωραία κορίτσι μου, όλα καλά λοιπόν 

Είναι αυτό που λέγαμε κ χθες... μια ορμόνη μόνη της δεν μπορεί να έχει προκαλέσει τόσο ζημιά! Άντε βάλτε τα δυνατά σας απο εδώ κ πέρα!!!!!

ναι και οταν το εψαξα στο ιντερνετ οι αλλες δυο και σημαντικες ηταν σε πολυ καλα επιπεδα..αυτη δεν ξερω τι εγινε και ηταν χαμηλη γιατι ωορρηξιες κανω.. πιθανων να φταιει που ηταν πιο μεγαλος ο κυκλος μου και εγινε καπως νωρις αλλα δεν ηταν και πολυ πιο κατω..απλα εγω ειμαι drama queen χαχαχα

ασε ο αντρας μου ειναι πανετοιμος και μου λεει σε ησυχια δεν θα σε αφησω.. τον αγχωσα και αυτον που ειναι τερας ψυχραιμιας και θετικοτητας .. εγω στην θεση του θα του ελεγα ολη μερα ειδες? στα ελεγα οτι ειναι ολα καλα και δεν με ακουγες...

εσυ πως εισαι? εχεις ηρεμησει? να σε προσεχει η παναγια και να βαζεις τον σταυρο σου πριν βγεις απο το σπιτι 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ναι και οταν το εψαξα στο ιντερνετ οι αλλες δυο και σημαντικες ηταν σε πολυ καλα επιπεδα..αυτη δεν ξερω τι εγινε και ηταν χαμηλη γιατι ωορρηξιες κανω.. πιθανων να φταιει που ηταν πιο μεγαλος ο κυκλος μου και εγινε καπως νωρις αλλα δεν ηταν και πολυ πιο κατω..απλα εγω ειμαι drama queen χαχαχα

ασε ο αντρας μου ειναι πανετοιμος και μου λεει σε ησυχια δεν θα σε αφησω.. τον αγχωσα και αυτον που ειναι τερας ψυχραιμιας και θετικοτητας .. εγω στην θεση του θα του ελεγα ολη μερα ειδες? στα ελεγα οτι ειναι ολα καλα και δεν με ακουγες...

εσυ πως εισαι? εχεις ηρεμησει? να σε προσεχει η παναγια και να βαζεις τον σταυρο σου πριν βγεις απο το σπιτι 💖

Μια χαρά είμαι κορίτσι μου!! Δείχνει αρκετά ήρεμη η σημερινή μέρα.... μέχρι κ πρωινό έφτιαξα!!!! Μέρες είχαμε να το ζήσουμε αυτό 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μια χαρά είμαι κορίτσι μου!! Δείχνει αρκετά ήρεμη η σημερινή μέρα.... μέχρι κ πρωινό έφτιαξα!!!! Μέρες είχαμε να το ζήσουμε αυτό 😄

ωωω τελεια.. αυτα ειναι.. χαλαρες και ομορφες στιγμες.. οτι πιο ομορφο 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα κορίτσια ❤️❤️❤️❤️ 
 

@Antonia2 τι γίνεται με τα καφέ;;; 
 

 

καλημερα κοριτσια μουυυυυυ!!!!!!❤️❤️❤️❤️

να εχετε μια υπεροχη μερα και ερχεται ενα πολυ ωραιο ΣΚ!!!

κοριτσια μου @Raf123 @ΜαρίαΔημήτρης @Froufro τα καφε πανε οπως σε καθε περιοδο.... ειδικα χθες το βραδυ πριν πεσω ηταν κοκκινο το αιμα... σημερα το πρωι ειχα μονο λιγο στο σερβιετακι... στο σκουπισμα οχι..

δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη πια.. τζαμπα η χαρα που τα ειδα 2 ημερες νωριτερα απο το συνηθισμενο... απλα για καποιο λογο αποφασισε η περιοδος να ερθει 2 ημερες νωριτερα απ οτι φαινεται και θα ερθει 8/11... ☹️☹️

αφηστε που εχω πεθανει στον πονο εκει χαμηλα...

τεστ δεν εχω παρει μεχρι στιγμης αλλα θα δω πως θα παει και ισως κανω αυριο το πρωι..

σκεφτομαι να παρω τη γυναικολογο να της το πω αλλα τι να μου πει η γυναικα;;; θα το αναφερω ομως στον ενδοκρινολογο γτ εχουμε ραντεβου 24/11..

Υ.Γ. εχω βγαλει και το 1 σπυρακι της περιοδου.. ολα φαινονται ιδια απλα ηρθαν λιγο νωριτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μια χαρά είμαι κορίτσι μου!! Δείχνει αρκετά ήρεμη η σημερινή μέρα.... μέχρι κ πρωινό έφτιαξα!!!! Μέρες είχαμε να το ζήσουμε αυτό 😄

Μπραβο μαναρι μου!!!! ετσι να εισαι ηρεμη!!! 🤗❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο μαναρι μου!!!! ετσι να εισαι ηρεμη!!! 🤗❤️❤️

αυτη η κοκκινη κυρια μας εχει τρελανει αυτο το μηνα.. σε μενα αργησε 3 μερες σε εσενα φαινεται θα ερθει πιο νωρις.. δεν καθεται στα αυγα της.. μας κουρασε.. οπως και να εχει ευχομαι να πανε ολα καλα στον επομενο κυκλο με ηρεμια (ειπα εγω που ειμαι τερας αγχους χιχιχ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αυτη η κοκκινη κυρια μας εχει τρελανει αυτο το μηνα.. σε μενα αργησε 3 μερες σε εσενα φαινεται θα ερθει πιο νωρις.. δεν καθεται στα αυγα της.. μας κουρασε.. οπως και να εχει ευχομαι να πανε ολα καλα στον επομενο κυκλο με ηρεμια (ειπα εγω που ειμαι τερας αγχους χιχιχ)

αχ πραγματικα.... δλδ χθες πετουσα και λεω οπα κατι σημαινει αυτο το καφε.. και σμρ μια απο τα ιδια...😤😤

αντε να χαθει η παλιοπεριοδος!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα.. οχι μου ειπε ειναι μια χαρα και απο το χημειο που με πηρε ο μικροβιολογοσ μου ειπε δεν ειναι πολυ πιο χαμηλα απο τις τιμες.. η γιατρος μου ειπε να το επαναλαβω αλλα στην 3η-5η μερα οχι πιο νωρις.. ειχα 3 μερες καθυστερηση αυτο το μηνα και μπορει να επιρεασε αυτο γιατι δεν ηταν οπως ο κανονικος μου κυκλος.. τις βιταμινες την ρωτησα εγω αν θα τις συνεχισω και μου ειπε να τις σταματησω να για να δουμε.. μπορει να επιρεαζουν δεν ξερω.. δεν μου ειπε κατι και δεν μου φανηκε ανησυχη.. μονο μου ειπε να μην αγχωνομαι γιατι δεν βοηθαει.. πιστευω αν ηταν ασχημα αποτελεσματα και λογο ηλικιας θα μου ελεγε να μιλησουμε απο κοντα.. η χαμηλη ορμονη ειναι για την ωορρηξια απ οτι διαβασα και εγραφε οτι οταν ειναι πολυ χαμηλη επηρεαζει και την περιοδο.. εγω ειμαι σταθερη καθε μηνα και ξερω και ποτε εχω ωορρηξια γιατι την νοιωθω.. πιθανων λογο καθηστερησης της περιοδου να επηρεασε τον κυκλο και να επηρεαστηκαν οι τιμες.. οπως και να εχει εχω ηρεμησει.. απλα το εχω να πανικοβαλλομαι με το παραμικρο.. η γιατρος απλα ειδε οτι ολα καλα και προφανως θα απαντουσε οταν θα εβρισκε χρονο.. να φανταστεις την ρωτουσα και μου απαντουσε μεχρι τις 8 το βραδυ.. σου λεει αυτη θα παθει τιποτα χωρις λογο και θα τρεχουμε χαχαχαχα

Ότι σου πει η γιατρός σου τότε. Αν την εμπιστεύεσαι. 

Εγώ σαν άνθρωπος θέλω να τα μαθαίνω όλα όσον αφορά τις εξετάσεις μου. Οπότε δεν μπορω να καλυφθω ότι είναι λίγο πιο κάτω ή λίγο πιο πάνω. Θέλω να ξέρω γιατί είναι κάτω. Και γενικά να τα ρυθμίζω. Αλλά αυτή που σε παρακολουθεί θα γνωρίζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αυτη η κοκκινη κυρια μας εχει τρελανει αυτο το μηνα.. σε μενα αργησε 3 μερες σε εσενα φαινεται θα ερθει πιο νωρις.. δεν καθεται στα αυγα της.. μας κουρασε.. οπως και να εχει ευχομαι να πανε ολα καλα στον επομενο κυκλο με ηρεμια (ειπα εγω που ειμαι τερας αγχους χιχιχ)

Σε όλες αυτός ο μήνας κάτι έχει. Περίεργες περιόδους χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ότι σου πει η γιατρός σου τότε. Αν την εμπιστεύεσαι. 

Εγώ σαν άνθρωπος θέλω να τα μαθαίνω όλα όσον αφορά τις εξετάσεις μου. Οπότε δεν μπορω να καλυφθω ότι είναι λίγο πιο κάτω ή λίγο πιο πάνω. Θέλω να ξέρω γιατί είναι κάτω. Και γενικά να τα ρυθμίζω. Αλλά αυτή που σε παρακολουθεί θα γνωρίζει. 

Την εμπιστευομαι.. αν υπηρχε σοβαρο θεμα θα μου ελεγε να το ψαχναμε πιο πολυ.. φανταζομαι θελει να δει ακομα ενα κυκλο πως θα παει και μετα να πραξουμε αναλογα γιαυτο θα την επαναλαβω στην επομενη περιοδο.. αν υπαρχει κατι παλι θα μου τα πει ολα αναλυτικα και πως προχωραμε.. για την ωρα εχω ηρεμησει αφου δεν υπαρχει σοβαρος λογος ανησυχιας και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μια χαρά είμαι κορίτσι μου!! Δείχνει αρκετά ήρεμη η σημερινή μέρα.... μέχρι κ πρωινό έφτιαξα!!!! Μέρες είχαμε να το ζήσουμε αυτό 😄

Τέλεια και εγώ έτσι ξύπνησα έκανα κ το πρωινό μου και ελεγα μακάρι να ήταν Σάββατο ❤️❤️ Δε πειράζει είναι Παρασκευουλα χοχοχο ομως τώρα μόλος θυμήθηκα ότι άφησα το κουμπί που ανάβουμε για το ζεστό νερό και ποιος τον ακούει τον άντρα μου γιατί φεύγοντας μιυ είπε να μη το ξεχάσω 🤪🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ πραγματικα.... δλδ χθες πετουσα και λεω οπα κατι σημαινει αυτο το καφε.. και σμρ μια απο τα ιδια...😤😤

αντε να χαθει η παλιοπεριοδος!!!!!! 

μαλλον η αλλαγη του καιρου μας εκανε ανω κατω.. το παθαινω πολλες φορες αυτο με την αλλαγη.. και λιγο το αγχος και λιγο το τρεξιμο.. που θα παει ολα θα γινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Την εμπιστευομαι.. αν υπηρχε σοβαρο θεμα θα μου ελεγε να το ψαχναμε πιο πολυ.. φανταζομαι θελει να δει ακομα ενα κυκλο πως θα παει και μετα να πραξουμε αναλογα γιαυτο θα την επαναλαβω στην επομενη περιοδο.. αν υπαρχει κατι παλι θα μου τα πει ολα αναλυτικα και πως προχωραμε.. για την ωρα εχω ηρεμησει αφου δεν υπαρχει σοβαρος λογος ανησυχιας και βλεπουμε

Ναι κάνε ένα επαναλλειπτικο. Και εγώ κάποια στιγμή κάτι ορμονολογικες τις έκανα ξανά Γιά να σιγουρευτούμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μουυυυυυ!!!!!!❤️❤️❤️❤️

να εχετε μια υπεροχη μερα και ερχεται ενα πολυ ωραιο ΣΚ!!!

κοριτσια μου @Raf123 @ΜαρίαΔημήτρης @Froufro τα καφε πανε οπως σε καθε περιοδο.... ειδικα χθες το βραδυ πριν πεσω ηταν κοκκινο το αιμα... σημερα το πρωι ειχα μονο λιγο στο σερβιετακι... στο σκουπισμα οχι..

δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη πια.. τζαμπα η χαρα που τα ειδα 2 ημερες νωριτερα απο το συνηθισμενο... απλα για καποιο λογο αποφασισε η περιοδος να ερθει 2 ημερες νωριτερα απ οτι φαινεται και θα ερθει 8/11... ☹️☹️

αφηστε που εχω πεθανει στον πονο εκει χαμηλα...

τεστ δεν εχω παρει μεχρι στιγμης αλλα θα δω πως θα παει και ισως κανω αυριο το πρωι..

σκεφτομαι να παρω τη γυναικολογο να της το πω αλλα τι να μου πει η γυναικα;;; θα το αναφερω ομως στον ενδοκρινολογο γτ εχουμε ραντεβου 24/11..

Υ.Γ. εχω βγαλει και το 1 σπυρακι της περιοδου.. ολα φαινονται ιδια απλα ηρθαν λιγο νωριτερα..

Λυπάμαι βρε κορίτσι μου οντως και εγώ πίστεψα ότι ισως είναι κάτι άλλο 🙄🥺 ρωτά ομως να ξερεις γιατί συμβαίνει… πολύ περίεργα πράγματα αυτος ο μηνας οντως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου μια όμορφη μέρα εύχομαι και καλή δουλειά στα κορίτσια που δουλεύουν!!!,💗

Καλημερούδια 💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Τέλεια και εγώ έτσι ξύπνησα έκανα κ το πρωινό μου και ελεγα μακάρι να ήταν Σάββατο ❤️❤️ Δε πειράζει είναι Παρασκευουλα χοχοχο ομως τώρα μόλος θυμήθηκα ότι άφησα το κουμπί που ανάβουμε για το ζεστό νερό και ποιος τον ακούει τον άντρα μου γιατί φεύγοντας μιυ είπε να μη το ξεχάσω 🤪🤪🤪🤪

αν πας πιο νωρις σπιτι κανε την παπια .. αν σε προλαβει πες του αγαπη μου δεν κανει να συγχιζομαι και λιγα ναζακια και πιστευω θα το ξεχασει χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι κάνε ένα επαναλλειπτικο. Και εγώ κάποια στιγμή κάτι ορμονολογικες τις έκανα ξανά Γιά να σιγουρευτούμε. 

ναι αφου μου τις εγραψε ηδη και μου τονισε να τις κανω στην 3η-5η μερα οχι πιο νωρις.. πιθανων να επαιξε ρολο που ειχα 3 μερες καθυστερηση σε αυτο το κυκλο.. αν παλι κατι δεν παει καλα θα δουμε.. παραγγειλα και τεστ ωορρηξιας απο το hometest και ειναι στο δρομο... αν και την καταλαβαινω καθε μηνα ειπα να κανω και ενα τεστ να δω πως παει.. για οδηγιες (γιατι πρωτη φορα στην ζωη μου θα κανω) θα σας τρελανω οταν θα πρεπει να το κανω.. φανταζομαι κανα δυο μερες πριν την μερα που πιθανων να εχω ωορρηξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Την εμπιστευομαι.. αν υπηρχε σοβαρο θεμα θα μου ελεγε να το ψαχναμε πιο πολυ.. φανταζομαι θελει να δει ακομα ενα κυκλο πως θα παει και μετα να πραξουμε αναλογα γιαυτο θα την επαναλαβω στην επομενη περιοδο.. αν υπαρχει κατι παλι θα μου τα πει ολα αναλυτικα και πως προχωραμε.. για την ωρα εχω ηρεμησει αφου δεν υπαρχει σοβαρος λογος ανησυχιας και βλεπουμε

Ωραία τότε θα αφήσετε αυτό το κύκλο και επανάληψη τον επόμενο…ναι ισως να έτυχε και ήταν χαμηλή! Καλύτερα έτσι να έχετε και μια ολοκληρωμένη εικόνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ωραία τότε θα αφήσετε αυτό το κύκλο και επανάληψη τον επόμενο…ναι ισως να έτυχε και ήταν χαμηλή! Καλύτερα έτσι να έχετε και μια ολοκληρωμένη εικόνα 

ναι δεν ηταν και πολυ χαμηλη.. αν ηταν κατι σοβαρο σιγουρα θα μου το ελεγε.. δεν θα ηταν χαλαρη.. δεν παιζουν με αυτα.. και οι ορμονες ειναι μια πανω μια κατω απλα δεν κανουμε καθε μηνα για να το βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα την συμβουλή σας, γιατί ειλικρινά έχω αγχωθει άσχετα αν έχω περάσει 3 εγκυμοσύνες. Μια τελειομηνη και 2 παλινδρομησε.

Περιμένω 13/11 αλλά από προχθές το βράδυ έχω πονάκια περιόδου και τσούζουν οι θηλές μου. Σήμερα ξύπνησα με άσχημο στομάχι και ζαλάδα.

Πότε πιστεύετε βρε κορίτσια ότι μπορώ να κάνω τέστ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Θα ήθελα την συμβουλή σας, γιατί ειλικρινά έχω αγχωθει άσχετα αν έχω περάσει 3 εγκυμοσύνες. Μια τελειομηνη και 2 παλινδρομησε.

Περιμένω 13/11 αλλά από προχθές το βράδυ έχω πονάκια περιόδου και τσούζουν οι θηλές μου. Σήμερα ξύπνησα με άσχημο στομάχι και ζαλάδα.

Πότε πιστεύετε βρε κορίτσια ότι μπορώ να κάνω τέστ?

 

παντως εγω σε αυτο που εχασα τον περασμενο μαιο ειχα αναγουλες και πονακια περιοδου πριν την περιοδο.. εγω παντα περιμενω 2-3 μερες μετα την αναμενομενη μερα περιοδου για να κανω τεστ αλλα απ οτι διαβασα εχει τεστ που μπορεις να το κανεις 5 μερες πριν την μερα που περιμενεις περιοδο.. τωρα για πιο πολλες λεπτομεριες θα σου πουνε τα κοριτσια .. σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις σπορακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 ξέρεις τι μου κάνει εντύπωση βρε κορίτσι μου? Έτσι όπως λες ότι έχει κατέβει αίμα κ πονάς, δεν είναι όπως τις άλλες φορές που μας έχεις πει νομίζω... αν θυμάμαι σωστά, σε αυτά τα "προεόρτια" όπως τα λες κ εσύ έχεις μόνο λίγο καφέ κ σταματάει.... αίμα κανονικό έχεις μετά! Άσχετα με το αν είναι το θετικό που περιμένουμε, κάτι διαφορετικό συμβαίνει αυτό είναι σίγουρο 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Antonia2 ξέρεις τι μου κάνει εντύπωση βρε κορίτσι μου? Έτσι όπως λες ότι έχει κατέβει αίμα κ πονάς, δεν είναι όπως τις άλλες φορές που μας έχεις πει νομίζω... αν θυμάμαι σωστά, σε αυτά τα "προεόρτια" όπως τα λες κ εσύ έχεις μόνο λίγο καφέ κ σταματάει.... αίμα κανονικό έχεις μετά! Άσχετα με το αν είναι το θετικό που περιμένουμε, κάτι διαφορετικό συμβαίνει αυτό είναι σίγουρο 🤔

εγω σκευτηκα μηπως ειναι ψευδοπεριοδος.. ειναι κοντα στις μερες της αναμενομενης περιοδου και ειναι πολυ λιγη η ροη  η ειναι καφε η ροζ αιμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...