Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Τι όμορφα καλά να περνάτε :) ευχαριστούμε που μας ανάσες κεράκι 

Μακαρι η προσευχη μου ν μας φερει ενα βημα πιο κοντα στο ονειρο!!! 🙏💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2021 at 12:16 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

δεν εχω κανει ποτε κοριτσι μου.. εχω φτασει μεχρι να παρω τηλ και νομιζω μου ειπαν οτι εχει 14€.. στη βιοιατρικη...

λυπαμαι που δεν ηρθε η θετικη χοριακη.... ειναι αξιοπιστο το μικροβιολογικο; γτ σημερα διαβαζα το θεμα μιας αλλης κοπελας οπου μαλλον ειχε γινει λαθος στο διαγνωστικο και της εβγαλαν αρνητικη χοριακη με 2 θετικα τεστ...🤨

αφού μπορεί να στην γράψει ο γυναικολόγος σου με την ασφάλεια σου και η συμμετοχή είναι 1.07 ευρώ για την Β-χοριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η kookoo82 είπε:

αφού μπορεί να στην γράψει ο γυναικολόγος σου με την ασφάλεια σου και η συμμετοχή είναι 1.07 ευρώ για την Β-χοριακή

α ναι;; οποτε υποθετικα, οταν ερθει η καθυστερηση, να μιλησω με τη γυναικολογο να μου γραψει παραπεμπτικο;; πολυ φοβαμαι οτι θα πει πηγαινε καντην ετσι... (...και πληρωσε τα 14€ 🙄)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

α ναι;; οποτε υποθετικα, οταν ερθει η καθυστερηση, να μιλησω με τη γυναικολογο να μου γραψει παραπεμπτικο;; πολυ φοβαμαι οτι θα πει πηγαινε καντην ετσι... (...και πληρωσε τα 14€ 🙄)

Ναι και εμένα μου την γράφει οποτε θέλω. ...γιατί να πει έτσι. ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι και εμένα μου την γράφει οποτε θέλω. ...γιατί να πει έτσι. ;; 

γνκ το αντιμετωπιζουν τελειως διαφορετικα απο εμας... δλδ και για εξετασεις που λεγαμε, μου ειπε να σου γραψω ενα "πακετο εξετασεων" οι οποιες δεν ειναι ακριβες.. εχουν 80€.. 

δλδ τα 80€ τα λες λιγα;;;

καλα λες!!! οοοταν ερθει η καθυστερηση με το καλο θα την παρω τηλ!! 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

γνκ το αντιμετωπιζουν τελειως διαφορετικα απο εμας... δλδ και για εξετασεις που λεγαμε, μου ειπε να σου γραψω ενα "πακετο εξετασεων" οι οποιες δεν ειναι ακριβες.. εχουν 80€.. 

δλδ τα 80€ τα λες λιγα;;;

καλα λες!!! οοοταν ερθει η καθυστερηση με το καλο θα την παρω τηλ!! 😉😉

Ναι αν βγάζουν 500 την μέρα μάλλον τους φαίνονται λίγα 🙄  είναι στο άτομο όμως. Εμένα ο δικός μου προσπαθεί συνέχεια να γλυτώνω λεφτά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι αν βγάζουν 500 την μέρα μάλλον τους φαίνονται λίγα 🙄  είναι στο άτομο όμως. Εμένα ο δικός μου προσπαθεί συνέχεια να γλυτώνω λεφτά. 

Μπραβο του!!!! ετσι επρεπε να ειναι ολοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι αν βγάζουν 500 την μέρα μάλλον τους φαίνονται λίγα 🙄  είναι στο άτομο όμως. Εμένα ο δικός μου προσπαθεί συνέχεια να γλυτώνω λεφτά. 

Μπράβο του γιατί η αλήθεια να λέγεται δεν κάνουμε μια ή δυο εξετάσεις που θα πεις άντε να τα δώσω κάθε λίγο κάτι προκύπτει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

α ναι;; οποτε υποθετικα, οταν ερθει η καθυστερηση, να μιλησω με τη γυναικολογο να μου γραψει παραπεμπτικο;; πολυ φοβαμαι οτι θα πει πηγαινε καντην ετσι... (...και πληρωσε τα 14€ 🙄)

Κανονικά πρεπει να την γράφει, χωρίς να στην γράψει ολοκληρο το ποσο απο τον εοππυ ειναι περίπου 7 ευρώ. Να του ζητήσεις να στην γράψει, εκτός και χρεώνει 10 ευρω για την συνταγογράφηση, οπότε δεν αξίζει. Εμενα δεν χρεώνει για συνταγογράφηση, ο΄ποτε θέλω μου γράφει οτι εξετάσεις θέλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!!!!!  😘😘😘  Ελπιζω να ειστε ολες καλα! Το χειρουργειο εγινε τη Δευτερα επιτελους, , χθες  ειχαμε πονο κλπ, φαρμακεια για αντιβιωσεις κλπ. Ολα πηγαν καλα ομως, ελπιζω να πανε καλα και στα αποτελεσματα μας😄

Μεθαυριο επιστρεφουμε επιτελους εκτος απροοπτου και θα ειμαι παλι κοντα σας!Νομιζω θα χρειαστω μιση μερα για να διαβασω ολα τα ποστ που γραψατε αυτε τις 2 εβδομαδες αλλα θα το κανω οπωσδηποτε γιατι δεν θελω να χασω τιποτα!😄  Ελπιζω να εχω χασει κανενα θετικο εγκυμοσυνης😊

@Antonia2 @Κατεριναπαπ σας ευχαριστω απειρα κοριτσια μου γλυκα για το ενδιαφερον!!! Πως ειστε?

Πολλα φιλια σε ολες😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/10/2021 at 1:42 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Τα φιλια κ την αγαπη μου απο την Παναγια την Προυσσιωτισσα!!! Αναψα κερακια να μας ευλογησει με γερα μωρακια!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

IMG_20211031_132346.jpg

Αχ βρε Τονια!!!!Τι συγκινητικο που μας σκεφτηκες!!!! Σε ευχαριστω μεσα απτην καρδια μου και σου ευχομαι η καλοσυνη σου να γυρισει πολλαπλα πισω🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τελικά τα καταφέραμε....σήμερα έκανα χοριακη..... είμαι έγκυος!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα όλες να το ζήσετε σύντομα!!!!!!❤️❤️❤️🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου τελικά τα καταφέραμε....σήμερα έκανα χοριακη..... είμαι έγκυος!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα όλες να το ζήσετε σύντομα!!!!!!❤️❤️❤️🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏

Κορίτσι μου τι καλαααααα!!!!!! ❤❤❤❤❤ Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη, να πάνε όλα καλά!!!! Ανέβασε το στο καινούργιο θεματάκι του Νοεμβρίου, να το δουν τα κορίτσια να χαρούν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου τελικά τα καταφέραμε....σήμερα έκανα χοριακη..... είμαι έγκυος!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα όλες να το ζήσετε σύντομα!!!!!!❤️❤️❤️🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏

Συγχαρητήρια 💕💕💕 μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου τελικά τα καταφέραμε....σήμερα έκανα χοριακη..... είμαι έγκυος!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα όλες να το ζήσετε σύντομα!!!!!!❤️❤️❤️🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏

κοριτσι μουυυυυυ!!!!!!! συγχαρητητριαααααααα!!!!! δεν προλαβα να μπω στην ομαδα εξωσωματικης να διαβασω τα νεα σου!!!!! Περιφημα!!!! να πανε ολα καλα και η παναγια η προυσσιωτισσα μαζι σου!!!!! εκανε το θαυμα της!!! ευχομαι σε 9 μηνες να κρατας γερο/α μωρακι/α στην αγκαλια σου!!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️🤰

Ποση χαρα μου δινεις!!!!!!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου τι καλαααααα!!!!!! ❤❤❤❤❤ Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη, να πάνε όλα καλά!!!! Ανέβασε το στο καινούργιο θεματάκι του Νοεμβρίου, να το δουν τα κορίτσια να χαρούν!!!!!

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μουυυυυυ!!!!!!! συγχαρητητριαααααααα!!!!! δεν προλαβα να μπω στην ομαδα εξωσωματικης να διαβασω τα νεα σου!!!!! Περιφημα!!!! να πανε ολα καλα και η παναγια η προυσσιωτισσα μαζι σου!!!!! εκανε το θαυμα της!!! ευχομαι σε 9 μηνες να κρατας γερο/α μωρακι/α στην αγκαλια σου!!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️🤰

Ποση χαρα μου δινεις!!!!!!!!😍

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια 💕💕💕 μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!!! Να μην τα παρατάτε...το όνειρο είναι εδώ για όλες!!!!θα γίνουμε όλες μανουλες!!!!🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...