Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Από την Τρίτη που κάναμε την Β επιπέδου έχουν αρχίσει οι γιαγιάδες να μας κατακλύζουν με ροζ.....!! 😆😆😆

Περιμεναν την εγγονη πως και πως ε;;; 😍😍

με τα ονοματα εχετε βρει την ακρη ή θα σε δωροδοκησουν ποια θα φερει τα περισσοτερα δωρα;; 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχχ τι ωραίο συναίσθημα!!! Το ζηλεύω παααρα πολύ καλοπροαίρετα πάντα! Μπράβο τέτοια να ακούμε και να μην σταματάμε τις προσπάθειες 

❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Το όνομα του πρώτου κοριτσιού πάει στην γιαγιά από την μαμά (σύμφωνα με τα δικά μας έθιμα....) Αν θυμάσαι μόλις έμαθα το φύλο είχα κάνει ένα θεματάκι (Δεν μου αρέσει να το λέμε Χρυσούλα) κ νομίζω μου είχες απαντήσει κ εσύ..... τελικά η απόφαση πάρθηκε κ το όνομα αυτής  Χρύσα 😊 

Α ωραιο!!! τωρα που το ανεφερες το θυμηθηκα αλλα πιο πριν οχι... 🙄 Τέλειο το Χρύσα!!!!!! Καλη λευτερια κοριτσι μου!!!! Να ειναι ολα οπως τα ονειρευτηκες!!!

Υ.Γ. την ανιψια του αντρα μου απο το Χρυσουλα τη φωναζουμε Χρυσή!!!! το ονομα "χρυσουλα" σου δινει πολλες εναλλακτικες!!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Α ωραιο!!! τωρα που το ανεφερες το θυμηθηκα αλλα πιο πριν οχι... 🙄 Τέλειο το Χρύσα!!!!!! Καλη λευτερια κοριτσι μου!!!! Να ειναι ολα οπως τα ονειρευτηκες!!!

Υ.Γ. την ανιψια του αντρα μου απο το Χρυσουλα τη φωναζουμε Χρυσή!!!! το ονομα "χρυσουλα" σου δινει πολλες εναλλακτικες!!! 😉

Εγώ έτσι έλεγα αλλά δεν άρεσε με τίποτα στον αντρούλη μου.... 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Άντε να έρχονται από όλες τα ευχάριστα σιγά σιγά!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, επιτέλους ήρθε η Παρασκευή, γιουπηηη!!! Αχ εχω και γάμο αύριο,  απο το πρωί τρεχάματα 

Το μόνο θετικό του κορονοϊού είναι ότι σταμάτησαν να μας προσκαλούν σε γάμους τόσο συχνά 😝😝😝 και ευτυχως στο δικό μου γάμο δεν θα έχω τόσους πολλούς καλεσμένους thanks covid 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Το μόνο θετικό του κορονοϊού είναι ότι σταμάτησαν να μας προσκαλούν σε γάμους τόσο συχνά 😝😝😝 και ευτυχως στο δικό μου γάμο δεν θα έχω τόσους πολλούς καλεσμένους thanks covid 🤣🤣🤣

😆😆😆😆

αχ κοριτσια μου εγω δεν ειμαι πολυ του γαμου.. πολυ αγχος για 1 βραδυ...

λεμε να κανουμε εναν αρραβωνα το Ιουνιο 2020 (για τη γιαγια μου και τους γονεις) και ερχεται κοβιντ.. το παμε Σεπτεμβρη 2020, χανω τη γιαγια μου πολυ ξαφνικα τον Ιουλιο. ολα μαυρα.

λεμε για παιδι δεν ερχεται με τπτ.

ε το γαμο θα τον νιωσω στο πετσι μου!!!!!!!!!!!! θα γινει χαμος (αν δεν ερθει παλι η καταστροφη του κοσμου ή στην καλυτερη περιπτωση ενα παιδακι!!) !!! σας προσκαλω απο τωρα!!! 😆😆😆😆🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Το μόνο θετικό του κορονοϊού είναι ότι σταμάτησαν να μας προσκαλούν σε γάμους τόσο συχνά 😝😝😝 και ευτυχως στο δικό μου γάμο δεν θα έχω τόσους πολλούς καλεσμένους thanks covid 🤣🤣🤣

😂😂😂😂 έτσι γλυτώνεις και το "καλους απογόνους " "άντε τώρα να κάνετε ένα παιδάκι " " ήδη θα έπρεπε να το είχατε το παιδάκι " και πολλά τέτοια! Οπότε ξανά  thank you covid 😂😂😂 εντωμεταξύ ολες οι φίλες μου που είναι καλεσμένες έχουν όλες μωράκια,  μονο η νύφη δεν έχει... χμμμ ποσα θα ακούσω θεε μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@Antonia2 @Hopemumtobe κορίτσια μου, θελει υπομονή..  οσες βρισκόμαστε σε αυτη τη φάση θελει υπομονή, πρέπει να κάνουμε πράγματα να ξεχνιόμαστε.. θα σας  πω κάτι που μου είπε μια μελλοντική μανούλα εξωσωματική "ο δρόμος της εξωσωματικής είναι πολύ μεγάλος και τον διανύεις βήμα βήμα αυτο να το θυμάσαι " εγώ θα έλεγα οτι ο δρόμος γενικά της υπογονιμότητας είναι μεγάλος και μονο με αργά και σταθερά βήματα θα φτάσουμε στο επιθυμητό...  αχχχ 23 μέρες μετράω να παω στον εξωσωματιστη, αυτή η σκέψη μου δίνει χαρά 

Εχεις δίκιο υπομονή γαϊδάρου πρέπει να έχουμε!!! Γενικά είμαι πολύ υπομονετική αλλά είναι να μην χάσω την υπομονή μου 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

😆😆😆😆

αχ κοριτσια μου εγω δεν ειμαι πολυ του γαμου.. πολυ αγχος για 1 βραδυ...

λεμε να κανουμε εναν αρραβωνα το Ιουνιο 2020 (για τη γιαγια μου και τους γονεις) και ερχεται κοβιντ.. το παμε Σεπτεμβρη 2020, χανω τη γιαγια μου πολυ ξαφνικα τον Ιουλιο. ολα μαυρα.

λεμε για παιδι δεν ερχεται με τπτ.

ε το γαμο θα τον νιωσω στο πετσι μου!!!!!!!!!!!! θα γινει χαμος (αν δεν ερθει παλι η καταστροφη του κοσμου ή στην καλυτερη περιπτωση ενα παιδακι!!) !!! σας προσκαλω απο τωρα!!! 😆😆😆😆🤣

😂😂😂😂 τελείωσαν οι αντιδράσεις μου για την κατάστροφη του κόσμου! 

Κρίμα για την γιαγιουλα λυπάμαι πολύ!!! Κορίτσια είμαι της άποψης, κάνουμε σχέδια και ο Θεός γελάει.. εγω έχω χάσει το μπαμπά μου δυστυχώς,  αλλιώς τα υπολογίζεις και αλλιώς σου έρχονται.. αισιοδοξία και προχωράμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις δίκιο υπομονή γαϊδάρου πρέπει να έχουμε!!! Γενικά είμαι πολύ υπομονετική αλλά είναι να μην χάσω την υπομονή μου 🤣🤣

😂😂😂 κορίτσια μας φαντάζομαι να τα λέμε απο κοντά με καφέ και να ακούει όλη η πόλη τα γέλια μας 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Από την Τρίτη που κάναμε την Β επιπέδου έχουν αρχίσει οι γιαγιάδες να μας κατακλύζουν με ροζ.....!! 😆😆😆

Αχ αυτες οι γιαγιάδες ελπίζω να μην γίνει κ κανένα λαθος τώρα και να απογοητευτούν 😂😂😂 η θεία μου της έλεγαν όλη την ώρα είναι κορίτσι είναι κορίτσι μαρίνα μαρίνα γιατί το έταξε το μωρό και στο τελος γέννησε και ήταν αγόρι 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Το όνομα του πρώτου κοριτσιού πάει στην γιαγιά από την μαμά (σύμφωνα με τα δικά μας έθιμα....) Αν θυμάσαι μόλις έμαθα το φύλο είχα κάνει ένα θεματάκι (Δεν μου αρέσει να το λέμε Χρυσούλα) κ νομίζω μου είχες απαντήσει κ εσύ..... τελικά η απόφαση πάρθηκε κ το όνομα αυτής  Χρύσα 😊 

Τέλειο όνομα 😍😍😍 και εμας αυτό είναι το έθιμο αγόρι του πεθερού το όνομα κορίτσι της μαμας και Χρύση άκουσα μια φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ αυτες οι γιαγιάδες ελπίζω να μην γίνει κ κανένα λαθος τώρα και να απογοητευτούν 😂😂😂 η θεία μου της έλεγαν όλη την ώρα είναι κορίτσι είναι κορίτσι μαρίνα μαρίνα γιατί το έταξε το μωρό και στο τελος γέννησε και ήταν αγόρι 😂😂😂😂

😆😆😆😆😆 για φαντάσου!!!!! Αλλά δεν νομίζω..... πήρε μια πόζα όλα τα λεφτά! Αν δεν είναι κορίτσι αυτό τότε πρέπει να ψαχτώ!😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Τέλειο όνομα 😍😍😍 και εμας αυτό είναι το έθιμο αγόρι του πεθερού το όνομα κορίτσι της μαμας και Χρύση άκουσα μια φορά 

Ρε κορίτσια πάρα πολύ γρήγορα τελειώνουν οι αντιδράσεις 🙁 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΚΟΥΕΙ????

Σου στέλνω από εδώ τις καρδούλες μου... ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂 έτσι γλυτώνεις και το "καλους απογόνους " "άντε τώρα να κάνετε ένα παιδάκι " " ήδη θα έπρεπε να το είχατε το παιδάκι " και πολλά τέτοια! Οπότε ξανά  thank you covid 😂😂😂 εντωμεταξύ ολες οι φίλες μου που είναι καλεσμένες έχουν όλες μωράκια,  μονο η νύφη δεν έχει... χμμμ ποσα θα ακούσω θεε μου 

ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ!!! Ελεος δλδ. δεν φτανει που εχουμε τον πονο μας εχουμε και τον καθε αδιακριτο!!! 😤😤 γκρρρρρ😠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂 κορίτσια μας φαντάζομαι να τα λέμε απο κοντά με καφέ και να ακούει όλη η πόλη τα γέλια μας 😂😂😂

❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂 τελείωσαν οι αντιδράσεις μου για την κατάστροφη του κόσμου! 

Κρίμα για την γιαγιουλα λυπάμαι πολύ!!! Κορίτσια είμαι της άποψης, κάνουμε σχέδια και ο Θεός γελάει.. εγω έχω χάσει το μπαμπά μου δυστυχώς,  αλλιώς τα υπολογίζεις και αλλιώς σου έρχονται.. αισιοδοξία και προχωράμε 

αχ κοριτσι μου πολυ λυπαμαι για τον μπαμπακα σου. 😢 να ειστε καλα να τον θυμαστε. οι ανθρωποι μας ειναι παντα μεσα μας και μιλανε στη σκεψη μας. βεβαια δεν φτανει πολλες φορες. αλλα ποτε δεν τους ξεχναμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂 κορίτσια μας φαντάζομαι να τα λέμε απο κοντά με καφέ και να ακούει όλη η πόλη τα γέλια μας 😂😂😂

αχααχαχχαχαχα!!!!! θα ναι τελεια!!!! και να ειμαστε ολες 6-7 μηνων!! με κοιλιτσες!!!! 🤰🤰🤰 να μην μπορουν να μας πουν και τπτ για τη φασαρια!! θα λεμε "σας παρακαλω!!! μην μας ενοχλειτε! ειμαι σε ενδιαφερουσα!!!! αχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχααχαχχαχαχα!!!!! θα ναι τελεια!!!! και να ειμαστε ολες 6-7 μηνων!! με κοιλιτσες!!!! 🤰🤰🤰 να μην μπορουν να μας πουν και τπτ για τη φασαρια!! θα λεμε "σας παρακαλω!!! μην μας ενοχλειτε! ειμαι σε ενδιαφερουσα!!!! αχαχαχχαχα

😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ!!! Ελεος δλδ. δεν φτανει που εχουμε τον πονο μας εχουμε και τον καθε αδιακριτο!!! 😤😤 γκρρρρρ😠

Ε κάπως έτσι το βλέπω να γίνεται, ή θα βαλω  ωτοασπίδες 😂😂😂 και θα αφήσω τον άντρα μου να τα βγάλει πέρα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου πολυ λυπαμαι για τον μπαμπακα σου. 😢 να ειστε καλα να τον θυμαστε. οι ανθρωποι μας ειναι παντα μεσα μας και μιλανε στη σκεψη μας. βεβαια δεν φτανει πολλες φορες. αλλα ποτε δεν τους ξεχναμε

Ναι ναι έτσι είναι.. φυσιολογική εξέλιξη των πραγμάτων, τουλάχιστον να φεύγουμε στην ώρα μας και οχι νωρίτερα.. άλλοι φεύγουν άλλοι έρχονται 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχααχαχχαχαχα!!!!! θα ναι τελεια!!!! και να ειμαστε ολες 6-7 μηνων!! με κοιλιτσες!!!! 🤰🤰🤰 να μην μπορουν να μας πουν και τπτ για τη φασαρια!! θα λεμε "σας παρακαλω!!! μην μας ενοχλειτε! ειμαι σε ενδιαφερουσα!!!! αχαχαχχαχα

Ναιιιιι αχχχ θα το ευχαριστηθώ παααρα πολύ 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😆😆😆😆

αχ κοριτσια μου εγω δεν ειμαι πολυ του γαμου.. πολυ αγχος για 1 βραδυ...

λεμε να κανουμε εναν αρραβωνα το Ιουνιο 2020 (για τη γιαγια μου και τους γονεις) και ερχεται κοβιντ.. το παμε Σεπτεμβρη 2020, χανω τη γιαγια μου πολυ ξαφνικα τον Ιουλιο. ολα μαυρα.

λεμε για παιδι δεν ερχεται με τπτ.

ε το γαμο θα τον νιωσω στο πετσι μου!!!!!!!!!!!! θα γινει χαμος (αν δεν ερθει παλι η καταστροφη του κοσμου ή στην καλυτερη περιπτωση ενα παιδακι!!) !!! σας προσκαλω απο τωρα!!! 😆😆😆😆🤣

Ποτέ το εχεις προγραμματίσει;; 
 

οντως άγχος για ένα βράδυ που όλα πάνε καλά αλλά αγχώνεσαι 😂😂

 

εμεις κάναμε αρραβώνες το 2018 Απρίλη για τις γιαγιάδες και είχαμε προγραμματισμένο γάμο για το 2021 τον Ιανουάριο τον ακυρώσαμε τον βάλαμε για φεβρουαριο του 22 αλλά έχω ακόμα μια ημερομηνία κλειστεί για Οκτώβρη του 22 (που προτιμώ) αλλά αν έρθει το μωράκι μας μάλλον θα ξανά ακυρωθεί 🤣🤣🤣 

παντρευτήκαμε ομως πολιτικό γάμο τον Μαη που μας πέρασε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι ναι έτσι είναι.. φυσιολογική εξέλιξη των πραγμάτων, τουλάχιστον να φεύγουμε στην ώρα μας και οχι νωρίτερα.. άλλοι φεύγουν άλλοι έρχονται 😉😉😉

Έχεις απόλυτο δίκιο!!! Έχασα κ εγώ την γιαγιάκα μου ένα εξάμηνο πριν από τον γάμο μου κ μου στοίχισε πάρα πολύ.... δυστυχώς από λάθη γιατρών κ όχι επειδή ήταν μεγάλη (68 χρονών)... αλλά σκέφτομαι πολλές φορές αυτό που λες, έτσι είναι η ζωή. Τώρα υπάρχει περίπτωση να γεννήσω την ημέρα των γενεθλίων της κ αυτό με κάνει να νιώθω τόση γαλήνη ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...