Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Star1978 είπε:

ολα καλα θα πανε!κοιτα να ηρεμησεις λιγο γτ το αγχος δεν βοηθα!κ εγω ταλαιπωρηθηκα πολυ αλλά  τα καταφερα!φοβερο στηριγμα ο συζυγος  μου αλλά θα δεις σε λιγο καιρο θα  ακουσεις κ εσυ τα ευχαριστα!☺️

Αχχ εσένα σήμερα σε έστειλε ο θεούλης γτ πάλι με πήρε από κάτω,μολις διάβασα στις μανούλες εξωσωματικής για μια αποτυχία σημερινή  και άρχισα να έχω φοβίες μήπως δεν τα καταφέρω και εγω! 

Πως τα κατάφερες? Με εξωσωματική άν επιτρέπετε και ποιο ήταν το πρόβλημα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Star1978 είπε:

γτ σου ζητανε την υστεροσκοπηση αφου η σαλπιγγογραφια ηταν ενταξει;εμενα δεν ηταν ενταξει το αποτελεσμα της σαλπιγγογραφιας κ για αυτο εκανα υστεροσκοπιση!

Δεν μου την ζήτησαν και αυτό είναι το θέμα.. ο γιατρός μου, μου είπε πως δεν βρίσκει το λόγο, περιμένω το ραντεβού με τον εξωσωματιστη να δω τι θα μου πει και αυτός... Αλλά ξέρω ελάχιστες περιπτώσεις που η υστεροσκοπιση έδειξε φλεγμονή για παράδειγμα και η κοπέλα δεν το είχε καταλάβει... εχω μπουρδουκλωσει το μυαλό μου,  για αυτο ας την κάνω να ηρεμήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχ εσένα σήμερα σε έστειλε ο θεούλης γτ πάλι με πήρε από κάτω,μολις διάβασα στις μανούλες εξωσωματικής για μια αποτυχία σημερινή  και άρχισα να έχω φοβίες μήπως δεν τα καταφέρω και εγω! 

Πως τα κατάφερες? Με εξωσωματική άν επιτρέπετε και ποιο ήταν το πρόβλημα? 

ειχα προβλημα με την μητρα μου...δικερη...ομως ηταν πολυ κλειστη κ επρεπε να διορθωθει,κ ευτυχως που εκανα την υστεροσκοπηση γτ βρηκε ο γιατρος μου κ 2 πολυποδες οι οποιοι αφαιρεθηκαν!😉η πρωτη εξωσωματικη μου για αυτο ηταν αποτυχια,η δευτερη προσπαθεια απλα δεν πετυχε αλλά η τριτη ηταν κ η τυχερη!κουραγιο θα τα καταφερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας πω και το καλύτερο,  ο άντρας μου κοιμάτε απο τις 11 σήμερα πρέπει να κάνουμε αγαπουλες γιατι απο αυριο μέχρι Την Τρίτη αποχή για τις εξετάσεις...  ε ρε τι τραβώ βραδιάτικα, τώρα θα πάω νς τον ξυπνήσω και να Τον σκαλιξω 😂😂😂 ευτυχώς Και στον ύπνο του είναι σε ετοιμότητά 😂😂 ο γιατρός είπε απο το Σάββατο να μην έρθουμε σε επαφή, όχι λιγότερο αλλά ούτε περισσότερο ήταν ξεκάθαρος απόλυτος και το τόνισε 2 φορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Star1978 είπε:

ειχα προβλημα με την μητρα μου...δικερη...ομως ηταν πολυ κλειστη κ επρεπε να διορθωθει,κ ευτυχως που εκανα την υστεροσκοπηση γτ βρηκε ο γιατρος μου κ 2 πολυποδες οι οποιοι αφαιρεθηκαν!😉η πρωτη εξωσωματικη μου για αυτο ηταν αποτυχια,η δευτερη προσπαθεια απλα δεν πετυχε αλλά η τριτη ηταν κ η τυχερη!κουραγιο θα τα καταφερεις!

Μπράβο πολύ χαίρομαι, σε θαυμάζω για την δύναμη σου!!! Πόσο χρόνων είσαι αν επιτρέπετε? Οι πολύποδες και η δικερι μήτρα δεν φαινόταν στην σαλπογγογρφια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο πολύ χαίρομαι, σε θαυμάζω για την δύναμη σου!!! Πόσο χρόνων είσαι αν επιτρέπετε? Οι πολύποδες και η δικερι μήτρα δεν φαινόταν στην σαλπογγογρφια! 

εφτασα 43 δυστυχως!στην πρωη σαλπιγγογραφια σε αλλη κλινικη εξωσωματικης μου εκαναν με τον αφρο κ δεν εδειξε προβλημα απο την οποια φυγαμε γτ δεν μας αρεσε!!ενω στην κλινικη που αρχισα την πρωτη προσπαθεια αν δεν στηριζοντουσαν σε αυτη την σαλπιγγογραφια θα ειχαν βρει το προβλημα απο την αρχη!ειχα παθει σοκ οταν εμαθα οτι επιασε αλλα δεν προχωρησε!υωρα εχω διδυμα κ ευχομαι συντομα κ σε εσενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Star1978 είπε:

εφτασα 43 δυστυχως!στην πρωη σαλπιγγογραφια σε αλλη κλινικη εξωσωματικης μου εκαναν με τον αφρο κ δεν εδειξε προβλημα απο την οποια φυγαμε γτ δεν μας αρεσε!!ενω στην κλινικη που αρχισα την πρωτη προσπαθεια αν δεν στηριζοντουσαν σε αυτη την σαλπιγγογραφια θα ειχαν βρει το προβλημα απο την αρχη!ειχα παθει σοκ οταν εμαθα οτι επιασε αλλα δεν προχωρησε!υωρα εχω διδυμα κ ευχομαι συντομα κ σε εσενα!

οι πολυποδες δεν φαινινται ουτε στουςυπερηχους ουτε στη σαλπιγγογραφιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Star1978 είπε:

οι πολυποδες δεν φαινονται ουτε στους υπερηχους ουτε στη σαλπιγγογραφια

κουραγιο κ να προσευχεσαι ολα καλα θα πανε!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Star1978 είπε:

κουραγιο κ να προσευχεσαι ολα καλα θα πανε!☺️

Δίδυμακια τι ωραία!!! Μπράβο κορίτσι μού πολύ χαίρομαι με την κατάληξη της ιστορίας σου!! Εύχομαι τα καλύτερα από εδώ και πέρα και μόνο χαρές με τα νινακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ξαφνικά τ αποφασίσατε ή το είχατε κανονίσει;; Καλά να περάσετε😀

Καλημερααα ήτανε να έρθει η μαμα μου με τον μπαμπά μου αλλά τελικά πήγαν κάπου αλλου γιατί τα πεθερικά μου δεν βρήκαν δωμάτιο εδώ, και έτσι μας το έδωσε η μαμα μου, όλα αυτά σε μια εβδομάδα έγιναν! Δεν έχω αλλες μερες άδεια και ταλαιπωρηθήκαμε λίγο χθες το βράδυ ως να έρθουμε…😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κοριτσάκι μου αυτός ο δρόμος είναι μεγάλος και τα βήματα που μας επιτρέπονται είναι μικρά και λίγα.. σιγά σιγά Λοιπόν θα τα καταφέρετε και ολες θα τσ καταφέρουμε, τα λέω για να τα ακούω 😂 εύχομαι να περάσει γρήγορα και νς μην ταλαιπωρηθεί με αντιβιωσεις..

Οσο για την υστεροσκοπιση έχω καταλήξει στο να γίνεται για να είσαι ήσυχος... με αυτή τη λογική ρε κορίτσια δλδ αν ένας πρώην είχε τέτοιο μικρόβιο και δεν το μάθαμε ποτε, πολύ πιθανόν να το έχουμε κόλλησει κσι χαμπάρι νς μην το πήραμε? Θα τρελαθώ πραγματικά! Εγω ρε κορίτσια είχα 8 χρόνια σχέση και προφυλάξεις δεν παίρναμε απλά πρόσεχαμε (τρομάρα μου)... εντάξει δεν μπορείς να το πιάσεις απο πουθενά.. υστεροσκοπιση και το κεφάλι μου ήσυχο 

  

Συμφωνώ μαζί σου να την κανεις να είσαι ήσυχη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου διάβασα τα νέα σας!! @babyblue94 ευτυχως που το βρήκατε για να πάρει το αντιβιοτικό και πάλι καλά που δεν επηρέασε το σπερμα!! Κάθε εμπόδιο για καλό έτσι λένε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου διάβασα τα νέα σας!! @babyblue94 ευτυχως που το βρήκατε για να πάρει το αντιβιοτικό και πάλι καλά που δεν επηρέασε το σπερμα!! Κάθε εμπόδιο για καλό έτσι λένε!! 

Καλημέρα ...

Ισχύει. Έγω πιστεύω πολύ στο όλα για κάποιο λόγο γίνονται

Αν δεν είχα πάει στο δημόσιο να μου βγάλει λάθος εξέταση, δεν θα είχα κάνει καλλιέργεια και δεν θα το βρίσκαμε για κανέναν λόγο. Μέσα στην ατυχία, τυχερή που λέμε. Πάλι καλά😌

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δίδυμακια τι ωραία!!! Μπράβο κορίτσι μού πολύ χαίρομαι με την κατάληξη της ιστορίας σου!! Εύχομαι τα καλύτερα από εδώ και πέρα και μόνο χαρές με τα νινακια σου!!!

σε ευχαριστω!κ σε εσενα τα καλυτερα ευχομαι!😉🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

  •  
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:? 

diana8:?

Lacostaki:18/11

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:04/11

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :07/11

Tina21:13/10

babyblue94:05/11

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @Ευάγγελοςτ @maroulita  @misofeggaro όλα καλά κορίτσια;; έχω πολλές μέρες να δω νέα σας ούτε τις ημερομηνίες σας δεν έχω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @Ευάγγελοςτ @maroulita  @misofeggaro όλα καλά κορίτσια;; έχω πολλές μέρες να δω νέα σας ούτε τις ημερομηνίες σας δεν έχω!!! 

Κορίτσι μου πως είσαι? Θέλω να πιστεύω πως δεν είχες ξανά αιματάκι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου πως είσαι? Θέλω να πιστεύω πως δεν είχες ξανά αιματάκι.... 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τίποτα ακόμα μόνο κάτι κραμπουλες αραιά και που 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τίποτα ακόμα μόνο κάτι κραμπουλες αραιά και που 

🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Τέλεια!!!! Περιμένουμε με ανυπομονησία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλο σκ να εχουμε!!! εχει φανταστικο καιρο!!!! ❤️❤️

@Raf123μου να περασετε τελεια!!!! εισαι και σε γονιμες;;; 😉😉 γτ εμεις παμε μαζι και αυριο-μεθαυριο ειναι οι δικες μου!!

@babyblue94 οντως καθε εμποδιο για καλο... οπως τα λες ειναι!! απο ενα λαθος βρηκατε την ακρη του νηματος!! εμενα μ εχει φαει τωρα οτι δεν καναμε καλλιεργεια και μηπως παιζει καποιος τετοιος λογος.. θα παμε μεθαυριο στον ουρολογο και θα του το πω να δουμε τι θα μας συμβουλευσει..

@Lacostakiπολυ χαιρομαι που δεν ηρθε περιοδος!!! ευχομαι να συνεχισει ετσι και τριτη να κανεις μια ωραιοτατη χοριακη!!!!🙏💌❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλο σκ να εχουμε!!! εχει φανταστικο καιρο!!!! ❤️❤️

@Raf123μου να περασετε τελεια!!!! εισαι και σε γονιμες;;; 😉😉 γτ εμεις παμε μαζι και αυριο-μεθαυριο ειναι οι δικες μου!!

@babyblue94 οντως καθε εμποδιο για καλο... οπως τα λες ειναι!! απο ενα λαθος βρηκατε την ακρη του νηματος!! εμενα μ εχει φαει τωρα οτι δεν καναμε καλλιεργεια και μηπως παιζει καποιος τετοιος λογος.. θα παμε μεθαυριο στον ουρολογο και θα του το πω να δουμε τι θα μας συμβουλευσει..

@Lacostakiπολυ χαιρομαι που δεν ηρθε περιοδος!!! ευχομαι να συνεχισει ετσι και τριτη να κανεις μια ωραιοτατη χοριακη!!!!🙏💌❤️

Ναι τελικά η καλλιέργεια παίζει σημαντικό ρόλο από ότι βλέπω. Και ειδικά αν το μικρόβιο είναι ύπουλο και δεν το υποψιάζεσαι γιατί δεν έχει χαλάσει το σπέρμα. Εμείς τελικά τον ακυρωσαμε τον ανδρολογο. Μας είπε και η εμβρυολογος και ο γυναικολόγος ότι δεν χρειάζεται να πάμε και ότι ο γυναικολόγος θα δώσει αντιβίωση σύμφωνα με την ευαισθησία του αντιβιογραμματος. Οπότε λέει αφού έχει καλά αποτελέσματα δεν χρειάζεται να πάμε ...

Ξεκινησαμε ήδη από σήμερα την αντιβίωση μας και οι δύο. Τουλάχιστο το γεγονός αυτό έπεσε σε κατάλληλες μέρες. Σε μηνα που δεν είχα καλό ωάριο. Οπότε περιμένω περίοδο. Μέχρι να καθαρίσω και από περίοδο θα έχουμε τελειώσει και τις αντιβιωσεις. 

Αυτός ο μήνας είναι ο μοναδικός που πραγματικά δεν θα ήθελα να έχω μεινει έγγυος. (Ελπίζω να μην έρθει τώρα που δεν θέλω ) επειδή μας είπανε ότι είναι δύσκολη η σύλληψη με μικρόβιο αλλά ακόμα και αν γίνει μπορεί να το επηρεάσει και να το αρρωστήσει να το πω έτσι. Οπότε που είσαι αιματακι μου ;;; Σε θέλω να σε δω 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...