Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ελεος ρε κοριτσιαααα... 😤😤😤

Εκανα τεστ ωορρηξιας πριν λιγο κ βγηκε θετικο. (Ειναι ο τριτος μηνας π τα χρησιμοποιω κ αυριο υποτιθεται θα εβγαινε θετικο...) Κ αυριο π θα παω γυναικολογο θ κανω κ τεστ παπ κ θα χασω τη σημερινη επαφηηη..

Να καψω μηπως το παπ;;; και να κανω υπερηχο να δει ωορρηξια και να με κατευθυνει για σαλπιγγογραφια κ εξετασεις...

Αφού είναι σήμερα θετικό σημαίνει ότι αύριο θα κάνεις ωορρηξία. Έχεις νωρίς το ραντεβού με το γυναικολόγο; Θα σου πει αν το ωοθυλάκιο έχει απελευθερωθεί ή όχι κ θα κάνετε αύριο αγκαλίτσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ελεος ρε κοριτσιαααα... 😤😤😤

Εκανα τεστ ωορρηξιας πριν λιγο κ βγηκε θετικο. (Ειναι ο τριτος μηνας π τα χρησιμοποιω κ αυριο υποτιθεται θα εβγαινε θετικο...) Κ αυριο π θα παω γυναικολογο θ κανω κ τεστ παπ κ θα χασω τη σημερινη επαφηηη..

Να καψω μηπως το παπ;;; και να κανω υπερηχο να δει ωορρηξια και να με κατευθυνει για σαλπιγγογραφια κ εξετασεις...

Δεν θελω να σου δωσω συμβουλες αλλα θα σου πω τι θα εκανα εγω στη θεση σου. Αν οικονομικα μπορουσα να πληρωσω δυο φορες το γυναικολογο και εαν δεν ειχα επειγον λογο να κανω το ΠΑΠ αυριο, θα ειχα επαφη αποψε και θα εκαιγα το ΠΑΠ και θα πηγαινα στο γυναικολογο για πρακολουθηση ωορηξιας μονο και γενικη κουβεντα για εγκυμοσυνη  και θα εκανα το ΠΑΠ επομενη εβδομαδα η επομενο μηνα😉 . Σκεφτομαι μηπως υπαρχει πιθανοτητα να ειχες θετικο τεστ ωορηξιας απο σημερα το πρωι το οποιο να μην το ειδες  και να γινει ωορηξια αυριο νωρις το πρωι και να χασεις ευκαιρια αυτο το μηνα.  Μπορει να κανω και λαθος so follow your heart❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Εμένα στα 35 μου τα πρώτα δυο που μου ζητήθηκαν για διερεύνηση υπογονιμότητας ήταν Σαλπιγγογραφια και σπερμοδιαγραμμα.

Βρέθηκε πρόβλημα στο σπερμα κ τα αμέσως επόμενα βήματα ήταν μαστογραφία (επρεπε να υπάρχει ως εξέταση αναφοράς αν προχωρούσα σε πρόκληση / διεγεργεση) ,ορμονολογικες 2η μέρα περιόδου κ ξεψάχνισμα στο σπερμα σε ουρολόγο.

Συμβουλή το σπερμα να εξεταστεί σε ειδικό εργαστήριο σπέρματος κ όχι σε απλό μικροβιολογικό (πχ βιοϊατρική) κ αν χτυπά ξύλο βρεθεί κάτι απευθύνεστε σε ειδικό ουρολόγο αναπαραγωγής όχι απλό ουρολόγο.

Ελπιζω να μη χρειαστεί τίποτα από όλα αυτά 😉

Σε ευχαριστουμε παρα πολυ για συμβουλες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω εχω κοριτσια μου αυριο ραντεβου γυναικολογο πρωι πρωι για υπερηχο. Δυο μηνες δεν ειχα καν περιοδο,  ευχομαι αυτη τη φορα επιτελους να ειναι ολα ενταξει για να κανω την προσπαθεια μου🙏🙏 Θα σας γραψω αυριο τα νεα μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ελεος ρε κοριτσιαααα... 😤😤😤

Εκανα τεστ ωορρηξιας πριν λιγο κ βγηκε θετικο. (Ειναι ο τριτος μηνας π τα χρησιμοποιω κ αυριο υποτιθεται θα εβγαινε θετικο...) Κ αυριο π θα παω γυναικολογο θ κανω κ τεστ παπ κ θα χασω τη σημερινη επαφηηη..

Να καψω μηπως το παπ;;; και να κανω υπερηχο να δει ωορρηξια και να με κατευθυνει για σαλπιγγογραφια κ εξετασεις...

Και εγώ θα έκανα την επαφή μου σήμερα και αύριο θα πήγαινα για παρακολούθηση ωορρηξίας και το τεστ παπ θα το έκανα την άλλην εβδομάδα! Και αύριο θα σου πει κιολας αν ελευθερώθηκε… επίσης είναι μια καλή ευκαιρία να τσεκάρεις και τα τεστ αν οντως είναι έγκυρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Αφού είναι σήμερα θετικό σημαίνει ότι αύριο θα κάνεις ωορρηξία. Έχεις νωρίς το ραντεβού με το γυναικολόγο; Θα σου πει αν το ωοθυλάκιο έχει απελευθερωθεί ή όχι κ θα κάνετε αύριο αγκαλίτσες.

Καλησπερα κοριτσι μου!!! 

Αυριο το ραντεβου μου ειναι στις 7 το απογευμα.. δουλευω το πρωι κ μετα θ παμε. Εχουμε κ ανδρολογο πιο πριν γ τον αντρα μου.. χαμος αυριο....

Ευχαριστω γ την απαντηση κ τη βοηθεια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Δεν θελω να σου δωσω συμβουλες αλλα θα σου πω τι θα εκανα εγω στη θεση σου. Αν οικονομικα μπορουσα να πληρωσω δυο φορες το γυναικολογο και εαν δεν ειχα επειγον λογο να κανω το ΠΑΠ αυριο, θα ειχα επαφη αποψε και θα εκαιγα το ΠΑΠ και θα πηγαινα στο γυναικολογο για πρακολουθηση ωορηξιας μονο και γενικη κουβεντα για εγκυμοσυνη  και θα εκανα το ΠΑΠ επομενη εβδομαδα η επομενο μηνα😉 . Σκεφτομαι μηπως υπαρχει πιθανοτητα να ειχες θετικο τεστ ωορηξιας απο σημερα το πρωι το οποιο να μην το ειδες  και να γινει ωορηξια αυριο νωρις το πρωι και να χασεις ευκαιρια αυτο το μηνα.  Μπορει να κανω και λαθος so follow your heart❤️

Κοριτσι μου γλυκο ευχαριστω γ τη βοηθεια!! Αυτο σκεφτομαι κι εγω.. ευτυχως εχω τη δυνατοτητα ν κανω το τεστ κ πιο μετα..περυσι το ειχα κανει νοεμβρη οποτε παω κ τον αλλο μηνα, ε;;;

Μα το αναθεματισμενο το τεστ αυριο το περιμενα θετικο.. κι ο αντρας μου με κυνηγουσε απ το πρωι κ δν τον αφηνα γ να κανω το τεστ.. θα δω πως θ παει σμρ και θ το σπρωξω ν γινει..αν δν κατσει, τοτε αυριο....😉

Υ.Γ. εννοειται περιμενουμε τα νεα σου αυριο!!!!! Ελπιζω ν εχουμε κι οι 2 ωορρηξια!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ θα έκανα την επαφή μου σήμερα και αύριο θα πήγαινα για παρακολούθηση ωορρηξίας και το τεστ παπ θα το έκανα την άλλην εβδομάδα! Και αύριο θα σου πει κιολας αν ελευθερώθηκε… επίσης είναι μια καλή ευκαιρία να τσεκάρεις και τα τεστ αν οντως είναι έγκυρα 

Ναιιι!!! Δικιο εχετε!!! Θα του κανω τσαλιμακια 😋😋😉💏💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου γλυκο ευχαριστω γ τη βοηθεια!! Αυτο σκεφτομαι κι εγω.. ευτυχως εχω τη δυνατοτητα ν κανω το τεστ κ πιο μετα..περυσι το ειχα κανει νοεμβρη οποτε παω κ τον αλλο μηνα, ε;;;

Μα το αναθεματισμενο το τεστ αυριο το περιμενα θετικο.. κι ο αντρας μου με κυνηγουσε απ το πρωι κ δν τον αφηνα γ να κανω το τεστ.. θα δω πως θ παει σμρ και θ το σπρωξω ν γινει..αν δν κατσει, τοτε αυριο....😉

Υ.Γ. εννοειται περιμενουμε τα νεα σου αυριο!!!!! Ελπιζω ν εχουμε κι οι 2 ωορρηξια!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Νομιζω επομενο μηνα ειναι οκ ναι εγω 1 φορα το χρονο κανω.  Εκτος αν εχεις διαφορετικη συνεννοηση για γιατρο! Καλη επιτυχια αυριο στις ιατρικες σας επισκεψεις❤️

ΥΓ. Εγω δεν νομιζω να εχω αυριο ωορηξια μαλλον Τεταρτη αλλα ειπαμε να παω 2 φορες γιατι επειδη αστατος κυκλος πολυ μην το χασουμε αχαχα Οπως και να εχει αυριο θα μπορει να δει αν εξελισσονταιιλα ομαλα και παμε για ωορηξια η😉 οχι

 

Κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ναιιι!!! Δικιο εχετε!!! Θα του κανω τσαλιμακια 😋😋😉💏💖

Κάκος άνθρωπος δεν είμαι αλλά εγώ στη θέση του δεν θα σου καθόμουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κάκος άνθρωπος δεν είμαι αλλά εγώ στη θέση του δεν θα σου καθόμουν.... 

Γιατι ρε κοριτσι;;

Υ.Γ. δεν ψηθηκα κι εγω να προχωρησω κατα παραγγελια. Γνκ θελω ν σταματησω κ τα τεστ ωορρηξιας απλα σε μηνματα π ανταλλαξαμε με την @Hopemumtobe ειπα να τα συνεχισω αυρο το μηνα για να διασταυρωσω με γυναικολογο κ τεστ κατα ποσο ποσο ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα..

 

Οπως και να εχει σας ευχαριστω ολες και την καθε μια ξεχωριστα γ το χρονο και τη βοηθεια σας!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γιατι ρε κοριτσι;;

Υ.Γ. δεν ψηθηκα κι εγω να προχωρησω κατα παραγγελια. Γνκ θελω ν σταματησω κ τα τεστ ωορρηξιας απλα σε μηνματα π ανταλλαξαμε με την @Hopemumtobe ειπα να τα συνεχισω αυρο το μηνα για να διασταυρωσω με γυναικολογο κ τεστ κατα ποσο ποσο ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα..

 

Οπως και να εχει σας ευχαριστω ολες και την καθε μια ξεχωριστα γ το χρονο και τη βοηθεια σας!!! ❤️❤️❤️

Γιατί από ότι κατάλαβα δεν του έλεγες όχι από το πρωί που σε παρακαλάει ο χριστιανός επειδή θα πήγαινες για τεστ παπ αλλά επειδή δεν είχες θετικό ωορρηξίας. Ίσα ίσα που θα ήταν πολύ καλό να έχεις επαφή και πριν το θετικο.. Αγάπη μου γλυκιά δεν κανονίζουμε τεστ παπ μέσα στις γόνιμες ή πριν ή μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!! 

Αυριο το ραντεβου μου ειναι στις 7 το απογευμα.. δουλευω το πρωι κ μετα θ παμε. Εχουμε κ ανδρολογο πιο πριν γ τον αντρα μου.. χαμος αυριο....

Ευχαριστω γ την απαντηση κ τη βοηθεια!!! ❤️

Συμφωνώ με @Zeta... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Γιατί από ότι κατάλαβα δεν του έλεγες όχι από το πρωί που σε παρακαλάει ο χριστιανός επειδή θα πήγαινες για τεστ παπ αλλά επειδή δεν είχες θετικό ωορρηξίας. Ίσα ίσα που θα ήταν πολύ καλό να έχεις επαφή και πριν το θετικο.. Αγάπη μου γλυκιά δεν κανονίζουμε τεστ παπ μέσα στις γόνιμες ή πριν ή μετα

Ναι ετσι ειναιιι.. δικιο εχεις.. ☺️ απλα ειπα να κανω αυριο υπερηχο γτ δεν εχω ξαναπαρακολουθησει ωορρηξια με υπερηχο και τεστ παπ μιας κ θα παω..

Κοιτα τα τεστ τα χρησιμοποιω 2 μηνες απ τους 8 π προσπαθουμε.. κ βασει των 2 προηγουμενων μηνων (που ηταν τελειως ιδια σε ημερες του κυκλου κ με πολυ σταθερο κυκλο) κ του τελευταιου κυκλου περιμενα αν οχι Τριτη να βγει θετικο το τεστ Δευτερα... (Τριτες εβγαινε θετικο οποτε λεω παω δευτερα κανω το τεστ μου κι ειμαι Κιουρια 😂) Δεν ξερω τι επαιξε μ τον κυκλο μου... Ειχα κ χθες κ εχω κ σμρ πονους χαμηλα π εγω στην ωορρηξια δεν καταλαβαινω Χριστο.... Ειχαμε χθες την επαφουλα μας κ την καταχαρηκαμε!! 

Ας χαθει ο μηνας.. προεχουν οι εξετασεις μας κ αληθεια αυτο το "πρεπει να γινει τωρα" με χαλασε. 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συμφωνώ με @Zeta... 

Ευχαριστω πολυ γ την απαντηση κοριτσι μου!! ❤️

Δεν εχει τυχει να τα ξαναπουμε νομιζω.. Θ παμε αυριο στους γιατρους μας κ θ μας πουν!!

Αν κ μετα τον ανδρολογο, δε ξερω τι ορεξουλες θ εχει 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι ετσι ειναιιι.. δικιο εχεις.. ☺️ απλα ειπα να κανω αυριο υπερηχο γτ δεν εχω ξαναπαρακολουθησει ωορρηξια με υπερηχο και τεστ παπ μιας κ θα παω..

Κοιτα τα τεστ τα χρησιμοποιω 2 μηνες απ τους 8 π προσπαθουμε.. κ βασει των 2 προηγουμενων μηνων (που ηταν τελειως ιδια σε ημερες του κυκλου κ με πολυ σταθερο κυκλο) κ του τελευταιου κυκλου περιμενα αν οχι Τριτη να βγει θετικο το τεστ Δευτερα... (Τριτες εβγαινε θετικο οποτε λεω παω δευτερα κανω το τεστ μου κι ειμαι Κιουρια 😂) Δεν ξερω τι επαιξε μ τον κυκλο μου... Ειχα κ χθες κ εχω κ σμρ πονους χαμηλα π εγω στην ωορρηξια δεν καταλαβαινω Χριστο.... Ειχαμε χθες την επαφουλα μας κ την καταχαρηκαμε!! 

Ας χαθει ο μηνας.. προεχουν οι εξετασεις μας κ αληθεια αυτο το "πρεπει να γινει τωρα" με χαλασε. 😒

Έτσι πρέπει καλή μου, προέχει το τεστ, κι ούτως ή άλλως προλαβαίνεις και ωορρηξια, αν σκεφτείς πως γίνεται 12 έως 48 ώρες μετά το θετικό, κ το ίδιο το ωαριο "ζει" για δώδεκα ώρες.. 

Επίσης η εβδομάδα μετά την περίοδο είναι η ιδανική για τεστ ΠΑΠ καθώς τότε γίνεται κι ψηλαφιση του στήθους. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Έτσι πρέπει καλή μου, προέχει το τεστ, κι ούτως ή άλλως προλαβαίνεις και ωορρηξια, αν σκεφτείς πως γίνεται 12 έως 48 ώρες μετά το θετικό, κ το ίδιο το ωαριο "ζει" για δώδεκα ώρες.. 

Επίσης η εβδομάδα μετά την περίοδο είναι η ιδανική για τεστ ΠΑΠ καθώς τότε γίνεται κι ψηλαφιση του στήθους. 

 

Ολα καλα!!! Θετικη σκεψη κ οτι γινει.. τους 2 προηγουμενους μηνες μ τα τεστ ωορρηξιας βγηκαν πολυ αυθορμητα οι επαφες μας κ ηξερα (εγω μονο) οτι ηταν και σε καλες μερες!! Δυστυχως δεν ειχαμε αποτελεσμα.

Η @Lacostaki το λεει μαλλον γτ διαβασε οτι το προσπαθουμε οποτε λεει "μην καψεις ρε κοπελια τον κυκλο αφου κυνηγατε τη συλληψη!" Κ καλα το σκεφτηκε!! καθε αποψη δεκτη!!

Οσο γ το παπ κι εγω παντα λιγο πριν τις γονιμες πηγαινα ολα τα χρονια..

@Γιάννα 36 μου εσυ σε τι φαση εισαι; Εχεις παιδακι/α; Προσπαθειτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ολα καλα!!! Θετικη σκεψη κ οτι γινει.. τους 2 προηγουμενους μηνες μ τα τεστ ωορρηξιας βγηκαν πολυ αυθορμητα οι επαφες μας κ ηξερα (εγω μονο) οτι ηταν και σε καλες μερες!! Δυστυχως δεν ειχαμε αποτελεσμα.

Η @Lacostaki το λεει μαλλον γτ διαβασε οτι το προσπαθουμε οποτε λεει "μην καψεις ρε κοπελια τον κυκλο αφου κυνηγατε τη συλληψη!" Κ καλα το σκεφτηκε!! καθε αποψη δεκτη!!

Οσο γ το παπ κι εγω παντα λιγο πριν τις γονιμες πηγαινα ολα τα χρονια..

@Γιάννα 36 μου εσυ σε τι φαση εισαι; Εχεις παιδακι/α; Προσπαθειτε;

Όχι κορίτσι μου, στην προσπάθεια είμαι αλλά με εξωσωματικη. Είμαι χρόνια στο φόρουμ, έχω κάνει και καλές φίλες, απλώς δεν γράφω συχνά πλέον... 

Ο κάθε άνθρωπος είναι με το δικό του χαρακτήρα, σαφώς, αρκεί όλα να εκφράζονται με τακτ.. 

Να σου πάνε όλα καλά εύχομαι 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!!! 

Αυριο το ραντεβου μου ειναι στις 7 το απογευμα.. δουλευω το πρωι κ μετα θ παμε. Εχουμε κ ανδρολογο πιο πριν γ τον αντρα μου.. χαμος αυριο....

Ευχαριστω γ την απαντηση κ τη βοηθεια!!! ❤️

Τίποτα κορίτσι μου!! Μην αγχώνεσαι πάντως για την ωορρηξία σου. Κάνε κανονικά ότι είχες κανονίσει. Αν ο γιατρός σου πει ότι έκανες ωορρηξία το ωάριο πολύ πιθανό να περιμένει μέχρι να πάτε σπίτι😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όχι κορίτσι μου, στην προσπάθεια είμαι αλλά με εξωσωματικη. Είμαι χρόνια στο φόρουμ, έχω κάνει και καλές φίλες, απλώς δεν γράφω συχνά πλέον... 

Ο κάθε άνθρωπος είναι με το δικό του χαρακτήρα, σαφώς, αρκεί όλα να εκφράζονται με τακτ.. 

Να σου πάνε όλα καλά εύχομαι 😍

Σε ευχαριστω!!! ❤️

Ευχομαι κ για σενα τα καλυτερα!! Να εχεις συντομα θετικη χοριακη και να μοιραστεις μαζι μας ευχαριστα νεα!! 🙏🙏🙏💖

Μπαινω κ διαβαζω τις τελευταιες μερες την ομαδικη γ τις μανουλες με εξωσωματικη 2022 κ ειλικρινα συγκινουμαι με τη στηριξη π δινετε η μια στην αλλη!!!! Ειστε τρομερες!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όχι κορίτσι μου, στην προσπάθεια είμαι αλλά με εξωσωματικη. Είμαι χρόνια στο φόρουμ, έχω κάνει και καλές φίλες, απλώς δεν γράφω συχνά πλέον... 

Ο κάθε άνθρωπος είναι με το δικό του χαρακτήρα, σαφώς, αρκεί όλα να εκφράζονται με τακτ.. 

Να σου πάνε όλα καλά εύχομαι 😍

Γιάννα μου ετοιμάζεσαι για ετ; Embryolab?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Σε ευχαριστω!!! ❤️

Ευχομαι κ για σενα τα καλυτερα!! Να εχεις συντομα θετικη χοριακη και να μοιραστεις μαζι μας ευχαριστα νεα!! 🙏🙏🙏💖

Μπαινω κ διαβαζω τις τελευταιες μερες την ομαδικη γ τις μανουλες με εξωσωματικη 2022 κ ειλικρινα συγκινουμαι με τη στηριξη π δινετε η μια στην αλλη!!!! Ειστε τρομερες!! 😍

Αντωνια εγώ θα την έκανα την επαφή. Τεστ κάνεις κ αργότερα! Κ καλύτερα αμέσως μετά την περίοδο όπως είπαν ήδη για να μπορεί να δει κ το ενδομητριο καλά (είναι λεπτό τότε) κ στήθος κλπ. 

Οπότε κάνε τη την επαφή, άμα σε κυνηγάει κ από το πρωί θα πέσει σίγουρα! Πάντως όλες τα έχουμε κάνει αυτά, κ όχι πως δε θες αλλά λες κατσε να θέλει σίγουρα αύριο που είναι σωστή μέρα κλπ. Κακά τα ψέματα όλες έχουμε κάνει σεξ με πρόγραμμα αλλιώς γιατί τα κάνουμε (κάναμε) τα τεστ; για εγκυκλοπαιδικη γνώση; δε βλέπω που είναι το κακό κ ούτε αναιρεί ότι θέλουμε το σύντροφό μας... Αντε με το καλό κ εύχομαι αύριο ακούσετε καλά νέα στους γιατρούς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όχι κορίτσι μου, στην προσπάθεια είμαι αλλά με εξωσωματικη. Είμαι χρόνια στο φόρουμ, έχω κάνει και καλές φίλες, απλώς δεν γράφω συχνά πλέον... 

Ο κάθε άνθρωπος είναι με το δικό του χαρακτήρα, σαφώς, αρκεί όλα να εκφράζονται με τακτ.. 

Να σου πάνε όλα καλά εύχομαι 😍

Καλημερα  Γιαννα, καλη σου επιτυχια κοριτσι μου στις προσπαθειες σου❤️!! Να μας γραφεις και εδω που και που🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...