Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου να το κάνετε για εσας μη σκέφτεσαι τις πιθανότητες γιατί δε σας βγει! Προσπάθησε να την αποβάλεις αυτή την δυσαρέσκεια και κάντε το για εσας! Θα νιώσει κι αυτος καλύτερα ότι δε τον βλέπεις μηχανή αναπαραγωγής! Και ίσα ίσα τώρα που ξερεις τις πιθανότητες (που εύχομαι να σας διαψεύσουν) να απολαμβάνετε τον έρωτα σας κ ταυτόχρονα να κανετε τις θεραπείες σας! 

Εχεις δικιο κοριτσι μου, πολυ σωστα τα λες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κσλη επιτυχια αγαπη μου! Σημερα και αυριο στιας 5πμ το πρωι ειναι η προσπαθεια??🥰❤️❤️❤️ Με το καλο!

Απο αύριο στις 5 ξεκινάμε... πωωω δεν φανταζόμουν ποτέ τον εαυτό μου να ξυπνάει για να κάνει σεξ προγραμματισμενο χαχαχ απο τη μια γελάω απο την άλλη λέω ως πότε θεε μου! Είπαμε αισιόδοξες και ολα θα γίνουν..σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου και εσύ βουυρ, παρε δυνάμεις για αγκαλίτσες 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@Hopemumtobe ο κάθε άνθρωπος την κάθε αναποδιά την αντιμετωπίζει διαφορετικά..Ποσό μάλλον ένας άντρας όταν μιλάμε για ένα ευαίσθητο θέμα που έχει να κάνει με τον «ανδρισμό» του και όλες αυτές τις πατριαρχικές αντιλήψεις (μαλακιες τις λέω εγώ & συγνώμη για την έκφραση) με τις οποίες δυστυχώς μεγαλώσαμε και μεγαλώνουν γενιές και γενιές!

Επισης ενώ εμείς από μικρές έναν ετήσιο έλεγχο στον γυναικολόγο τον κάνουμε κ είμαστε εξοικειωμένες με εξετάσεις & με το να δείχνουμε τον «εσωτερικό μας κόσμο» σε διάφορες ειδικότητες ,πόσους άντρες ξέρεις που έχουν κάνει ποτέ εξέταση σπέρματος έτσι βρε παιδί μου ως έλεγχο;;

Εγω κανέναν μόνο όσους αντιμετώπισαν με τους συντρόφους τους καθυστέρηση σε σύλληψη!! Εκτός από ελάχιστες εξαιρέσεις που προέκυψε θέμα σε μικρή ηλικία πχ κυρσοκοιλη με πόνο στην επαφή κλπ.

Επομενως δώσε του χρόνου να το αποδεχτεί ,μίλησε του με ειλικρίνεια για το τι σου είπαν οι γιατροί να έχει την πλήρη εικόνα , εξήγησε του ότι είστε ομάδα κ πρέπει να παλέψετε για έναν κοινό στόχο που θα σας φέρει κοντά στο ονειρο και πάτε παρακάτω. Δεν έχει ουσία να σκέφτεσαι τον χρόνο πριν κ γιατί δεν πιεσες και 1000 γιατί..Όλοι κ όλες τις κάναμε αυτές τις σκέψεις αλλά δεν βγάζουν πουθενά..Ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω..

Κοιταξτε μόνο μπροστά και θα τα καταφέρετε όλα σαν ομάδα..

Στον δρόμο της υποβοηθούμενης κακά τα ψέμματα η γυναίκα τραβάει το λούκι (πρωτιστως σωματικά αλλά και ψυχολογικα) αλλά και οι σύντροφοι που είναι βράχοι δίπλα της περνάνε και αυτοί πολλά κ κυρίως σιωπηλά ❤️

Εχεις δικιο, το αστειο ειναι οτι και οι δυο πιστευαμε οτι φταιω εγω σιγουρα που δεν μενω εγκυος λογω διαταραχων περιοδων!  Γιαυτο σοκαριστηκα τοσο, το σπερμοδιαγραμμα ηταν στο μυαλο μου τελειως τυπικη εξεταση. Θα κρατησω τις συμβουλες σου, σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η troia είπε:

@HopemumtobeΣώπα ρε πες του που ούτε με εξωσωματική δε γονιμοποιεί αυτό το σπέρμα....Έχουμε δει και χειρότερα, όπως λέει και η @BlackCat. Ένας εξωσωματιστής μία φορά μας έλεγε ότι μια ασθενής του που ο άντρας της είχε 1,000 σπερματοζωάρια/ml έκανε 2 παιδιά με εξωσωματική μαζί του και μετά έμεινε έγκυος στο 3ο φυσιολογικά. Ο άντρας δεν πίστευε ότι το παιδί ήταν δικό του και τη χώρισε. Όταν γεννήθηκε το παιδί, έκαναν τεστ dna και αποδείχτηκε ότι αυτός ΄ήταν ο πατέρας. Από εκεί να καταλάβεις...

Λοιπόν, στο θέμα μας τώρα. Ο δικός μας ουρολόγος είναι ο κος. Ασβέστης, έχει ιατρεία σε Κολωνάκι και Γλυφάδα, εμάς μας βοήθησε πολύ ειδικά στο θέμα των συμπληρωμάτων διατροφής και του lifestyle. 

Από εκεί και πέρα υπάρχουν ακόμα μερικά γνωστά ονόματα στην Αθήνα που ειδικεύονται σε θέματα αναπαραγωγής. Ο ένας είναι ο Ανδρίτσος, ο άλλος ο Μακαρούνης και ο τρίτος ο Κωνσταντινίδης. Για τους 2 πρώτους έχω ακούσει καλά λόγια από ζευγάρια που τους είχαν γιατρούς, ενώ τον 3ο τον έχω μόνο ακουστά. Διαλέγετε και παίρνετε. Και ό,τι σας πουν αυτοί, μην ακούτε το γυναικολόγο σε θέματα του σπέρματος...

Κοριτσι μου μεσα στα πολλα μηνυματα και στη στενοχωρια δεν ειδα ποτε το μηνυμα σου, Σε ευχαριστω παρα πολυ για ολα τα ονοματα θα τα κρατησω μου ειναι πολυ χρησιμα σε αυτη τη φαση. Η ιστορια που διηγηθηκες μου δημιουργησε μια αισιοδοξια. Σ' ευχαριστω πολυ πολυ και παλι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Μόλις έκανα το τεστ και είναι θετικότητα, ο γιατρός μου είπε στις 5 το πρωί  η προσπάθεια.. αχχχ άντε να δούμε, ελπίζω να πετύχει!!!

Εντωμεταξύ με τα τεστ δεν τα πάω καλά, το προηγούμενο μηνα έκανα και ήταν αρνητικό στις μέρες οωρηξιας με παρακολούθηση απο τον γιατρό,  ίσως η συγκεκριμένη μαρκα να μην είναι αξιόπιστη.. Άντε να δούμε 

20210928_234012.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια Μόλις έκανα το τεστ και είναι θετικότητα, ο γιατρός μου είπε στις 5 το πρωί  η προσπάθεια.. αχχχ άντε να δούμε, ελπίζω να πετύχει!!!

Εντωμεταξύ με τα τεστ δεν τα πάω καλά, το προηγούμενο μηνα έκανα και ήταν αρνητικό στις μέρες οωρηξιας με παρακολούθηση απο τον γιατρό,  ίσως η συγκεκριμένη μαρκα να μην είναι αξιόπιστη.. Άντε να δούμε 

20210928_234012.jpg

Θετικό είναι!! Λες 5:00 η ωρα να είναι η τυχερή σας;;; 
 

να σε ρωτήσω έκανες κ άλλο πριν; Ή μόνο αυτό τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/9/2021 at 6:48 ΜΜ, ο/η Mimi26 είπε:

Καλό θα είναι να διατηρούμε λίγη ψυχραιμία κ θετική ενέργεια... Γιατί κάθε κοπέλα που εκφράζει την απογοητευση της περιμένει στήριξη εδώ μέσα από τις άλλες.... Εγώ προσωπικά έχω λάβει στήριξη εδώ μέσα κ προσπαθώ να προσφέρω βοήθεια όσο μπορώ.... Ακόμη δεν έχω μάθει όλα τα κορίτσια άλλες λίγο περισσότερο άλλες λίγο λιγότερο... 

Κορίτσια εδώ είμαστε για να μάστε δυνατές!

Να μαι παλι.. Οι παλιές με ξέρουν οι καινουριες θα με μάθουν.. Βρε μαλωνετε;; δεν πειραζει και αυτό μέσα στο πρόγραμμα είναι και εγώ έχω μαλωσει εδώ αλλα και αυτό χρειάζεται κορίτσια μου.. Εγώ αν δεν είχα εσας @Tokyo @Heart @lactaki κ.τ.λ. και άλλες τις γενιάς μου ας πουμε🤣 πως θα περναγε η διαδικασία της εξωσατικης και ολη αυτη η αναμονή;;   κάποιες από δω μέσα ήταν μεγάλο στήριγμα για μενα περασαμε πολλα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια Μόλις έκανα το τεστ και είναι θετικότητα, ο γιατρός μου είπε στις 5 το πρωί  η προσπάθεια.. αχχχ άντε να δούμε, ελπίζω να πετύχει!!!

Εντωμεταξύ με τα τεστ δεν τα πάω καλά, το προηγούμενο μηνα έκανα και ήταν αρνητικό στις μέρες οωρηξιας με παρακολούθηση απο τον γιατρό,  ίσως η συγκεκριμένη μαρκα να μην είναι αξιόπιστη.. Άντε να δούμε 

20210928_234012.jpg

Κοριτσι μου ειναι θετικοτατο!!!

Πεσε να ξεκουραστεις!!! Αυριο ειναι πολυ σημαντικη μερα!!! 

Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!! Ολα θ πανε τελεια και ανυπομονουμε ν μας ανακοινωσεις θετικη χοριακη!!! 🤞🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θετικό είναι!! Λες 5:00 η ωρα να είναι η τυχερή σας;;; 
 

να σε ρωτήσω έκανες κ άλλο πριν; Ή μόνο αυτό τώρα; 

Οχι κορίτσι μου δεν έκανα και να σου πω την αλήθεια δεν είχα σκοπο να κάνω,  τελευταία στιγμή το αποφάσισα και λεω ας κάνω να δω απο περίεργα.. και το μάτι Ακόμα γαρίδα, ευτυχώς ο άντρας μου έχει 2 ώρες που κοιμάται,  θα λειτουργήσει πιστεύω σε λίγες ώρες 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να είστε τυχεροί!! Στο εύχομαι και να μην χρειαστεί να πατε ξανά στους γιατρους παρά μόνο για να βλέπετε το σποράκι σας!!! 
 

Εγω έκανα ένα τεστ πριν λίγο δεν ειναη θετικό αλλά μάλλον αύριο θα βγει θετικό…άρα καλά τα υπολόγισα Πέμπτη να έχω την ωορρηξία! 
 

Εύχομαι ο Οκτωβρης να είναι καρπερός μηνας για ολες μας 

Τελεια κοριτσι μου!!! Εμενα το τεστ επαληθευτηκε πληρως!!! Κυριακη βραδυ βγηκε θετικο κ τριτη πρωι ειχε ελευθερωθει!! 

Ευχομαι να πετυχει η προσπαθεια και σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!! 🙏🙏💌❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου ειναι θετικοτατο!!!

Πεσε να ξεκουραστεις!!! Αυριο ειναι πολυ σημαντικη μερα!!! 

Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!! Ολα θ πανε τελεια και ανυπομονουμε ν μας ανακοινωσεις θετικη χοριακη!!! 🤞🤞🤞❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.. ναι ναι προσπαθώ,  Αλλά κάνω σβουρες..πφφφ άντε να δούμε.. μακάρι απο το στομα σου κσι στου Θεού το αφτί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια Μόλις έκανα το τεστ και είναι θετικότητα, ο γιατρός μου είπε στις 5 το πρωί  η προσπάθεια.. αχχχ άντε να δούμε, ελπίζω να πετύχει!!!

Εντωμεταξύ με τα τεστ δεν τα πάω καλά, το προηγούμενο μηνα έκανα και ήταν αρνητικό στις μέρες οωρηξιας με παρακολούθηση απο τον γιατρό,  ίσως η συγκεκριμένη μαρκα να μην είναι αξιόπιστη.. Άντε να δούμε 

20210928_234012.jpg

Τελεια, καλη επιτυχια🥰 Μην ξεχασεις να βαλεις 2 ξυπνητηρια για να ξυπνησεις σιγουρα😀 Ασε ουτε εγω νθσταζω σημερα με ολα αυτα πραγματικα το ματι γαριδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τελεια, καλη επιτυχια🥰 Μην ξεχασεις να βαλεις 2 ξυπνητηρια για να ξυπνησεις σιγουρα😀 Ασε ουτε εγω νθσταζω σημερα με ολα αυτα πραγματικα το ματι γαριδα!!

Ναι κορίτσακι μου λογικό είναι ακόμα είσαι ταραγμένη, δεν σου κρύβω οτι σε σκέφτομαι από τα νέα που μας ανακοινώσες και πραγματικά υπάρχουν άπειρα παραδείγματα ώστε να μην το βάλουμε κάτω.. με τον άντρα όλα καλά μιλήσατε? Του εξήγησες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Να μαι παλι.. Οι παλιές με ξέρουν οι καινουριες θα με μάθουν.. Βρε μαλωνετε;; δεν πειραζει και αυτό μέσα στο πρόγραμμα είναι και εγώ έχω μαλωσει εδώ αλλα και αυτό χρειάζεται κορίτσια μου.. Εγώ αν δεν είχα εσας @Tokyo @Heart @lactaki κ.τ.λ. και άλλες τις γενιάς μου ας πουμε🤣 πως θα περναγε η διαδικασία της εξωσατικης και ολη αυτη η αναμονή;;   κάποιες από δω μέσα ήταν μεγάλο στήριγμα για μενα περασαμε πολλα .. 

Τελικά το θαυματακι σου το κρατας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι κορίτσακι μου λογικό είναι ακόμα είσαι ταραγμένη, δεν σου κρύβω οτι σε σκέφτομαι από τα νέα που μας ανακοινώσες και πραγματικά υπάρχουν άπειρα παραδείγματα ώστε να μην το βάλουμε κάτω.. με τον άντρα όλα καλά μιλήσατε? Του εξήγησες? 

Τωρα γυρισε του τα ειπα μπαμ και κατω γιατι κρατιομουνα απτο πρωι... Ακομα δνε εχει καταλαβει τι του γινεται θα παρει 5-6 ημερες. Επαθε και δευτερο σοκ μετα απο οταν εμαθε σχολια γιατρων. Μη σκεφτεσαι αυτα πηγαινε για υπνο να εισαι ξεκουραστη❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Οχι κορίτσι μου δεν έκανα και να σου πω την αλήθεια δεν είχα σκοπο να κάνω,  τελευταία στιγμή το αποφάσισα και λεω ας κάνω να δω απο περίεργα.. και το μάτι Ακόμα γαρίδα, ευτυχώς ο άντρας μου έχει 2 ώρες που κοιμάται,  θα λειτουργήσει πιστεύω σε λίγες ώρες 😂😂😂

Μήπως σε έπιασε το άγχος;; Κ εχεις υπερένταση;; Προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι για να ξεκούραστες τουλάχιστον 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τελεια κοριτσι μου!!! Εμενα το τεστ επαληθευτηκε πληρως!!! Κυριακη βραδυ βγηκε θετικο κ τριτη πρωι ειχε ελευθερωθει!! 

Ευχομαι να πετυχει η προσπαθεια και σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!! 🙏🙏💌❤️🤰

Άρα καλά τα λέει το τεστ μετά το θετικό τεστ 24-36 ώρες ελευθερώνεται άρα επαληθεύτηκε!! Άρα δε σταματάμε τις επαφές μετά την επόμενη του θετικού τεστ! Και εσείς μακάρι να το πετύχατε αλήθεια στο εύχομαι από την καρδιά μου! Δεν χάσατε την ημέρα πάντως εγώ λεω να ελπίζεις…💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τωρα γυρισε του τα ειπα μπαμ και κατω γιατι κρατιομουνα απτο πρωι... Ακομα δνε εχει καταλαβει τι του γινεται θα παρει 5-6 ημερες. Επαθε και δευτερο σοκ μετα απο οταν εμαθε σχολια γιατρων. Μη σκεφτεσαι αυτα πηγαινε για υπνο να εισαι ξεκουραστη❤️❤️❤️

Καλημέρα κορίτσακι μου, καλά έκανες και του τα είπες για να ξέρει και να μεταβείτε στις επόμενες κινήσεις οσο πιο σύντομα, φυσικά πρωτα  να είστε έτοιμοι και οι 2! Εγω τελικά Εχθές έκανα 20 σβουρες ούτε ξέρω τι ωρα κοιμήθηκα.. και τα χαράματα στις 5 με ξυπνάει ο άντρας μου λέγοντας "λουλούδι 5 είναι η ώρα " 😂😂😂 Αυτό θα πει με την τσιμπλα στο ματι 😂😂😂 τα καταφέραμε όμως...  αχχ τι τραβάμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μήπως σε έπιασε το άγχος;; Κ εχεις υπερένταση;; Προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι για να ξεκούραστες τουλάχιστον 😊

Καλημέρα κορίτσι μου, ολα μαζί σε συνδυασμό, τελικά κατάφερα κοιμήθηκα δεν ξέρω τι ωρα βέβαια, ξύπνησαμε στις 5 όπως είπα και στην hopemumtobe.. έτσι φαίνεται να λειτουργεί το τεστακι, αν και δεν ξέρω αν η επαφή έπρεπε να γίνει καο το βράδυ,  ακολουθώ τις οδηγίες του γιατρού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, ολα μαζί σε συνδυασμό, τελικά κατάφερα κοιμήθηκα δεν ξέρω τι ωρα βέβαια, ξύπνησαμε στις 5 όπως είπα και στην hopemumtobe.. έτσι φαίνεται να λειτουργεί το τεστακι, αν και δεν ξέρω αν η επαφή έπρεπε να γίνει καο το βράδυ,  ακολουθώ τις οδηγίες του γιατρού

Καλημέρα άντε εύχομαι με μια τεράστια χοριακη!! Δεν θα κάνετε ξανά σήμερα; Ή αύριο πάλι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσακι μου, καλά έκανες και του τα είπες για να ξέρει και να μεταβείτε στις επόμενες κινήσεις οσο πιο σύντομα, φυσικά πρωτα  να είστε έτοιμοι και οι 2! Εγω τελικά Εχθές έκανα 20 σβουρες ούτε ξέρω τι ωρα κοιμήθηκα.. και τα χαράματα στις 5 με ξυπνάει ο άντρας μου λέγοντας "λουλούδι 5 είναι η ώρα " 😂😂😂 Αυτό θα πει με την τσιμπλα στο ματι 😂😂😂 τα καταφέραμε όμως...  αχχ τι τραβάμε!!

Μπραβο αγαπη μου, με το καλο,συντομα με μια χοριακη💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα άντε εύχομαι με μια τεράστια χοριακη!! Δεν θα κάνετε ξανά σήμερα; Ή αύριο πάλι; 

Σήμερα το βράδυ πάλι μετα στις 5 το πρωί αυριο 🙄 και μετα το βράδυ.. και άντε να δούμε.. κορίτσια αυτο που με παρηγορεί είναι οτι εχω κλείσει ραντεβού για να μιλήσω με γιατρό για εξωσωματική,  γτ δεν τη μια μέρα έχω ελπίδες και την άλλη λεω πάλι θα δω περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καποιες φορες καποιος χρειαζεται να σου θυμισει οτι πρεπει να χαμογελασεις, καλημερα😃

smile.jpg

Αχχχ έτσι κοριτσάκι μου να χαμογελάς και εσύ και να μην χάνεις την πίστη σου.. δώστου να καταλάβει και εσύ αυτές τις μέρες και μη σκέφτεσαι τπτ!!! 

Επιμένω οτι οταν το θέμα υπάρχει στον άντρα είναι πιο εύκολο να λυθεί!!!😉😉😉💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η iriana είπε:

@Hopemumtobekai @Κατεριναπαπκορίτσια εύχομαι να είστε τα πρώτα θετικά τεστάκια του μήνα!!! :ymparty:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! 😊

Καλημέρα κοπέλα μου, σε ευχαριστώ πολύ,  μακάρι όλες μας να έχουμε θετικά αποτελέσματα!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...