Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τι πρόβλημα είχε ξέρουμε? Το αναφέρει κάπου? 

Αχ κορίτσια εγω με τη μπομπα κοιμάμαι με τη μπομπα ξυπνάω.. Πόσο εγω η ερμηνεία της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τι πρόβλημα είχε ξέρουμε? Το αναφέρει κάπου? 

Αχ κορίτσια εγω με τη μπομπα κοιμάμαι με τη μπομπα ξυπνάω.. Πόσο εγω η ερμηνεία της!!

Δεν λέει στη μελέτη γιατί αλλά είχε μιλήσει και στη Δαναη όποτε εκεί ισως λέει αν είχε κάποιο θέμα!! Θα το ψάξω!! 
 

Πάντως εγώ χαίρομαι που βγαίνουν διάσημες και λένε τις ιστορίες τους κάνουν ολες εμας να μην χάνουμε την ελπίδα μας…❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Δεν λέει στη μελέτη γιατί αλλά είχε μιλήσει και στη Δαναη όποτε εκεί ισως λέει αν είχε κάποιο θέμα!! Θα το ψάξω!! 
 

Πάντως εγώ χαίρομαι που βγαίνουν διάσημες και λένε τις ιστορίες τους κάνουν ολες εμας να μην χάνουμε την ελπίδα μας…❤️

Κορίτσια καλημέρα έχω χάσει την μπάλα με τα μηνύματα δεν έχω προλάβει να διαβάσω ούτε ένα μήνυμα πραγματικά μπαίνω και σας γράφω τα νέα μου και δεν προλαβαίνω ούτε να διαβάσω συγνώμη ρε κορίτσια όταν μπορέσω θα τα διαβάσω όλα και θα απαντήσω σε όλες σας.

Λοιπόν είχα πάρει την προγεστερόνη και δεν μου ερχόταν περίοδος και είχα μείνει αν αυτή παίρνω τηλέφωνο λοιπόν το γιατρό μου χθες το απόγευμα γιατί είχα και είδα και νιώθω ότι έχω μύκητες που τελικά έχω μύκητες και μου έδωσε να βάλω πεβαριλ εν τέλει μου λέει για να μη σου έρθει περίοδος δεν μπορώ να καταλάβω κάτι έχει πάει πάλι στραβά οπότε θα πας μου λέει πρωί-πρωί αύριο να κάνεις εξετάσεις και μου έγραψε μία fsh οιστραδιόλη και μία β χοριακή και τι να δω κορίτσια μόλις μου ήρθανε.

Είμαι σε φάση ωορρηξίας νομίζω ή τουλάχιστον έχω κάνει ωορρηξία δεν κατάλαβα ακριβώς πάντως η οιστραδιόλη μου είναι 230 που εμένα δεν ήταν ποτέ τόσο και συνήθως από 200 και άνω είναι στη φάση της ωορρηξίας. Πείτε μου εσείς ρε κορίτσια πώς συνέβη αυτό τώρα αν όντως έχει συμβεί έτσι τι να σας πω εγώ περιμένω τώρα να με πάρει τηλέφωνο μόλις τους μόλις το έστειλα τις εξετάσεις 😱

Απο όσο καταλάβα βασικά η έχω κάνει οωρηξια πρόσφατα δηλαδή.... Κάτι τέτοιο.... Δηλαδή και μη χειρότερα 🙄🙄🙄

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα έχω χάσει την μπάλα με τα μηνύματα δεν έχω προλάβει να διαβάσω ούτε ένα μήνυμα πραγματικά μπαίνω και σας γράφω τα νέα μου και δεν προλαβαίνω ούτε να διαβάσω συγνώμη ρε κορίτσια όταν μπορέσω θα τα διαβάσω όλα και θα απαντήσω σε όλες σας.

Λοιπόν είχα πάρει την προγεστερόνη και δεν μου ερχόταν περίοδος και είχα μείνει αν αυτή παίρνω τηλέφωνο λοιπόν το γιατρό μου χθες το απόγευμα γιατί είχα και είδα και νιώθω ότι έχω μύκητες που τελικά έχω μύκητες και μου έδωσε να βάλω πεβαριλ εν τέλει μου λέει για να μη σου έρθει περίοδος δεν μπορώ να καταλάβω κάτι έχει πάει πάλι στραβά οπότε θα πας μου λέει πρωί-πρωί αύριο να κάνεις εξετάσεις και μου έγραψε μία fsh οιστραδιόλη και μία β χοριακή και τι να δω κορίτσια μόλις μου ήρθανε.

Είμαι σε φάση ωορρηξίας νομίζω ή τουλάχιστον έχω κάνει ωορρηξία δεν κατάλαβα ακριβώς πάντως η οιστραδιόλη μου είναι 230 που εμένα δεν ήταν ποτέ τόσο και συνήθως από 200 και άνω είναι στη φάση της ωορρηξίας. Πείτε μου εσείς ρε κορίτσια πώς συνέβη αυτό τώρα αν όντως έχει συμβεί έτσι τι να σας πω εγώ περιμένω τώρα να με πάρει τηλέφωνο μόλις τους μόλις το έστειλα τις εξετάσεις 😱

Απο όσο καταλάβα βασικά η έχω κάνει οωρηξια πρόσφατα δηλαδή.... Κάτι τέτοιο.... Δηλαδή και μη χειρότερα 🙄🙄🙄

 

Κοριτσάκι μου οποία υπόθεση και να κάνω θα πέσω έξω..  Κάνε λίγο υπομονή να μιλήσεις με τον γιατρό σου και σου λύσει τις απορίες σου.. Μην αγχώνεσαι πίστη και θετική σκέψη.. είσαι Στη τελική ευθεία!.💗💕💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν λέει στη μελέτη γιατί αλλά είχε μιλήσει και στη Δαναη όποτε εκεί ισως λέει αν είχε κάποιο θέμα!! Θα το ψάξω!! 
 

Πάντως εγώ χαίρομαι που βγαίνουν διάσημες και λένε τις ιστορίες τους κάνουν ολες εμας να μην χάνουμε την ελπίδα μας…❤️

Αν μιλάει και αυτή για πολυκυστηκες θα παω στο γιατρό και θα τον πω Κάνε με έγκυος τώρα μη σου σπάσω το γραφειακι σου 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αν μιλάει και αυτή για πολυκυστηκες θα παω στο γιατρό και θα τον πω Κάνε με έγκυος τώρα μη σου σπάσω το γραφειακι σου 😂😂😂

Χεχαχαχα 😂😂😂θεωρώ ότι οι πολυκιστικες είναι το πιο εύκολο γι αυτους σενάριο για την εξωσωματική…φαντάσου να εχεις χαλια ενδομήτριο νομίζω θα είναι πιο δύσκολο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αν μιλάει και αυτή για πολυκυστηκες θα παω στο γιατρό και θα τον πω Κάνε με έγκυος τώρα μη σου σπάσω το γραφειακι σου 😂😂😂

Να του πεις κανε με σαν την μπομπα τώρα με δίδυμα   😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα έχω χάσει την μπάλα με τα μηνύματα δεν έχω προλάβει να διαβάσω ούτε ένα μήνυμα πραγματικά μπαίνω και σας γράφω τα νέα μου και δεν προλαβαίνω ούτε να διαβάσω συγνώμη ρε κορίτσια όταν μπορέσω θα τα διαβάσω όλα και θα απαντήσω σε όλες σας.

Λοιπόν είχα πάρει την προγεστερόνη και δεν μου ερχόταν περίοδος και είχα μείνει αν αυτή παίρνω τηλέφωνο λοιπόν το γιατρό μου χθες το απόγευμα γιατί είχα και είδα και νιώθω ότι έχω μύκητες που τελικά έχω μύκητες και μου έδωσε να βάλω πεβαριλ εν τέλει μου λέει για να μη σου έρθει περίοδος δεν μπορώ να καταλάβω κάτι έχει πάει πάλι στραβά οπότε θα πας μου λέει πρωί-πρωί αύριο να κάνεις εξετάσεις και μου έγραψε μία fsh οιστραδιόλη και μία β χοριακή και τι να δω κορίτσια μόλις μου ήρθανε.

Είμαι σε φάση ωορρηξίας νομίζω ή τουλάχιστον έχω κάνει ωορρηξία δεν κατάλαβα ακριβώς πάντως η οιστραδιόλη μου είναι 230 που εμένα δεν ήταν ποτέ τόσο και συνήθως από 200 και άνω είναι στη φάση της ωορρηξίας. Πείτε μου εσείς ρε κορίτσια πώς συνέβη αυτό τώρα αν όντως έχει συμβεί έτσι τι να σας πω εγώ περιμένω τώρα να με πάρει τηλέφωνο μόλις τους μόλις το έστειλα τις εξετάσεις 😱

Απο όσο καταλάβα βασικά η έχω κάνει οωρηξια πρόσφατα δηλαδή.... Κάτι τέτοιο.... Δηλαδή και μη χειρότερα 🙄🙄🙄

 

Τώρα σκεφτόμουν να σου στείλω να μας πεις τι έγινε τελικά… ουφ κορίτσι μου τι να πω δεν ξέρω και εγώ ότι και να σου πω γιατροί δεν είμαστε περίμενε τον γιατρο σου και ενημέρωσε μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα έχω χάσει την μπάλα με τα μηνύματα δεν έχω προλάβει να διαβάσω ούτε ένα μήνυμα πραγματικά μπαίνω και σας γράφω τα νέα μου και δεν προλαβαίνω ούτε να διαβάσω συγνώμη ρε κορίτσια όταν μπορέσω θα τα διαβάσω όλα και θα απαντήσω σε όλες σας.

Λοιπόν είχα πάρει την προγεστερόνη και δεν μου ερχόταν περίοδος και είχα μείνει αν αυτή παίρνω τηλέφωνο λοιπόν το γιατρό μου χθες το απόγευμα γιατί είχα και είδα και νιώθω ότι έχω μύκητες που τελικά έχω μύκητες και μου έδωσε να βάλω πεβαριλ εν τέλει μου λέει για να μη σου έρθει περίοδος δεν μπορώ να καταλάβω κάτι έχει πάει πάλι στραβά οπότε θα πας μου λέει πρωί-πρωί αύριο να κάνεις εξετάσεις και μου έγραψε μία fsh οιστραδιόλη και μία β χοριακή και τι να δω κορίτσια μόλις μου ήρθανε.

Είμαι σε φάση ωορρηξίας νομίζω ή τουλάχιστον έχω κάνει ωορρηξία δεν κατάλαβα ακριβώς πάντως η οιστραδιόλη μου είναι 230 που εμένα δεν ήταν ποτέ τόσο και συνήθως από 200 και άνω είναι στη φάση της ωορρηξίας. Πείτε μου εσείς ρε κορίτσια πώς συνέβη αυτό τώρα αν όντως έχει συμβεί έτσι τι να σας πω εγώ περιμένω τώρα να με πάρει τηλέφωνο μόλις τους μόλις το έστειλα τις εξετάσεις 😱

Απο όσο καταλάβα βασικά η έχω κάνει οωρηξια πρόσφατα δηλαδή.... Κάτι τέτοιο.... Δηλαδή και μη χειρότερα 🙄🙄🙄

 

ρε κοριτσι μου τι να πω... σηκωνω τα χερια ψηλα... μηπως γνκ θα επρεπε να σκεφτεις το ενδεχομενο να περιμενεις λιγο για την εξωσωματικη; γτ ο οργανισμος δε δινει καλα μνματα.. καπως εχει μπερδευτει ο κυκλος, οι ορμονες... δεν ξερω...

μιλα με το γιατρο σου και στειλε μας! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να του πεις κανε με σαν την μπομπα τώρα με δίδυμα   😂😂😂

😂😂😂😂😂 και ταυτόχρονα θα τραβάω το μουστάκι του... (δεν ξέρω αν έχει) 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αν μιλάει και αυτή για πολυκυστηκες θα παω στο γιατρό και θα τον πω Κάνε με έγκυος τώρα μη σου σπάσω το γραφειακι σου 😂😂😂

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂😂 και ταυτόχρονα θα τραβάω το μουστάκι του... (δεν ξέρω αν έχει) 😂😂😂

Εχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να κανεις δίδυμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να κανεις δίδυμα; 

Ουυυυ μοοοονο!!!! Μια και έξω να ξεμπερδεύω, δεν εχω πρόβλημα μακάρι να έχουν το αδερφακι τους! 

Το μόνο που θα με ζορισει είναι οτι αναγκάστηκα θα παραιτηθώ απο τη δουλειά,  γιατί η μανούλα δεν θα τα καταφέρει με 2 μόνη της.. Κατά τα άλλα γερά να είναι 💗 εσυυυ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ουυυυ μοοοονο!!!! Μια και έξω να ξεμπερδεύω, δεν εχω πρόβλημα μακάρι να έχουν το αδερφακι τους! 

Το μόνο που θα με ζορισει είναι οτι αναγκάστηκα θα παραιτηθώ απο τη δουλειά,  γιατί η μανούλα δεν θα τα καταφέρει με 2 μόνη της.. Κατά τα άλλα γερά να είναι 💗 εσυυυ? 

Πάντα ήθελα δίδυμα 🤣🤣🤣 απο το καιρό που ήμουν μικρή για τον λόγο που λες και εσυ μια και έξω 🤣🤣

Με φυσική σύλληψη λίγο δύσκολο να το επιτυχείς αλλά αν πάω και εγώ τελικά με υποβοηθούμενη θα το ρίσκαρα κ θα έβαζα 2 εμβρυακια 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πάντα ήθελα δίδυμα 🤣🤣🤣 απο το καιρό που ήμουν μικρή για τον λόγο που λες και εσυ μια και έξω 🤣🤣

Με φυσική σύλληψη λίγο δύσκολο να το επιτυχείς αλλά αν πάω και εγώ τελικά με υποβοηθούμενη θα το ρίσκαρα κ θα έβαζα 2 εμβρυακια 💕💕

Καλε μακάρι να έχω καλά ωάρια και σπέρμα και Εννοείται τα βάζω όλα αρκεί να τα καταφέρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλε μακάρι να έχω καλά ωάρια και σπέρμα και Εννοείται τα βάζω όλα αρκεί να τα καταφέρω!!!

Κορίτσια και εγώ δίδυμα θέλω ❤️ μου φαίνονται γλυκυτατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλε μακάρι να έχω καλά ωάρια και σπέρμα και Εννοείται τα βάζω όλα αρκεί να τα καταφέρω!!!

Δεν έχω αλλες Αντιδράσεις 🤣🤣 μια χαρά είναι όλα έτσι να σκέφτεσαι!!! Ποτέ θα πας στον γιατρο;; 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τελεια τα διδυμα αλλα τρελο ζορι!!!! εκανε μια φιλη και δεν κοιμαται ΠΟΤΕ!!!!!!!!!

Επισης να μην σαν πω για πρωην συναδελφο που εβαλε 3 στην εξωσωματικη (με περισσοτερες πιθανοτητες να μεινουν τα 2) και πιασανε και τα ΤΡΙΑ!!!!!!! 

ευτυχως ειχαν και εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να μη δουλευει και να τα μεγαλωνει με βοηθεια μαμας και νταντας!!! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια τελεια τα διδυμα αλλα τρελο ζορι!!!! εκανε μια φιλη και δεν κοιμαται ΠΟΤΕ!!!!!!!!!

Επισης να μην σαν πω για πρωην συναδελφο που εβαλε 3 στην εξωσωματικη (με περισσοτερες πιθανοτητες να μεινουν τα 2) και πιασανε και τα ΤΡΙΑ!!!!!!! 

ευτυχως ειχαν και εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να μη δουλευει και να τα μεγαλωνει με βοηθεια μαμας και νταντας!!! 😋

Και τα ΤΡΙΑΑΑΑΑ;;;;;  Ωχ Παναγία μου εδώ με το ένα σκέφτομαι πως θα τα βγάζω πέρα 🤣🤣🤣 ο μικρός του αδερφού μου είναι 2 χρόνων και πολλες φορες που το προσέχω ο άντρας μου λέει «λες να το ξανά σκεφτούμε;;» 🤣🤣🤣🤣

Πολλες φορες σκέφτομαι αυτού που είπε και η μπομπα «ότι είναι γραφτό θα γίνει» αν θέλει να μας φέρει 2 ταυτόχρονα ο θεός θα τα φέρει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν έχω αλλες Αντιδράσεις 🤣🤣 μια χαρά είναι όλα έτσι να σκέφτεσαι!!! Ποτέ θα πας στον γιατρο;; 

 

 

Την Τρίτη πάμε Ουρολογο με πιο εξειδικευμένες εξετάσεις (Δεν είχαμε πρόβλημα στο σπέρμα) απλά θέλω να προχωρήσω με τις καλύτερες προδιαγραφές για εξωσωματική, να μας συμβουλέψει τι πρέπει να κάνουμε ίσως να δώσει και κάποια βιταμίνη στον άντρα μου. Και στις 1 Νοεμβρίου  θα δω τον πρώτο εξωσωματιστη και κάτι μου λέει κορίτσια οτι τον πρώτο θα επιλέξω, αυτός θα μου δώσει εξετάσεις για την Επιτροπή και κάποιες εξετάσεις που θέλει να δει αυτός πριν προχωρήσουμε, βιταμίνες έτσι και αλλιώς εχει 1 μήνα που τις παίρνω,  οπότε όταν με το καλό κάνω οωληψια θα εχω κλείσει το 3μηνο που πρέπει.. φοουυλ αγωνία, χαρας και φόβου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια και εγώ δίδυμα θέλω ❤️ μου φαίνονται γλυκυτατα!!!!

Στο εύχομαι κορίτσι μου θα είσαι η επόμενη μπομπα μου ,είμαι σίγουρη 💗💗 με τόσα καλά ωάρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια τελεια τα διδυμα αλλα τρελο ζορι!!!! εκανε μια φιλη και δεν κοιμαται ΠΟΤΕ!!!!!!!!!

Επισης να μην σαν πω για πρωην συναδελφο που εβαλε 3 στην εξωσωματικη (με περισσοτερες πιθανοτητες να μεινουν τα 2) και πιασανε και τα ΤΡΙΑ!!!!!!! 

ευτυχως ειχαν και εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να μη δουλευει και να τα μεγαλωνει με βοηθεια μαμας και νταντας!!! 😋

3???? Πωωωω εντάξει λόχο γέννησε η γυναίκα, τι πρόβλημα είχε αν γνωρίζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και τα ΤΡΙΑΑΑΑΑ;;;;;  Ωχ Παναγία μου εδώ με το ένα σκέφτομαι πως θα τα βγάζω πέρα 🤣🤣🤣 ο μικρός του αδερφού μου είναι 2 χρόνων και πολλες φορες που το προσέχω ο άντρας μου λέει «λες να το ξανά σκεφτούμε;;» 🤣🤣🤣🤣

Πολλες φορες σκέφτομαι αυτού που είπε και η μπομπα «ότι είναι γραφτό θα γίνει» αν θέλει να μας φέρει 2 ταυτόχρονα ο θεός θα τα φέρει!! 

Αστα κι εγω τα ιδια λεω με τον ανιψιο μου.. παμε μια εβδομαδα στη Ροδο και μετα θελω αλλη μια να ξεκουραστω και να βρω ρυθμους!!! 😂😂😂

εμενα ο αντρας μου ειναι διδυμος και ευτυχως λενε οτι οι διδυμοι δεν κανουν διδυμα.... αλλα αν παμε με εξωσωματικη εννοειται οτι το σκεφτομαι ηδη και θα το επιδιωξω... και γτ θελω απο 2 και πανω (στο συνολο εννοω θελω η 2 η 3) και γτ θα ηθελα μια φορα να το περασω σαν διαδικασια....αααν κανουμε εξωσωσματικη και αααν πετυχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

3???? Πωωωω εντάξει λόχο γέννησε η γυναίκα, τι πρόβλημα είχε αν γνωρίζεις?

η κοπελα υγιεστατη (και γι αυτο μαλλον επιασαν και τα 3 και γεννησε στους 7μηνες απο την ετ)...

ο αντρας της ειχε σοβαρο θεμα με σπερμα και γι αυτο πηγαν με τη μια για εξωσωματικη...

παντως εδω στο φορουμ εχουμε κοπελα που ειναι εγκυος σε 3δυμα φυσιολογικα!!!!!! γραφτηκαμε το ιδιο διαστημα στο φορουμ και διαβαζω τα νεα της (οταν γραφει και πεταγονται δεξια.. ξερετε...). οταν ειδα οτι εχει 3δυμα εμεινα σεκος!!!!!!! 😂😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

η κοπελα υγιεστατη (και γι αυτο μαλλον επιασαν και τα 3 και γεννησε στους 7μηνες απο την ετ)...

ο αντρας της ειχε σοβαρο θεμα με σπερμα και γι αυτο πηγαν με τη μια για εξωσωματικη...

παντως εδω στο φορουμ εχουμε κοπελα που ειναι εγκυος σε 3δυμα φυσιολογικα!!!!!! γραφτηκαμε το ιδιο διαστημα στο φορουμ και διαβαζω τα νεα της (οταν γραφει και πεταγονται δεξια.. ξερετε...). οταν ειδα οτι εχει 3δυμα εμεινα σεκος!!!!!!! 😂😂😂😂 

Αχχααχαχαα κοριτσια εγώ θέλω δύο και το έχω φανταστεί το ζω μόνη μου 😂😂😂 με φαντάζομαι με το μαρσιπο κ το ένα κ με το άλλο ο σύντροφός μου ( εκείνος πάλι δεν ξέρω αν το φαντάζεται 😂😂) κ να τα παίρνω παντού και τα δύο !!!! Τρελαίνομαι !

Να πηγαίνουμε όλοι μαζί !!! 🙏 Βόλτα ! Βόλτα με το αμάξι τραγουδάκια παραμυθένια ( ελπίζω να βγουν σκασμενα κ μου βγάζουν το λάδι)) . Αλλά μόνο στην ιδέα θέλω όλο κ πιο πολύ δίδυμα !!!! 👅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...