Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ποτέ είχες θετικό τεστ ωορρηξιας;; 
 

Εγώ σταμάτησα να κάνω τεστ εγκυμοσύνης πλέον έκανα στην αρχή και ήταν μεγαλύτερη η απογοήτευση από την περίοδο 

θετικο τεστ ειχα στις 24/10.. οποτε λογικα 25-26/10 θα ηταν η ωορρηξια... τον σεπτεμβρη 26 ειχα θετικο τεστ και η ωορρηξια εγινε 27.. οταν πηγα στη γυναικολογο...

ναι καταλαβαινω τι λες για τα τεστ... εγω δεν εκανα ποτε εγκυμοσυνης και γνκ ειμαι κατα.... απλα τωρα κατι με επιασε.....🙈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ θα σου πω ότι θα έλεγα στον εαυτό μου. ....

Να μην κάνεις το τεστ. Εγώ επειδή έχω κάνει, στενοχωριέμαι πιο πολύ. Αφού είδες και λίγο αίμα, λογικά θα σου έρθει περίοδος. Άσε το τεστ για την καθυστέρηση. Γιατί θα έρθει σύντομα. Είναι σίγουρη.... Ο στόχος μας είναι κοντά απλά δεν ξέρουμε πόσο κοντά για να χαρούμε. Αλλά παιδάκια θα κάνουμε.... Αυτό είναι σίγουρο. Έχει προχωρήσει τόσο πολύ η επιστήμη... Υπομονή😍

Όταν επιτέλους θα δεις το θετικό τεστ θα είναι έκπληξη , γιατί όλους τους μήνες έχουμε αρνητικά νέα όλες

Εγώ ρε παιδί μου δεν κρατιέμαι.... 🙄🙄 στη φάση των προσπαθειών κάνω τουλάχιστον 5 τεστ μέχρι την ημέρα που περιμένω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ θα σου πω ότι θα έλεγα στον εαυτό μου. ....

Να μην κάνεις το τεστ. Εγώ επειδή έχω κάνει, στενοχωριέμαι πιο πολύ. Αφού είδες και λίγο αίμα, λογικά θα σου έρθει περίοδος. Άσε το τεστ για την καθυστέρηση. Γιατί θα έρθει σύντομα. Είναι σίγουρη.... Ο στόχος μας είναι κοντά απλά δεν ξέρουμε πόσο κοντά για να χαρούμε. Αλλά παιδάκια θα κάνουμε.... Αυτό είναι σίγουρο. Έχει προχωρήσει τόσο πολύ η επιστήμη... Υπομονή😍

Όταν επιτέλους θα δεις το θετικό τεστ θα είναι έκπληξη , γιατί όλους τους μήνες έχουμε αρνητικά νέα όλες

κοριτσι ευχαριστω για τις συμβουλες και τη λογικη που με επαναφερεις...

κι εγω αυτης της αποψης ειμαι αλλα τωρα δεν ξερω τι με επιασε... νομιζω οτι αν δεν κανω θα σκασω διπλα.....

θα δω πως θα ειμαι αυριο και πως θα παει η ροη και θα αποφασισω...

και παλι ευχαριστω!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ θα σου πω ότι θα έλεγα στον εαυτό μου. ....

Να μην κάνεις το τεστ. Εγώ επειδή έχω κάνει, στενοχωριέμαι πιο πολύ. Αφού είδες και λίγο αίμα, λογικά θα σου έρθει περίοδος. Άσε το τεστ για την καθυστέρηση. Γιατί θα έρθει σύντομα. Είναι σίγουρη.... Ο στόχος μας είναι κοντά απλά δεν ξέρουμε πόσο κοντά για να χαρούμε. Αλλά παιδάκια θα κάνουμε.... Αυτό είναι σίγουρο. Έχει προχωρήσει τόσο πολύ η επιστήμη... Υπομονή😍

Όταν επιτέλους θα δεις το θετικό τεστ θα είναι έκπληξη , γιατί όλους τους μήνες έχουμε αρνητικά νέα όλες

Και εγώ έτσι ενιωθα με τα τεστ μεγαλύτερη απογοήτευση παρά που ερχόταν η ασχημομούρα! 
 

εχεις δίκιο κάποια στιγμή θα δούμε αυτό το ++ κ δεν θα ξέρουμε να το διαχειριστούμε :) ως τότε όλα καλά κορίτσια μου υπομονή κ σεξ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ ρε παιδί μου δεν κρατιέμαι.... 🙄🙄 στη φάση των προσπαθειών κάνω τουλάχιστον 5 τεστ μέχρι την ημέρα που περιμένω

μ εχεις κανει σαν τα μουτρα σουυυυυ!!!!!! 😆😆😆 οι κακες παρεες φταινε!!!

η clear blue σ εβαλε;;; με εχεις πεισει νομιζω...

και το αρνητικο να ερθει, θα ξερω οτι δεν και θα με στηριξεις..το ξερω!!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

μ εχεις κανει σαν τα μουτρα σουυυυυ!!!!!! 😆😆😆 οι κακες παρεες φταινε!!!

η clear blue σ εβαλε;;; με εχεις πεισει νομιζω...

και το αρνητικο να ερθει, θα ξερω οτι δεν και θα με στηριξεις..το ξερω!!!!!❤️❤️

😆😆😆😆 είναι κ τα τεστ που προτιμώ!

Εγώ βλέπω αρνητικό κ λέω εντάξει αύριο όμως μπορεί να δείξει θετικό.... Είναι πως το παίρνει η καθεμία! Μόνο η περίοδος μου επιβεβαιώνει το αρνητικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

θετικο τεστ ειχα στις 24/10.. οποτε λογικα 25-26/10 θα ηταν η ωορρηξια... τον σεπτεμβρη 26 ειχα θετικο τεστ και η ωορρηξια εγινε 27.. οταν πηγα στη γυναικολογο...

ναι καταλαβαινω τι λες για τα τεστ... εγω δεν εκανα ποτε εγκυμοσυνης και γνκ ειμαι κατα.... απλα τωρα κατι με επιασε.....🙈

Μα αποκλείεται να ήρθε η περίοδος τόσο γρήγορα μετά από 10 ημερες…άστο να δούμε αν σταματήσουν αύριο…να συνεχίσεις να ελπιζεις μην απογοητεύεσαι 😘😘😘🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ ρε παιδί μου δεν κρατιέμαι.... 🙄🙄 στη φάση των προσπαθειών κάνω τουλάχιστον 5 τεστ μέχρι την ημέρα που περιμένω

Έκανες πάντα πρώιμης;; Ή κανονικά ; Εγώ έχω αυτά της hometest αλλά δεν είναι πρώιμης άρα αυτά μόνο με καθυστέρηση δείχνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

😆😆😆😆 είναι κ τα τεστ που προτιμώ!

Εγώ βλέπω αρνητικό κ λέω εντάξει αύριο όμως μπορεί να δείξει θετικό.... Είναι πως το παίρνει η καθεμία! Μόνο η περίοδος μου επιβεβαιώνει το αρνητικό

θα κανω σιγουρα...! με επιασε μανια! και περιοδος να ερθει θα την φαω τη χαστουκα... ας το μαθω και νωριτερα... 

απλα τα τεστ δεν τα θελω γιατι δεν ειναι αξιοπιστα.. οποτε μπορει να βγαλει λαθος αποτελεσμα...

το μονο διλημμα ειναι αν θα γινει αυριο ή το σαββατο... αλλα θα γινει!!!

μη μου αγχωνεις τη τζουτζουκα μεσα στην κοιλιτσα σου!!!! θα σας την κανω τη χαρη!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μα αποκλείεται να ήρθε η περίοδος τόσο γρήγορα μετά από 10 ημερες…άστο να δούμε αν σταματήσουν αύριο…να συνεχίσεις να ελπιζεις μην απογοητεύεσαι 😘😘😘🤞🏻🤞🏻🤞🏻

σωστο κι αυτο.. δεν το ειχα σκεφτει ετσι... οτι ποτε ηρθε η περιοδος μεσα σε 10 ημερες;;;

αλλα σκεφτηκα με τοσο σεξ, δεν αντεξε το καημενο!! λεει παρε μια περιοδο μπας και ησυχασεις! με ξετιναξε ο καρυοθραυστης!!!!!!😂😂😂😂

να δω πως θα τον αποφυγω σημερα..... ελπιζω να χασει ο ολυμπιακος να μην εχει ορεξη!!! που φτασαμε....🤣🤣🤣 

(αγγιζω την παρανοια νομιζω...... στο τρελοκομειοοοοο!!!! 😂)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μα αποκλείεται να ήρθε η περίοδος τόσο γρήγορα μετά από 10 ημερες…άστο να δούμε αν σταματήσουν αύριο…να συνεχίσεις να ελπιζεις μην απογοητεύεσαι 😘😘😘🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Μάλλον το έχει ο μήνας. 

Και με εμένα έτσι έχει συμβεί. 13 η μέρα είδαμε ωάριο. 23η ξεκίνησε λίγο μπεζ και συνέχισε με λίγο καφέ για 4-5 μέρες. Ίσα ίσα στο σκούπισμα.  Έφυγε το καφέ και μείναμε εκεί. Χωρίς να ξέρω τι μου γινεται 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μάλλον το έχει ο μήνας. 

Και με εμένα έτσι έχει συμβεί. 13 η μέρα είδαμε ωάριο. 23η ξεκίνησε λίγο μπεζ και συνέχισε με λίγο καφέ για 4-5 μέρες. Ίσα ίσα στο σκούπισμα.  Έφυγε το καφέ και μείναμε εκεί. Χωρίς να ξέρω τι μου γινεται 

 

κοριτσι μου συγγνωμη αν το εχεις πει και ρωταω... ο αντρας σου ποτε θα κανει επαναληπτικη καλλιεργεια;; να δουμε αν τον επιασε η αντιβιωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

σωστο κι αυτο.. δεν το ειχα σκεφτει ετσι... οτι ποτε ηρθε η περιοδος μεσα σε 10 ημερες;;;

αλλα σκεφτηκα με τοσο σεξ, δεν αντεξε το καημενο!! λεει παρε μια περιοδο μπας και ησυχασεις! με ξετιναξε ο καρυοθραυστης!!!!!!😂😂😂😂

να δω πως θα τον αποφυγω σημερα..... ελπιζω να χασει ο ολυμπιακος να μην εχει ορεξη!!! που φτασαμε....🤣🤣🤣 

(αγγιζω την παρανοια νομιζω...... στο τρελοκομειοοοοο!!!! 😂)

Κλαίω 😂😂😂😂 με την παράνοια μας 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

θετικο τεστ ειχα στις 24/10.. οποτε λογικα 25-26/10 θα ηταν η ωορρηξια... τον σεπτεμβρη 26 ειχα θετικο τεστ και η ωορρηξια εγινε 27.. οταν πηγα στη γυναικολογο...

ναι καταλαβαινω τι λες για τα τεστ... εγω δεν εκανα ποτε εγκυμοσυνης και γνκ ειμαι κατα.... απλα τωρα κατι με επιασε.....🙈

Καλησπέρα κορίτσι μου. Και εγώ περίπου τις ίδιες μέρες με εσένα είμαι. Ωορρηξία έκανα 27-28/10 κάπου εκεί. Από χθες έχω ελαφρά πονάκια χαμηλά , ζαλίζομαι πολύ από το πρωί και τσούζουν οι θηλές μου. Δεν ξέρω αν είναι συμπτώματα αλλά θα σου πω πώς τον Απρίλιο με τελευταία περίοδο 9/4 στις 24/4 είχα πάλι πονάκια και έκανα και εμετό. Λέω η ιδέα μου είναι. Περίμενα 4/5 περίοδο και 30/4 έκανα τεστ και ήταν θετικό άσχετα αν στην 10η βδομάδα παλινδρομησε.

Πάρε αύριο πρωί ένα predictor early ή το ψηφιακό clearblue. Δεν χάνεις κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μάλλον το έχει ο μήνας. 

Και με εμένα έτσι έχει συμβεί. 13 η μέρα είδαμε ωάριο. 23η ξεκίνησε λίγο μπεζ και συνέχισε με λίγο καφέ για 4-5 μέρες. Ίσα ίσα στο σκούπισμα.  Έφυγε το καφέ και μείναμε εκεί. Χωρίς να ξέρω τι μου γινεται 

 

Μήπως και εσυ να ελπίζεις;; Τι να πω ρε κορίτσια σε ολες έτυχε ενας ανώμαλος κύκλος αυτό το μήνα ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έκανες πάντα πρώιμης;; Ή κανονικά ; Εγώ έχω αυτά της hometest αλλά δεν είναι πρώιμης άρα αυτά μόνο με καθυστέρηση δείχνουν 

Στις πρώτες προσπάθειες έπαιρνα πάντα τα πρώιμης.... μετά σε κάποια φάση που ξέμεινα από αυτά, είχα κανονικό της clearblue κ είδα ότι έδειξε ενώ δεν ήμουν ακόμα σε καθυστέρηση, οπότε από τότε παίρνω αυτά.....! Είναι κ σε διπλές συσκευασίες κ του δίνω κ καταλαβαίνει 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου συγγνωμη αν το εχεις πει και ρωταω... ο αντρας σου ποτε θα κανει επαναληπτικη καλλιεργεια;; να δουμε αν τον επιασε η αντιβιωση...

Την άλλη Πέμπτη 11 του μήνα θα κάνουμε και οι δύο καλλιέργεια. Μετά από 5 μέρες θα έχει βγει. Αν είναι καθαρή ξεκινάμε κάποια διαδικασία. Όποια και αν είναι αυτή. Σπερματεγχυση μας έχει προτείνει ο γιατρός. 

Αν δεν είναι καθαρή. Πάμε πάλι σε αντιβίωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Στις πρώτες προσπάθειες έπαιρνα πάντα τα πρώιμης.... μετά σε κάποια φάση που ξέμεινα από αυτά, είχα κανονικό της clearblue κ είδα ότι έδειξε ενώ δεν ήμουν ακόμα σε καθυστέρηση, οπότε από τότε παίρνω αυτά.....! Είναι κ σε διπλές συσκευασίες κ του δίνω κ καταλαβαίνει 😄

Έχουμε μανία να κατουράμε σε τεστ 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κλαίω 😂😂😂😂 με την παράνοια μας 🤣🤣🤣

μα πραγματικαααααα!!!!!! για τα σιδερα ειμαστε με τους συνειρμους και τις σκεψεις μας!!!!!!

εγω εχω ηδη αρχισει να σκεφτομαι πως θα του το πω του αντρα μου!!!!!! (σε 2-3 ημερες θα αλλαζω σερβιετες περιοδου κανονικοτατα και ακομα θα ελπιζω!!!!😂😂😂)

αν δειτε μια τρελη στα καναλια να της βαζουν ζουρλομανδυα και να ουρλιαζει "ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! ΜΗ ΜΕ ΠΙΑΝΕΤΕ!!!!" εγω θα ειμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Την άλλη Πέμπτη 11 του μήνα θα κάνουμε και οι δύο καλλιέργεια. Μετά από 5 μέρες θα έχει βγει. Αν είναι καθαρή ξεκινάμε κάποια διαδικασία. Όποια και αν είναι αυτή. Σπερματεγχυση μας έχει προτείνει ο γιατρός. 

Αν δεν είναι καθαρή. Πάμε πάλι σε αντιβίωση. 

Μακάρι να είναι καθαρή και να αρχίσετε τη διαδικασία 😘 αν δεν προέκυψε το θαύμα σας 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Έχουμε μανία να κατουράμε σε τεστ 😂😂😂

Εντάξει δεν αστειεύομαι.... έχω χαλάσει ΧΡΗΜΑ σε τεστ.... βλέπει ο άντρας μου τα κουτάκια να έρχονται από φαρμακείο κ μου λέει από αύριο ξεκινάμε ποτηράκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να είναι καθαρή και να αρχίσετε τη διαδικασία 😘 αν δεν προέκυψε το θαύμα σας 😉😉

Δεν νομίζω να έχει προκύψει κάτι. Αλλά ελπίζω να έχει καθαρίσει και ο επόμενος μήνας να είναι πολύ δυνατός. Αααχ ανυπομονώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχουμε μανία να κατουράμε σε τεστ 😂😂😂

κλαιωωωωωωωωω🤣🤣🤣 (ο ορισμος αυτου που ειπες... πες μου ΕΝΑ λογο που εκανα σμρ το τεστ ωορρηξιας.... ουτε εγω δεν ξερω καλα καλα😆😆😆)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Εντάξει δεν αστειεύομαι.... έχω χαλάσει ΧΡΗΜΑ σε τεστ.... βλέπει ο άντρας μου τα κουτάκια να έρχονται από φαρμακείο κ μου λέει από αύριο ξεκινάμε ποτηράκια?

Α ναι.... μια κ το είπε αυτό! Εγώ κάνω σε ποτηράκι για σιγουριά. Μην πάει κάποιο ίχνος ορμόνης χαμένο!!!!! 😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Δεν νομίζω να έχει προκύψει κάτι. Αλλά ελπίζω να έχει καθαρίσει και ο επόμενος μήνας να είναι πολύ δυνατός. Αααχ ανυπομονώ 

κοριτσι μου ολα θα πανε καλα!!!!!! θετικη σκεψη και θα ειναι πεντακαθαρη η καλλιεργεια!!!! 🤞🤞❤️❤️❤️και μετα σε θελω στα ουρανια απο ψυχολογια!!! για να πανε ολα κατ'ευχην!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι βλέπω κάποια γραμμή. Ίσως μια σκιά, αλλά δε το λέω με σιγουριά. Επανέλαβε την τρίτη αν δε σου έχει έρθει περίοδος γιατί ακόμα βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης μετά την οποία θέλει 2 μέρες για να δείξει. Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏✨
    • Κι εμένα κανονικά ο γυναικολόγος μου δεν το συστήνει αλλά φέτος λόγω της έξαρσης μου είπε να το κάνω. Σε 4 βδομάδες θα το κάνω. Ξαναρώτα κορίτσι μου καλού κακού... 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...