Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υποψια εγκυμοσυνης


Nansoula

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.εχω και εγώ μια ερώτηση. Τελευταία περίοδος 23 Αυγούστου με κύκλο 28 ημερών πάντα σταθερό. Είχαμε ελεύθερες επαφές σχεδόν όλες τις γόνιμες μέρες μου.σήμερα είναι να αδιαθετησα κανονικά αλλά εδώ και μια εβδομάδα έχω τρομερό πρήξιμο στο στήθος έχουν πεταχτεί και φλεβιτσες που δεν είχα ξανά δει.κραμπες χαμηλά αρκετές εδώ και μέρες και μια μόνιμη κούραση.δεν θέλω να κάνω ακόμα τεστ μηπως απογοητευθω αλλά ήθελα την γνωμη σας.λετε να υπάρχει περίπτωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! 

Ελεύθερες και ολοκληρωμένες επαφές? Για μένα το ιδανικότερο είναι να κάνεις μια χοριακη και να δεις ξεκάθαρα τι παίζει . 

Εύχομαι τα καλύτερα 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Nansoula είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.εχω και εγώ μια ερώτηση. Τελευταία περίοδος 23 Αυγούστου με κύκλο 28 ημερών πάντα σταθερό. Είχαμε ελεύθερες επαφές σχεδόν όλες τις γόνιμες μέρες μου.σήμερα είναι να αδιαθετησα κανονικά αλλά εδώ και μια εβδομάδα έχω τρομερό πρήξιμο στο στήθος έχουν πεταχτεί και φλεβιτσες που δεν είχα ξανά δει.κραμπες χαμηλά αρκετές εδώ και μέρες και μια μόνιμη κούραση.δεν θέλω να κάνω ακόμα τεστ μηπως απογοητευθω αλλά ήθελα την γνωμη σας.λετε να υπάρχει περίπτωση?

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Αν η περίοδος ήρθε στις 23 Αυγούστου και έχεις κύκλο 28 ημερών, θα έπρεπε να σου έρθει Δευτέρα 20 Σεπτεμβρίου!!

Νομίζω έχεις ήδη 2 ημέρες καθυστέρηση!!!! 😊

Τρέξε στο κοντινότερο διαγνωστικό κέντρο για χοριακή!!!

Εύχομαι να είναι θετική και όλα να πάνε καλά!!! 🙏🙏🙏

Στείλε μας τα νέα σου!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...