Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Λογικό να έχεις χαρά και εγω την ίδια χαρά είχα.. Εντωμεταξύ δεν εχω καταλάβει ποια η διαφορά ανάμεσα στη κλομιφαινη σε σερπαφαρ και φεμαρα.. Εσύ που τα δοκίμασες τα 2 γνωρίζεις? 

εμένα μου είχανε εξηγήσει πριν τα πάρω , ο πρώτος γιατρος που μου τα είχε δώσει, οτι τα femara είναι τα πιο προσφατα που έχουν βγάλει ενω τα serpafar είναι χρόνια (αν πάρεις πολλά χαλαει το ενδομητριο ενώ τα femara δεν το χαλανε)

και αν τα καταλαβα καλα. το ενα είναι η ουσία για να μεγαλώσει το ωαριο ενώ το άλλο εχει μια ουσία που δρα στον εγκεφαλο και του λεει ΄΄ είναι ώρα να μεγαλώσεις το αυγουλάκι για να κάνει ωορρηξια΄'

αλλα΄ δεν θυμάμαι ποιο είναι αυτό που μπαίνει στον εγκέφαλο και σου δίνει εντολή  και ποιο είναι το άλλο που στα  μεγαλώνει. εχω την εντυπωση το femara είναι που τα μεγαλώνει και το serpafar αυτό που επεμβαίνει. επειδή θυμάμαι μου είχε ακουστεί πολύ κακό στην αρχή και νομιζα οτι θα μου πειράξει τον εγκέφαλο χαχαχαχ 😜😂  είχα πει να ξεκινησω με femara......

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

μεγάλη δεν σε λες. αλλα έχεις και δίκιο οπως το σκέφτεσαι

γενικά και εγώ πριν 1-2 μήνες ήμουν χαλια ψυχολογικά. σκεφτόμουν μόνο το παιδί, ολη μερα και όλη νυχτα. σκεφτομουν πως θα το πω αν μείνω εγγυος και γενικα ονειρα ονειρα ονειρα όλη μερα

μέχρι και newborn κορμακια πήρα από το patpat για να τα έχω έτοιμα

γενικά είχα χάσει το χαμόγελο μου. όλοι μου  έλεγαν τί εχεις ?? και εγω επειδη δεν μπορούσα προφανως να τους πω, το έπαιζα κουλ

αλλά αυτόν τον μήνα που τα έβαλα σε μια σειρα και έκλεισα όλα τα ραντεβού που ήθελα και έχω βάλει πρόγραμμα στο κεφάλι μου , πως θα τα κανω καθε μήνα, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΗΡΕΜΗΣΑ. είμαι καλά αυτή την στιγμή και πιστεύω φτάνω κάθε μερα πιο κντά στον στόχο μου.

Έτσι ακριβώς είναι όπως τα λες.. πολύ χαίρομαι που τα έχεις βάλει όλα στη σειρά τους και ηρέμησες! Όταν υπάρχει τάξη υπάρχει και ηρεμία! Εύχομαι κορίτσι μου γρήγορα το θαυματακι σου να έρθει!! Και να αγοράσεις τα μωρουδιακα Σου 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Ίδια ηλικία είμαστε και είμαστε μια χαρα....μην ακουω τπτ χαζομάρες. Αλλο φαρμακο το ένα άλλο το αλλο. το ένα εείναι κλομιφαίνη το αλλο όχι. εγω αυτό το μήνα πήρα Femara πρωτη φορα...δεν ξέρω ακόμη αποτέλεσμα

να βρήκα αυτό

Τι φάρμακα χρησιμοποιούνται;

  • H Κιτρική Κλομιφαίνη (Serpafar) ή οι Αναστολείς Αρωματάσης (Femara) χορηγούνται σε μορφή χαπιών από τη 2η – 6η ημέρα του κύκλου και για 4-6 κύκλους.
  • Οι Γοναδοτροφίνες χορηγούνται σε ενέσιμη μορφή για 3-4 κύκλους και συνήθως δίνουν καλύτερα αποτελέσματα σε σύγκριση με τα χάπια.

 

οι γοναδοτροφίνες είναι οι ενέσεις που έλεγα. και τα χάπια από πάνω όπως μου το είχανε εξηγήσει, το ένα προσπαθεί να σου κάνει ωάριο ενω το άλλο σου δίνει την εντολή στο κεφάλι να κάνεις ωαριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η evaki33 είπε:

Ίδια ηλικία είμαστε και είμαστε μια χαρα....μην ακουω τπτ χαζομάρες. Αλλο φαρμακο το ένα άλλο το αλλο. το ένα εείναι κλομιφαίνη το αλλο όχι. εγω αυτό το μήνα πήρα Femara πρωτη φορα...δεν ξέρω ακόμη αποτέλεσμα

Την διαφορά του ονόματος την αντιλαμβάνομαι 😂😂😂 πάλι καλά!!! Εννοώ κορίτσι μου ποια η διαφορά τούς στη δραστική ουσία? Είναι κάποιο πιο δυνατό από το άλλο? Η απλά η εταιρεία αλλάζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

εμένα μου είχανε εξηγήσει πριν τα πάρω , ο πρώτος γιατρος που μου τα είχε δώσει, οτι τα femara είναι τα πιο προσφατα που έχουν βγάλει ενω τα serpafar είναι χρόνια (αν πάρεις πολλά χαλαει το ενδομητριο ενώ τα femara δεν το χαλανε)

και αν τα καταλαβα καλα. το ενα είναι η ουσία για να μεγαλώσει το ωαριο ενώ το άλλο εχει μια ουσία που δρα στον εγκεφαλο και του λεει ΄΄ είναι ώρα να μεγαλώσεις το αυγουλάκι για να κάνει ωορρηξια΄'

αλλα΄ δεν θυμάμαι ποιο είναι αυτό που μπαίνει στον εγκέφαλο και σου δίνει εντολή  και ποιο είναι το άλλο που στα  μεγαλώνει. εχω την εντυπωση το femara είναι που τα μεγαλώνει και το serpafar αυτό που επεμβαίνει. επειδή θυμάμαι μου είχε ακουστεί πολύ κακό στην αρχή και νομιζα οτι θα μου πειράξει τον εγκέφαλο χαχαχαχ 😜😂  είχα πει να ξεκινησω με femara......

 

Καλά ε κλαίωωω 😂😂😂 νομίζω πως τελικά ο εγκέφαλος σου είναι εντάξει 🤣🤣🤣 χτυπιεμαι στο γραφείο μόνη μου και με κοιτάνε 🤣🤣🤣 αχ με έκανες και γέλασα. Ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

να βρήκα αυτό

Τι φάρμακα χρησιμοποιούνται;

  • H Κιτρική Κλομιφαίνη (Serpafar) ή οι Αναστολείς Αρωματάσης (Femara) χορηγούνται σε μορφή χαπιών από τη 2η – 6η ημέρα του κύκλου και για 4-6 κύκλους.
  • Οι Γοναδοτροφίνες χορηγούνται σε ενέσιμη μορφή για 3-4 κύκλους και συνήθως δίνουν καλύτερα αποτελέσματα σε σύγκριση με τα χάπια.

 

οι γοναδοτροφίνες είναι οι ενέσεις που έλεγα. και τα χάπια από πάνω όπως μου το είχανε εξηγήσει, το ένα προσπαθεί να σου κάνει ωάριο ενω το άλλο σου δίνει την εντολή στο κεφάλι να κάνεις ωαριο

Ααα μάλιστα οπότε απλα άλλαζει η εταιρεία, Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😱 600-700 στα Γιάννενα και τα υπόλοιπα συμπεριλάβω κάποια φάρμακα 

500€ έπαιρνε ο Ζαχ. Πριν 4 χρόνια βέβαια. Τα φάρμακα αν περάσεις επιτροπή είναι δωρεάν συν κάποια άλλα που έχουν 25% συμμετοχή. Καλή επιτυχία εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Την διαφορά του ονόματος την αντιλαμβάνομαι 😂😂😂 πάλι καλά!!! Εννοώ κορίτσι μου ποια η διαφορά τούς στη δραστική ουσία? Είναι κάποιο πιο δυνατό από το άλλο? Η απλά η εταιρεία αλλάζει?

λ΄ενε ότι εάν σε πιάνουν τα Femara είναι καλυτερα... τι να σου πω δεν ξέρω και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

500€ έπαιρνε ο Ζαχ. Πριν 4 χρόνια βέβαια. Τα φάρμακα αν περάσεις επιτροπή είναι δωρεάν συν κάποια άλλα που έχουν 25% συμμετοχή. Καλή επιτυχία εύχομαι!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Και ο Θεός βοηθός!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

λ΄ενε ότι εάν σε πιάνουν τα Femara είναι καλυτερα... τι να σου πω δεν ξέρω και εγω

Θα το ρωτήσω και αυτό,  έχω ανοίξει τευτερι και γράφω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:? 

diana8:?

Lacostaki:25/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:04/11

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :07/11

Tina21:13/10

babyblue94:05/11

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες,  η αλήθεια είναι οτι με σπερματεγχυση δεν ασχολήθηκα γιατί δεν ήθελα να ασχοληθώ, το θεωρώ χαμένο χρόνο, φυσικά και υπάρχουν αποτελέσματα,  βάση πιθανότητων όμως προτιμώ την εξωσωματική... θα δούμε κορίτσια, ανάλογα με τα λεγόμενα των γιατρών,  εγω έτσι και αλλιώς εχω μαζέψει τα περισσότερα δικαιολογητικά, οπότε αναλόγως.. 

να σου πω και εγώ στην θέση σου αυτό θα έκανα γιατί και αυτό στοιχίζει όπως λέτε και Ισως να μην πετύχει ενώ με εξωσωματική εχεις πιο πολλες πιθανότητες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

33 είμαι,  αλλα αν κάνω δοκίμες μέχρι τα 35 που θα βρω ψυχολογία να συνεχίσω..

Βρε μικρή είσαι έτσι οπως το λες νόμιζα είσαι 40+ (Μη παρεξηγηθώ δεν έχω κανένα θέμα με τι ηλικία θέλει η κάθε κοπέλα να φέρει στο κόσμο ένα παιδί) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Βρε μικρή είσαι έτσι οπως το λες νόμιζα είσαι 40+ (Μη παρεξηγηθώ δεν έχω κανένα θέμα με τι ηλικία θέλει η κάθε κοπέλα να φέρει στο κόσμο ένα παιδί) 

Και ο γιατρός μου λέει οτι είμαι μωρό 😂😂 βασικά πολλά λένε αυτοί Αλλά αποτέλεσμα δεν βλέπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

μεγάλη δεν σε λες. αλλα έχεις και δίκιο οπως το σκέφτεσαι

γενικά και εγώ πριν 1-2 μήνες ήμουν χαλια ψυχολογικά. σκεφτόμουν μόνο το παιδί, ολη μερα και όλη νυχτα. σκεφτομουν πως θα το πω αν μείνω εγγυος και γενικα ονειρα ονειρα ονειρα όλη μερα

μέχρι και newborn κορμακια πήρα από το patpat για να τα έχω έτοιμα

γενικά είχα χάσει το χαμόγελο μου. όλοι μου  έλεγαν τί εχεις ?? και εγω επειδη δεν μπορούσα προφανως να τους πω, το έπαιζα κουλ

αλλά αυτόν τον μήνα που τα έβαλα σε μια σειρα και έκλεισα όλα τα ραντεβού που ήθελα και έχω βάλει πρόγραμμα στο κεφάλι μου , πως θα τα κανω καθε μήνα, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΗΡΕΜΗΣΑ. είμαι καλά αυτή την στιγμή και πιστεύω φτάνω κάθε μερα πιο κντά στον στόχο μου.

Βασικά αυτό είναι εμεις πελαγώσαμε στην ιδέα μόνο!! Πρέπει να αποβάλουμε το άγχος και να βάλουμε μια σειρά από γιατρους και εξετάσεις τότε θα χαλαρώσουμε τότε θα τα βλέπουμε όλα πιο καθαρά και ότι μέρα με την μέρα φτάνουμε στον στόχο μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και ο γιατρός μου λέει οτι είμαι μωρό 😂😂 βασικά πολλά λένε αυτοί Αλλά αποτέλεσμα δεν βλέπουμε!!

Μωρά είμαστε καλά λέει ο γιατρος και ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ μωρό τι να το κάνουμε ;; 😝😝😝 

 

κοριτσι μου μη βαζεις ηλικιακό όριο σε ότι θες να κανεις!! Εγώ πάντως αν έχω τη δυνατότητα θα κάνω και κατάψυξη ωαρίων κάποια στιγμή γιατί ποτέ δεν ξερεις τι μπορεί να συμβεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Βασικά αυτό είναι εμεις πελαγώσαμε στην ιδέα μόνο!! Πρέπει να αποβάλουμε το άγχος και να βάλουμε μια σειρά από γιατρους και εξετάσεις τότε θα χαλαρώσουμε τότε θα τα βλέπουμε όλα πιο καθαρά και ότι μέρα με την μέρα φτάνουμε στον στόχο μας 

Κορίτσια μου εγω εχω βάλει τα ραντεβού μου στη σειρά,  πάει αυτό το άγχος,  ήρθε το επόμενο άγχος όμως να περάσουν οι μέρες να δω τι θα μου πουνε και αυτοί.. εφόσον τους δω μετα θα έρθει άλλο άγχος σίγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Μωρά είμαστε καλά λέει ο γιατρος και ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ μωρό τι να το κάνουμε ;; 😝😝😝 

 

κοριτσι μου μη βαζεις ηλικιακό όριο σε ότι θες να κανεις!! Εγώ πάντως αν έχω τη δυνατότητα θα κάνω και κατάψυξη ωαρίων κάποια στιγμή γιατί ποτέ δεν ξερεις τι μπορεί να συμβεί 

😂😂😂😂😂 σωστα τα λες!!!

Αχ ας βγαλω κάνα σωστό ωάριο πρώτα και βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, σας διαβάζω εδώ και ένα μήνα και αποφάσισα να γραφτώ και να μιλήσω γιατί νιώθω stalker 😄. Προσπαθούμε κι εμείς, αλλά όχι πολύ καιρό. Με το φίλο μου το συζητούσαμε αρκετά χρόνια, στην αρχή ήθελα εγώ κι αυτός δεν ήταν έτοιμος. Μετά είχα εγώ κάποια προσωπικά θέματα και ήθελα να περιμένουμε και τώρα επιτέλους αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες. Είμαι στο δεύτερο κύκλο, απλά έχω πάθει κι εγώ εμμονή και διαβάζω για όλα ( γι αυτό και η παρακολούθησή του φόρουμ). Όλοι μου λένε τα κλασικά, όσο το σκέφτεσαι δε θα έρθει, πρέπει να είσαι ΄ήρεμη κλπ, αλλά δεν είναι καθόλου εύκολο, κυρίως γιατί νιώθω ότι περίμενα αρκετά χρόνια ήδη με όλα όσα προέκυπταν και τώρα το θέλω ΤΩΡΑ και έχω την εμμονική σκέψη ότι θα δυσκολευτώ πάρα πολύ να συλλάβω. Ήθελα να κάνουμε όλες τις εξετάσεις προκαταβολικά για να μη χάνουμε χρόνο, αλλά εννοείται ο γιατρός μου είναι κάθετος στο όχι και να προσπαθήσουμε τουλάχιστον 6μηνο και συμφωνεί και ο φίλος μου. Εντωμεταξύ ξέρω ΄ότι έχουν δίκιο γιατί μόλις έχουμε αρχίσει να προσπαθούμε, συνεπώς δεν υπάρχει κάποια ένδειξη ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα και απλά είμαι αγχώδης, αλλά και πάλι δυσκολεύομαι.

Καλώς σας βρήκα και καλή τύχη σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου εγω εχω βάλει τα ραντεβού μου στη σειρά,  πάει αυτό το άγχος,  ήρθε το επόμενο άγχος όμως να περάσουν οι μέρες να δω τι θα μου πουνε και αυτοί.. εφόσον τους δω μετα θα έρθει άλλο άγχος σίγουρα! 

Καλά το άγχος ποτέ δεν φεύγει δυστυχώς!!! Και απορούμε γιατί αυξήθηκαν τοσες ασθένειες…είμαστε λες και μας βαζεις στο ρεύμα να εκτελούμε τόσα πράγματα μέσα σε μια μέρα και το βράδυ μας βγάζουν για να πάμε για ύπνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂😂 σωστα τα λες!!!

Αχ ας βγαλω κάνα σωστό ωάριο πρώτα και βλέπουμε!

Μια χαρά δεν είναι τα ωάρια σου; Ή δεν είναι καλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Μια χαρά δεν είναι τα ωάρια σου; Ή δεν είναι καλά; 

Αυτό δεν το ξέρω εγω κορίτσι μου ούτε ο γιατρός το ξέρει με απλό υπέρηχο δεν μπορεί να ξέρει... ε δεν ξέρω τι άλλο να πω και απο που να πιαστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ααα μάλιστα οπότε απλα άλλαζει η εταιρεία, Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου💗

Όχι η εταιρεία..γενικά τα συστατικά τους είναι διαφορετικα. Λειτουργούν με άλλο τρόπο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...