Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂 κορίτσια μας φαντάζομαι να τα λέμε απο κοντά με καφέ και να ακούει όλη η πόλη τα γέλια μας 😂😂😂

Εύχομαι κάποια μέρα να συναντηθούμε από κοντά 😊😊😊 να πιούμε το καφέ μας και να έχουμε τα παιδιά μας μικρούλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

😆😆😆😆😆 για φαντάσου!!!!! Αλλά δεν νομίζω..... πήρε μια πόζα όλα τα λεφτά! Αν δεν είναι κορίτσι αυτό τότε πρέπει να ψαχτώ!😆😆😆

Αχ μου τελείωσαν οι αντιδράσεις 😂😂😂😂😆😆😆😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ποτέ το εχεις προγραμματίσει;; 
 

οντως άγχος για ένα βράδυ που όλα πάνε καλά αλλά αγχώνεσαι 😂😂

 

εμεις κάναμε αρραβώνες το 2018 Απρίλη για τις γιαγιάδες και είχαμε προγραμματισμένο γάμο για το 2021 τον Ιανουάριο τον ακυρώσαμε τον βάλαμε για φεβρουαριο του 22 αλλά έχω ακόμα μια ημερομηνία κλειστεί για Οκτώβρη του 22 (που προτιμώ) αλλά αν έρθει το μωράκι μας μάλλον θα ξανά ακυρωθεί 🤣🤣🤣 

παντρευτήκαμε ομως πολιτικό γάμο τον Μαη που μας πέρασε 

 

Να ζησετε κοριτσι μου!!!😍😍🤗🤗 κι ευχομαι να ερθει συντομα ενα γερο και τυχερο παιδακι και να κανετε μετα γαμοβαφτιση!!😉

Αχ κοριτσια μου εμεις παιδευτηκαμε με τις ημερομηνιες γτ ειμαι μεγαλωμενη σε χωριο (τελείως χωριατσα!!!) και θελω εκει να γινει ο γαμος. το αγαπω το χωριουδακι μου!!! αρχικα με 1 κτημα, δεν εχεις πολλες επιλογες!! θελαμε αρχες Σεπτεμβρη (3 η 10), ειχε αλλους γαμους το κτημα. μετα Ιουλιο δεν ειχε η εκκλησια τπτ. ειχε διπλα μυστηρια καθε σαββατο!

εν τελει κλεισαμε 17 Σεπτεμβρη κι ελπιζω να εχει καλο καιρο!!! 🙏🙏🙏

Βασικα ας ερθει ενα τζουτζουκακι και ας ριχνει και καρεκλοποδαρα!!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ε κάπως έτσι το βλέπω να γίνεται, ή θα βαλω  ωτοασπίδες 😂😂😂 και θα αφήσω τον άντρα μου να τα βγάλει πέρα 😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣 ας πάρουν και αυτοί μια φορά θέση όλο εμεις οι γυναίκες τα ακούμε λες και μόνες μας κάνουμε τα μωρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο!!! Έχασα κ εγώ την γιαγιάκα μου ένα εξάμηνο πριν από τον γάμο μου κ μου στοίχισε πάρα πολύ.... δυστυχώς από λάθη γιατρών κ όχι επειδή ήταν μεγάλη (68 χρονών)... αλλά σκέφτομαι πολλές φορές αυτό που λες, έτσι είναι η ζωή. Τώρα υπάρχει περίπτωση να γεννήσω την ημέρα των γενεθλίων της κ αυτό με κάνει να νιώθω τόση γαλήνη ❤

πωωω... ανατριχιασα... και κοριτσακι και την ιδια ημερα... μαγικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο!!! Έχασα κ εγώ την γιαγιάκα μου ένα εξάμηνο πριν από τον γάμο μου κ μου στοίχισε πάρα πολύ.... δυστυχώς από λάθη γιατρών κ όχι επειδή ήταν μεγάλη (68 χρονών)... αλλά σκέφτομαι πολλές φορές αυτό που λες, έτσι είναι η ζωή. Τώρα υπάρχει περίπτωση να γεννήσω την ημέρα των γενεθλίων της κ αυτό με κάνει να νιώθω τόση γαλήνη ❤

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου... σου εύχομαι να γεννήσεις την ίδια μέρα αφού σε γεμίζει αυτή η σκέψη της γιαγουλας 💗💕💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο!!! Έχασα κ εγώ την γιαγιάκα μου ένα εξάμηνο πριν από τον γάμο μου κ μου στοίχισε πάρα πολύ.... δυστυχώς από λάθη γιατρών κ όχι επειδή ήταν μεγάλη (68 χρονών)... αλλά σκέφτομαι πολλές φορές αυτό που λες, έτσι είναι η ζωή. Τώρα υπάρχει περίπτωση να γεννήσω την ημέρα των γενεθλίων της κ αυτό με κάνει να νιώθω τόση γαλήνη ❤

Συλλυπητήρια ❤️ Ομως κοιτα οπως τα φέρνει η ζωή κ ο Θεός ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εύχομαι κάποια μέρα να συναντηθούμε από κοντά 😊😊😊 να πιούμε το καφέ μας και να έχουμε τα παιδιά μας μικρούλια 

Καλέ στο χερι μας είναι αυτό!!! Εδώ θα είμαστε και το κανονίζουμε!!! Αρκεί να είμαστε ανεμελες με τα παιδάκια μας όπως λες και να μην σκεφτόμαστε γιατρούς 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

🤣🤣🤣🤣🤣 ας πάρουν και αυτοί μια φορά θέση όλο εμεις οι γυναίκες τα ακούμε λες και μόνες μας κάνουμε τα μωρά 

Πολυ σωστά!!!! Όντως! Σε αυτούς δεν λενε τίποτα!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

Να ζησετε κοριτσι μου!!!😍😍🤗🤗 κι ευχομαι να ερθει συντομα ενα γερο και τυχερο παιδακι και να κανετε μετα γαμοβαφτιση!!😉

Αχ κοριτσια μου εμεις παιδευτηκαμε με τις ημερομηνιες γτ ειμαι μεγαλωμενη σε χωριο (τελείως χωριατσα!!!) και θελω εκει να γινει ο γαμος. το αγαπω το χωριουδακι μου!!! αρχικα με 1 κτημα, δεν εχεις πολλες επιλογες!! θελαμε αρχες Σεπτεμβρη (3 η 10), ειχε αλλους γαμους το κτημα. μετα Ιουλιο δεν ειχε η εκκλησια τπτ. ειχε διπλα μυστηρια καθε σαββατο!

εν τελει κλεισαμε 17 Σεπτεμβρη κι ελπιζω να εχει καλο καιρο!!! 🙏🙏🙏

Βασικα ας ερθει ενα τζουτζουκακι και ας ριχνει και καρεκλοποδαρα!!!! 🤣🤣🤣

Χαχαχα σε ευχαριστούμε!! Και εγώ αυτό λεω ας έρθει ένα μωράκι και ας χιονίζει 😂😂😂 εμεις βρεθήκαμε τυχεροί βρήκαμε αμέσως μολις ψάξαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πωωω... ανατριχιασα... και κοριτσακι και την ιδια ημερα... μαγικο!

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου... σου εύχομαι να γεννήσεις την ίδια μέρα αφού σε γεμίζει αυτή η σκέψη της γιαγουλας 💗💕💖

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συλλυπητήρια ❤️ Ομως κοιτα οπως τα φέρνει η ζωή κ ο Θεός ❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια...

Είναι πολλές οι "συμπτώσεις" σε σχέση με την γιαγιά μου κ αυτό το μωράκι....  είμαι ήσυχη ότι έχει τον φύλακα άγγελο της εκεί πάνω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

 

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια...

Είναι πολλές οι "συμπτώσεις" σε σχέση με την γιαγιά μου κ αυτό το μωράκι....  είμαι ήσυχη ότι έχει τον φύλακα άγγελο της εκεί πάνω 😊

💗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια εμβρυομεταφορα 30/09 εμρυα 3ημερων λετε κανενα τεστ μεσα στο σκ να δειξει?

Ίσως κ να δείξει.... Δεν χάνεις κάτι!!! 😊

Εύχομαι να δείξει θετικό κ μετά μία τεράστια χοριακή!!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ίσως κ να δείξει.... Δεν χάνεις κάτι!!! 😊

Εύχομαι να δείξει θετικό κ μετά μία τεράστια χοριακή!!!! ❤❤❤

θα προσπαθησω να κρατηθω μεχρι 13 π ειπε ο γιατρος αλλα μου φαινεται βουνο... νομιζω οσο περνανε οι μερες τοσο πιο δυσκολο μ ειναι να κρατηθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μολις μου εστειλε ο αντρας μου τη διαγνωση απ το τριπλεξ οσχεων. κιρσοκηλη grade II (υπαρχουν Ι, ΙΙ & ΙΙΙ). πολυ δημοκρατικα το σπερμοδιαγγραμα απο παρασκευη θα γινει τριτη και ελπιζω πεμπτη να εχει ραντεβου ο κ. Ασβεστης. για χειρουργειο μας βλεπω 😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια εμβρυομεταφορα 30/09 εμρυα 3ημερων λετε κανενα τεστ μεσα στο σκ να δειξει?

Αχχχ τι ώραια !!!! Ολα να πάνε καλά και να δεις το πιο γλυκό του κόσμου κορίτσι μου!!! Εγω στην θέση σου θα προσπαθούσα να αντέξω λίγες μερουλες ακόμα για να μην απογοητεύτω σε περίπτωση που η ορμόνη δεν ανιχνευτεί απο το τεστακι.. εσυ πως νιώθεις από άποψη συμπτωμάτων ? Έκανες ετ στον ίδιο κύκλο που έγινε και η οωληψια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου μολις μου εστειλε ο αντρας μου τη διαγνωση απ το τριπλεξ οσχεων. κιρσοκηλη grade II (υπαρχουν Ι, ΙΙ & ΙΙΙ). πολυ δημοκρατικα το σπερμοδιαγγραμα απο παρασκευη θα γινει τριτη και ελπιζω πεμπτη να εχει ραντεβου ο κ. Ασβεστης. για χειρουργειο μας βλεπω 😭😭😭

Καλέ κοριτσι μου περίμενε το σπερμοδιαγραμμα πρώτα, μην προτρεχεις, μην αποκλείεις το γεγονός οτι δεν έχει επηρεαστεί το σπέρμα.. αχχχ λίγο υπομονή μου κοριτσάκι μου.. ξέρω είναι δύσκολο!!! Ολα θά  πάνε καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου μολις μου εστειλε ο αντρας μου τη διαγνωση απ το τριπλεξ οσχεων. κιρσοκηλη grade II (υπαρχουν Ι, ΙΙ & ΙΙΙ). πολυ δημοκρατικα το σπερμοδιαγγραμα απο παρασκευη θα γινει τριτη και ελπιζω πεμπτη να εχει ραντεβου ο κ. Ασβεστης. για χειρουργειο μας βλεπω 😭😭😭

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου... είπαμε,  άμα βρήσκουμε το θέμα μπορούμε να κάνουμε κ τις σωστές κινήσεις για να το λύσουμε! Όλα καλά θα πάνε! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχχ τι ώραια !!!! Ολα να πάνε καλά και να δεις το πιο γλυκό του κόσμου κορίτσι μου!!! Εγω στην θέση σου θα προσπαθούσα να αντέξω λίγες μερουλες ακόμα για να μην απογοητεύτω σε περίπτωση που η ορμόνη δεν ανιχνευτεί απο το τεστακι.. εσυ πως νιώθεις από άποψη συμπτωμάτων ? Έκανες ετ στον ίδιο κύκλο που έγινε και η οωληψια?

αχχ ειμαι νεα στο φορουμ και αργουν οι απαντησεις μου ακομη! στον ιδιο κυκλο εκανα...πρωτη προσπαθεια ειναι... πηγαμε σε εξωσωματικη με σπερμα δοτη λογω αζωοσπερμιας... εγω νιωθω το στομαχι μ πληντυριο...λες και εχω πιει ολη την καβα...κ μια τρελη υπνηλια...και κατι πονακια διασπαρτα...σαν τραβηγματα! βεβαια με τοσο φαρμακα π παιρνω δεν μπορω να τα αξιολογησω... λογικα απο τα φαρμακα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλέ κοριτσι μου περίμενε το σπερμοδιαγραμμα πρώτα, μην προτρεχεις, μην αποκλείεις το γεγονός οτι δεν έχει επηρεαστεί το σπέρμα.. αχχχ λίγο υπομονή μου κοριτσάκι μου.. ξέρω είναι δύσκολο!!! Ολα θά  πάνε καλά!!! 

ναι αυτη η εξεταση θα τα δειξει ολα. απλα τωρα με επιασε το αγχος γτ την αλλη εβδομαδα θα ειναι πρωι ο αντρας μου στη δουλεια και βολευει να παμε στο γιατρο. αλλιως μετα θα παμε 25 οκτωβρη (την εβδομαδα 18-22 θα δουλευει 14.00-22.00). θα πεθανω απο αγωνια. εγω ειμαι τυπου παμε την αλλη πεμπτη-παρασκευη στο γιατρο και συντονιζουμε και επεμβαση μαζι!!! 

αχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!! αν ειχαμε κανει τις εξετασεις τον Ιανουαριο!!!! αχχχχ

τετοια ωρα, τετοια λογια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου... είπαμε,  άμα βρήσκουμε το θέμα μπορούμε να κάνουμε κ τις σωστές κινήσεις για να το λύσουμε! Όλα καλά θα πάνε! ❤

το ελπιζω... τλχ δεν ειναι grade III. αυτο μου δινει μια ελπιδα οτι διορθωνεται καπως.. το σπερμοδιαγραμμα θα δειξει τι γινεται εκει κατω....

και δε θελω να στεναχωρησω τον αντρα μου και ειμαι τελειως τρελιτσα. ειμαι πολυ στεναχωρημενη 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

το ελπιζω... τλχ δεν ειναι grade III. αυτο μου δινει μια ελπιδα οτι διορθωνεται καπως.. το σπερμοδιαγραμμα θα δειξει τι γινεται εκει κατω....

και δε θελω να στεναχωρησω τον αντρα μου και ειμαι τελειως τρελιτσα. ειμαι πολυ στεναχωρημενη 😔

Έλα μωρέ μην στεναχωριέσαι ☹

Τώρα που πήρατε φόρα κ τα τρέχετε, θα πάτε φουλ τις μηχανές κ θα δεις πόσο σύντομα θα μας λες ότι τα καταφέρατε ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έλα μωρέ μην στεναχωριέσαι ☹

Τώρα που πήρατε φόρα κ τα τρέχετε, θα πάτε φουλ τις μηχανές κ θα δεις πόσο σύντομα θα μας λες ότι τα καταφέρατε ❤

Κάποια στιγμή η αδερφή μου είχαν πάει σε ραντεβού στον Ασβέστη κ είχε βάλει τα κλάματα κ της λέει "τι κλαις παιδί μου? Δεν το έχεις καταλάβει ότι δεν θα σε αφήσουμε ήσυχη αν δεν σε γκασρτώσουμε?" Ακούστηκε κάπως... αλλά έγινε πραγματικότητα. Τα κατάφερε με εκείνους με όλα αυτά που υπήρχαν κ δεν θα τα καταφέρει με εσάς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι αυτη η εξεταση θα τα δειξει ολα. απλα τωρα με επιασε το αγχος γτ την αλλη εβδομαδα θα ειναι πρωι ο αντρας μου στη δουλεια και βολευει να παμε στο γιατρο. αλλιως μετα θα παμε 25 οκτωβρη (την εβδομαδα 18-22 θα δουλευει 14.00-22.00). θα πεθανω απο αγωνια. εγω ειμαι τυπου παμε την αλλη πεμπτη-παρασκευη στο γιατρο και συντονιζουμε και επεμβαση μαζι!!! 

αχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!! αν ειχαμε κανει τις εξετασεις τον Ιανουαριο!!!! αχχχχ

τετοια ωρα, τετοια λογια!

Κοριτσι μου χωρίς να είμαι γιατρός μην αγχώνεσαι, έχω ζευγάρι φιλικό όπου μετά το πρώτο μωρό από τα σήκωματα και τις αγκαλιές δύο κηλες ο σύζυγος στα επίμαχα σημεία, τρεις η σύζυγος και έκαναν δεύτερο παιδάκι και μια χαρά είναι. Δεν ξέρω βέβαια αν η κιρσοκηλη είναι ιδιαίτερος τύπος κηλης που επηρεάζει την κατάσταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2κορίτσι μπυ ολα καλά θα πανει, είναι αυτό που λέγαμε... μεγάλος ο δρόμος της υπογονιμότητας με κάθε βήμα τη φορά θα τα καταφέρουμε... ασε τις μέρες να περνανε, εφόσον δεν γίνεται αλλιώς εχε πίστη και ολα θα γίνουν!!+💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...